Повелитель кам'яних горгулій
110 272
Букнет Фентезі Бойове фентезі Повелитель кам'яних горгулій

Повелитель кам'яних горгулій

Бойове фентезі

Нідейла Нельте

Нідейла Нельте · автор

В процесі · 191 стор. · Активно оновлюється
301
До бібліотеки
  • Опис
  • Зміст книги
  • Коментарі · 359
Анотація до книги "Повелитель кам'яних горгулій"
– Час виконати подружній обов'язок, люба. Але не з цим калікою, – він повільно розстібає ґудзики сорочки на очах у мого законного чоловіка.
Ще вчора я пила каву у своїй квартирі, а сьогодні я – зрадниця-дружина в чужому світі. Навколо вороги, горгулії чогось вимагають, а єдиний, хто може мене захистити, мріє власноруч мене вбити.
Мій чоловік прикутий до ліжка магічною хворобою. Чи зможу я зцілити того, хто мене ненавидить, раніше, ніж нас обох знищать?

ПРОДИ ПО МОЖЛИВОСТІ ЩОДНЯ

від ненависті до коханнявимушений шлюбпотраплянка

Зміст книги: 65 глав
Останнє оновлення: сьогодні
Глава 1
21 квіт.
Глава 2
22 квіт.
Глава 3
23 квіт.
Глава 3-2
24 квіт.
Глава 4
25 квіт.
Глава 5
26 квіт.
Глава 6
27 квіт.
Глава 6-2
28 квіт.
Глава 7
29 квіт.
Глава 8
30 квіт.
Глава 8-2
01 трав.
Глава 9
02 трав.
Глава 10
03 трав.
Глава 10-2
04 трав.
Глава 11
04 трав.
Глава 11-2
05 трав.
Глава 12
06 трав.
Глава 13
07 трав.
Глава 14
08 трав.
Глава 15
09 трав.
Глава 16
10 трав.
Глава 17
11 трав.
Глава 17-2
11 трав.
Глава 18
12 трав.
Глава 19
13 трав.
Глава 19-2
14 трав.
Глава 20
15 трав.
Глава 20-2
16 трав.
Глава 21
17 трав.
Глава 22
18 трав.
Глава 23
19 трав.
Глава 23-2
21 трав.
Глава 24
22 трав.
Глава 24-2
23 трав.
Глава 25
31 дн. тому
Глава 26
30 дн. тому
Глава 27
29 дн. тому
Глава 27-2
28 дн. тому
Глава 28
27 дн. тому
Глава 28-2
26 дн. тому
Глава 29
25 дн. тому
Глава 29-2
24 дн. тому
Глава 30
23 дн. тому
Глава 31
22 дн. тому
Глава 32
21 дн. тому
Глава 33
20 дн. тому
Глава 33-2
19 дн. тому
Глава 34
18 дн. тому
Глава 34-2
17 дн. тому
Глава 35
16 дн. тому
Глава 35-2
15 дн. тому
Глава 36
14 дн. тому
Глава 36-2
13 дн. тому
Глава 37
12 дн. тому
Глава 37-2
11 дн. тому
Глава 38
10 дн. тому
Глава 38-2
9 дн. тому
Глава 39
8 дн. тому
Глава 39-2
7 дн. тому
Глава 40
6 дн. тому
Глава 40-2
5 дн. тому
Глава 41
3 дн. тому
Глава 41-2
2 дн. тому
Глава 42
вчора
Глава 43
сьогодні

359 коментарів

Щоб залишити коментар, увійдіть в обліковий запис

Увійти
Закріплений коментар від автора
avatar
Марі-Анна Харт
30.04.2026, 20:07:44

Візит мага-лікаря був ще тим.......

Нідейла Нельте
30.04.2026, 22:48:53

Марі-Анна Харт, Це точно... Візит цього "лікаря" — те ще випробування для нервів) У декого навіть медицина стає інструментом маніпуляцій, а ті, хто мав би зцілювати, викликають лише бажання триматися від них якнайдалі.
Як ви гадаєте, чи зможе Аманда знайти спосіб захистити Тейлора від такого піклування, не накликавши на себе підозр мага?

avatar
Светлана
30.04.2026, 12:57:24

Не палац, а гадючник.... Цікаво, що доторки Аманди пробуджують його ... Чи можливе повне сцілення...Він розуміє, що Аманда змінилась, наче інша людина... Але й подумати не може наскільки близько він підійшов до правди... Дякую! Чекаю продовження

