79 922
“✨️Зв'язані долею✨️”
Анотація до книги "Істинна для Демона"
Книга з Хепіендом❣️
Вона втекла від закоханого демона. А він шукав її довгих п’ять років.
Викрадений медальйон подарував їй ілюзію вибору, але долю не обдуриш.
Фатум знайде її й навчить кохати.
Однак на шляху закоханих стануть вороги, готові боротися до кінця.
Чи зможуть відьма та демон подолати всі небезпеки на шляху до омріяного щастя?
***
Жодна частина цієї книги Не може бути скопійована чи опублікована без моєї згоди. Ця книга викладена на сайті самвидаву Букнет. Якщо ви бачите її на інших сайтах — це піратство.
Вона втекла від закоханого демона. А він шукав її довгих п’ять років.
Викрадений медальйон подарував їй ілюзію вибору, але долю не обдуриш.
Фатум знайде її й навчить кохати.
Однак на шляху закоханих стануть вороги, готові боротися до кінця.
Чи зможуть відьма та демон подолати всі небезпеки на шляху до омріяного щастя?
***
Жодна частина цієї книги Не може бути скопійована чи опублікована без моєї згоди. Ця книга викладена на сайті самвидаву Букнет. Якщо ви бачите її на інших сайтах — це піратство.
гуморвперта та невгамовна героїнявладнийгерой
“Відьма втекла від демона, який був її істинною парою. Він знайшов її через п’ять років. Та на його шляху став принц темних ельфів.
Це історія про боротьбу за право вибору й кохання, яке не питає дозволу.”
“Лінель втекла від демона, що впізнав у ній свою істинну пару. Фатум знайде її, але на його шляху стане принц темних ельфів. Чи зможе Фатум повернути свою істинну пару? ”
Зміст книги: 98 глав
322 коментарів
Щоб залишити коментар, увійдіть в обліковий запис
УвійтиВітаю❤️
Дякую за увагу до книги, вподобайки й коментарі❤️❤️❤️
Якщо вам подобається моя творчість,
запрошую до мого Телеграм каналу, де на вас
чекають спойлери, візуали й цікавинки☺️❤️
https://t.me/+m3IlKD8D4Z85MDJi
Коханий... це дійсно дуже мило))) Що знову там трапилося? Немає їм спокою. Дякую за проду (ʃƪ^3^)
Таня Олійник, Спокій їм тільки снився))) Дякую вам за увагу до книги ❣️❤️❣️
Він так мило називає її квіточкою))
Дякую ❤️❤️❤️
Анжеліка Вереск, Дякую за коментар ❣️❤️❣️
Знову Фатум з принцем почали сваритися через відьмочку.) Міра зараз побачить шоу, якщо вони не заспокояться. Щастя, радості і багато читачів
Лана Рей, Люблять вони це діло)) Дякую за коментар ❣️❤️❣️
Яка в них емоційна розмова вийшла!)) Дякую за проду (ʃƪ^3^)
Таня Олійник, Обоє темпераментні)) Дякую вам за чудовий коментар ❣️❤️❣️
Капець. Принц зізнався Лінель в своїх почуттях. Ще й Фатум побачив їх разом. Підозрюю, що зараз таке почнеться ... Успіхів і натхнення
Лана Рей, Дякую за коментар ❣️❤️❤️
Я вже хвилююсь за Фатума. Хоч би Лінель прийняла його почуття і відповіла на них. Не хочу, щоб з ним сталося щось погане через те, що істинна не відповідає йому взаємністю. Успіхів, натхнення і дуже багато читачів
Лана Рей, Все покаже час)) Дякую за чудовий коментар ❣️❤️❣️
Дуже ніжний та чутливий розділ, дякую ❤️❤️❤️
Анжеліка Вереск, Дякую ❣️❤️❣️
Коментар видалено
Дякую за продовження ❤️❤️❤️
Анжеліка Вереск, Дякую ❣️❤️❣️
Дякую за продовження ❤️❤️❤️
Анжеліка Вереск, Дякую ❣️❤️❣️
Ох ці обійми та погляди... так чуттєво та емоційно))) Дякую за проду (ʃƪ^3^)
Таня Олійник, Дякую за теплий коментар❣️❤️❣️ Попереду ще буде вдосталь чуттєвих моментів)))
Дякую за продовження ❤️❤️❤️
Анжеліка Вереск, Дякую ❣️❤️❣️
Якийсь цей темний ельф непостійний) то кохає Легерду, жити не може, то навіть дупцю важко йому підняти на її пошуки))) Ні, Фантик точно кращий❤️❤️❤️
Тея Калиновська, Є таке) Дякую за чудовий коментар ❣️❤️❣️
Войовнича відьмочка Фатуму дісталася))) Дякую за проду (ʃƪ^3^)
Таня Олійник, Це точно, але вже яка є))) Дякую за увагу до книги ❤️❤️❤️
Дякую за продовження ❤️❤️❤️
Анжеліка Вереск, Дякую ❣️❤️❣️
Виявляється, що Фатум страждав, коли його істинна була далеко від нього. Сподіваюсь, що тепер це зміниться. Успіхів і багато читачів.
