110 272
Анотація до книги "Повелитель кам'яних горгулій"
– Час виконати подружній обов'язок, люба. Але не з цим калікою, – він повільно розстібає ґудзики сорочки на очах у мого законного чоловіка.
Ще вчора я пила каву у своїй квартирі, а сьогодні я – зрадниця-дружина в чужому світі. Навколо вороги, горгулії чогось вимагають, а єдиний, хто може мене захистити, мріє власноруч мене вбити.
Мій чоловік прикутий до ліжка магічною хворобою. Чи зможу я зцілити того, хто мене ненавидить, раніше, ніж нас обох знищать?
ПРОДИ ПО МОЖЛИВОСТІ ЩОДНЯ
Ще вчора я пила каву у своїй квартирі, а сьогодні я – зрадниця-дружина в чужому світі. Навколо вороги, горгулії чогось вимагають, а єдиний, хто може мене захистити, мріє власноруч мене вбити.
Мій чоловік прикутий до ліжка магічною хворобою. Чи зможу я зцілити того, хто мене ненавидить, раніше, ніж нас обох знищать?
ПРОДИ ПО МОЖЛИВОСТІ ЩОДНЯ
від ненависті до коханнявимушений шлюбпотраплянка
“Як і більшості потраплянок даній героїні щастить опинитись в тілі справжньої королеви, але її чоловік прикутий до ліжка, а вона головна учасниця змови проти нього. Як тепер із цього всього вибиратися , велике питання. ”
“Нідейла ніколи не підводить зі світами, які створює! Кожен унікальний, неповторний і єдиний. Неймовірна завʼязка, напруга, і я щиро переконана, кохання буде ще пристраснішим.
Всім гайда читати новинку!)”
Зміст книги: 65 глав
Останнє оновлення: сьогодні
359 коментарів
Щоб залишити коментар, увійдіть в обліковий запис
УвійтиЛюбі, на книгу відкрита передплата) Перші два тижні ціна буде мінімальною, знижки від неї не буде (її неможливо поставити від мін ціни)
Попереду ще багато всього, відносини Тея і Аманди будуть дуже бурхливими аж до розгадки усіх таємниць)
Як завжди я дарую промики моїм постійним читачкам, які підтримують книги) Цього разу вибір шалено складний, бо я щиро вдячна всім вам за такий інтерес і підтримку книги!
І все ж в мене їх лише 5 і доводиться обирати ((
Nata Bond, Светлана Фотина, Марі-Анна Харт, Олена Гушпит, Галина Поліщук
Залиште вашу пошту, або напишіть на мою, і я дам вам промики
Цікаво як пройде "Протокол шлюбного іспиту"))))
Марі-Анна Харт, гадаєте, його таки проводитимуть?))
Отже, вирішив в такий спосіб помститися Аманді. Думає принизить цими вимогами, і вона бігом побіжить до нього виправляти ситуацію?
Сподіваюсь Аманда -Лінда за підтримки "коня" та Тея знайде гідний вихід, і натомість принизить цих двох хитрож..их.
Натхнення.
Светлана Фотина, так і є, добивається свого будь-яким способом... дуже тішить ваша віра в Аманду, Тея і "коня"))) Щиро дякую!
От тварюки! Що вигадали! Як же Аманда викрутиться?
Светлана, вона й сама в шоці...
От сволота! Вирішив втоптати в грязь Аманду . Сподіваюсь,що Аманда зараз видасть йому... .Може розповісти всім,як він її хотів збесчестити,поряд з королем?! Думаю,це буде шоком.
Nata Bond, так і є, він шукає шляхи добитися свого) Якщо вона це скаже, він же може заперечувати? Гадаєте, кому повірять?
Аманда дивує всіх все більше)). Кантрал почав інтриги,щоб признали Тея недійєспособним. Гад,по трупах до влади
Nata Bond, ахаха, точно!))) Насмішили)))
млже то не кінь, а горгуль?
