71 912
“Студентка за Обміном ”
Анотація до книги "Обраниця Червоного Дракона: Із Демонів в Дракони"
Я — демонеса. Одна з тих, кого бояться навіть після війни з червоними ельфами. Коли біля стін моєї захолусної, дерев’яної Академії демонів з’являється дикий червоний дракон, він обирає саме мене. Батьки зізнаються: мій зниклий дід був вершником. Тепер дракона відправляють до новоствореної Академії Бронзових Драконів — і я не маю вибору, окрім як піти за ним. Навіть якщо там на мене чекає його «справжній» вершник — холодний, небезпечно вродливий хлопець, який ненавидить демонів, бо саме вони забрали в нього сім’ю. Але що, коли між ненавистю і силою зв’язку народжується щось інше — таке ж гаряче, як подих дракона?
Дисклеймер: ЦЕ САМОСТІЙНА ІСТОРІЯ, ПОВ'ЯЗАНА З ВСЕСВІТОМ "Студентки за Обміном" ЛИШЕ СВІТОМ. Події відбуваються задовго до історії Фреї, тобто це приквел.
Дисклеймер: ЦЕ САМОСТІЙНА ІСТОРІЯ, ПОВ'ЯЗАНА З ВСЕСВІТОМ "Студентки за Обміном" ЛИШЕ СВІТОМ. Події відбуваються задовго до історії Фреї, тобто це приквел.
магічна академіявід ненависті до коханнядракони
“Ворог, неправильна демонесса, помилка, ходяча катастрофа – це все про Ельзу. Доля приводить її до академії вершників, де її всі ненавидять. І ВІН. Але її вогник викриє всі таємниці... або спалить.”
“Демонеса, дикий червоний дракон і «справжній» вершник, який мріє тебе знищити. Академія, ненависть і зв’язок, який не розірвати без наслідків. Дуже затягує!”
Зміст книги: 86 глав
612 коментарів
Щоб залишити коментар, увійдіть в обліковий запис
УвійтиВаші лайки та коментарі - найкраща нагорода і мотивація. Підписуйтесь, щоб нічого не пропустити ❤️
25-й і 26-й розділи — ой, як цікаво про цих ельфів дізнатися побільше! Але Ельзу й тут, на жаль, не чекає теплий прийом.
Morwenna Moon, Дякую, історія ще розкриє різні факти про червоних ельфів ❤️
Ну хоч Кіріган не вважає її "феноменом" та "помилкою".
Ірина Саха, Так, насправді, Кіріган тут часто найспокійніший та найрозумніший персонаж)
22-й розділ — ох, який танок був, іскрило як від смолоскипів!
Morwenna Moon, Дякую ❤️❤️❤️
Ох, джесаліно показав їй родича, чи справжнє це видіння?
Неба Крайчик, Так, Джессаліно - дійсно магічне дерево, що чесніше за багатьох людей)
45. Чудово розумію Ельзу. Джесс бісить мене до чортиків.
Браслет у таке собі задоволення, але якщо це не все, хто ж там з нею буде? Невже та напіввампірка?
Так цікаво, що ж на цей раз утне Ельза. Не вірю, що просто буде танцювати з Греєм, це не в її стилі...
23-й і 24-й розділи — ох, бідолашна ельфійка! Сподіваюсь, Ельза зможе їй допомогти.
21-й розділ — ну, початок балу такий собі, але танок з Греем — це вже цікаво.
Ельфріде Ноар, О, заінтригували!
43. А скільки в цьому світі живуть дракони?
Ельфріде Ноар, І можуть міняти собі вершників?
Бо я так розумію, що вершником реда колись був її дід. потім може ще хтось, а потім вже Грей.
Шкода її. Ельзу навіть не сприймають серйозно. а могли б спробувати і, можливо, це було б гарним рішенням))
Ірина Саха, Що ж, хтозна, може в майбутньому саме так і станеться)
Дякую!
