71 912
“Студентка за Обміном ”
Анотація до книги "Обраниця Червоного Дракона: Із Демонів в Дракони"
Я — демонеса. Одна з тих, кого бояться навіть після війни з червоними ельфами. Коли біля стін моєї захолусної, дерев’яної Академії демонів з’являється дикий червоний дракон, він обирає саме мене. Батьки зізнаються: мій зниклий дід був вершником. Тепер дракона відправляють до новоствореної Академії Бронзових Драконів — і я не маю вибору, окрім як піти за ним. Навіть якщо там на мене чекає його «справжній» вершник — холодний, небезпечно вродливий хлопець, який ненавидить демонів, бо саме вони забрали в нього сім’ю. Але що, коли між ненавистю і силою зв’язку народжується щось інше — таке ж гаряче, як подих дракона?
Дисклеймер: ЦЕ САМОСТІЙНА ІСТОРІЯ, ПОВ'ЯЗАНА З ВСЕСВІТОМ "Студентки за Обміном" ЛИШЕ СВІТОМ. Події відбуваються задовго до історії Фреї, тобто це приквел.
Дисклеймер: ЦЕ САМОСТІЙНА ІСТОРІЯ, ПОВ'ЯЗАНА З ВСЕСВІТОМ "Студентки за Обміном" ЛИШЕ СВІТОМ. Події відбуваються задовго до історії Фреї, тобто це приквел.
магічна академіявід ненависті до коханнядракони
“Ворог, неправильна демонесса, помилка, ходяча катастрофа – це все про Ельзу. Доля приводить її до академії вершників, де її всі ненавидять. І ВІН. Але її вогник викриє всі таємниці... або спалить.”
“Демонеса, дикий червоний дракон і «справжній» вершник, який мріє тебе знищити. Академія, ненависть і зв’язок, який не розірвати без наслідків. Дуже затягує!”
Зміст книги: 86 глав
612 коментарів
Щоб залишити коментар, увійдіть в обліковий запис
УвійтиВаші лайки та коментарі - найкраща нагорода і мотивація. Підписуйтесь, щоб нічого не пропустити ❤️
ООО, дід
Таємниця Манон схоже зацікавила її
73. Кіріган, ну шо ти... Звісно, що Ельзу інколи заносить, і записку вона дійсно могла лишити, але ж ну очевидно все.
72. А щось мені здається, що Кіріган не просто так в душ пішов. І купив червоного ельфа не просто так. Ну він занадто розумний.
Кіріган вчинив дуже шляхетно. І Ельза все вірно зробила. Бідний хлопчик
Ну звісно ,для Грея змагання на першому місці,а розповідь Ельзи для нього звучить як повна маячня .☀️❤️❤️
46, 47 та 48 розділи. Оце так побалакали з директоркою! І дідусь Ельзи може бути живим, і на якомусь турнірі треба виступати. Бідолашна дівчина!
Чим дальше ,тим більше проблем і ворогів,а ранок так гарно починався.☀️❤️❤️
Якщо Естьєну так не подобається Ельза, то чому ж він допомагає...
Отакої ,Манон викрали контрабандисти,тепер червоні ельфи ,щоб її знайти готові під керівництвом Клео об'явити війну всім і розсекретити своє місце перебування .От чого Манон ніяк не могла всидіти в племені,чого їй весь час хотілося знайти пригоди на свою п'яту точку.?☀️❤️❤️❤️
Добре ,що червоного ельфа Джесс відвела до Клео,а погано ,що Ельза нічого не сказала ,і навіть не написала Кірігану ,що забирала хлопчика,і відправила в безпечне місце..А вони з Кіріганом могли бути як не друзями ,то хоч добрими приятелями.☀️❤️❤️
71. А Кіріган непростий) Цікаво, що то за бартер.
Дякую цікаво
Дуже добре що дід знайшовся, тепер вона не одна і знає більше
44 та 45 розділи. Ну хоча б Клео відпустила Ельзу в Академію, хай і під наглядом. Хоч шось позитивне.
Цікаво, що ж це за футляр такий особливий...
Хто ж такий Кіріган ,невже наслідний принц,або син головного жандарма?☀️❤️❤️
Здається вона потроху знаходить спільну мову з іншими.
Охх же ж ці чоловіки. І допоміг, і нагарчав, і пригрозив...
Як не важко обом ,але дідусь має рацію,Ельзі пора повертатися в академію і не давати ніяким відьмам розірвати зв'язок з Медом,бути сильною в певненою в собі .В неї єдідусь це і тепер є Лань.☀️❤️❤️❤️
70. Така тепла зустріч. І так шкода, що дідусь не може побачитися з Редом. Сподіваюся, все ж зможе.
69. Ох, нарешті!
68. Ну... є за що недовіряти Маннон, тут не посперечаєшся.
67. Я так рада, що вони нормально поспілкувалися))
Дякую за таке несподіване продовження.А сусідки по кімнаті навіть змогли знайти спільну мову,як це не дивно.А от інформація про Манон дуже вразила Ельзу.Лиш би дівчата не понапивалися,,і не наробили дурниць☀️❤️❤️❤️
Хм, щурячі підкати))
Ух ти які новини ❤️
Тепер хоч трохи Ельза заспокоїться,знаючи ,що її дід живий ,і що вона зможе його побачити,правда чекати на цю зустріч їй ой як важко.
