110 182
Анотація до книги "Повелитель кам'яних горгулій"
– Час виконати подружній обов'язок, люба. Але не з цим калікою, – він повільно розстібає ґудзики сорочки на очах у мого законного чоловіка.
Ще вчора я пила каву у своїй квартирі, а сьогодні я – зрадниця-дружина в чужому світі. Навколо вороги, горгулії чогось вимагають, а єдиний, хто може мене захистити, мріє власноруч мене вбити.
Мій чоловік прикутий до ліжка магічною хворобою. Чи зможу я зцілити того, хто мене ненавидить, раніше, ніж нас обох знищать?
ПРОДИ ПО МОЖЛИВОСТІ ЩОДНЯ
Ще вчора я пила каву у своїй квартирі, а сьогодні я – зрадниця-дружина в чужому світі. Навколо вороги, горгулії чогось вимагають, а єдиний, хто може мене захистити, мріє власноруч мене вбити.
Мій чоловік прикутий до ліжка магічною хворобою. Чи зможу я зцілити того, хто мене ненавидить, раніше, ніж нас обох знищать?
ПРОДИ ПО МОЖЛИВОСТІ ЩОДНЯ
від ненависті до коханнявимушений шлюбпотраплянка
“Як і більшості потраплянок даній героїні щастить опинитись в тілі справжньої королеви, але її чоловік прикутий до ліжка, а вона головна учасниця змови проти нього. Як тепер із цього всього вибиратися , велике питання. ”
“Нідейла ніколи не підводить зі світами, які створює! Кожен унікальний, неповторний і єдиний. Неймовірна завʼязка, напруга, і я щиро переконана, кохання буде ще пристраснішим.
Всім гайда читати новинку!)”
Зміст книги: 65 глав
Останнє оновлення: сьогодні
358 коментарів
Щоб залишити коментар, увійдіть в обліковий запис
УвійтиЛюбі, на книгу відкрита передплата) Перші два тижні ціна буде мінімальною, знижки від неї не буде (її неможливо поставити від мін ціни)
Попереду ще багато всього, відносини Тея і Аманди будуть дуже бурхливими аж до розгадки усіх таємниць)
Як завжди я дарую промики моїм постійним читачкам, які підтримують книги) Цього разу вибір шалено складний, бо я щиро вдячна всім вам за такий інтерес і підтримку книги!
І все ж в мене їх лише 5 і доводиться обирати ((
Nata Bond, Светлана Фотина, Марі-Анна Харт, Олена Гушпит, Галина Поліщук
Залиште вашу пошту, або напишіть на мою, і я дам вам промики
Ну от так завжди, на самому цікавому, припхався принц-консорт і все пішло шкереберть... Флірт скінчився, перед Амандою знову правитель... Дякую
Светлана, ну, його чекали)) Це він ще затримався))) Але хто сказав, що флірт зовсім скінчився?? Може їх вже не зупинити)) ❤️
З жінками нашого світу він точно ніколи не стикався! Тей у захваті =))
Светлана, ахаха, це точно) Дякую!❤️
І от зрозумій вчасно чи ні приперся той Кантрал. :-))
Натхнення.
Светлана Фотина, а ви як гадаєте?)) Вчасно чи ні?
Дякую! ❤️
Саме час Аманді-Лінді розповісти, хто вона і звідки така незвичайна взялася. Але це може зменшити інтригу і спростити сюжет. Чи ні?) Чекаємо на політ фантазії та подальший задум авторки) Книга динамічна і затягує читати, щодня чекаючи оновлення.
Olga Kulko, дякую за добрі слова! ❤️
А чому ви вважаєте, що з її точки зору саме час?)) Тей їй не довіряє, щоб довіритися йому. І вона не знає, як тут поставляться до того, що вона не справжня Аманда. Вона навіть не знає, що це через неї він зцілюється, тобто що вона йому насправді потрібна.