20 розділ - сумно... Грей якась обіженка. Ред все ще найкращий хлопчик у книзі ❤️
Morwenna Moon, Про те, чому Грей так важко йде на зустріч демонам, ще буде розкриватися в тексті. А Ред, дійсно, найкращий хлопчик! Дякую ❤️
43. Її видіння-це щось неймовірне. І воно дещо пояснює
Оксана Соловій, Так, про діда ми ще цікавого дізнаємося! Дякую ❤️
Як все в роду Ельзи переплутано і складно.Дід воював проти демонів ,а закохався в бабку дівчини - в демоницю.І Ред належав її діду ,от чому дракон її прийняв і чому в між ними такий тісний ментальний зв'язок.Але те ,що Джельсаміно показало діда ,це ще не означає ,що Ельзу звільнять і відпустять.☀️❤️❤️❤️
Lydmila, Так, у сім'ї Ельзи непроста історія, і вона ще буде відкриватися далі! Дякую ❤️
Магія, кохання і захопливий сюжет - дуже красиво написано)
Буду рада, якщо зазирнете і до моєї історії♥️
Мене накриває дивне змішання — трохи смішно від цієї компанії, від їхніх ігор і підколів, але під цим сміхом повзе щось темніше. Я відчуваю, як Роман дратує і водночас притягує, як від нього тягне небезпекою, від якої важко відвести очі. Анжела ніби сама заходить у пастку, і це викликає у мене тривожне передчуття, ніби все це не закінчиться легко. Поліна поруч відчувається зайвою, і ця напруга тільки росте, наче щось ось-ось трісне. І водночас є цей контраст — легкість, база відпочинку, вода, сміх, ніби можна просто втекти від усього цього й розчинитися у простому щасті. Але я не вірю в таку втечу. Тут занадто багато емоцій, занадто багато гри й недомовок, і я відчуваю, як усе це повільно скручується в один вузол, який рано чи пізно боляче затягнеться.
42. Не можна ж так на самому цікавому...
42. На самому цікавому місці...
Невже Грей і справді міг думати, що їх зв'язок якась помилка. Це ж очевидно. Дракон слухає її на рівні підсвідомості.
Невже священне дерево теж прийняло Ельзу? Якщо так ,то для вождині це буде шок ☀️❤️❤️
Уууу і що далі, мстивий привид це звичайно моторошно. Але ж ... Аааа. Чекаю на продовження
19-й розділ — здається, між Ельзою та Греєм починає іскріти, це так мило!
Morwenna Moon, Дякую, дуже повільно, але вони поступово пізнають один одного краще ❤️
І знову хороша новина для Ельзи. Цілий політ на Реді...
Ірина Саха, Життя не без гарних новин! :)
Оце так ситуація)) І справді незвично, що Грей вміє ніяковіти...
Ірина Саха, Ельзі теж було незвично))
18 розділ - сцена з кравчинею та Греем просто суперова, я ледь стримувалась, щоб в голос не сміятися, бо всі сплять )))))
Morwenna Moon, Дякую, дуже рада, що сподобалося та було файно ❤️❤️❤️
41. Ну що ж Ви, авторко, робите? Перед котом я точно не встою))
Ельфріде Ноар, А як мені розірватися? Кіт завжди перемагає ахах
Якесь у неї не життя, а виживання. Шкода Ельзу
Ірина Саха, Так, ті ще пригоди у неї))
Ууу, джесаліно має допомогти, котик звісно милий але навряд чи врятує її
Неба Крайчик, Хтозна, що саме в кінці таки її врятує))
Манон дуже добра дівчина,вона готова допомогти Ельзі ,навіть кіт прийняв полонянку як свою.Ще б священне дерево прийняло ,це б було для ельфів шоком.
Візуалізація котика шикарна.☀️❤️❤️❤️
Lydmila, Дякую, котик улещений ❤️❤️❤️
41. Здається вони можуть стати подругами. А кіт дуже вчасно з'явився
Оксана Соловій, Кіт там найголовніший, ахах ❤️
От же ж ці плітки, розмови і пересуди. Невже так буде з Ельзою завжди....
Ірина Саха, Нажаль, її світоустрій та час так влаштовані, що вершникам дуже важко звикнути до дівчини з раси агресорів(
Розмова з Манон допоможе Ельзі?
