Реєстрація
Центр допомоги
Вітаємо! Чим ми можемо допомогти?
Найпоширеніші запитання
8 питань
Як змінити свій псевдонім (ім'я) на сайті?

Ваше ім'я (псевдонім) на Букнет буде автоматично створено на основі вашого імені у соцмережі, за допомогою якої ви зареєстрували акаунт.

Якщо ви плануєте стати автором або просто бажаєте змінити ім'я акаунту, під час публікації першого твору Букнет запропонує вам змінити ім'я вашої сторінки на літературний псевдонім. Натисніть кнопку «Додати книгу» в особистому кабінеті. З'явиться вікно "Вибір псевдоніму", де можна внести зміни, вказавши потрібне ім'я. Після збереження нового імені додавати книгу не обов'язково.

Детальніше про те, як стати автором, читайте у статті "Статус автора"

Як змінити аватар?

Додати або змінити фото аватар можна лише у PC-версії (переключити версію можна в нижній частині сторінки сайту). Для внесення змін натисніть Редагувати профіль, а потім «Змінити аватар» та завантажте необхідне зображення зі свого пристрою.

Детальніше про оформлення акаунту читайте у статті "Ваш особистий акаунт на Букнет"

Оплата пройшла, але доступу до книги немає. Що робити?

Це означає, що ваші кошти, які ви сплатили за книгу, до нас, на жаль, не надійшли. Відправте, будь ласка, нам чек чи виписку про оплату, заповнивши форму зворотнього зв'язку. Ці повідомлення обов'язково надходять вам, автоматично, після проведення платежу. 

Детальніше про можливі причини такої ситуації, та те, як її можна виправити, читайте у статті "Платні книги на Букнет. Оплата доступу"

При спробі купити книгу з'являється помилка "Оплату не здійснено. Зверніться до адміністрації". Чому?

Будь ласка, перевірте, чи вірно ви вказали при оплаті дані карти, чи дійсна вона, чи відповідає залишок коштів на вашому рахунку сумі сплати.

Зверніть увагу, що якщо декілька разів підряд невірно вказати дані при оплаті, платіжна система може блокувати усі платежі з акаунту через підозру у шахрайстві. Перевірте дані і повторіть спробу оплати трохи пізніше. Якщо це не допоможе, напишіть нам, заповнивши форму, та вкажіть, яку книгу і коли ви намагалися купити.

Детальніше про оплату доступу до книги та вирішення можливих проблем читайте у статті "Платні книги на Букнет. Оплата доступу"

Як купити книгу в iOS-додатку Букнет?

Наразі, на жаль, такої можливості немає. Ви можете купити книгу у мобільній версії сайту, відкривши її за допомогою браузеру на вашому пристрої. 

Будь ласка, обов'язково перевірте перед покупкою книги, що у браузері ви увійшли в той самий особистий акаунт, який ви використовуєте у додатку. 

Не можу зайти у свій акаунт в iOS-додатку. Що робити?

На жаль, наразі роботу iOS-додатку обмежено з технічних причин. Якщо ви використовуєте додаток для iOS пристроїв, будь ласка, наразі скористайтесь мобільною версією порталу у браузері https://booknet.ua 

Вибачте за тимчасові складнощі!

Як мені підтвердити, що мені вже виповнилося 18 років, щоб читати книги "18+"?

Якщо сайт не відкрив для читання книги з віковим обмеженням, це означає, що або вам ще не виповнилося 18, або ваш вік "не підтягнувся" з акаунту соціальної мережі, за допомогою якого ви зареєструвалися на Букнет. 

Якщо ви вказали такий вік помилково або соціальна мережа, з якоїсь причини не передала оновлену вами інформацію, ви можете звернутися до служби підтримки за допомогою форми зворотного зв'язку і надати інформацію, яка підтверджує ваш вік (фото чи скан-копію посвідчення особи). 

Детальніше про вікові обмеження та можливі причини відсутності доступу до певних книг читайте у статті "Книги на Букнет"

У мене неправильно визначається країна при оплаті. Як це виправити?

Такі зміни можна внести лише у браузерній PC версії порталу. Увійдіть в акаунт та перейдіть до розділу "Редагувати профіль" (там ви зможете змінити вказану країну проживання, обравши правильну з переліку).