Красивий,зараза..!!! І все важче опиратися його шаленій харизмі..!!!.. Та й він… все більше тоне у ній..!!!..
Опачкі..!!! І що це було..?!? …
Дякую за проду!!! ❤️❤️❤️
Олена Гушпит, аха)) Важко встояти, причому обом... Та обоє все ще намагаються))
І вам дякую! ❤️❤️❤️
їх невпинно тягне одне до одного... Але недовіра та таємниці стоять між ними...
Тей так тонко відчуває свою дружину, як і вона відчуває, що він не розповідає всієї правди...Так хочеться, щоб вони ризикнули та довірились один одному, бо разом їм буде легше протистояти Кантралу... Дякую!
Светлана, саме так)) Але поки все більш-менш спокійно, ризикувати немає сенсу. Подивимось, чи спровокують до зближення Кантрал і Ко))
І хочеться, щоб вони вже довірилися одне одному. І така чудова напружена гра між ними!
Светлана, о, так)) Ця гра - найсмачніше)))
В очікуванні дива...отримала облом
Svettka Bts, ммм... це ви про Аманду?))
Відпочити в басейні?)))
Nata Bond, хіх, так, мені він має все розповісти, що за душею))) як хоче втілення)))
Аманда-Лінда розуміє , що їй не можна закохуватись в Тея, але серцю не накажеш... Воно вже прискореного б'ється поруч з Теєм. Цікаво, де Тей планує відпочивати... Дякую
Светлана, так і є (( На жаль, Аманда не може впоратися з почуттями при всій своїй продуманості))
А у Тея цілком конкретні плани, від яких він не збирається відходити (поки що)))
Вона боїться того,що починає відчувати до цього непростого чоловіка..!!! Але… серце не питає дозволу..!!!..
Час відпочити..?!? В смислі..?!?… Заманює в басейн..?!?…
Дякую за проду!!! ❤️❤️❤️
Олена Гушпит, ех, а ви на її місці не боялися б?))
Звісно заманює ))) ❤️❤️❤️
Тейлор-звабник! Діє не тільки на Аманду, а й на читачок )))))
Светлана, дуже рада!)))
Тей ти правий у своїх підозрах тільки не демон а наша спокуслива земляночка знаходиться в тілі твоєї дркжини
Галина Поліщук, в деяких питаннях може наша земляночка небезпечніше за демона)))
Ооооо..!!! Видно,що Тей оживає… всюди..!!!.. І хоча підозра нікуди не ділася,але ця дівчина все більше його зачаровує та займає думки..!!!…
Дякую за проду!!! ❤️❤️❤️
Олена Гушпит, ага)) і видно, і відчутно))) Так і є! І вам дякую! ❤️❤️❤️
Дякую!
Анжела Белаковская, і вам)
А Тей все ще корисний! Але потроху здається) ото Аманда буде в шоці, що він вже може ходити!
Светлана, аякже)) Хто б на його місці відмовився від шансу? О, так, Аманда точно буде в шоці)
Мммм ,яка інтрига ...чекаємо наступну главу
Svettka Bts, дуже рада, що подобається! ❤️
Дякую за задоволення! Фантастичний політ на кристаломобілі... Палкий поцілунок та нові плани Тея завоювати Аманду... Вони обоє втрачають голову... Тільки скоро з'явиться Кантрал... А так хочеться почуттів,а не протистояння...
Светлана, дуже рада, що доставила задоволення! Почуття звісно будуть)) Може навіть, протистояння їх ще підштовхне))
Ммм, як смачно! Гарно відсвяткувати)
Светлана, дякую! ❤️❤️❤️ так, їм теж було смачно))))
Ох,той Тео..!!! Який спокусник..!!!… Так цілує,що памороки забиває..!!! Ех..!!! І справді,скільки того життя,щоб позбавляти себе приємних моментів..!!! ..
