395 557
“Богічне шлюбне агенство ”
Анотація до книги "Потраплянка для лорда демонів, або Мій хвостатий наречений!"
Після зради нареченого я отримала лист "від бога кохання". Подумала — розіграш подруги, тому виконала кожен пункт.
Тепер я — потраплянка з каталогом наречених з інших світів. Мені сказали: "Обирай!"
Ну я і обрала, голову таємної поліції Ноеля. Розумний, багатий, вірний. Ідеал!
Є, правда, кілька нюансів. Він демон, має хвіст і паскудну рідню, а ще не хоче одружуватися. Але нічого! Заради щастя я готова ризикнути: прикинутися ельфійкою, звикнути до нового світу, навчитись чаклувати. Тим паче, Ноелеві терміново потрібна дружина...
Все ідеально! От тільки вулицями ходить вбивця. Але я і тут допоможу, не дарма ж детективи писала! Правильна наречена може все!
Тепер я — потраплянка з каталогом наречених з інших світів. Мені сказали: "Обирай!"
Ну я і обрала, голову таємної поліції Ноеля. Розумний, багатий, вірний. Ідеал!
Є, правда, кілька нюансів. Він демон, має хвіст і паскудну рідню, а ще не хоче одружуватися. Але нічого! Заради щастя я готова ризикнути: прикинутися ельфійкою, звикнути до нового світу, навчитись чаклувати. Тим паче, Ноелеві терміново потрібна дружина...
Все ідеально! От тільки вулицями ходить вбивця. Але я і тут допоможу, не дарма ж детективи писала! Правильна наречена може все!
потраплянканевгамовна героїнястріли_купідона
Зміст книги: 90 глав
401 коментар
Щоб залишити коментар, увійдіть в обліковий запис
Увійтизвісно вони прекрасні і разом виглядають чудово навіть не сумніваюсь, а поцілунок це добре, крапля ніжності їм не завадить
Тетяна Рибак, Ми теж дуже любимо їхню пару)
Нарешті відверта розмова))) ох, невже дійсно буде поцілунок? Довго ж вони на це чекали... ми теж))) Дякую за проду (ʃƪ^3^)
Таня Олійник, Авторки також)
Боюсь бал не буде спокійним ...
Тетяна Рибак, Подивимося!
Ох як же важко вкластися у програму двох десятків років в кілька днів.Дякую
Олена Кондак, Це точно, я б не витримала і сказала, що пошкодила ногу)
ох ці танці)) я б на це подивилась)))
Людмила Грешнова, Пхпхпхп, було б кумедно)
Ох цікава та неординарна вони пара.Хоч і дуже класнючі надіюсь Ітан з допомогою Агнес допоможуть Ноелю в розслідуванні. Цікаво почитати як Агнес прискореними темпами вчитиме танці, може тітонька допоможе? Дякую
Олена Кондак, Можливо!
ох мабуть Ітану доведеться стати не лише вчителем каліграфії а й танців , чи як Вед вчитиме?
Тетяна Рибак, Ппххпхп, подивимося)
Так які вони милі коли ніяковіють, але справи не чекають. Так до візиту треба готуватись, і про Івана сказати обов'язково
Тетяна Рибак, Треба-треба!)
Агнес потрібно розповісти Ноелю про привида і про ту дівчину. Думаю, це точно допоможе в розслідуванні.
Ну і - така здатність бачити привидів на дорозі не валяється
Lesia Yurchyshyn, Точно допоможе)
дякую! цікаво і легко читати!
Марина Максмчук, Дякуємо за підтримку! ❤️
скажіть будь ласка як часто оновлення?
Олена Лісова, Вітаю! На сьогодні оновлення через день о 8 ранку.
так допомога в каліграфії добре , але зустрітись з Ноелем необхідно
Тетяна Рибак, Точно треба!
Дуже цікавий і захоплюючий твір. Він читається на одному подиху. Бажаю вам натхнення на подальші цікаві і захоплюючі твори.
Наталя Ігнатів, Дякуємо за підтримку! ❤️
А от і привид)) Доужелюбний! Може дійсно допоможе не лише з письмом... Дякую за проду (ʃƪ^3^)
Таня Олійник, Можливо!
Отже таки привид і Агнес схоже медіум
Тетяна Рибак, Нуууу, не зовсім)
♥️♥️♥️
Евгения Дегтярева, Дякую за підтримку! ❤️
Цікаво, невже перстень буде зачіпкою в справі про демонів. Дякую
Олена Кондак, Можливо!
Я обожнюю читати вашу книгу. Вона дуже інтересна і гарно написана. Дякую вам за приємні емоції і задоволення від прочитаного. Дякую вам за працю. Бажаю натхнення та вдячних читачів.
