Обраниця Червоного Дракона: Із Демонів в Дракони
71 912
Букнет Молодіжна проза Підліткова проза Обраниця Червоного Дракона: Із Демонів в Дракони

Обраниця Червоного Дракона: Із Демонів в Дракони

Підліткова проза

Ельфріде Ноар

Ельфріде Ноар · автор

Повний текст · 313 стор.
304
До бібліотеки
  • Опис
  • Зміст книги
  • Коментарі · 612
Обраниця Червоного Дракона: Із Демонів в Дракони
№ 1
Обраниця Червоного Дракона: Із Демонів в Дракони
Студентка за обміном: Із Фей у Дракони
№ 2
Студентка за обміном: Із Фей у Дракони
“Студентка за Обміном ”
Анотація до книги "Обраниця Червоного Дракона: Із Демонів в Дракони"
Я — демонеса. Одна з тих, кого бояться навіть після війни з червоними ельфами. Коли біля стін моєї захолусної, дерев’яної Академії демонів з’являється дикий червоний дракон, він обирає саме мене. Батьки зізнаються: мій зниклий дід був вершником. Тепер дракона відправляють до новоствореної Академії Бронзових Драконів — і я не маю вибору, окрім як піти за ним. Навіть якщо там на мене чекає його «справжній» вершник — холодний, небезпечно вродливий хлопець, який ненавидить демонів, бо саме вони забрали в нього сім’ю. Але що, коли між ненавистю і силою зв’язку народжується щось інше — таке ж гаряче, як подих дракона?

Дисклеймер: ЦЕ САМОСТІЙНА ІСТОРІЯ, ПОВ'ЯЗАНА З ВСЕСВІТОМ "Студентки за Обміном" ЛИШЕ СВІТОМ. Події відбуваються задовго до історії Фреї, тобто це приквел.

магічна академіявід ненависті до коханнядракони

Зміст книги: 86 глав
Розділ 1
Розділ 2
Розділ 3
Розділ 4
Розділ 5
Розділ 6
Розділ 7
Розділ 8
Розділ 9
Розділ 10
Розділ 11
Розділ 12
Розділ 13
Розділ 14
Розділ 15
Розділ 16
Розділ 17
Розділ 18
Розділ 19
Розділ 20
Розділ 21
Розділ 22
Розділ 23
Розділ 24
Розділ 25
Розділ 26
Розділ 27
Розділ 28
Розділ 29
Розділ 30
Розділ 31
Розділ 32
Розділ 33
Розділ 34
Розділ 35
Розділ 36
Розділ 37
Розділ 38
Розділ 39
Розділ 40
Розділ 41
Розділ 42
Розділ 43
Розділ 44
Розділ 45
Розділ 46
Розділ 47
Розділ 48
Розділ 49
Розділ 50
Розділ 51
Розділ 52
Розділ 53
Розділ 54
Розділ 55
Розділ 56
Розділ 57
Розділ 58
Розділ 59
Розділ 60
Розділ 61
Розділ 62
Розділ 63
Розділ 64
Розділ 65
Розділ 66
Розділ 67
Розділ 68
Розділ 69
Розділ 70
Розділ 71
Розділ 72
Розділ 73
Розділ 74
Розділ 75
Розділ 76
Розділ 77
Розділ 78
Розділ 79
Розділ 80
Розділ 81
Розділ 82
Розділ 83
Розділ 84
Розділ 85
Епілог

612 коментарів

Щоб залишити коментар, увійдіть в обліковий запис

Увійти
Закріплений коментар від автора
avatar
Morwenna Moon
05.05.2026, 23:45:37

25-й і 26-й розділи — ой, як цікаво про цих ельфів дізнатися побільше! Але Ельзу й тут, на жаль, не чекає теплий прийом.

Ельфріде Ноар
08.05.2026, 23:39:52

Morwenna Moon, Дякую, історія ще розкриє різні факти про червоних ельфів ❤️

avatar
Ірина Саха
05.05.2026, 09:30:54

Ну хоч Кіріган не вважає її "феноменом" та "помилкою".

Ельфріде Ноар
08.05.2026, 23:39:10

Ірина Саха, Так, насправді, Кіріган тут часто найспокійніший та найрозумніший персонаж)

avatar
Morwenna Moon
04.05.2026, 23:34:59

22-й розділ — ох, який танок був, іскрило як від смолоскипів!

Ельфріде Ноар
08.05.2026, 23:27:25

Morwenna Moon, Дякую ❤️❤️❤️

avatar
Неба Крайчик
04.05.2026, 15:45:04

Ох, джесаліно показав їй родича, чи справжнє це видіння?