Детальніше про можливості редагування інформації у вашому акаунті читайте у статті "Ваш особистий акаунт на Букнет"

Реєстрація на сайті, доступ до акаунту, редагування акаунту
11 питань
Як зареєструватися на сайті?

Реєстрацію облікового запису можна пройти як на комп'ютері, так і на мобільному додатку — на телефоні або планшеті. 

На сьогодні доступна реєстрація за допомогою:

 • облікового запису у Facebook
 • облікового запису у Google

Щоб створити власну сторинку на Букнет, увійдіть у свій акаунт Facebook або Google, після цього на сторінці зручний для вас спосіб реєстрації. Після цього ви будете мати можливість здійснювати вхід у свій акаунт на Букнет у обраний під час реєстрації спосіб.

Детальніше про реєстрацію акаунту та можливості його налаштування читайте у статті "Ваш особистий акаунт на Букнет"

Для чого потрібна реєстрація?

Створення власної сторінки на Букнет відкриває повний функціонал читача. Основні можливості:

 • додавання книг до персональної бібліотеки для зручного відстеження та відбору книг;
 • відстеження сторінок авторів;
 • спілкування у коментарях (ваші коментарі допомагають при написанні творів та підтримують авторів);
 • купівля книг;
 • читання книг, які мають віковий ценз (такі книги доступні для читання лише зареєстрованим повнолітнім читачам) Ви можете читати книги на сайті і без проходження реєстрації. При цьому значна частина фунціоналу сайту.

Ви маєте можливість читати книги на Букнет без реєстрації. При цьому значна частина функцій буде недоступною

Як видалити акаунт?

Для видалення акаунту, будь ласка, надішліть нам відповідне прохання, заповнивши форму і вказавши причину видалення. Після цього ми видалимо обліковий запис, а також всі ваші персональні дані. Зверніть увагу, що при створенні запиту вам необхідно перебувати в обліковому записі, який плануєте видалити та додати до тексту заявки посилання на цей обліковий запис.

Детальніше про видалення акаунту читайте у статті "Ваш особистий акаунт на Букнет"

 

Як змінити псевдонім на Букнет?

Ваше ім'я (псевдонім) на Букнет буде автоматично створено на основі вашого імені у соцмережі, за допомогою якої ви зареєстрували акаунт.

Якщо ви плануєте стати автором або просто бажаєте змінити ім'я акаунту, під час публікації першого твору Букнет запропонує вам змінити ім'я вашої сторінки на літературний псевдонім. Натисніть кнопку «Додати книгу» в особистому кабінеті. З'явиться вікно "Вибір псевдоніму", де можна внести зміни, вказавши потрібне ім'я. Після збереження нового імені додавати роман чи розповідь не обов'язково.

Детальніше про те, як стати автором, читайте у статті "Як стати автором"

Як додати або змінити аватар?

Додати або змінити фото аватар можна лише у PC-версії (переключити версію можна в нижній частині сторінки сайту). Для внесення змін натисніть Редагувати профіль, а потім «Змінити аватар» та завантажте необхідне зображення зі свого пристрою.

Детальніше про оформлення акаунту читайте у статті "Ваш особистий акаунт на Букнет"

 

Як змінити вік в акаунті?

При реєстрації вашого акаунту, дата народження в системі фіксується автоматично. Використовується дата, яку ви вказали у соц. мережі, за допомогою якої зареєструвалися на Букнет. Вказаний вами вік може впливати на доступність до певних розділів сайту та певних творів. Якщо ваш вік вказано невірно, ви можете змінити його. Для цього необхідно звернутися до Служби технічної підтримки, заповнивши форму зворотнього зв'язку, і надати інформацію, що підтверджує ваш вік (фото чи скан-копію посвідчення особи). 

Як змінити країну у налаштуваннях акаунту?

Такі зміни можна внести лише у браузерній PC версії порталу. Увійдіть в акаунт та перейдіть до розділу "Редагувати профіль" (там ви зможете змінити вказану країну проживання, обравши правильну з переліку).