Неба Крайчик, Маннон дійсно може трохи повплияти на Клео, все ж, вони сестри. Але також не слід забувати, що Клео може і не прислухатися до Маннон. Тому хтозна!
17 розділ - ооо, Ельза піде на бал. Що може бути не так? Сподіваюсь, не прямо все ))))))))
Morwenna Moon, Бал може принести багато несподіванок ;)
Дякую!
Хух, все ж врятував. Але ж Грей все одно непохитний. Ні тобі співчуття, ні співпереживання...
Ірина Саха, Грей ховає багато своїх емоцій. У нього є травми, які ще розкриються в майбутньому)
... мені все одно(~ ̄³ ̄)~ але Ред тут справжній хороший хлопчик))) зразу вступився за свою хазяйку. , тому ще треба вчитися і вчитися, ну і що що він взяв її за ручку і повів... треба було раніше)) моє сердечко вкрав в же Ред.
Оо))) і те що цією академією керує напевно гарна та сильна жінка аж серце гріє(人 •͈ᴗ•͈)
Кі Цуне, Ред точно хороший хлопчик ❤️
Ні ну... як це так, бачив же що з нею було, як вона впала як їй було боляче..(( а він такий лядижка(~ ̄³ ̄)~ сам зліз і все(, ну білін міг би хоч би допомогти не розбився б.
О і всі інші в кінці...ʕ·ᴥ·ʔ як стадо, а точно вони з манерами? .. мені здається навіть демони краще...
Отой директор її школи,)) стояв тільки й тримався за серце щоб інфаркт не зловити від дракона але поганого слова не сказавฅ^•ﻌ•^ฅ
Кі Цуне, Нажаль, вершники дуже зверхні, особливо в світлі останньої світової війни з демонами, як расою-агресором :(
Може розповідь Ельзи хоч трохи допоможе показати ,що вона не шпигунка і що не бажала зла Манон ,що вона не ворог червоним ельфам☀️❤️❤️
Lydmila, Маннон точно їй вірить! Дякую за відгук ❤️
40. Ну хоч хтось тут готовий її слухати. Те що Маннон вірить їй вже дрбре
Оксана Соловій, Насправді, Маннон найм'якіша з цієї сім'ї ❤️
Ооо, ну хоч одна хороша новина... Хоч на бал потрапить
Ооо, здається, вони точно подружаться.
Ооо, він знову несе її на руках. Як мило з його боку)))
Але для нього це мабуть, ще те покарання
40. Одне, два, три... Зараз греблю прорве)
Сувора директорка, але саме такою й має бути керівник. Вона дала Ельзі маленький шанс, це вже щось щось
Ірина Саха, Так, насправді саме директорка старається бути справедливою. Але, нажаль, не завжди виходить через обставини :(
І ось ці зухвалі репліки Ельзи такі цікаві))
Ірина Саха, Дякую, я іноді думаю, чи не втомила Ельза читачів своїми зухвалими думками та словами) Рада, що не зовсім ❤️
Полон у червоних... Саме те, про що мріяла Ельза.
Неба Крайчик, Найкращі канікули для неї))
Дякую ❤️
35. Здається Джесс набагато небезпечніша ніж здавалося на перший погляд
Оксана Соловій, Її сутність ще трохи розкриється далі) Дякую!
15 глава - який Ред гарний хлопчик, всі живі, фух!
Morwenna Moon, Так, Ред завжди гарний хлопчик ❤️
Оце так ситуація. Правду Ельза казала, що вміє шукати неприємності на свою голову. І ось, не встигла побачити усю Академію, як знову влипла...
Ірина Саха, Далі ви ще не раз в цьому переконаєтеся ;) Дякую!
37. Здається Етьєн непоганий, навіть відчуває якусь провину що з нею вчинили так жорстоко попри те що вона врятувала сестру
Оксана Соловій, Під гнівом у нього добре серце. Дякую ❤️
38. Естьєну не можна в розвідку))))
Джул, Ахах)))
Видалення коментаря
Ви дійсно хочете видалити повідомлення?
Видалити СкасуватиКоментар буде видалено назавжди.
Блокування коментування
Ви дійсно хочете заборонити можливість коментування?
Заборонити Скасувати