82 322
“Королівства стихій ”
Анотація до книги "Академія для небажаної королеви"
«Твоєю дружиною стане та, кого ти очікуєш найменше».
Ці слова стали моїм вироком. Я — чужа у королівстві Вогню, дівчина з іншою стихією, яка виграла відбір і одягла корону Ембрії. Але замість жаданих обіймів короля на мене чекала порожня спальня в першу шлюбну ніч і наказ... вирушити в академію.
Хто мій чоловік: благородний король чи холоднокровний ляльковод? Чому він ховає свій погляд і що приховує найкраща Академія Чотирьох Стихій? Боги поєднали наші долі, але в цьому шлюбі вогонь може не зігріти, а спалити вщент. Особливо, коли я починаю відчувати те, що має бути під забороною.
У тексті є:
— Магічна академія
— Чотири стихії
— Почуття, що суперечать
— Палацові інтриги
— Межа між ненавистю і коханням
Події відбуваються у тому ж фентезі, що і Там, де зустрічається Вогонь та Вода.
Ці слова стали моїм вироком. Я — чужа у королівстві Вогню, дівчина з іншою стихією, яка виграла відбір і одягла корону Ембрії. Але замість жаданих обіймів короля на мене чекала порожня спальня в першу шлюбну ніч і наказ... вирушити в академію.
Хто мій чоловік: благородний король чи холоднокровний ляльковод? Чому він ховає свій погляд і що приховує найкраща Академія Чотирьох Стихій? Боги поєднали наші долі, але в цьому шлюбі вогонь може не зігріти, а спалити вщент. Особливо, коли я починаю відчувати те, що має бути під забороною.
У тексті є:
— Магічна академія
— Чотири стихії
— Почуття, що суперечать
— Палацові інтриги
— Межа між ненавистю і коханням
Події відбуваються у тому ж фентезі, що і Там, де зустрічається Вогонь та Вода.
магічна академіявід ненависті до коханняпалацові інтриги
“Шлюб із небезпечним королем, сильна пристрасть та магія. Кайя в пастці палацових інтриг, де дурман розв'язує язики, а суворий магістр Академії висуває одну таємну, темну умову...”
“Виграти відбір, щоб у шлюбну ніч отримати вигнання до Академії? Король Вогню думав, що позбувся «небажаної» дружини. Але Кайя має секрети. Її магія створена не для підкорення, а для влади.”
Зміст книги: 33 глави
Останнє оновлення: сьогодні
103 коментарів
Щоб залишити коментар, увійдіть в обліковий запис
УвійтиВітаю, любі читачі ❤️
Поки що оновлення через день о 00:00, але планую пришвидшитись до щоденних оновлень.
Ваша підтримка — це мій головний двигун. Якщо історія вам до душі, обов'язково дайте знати! Сердечком, коментарем чи просто смайликом в коментарях. Це дуже цінно для мене і так я розумітиму, що на продовження чекають, і це стане найкращим стимулом для частіших оновлень❤️
✨Викладка на цьому тижні: вт, чт, сб о 00:00✨
Торенну швидше всього добряче дісталося від батька,бо його немає в Академії.Яке наказання для Нейджела поки що невідомо,а от дівчат чекає двобій на виживання- професор Блек щось дуже суровий☀️❤️❤️
Lydmila, А може Найджела обійде біда…
А ось дівчат шкода, вони найменше в цьому були обізнані і задіяні.
Дякую за коментар ❤️
Королевич молодець. Йому насправді з них всіх менше всіх влетить але який його батько ми не знаємо. А ось з найджела я аж сама посміялася
Ліза, Ми з батько Торрена в кінці книги про Ерідана та Єву зустрічалися. Лише на мить він там був))
Найджел такий Найджел ))
Дякую за коментар ❤️❤️❤️
Великий плюс Торренові,він взяв всю вину за проникнення на себе,звісно ,що батько король його накаже,але от інші постраждають менше.Невже Нейджел здогадується про те ,що Кайя має таку сильну магію.☀️❤️❤️
Ой ,тепер всій цій компанії дуже влетить від ректора,а може це і добре ,що вони не попали в ту кімнату і не наробили ще більших дурниць.