Детальніше про можливості редагування інформації у вашому акаунті читайте у статті "Ваш особистий акаунт на Букнет"

В акаунті зникли книги з бібліотеки та оплачені твори. Як їх повернути?

Скоріше за все ви увійшли не в свій старий акаунт, а створили новий. Зазвичай вирішення проблеми дуже просте. Вам потрібно вийти зі свого профілю на сайті, натиснувши на кнопку «вихід», після чого залогінитися знову через іншу соцмережу. Тобто через ту, за допомогою якої ви реєструвалися на нашому сайті, або за допомогою номеру мобільного телефону, якщо ви так реєструвалися. Це допоможе вирішити проблему.

Детальніше про доступ до вашого акаунту читайте у статті "Ваш особистий акаунт на Букнет"

Не пам’ятаю пароль для входу в акаунт. Що робити?

У такому випадку ви можете оновити пароль до своєї сторінки. Це можна зробити  у версіях порталу в браузері:  

 • У версії для PC, на цій сторінці введіть свою електронну адресу (пов’язану з вашим акаунтом Букнет). На електронну адресу, що введено, буде надіслане посилання, за яким можна створити новий пароль для вашого акаунту.   
 • У мобільній версії в браузері натисніть "Вхід", а потім кнопку "Забули?", з'явиться форма для введення електронної адреси, на яку потім також буде надісланий лист для оновлення паролю.  

Після успішного оновлення паролю увійдіть у ваш акаунт, зазначивши оновлені дані.  

Увага! Якщо ви використовуєте мобільний додаток Букнет, він має дещо обмежений функціонал і оновити пароль у ньому не вийде.  

Що робити якщо сайт не приймає мій e-mail, повідомляє, що такий вже існує?

Якщо таке повідомлення з’явилось при реєстрації - це означає, що ви вже створили сторінку на Букнет і реєструватись ще раз не потрібно. У такому випадку необхідно увійти у вже раніше створений акаунт. Не пам'ятаєте пароль? - скористайтесь функціоналом відновлення паролю. 

Якщо таке повідомлення з’явилось, коли пошту було додано через спеціальну форму у вашому акаунті - це означає, що ви вже маєте акаунт, де така пошта закріплена. Повідомте про ситуацію службу підтримки, через форму зворотного зв’язку, вам допоможуть врегулювати це питання. 

Як змінити пошту у акаунті?

Замінити пошту можна лише у браузерній PC версії порталу (переключити версію можна в нижній частині сторінки сайту).  Для внесення змін натисніть "редагувати профіль" та внесіть нову електронну адресу у відповідному блоці.  

Після зміни адреси електронної пошти ви отримаєте повідомлення на "стару" пошту з проханням підтвердити вашу нову адресу електронної пошти. 

Книги на Букнет. Які вони бувають
10 питань
Що означає статус твору "В процесі"? Як прочитати повну книгу?

Статус "В процесі" означає, що автор працює над створення книги саме зараз і додає до тексту оновлення. Ви можете додати книгу до своєї бібліотеки, яка допомагає зручно відстежувати оновлення і не "загубити" твір, який вам сподобався.

Детальніше про статуси книг читайте у статті "Книги на Букнет"

Що таке "Передплата" на книгу?

У вас є можливість придбати за Передплатою незавершений твір, над яким автор працює саме зараз. Після успішного платежу ви отримаєте доступ до всіх платних частин твору які вже опубліковано на момент здійснення покупки, та будуть поступово опубліковані до завершення твору. Це можливість отримати ексклюзивний доступ до абсолютного нового твору, стежити за розвитком нового сюжету твору ще під час його написання, підтримувати автора під час роботою над новою книгою.

Детальніше про те, які платні бувають, читайте у статті "Книги на Букнет"

Чому я бачу лише "Фрагмент для ознайомлення". Як прочитати повну книгу?

Статус твору "Фрагмент для ознайомлення" означає, що автор не опублікував повний текст книги на сайті, або повний текст книги з'явиться незабаром. 

Детальніше про статуси книг читайте у статті "Книги на Букнет"

Хто публікує книги на Букнет?

