389 800
“Історії зі світу Астріум ”
Анотація до книги "Я - лікар! І я ще не закінчила "
Я просто хотіла відкрити клініку. Серйозно. Лікувати людей, пити чай і не вплутуватись у політичні змови.
Але Рада вирішила, що моя клініка — проблема. Магія світу згасає, герцог робить дуже підозріло серйозні пропозиції, лицар дивиться так, ніби готовий піти за мною навіть у безодню, пацієнт - вже не хоче бути тільки ним, а напів вампір взагалі вважає, що я його персональний постачальник життя.
І це ще я мовчу про романтику, яка чомусь завжди з’являється саме тоді, коли треба рятувати світ.
Тепер мені доведеться боротися за клініку, розгадувати чужі таємниці й одночасно вирішувати, кому довірити своє серце — бо, здається, саме від цього залежить майбутнє королівства.
Але Рада вирішила, що моя клініка — проблема. Магія світу згасає, герцог робить дуже підозріло серйозні пропозиції, лицар дивиться так, ніби готовий піти за мною навіть у безодню, пацієнт - вже не хоче бути тільки ним, а напів вампір взагалі вважає, що я його персональний постачальник життя.
І це ще я мовчу про романтику, яка чомусь завжди з’являється саме тоді, коли треба рятувати світ.
Тепер мені доведеться боротися за клініку, розгадувати чужі таємниці й одночасно вирішувати, кому довірити своє серце — бо, здається, саме від цього залежить майбутнє королівства.
багатомужжяпопаданкамагія і кохання
Зміст книги: 71 глава
162 коментарів
Щоб залишити коментар, увійдіть в обліковий запис
УвійтиВітаю!
Друга книга циклу. На нас чекає продовження пригод.
Чекаю на ваші коментарі. Також не забувайте підписуватись аби нічого не пропустити.
Лені просто супер хлопець))
Тетяна, Він ще має декілька сюрпризів в рукаві)
Друга частина така ж цікава, як і перша))) Чекаю наступні оновлення.
Легкого пера та музи!
О,от уже і підтягнулись гарні коментарі.Дякую.
Тетяна Мирончак, ❤️
Дякую за продовження, це чудово.
Оксана, Дякую за ваш коментар) це приємно чути
Дуже цікавий сюжет, дуже подобається ❤️ дякую)
Тетяна, Дякую)
Дуже цікаво! Класний гумор! Гарно написано, захоплююче! Щиро дякую, отримую величезне задоволення від книги!
Ольга Коротина, Дякую ❤️
Прочитала обидві частини, мені так подобаються їхні словесні перепалки! Дуже цікаво, що буде далі. Ви молодець!
Ірина, Приємно чути)
Така цікава книга! А так мало читачів!???
Тетяна Мирончак, Дякую)
Дякую,дуже емоційна глава.Захоплююче!
Тетяна Мирончак, Дякую)
Далі більше)
Дякую,таки дочекалась продовження.Дуже цікава книга!
Тетяна Мирончак, Дякую)
Далі буде ще
Вітаю!
Друга книга циклу. На нас чекає продовження пригод.
Чекаю на ваші коментарі. Також не забувайте підписуватись аби нічого не пропустити.
Видалення коментаря
Ви дійсно хочете видалити повідомлення?
Видалити СкасуватиКоментар буде видалено назавжди.
Блокування коментування
Ви дійсно хочете заборонити можливість коментування?
Заборонити Скасувати