А от її маленька помста тим дівчатам виявилася дуже переконливою,а ще
І позитивною ,бо трохи зблизила з Греєм☀️❤️❤️❤️
66. Ух скільки секретів вона тримала.
Їй усе з доведеться трохи почекати поки Лань одужає. Але я розумію її нерерплячість
Я звісно розумію її нетерплячість, але, Ельзо, де твоя совість, це може трохи зачекати поки Лань буде ціла. Трішки Ельза роздратувала своєю поведінкою, але дуже цікаво що ж з цього вийде
Тут дуже круто спрацювала атмосфера тривоги. Від самого моменту, коли руда відьма йде в ліс, усе читається з відчуттям, що зараз станеться щось реально погане. І мені сподобалось, що Ельза не виглядає безстрашною героїнею. Вона сумнівається, нервує, ловить себе на дурних думках, піджартовує над собою — через це сцена відчувається живою. Особливо класний момент із “Джесс би пишалася”. Воно ніби дрібниця, але додає характеру й трохи розряджає напругу перед тим, як ти знову різко її закручуєш.
І фінал із драконом реально сильний. Опис пораненого звіра вийшов важким, майже болючим. Оце “тіло зламане втомою і болем” і стріли балісти одразу дають відчуття масштабу жорстокості. Там уже навіть не треба багато крові чи якихось деталей — сама картина б’є нормально. І тепер дуже цікаво, чи це реально контрабандисти, чи в Академії все набагато гниліше, ніж здавалось раніше. Бо відчуття таке, ніби Ельза випадково залізла в щось величезне й дуже небезпечне.
Не знаю для чого Естьєн ішов до Ельзи, але він її врятував. Можливо, в них вийде хоча б подружитися
Ох.. що ж це відбувається... Лань Сяо
Як добре ,що Ельза пішла за тією відьмою,інакше б Лан Сяо попала б до контрабандистів,а так є можливість її доправити до академії,до цілителів,і сповістити Ірен про все☀️❤️❤️
65. Ого! Ось воно що! А я то думала, чому східний дракон не належить Лань Сао.
Оце так. Невже таке можливо?
42 та 43 розділи. Цікаве відіння було в Ельзи. Але чому саме дідусь — він же не був чевоним ельфом? Інтрига ))
Ну звісно ,кого ж звинуватити в підпалі Ельзу,і вся ота рада так хоче вже її позбутися ,що аж зі своїх мантій вискакує.☀️❤️❤️
Lydmila, Дякую за ваші відгуки ❤️❤️❤️
Якесь викривлене у них правосуддя
Оксана Соловій, Нажаль, академічна система та справедливість - це не завжди одне й те саме(
59. Знову мужикам при владі ліньки думати і розбиратися... Нічого нового...
Джул, Дуже доречна думка, дякую)
37 розділ. Естьєн мені подобається набагато більше ніж Грей (втекла, ахаха)))
Morwenna Moon, Насправді, на те, щоб пара Ельза/Естьєн сподобалася комусь, був розрахунок ;)
А ось з ким Ельза дійсно зблизиться - ми скоро дізнаємося!
Дякую ❤️
Хтось таки закохався
Неба Крайчик, ❤️❤️❤️
60. Дллич бісить ще більше, ніж Джесс ахах
Сподіваюся, за дверима якесь могутнє джерело сили, яке перетворить Ельзу на наймогутнішу магессу))
Джул, Длич створений, щоб бісити, це його найбільший талант ;)
Дякую ❤️
38 та 39 розділи. Дуже щемка історія сім'ї Клео, Естьєна та Манон. Зрозуміло тепер набагато більше про це місце. Дуже цікаво!
Morwenna Moon, Дякую, дійсно, у сім'ї Де Еррат вельми складна та цікава історія, і вона ще розкриється в інших аспектах цієї книги! ❤️
40 та 41 розділи. Манон дуже приємна, повірила Ельзі, спокійно з нею поспілкувалася. Котик просто чудовий, заліз на ручки, мурчав. Хто така Джесс все цікавіше й цікавіше )))
Morwenna Moon, Дякую! Так, Маннон, в принципі, не вміє бути злою :) Це як і перевага, так і її проблема, бо іноді треба трохи злості, щоб відстоювати своє.
А котики правлять світом навіть серед червоних ельфів ;)))
Про Джесс далі дуже багато цікавого розкривається!
Дякую ❤️❤️❤️
Дякую цікаво
Юлія Василькова, ❤️❤️❤️
Ну хоч директорка тут здрава жінка
Оксана Соловій, Ірен - колишня військова, вона вельми холоднокровна та розсудлива жінка. Дякую!
То хто ж така Джесс і чого хоче від Ельзи...
Ірина Саха, Це ми ще обов'язково дізнаємося ❤️
Я відчувала що станеться щось подібне
Оксана Соловій, Нажаль, так
Видалення коментаря
Ви дійсно хочете видалити повідомлення?
Видалити СкасуватиКоментар буде видалено назавжди.
Блокування коментування
Ви дійсно хочете заборонити можливість коментування?
Заборонити Скасувати