Ельфріде Ноар
08.05.2026, 23:27:15

Неба Крайчик, Так, Джессаліно - дійсно магічне дерево, що чесніше за багатьох людей)

45. Чудово розумію Ельзу. Джесс бісить мене до чортиків.

avatar
Неба Крайчик
07.05.2026, 13:23:31

Браслет у таке собі задоволення, але якщо це не все, хто ж там з нею буде? Невже та напіввампірка?

avatar
Ірина Саха
05.05.2026, 09:33:35

Так цікаво, що ж на цей раз утне Ельза. Не вірю, що просто буде танцювати з Греєм, це не в її стилі...

avatar
Morwenna Moon
04.05.2026, 23:36:11

23-й і 24-й розділи — ох, бідолашна ельфійка! Сподіваюсь, Ельза зможе їй допомогти.

avatar
Morwenna Moon
03.05.2026, 23:27:47

21-й розділ — ну, початок балу такий собі, але танок з Греем — це вже цікаво.

Показати 2 відповіді
Morwenna Moon
04.05.2026, 12:48:53

Ельфріде Ноар, О, заінтригували!

43. А скільки в цьому світі живуть дракони?

Показати 2 відповіді

Ельфріде Ноар, І можуть міняти собі вершників?
Бо я так розумію, що вершником реда колись був її дід. потім може ще хтось, а потім вже Грей.

avatar
Ірина Саха
03.05.2026, 09:58:57

Шкода її. Ельзу навіть не сприймають серйозно. а могли б спробувати і, можливо, це було б гарним рішенням))

Ельфріде Ноар
04.05.2026, 11:38:02

Ірина Саха, Що ж, хтозна, може в майбутньому саме так і станеться)
Дякую!

avatar
Morwenna Moon
02.05.2026, 23:13:23

20 розділ - сумно... Грей якась обіженка. Ред все ще найкращий хлопчик у книзі ❤️

Ельфріде Ноар
04.05.2026, 11:37:34

Morwenna Moon, Про те, чому Грей так важко йде на зустріч демонам, ще буде розкриватися в тексті. А Ред, дійсно, найкращий хлопчик! Дякую ❤️

avatar
Оксана Соловій
04.05.2026, 10:39:36

43. Її видіння-це щось неймовірне. І воно дещо пояснює

Ельфріде Ноар
04.05.2026, 11:35:44

Оксана Соловій, Так, про діда ми ще цікавого дізнаємося! Дякую ❤️

avatar
Lydmila
04.05.2026, 10:29:03

Як все в роду Ельзи переплутано і складно.Дід воював проти демонів ,а закохався в бабку дівчини - в демоницю.І Ред належав її діду ,от чому дракон її прийняв і чому в між ними такий тісний ментальний зв'язок.Але те ,що Джельсаміно показало діда ,це ще не означає ,що Ельзу звільнять і відпустять.☀️❤️❤️❤️

Ельфріде Ноар
04.05.2026, 11:35:06

Lydmila, Так, у сім'ї Ельзи непроста історія, і вона ще буде відкриватися далі! Дякую ❤️

avatar
Мар Тен
04.05.2026, 09:17:39

Магія, кохання і захопливий сюжет - дуже красиво написано)
Буду рада, якщо зазирнете і до моєї історії♥️

avatar
Віслон Веймер
03.05.2026, 11:50:23

Мене накриває дивне змішання — трохи смішно від цієї компанії, від їхніх ігор і підколів, але під цим сміхом повзе щось темніше. Я відчуваю, як Роман дратує і водночас притягує, як від нього тягне небезпекою, від якої важко відвести очі. Анжела ніби сама заходить у пастку, і це викликає у мене тривожне передчуття, ніби все це не закінчиться легко. Поліна поруч відчувається зайвою, і ця напруга тільки росте, наче щось ось-ось трісне. І водночас є цей контраст — легкість, база відпочинку, вода, сміх, ніби можна просто втекти від усього цього й розчинитися у простому щасті. Але я не вірю в таку втечу. Тут занадто багато емоцій, занадто багато гри й недомовок, і я відчуваю, як усе це повільно скручується в один вузол, який рано чи пізно боляче затягнеться.

avatar
Оксана Соловій
02.05.2026, 17:25:55

42. Не можна ж так на самому цікавому...

42. На самому цікавому місці...

avatar
Ірина Саха
02.05.2026, 09:17:18

Невже Грей і справді міг думати, що їх зв'язок якась помилка. Це ж очевидно. Дракон слухає її на рівні підсвідомості.

avatar
Lydmila
02.05.2026, 09:12:38

Невже священне дерево теж прийняло Ельзу? Якщо так ,то для вождині це буде шок ☀️❤️❤️

avatar
Неба Крайчик
02.05.2026, 00:40:36

Уууу і що далі, мстивий привид це звичайно моторошно. Але ж ... Аааа. Чекаю на продовження

avatar
Morwenna Moon
01.05.2026, 22:49:29

19-й розділ — здається, між Ельзою та Греєм починає іскріти, це так мило!