Ольга Скоба, Дякуємо за підтримку! ❤️
А решта скарбів випадково не речові докази? Може хоч це допоможе в розслідуванні? Дякую за проду (ʃƪ^3^)
Таня Олійник, Ой, там чого тільки немає))
Добрий скарб... пів кухні через нього рознесли)) але може дійсно допоможе в розслідуванні. Дякую за проду (ʃƪ^3^)
Таня Олійник, Ага, ото вже радість для леді Абер))
Вітаю з днем письменника та Дякую за вашу працю, бажаю натхнення та вдячних читачів)))
Анастасія Хорувата, Дякую за підтримку та привітання! ❤️
ого оце ситуація! мабуть буде знатний переполох
Тетяна Рибак, 100%
Ох невже магія від перстня дала віддачу ? Цікаво чому збоїть магію саме магія Ліонеля? Невже хтось хоче нашкодити варлокам і богу? Дякую
Олена Кондак, То скоріше Агнес перелякалася
А що трапилося? Невже магія Агнес так подіяла? Сподіваюся нічого страшного не сталося. Дякую за проду (ʃƪ^3^)
Таня Олійник, Скоро дізнаємося!
Шоколад сподобався))) Шкода, що так мало часу змогли провести разом... Зо то за рогатий? Сподіваюся вибух був не сильний. Дякую за проду (ʃƪ^3^)
Таня Олійник, Нууу, як мінімум гучний)
Цікаво а чи не печатка це того молодого демона якого нещодавно вбили.
Олена Кондак, Все може бути!
А цей дух випадково не пов'язаний із вбивствами, які розслідує Ноель?
Оксана Повальчук, Можливо!
Невже сила Агнес у спілкуванні з духами? чи це щось інше?
Тетяна Рибак, Ні, то більше як бонус)
Ух ти це виходить в Агнес є зв'язок з обома богами? це вона їх обох варлочка? чи Лі через силу Вела? і до речі яка в неї сила?
Тетяна Рибак, Все попереду!
Ой, а Ноелю Агнес все більше подобається! І переживає він за неї! А гарячий шоколад дуже смачний!❤️
Що ж то за каблучку притягнув той ворон? І хто ж то з'явився?
Дякую за проду і чекаю на продовження!
Наталія Діжурко, А зʼявився ще один мій улюблений персонаж)
ой а що за здібності в нашої дівчинки?
Людмила Грешнова, То не здібності, то шило в...
Ого. І хто це там ? Власник каблучки чи привид ? Чи привид власник каблучки?)))))
Тіна Никитенко, Все попереду!
Які ж вони милі)) Видно що подобаються один одному! Ноель взагалі такий хороший, шкода що татко прибацаний... Дуже цікаво як Ноель буде її твори читати))) Дякую за проду (ʃƪ^3^)
Таня Олійник, Кхкхкххк, можливо навіть щось пізніше реалізує)
Дякую за проду ❤️
Евгения Дегтярева, Дякую за підтримку! ❤️
ой яка красуння)))
Людмила Грешнова, Ну а що, хай звикає)
Ноель молодець гідно погорив з батьком, от яке ж його здивування накриє коли він побачив свою красуню всю в чорнилі )))
Олена Кондак, Пхпхх, хай знає з ким має справу)
ух яка тітонька в Агнес))) щ нетерпінням чекаю на продовження сподіваюсь тітонька та і сама Агнес завдадуть багато багато неприємностей цьому пихатому "козлу" )))
Людмила Грешнова, Ну а як же))
Добре, що помічник не пішов)) Батько засранець і слуги не кращі... Дякую за проду (ʃƪ^3^)
Таня Олійник, Так, на жаль, Ноелю з ним прийшлося дуже непросто(
Яка чарівна розмова, як мені подобається тітонька ))) Дякую
Олена Кондак, Ага, а найкраще -- це її завершення)
А в демонів немає пришвидшеної регенерації? Чи міцнішої шкіри? Їх так легко можна поранити ?
Тіна Никитенко, А там непроста парасолька))
Тітонька просто Бест, але ця гадина демонічна таки мусить вставити ложку дьогтю в бочку меду. Дякую
Олена Кондак, Тітонька найкраший персонаж евер)))
Дормін, як реп'ях... чіпляється і ніяк не відчепиться! Гарно ж вона його з колискою))) Дякую за проду (ʃƪ^3^)
Таня Олійник, Тааааа, шкода що Ноель цього особисто не бачив)
ох думаю без батечка тут не обійшлося(((
Людмила Грешнова, 100%
Відчуваю що розмова з цим гидливим татусем не буде приємною.Дякую
Олена Кондак, Ой, з ним ніколи приємно не буває, то не лікується(
І тут батько виліз
Яна, Ага, гівно всюди вилізе...
Схоже Агнес теж не проти затримати зловмисника...
Оксана Повальчук, Ну ж бо цікаво)
Ох оце пригоди, п'яні розбірки чи що?
Тетяна Рибак, Та які там розбірки, там би вже на бокову)
Ого оце поворот, тіло ожило? Хоч би не втекло поки будуть розбиратись? )))) Дякую
Олена Кондак, Пхпхпхпх, не в тому стані. щоб тікати)
Щастить Агнес на "тіла"))) Нова справа? Чи щось інше? Цей поки що живий... Дякую за проду (ʃƪ^3^)
Таня Олійник, Ой, це моя улюблена сцена))
ох і отримає Агнес на горіхи))))
Людмила Грешнова, Нуууу, подивимося)
Видалення коментаря
Ви дійсно хочете видалити повідомлення?
Видалити СкасуватиКоментар буде видалено назавжди.
Блокування коментування
Ви дійсно хочете заборонити можливість коментування?
Заборонити Скасувати