Дякую , чекаю на продовження,гарної ,спокійної неділі.☀️❤️❤️
Lydmila, Цікавість до добра їх не довела(
Дякую ❤️❤️❤️
Вам також гарного завершення вихідних ❤️❤️❤️
Королевич навіть не підозрює ,що Кайя володіє зовсім іншою силою,а от Нейджел здогадався,але мовчить .Цікаво,чому ,і хто він насправді такий?☀️❤️❤️
Lydmila, Найджел точно щось підозрює, але ще до кінця не здогадався) Але він і сам приховує дещо.
Дякую за коментар ❤️
Ох небезпечно вивідувати про матерію, коли вона є в кайі. Боюсь вона лізе куди не слід. Ох ця цікавість
Ліза, А можливо саме куди й слід))
Але подивимось як складеться її шлях)
Дякую за коментар ❤️
Куди вже Нейджел втягнув Кайю,і до чого тут королевич? І як тепер змусити собі знову комусь довіряти,отце вже дуже турбує Кайю☀️❤️❤️❤️
Lydmila, Щось вони задумали і Кайя входить в їх плани.
Дякую за коментар ❤️❤️❤️
Я вже дуже чекаю продовження. Найджел найбільш цікава особистість і що ж він придумає
Ліза, Ще годинку і відкриється завіса))
Сподіваюся вам сподобається. Бо дещо буде дуже напружене.
Дякую за коментар ❤️❤️❤️
От чомусь Лівія не викликає в мене такої довіри як в Кайї ,але слова вже сказані ,побачимо що буде далі ☀️❤️❤️
Lydmila, Гадаю не тільки у вас))
Але поживемо-побачимо.
Дякую за коментар ❤️
І знову графині не вдалося ,,подружитися ''з Кайєю ,а вона ж та старається бути до королеви ближче.Отще й любовний лист прийшов не від того,ну що за невезіння.А от Кайю лист від Найджела заінтригвав і навіть змусив усміхнутися.Знову якась пригода на неї чекає☀️❤️❤️
Lydmila, Ех, це точно. Не романтик він))
Найджел з вогнем грає. В прямому сенсі Девіан і так на нього вже копає ой, сподіваюся що про ці тайні записки він не дізнається
Ліза, Найджела не звикати з вогнем грати))
Вже чекаю коли читачі дізнаються його історію. Бо мені вона дуже подобається))
Дякую за коментар ❤️❤️❤️
Ой відчуваю він з неї добре познущається. І ще одна загадка що в цього магістра з королем. Я думаю може він йому родич, якому Девіан насолив в минулому
Ліза, Дуже цікава думка))
Скоро ми все дізнаємось ❤️
Дякую за коментар ❤️❤️❤️
А професор Блек має рацію,Кайї потрібно вміти і захистити себе ,і розвивати свою магію,навчитися гарно нею користуватися.Бо з таким чоловіком як Девіан треба бути самій сильною☀️❤️❤️❤️❤️
Lydmila, Саме так. Девіан не найкращий чоловік. Та знати на що ти здатна завжди корисно))
Дякую за коментар ❤️❤️❤️
От і починає відкриватися справжній потенціал сили ,розуму і таланту Кайї Професори не чекали таких здібностей в королеви сусідньої держави.Цікаво ,що ж таке за завдання придумав професор бойовик,маг вогню для Кайї?☀️❤️❤️
Lydmila, Щось цікаве готую для вас)) Це ж вогонь…
А Кайя ще покаже себе. Спершу повірить в себе, а потім покаже на що здатна))
Дякую за коментар ❤️❤️❤️
Щось вогонь до кайї липне. Цікаво що йому потрібно?