Lydia Angelova, цілком може бути)) Та він поки що не зізнається... Дякую за припущення!
мо то кінь і є лінтал чи то хранительправлячого роду?
Галина Поліщук, дуже цікаві теорії! Я рада, що вони виникають)) Та той кінь вередливий і поки що своєї тайни не розкриває) Дякую, що ви зі мною ❤️
Що вже ці консорт з магом задумали? Сподіваюся, Аманда зможе відбитися
Светлана, нічого гарного вони задумати не в змозі)) Та наша Аманда налаштована рішуче)
цікаво чи зможуть вони втекти із цього похмурого палацу?...)
Марі-Анна Харт, Аманда точно прикладе для цього всі зусилля)) А Тей пообіцяв все владнати)) А ви як думаєте, вдасться?
Між принцесою та Еріаном взаємні почуття, які вони приховують, бо їх союз неможливий. Так шкода їх..
І хочеться вірити, що щось зміниться, якщо Тей відновить свої сили... Може тоді і для них з'явиться шанс на щастя... Дякую
Светлана, Аманда точно шукатиме для них якусь можливість) дякую, що так переживаєте за наших героїв!
Аманда діє швидко, на підйомі емоцій... Цікаво, що таке лінтан...
Чи зможуть Аманда з Теєм потрапити до храму... Інтриги та події наростають як сніговий ком... Стає дуже гаряче, бо починається протистояння... Цікаво, чи буде "Кінь" з ними в подорожі... Загадковий "кінь" хто він... Як багато таємниць... Дякую
Светлана, саме так, все тільки нарастає)) Дуже рада, що виникає стільки питань! Принаймні Аманда буде дуже намагатись і в столицю збігти, і в храм потрапити) А Тея ще чекає багато сюрпризів)))
Енерджайзер Аманда закаламутила весь палац)))
Светлана, о, так)) Найгарячіше ще попереду))
Еріан і справді не за гроші з Тейлором..!!! Він справжній друг..!!! І вони давно дружать..!!!…
І знову той лінтал..!?!… Що ж воно таке…?!?…
А вона вирішила зробити приємне Лореі..?!?… Хоч трохи ощасливити дівча..!!!…
Дякую за проду!!! ❤️❤️❤️
Олена Гушпит, так, Аманда діє як вважає правильним)) Але чи є це дійсно правильним в тому становищі, в якому зараз Лорея?
Круто..!!! Як вона того Стерна…!!! Мордою в…!!! Але як багато зробила навіть не уявляє..!!! Дала надію..!!! Нехай «Золотих драконів» менше,але… Надія творить дива..!!!… І ця демонстрація «Король повернувся!» рознесеться замком і підбадьорить вірних Тейлору людей..!!!..
Дякую за проду!!! ❤️❤️❤️
Олена Гушпит, О так, Стерн точно не очікував такого)) Як і сам Тейлор, і навіть Аманда)) Схоже, тільки "кінь" передбачав)) І вам дякую! ❤️❤️❤️
Віват королю!
Nata Bond, точно-точно))) Король повертається)
Ого, це було круто! Тей мабуть в шоці
Светлана, дуже приємно!) В шоці - не те слово!)
"Конь" вчасно її спрямував. Тейлор отримав перемогу на плацу, це найкращі ліки...
Светлана, саме так)) Аманда теж молодець, що послухалась)) Для Тея це дуже важливий момент
Дуже гарний старт книги! ✨ Уже з перших сторінок відчувається атмосфера й бажання читати далі. Додаю вас у бібліотеку та підписуюсь.
Буду радий бачити вас і в себе на вогнику – взаємна підтримка авторів справді надихає творити більше.
Hrigorii Panchuk, дуже рада, дякую! Приємного читання!) Загляну)
Ох, скільки ж ще Аманді-Лінді вдасться протриматись не розкритою перед Тейлором? Чи він всі її незнання буде і далі списувати на те, що вона просто прикидається?