Ельфріде Ноар
02.05.2026, 00:01:14

Morwenna Moon, Дякую, дуже повільно, але вони поступово пізнають один одного краще ❤️

avatar
Ірина Саха
01.05.2026, 22:44:43

І знову хороша новина для Ельзи. Цілий політ на Реді...

Ельфріде Ноар
01.05.2026, 23:58:56

Ірина Саха, Життя не без гарних новин! :)

avatar
Ірина Саха
01.05.2026, 22:43:52

Оце так ситуація)) І справді незвично, що Грей вміє ніяковіти...

Ельфріде Ноар
01.05.2026, 23:58:41

Ірина Саха, Ельзі теж було незвично))

avatar
Morwenna Moon
01.05.2026, 03:16:06

18 розділ - сцена з кравчинею та Греем просто суперова, я ледь стримувалась, щоб в голос не сміятися, бо всі сплять )))))

Ельфріде Ноар
01.05.2026, 23:58:05

Morwenna Moon, Дякую, дуже рада, що сподобалося та було файно ❤️❤️❤️

41. Ну що ж Ви, авторко, робите? Перед котом я точно не встою))

Показати 2 відповіді

Ельфріде Ноар, А як мені розірватися? Кіт завжди перемагає ахах

avatar
Ірина Саха
30.04.2026, 19:21:26

Якесь у неї не життя, а виживання. Шкода Ельзу

Ельфріде Ноар
01.05.2026, 23:56:17

Ірина Саха, Так, ті ще пригоди у неї))

avatar
Неба Крайчик
30.04.2026, 16:31:21

Ууу, джесаліно має допомогти, котик звісно милий але навряд чи врятує її

Ельфріде Ноар
01.05.2026, 23:56:03

Неба Крайчик, Хтозна, що саме в кінці таки її врятує))

avatar
Lydmila
30.04.2026, 09:15:27

Манон дуже добра дівчина,вона готова допомогти Ельзі ,навіть кіт прийняв полонянку як свою.Ще б священне дерево прийняло ,це б було для ельфів шоком.
Візуалізація котика шикарна.☀️❤️❤️❤️

Ельфріде Ноар
01.05.2026, 23:53:48

Lydmila, Дякую, котик улещений ❤️❤️❤️

avatar
Оксана Соловій
30.04.2026, 08:59:52

41. Здається вони можуть стати подругами. А кіт дуже вчасно з'явився

Ельфріде Ноар
01.05.2026, 23:49:02

Оксана Соловій, Кіт там найголовніший, ахах ❤️

avatar
Ірина Саха
29.04.2026, 22:26:57

От же ж ці плітки, розмови і пересуди. Невже так буде з Ельзою завжди....

Ельфріде Ноар
01.05.2026, 23:45:33

Ірина Саха, Нажаль, її світоустрій та час так влаштовані, що вершникам дуже важко звикнути до дівчини з раси агресорів(

avatar
Неба Крайчик
29.04.2026, 14:37:46

Розмова з Манон допоможе Ельзі?

Ельфріде Ноар
01.05.2026, 23:40:59

Неба Крайчик, Маннон дійсно може трохи повплияти на Клео, все ж, вони сестри. Але також не слід забувати, що Клео може і не прислухатися до Маннон. Тому хтозна!

avatar
Morwenna Moon
28.04.2026, 23:09:31

17 розділ - ооо, Ельза піде на бал. Що може бути не так? Сподіваюсь, не прямо все ))))))))

Ельфріде Ноар
01.05.2026, 23:40:11

Morwenna Moon, Бал може принести багато несподіванок ;)
Дякую!

avatar
Ірина Саха
28.04.2026, 19:10:08

Хух, все ж врятував. Але ж Грей все одно непохитний. Ні тобі співчуття, ні співпереживання...

Ельфріде Ноар
01.05.2026, 23:37:49

Ірина Саха, Грей ховає багато своїх емоцій. У нього є травми, які ще розкриються в майбутньому)

avatar
Кі Цуне
28.04.2026, 10:31:40

... мені все одно(⁠~⁠ ̄⁠³⁠ ̄⁠)⁠~ але Ред тут справжній хороший хлопчик))) зразу вступився за свою хазяйку. , тому ще треба вчитися і вчитися, ну і що що він взяв її за ручку і повів... треба було раніше)) моє сердечко вкрав в же Ред.
Оо))) і те що цією академією керує напевно гарна та сильна жінка аж серце гріє(⁠人⁠ ⁠•͈⁠ᴗ⁠•͈⁠)