Лана Рей, Дякую за чудовий коментар ❣️❤️❣️
Дякую за продовження ❤️❤️❤️
Анжеліка Вереск, Дякую ❣️❤️❣️
Лінель таки кинулась рятувати Фатума, коли побачила, що він у небезпеці, і втрапила у халепу. Ой даремно вона запитала про Кая. Успіхів і натхнення
Лана Рей, Дякую за чудовий коментар ❣️❤️❣️
Дякую за цікавий розділ ❤️❤️❤️
Анжеліка Вереск, Дякую ❣️❤️❣️
37. Так стало шкода Кая(。•́︿•̀。) Навіть не знаю, можливо нехай будуть обидва(。•̀ᴗ-)✧ Жартую)) Дякую за чудові розділи❤️✨❤️✨❤️
Тея Калиновська, Дякую за теплий відгук ❣️❤️❣️
35, 36. Так смішно спостерігати, як Лі грає на нервах Фантика)) Я навіть забуваю, що він демон. А таке велике, закохане кошеня❤️❤️❤️
Тея Калиновська, Дякую за чудовий коментар ❣️❤️❣️
Пиріг з очерету, це щось новенька, але добре, що обійшлося без бійки. Втім, мені дуже сподобалась перепалка Фантика з Лінні)) Дякую ❤️❤️
Арміна Арлей, Дякую за чудовий коментар ❣️❤️❣️
Які пристрасті. Але "ельфійська шаурма" мене розсмішила. Не легко ж Лінель з цими кавалерами буде, піду читати далі)) Дякую за розділ ❤️☺️
Арміна Арлей, Дякую за чудовий коментар ❣️❤️❣️
Щось мені жаль Кая, бо його почуття не взаємні, а Лінель, поки не розібралася кого кохає. А тут ще Фатум, сподіваюся чоловіки не поб'ють одне одного.
Арміна Арлей, Дякую за чудовий коментар ❣️❤️❣️
Молодець, що не тисне, і чекає. А Отруті явно не просто з малечою))
Арміна Арлей, Дякую за чудовий коментар ❣️❤️❣️
15 розділ Фатум такий милий)) І готовий на все заради своєї відьмочки) Дякую за розділ ❤️☺️
Арміна Арлей, Дякую за чудовий коментар ❣️❤️❣️
Непосидюча відьмочка таки не послухалась Фатума і попхалась поглянути на почвар. А тепер хтось її схопив. Капець ... Що робити Фатуму? Успіхів, натхнення і багато читачів
Лана Рей, Дякую за чудовий коментар ❣️❤️❣️
Блін, якщо Кай знає спосіб розірвати зв'язок і істинних пар. То чи не постраждає від цього Фатум. Думаю що так. Треба вже прийняти свою пару, а Лінель опирається. Дякую ❤️❤️❤️
Світлана Романюк, Дякую за чудовий коментар ❣️❤️❣️
Дякую за продовження ❤️❤️❤️
Анжеліка Вереск, Дякую, люба❣️❤️❣️
Дякую за продовження ❤️❤️❤️
Анжеліка Вереск, Дякую за підтримку ❣️❤️❣️
Чи з косою чи з мечем, а Лі дуже войовнича ) А слова Фатума - ( без спойлерів, як я люблю) ❤️❤️❤️❤️❤️
Тея Калиновська, Щиро дякую за теплий коментар ❣️❤️❣️❤️❣️
31,32 Трасця, яка тут може бути романтика, коли хтось кричить, то дереться у вікно, або взагалі починають лізти монстри)))
Тея Калиновська, До романтики ще далеко)) Дякую ❣️❤️❣️
30 А Квіточка із колючкою у вигляді меча) А то щось Фатум захопився опікою, забув , що перед ним така войовнича відьма ))❤️❤️❤️
Тея Калиновська, Точно забув)) Дякую за коментар ❣️❤️❣️