Дякую за проду!!! ❤️❤️❤️ І гарно по святкувати!!! ❤️❤️❤️
Олена Гушпит, ❤️❤️❤️ так, він обрав інший підхід))) Та чи надовго? )))
і вам дякую! ❤️❤️❤️
У-у-х! Нарешті!
Лилия Масюк, це тільки початок... )))
Це було прекрасно...
Svettka Bts, мур-мур-мур))
Дякую! І поздоровляю із закінченням школи)
Анжела Белаковская, І вам величезне дякую! ❤️❤️❤️
вітаю, гарно відсвяткувати!!! ми почекаємо ;)
Lydia Angelova, щиро дякую! ❤️❤️❤️ Душевно посиділи з батьками))
Вітаємо Випускника! Щасливої йому життєвої дороги!☀️☀️☀️ Дякую за таке затишне продовження!Позволить собі кохання ! ❤️❤️❤️
Nata Bond, щиро дякую! ❤️❤️❤️
Поки що вони дозволили не кохання, а поцілунки))) А там вже як складеться))
Дякую!
Анжела Белаковская, ❤️❤️❤️
Тей згадав відчуття польоту!?
Супер гарна прогулянка над вечірнім містом)))
Lyudmila Sokolova, він його і не знав по суті, хіба що коли інший дракон його на собі перевозив. Але звісно йому на глибинному рівні цього бракує.
О, прогулянка буде ще кращою!))
Здається, Тей трохи відкривається... Сподіваюсь, і вона йому довіриться
Светлана, так, трошечки... Рано чи пізно відкриються) Будемо сподіватися, що не дуже пізно)
Все цікавіше, і цікавіше... Тей не втрачає можливості отримати в союзники Маркуса, хоч той і не може йому все розповісти... Але сподіваюсь, що дійсно є лазівка, як обійти обет мовчання... Дякую! З нетерпінням чекаю поїздку Тея з Амандою на кристалрмобілі... Думаю, що Аманда його здивує...
Светлана, о, так)) Вони обоє їх отримають )) Дякую!
Як же мені подобається читати цю прекрасну історію!!! Ну дуже цікаво! Герої неймовірні і чудовий гумор роблять так, що не відірватися!!!❤️❤️❤️ Щиро дякую Нідейла Нельте за шедевр!!!❤️❤️❤️
Lyudmyla Likhatskaya, до чого приємно! ❤️❤️❤️ І вам щиро дякую за такі теплі слова, вони - найкраще живлення для мого Муза! Хочеться писати ще більше і ще краще ❤️❤️❤️
Дякую!
Анжела Белаковская, ❤️❤️❤️
Це він насправді скучив за катанням, чи хоче перевірити, чи дійсно Аманда цьому вчилася?
Светлана, може два в одному?))
Юху....адреналін у кров тобі Тею....немає нічого страшнішого для чоловіка як жіночка за кермом ,але цікавість страшна штука....
Svettka Bts, гадаєте, йому таки буде страшно з нею за кермом?))
О, ще одна проблема знята, не треба втікати в одязі служниці на навчання, але як завжди з вирішенням однієї проблеми з'являється клубок нових, як не проблем, то запитань.
Натхнення
Светлана Фотина, ахаха, так і є! )) Одне тягне за собою інше))
Дякую, що читаєте і підтримуєте! І дуже рада, що вам цікаво ❤️
а туз то оказався козирний вау дякую за продочку
Галина Поліщук, саме так)) Аманда сама в шоці))
Тею,досить лякати хлопця..!!! Він і так в шоці…!!! І його шок в шоці…!!!!…
Ооооооо..!!! Ага,а я казала,що в господарстві пригодиться..!!! А вона звідки могла знати,що він учень Олоріана..?!?… Бляха,як все починає дивно закручуватися..!!!…
Дякую за проду!!! ❤️❤️❤️
Олена Гушпит, це ви точно його стан описали )))
Так, ви все вірно казали, такий граф нам точно згодиться)) А Тей все ж не може не підозрювати)) І вам дякую! ❤️❤️❤️
Не баісь..!!! Тіно,королева зараз все порішає..!!!.. Бачиш..?!? Навіть Рагнар пропустив,хоча має наказ..!!!..