Ліза, В Кайї з вогнем свої стосунки)) Нам залишається лише спостерігати.
Дякую за коментар ❤️❤️❤️
Девіан ніяк не може зрозуміти ,що він силою і напором нічого не доб'ється від сім'ї Сельвіані,Ноель не такий простий ,як хоче щоб його сприймали.І попередження короля Ембрії його не налякали.☀️❤️❤️❤️
Lydmila, Він тільки так вміє. Бачив тільки таке ставлення. Та й титул йому багато чого дозволяє.
Але деякі люди справді можуть змінитися. Особливо коли є для кого. А Девіан ще зрозуміє, що поруч найцінніше))
Дякую за коментар ❤️❤️❤️
То батько кайї працює з цією силою? Все більше і більше хочеться дізнатися що там далі. Дякую за проду і сподіваюсь чимпоскоріше бачити щодня нові глави
Ліза, О, мені дуже приємно. Намагаюся писати якнайшвидше ❤️❤️❤️
І так, батько її працює з матерію. Це не дещо нове в цьому світі)) Воно прийшло мені в голову ще в першій книзі. Там є одна відсилка на матерію))
Дякую за коментар ❤️
А може хтось переплутав випадково( або навмисно) адресата ,може ця посилка професору Фіцбіну?☀️❤️❤️❤️
Lydmila, Дуже цікава думка. Особливо якщо брати до уваги, що Фіцбін також володіє стихією землі ))
Дякую за коментар ❤️❤️❤️
Я думала це Елені приколи свої дарить, але коли Кайя відкрила то поняла що точно не вона.
Мені стало трохи смішно що Девіан би точно лишив записку. І я тоже так вважаю він би не впустив можливість показати який він молодець
Ліза, Ахах))
А він поки що не молодець. Але з Елені підозри зняли… та не поспішайте з нею прощатися))
Дякую за коментар ❤️
Лівія дуже здивувала Кайю ,але здивувала по доброму,знала хто вона ,але не розголошували це ,і не підкорювала.А от той пакунок на ліжку Кайї визнав підозру.Невже Елейні придумала якусь капость?☀️❤️❤️❤️
Lydmila, Можливо ще не подруги, але вже є прогрес в дружбі))
Ой, Елені може й таке вигадати. Але дочекаємося коли Кайя зазирне усередину.
Дякую за коментар ❤️❤️❤️
Мерзена графиня. І не тільки в прямих словах це передане, вона аж витікає своєю зверхністю, Кайя ж вище титулом але я щось не помітила поваги може я багато хочу. Та я думаю якби Кайя і до цього мала титул графиня би на колінах молила
Ліза, Графиня і справді не відносить до Кайї належним чином. Але це її власні комплекси)) згодом відкриється і її правда.
Дякую за коментар ❤️❤️❤️
А не треба бути такою самовпевненою і зарозумілою,ну подумаєш ,графиня.А Кайя королева ,і це не змінити ,яко б походження вона б не була.І випробовувати терпіння королеви не варто,бо можуть бути погані наслідки.☀️❤️❤️❤️
Lydmila, Повністю підтримую)) Елені недооцінила Кайю. Але цей урок вона надовго запамʼятає.
Дякую за коментар ❤️❤️❤️
"ні, це не те дозвілля" - вигукує героіня, але дозвілля - то вільний час, а тут явно має йти про дозвіл?
Larisa Chelter, Слово «дозвілля» тут не вжито в значенні відпочинку. Це відсилання до фрази магічних дверей: «Подумай про це на дозвіллі». Героїня повторює це слово саме як цитату до їхніх слів, а не в прямому значенні.
Дякую за коментар ❤️
О,невже Елейн вирішила знову випробовувати терпіння Кайї ,а може( дуже сумніваюсь) помити вибачення?☀️❤️❤️
Lydmila, Якщо й буде вибачення, то буде звучати аж надто зарозуміло))
Та скоро дізнаємося що їм потрібно.