Натхнення
Светлана Фотина, ех) Та все ж так просто Тейлор не здасться) Не той досвід...
ну капець оце Аманда їм дала джосу всі плани поломала хоч би вони не здогадались що то зовсім інша дівчина
Галина Поліщук, о, так, такго вони точно не очікували)) Мало все пройти легко і швидко, а вийшов сюрприз)) Ох вони і злі... Дякую!)
Дякую! Чекаю продовження, цікаво, що їх очікує за поворотом і хто цей союзник...
Светлана, і вам щиро дякую і дуже рада, що цікаво! Можливо, є якісь припущення?))
Щось не так з тою істинною..!!! Щось ще є крім її втрати..!!! Тільки б зрозуміти що…!!!…
А ці два старі випердки ніяк не заспокояться..!!! А які морди стали,коли Тей заговорив..!!!… Ммммм, хотіла б побачити..!!!…
Що..?!? «Кінь»..?!? Куди..?!? А чого туди ..?!?…
Дякую за проду!!! ❤️❤️❤️
Олена Гушпит, Ахаха))) О так, морди в них були що треба! Тейлор довго мовчав, але настав час проявити себе)) Ви дуже влучно підмітили: з тією істинною все трохи складніше, ніж здається на перший погляд.
А щодо "Коня" — вже завтра дізнаємось, а сьогодні ще можна побудувати теорії)) Мені дуже цікаво)) Дякую за такий емоційний коментар, ви заряджаєте мене на нові глави! ❤️❤️❤️
Коли ж Тейлор усвiдомить що Аманда, зовсiм iнша людина, коли вони порозумiються, дуже захопилась цiею iсторiею, з нетерпiнням чекаю продовження. Натхнення автору.
Ирина Ткаченко, Щиро дякую за ваші теплі слова та натхнення! ❤️ Тейлор — міцний горішок. Він звик не довіряти нікому, а особливо тій, кого вважав ворогом протягом років. Тож шлях до довіри буде не таким легким, як хотілося б... Зате дуже цікавим)
Цікаво, куди він її направив... і чи може бути не одна істинна?
Светлана, Напрямок обрано, але чи стане він шляхом до щастя чи черговим випробуванням — дізнаємося вже скоро) А щодо "кількох істинних"... у житті наших героїв можливо все, особливо коли емоції на межі. Дякую за вашу увагу до деталей, далі буде ще гостріше!
Скоріш за все,Лінда і є істинною для Тейлора.❤️
Nata Bond, Яка цікава і романтична теорія! ❤️ Але ж всі навколо впевнені, що справжня істинна загинула багато років тому? Як це поєднати? ❤️
Боже, як мило: Аманда розчісувала Тею волося, а він млів від задоволення. Млів і вдавав, що йому байдуже. Мені здається- Тейлорова крига потрохи починає скресати
Uliana Bachynska, О, Тейлор може вдавати що завгодно, але його тіло не бреше — воно пам'ятає кожне лагідне торкання. Аманда навіть не підозрює, яку владу вона отримує над цим суворим чоловіком у такі хвилини)) Як ви гадаєте, що переможе першим: його гордість чи потреба в цьому теплі? Рада, що вам сподобалася ця сцена ❤️
щось мені про ту істинну не все ясно можливо це теж якась підстава оскільки Тай так реагує на дотики Аманди
Галина Поліщук, ми обов'язково про все дізнаємось, але можливо вже зараз у вас є якісь теорії?)) Бо Аманда теж нічого не розуміє)) Втім, вона і про його реакції на свої дотики поки що нічого не знає)
Тай в шоці від такої Аманди..!!! В приємному..!!! Але… довіри ще немає,бо підозра не зникла..!!! Багато пережив цей чоловік,щоб сліпо довіритися ворогу..!!! Хоча… дуже несподівано цікавому… ворогу(???)..!!!…
А яка ж сволота послала від її імені слугу за книгами..?!?…
Дякую за проду!!! ❤️❤️❤️
Олена Гушпит, саме так, він поки що підозрює велику каверзу(( Аманда ж навіть не нова людина, а та сама, яку він непогано знав.