Більшість книг на сайті опубліковано безпосередньо авторами. Ви також можете опублікувати власну книгу, якщо захоплюютеся літературою не лише як читач, а й у якості автора. Також ви можете зустріти на сайті книги від видавництв - їх розміщують представники видавництв.

На сайті всі книги - платні?

Переважна більшість творів на сайті доступні для читання безкоштовно, при цьому на Букнет є і платні твори. Навіть у автора, який більшість своїх книг продає, ви завжи знайдете хочаб один завершений безкоштовний роман.

Які платні книги на Букнет бувають?

На Букнет є два види платних книг: книга в передплаті та платна завершена книга.

Передплата книги - ви купуєте ще не завершену книгу, яка прямо зараз пишеться автором. Тобто після єдиного платежу ви зможете читати вже створені глави і всі нові глави, коли автор їх напише і опублікує. По завершенню книга назавжди залишиться у вас серед куплених, і ви завжди зможете повернутися до прочитання її знову.

Купівля завершеної книги - ви купуєте готову книгу. Книга буде у вас серед куплених, і ви завжди зможете повернутися до прочитання її знову.

Чому я не маю доступу до творів "18+"?

Якщо сайт не відкрив для читання книги з віковим обмеженням, це означає, що або вам ще не виповнилося 18, або ваш вік "не підтягнувся" з акаунту соціальної мережі, за допомогою якого ви зареєструвалися на Букнет. 

Якщо ви вказали такий вік помилково або соціальна мережа, з якоїсь причини не передала оновлену вами інформацію, ви можете звернутися до служби підтримки за допомогою форми зворотного зв'язку для підтвердження вашої реальної дати народження.

Детальніше про вікові обмеження та можливі причини відсутності доступу до певних книг читайте у статті "Книги на Букнет"

Чому на Букнет немає перекладів світових бестселерів?

Букнет - платформа, де сучасні українські письменники самостійно публікують власні твори та спілкуються зі своїми читачами. Саме тому у вас є можливість не лише насолоджуватися сюжетами книг, а ще й впливати на їхній розвиток власними коментарями. Тут живуть письменники!

Як читати книги з Букнет на іншому рідері ?

Ви можете читати книги на Букнет із спеціального пристрою для читання електронних книг (рідері), якщо такий пристрій має браузер (і цей браузер дозволяє відкривати сучасні сайти) або у ньому представлена можливість встановлювати додатки.   

Для пристроїв, які потребують завантаєення файлу, скачати його не вийде. Можливість скачування книги у вигляді файлу на Букнет не представлена. 

Незважаючи на відсутність можливості скачування файлу, ви можете читати улюблені книги без інтернету (офлайн) у додатку Букнет. Встановлюйте додаток на ваш пристрій і читайте книги з вашої персональної бібліотеки, навіть без інтернет-з'єднання. 

Я купив/купила книгу. Я не можу завантажити її , а можу читати лише на сайті?

У разі покупки будь-якої книги на сайті Букнет надає доступ до її тексту протягом всього часу існування сервісу. Ви можете читати книгу онлайн на сайті, а можете також завантажити мобільний додаток Букнет і мати доступ до книги навіть коли немає інтернету, тобто офлайн. 

Оплата доступу до книг
15 питань
Оплата відбулася, а доступу до книги немає, чому?

Найпоширеніші причини такої ситуації:

• Оплата ще не зарахована — є ситуації, коли проведення платежу займає більше часу, ніж зазвичай, варто почекати деякий час;
• Ви увійшли не в той обліковий запис, в якому здійснено оплату. Переконайтеся, що ви знаходитесь в тому профілі, за допомогою якого ви увійшли на портал на момент оплати книги

Детальніше про можливі причини такої ситуації, та те, як її можна виправити, читайте у статті "Платні книги на Букнет. Оплата доступу"

Після покупки за передплатою не отримано доступ до повного тексту книги

Ви сплатили не за доступ до завершеної книги, а придбали книгу за передплатою. Тобто, це твір, текст якого пишеться автором прямо зараз. Цей сервіс дозволяє вам знайомитися з новими частинами твору по мірі їхньої публікації автором. Ви можете дізнатися про появу нових частин понад 20 тисяч знаків завдяки автоматичним повідомленням нашого сайту, а поява більш коротких частин легко відстежувати у своїй Бібліотеці. Після завершення твору та передплати на нього автором ви збережете доступ до тексту і отримаєте повний текст твору.

