2 473
Анотація до книги "Посмертя. Посмертна гра. Книга перша."
Людство завжди цікавило, що ж нас таки чекає після смерті?.. Рай? Пекло? Джаннат? Вальгала? А може, реінкарнація, коли ми відродимося в те, на що заслужили накосячивши в попередньому житті.
Або ймовірно, доведеться зі зброєю в руках захищати багатотисячне місто від навали полчищ мерців, інфікованих жахливим зомбі-вірусом, який до того ж має здатність мутувати в ще більш небезпечні і смертоносні форми, які не відають ні жалю, а ні милосердя та не знають втоми.
Але коли у тебе в руці легендарна зброя, поруч плече вірного товариша, а всі твої параметри прокачані якоюсь невідомою предвічною Системою, то і біда - не біда. Одне не добре - відступати нікуди, та й вдома дідька лисого спочиватимеш на лаврах... Адже там на тебе чекає маленька трирічна дівчинка-сирота, яку ти прихистив з жалю.
Або ймовірно, доведеться зі зброєю в руках захищати багатотисячне місто від навали полчищ мерців, інфікованих жахливим зомбі-вірусом, який до того ж має здатність мутувати в ще більш небезпечні і смертоносні форми, які не відають ні жалю, а ні милосердя та не знають втоми.
Але коли у тебе в руці легендарна зброя, поруч плече вірного товариша, а всі твої параметри прокачані якоюсь невідомою предвічною Системою, то і біда - не біда. Одне не добре - відступати нікуди, та й вдома дідька лисого спочиватимеш на лаврах... Адже там на тебе чекає маленька трирічна дівчинка-сирота, яку ти прихистив з жалю.
зомбіапокаліпсискохання та розлукамістика та чорний гумор
Зміст книги: 51 глава
Останнє оновлення: сьогодні
11 коментарів
Щоб залишити коментар, увійдіть в обліковий запис
УвійтиДякую вам за проду ♥️
Дякую вам за проду ♥️
Аня Осадчук, Дякую вам, що читаєте! ))) Завтра чекайте на початок грандіозної битви! )
Дякую вам за проду ♥️
Аня Осадчук, Дякую що ви з нами!)))
Цікаво, як він отримає на горіхи за те що він нападів про Аеліту. Дякую вам за проду ♥️
Аня Осадчук, Наразі, крім того, що Аеліта кілька разів приклала ним до землі, поки цим усе й обійдеться. Але в майбутньому ця, наче й незначна подія, матиме для нього неприємні наслідки. Дякую, що читаєте! Дуже вже хочеться знати, яке враження справить цей твір на жіночу половину аудиторії, особливо та частина, де головний герой прихистить маленьку трирічну безхатьку. )))
Додала до бібліотеки✨
Магістр Анімарум, Дякую))
Прикольна ідея, з гумором так... Поки почала читати, потихеньку буду рухатися вперед - писати коменти) Але у мене відразу виникло кілька питань: а чо там з дівчинкою сталося? І чого вона така шкода?
Сергій Більцан, Ну, задум автора - це серйозно) Читаємо далі...
Оу, реінкарнація - одна з моїх улюблених тем як читачки. Обов'язково прочитаю - і тоді буде розширений коментар...
Сергій Більцан, Буду вдячна за взаємний) І за бібліотеку)
класно...гумор...сарказм...
Олег Єрмоленко, Щиро дякую за відгук! Приємно, що сподобалося!
Вітаю! Почала читать вашу книгу. Підписалася і поставила вподобайку. Сподіваюсь на взаємність.
Буду рада якщо ви завітаєте до моєї книги "Баланс світів".
Анастасія Коваленко, Дякую! Обоа'язково загляну.
Вітаю з новинкою!
Стейсі Мур, Гарно дякую.
Вітаю з новинкою!) Бажаю вам натхнення ✨
Mary J, Гарно дякую.
Видалення коментаря
Ви дійсно хочете видалити повідомлення?
Видалити СкасуватиКоментар буде видалено назавжди.
Блокування коментування
Ви дійсно хочете заборонити можливість коментування?
Заборонити Скасувати