71 677
“Студентка за Обміном ”
Анотація до книги "Обраниця Червоного Дракона: Із Демонів в Дракони"
Я — демонеса. Одна з тих, кого бояться навіть після війни з червоними ельфами. Коли біля стін моєї захолусної, дерев’яної Академії демонів з’являється дикий червоний дракон, він обирає саме мене. Батьки зізнаються: мій зниклий дід був вершником. Тепер дракона відправляють до новоствореної Академії Бронзових Драконів — і я не маю вибору, окрім як піти за ним. Навіть якщо там на мене чекає його «справжній» вершник — холодний, небезпечно вродливий хлопець, який ненавидить демонів, бо саме вони забрали в нього сім’ю. Але що, коли між ненавистю і силою зв’язку народжується щось інше — таке ж гаряче, як подих дракона?
Дисклеймер: ЦЕ САМОСТІЙНА ІСТОРІЯ, ПОВ'ЯЗАНА З ВСЕСВІТОМ "Студентки за Обміном" ЛИШЕ СВІТОМ. Події відбуваються задовго до історії Фреї, тобто це приквел.
Дисклеймер: ЦЕ САМОСТІЙНА ІСТОРІЯ, ПОВ'ЯЗАНА З ВСЕСВІТОМ "Студентки за Обміном" ЛИШЕ СВІТОМ. Події відбуваються задовго до історії Фреї, тобто це приквел.
магічна академіявід ненависті до коханнядракони
“Ворог, неправильна демонесса, помилка, ходяча катастрофа – це все про Ельзу. Доля приводить її до академії вершників, де її всі ненавидять. І ВІН. Але її вогник викриє всі таємниці... або спалить.”
“Демонеса, дикий червоний дракон і «справжній» вершник, який мріє тебе знищити. Академія, ненависть і зв’язок, який не розірвати без наслідків. Дуже затягує!”
Зміст книги: 86 глав
612 коментарів
Щоб залишити коментар, увійдіть в обліковий запис
УвійтиВаші лайки та коментарі - найкраща нагорода і мотивація. Підписуйтесь, щоб нічого не пропустити ❤️
Ого, тепер цікаво хто такі трикровки і яка їх роль. Незвично, дуже незвично. І втім для Ельзи думаю теж...
дякую за дуже цікаву історію, було таке відчуття, начебто сама прожила її, бажаю натхнення та мирного неба
Natalia Pohorielova, Дуже дякую за такий теплий та приємний відгук ❤️❤️❤️
67 розділ. Щуряча атака просто неперевершена! Браво ))
Morwenna Moon, Радію, що сподобалося! Ельза не з тих, кого можна образити без наслідків ;) Дякую ❤️
Відчувається особлива атмосфера — саме такі книги читаю із задоволенням. Буду стежити ❤️
Софія Рен, Дуже дякую за теплий приємний відгук ❤️❤️❤️
Чудово, дуже цікаво!!! Дякую за неймовірні пригоди,,
Любов Груша, Дуже дякую за теплий приємний відгук ❤️❤️❤️
65-66 розділи. Оце так подіії! Сподіваюсь. Лань скоро стане краще, і вони поїдуть з Ельзою до дідуся!
Morwenna Moon, Так, Ельза розкриває все більше таємниць! Дякую :)
Дякую за неймовірну книжку! ❤️
Емілія, Дякую ❤️❤️❤️
64 розділ. Так ось шо Джесс робить в Академії, ну яка б вона не була примахана, мені вона дуже нравіцца )))
Morwenna Moon, Так, Джесс ще себе покаже у майбутньому теж цікаво) Дякую!
62-63 розділи. Ех, треба було Ельзі вхопити один дротик, щоб був речовий доказ, а шо тепер вже...
58-61 розділи. От причепилися всі вони до Ельзи! То вона штору підпалила, то кров їм дай! Та послухайте ви дівчину, поки ваша академія дурна не розвалилася! Рррр )
Morwenna Moon, На жаль, для академії єдина демонеса тут - це просто ідеальний цап-відбувайло... Але Ельза не з тих, хто дозволить усім зручно повісити провину на себе!)
Дуже класна історія! Яскрава, цікава своїми персонажами, сюжетом, антуражем. Дякую авторці ❤️
Отримала величезне задоволення!
Daria, Дякую, дуже приємно це чути! ❤️
Шкода Ельзу. Ніхто не ставиться до неї нормально, всі вважають їх лише проблемою))
Ірина Саха, мене дуже бісило, як всі їй в один голос говорили "дуже зручна версія"
арррр))
Ого, то у Грея є підгрунтя до ненависті до демонів. І з одної сторони я його розумію, а з іншої - Ельза в цьому ж не винна...
Ірина Саха, Об'єктивно Грей розуміє, що Ельза не винувата в гріхах свого народу. Вона й народилася після війни, хоча тоді все ще проходили руйнівні наслідки, але сім'я Ельзи не мала до них відношення. І все ж, Грею важко на емоційному рівні усвідомити, що не всі демони - то його вороги. Через те, що сталося з його родиною...
