72 032
“Студентка за Обміном ”
Анотація до книги "Обраниця Червоного Дракона: Із Демонів в Дракони"
Я — демонеса. Одна з тих, кого бояться навіть після війни з червоними ельфами. Коли біля стін моєї захолусної, дерев’яної Академії демонів з’являється дикий червоний дракон, він обирає саме мене. Батьки зізнаються: мій зниклий дід був вершником. Тепер дракона відправляють до новоствореної Академії Бронзових Драконів — і я не маю вибору, окрім як піти за ним. Навіть якщо там на мене чекає його «справжній» вершник — холодний, небезпечно вродливий хлопець, який ненавидить демонів, бо саме вони забрали в нього сім’ю. Але що, коли між ненавистю і силою зв’язку народжується щось інше — таке ж гаряче, як подих дракона?
Дисклеймер: ЦЕ САМОСТІЙНА ІСТОРІЯ, ПОВ'ЯЗАНА З ВСЕСВІТОМ "Студентки за Обміном" ЛИШЕ СВІТОМ. Події відбуваються задовго до історії Фреї, тобто це приквел.
Дисклеймер: ЦЕ САМОСТІЙНА ІСТОРІЯ, ПОВ'ЯЗАНА З ВСЕСВІТОМ "Студентки за Обміном" ЛИШЕ СВІТОМ. Події відбуваються задовго до історії Фреї, тобто це приквел.
магічна академіявід ненависті до коханнядракони
“Ворог, неправильна демонесса, помилка, ходяча катастрофа – це все про Ельзу. Доля приводить її до академії вершників, де її всі ненавидять. І ВІН. Але її вогник викриє всі таємниці... або спалить.”
“Демонеса, дикий червоний дракон і «справжній» вершник, який мріє тебе знищити. Академія, ненависть і зв’язок, який не розірвати без наслідків. Дуже затягує!”
Зміст книги: 86 глав
612 коментарів
Щоб залишити коментар, увійдіть в обліковий запис
УвійтиВаші лайки та коментарі - найкраща нагорода і мотивація. Підписуйтесь, щоб нічого не пропустити ❤️
38. Ельфи приховують своє існування, а Етьєн чомусь охоче розповідає чужинці про них
Оксана Соловій, Нажаль, Ельза вже забагато знає. А він розказав, в більшості, саме історичні факти, частину з яких неважко самостійно вловити, просто знаходячись у таборі.
Хто ця Джес насправді? Справді шпигунка, чи грає в свою гру
Неба Крайчик, Це ще відкриється у майбутньому ;)
39. І шо він там казав, що Ельза ворог, прокралась навмисно в табір, а тепер вивалив їй всю передісторію і ще й про свою родину. Ех, Естьєн)))
Джул, Так, Естьєн саме такий)) Дякую!
39. То Клео не просто стерво, життя змусило її бути жорсткою
Оксана Соловій, Саме так і є, життя у неї та у її сім'ї було нелегке. Дякую!
Хоч би розмова з Манон дала хоч якусь користь☀️❤️❤️
Lydmila, Це точно краще, ніж нічого не робити і тільки чекати на вирок. Дякую ❤️
Це так мило, що він витяг її з клітки, ще й лекції проводить
Неба Крайчик, Насправді, за гнівом Естьєн, дійсно, милий. Дякую за відгук!
16 глава - ох, оті плітки під дверима, одразу згадую студентські часи ))))))))
Morwenna Moon, О так, пліткувати тут люблять, як і в будь-якому гуртожитку))
Оооо, а вона ще та бойова дівчина. Так спритно всім надавала. Хоч і це не допомогло, але було ефектно
Ірина Саха, Так, Ельзас трохи слабка в магії, але дуже бойова ;) Дякую!
Охх, надіюсь Ред все ж почує її думки і встигне....
Ірина Саха, Ред вміє дивувати, але він не всемогутній. Однак, побачимо ❤️
Дякую за відгук!
Ну і халепа. Її теж спіймали. І хто тепер їх врятує???
Нарешті вона зможе поговорити з Манон
У цьому уривку відчувається напруга, що тихо пульсує під кожним словом, ніби повітря перед грозою. Я ловлю це дивне змішання впертості й тривоги, коли вона йде на поле — ніби готується не просто до тренування, а до ще одного випробування себе. Є щось тепле в її куртці-талісмані, щось уперте й майже болісно людське — як спроба втриматися за себе серед усього цього каменю, сили й небезпеки.
І поруч із цим — холод Грея, який насправді не такий уже й холодний. Я відчуваю, як він намагається заховати щось живе під ідеальною дисципліною, як ті червоні вуха на мить видають його більше, ніж будь-які слова. Їхні репліки звучать як дрібні уколи, але за ними стоїть щось значно глибше — напруження, яке не хоче називатися своїм ім’ям.
І найбільше чіпляє момент із драконом. Там з’являється тихий, майже несподіваний спокій, який ніби контрастує з усім іншим. Я відчуваю, як у цьому погляді Реда є щось більше, ніж просто контроль чи сила — ніби він бачить її справжню, без масок, і від цього стає трохи тепліше, навіть попри весь цей жорсткий світ.
Ну от замість того, щоб врятувати і сама втрапила у пастку....
