Обраниця Червоного Дракона: Із Демонів в Дракони
71 912
Букнет Молодіжна проза Підліткова проза Обраниця Червоного Дракона: Із Демонів в Дракони

Обраниця Червоного Дракона: Із Демонів в Дракони

Підліткова проза

Ельфріде Ноар

Ельфріде Ноар · автор

Повний текст · 313 стор.
304
До бібліотеки
  • Опис
  • Зміст книги
  • Коментарі · 612
Обраниця Червоного Дракона: Із Демонів в Дракони
№ 1
Обраниця Червоного Дракона: Із Демонів в Дракони
Студентка за обміном: Із Фей у Дракони
№ 2
Студентка за обміном: Із Фей у Дракони
“Студентка за Обміном ”
Анотація до книги "Обраниця Червоного Дракона: Із Демонів в Дракони"
Я — демонеса. Одна з тих, кого бояться навіть після війни з червоними ельфами. Коли біля стін моєї захолусної, дерев’яної Академії демонів з’являється дикий червоний дракон, він обирає саме мене. Батьки зізнаються: мій зниклий дід був вершником. Тепер дракона відправляють до новоствореної Академії Бронзових Драконів — і я не маю вибору, окрім як піти за ним. Навіть якщо там на мене чекає його «справжній» вершник — холодний, небезпечно вродливий хлопець, який ненавидить демонів, бо саме вони забрали в нього сім’ю. Але що, коли між ненавистю і силою зв’язку народжується щось інше — таке ж гаряче, як подих дракона?

Дисклеймер: ЦЕ САМОСТІЙНА ІСТОРІЯ, ПОВ'ЯЗАНА З ВСЕСВІТОМ "Студентки за Обміном" ЛИШЕ СВІТОМ. Події відбуваються задовго до історії Фреї, тобто це приквел.

магічна академіявід ненависті до коханнядракони

Зміст книги: 86 глав
Розділ 1
Розділ 2
Розділ 3
Розділ 4
Розділ 5
Розділ 6
Розділ 7
Розділ 8
Розділ 9
Розділ 10
Розділ 11
Розділ 12
Розділ 13
Розділ 14
Розділ 15
Розділ 16
Розділ 17
Розділ 18
Розділ 19
Розділ 20
Розділ 21
Розділ 22
Розділ 23
Розділ 24
Розділ 25
Розділ 26
Розділ 27
Розділ 28
Розділ 29
Розділ 30
Розділ 31
Розділ 32
Розділ 33
Розділ 34
Розділ 35
Розділ 36
Розділ 37
Розділ 38
Розділ 39
Розділ 40
Розділ 41
Розділ 42
Розділ 43
Розділ 44
Розділ 45
Розділ 46
Розділ 47
Розділ 48
Розділ 49
Розділ 50
Розділ 51
Розділ 52
Розділ 53
Розділ 54
Розділ 55
Розділ 56
Розділ 57
Розділ 58
Розділ 59
Розділ 60
Розділ 61
Розділ 62
Розділ 63
Розділ 64
Розділ 65
Розділ 66
Розділ 67
Розділ 68
Розділ 69
Розділ 70
Розділ 71
Розділ 72
Розділ 73
Розділ 74
Розділ 75
Розділ 76
Розділ 77
Розділ 78
Розділ 79
Розділ 80
Розділ 81
Розділ 82
Розділ 83
Розділ 84
Розділ 85
Епілог

612 коментарів

Щоб залишити коментар, увійдіть в обліковий запис

Увійти
Закріплений коментар від автора
avatar
Неба Крайчик
02.06.2026, 16:09:53

ООО, дід

avatar
Неба Крайчик
02.06.2026, 16:08:49

Таємниця Манон схоже зацікавила її

73. Кіріган, ну шо ти... Звісно, що Ельзу інколи заносить, і записку вона дійсно могла лишити, але ж ну очевидно все.

72. А щось мені здається, що Кіріган не просто так в душ пішов. І купив червоного ельфа не просто так. Ну він занадто розумний.

avatar
Оксана Соловій
02.06.2026, 12:32:03

Кіріган вчинив дуже шляхетно. І Ельза все вірно зробила. Бідний хлопчик

avatar
Lydmila
02.06.2026, 12:21:51

Ну звісно ,для Грея змагання на першому місці,а розповідь Ельзи для нього звучить як повна маячня .☀️❤️❤️

avatar
Morwenna Moon
02.06.2026, 00:00:49

46, 47 та 48 розділи. Оце так побалакали з директоркою! І дідусь Ельзи може бути живим, і на якомусь турнірі треба виступати. Бідолашна дівчина!

avatar
Lydmila
01.06.2026, 23:27:19

Чим дальше ,тим більше проблем і ворогів,а ранок так гарно починався.☀️❤️❤️

avatar
Ірина Саха
01.06.2026, 19:41:59

Якщо Естьєну так не подобається Ельза, то чому ж він допомагає...