57 розділ. Кохання ❤️❤️❤️Це так мило, я не можу ))
Morwenna Moon, Так, Ельза потихеньку закохується) Дякую ❤️❤️❤️
Ельза - дуже яскрава головна героїня, цікаво за нею спостерігати
Йохан Харді, Дякую ❤️
Такий милий та теплий лист від сестри. Вона хвилюється за Ельзу...
Ірина Саха, Так, Мора - взагалі чудова старша сестра, але, нажаль, вона надто далеко від Ельзи.
Дякую ❤️
Чудова історія... Захплююча, чуттєва, не банальна. І дуже талановито написана
Тетяна Фаворова, Дуже приємно це чути, дякую ❤️❤️❤️
55-56 розділи. Яка мила розмова була у Ельзи з Греем, сподіваюсь, вони скоро остаточно... кхм... порозуміються ))))))))))))))))))))))))
Morwenna Moon, Вони точно йдуть до порозуміння, але це нелегкий шлях ;)
Дякую ❤️
От дійсно, до всього комплексу Ельзі ще не вистачає такої сусідки.
Ірина Саха, Ельза вміє притягувати до себе неприємності, але ця сусідка ще привнесе дещо цікаве в сюжет ;)
Особливо цікаві розділи про табір червоних ельфів
Захоплююче повіствовання, подобається Ред
Дивні вони. Вважають Ельзу проблемою та небезпекою, яку не можуть визнати вершницею дракона, але всі інші дрібниці, і не тільки, вона виконувати змушена))
Почала з цікавості першу главу й... отямилась десь на п`ятій) Ну що тут скажеш, ваш червоний і мене підкорив)
Аса Шель, Дуже приємно чути це, дякую ❤️
Проблема за проблемою)) Ще й змагання на додачу...
Ірина Саха, Так, проблеми так і тягнуться за Ельзою. Дякую ❤️
Який цікавий родовід у Ельзи))))
Візуал чудовий)
Христина Вілем, Дякую❤️
53-54 розділи. Ох, ну, Джесс — це щось! Все ж дуже цікаво дізнатися про неї та її народ більше, бо поки нічого не ясно. А от Лань Сао точно шла з побачення в лісі, я впевнена )))))
Morwenna Moon, Про її народ ще обов'язково розкриється в наступних главах, і про Лань теж ;)
Дякую ❤️
Ельза - чудова та весела головна героїня
Magnolia, Дякую ❤️
Вони щойно познайомились, а іскри вже летять)))
Христина Вілем, Рада, що ви відчули їх зв'язок. Дякую ❤️
Дякую, чудова книжка ❤️❤️❤️
Anny, ❤️
Дуже цікавий початок, інтригуючий ❤️❤️❤️☺️☕
Аріда Демоніар, Дякую ❤️❤️❤️
Вона зробила це))) молодчинка✨
Здається, батькові є що розповісти Ельзі
Оце так врятувала, називається. От і роби добро.
О, Грей вчасно встиг.
Сподіваюсь, що все буде добре
Оце так поворот ☺️
Дуже цікаві ілюстрації в тексті, дякую!
Марія Залевська, Дякую ❤️
Тепер ельза ще більше знає про свого діда. Документи з архіву підтвердили те, що вона й так відчувала і бачила. В, схоже, тепер вона знову шукатиме пригоди на свою голову....
Ірина Саха, Чи пригоди на голову знайдуть її ;)
Дякую ❤️
Подобаються книги з гострими сюжетами та авантюрними героям і героінями. Захоплююче і цікаво.Дякую.❤️
Любов Козлова, Вам дуже дякую за приємний коментар! ❤️
Чомусь мені здається, що вони обов'язково в щось влипнкть по дорозі до академії))
Ну, звичайно ж, Клео не могла відпустити її так просто. Вождині, які приховують свій нарад завжди шукають якісь гарантії
Ірина Саха, Так, звісно, їй потрібні були гарантії.
Дякую! ❤️
О, яка милотааа! Нарешті вони дещо зрозуміли!)))
Неба Крайчик, ❤️❤️❤️
51-52 розділи. Кіріган молодець, що розповів Ельзі про минуле Грея. Можливо, це допоможе їм порозумітися.
Morwenna Moon, Так, Кіріган сам хотів би, щоб Ельза та Грей порозумілися)
Дякую! ❤️
Ох, чудова історія, напружена, та цікава, однак з щасливим кінцем! Дякую авторці за книгу.
Неба Крайчик, Дуже дякую за всі відгуки, радію, що сподобалося ❤️❤️❤️
Гарна поїздочка намічається по Манон
Як добре що ред нарешті прилетів
ООО, що там з лань? І Джес молодець!
Ого, нічого собі битва планується
Хотіла б я побачити Лань насправді
Грей не повірив
Видалення коментаря
Ви дійсно хочете видалити повідомлення?
Видалити СкасуватиКоментар буде видалено назавжди.
Блокування коментування
Ви дійсно хочете заборонити можливість коментування?
Заборонити Скасувати