Дякую за коментар ❤️❤️❤️
О нарешті вона взяла себе в руки але в той же час старі проблеми повернулися. Цікаво що ти трьом треба? Бо не думаю що вони дурні і нападуть прямо в їдальні
Ліза, Можливо не нападуть, але хто знає їх. Вони не соромилися починати бійку в академії)
Дякую за коментар ❤️
Звісно що чутки поповзли по академії ,і чим неймовірніші ,тим комусь правдивіше,тим більше ,що Раян назвав Кайю по прізвищу.Не думаю ,що двері натякнули ,що другим,щоб увійти має бути хтось з академії.
Дякую, чекаю на продовження ❤️❤️☀️
Lydmila, Так інтерпретувала Кайя. Але ж двері хитрі, і їм головне соковиті плітки))
Дуже дякую за коментар ❤️❤️❤️
Вона не просто згадала слів дверей. В кайі зʼявився інтерес до раяна. Їй не вистачало уваги і тепла і ось тобі раян. З одної сторони можна було б спробувати. А з іншої вона ж не зможе так
Ліза, Вона у відчаї…
Але потрібно більш вагоміший вчинок, щоб Кайя пішла на таке. Тим паче з незнайомим чоловіком.
Дякую за коментар ❤️
Ох Девіане ,якби ти знав ,що сам своєю байдужістю ,зарозумілістю ти розбудив в своїй королеві сили ,які зможуть протистояти тобі.Ти б не був такий впевнений ,що підкорив цю тиху ,закохану дівчину.☀️❤️❤️❤️❤️
Lydmila, Це точно)) Йому варто чим скоріше братися за голову. І перестати думати тільки про себе.
Дякую за коментар ❤️❤️❤️
Як же сильно боги таки люблять Кайю ,і не люблять Девіана,ну що поробиш,як не крути,а сама земля сильніша за вогонь ,вогонь може спопелити,але на тому попелищі земля все одно відновить життя.Не думав Девіан ,що прийдеться йому коритися тихій ,з вигляду тендітній і слабкій дівчині.Може це йому за всі ті недобрі вчинки таке покарання.☀️❤️❤️❤️
Lydmila, Дуже гарні слова ❤️
Йому це точно за покарання)) Але вона й кохає його, це вже я вважаю великий дар богів і самої Кайї. Девіан ще просто не розуміє цього.
Дякую за коментар ❤️❤️❤️
Це боляче і це шикарно. Прочитала три глави одним ковтком. думаю девіан спеціально хотів щоб вона дізналася про ту силу
Ліза, Цілком може бути, що це було випробування для неї))
Дякую за коментар ❤️❤️❤️
Девіан по суті дуже боїться за своє життя,і тому сам плете інтриги,щоб вижити.Але от його дії стосовно Кайї якісь дивні,невже справді він її відіслав до академії ,щоб тільки дізнатися про ту небезпечну силу? І думає ,що під дією отого зілля ,і в пориві пристрасті Кайя може проговоритися .Але ж він не знає ,що вона вже стикнулася з тією силою.☀️❤️❤️❤️
Lydmila, Так, він не знає. Кайя його ще здивує.
Згодом дізнаємося на що ж він готовий піти заради своїх цілей. І яка роль в цьому Кайї, яка ще не до кінця усвідомлює свою владу))
Дякую за коментар ❤️❤️❤️
Вітаю з передплатою ☘️ ваша книга в саме серденько ❤️
Марія Таріна, Дякую ❤️❤️❤️
Дуже приємно ))
Вітаю з передплатою♥️♥️♥️
Джулі Мун, Дякую ❤️
Девіан тут ще гарніший чим в першій книзі. Невде повів її виконувати супружній борг? Не витерпів?