avatar
Lydmila
01.06.2026, 18:18:33

Отакої ,Манон викрали контрабандисти,тепер червоні ельфи ,щоб її знайти готові під керівництвом Клео об'явити війну всім і розсекретити своє місце перебування .От чого Манон ніяк не могла всидіти в племені,чого їй весь час хотілося знайти пригоди на свою п'яту точку.?☀️❤️❤️❤️

avatar
Lydmila
01.06.2026, 13:59:11

Добре ,що червоного ельфа Джесс відвела до Клео,а погано ,що Ельза нічого не сказала ,і навіть не написала Кірігану ,що забирала хлопчика,і відправила в безпечне місце..А вони з Кіріганом могли бути як не друзями ,то хоч добрими приятелями.☀️❤️❤️

71. А Кіріган непростий) Цікаво, що то за бартер.

avatar
Юлія Василькова
01.06.2026, 09:53:20

Дякую цікаво

avatar
Оксана Соловій
01.06.2026, 08:13:47

Дуже добре що дід знайшовся, тепер вона не одна і знає більше

avatar
Morwenna Moon
31.05.2026, 23:59:42

44 та 45 розділи. Ну хоча б Клео відпустила Ельзу в Академію, хай і під наглядом. Хоч шось позитивне.

avatar
Karina
31.05.2026, 19:27:28

Цікаво, що ж це за футляр такий особливий...

avatar
Lydmila
31.05.2026, 18:38:32

Хто ж такий Кіріган ,невже наслідний принц,або син головного жандарма?☀️❤️❤️

avatar
Оксана Соловій
31.05.2026, 17:38:09

Здається вона потроху знаходить спільну мову з іншими.

avatar
Ірина Саха
31.05.2026, 16:53:49

Охх же ж ці чоловіки. І допоміг, і нагарчав, і пригрозив...

avatar
Lydmila
31.05.2026, 15:02:20

Як не важко обом ,але дідусь має рацію,Ельзі пора повертатися в академію і не давати ніяким відьмам розірвати зв'язок з Медом,бути сильною в певненою в собі .В неї єдідусь це і тепер є Лань.☀️❤️❤️❤️

70. Така тепла зустріч. І так шкода, що дідусь не може побачитися з Редом. Сподіваюся, все ж зможе.

69. Ох, нарешті!

68. Ну... є за що недовіряти Маннон, тут не посперечаєшся.

67. Я так рада, що вони нормально поспілкувалися))

avatar
Lydmila
30.05.2026, 21:45:16

Дякую за таке несподіване продовження.А сусідки по кімнаті навіть змогли знайти спільну мову,як це не дивно.А от інформація про Манон дуже вразила Ельзу.Лиш би дівчата не понапивалися,,і не наробили дурниць☀️❤️❤️❤️

avatar
Неба Крайчик
30.05.2026, 16:18:56

Хм, щурячі підкати))

avatar
Неба Крайчик
30.05.2026, 16:16:04

Ух ти які новини ❤️

avatar
Lydmila
30.05.2026, 13:19:50

Тепер хоч трохи Ельза заспокоїться,знаючи ,що її дід живий ,і що вона зможе його побачити,правда чекати на цю зустріч їй ой як важко.
А от її маленька помста тим дівчатам виявилася дуже переконливою,а ще
І позитивною ,бо трохи зблизила з Греєм☀️❤️❤️❤️

66. Ух скільки секретів вона тримала.

avatar
Оксана Соловій
30.05.2026, 10:42:32

Їй усе з доведеться трохи почекати поки Лань одужає. Але я розумію її нерерплячість

avatar
Karina
30.05.2026, 08:02:46

Я звісно розумію її нетерплячість, але, Ельзо, де твоя совість, це може трохи зачекати поки Лань буде ціла. Трішки Ельза роздратувала своєю поведінкою, але дуже цікаво що ж з цього вийде

avatar
Віслон Веймер
29.05.2026, 23:22:26

Тут дуже круто спрацювала атмосфера тривоги. Від самого моменту, коли руда відьма йде в ліс, усе читається з відчуттям, що зараз станеться щось реально погане. І мені сподобалось, що Ельза не виглядає безстрашною героїнею. Вона сумнівається, нервує, ловить себе на дурних думках, піджартовує над собою — через це сцена відчувається живою. Особливо класний момент із “Джесс би пишалася”. Воно ніби дрібниця, але додає характеру й трохи розряджає напругу перед тим, як ти знову різко її закручуєш.
І фінал із драконом реально сильний. Опис пораненого звіра вийшов важким, майже болючим. Оце “тіло зламане втомою і болем” і стріли балісти одразу дають відчуття масштабу жорстокості. Там уже навіть не треба багато крові чи якихось деталей — сама картина б’є нормально. І тепер дуже цікаво, чи це реально контрабандисти, чи в Академії все набагато гниліше, ніж здавалось раніше. Бо відчуття таке, ніби Ельза випадково залізла в щось величезне й дуже небезпечне.