Ой-йой..!!! Ну аякже..!!! Притягнув хлопця,який ні сном,ні духом,і скрегоче на нього зубами..!!! Тею,ти що,ревнуєш..?!?…
А Маркусу наразі можна тільки поспівчувати..!!! Упізнав..!!! І зрозумів на кого посягав… по незнанню..!!! І тепер його дупа зрозуміла розмір халепи у яку втрапив..!!!…
Дякую за проду!!! ❤️❤️❤️ Сподіваюсь,що граф залишиться цілий..!!!))) Він нам ще треба!!!…
Олена Гушпит, кристаломобіль то святе)))
Що не глава, то нове відкриття. Маркус несподівано виявився учнем Олореана... А вТея знов підозри, а вірніше ревнощі грають та бажання привласнити Аманду не тільки на папері... Дякую! Чекаю продовження
Светлана, так і є)) Аманда влізла в самісіньку павутину, подітися вже нема куди)) Буде розкривати це плетиво інтриг)
І вам дякую! Раді, що Тей ревнує?))
Про поцілунки було круто! Хі)
Светлана, дуже рада, що вам сподобалося!)
ага..Аманда і про Оларіана то вчора тільки дізналась..
Nata Bond, в неї така сама перша реакція! Як гадаєте, Тей повірить?))
О, тепер в Маркса замість нерозуміння чим завинив перед королем, справжній шок, і майбуть, повне розуміння халепи...
Сподіваюсь йому вистачить витримки і гордості пройти через це випробування. А Тебе хватить холоднокровність не наробити дурниць. Граф ще точно пригодиться.
Натхнення.
Светлана Фотина, саме так, Маркус дуже добро усвідомлює величину халепи)))
Принаймні Аманда дуже намагатиметься не дати їм влаштувати дуель)))
Дякую!
чудово, що щодня...шкода, що глави коротки
Надежда Серых, як би мені хотілося писати по книзі в день) але на жаль...
Дякую!
Анжела Белаковская, ❤️❤️❤️
Бідний Маркус офонарів!)))
Светлана, є таке))) Хто б не офонарів)))
Бідний Маркус його шок в шоці ой йой шо то буде
Галина Поліщук, ага))) Чого не очікував, того не очікував)) Та може і в нього знайдеться якийсь туз в рукаві)))
Бідний граф в шоці..на кого посягнув)))
Nata Bond, та не кажіть)) Не думав не гадав)))
Дякую!
Анжела Белаковская, і вам ❤️❤️❤️
Я чомусь сподіваюсь,що Олоріан просто добре заховався..!!! І Кантрал фіг його знайде..?!?…
Ну..?!? І що трапилося..?!? Невже… Маркуса притягнули до Тея… на «розмову»…?!?!?…
Дякую за проду!!! ❤️❤️❤️
Олена Гушпит, ох, всі його запідозрили))) Скоро обов'язково дізнаємось!
І вам щиро дякую ❤️❤️❤️
Можливо Олоріан не загинув та саме він перемістив Аманду в цей світ. Хочеться вірити, що вона виявиться новою істиною Тея... А знайшла Аманду мабуть схвильована Тіна, яка хвилюється за Маркуса .. Дякую! Чекаю продовження
Светлана, як швидко усі розкусили Олоріана)) Але сподіваюсь, поворот вас все ж трохи здивує)) І вам дякую!
Аманда наведе лад )))
Знову хтось приперся? Чи Маркуса привели?
Светлана, вона дуже діяльна))) Особливо коли навкруги безлад))) Дякую за припущення!
Видалення коментаря
Ви дійсно хочете видалити повідомлення?
Видалити СкасуватиКоментар буде видалено назавжди.
Блокування коментування
Ви дійсно хочете заборонити можливість коментування?
Заборонити Скасувати