Ліза, О, вже є продовження))
Запрошую до прочитання ❤️
Вітаю з передплатою!!! ❤️☀️❤️
Мрія Чарівна, Дякую ❤️
Вітаю в бестсселерах))
Щастя, Дякую ❤️❤️❤️
От гад,а не король
Кара Дженерс, Першу половину книги ми будемо його ненавидіти))
Але потім…
Дякую за коментар ❤️❤️❤️
От не подобається мені цей самовпевнений індик на ім'я Девіан.Не така вже й Кайя терпляча ,може й зробити так ,що йому буде непереливки,коли вже терпець ввірветься.☀️❤️❤️
Lydmila, Ще трохи і він побачить що в неї є вплив на нього. Він і не очікуватиме такого))
Дякую за коментар ❤️❤️❤️
Деріон власною персоною??? я так люблю оповідання де головні герої самі собі придумують проблеми а потім аж в кінці вони наважуються сказати правду один одному)))) і саме цікаве що такі оповідання дуже затягують, дякую вам чекаю з нетерпінням продовження
Людмила Грешнова, Таке реальне життя, ми теж завжди собі знаходимо пригоди на свою дупу, і я з вами теж погоджуюсь, затягує ж
А король виглядає неймовірно! Коли Характер співпадає із зовнішністю.
Ярослава Логвинюк, Повністю з вами згодна))
Дякую за коментар ❤️❤️❤️
Обов'язки королеви - це які такі,нагальні ,що сам Деміан вирішив власною персоною з'явитися ,що може згадав ,що не виконав і свої подружні обов'язки не виконав?☀️❤️❤️
Lydmila, Я думаю він про це не забував. Особливо коли боги не дозволили торкатися інших жінок))
Дякую за коментар ❤️❤️❤️
от же ж ревнивець, а він подумав що тепер сам підставив її під удари, от же ж чоловіки ((((
Людмила Грешнова, Звісно він про це не подумав, але ж і питати її не став.
Дякую за коментар ❤️❤️❤️
Дякую за цікаву проду
Надежда Качанова, Дякую за коментар ❤️
Цікаво хто це?
Кара Дженерс, Вже дуже скоро дізнаємося))
Дякую за коментар ❤️❤️❤️
Дякую!
Анжела Белаковская, Дякую за підтримку ❤️
Я навіть уявити не можу що далі буде
Ліза, Ще трохи потримаю інтригу))
Дякую за коментар❤️❤️❤️
Невже Девіан ,власною персоною з'явився в академію ,бо його дружина з іншим десь зникла? Чи може оте світіння його визвало,бо не думаю ,що він аж так засумував за дружиною.☀️❤️❤️
Lydmila, Те світло точно не підвладне Девіану. Але воно точно не просте.
То ж скоро дізнаємося чи він настільки сильно за нею сумує))
Дякую за коментар ❤️❤️❤️
Невже її чоловік прийшов в академію і майже зловив її з найджелом після тієї кімнати цікаво а хто найджед
Marinela Tomasciuc, Її чоловікові точно не сподобається, що вона з іншим проводить час.
Але скоро дізнаємося і про Найджела і наміри того, хто прийшов))
Дякую за коментар ❤️❤️❤️
Найджел таки врятував Кайю від нападу Марка ,але о куди вони потрапили ,втікаючи ,це вже цікаво,в якийсь склеп ,чи підземелля,а може це така в'язниця чи карцер.☀️❤️❤️
Lydmila, Щось секретне точно. Скоро дізнаємося))
Дякую за коментар ❤️❤️❤️
Я вже думала він її кине і я розчаруюсь в найджелові. І знову на самому цікавому чекаю дуже продовження
Ліза, Хто знає що в Найджела в голові))
Дякую за коментар ❤️❤️❤️
Видалення коментаря
Ви дійсно хочете видалити повідомлення?
Видалити СкасуватиКоментар буде видалено назавжди.
Блокування коментування
Ви дійсно хочете заборонити можливість коментування?
Заборонити Скасувати