avatar
Ірина Саха
29.05.2026, 20:12:34

Не знаю для чого Естьєн ішов до Ельзи, але він її врятував. Можливо, в них вийде хоча б подружитися

avatar
Неба Крайчик
29.05.2026, 15:57:36

Ох.. що ж це відбувається... Лань Сяо

avatar
Lydmila
29.05.2026, 13:11:04

Як добре ,що Ельза пішла за тією відьмою,інакше б Лан Сяо попала б до контрабандистів,а так є можливість її доправити до академії,до цілителів,і сповістити Ірен про все☀️❤️❤️

65. Ого! Ось воно що! А я то думала, чому східний дракон не належить Лань Сао.

avatar
Оксана Соловій
29.05.2026, 08:33:34

Оце так. Невже таке можливо?

avatar
Morwenna Moon
28.05.2026, 22:25:38

42 та 43 розділи. Цікаве відіння було в Ельзи. Але чому саме дідусь — він же не був чевоним ельфом? Інтрига ))

avatar
Lydmila
23.05.2026, 09:12:20

Ну звісно ,кого ж звинуватити в підпалі Ельзу,і вся ота рада так хоче вже її позбутися ,що аж зі своїх мантій вискакує.☀️❤️❤️

Ельфріде Ноар
28.05.2026, 22:23:28

Lydmila, Дякую за ваші відгуки ❤️❤️❤️

avatar
Оксана Соловій
23.05.2026, 09:48:05

Якесь викривлене у них правосуддя

Ельфріде Ноар
28.05.2026, 22:23:14

Оксана Соловій, Нажаль, академічна система та справедливість - це не завжди одне й те саме(

59. Знову мужикам при владі ліньки думати і розбиратися... Нічого нового...

Ельфріде Ноар
28.05.2026, 22:22:36

Джул, Дуже доречна думка, дякую)

avatar
Morwenna Moon
23.05.2026, 16:08:40

37 розділ. Естьєн мені подобається набагато більше ніж Грей (втекла, ахаха)))

Ельфріде Ноар
28.05.2026, 22:18:38

Morwenna Moon, Насправді, на те, щоб пара Ельза/Естьєн сподобалася комусь, був розрахунок ;)
А ось з ким Ельза дійсно зблизиться - ми скоро дізнаємося!
Дякую ❤️

avatar
Неба Крайчик
23.05.2026, 17:03:49

Хтось таки закохався

Ельфріде Ноар
28.05.2026, 22:13:51

Неба Крайчик, ❤️❤️❤️

60. Дллич бісить ще більше, ніж Джесс ахах
Сподіваюся, за дверима якесь могутнє джерело сили, яке перетворить Ельзу на наймогутнішу магессу))

Ельфріде Ноар
28.05.2026, 22:13:33

Джул, Длич створений, щоб бісити, це його найбільший талант ;)
Дякую ❤️

avatar
Morwenna Moon
24.05.2026, 23:38:12

38 та 39 розділи. Дуже щемка історія сім'ї Клео, Естьєна та Манон. Зрозуміло тепер набагато більше про це місце. Дуже цікаво!

Ельфріде Ноар
28.05.2026, 22:12:56

Morwenna Moon, Дякую, дійсно, у сім'ї Де Еррат вельми складна та цікава історія, і вона ще розкриється в інших аспектах цієї книги! ❤️

avatar
Morwenna Moon
25.05.2026, 22:47:51

40 та 41 розділи. Манон дуже приємна, повірила Ельзі, спокійно з нею поспілкувалася. Котик просто чудовий, заліз на ручки, мурчав. Хто така Джесс все цікавіше й цікавіше )))

Ельфріде Ноар
28.05.2026, 22:08:04

Morwenna Moon, Дякую! Так, Маннон, в принципі, не вміє бути злою :) Це як і перевага, так і її проблема, бо іноді треба трохи злості, щоб відстоювати своє.
А котики правлять світом навіть серед червоних ельфів ;)))
Про Джесс далі дуже багато цікавого розкривається!
Дякую ❤️❤️❤️

avatar
Юлія Василькова
26.05.2026, 08:55:08

Дякую цікаво

Ельфріде Ноар
28.05.2026, 22:05:38

Юлія Василькова, ❤️❤️❤️

avatar
Оксана Соловій
26.05.2026, 11:45:54

Ну хоч директорка тут здрава жінка

Ельфріде Ноар
28.05.2026, 22:05:22

Оксана Соловій, Ірен - колишня військова, вона вельми холоднокровна та розсудлива жінка. Дякую!

avatar
Ірина Саха
26.05.2026, 19:21:02

То хто ж така Джесс і чого хоче від Ельзи...

Ельфріде Ноар
28.05.2026, 22:03:48

Ірина Саха, Це ми ще обов'язково дізнаємося ❤️

avatar
Оксана Соловій
27.05.2026, 08:46:20

Я відчувала що станеться щось подібне

Ельфріде Ноар
28.05.2026, 22:03:19

Оксана Соловій, Нажаль, так

Використання файлів Cookie
З метою забезпечення кращого досвіду користувача, ми збираємо та використовуємо файли cookie. Продовжуючи переглядати наш сайт, ви погоджуєтеся на збір і використання файлів cookie.
Детальніше