І вам велике дякую за чудові коментарі! ❤️❤️❤️
Дуже гаряче протистояння по всіх фронтах! Чекаю
Светлана, о, так, і буде ще гарячіше!)) Дякую))
Аманда не відступить. Вона об'явила війну лорду- консорту, бо дійсно не хоче приймати участь в його планах. Шкода, що Тей їй на довіряє. Але її доторки, магія йому допомогає... Цікаво, хто ж скористався печаткою королеви, щоб відіслати Жерара... Дякую!
Светлана, це точно, їй просто нема куди відступати) Але ж і Тейлора переконати не так вже й легко...
Можливо, у вас є припущення, кому потрібно було відправити Жерара подалі?)
І вам щиро дякую!
Аманда боець, вона не вiдступить i як що король стане ii союзником, та зможе iй довiритись, то вони переможуть.
Ирина Ткаченко, Так і є) Як думаєте, коли і Тейлор зможе це зрозуміти? Бо зараз він бачить геть інше...
Молодець Лінда-Аманда! Думаю,що королева їх підтримає. Ще б їй позбавитись від навіювань консорта. Бо він щось робить з нею((. Слуги рознесуть новину по палацу демаю там є сторонники Тейлора.
Нідейла Нельте, ☀️❤️☀️❤️☀️
перша малесенька перемога а як надихає вірю в нашу попаданку вона впорається
Галина Поліщук, Віра читачів — це те, що дає героїні сили діяти далі))) Аманда справді впорається, хоча шлях буде непростим. Разом із Тейлором вони ще змусять консорта пошкодувати про свою зухвалість. Дякую за такий теплий коментар! ❤️❤️❤️
Кантрал вже всякий сором втратив у своєму прагненні отримати той загадковий лінтал..!!! Ломитися до спальні короля..!!!.. Але добре,що був Рагнар..!!! Та й Аманда підовчила етикет і має чим апелювати..!!! Це і справді оголошення війни..!!!… Тейлор… здивований такою Амандою..!!!…
Дякую за проду!!! ❤️❤️❤️
Олена Гушпит, О так, етикет — це страшна сила, коли знаєш, як ним бити))) Кантрал явно не очікував такого відсічу. Аманда-Лінда тільки починає входити в роль справжньої Королеви, і Тейлору доведеться дуже скоро змінити свою думку про неї. Дякую за підтримку, далі буде тільки гарячіше!
Ох як добре,що хоч хтось залишився вірним Тейлору..!!!.. Хоча їх мало,та все ж…!!! А Рагнар… отримав надію..!!!… І дав обіцянку захищати..!!!…
Дякую за проду!!! ❤️❤️❤️
Олена Гушпит, Рагнар — справжня скеля! Тейлору зараз як ніколи потрібні ті, хто пам'ятає його силу, а не лише бачить хворобу. Обіцянка захищати — це не просто слова для такого воїна. Попереду на них чекає багато викликів, але з такою підтримкою з'являється надія. Дякую, що вболіваєте за них! ❤️
Ого..!!! Що це..?!? Хто це..?!?… Гмммммм… А це часом не … лінтал..?!?!… Хоча питання залишається:що це..?!?!?… Сила..?!? Сутність…?! Охоронець..?!?…
Дякую за проду!!! ❤️❤️❤️
Олена Гушпит, це так, в неї іншого виходу поки що немає)
Цікаво, що буде зранку)
Марі-Анна Харт, і як вам, сподобалось? ))) ❤️❤️❤️
Мені б таких магів для прибирання…)))
Марі-Анна Харт, о, так, сама не відмовилася б)) Або рукою змахнув - і ніякого пилу)))
Аманда помалу знаходить друзів але чи досить їх ворог сильний та підступний а вона ще мало знає про світ в який потрапила
Галина Поліщук, так і є) В неї ті самі побоювання... Але хіба в неї є інший вихід? Як би ви чинили на її місці?) ❤️
Ох, схоже, Аманда переверне весь палац! Відчуваю бійки)
Светлана, ваші відчуття не подводять)) Вона людина дії і сидіти скласти руки точно не буде))
Командир на стороні Тейлора! Ох і злий буде консорт..))