Може їй вдасться таки вмовити еть'єна
О, Етьєн її врятував від цієї п'явки
Бідна Ельза, ото називається допомогла блін
Оппа, новий герой. Побачимо з якого тіста зроблений цей Кіріган))
Оооо, я так і думала. Тепер він її наставник. Схоже, щось закручується....
36. Несподіваний захисник. Цікаво
А от студентка тут.. цікавий поворот
Ну ця Коко мені не вподоби поки що
37. Не те у Ельзи прохання, не те... Я б вже того Естьєна до спальні потягнула))))
36. Ну нарешті! Я вже зачекалась)
Цікаво, хто ця незнайомка щ синім волоссям... І чого від неї чекати далі ..
34. Джесс гадаю хоче використати її кров для якоїсь магії
33. Боюся поранена Маннон нічим їй не допоможе
32. Міні її шкода. Попри те, що вона сильна, все одно опинитися у клітці з невідомим завтра дуже важко
12,13,14 глави. Оце так перший день в академії і одразу викрадення! Прочитала на одному диханні. Що ж далі буде?
35. Стільки загадок...
34. Цікаво, навіщо кров... Я б подумала про інсценування загибелі, але Джесс каже про інгрідієнт, і тут вже зовсім підозріло.
Ще й вождиня хоче її бачити. Цікаво заплутається сюжет
33. Сидіти у клітці сам на сам - те ще випробування, але ці кроки, хто ж це... Схрестила пальчики, щоб ельф-красунчик)
Ну язик у Елзи дай боже кожному, того чого б не побовкати всілякого
Ну, я так розумію Ельза не могла не допомогти, і звісно не втрапити в халепу. Тут вже вам і нові неприємності, і можливо ще й не відпустять її назад, кому потрібно щоб розбовкала про ціле плем'я
31. Оце так втрапила. Добре хоч не вбили поки що
30. Тобто комусь можна знати про місто ельфів, а когось за це хочуть вбити
29. Невже вони втрьох родичі?
Ой, не солодко їй там буде. Цікаво, як відреагує директорка??
Вони всі такі правильні, але їхні почуття так і кричать ненавистю до дівчини яка нічого погано не зробила.
Етьєн на відміну від старшої сестри набагато ,,людяніший''як для червоного ельфа.Може хоч якось розмова з Манон допоможе їй вернути волю.☀️❤️❤️❤️
10 та 11 глави - от Ельза і стала замість студентки академії її аномалією. Головне й правда не спалити все навкруги. Бо гадаю їй цього ой як хочеться )))))
27. Дуже складне рішення чекає ельфів: що з нею тепер робити?
Оксана Соловій, Що ж, це ми скоро побачимо ;)
28. Опис міста ельфів дуже атмосферний.
Оксана Соловій, Дякую!
26. Люди гірші за богів. Тут я згодна повністю
Оксана Соловій, ❤️❤️❤️
Радію що вдалось переконати елфійку довіритись, а можливо і врятувати враховуючи ситуацію
Неба Крайчик, Так, ця дівчина ще зіграє свою роль у сюжеті ❤️
Ого, ще одна неможлива істота. Червона ельфійка, дуже цікаво авторко
Неба Крайчик, Дякую. Дійсно, мені подобається цей народ, і рада, що читачам теж ❤️
Бідна дівчинка, здається що вона втрапила в біду
8-9 глави - мдя, оце так теплий прийом, могли б вершники й більш толерантно до дівчини поставитися!
Morwenna Moon, Толерантність, особливо після нещодавної війни, це не про вершників...
Дякую за відгук!
Якщо дивитися глибше, тут усе не про тренування і навіть не про дракона. Це сцена про контроль і те, як він тріщить по швах у присутності чогось живого. Простір виписаний так, ніби це не просто поле, а чистий аркуш, на якому кожен рух стає заявою: хто ти є, коли на тебе дивляться. І в цьому холодному порядку з’являється Ред — не як загроза, а як сила, що не потребує доказів. Його увага до героїні дивно заспокоює, і це вже зрушує баланс: не людина оцінює дракона, а навпаки. І от тут починається цікаве — коли сила не тисне, а визнає.
А от лінія з Греєм… тут все не так просто. Проблема не в його холодності і не в її сарказмі. Насправді ключ в іншому: вони обидва грають у контроль, просто різними мовами. Він — через дисципліну і протокол, вона — через іронію і провокацію. І ця їхня напруга відчувається майже фізично, як струм перед розрядом. Його “дві хвилини” — це не про час, це про спробу втримати дистанцію, яку він уже фактично втратив. І чим більше він стискається в правильність, тим сильніше вона розхитує систему просто своєю присутністю. І виникає питання, яке висить між рядками: хто з них перший вийде з ролі, і що станеться, коли це нарешті станеться?
Вадим Булава, Дякую за розгорнутий відгук!
24. Цікавий ліс з капканами...
Джул, Ох, в цьому лісі ще багато усього...
Видалення коментаря
Ви дійсно хочете видалити повідомлення?
Видалити СкасуватиКоментар буде видалено назавжди.
Блокування коментування
Ви дійсно хочете заборонити можливість коментування?
Заборонити Скасувати