Нарешті сказала, що Фатум її демон))) змирилася і прийняла! Дякую за проду (ʃƪ^3^)
Таня Олійник, Щиро дякую вам за чудовий коментар ❤️❤️❤️
Сама так добре Лінель з Фатумом гуляли лісом, як з'явились якісь пожирачі магії. Хоч би вони не нашкодили парочці. Успіхів і натхнення
Лана Рей, Дякую за чудовий коментар ❣️❤️❣️
Від Фатума не втечеш. Нарешті вони поцілувались. Я дуже за них рада. Хоч Лінель все ще продовжує стояти на своєму, демон відчув те, що вона приховує. Успіхів і натхнення
Лана Рей, Дякую за чудовий коментар ❣️❤️❣️
І знову їх перервали на самому цікавому... Що з Мірою? Сподіваюся нічого страшного. Дякую за проду (ʃƪ^3^)
Таня Олійник, Їх там часто переривають)) Дякую вам за увагу до книги ❤️❤️❤️
Оце Лінель дає, хотіла допомогти, а натомість ще гірше зробила, і як вона тепер без магії буде? Але Фантик так її кохає, так хвилюється, що я розчулилася)) Дякую за цікаві розділи ❤️☺️❤️
Арміна Арлей, Дякую за коментар ❣️❤️❣️
Як же мені подобається Фатум!!!ʕっ•ᴥ•ʔっ Де таких чоловіків шукати? Дякую за проду (ʃƪ^3^)
Таня Олійник, У моїх книгах всі такі, як Фатум))) Щиро дякую за коментар ❤️❤️❤️
А Фантик нічого такий, чоловік ❤️❤️❤️ Може трішки владний, але який турботливий. Хоча владність додає йому не аби якої харизми))))
Поліна Крисак, 100%)) Дякую ❣️❤️❣️
Дякую за продовження ❤️❤️❤️
Анжеліка Вереск, Дякую❣️❤️❣️
28,29 В правильному напрямі розвиваються почуття Лі❤️❤️❤️ і Міра це наглядно продемонструвала❤️❤️❤️
Тея Калиновська, О, так) Дякую ❣️❤️❣️
27. Як ніжно і гарно(◕ᴗ◕✿)❤️❤️❤️
Тея Калиновська, Щиро дякую ❣️❤️❣️
Подружка діло каже!!! Слухай і роби як кажуть))) Дякую за проду (ʃƪ^3^)
Таня Олійник, Лінель дуже вперта)) Ще не відомо чи послухає) Дякую вам за увагу до книги ❤️❤️❤️
Нарешті щира розмова! Дякую за проду (ʃƪ^3^)
Таня Олійник, Так, вони нарешті змогли поговорити))) Щиро дякую за чудовий коментар ❤️❤️❤️
Дякую за продовження ❤️❤️❤️
Анжеліка Вереск, Дякую ❤️❤️❤️
26(◕ᴗ◕✿)❤️❤️❤️ Ну, хіба не молодець. Ось тепер Лінель мені ще більше подобається❤️❤️❤️
Тея Калиновська, Щиро дякую за чудовий коментар ❤️❤️❤️
24. 25 Нарешті трохи наставив Бруно на розум і думки пішли в правильному напрямку)) Метелики і маленькі лапки - все так мило) і відразу мордочка милого Фантика перед очима❤️❤️❤️❤️
Тея Калиновська, Щиро дякую за чудовий коментар ❤️❤️❤️
23. Настирливий паразит)) і класнючий❤️❤️❤️
Тея Калиновська, Він такий) Дякую ❤️❤️❤️
Нарешті вона змогла це сказати)) Дякую за проду (ʃƪ^3^)
Таня Олійник, Щиро дякую за увагу до книги ❤️❤️❤️
Видалення коментаря
Ви дійсно хочете видалити повідомлення?
Видалити СкасуватиКоментар буде видалено назавжди.
Блокування коментування
Ви дійсно хочете заборонити можливість коментування?
Заборонити Скасувати