Детальніше про те, що таке "Передплата", читайте у статті "Книги на Букнет"

Не виходить оплатити доступ до книги

Будь ласка, перед проведенням платежу за допомогою банківської картки, переконайтеся:
• що термін дії вашої картки не минув;
• що разовий/щоденний/щомісячний ліміт дозволяє здійснювати транзакцію;
• що банком дозволено інтернет-транзакції за вашою карткою;
• що доступний залишок коштів на вашому рахунку дозволяє здійснити платіж;
• що всі необхідні поля реквізитів банківської картки на етапі введення заповнені правильно (зверніть увагу, що дані власника картки потрібно вносити латиницею).

Ви також можете спробувати скористатися іншою карткою під час оплати, якщо хоча б од із зазначених вище пунктів не відповідає дійсності.

Детальніше про оплату доступу до книги та вирішення можливих проблем читайте у статті "Платні книги на Букнет. Оплата доступу"

Як оплатити книгу?

Для придбання доступу до книги:
• відкрийте сторінку з описом книги, яку бажаєете придбати, або перейдіть на будь-яку сторінку читання платної частини тексту;
• натисніть «Купити» або «Передплата»;
• оберіть спосіб оплати;
• введіть платіжну інформацію у спеціальному вікні.

Після успішного проведення платежу ви отримаєте відповідне сповіщення, а книга з'явиться у розділі "Придбані книги" вашої особистої бібліотеки.

Детальніше про оплату доступу до книги читайте у статті "Платні книги на Букнет. Оплата доступу"

Які способи оплати доступні?

У якості способів оплати, зазвичай, доступні декілька варіантів. Наразі є можливість здійснити оплату за допомогою:

• Картки Приватбанку

• Картки інших банків

Як оплатити книгу у додатку iOS?

Ви можете купити книгу у мобільній версії сайту, відкривши її за допомогою браузеру на вашому пристрої. Після оплати та синхронізації додатку у вас з'явиться можливість читати книгу у додатку iOS. 

Будь ласка, обов'язково перевірте перед покупкою книги, що у браузері ви увійшли в той самий особистий акаунт, який ви використовуєте у додатку. 

Під час оплати бачу напис "Помилка. Оплату не здійснено. Зверніться до адміністації"

Будь ласка, перевірте, чи вірно ви вказали при оплаті дані карти, чи дійсна вона, чи відповідає залишок коштів на вашому рахунку сумі сплати.

Зверніть увагу, що якщо декілька разів підряд невірно вказати дані при оплаті, платіжна система може блокувати усі платежі з акаунту через підозру у шахрайстві. Перевірте дані і повторіть спробу оплати трохи пізніше.

Детальніше про оплату доступу до книги та вирішення можливих проблем читайте у статті "Платні книги на Букнет. Оплата доступу"

Після оплати бачу напис "Ви завершили читати безкоштовний фрагмент книги. Купіть доступ до всіх глав, здійснивши одноразовий платіж"

Це означає, що кошти, сплачені вами за книгу, до нас не надійшли.

Будь ласка, трохи зачекайте. Якщо протягом трьох годин доступ до книги так і не відкрився, ви перевірили, що вхід виконано в потрібний обліковий запис - зверніться до служби підтримки через форму зворотного зв'язку, і надішліть нам підтвердження списання коштів - це може бути копія/скан SMS або Email, а також інформація про платіж, яку ви можете отримати у вашому особистому кабінеті банку. За допомогою цієї інформації ми зможемо звернутися до платіжної системи для пошуку платежу, а також перевірити можливість оплати з іншого акаунту (і підказати вам дані для авторизації в ньому)

Детальніше про можливі причини такої ситуації, та те, як її можна виправити, читайте у статті "Платні книги на Букнет. Оплата доступу"

При оплаті система видає помилку "Невірний термін дії картки"

Більшість банків в Україні подовжили терміни дії банківських карток своїх клієнтів під час воєнного стану, навіть якщо зазначений на картці термін її дії сплив. 

