71 912
“Студентка за Обміном ”
Анотація до книги "Обраниця Червоного Дракона: Із Демонів в Дракони"
Я — демонеса. Одна з тих, кого бояться навіть після війни з червоними ельфами. Коли біля стін моєї захолусної, дерев’яної Академії демонів з’являється дикий червоний дракон, він обирає саме мене. Батьки зізнаються: мій зниклий дід був вершником. Тепер дракона відправляють до новоствореної Академії Бронзових Драконів — і я не маю вибору, окрім як піти за ним. Навіть якщо там на мене чекає його «справжній» вершник — холодний, небезпечно вродливий хлопець, який ненавидить демонів, бо саме вони забрали в нього сім’ю. Але що, коли між ненавистю і силою зв’язку народжується щось інше — таке ж гаряче, як подих дракона?
Дисклеймер: ЦЕ САМОСТІЙНА ІСТОРІЯ, ПОВ'ЯЗАНА З ВСЕСВІТОМ "Студентки за Обміном" ЛИШЕ СВІТОМ. Події відбуваються задовго до історії Фреї, тобто це приквел.
Дисклеймер: ЦЕ САМОСТІЙНА ІСТОРІЯ, ПОВ'ЯЗАНА З ВСЕСВІТОМ "Студентки за Обміном" ЛИШЕ СВІТОМ. Події відбуваються задовго до історії Фреї, тобто це приквел.
магічна академіявід ненависті до коханнядракони
“Ворог, неправильна демонесса, помилка, ходяча катастрофа – це все про Ельзу. Доля приводить її до академії вершників, де її всі ненавидять. І ВІН. Але її вогник викриє всі таємниці... або спалить.”
“Демонеса, дикий червоний дракон і «справжній» вершник, який мріє тебе знищити. Академія, ненависть і зв’язок, який не розірвати без наслідків. Дуже затягує!”
Зміст книги: 86 глав
612 коментарів
Щоб залишити коментар, увійдіть в обліковий запис
УвійтиВаші лайки та коментарі - найкраща нагорода і мотивація. Підписуйтесь, щоб нічого не пропустити ❤️
63. Я так і знала! Ну Ельза! Нащо було всім росказувати. Сама ж думала, що є зрадники.
Джул, Нажаль, Ельза вельми імпульсивна та була на емоціях в цей момент, що завадило їй бути більш обережною(
Лань заступається за неї, цікаво чому
Неба Крайчик, На це також вже скоро буде дуже цікава відповідь ❤️
Ага, звісно двері в темноті, які мабуть не можна рухати)))
Неба Крайчик, Ох уж ті двері... ;)
Що це за руда відьма?
Неба Крайчик, Вона була з делегацією вершників в перших розділах, коли Грей прилетів в місто демонів за Редом. Саме вона виявила магічний зв'язок Ельзи з драконом
Нічого собі які інтриги плетуться. Неочікувано вона в Джесс знайшла того хто їй повірить
Оксана Соловій, Так, дійсно! Вже потрохи наближаємося до фіналу. Дякую ❤️
Навіть Ельза не надіялась ,що Джес стане її слухати ,тим більше поділиться інформацією про те ,що відбувається в академії.Хоч би знову Ельза не наробила дурниць.☀️❤️❤️
Lydmila, Так, Джес тут неочікувана союзниця! Скоро ми дізнаємося, що буде далі ❤️
64. От коли вона не випєндрюєтся, то ніби й нормальна))
Джул, Вже прогрес)
Дякую ❤️
Ох ох інтрига закручується, работоргівля, дракони, куди це все приведе?
Неба Крайчик, Так, ми вже наближаємося до епічного фіналу ;)
Дякую цікаво
Юлія Василькова, Дякую ❤️
Ох, як воно закрутилося
Як добре що директриса повірила
От чомусь я так і підозрювала ,що в тій підсобні швидко приберуть,не потрібно було Ельзі про знахідку розповідати.Тепер і Ірен їй не вірить.Цікаво ,якби вона про ту зброю щось розповіла Джес,що б та зробила?☀️❤️❤️❤️
62. Ельза трохи не обережна, вже всім росказала, як би то все вже не прибрали, поки вона кров здавала.
Лиш би там в підвалі не прибрали докази,бо знову Ельза попаде в ще більшу не милість.☀️❤️❤️❤️
Оце так, тепер ще й підстава з підпалом
61. Невже відьма причетна? А кров треба, щоб ще й Ельзу звинуватити у зв'язку з контрабандистами?