Нідейла Нельте, Краще вже так
О, здається, я знаю хто такий невидимий розмовляв з Амандою. Це горгуля!!! І він допоможе Аманді, щоб вона могла допомогти королю. Може й книги він приніс, або Жерар.
Мария Карамелькина, дуже приємно, що ви так в неї вірите! ❤️
Думаю, дух — це друг, і він багато в чому зможе допомогти героїні))))
Марі-Анна Харт, Справді, допомога їй зараз дуже потрібна!) Але чи буває допомога духів безкорисливою, чи він попросить щось натомість? Як вам здається? Дякую, що ділитеся своїми здогадками! ❤️
Цікаво, хто їй приносить книги))))
Марі-Анна Харт, О, це зараз головна загадка палацу! ))) Як ви гадаєте, цей таємничий благодійник хоче просто допомогти Аманді чи він має свій власний план, у якому вона — головна фігура? Дякую за вашу цікавість! ❤️❤️❤️
третя сила але думаю з Амандою подружиться
Галина Поліщук, О так, тепер Аманді буде не так самотньо в цьому палаці! ? Як гадаєте, чи варто їй довіряти тому, хто так легко читає її думки, чи тут теж є якийсь підвох? Дякую за підтримку, скоро все дізнаєтесь! ❤️❤️❤️
Цікавий співрозмовник з'явився у Аманди... Їй з ним не потрібно прикидатись, він знає, що вона іномірянка, бо може читати її думки... Цікаво, чому його ніхто не чує, крім Аманди... Може це дракон Тея, який так і не з'явився або загадкова горгуля ... Дякую! Чекаю продовження
Светлана, Справді, цей співрозмовник — справжня загадка! Те, що він чує її думки, робить їхній зв'язок дещо небезпечним)) На вашу думку, цей голос прийшов, щоб допомогти Аманді, чи він має власну приховану мету? Дякую, що так уважно стежите за сюжетом! ❤️
О, невже, завітав представник загадкових кам'яних горгулій, про яких у тексті ще жодного слова, але про повелителя яких власне книга, судячи з назви.
Натхнення
Светлана Фотина, Справді, назва книги натякає, що горгулії скоро заявлять про себе))) Як думаєте, цей гість прийшов з миром чи приніс нові проблеми нашій героїні?)
Отже, дотики Аманди щось пробуджують всередині нього? Можливо дракона? Чи це буде поцілунок?
Мария Карамелькина, Саме так) Можливість знову ходити, а тим паче — відчути вітер під крилами, — це найсильніша спокуса для того, хто втратив усе. Проте для Тейлора визнати, що його порятунок у руках тієї, кого він зневажав, — це як ще раз зламати собі хребет.
Як ви гадаєте, що стане для нього останньою краплею, яка змусить відкинути гордість?)
Думаю,що це друг. Але Тейлор його поки не чує. Може це дух його якогось прапрапрародича,який вирішив допомогти своїм потомкам?! Так що вже легше буде Лінді.
Nata Bond, Яка містична і захоплива версія! Поява духа предка — це був би дуже потужний поворот, адже хто, як не прапрапрадіди, знає всі таємниці цього роду і те, як повернути втрачену силу?))
Жерар може бути помічником Аманди він стільки років допомагав королю не здивуюсь що він причетний
Нідейла Нельте, так
Видалення коментаря
Ви дійсно хочете видалити повідомлення?
Видалити СкасуватиКоментар буде видалено назавжди.
Блокування коментування
Ви дійсно хочете заборонити можливість коментування?
Заборонити Скасувати