На жаль, картки з продовженим терміном дії, у багатьох випадках (не лише на Букнет) не можуть бути використані при оплаті "онлайн", оплата можлива тільки за участї картки фізично. У такому випадку ви можете провести платіж іншою карткою.

Чому ціна книги перед підтвердженням оплати вище ціни, що я бачу на сайті?

Така ситуація обумовлена тим, що на сторінці підтвердження оплати книги до вартості книги додається Податок на додану вартість (ПДВ). 

2 липня 2021 року набув чинності Закон України "Про внесення змін до Податкового кодексу України щодо скасування оподаткування доходів, отриманих нерезидентами у вигляді виплати за виробництво та/або розповсюдження реклами, та удосконалення порядку оподаткування податком на додану вартість операцій з постачання нерезидентами електронних послуг фізичним особам" від 03.06.2021 № 1525-IX , який ще називають податком на “Гугл”.

Відповідно до вимог чинного законодавства України, Bukvar OU, яка є оператором сайту booknet.ua зареєстрована платником ПДВ на території України.

Таким чином, при продажу електронного контенту користувачам на території України компанія зобов’язана нараховувати та сплачувати у державний бюджет України податок на додану вартість, ставка якого на сьогодні становить 20%.

Розмір ПДВ може відрізнятися, в залежності від країни реєстрації покупця, тому його не можна уніфікувати і включити у загальну вартість книги на сайті.

 

Не можу купити книгу - випливає повідомлення про обмеження в 14 років

Якщо ви бачите таке повідомлення на сайті при спробі оплати, це означає, що або вам ще не виповнилося 14, або ваш вік "не підтягнувся" з акаунту соціальної мережі, за допомогою якого ви зареєструвалися на Букнет. 

Відповідно до законодавства, користувачі, які не досягли 14 років, не можуть приймати угоду користувача порталу і відповідно не можуть ставати покупцем. Якщо ваш вік перевищує 14 років і в системі даних сайту він зазначений неправильно або соціальна мережа, з якоїсь причини не передала оновлену вами інформацію, ви можете звернутися до служби підтримки за допомогою форми зворотного зв'язку для підтвердження вашої реальної дати народження.

Чому про сплаті до вартості книги додається ПДВ?

2 липня 2021 року набув чинності Закон України "Про внесення змін до Податкового кодексу України щодо скасування оподаткування доходів, отриманих нерезидентами у вигляді виплати за виробництво та/або розповсюдження реклами, та удосконалення порядку оподаткування податком на додану вартість операцій з постачання нерезидентами електронних послуг фізичним особам" від 03.06.2021 № 1525-IX , який ще називають податком на “Гугл”.

Відповідно до вимог чинного законодавства України, компанія Bukvar OU, яка є оператором сайту booknet.ua зареєстрована платником ПДВ на території України.

Таким чином, при покупці електронного контенту на території України нараховується  податок на додану вартість, який компанія Bukvar OU перераховує у державний бюджет України. Ставка цього податку в Україні на сьогодні становить 20% від ціни книги.

Я оплатив(ла) книгу. Що далі?

Як правило, гроші перераховуються за декілька секунд. Повернувшись на сторінку книги, ви побачите значок “Придбано”. Також книга з'явиться в меню вашого акаунту у розділі "Придбані книги".

Швидкість зарахування вашого платежу залежить не від нас, а від вашого банку. Тому іноді цей процес може зайняти декілька годин.

Після оплати я зачекав(ла), але книгу не отримав(ла). Що робити?

Перевірте, чи були списані гроші з вашого банківського рахунку. Якщо так, то ви можете звернутися до нашої технічної підтримки по допомогу, заповнивши форму. У зверненні вкажіть спосіб оплати і назву книги, яку ви намагалися передплатити або купити. Обов'язково надішліть текст СМС або е-мail, що підтверджує оплату, щоб ми могли звернутися зі скаргою в платіжну систему (тільки при наявності копії автоматичної СМС або e-mail, де вказано номер платежу, платіжна система прийме від нас скаргу)

Чи можна прочитати платні книги безкоштовно?