Мені починає дуже не подобатися ця відьма
Амосфера тут реально давить. Особливо момент із підсобкою. Дуже добре працює контраст між “академія” і фактично складом для полювання на драконів. Капкани, дротики, ремені - все це дає не просто тривогу, а відчуття гнилі всередині самої системи. І мені сподобалось, що Розес не починає поводитись як супергероїня, а реально лякається й злиться. Через це сцена жива. А ще круто, що ти не пояснюєш одразу забагато. Є оце відчуття: “чорт, тут щось дуже не так”.Руда відьма взагалі вийшла страшнішою за половину монстрів. І саме через спокій. Якби вона кричала чи погрожувала, було б слабше. А тут вона поводиться так, ніби все абсолютно нормально: ну так, підвал зі зброєю для драконів, ну так, ходімо кров брати. Це моторошно. І фраза “Спочатку кров” дуже вдала. Коротко, сухо, беземоційно. Від такого персонажа починаєш чекати чогось реально поганого.
Єдине, я б трохи підчистив повтори емоцій. Бо “це погано”, “дуже погано”, “ненормальні”, “злість” кілька разів ідуть схожими хвилями. І ще можна було б сильніше показати фізичну реакцію Розес, коли її тягнуть нагору.
Щось дуже підозріло та поважна відьма себе поводить.☀️❤️❤️❤️
Дякую цікаво
От невиправна шукачка неприємностей на свою п'яту точку,ну просто талант,і здається її нічого не вчить.
Ну звісно. Мало їй пригод, давай зазирнемо ще сюди
І для чого Джесс знадобилася кров Ельзи. щось підозріле вона задумала..
Цікаво, хто це прийшов її врятувати. Можливо, її думки матеріалізувалися і це прийшла Маннон...
35 та 36 розділи. І правда, шо ж Джесс ТАКЕ??? Окрім того шо психопатка - все інше поки під питанням ))))))
Ого, оце так, свого!
Добре що вона поговорила з Греєм про те що знає що сталося з його родиною
58. Їх підпалити за це треба, хай пострибають. Шо їм заважало, Ельза нікого не чіпала. А цього дідугана треба на пенсію.
Та, що ж це таке,ну чому Ельзі так не щастить.Невже ці заздрісні дівки вирішили так помститися,і зробити винною Ельзу.А якби пожежа перекинулася на весь зал,ці курки навіть не подумали про це☀️❤️❤️
От завжди знайдуться ті кому не дає спокою незручна людина
Розтанув Грей потроху
57. Пізно не закохуватися)) Дуже мило і гарно описані її почуття і спогади))
Те що Ельза закохалася то ясно ,як в такого красеня не закохатися ,а от Грей вже теж не відштовхує її, не злиться ,не ставиться зверхньо..☀️❤️❤️
56. Та бачить він вже її, тільки її. І відчуває щось не зовсім зрозуміле для себе.
Помаленьку Ельза руйнує ті мури ,які так старанно Грей звів між ними.☀️❤️❤️
Нарешті хоч маленький крок до порозуміння
34 розділ. О боже, навіщо Джесс кров Ельзи???
Шкода Ельзу. І що їй робити далі. Грея нема, до Реда не достукатися
55. Не збираюся лізти і лізу, типова Ельза)))
Чи вийде в них відверто поговорити чи Грей зірветься,накричить і знову вони посваряться?
Початок відвертої розмови? Ну хоч щось
Як не крути ,а тренуватися потрібно,і Ельзі прийдеться пересилити свої страхи,бо іншого виходу в неї не має.А Грей не такий вже й байдужий ,як він демонструє
Розділи 32-33. Ох, застрягла Ельза у в'язниці. Але хто ж там прийшов до неї?
Оууу, шпигунка в Академії. Як цікаво. І взагалі що поєднює Клео та Джесс. Явно не те, що вони з одного племені...
І де ж блукала ця ланьсао
54. З ким це у Лань Сао було побачення? Чи вона якийсь перевертень?)))
54. Все більше і більше таємниць навколо
31 розділ. Ну ось, тепер Ельза бранка ельфів і буде сидіти у в'язниці. Ех… Джесс — цікавий персонаж. Чекаю, що з нею буде далі.
Дуже цікаво що ж відповість Джесс
53. "Треба" все одно не виправдовує. Поки не дізнаюся причини, яка б хоч трохи пояснила ту поведінку, вона й далі мене біситиме.
Видалення коментаря
Ви дійсно хочете видалити повідомлення?
Видалити СкасуватиКоментар буде видалено назавжди.
Блокування коментування
Ви дійсно хочете заборонити можливість коментування?
Заборонити Скасувати