Ельфріде Ноар
01.05.2026, 23:36:22

Кі Цуне, Ред точно хороший хлопчик ❤️

avatar
Кі Цуне
28.04.2026, 09:52:09

Ні ну... як це так, бачив же що з нею було, як вона впала як їй було боляче..(( а він такий лядижка(⁠~⁠ ̄⁠³⁠ ̄⁠)⁠~ сам зліз і все(, ну білін міг би хоч би допомогти не розбився б.
О і всі інші в кінці...ʕ⁠·⁠ᴥ⁠·⁠ʔ як стадо, а точно вони з манерами? .. мені здається навіть демони краще...
Отой директор її школи,)) стояв тільки й тримався за серце щоб інфаркт не зловити від дракона але поганого слова не сказавฅ⁠^⁠•⁠ﻌ⁠•⁠^⁠ฅ

Ельфріде Ноар
01.05.2026, 23:36:03

Кі Цуне, Нажаль, вершники дуже зверхні, особливо в світлі останньої світової війни з демонами, як расою-агресором :(

avatar
Lydmila
28.04.2026, 08:52:34

Може розповідь Ельзи хоч трохи допоможе показати ,що вона не шпигунка і що не бажала зла Манон ,що вона не ворог червоним ельфам☀️❤️❤️

Ельфріде Ноар
01.05.2026, 23:35:06

Lydmila, Маннон точно їй вірить! Дякую за відгук ❤️

avatar
Оксана Соловій
28.04.2026, 08:29:13

40. Ну хоч хтось тут готовий її слухати. Те що Маннон вірить їй вже дрбре

Ельфріде Ноар
01.05.2026, 23:34:43

Оксана Соловій, Насправді, Маннон найм'якіша з цієї сім'ї ❤️

avatar
Ірина Саха
30.04.2026, 19:22:59

Ооо, ну хоч одна хороша новина... Хоч на бал потрапить

avatar
Ірина Саха
29.04.2026, 22:28:22

Ооо, здається, вони точно подружаться.

avatar
Ірина Саха
28.04.2026, 19:11:53

Ооо, він знову несе її на руках. Як мило з його боку)))
Але для нього це мабуть, ще те покарання

40. Одне, два, три... Зараз греблю прорве)

avatar
Ірина Саха
24.04.2026, 09:54:29

Сувора директорка, але саме такою й має бути керівник. Вона дала Ельзі маленький шанс, це вже щось щось

Ельфріде Ноар
27.04.2026, 23:49:19

Ірина Саха, Так, насправді саме директорка старається бути справедливою. Але, нажаль, не завжди виходить через обставини :(

avatar
Ірина Саха
24.04.2026, 09:55:07

І ось ці зухвалі репліки Ельзи такі цікаві))

Ельфріде Ноар
27.04.2026, 23:48:34

Ірина Саха, Дякую, я іноді думаю, чи не втомила Ельза читачів своїми зухвалими думками та словами) Рада, що не зовсім ❤️

avatar
Неба Крайчик
24.04.2026, 13:19:42

Полон у червоних... Саме те, про що мріяла Ельза.

Ельфріде Ноар
27.04.2026, 23:45:16

Неба Крайчик, Найкращі канікули для неї))
Дякую ❤️

avatar
Оксана Соловій
24.04.2026, 14:49:37

35. Здається Джесс набагато небезпечніша ніж здавалося на перший погляд

Ельфріде Ноар
27.04.2026, 23:44:56

Оксана Соловій, Її сутність ще трохи розкриється далі) Дякую!

avatar
Morwenna Moon
25.04.2026, 04:22:13

15 глава - який Ред гарний хлопчик, всі живі, фух!

Ельфріде Ноар
27.04.2026, 23:44:30

Morwenna Moon, Так, Ред завжди гарний хлопчик ❤️

avatar
Ірина Саха
25.04.2026, 12:43:49

Оце так ситуація. Правду Ельза казала, що вміє шукати неприємності на свою голову. І ось, не встигла побачити усю Академію, як знову влипла...

Ельфріде Ноар
27.04.2026, 23:44:12

Ірина Саха, Далі ви ще не раз в цьому переконаєтеся ;) Дякую!

avatar
Оксана Соловій
25.04.2026, 15:08:18

37. Здається Етьєн непоганий, навіть відчуває якусь провину що з нею вчинили так жорстоко попри те що вона врятувала сестру

Ельфріде Ноар
27.04.2026, 23:39:34

Оксана Соловій, Під гнівом у нього добре серце. Дякую ❤️

38. Естьєну не можна в розвідку))))

Ельфріде Ноар
27.04.2026, 23:39:15

Джул, Ахах)))

Використання файлів Cookie
З метою забезпечення кращого досвіду користувача, ми збираємо та використовуємо файли cookie. Продовжуючи переглядати наш сайт, ви погоджуєтеся на збір і використання файлів cookie.
Детальніше