Така можливість є! Доступ до платного фрагменту будь-якого платного твору відкривається автоматично, після проведення оплати або після активації промокоду. 

Ви можете підписатись на сторінку автора і слідкувати за всіма новинами його акаунту - інколи автори дарують своїм читачам промокоди (певна комбінація символів, яка дозволяє отримати доступ до платних книг без проведення оплати).

А ще підписуйтесь на сторінки Букнет у соціальних мережах, адже саме там проводиться багато активностей, у яких призом є доступ до платного твору. Можливо, саме вам пощастить! 

 

Android-додаток Букнет
5 питань
Чому у додатку не відкривається придбана книга або ви бачите білі сторінки замість тексту.

З огляду на те, що зараз кожен з нас використовує велику кількість пристроїв, Букнет забезпечує доступ до придбаних книг, сформованої бібліотеки з будь-якого пристрою. У  цьому допомагає синхронізація. Саме синхронізація дозволяє пов'язувати файли, які зібрані в одному вашому обліковому записі між різними пристроями, щоб ви мали повноцінний доступ до всього коли завгодно. Синхронізація виконується автоматично.

Якщо книга, яку ви купили має статус “придбано”, а ви все-одно не можете перейти до читання платних розділів - це може бути пов’язано з тим, що автоматична синхронізація ще не спрацювала і ви можете застосувати примусову синхронізацію:  

 1. Перейдіть у “налаштування”;
 2. Оберіть “синхронізація” та запустіть примусову синхронізацію.

Увага! Якщо книгу було додано в бібліотеку і ви робили це досить давно - краще видалити її з бібліотеки і додати туди знову!

 

Як отримати доступ до бібліотеки з нового або іншого пристрою

Щоб отримати доступ до вже сформованої бібліотеки та придбаних книг на новому чи іншому пристрої, необхідно виконати вхід в акаунт, використовуючи ті ж самі дані, що й на пристрої, який ви використовували раніше.

Наприклад, якщо ви реєстрували акаунт через Facebook, то і при вході в акаунт на новому (іншому) пристрої потрібно обрати саме цей спосіб входу.

Як читати офлайн?

Ви можете насолоджуватись улюбленими книгами і без інтернету, виконавши попередньо кілька простих дій:


1. Додайте книгу до бібліотеки, коли ви з інтернетом (якщо книгу було додано в бібліотеку і ви робили це досить давно - краще видалити її з бібліотеки і додати туди знову);

2. Перейдіть на сторінку читання цієї книги;

3. Синхронізуйте додаток (теж за наявності інтернету) - перейдіть у "Налаштування" та запустіть примусову синхронізацію.

 

Як змінити шрифт тексту або фон у додатку

Ви можете налаштувати читання книги у зручному для себе форматі, що потрібно зробити:

1. Клікнути значок налаштувань, що знаходиться у верхньому правому кутку на сторінці читання книги.

2. Клацнувши по значку Тт, ви можете збільшувати або зменшувати розмір літер і таким чином підібрати зручний шрифт для читання. 

Окрім шрифту, у налаштуваннях можна змінити фон або режим гортання.

Як оновити додаток

Щоб оперативно отримувати доступ до всіх нових функцій додатку, необхідно своєчасно його оновлювати.

Як це зробити:

1. Зайдіть в Google Play або ж в Play Market;

2. Відкрийте меню, та натисніть «Мої програми та ігри», де ви можете побачити, які програми встановлені на пристрої;

3. Знайдіть Букнет та натисніть «Оновити».

Також можна налаштувати автоматичне оновлення встановлених на вашому пристрої додатків. Ви можете вибрати час, коли це буде зручніше для вас, наприклад вночі, і тоді ваш пристрій автоматично проведе всі доступні оновлення.

Не знайшли відповіді на своє питання, напишіть нам.
Щоб звернутися в підтримку, будь ласка увійдіть або зареєструйтеся

Технічна підтримка працює по буднях: 9.00-20.00. В суботу:12.00-17.00
Використання файлів Cookie
З метою забезпечення кращого досвіду користувача, ми збираємо та використовуємо файли cookie. Продовжуючи переглядати наш сайт, ви погоджуєтеся на збір і використання файлів cookie.
Детальніше