Нідейла Нельте
30.04.2026, 22:46:27

Светлана, було кому загадити))) На жаль))
Він і справді стоїть на порозі істини, але іноді найочевидніше здається нам найбільш неможливим. Як ви гадаєте, чи вистачить йому сміливості переступити через свою ненависть, коли він нарешті зрозуміє, наскільки глибоко помилявся? Дякую за ваше терпіння та підтримку, далі буде ще цікавіше! ❤️❤️❤️

avatar
Nata Bond
30.04.2026, 08:41:52

Тейлор поки що не розуміє,бо знав Аманду іншою. Але його тіло відчуває.. Дякую!

Показати 3 відповіді
Нідейла Нельте
30.04.2026, 22:44:34

Nata Bond, це так, але ж і досвід у нього такий... не дуже до цього розполагає)

avatar
Светлана
30.04.2026, 11:23:37

Щось мені підказує, що Аманду вбити не зможе. А от з істинною інтрига

Нідейла Нельте
30.04.2026, 22:42:58

Светлана, Ваша інтуїція вас рідко підводить, чи не так?
Гадаєте, навіть не спробує?)

avatar
Олена Гушпит
30.04.2026, 09:02:39

Для неї нормально потурбуватися про когось..!!! А от йому…!!! Стільки років знущань,принижень,зневаги навчили Тейлора не довіряти нікому..!!! Ці зміни в… дружині дивують і насторожують,бо він не розуміє..!!! А поговорити,прояснити не може,бо не вірить..!!!.. Замкнене коло..!!! Хто ризикне першим його розірвати..?!?…
Дякую за проду!!! ❤️❤️❤️

Нідейла Нельте
30.04.2026, 22:39:25

Олена Гушпит, Саме так! Тейлор зараз як поранений звір: чим лагідніше до нього тягнеш руку, тим сильніше він вискалює зуби, бо не вірить у безкорисливість. Розривати це коло — це як іти по мінному полю для обох.
На вашу думку, хто з них виявиться сміливішим у цій грі в довіру: Аманда, яка продовжує битися за нього, чи Тейлор, який знайде в собі сили хоча б просто вислухати? Дякую, що так щиро вболіваєте за них! ❤️❤️❤️

avatar
Марі-Анна Харт
28.04.2026, 22:02:19

Хотілося б більше читати про Еріана та Лорею... Між ними ще та хімія❤️

Показати 2 відповіді
Марі-Анна Харт
30.04.2026, 20:05:51

Нідейла Нельте, ❤️❤️❤️

avatar
Галина Поліщук
29.04.2026, 12:11:11

коли Тейлор побачить що Аманда щиро за нього переживає і хоче допомогти йому він скористається шансом.Мені цікаво хто ж це знає шо вона попаданка і снабдив її книгами

Нідейла Нельте
29.04.2026, 23:46:36

Галина Поліщук, цілком можливо) Тейлор хоч і закрився у своїй броні з ненависті, але він не дурень, і щирість — це єдине, проти чого в нього немає імунітету.))
А як ви гадаєте, чи може цей таємничий помічник бути кимось із тих, кого Тейлор вважає ворогом, чи це зовсім нова фігура на шахівниці?

avatar
Светлана
29.04.2026, 11:29:34

Навіть не уявляю, як Аманда з цим усім впорається! Тому вдвічі цікавіше ❤️

Нідейла Нельте
29.04.2026, 23:44:51

Светлана, На вашу думку, що допоможе їй найбільше: її земна логіка чи, можливо, те, що вона починає відчувати серцем у цьому чужому світі? Дякую, що проходите цей шлях разом із нею! ❤️❤️❤️

avatar
Светлана Фотина
28.04.2026, 11:14:07

Хм, хто ж відправив слугу по книги, і що то за книги такі, що потрібно було відправляти Жерара? Це якийсь таємний помічник, якому відомо, що то вже не справжня Аманда, чи навпаки, недруг, що шукає можливості напакостити?

Показати 3 відповіді
Нідейла Нельте
29.04.2026, 23:43:41

Светлана Фотина, ну я завжди рада послухати)) Тож якщо з'являться - ділитесь!))

avatar
Светлана Фотина
28.04.2026, 11:14:39

Тейлору важко буде повірити в щирість допомоги Аманди, адже для нього вона все те ж саме стерво, яке невідомо яку гру затіяло.
Натхнення.

Показати 3 відповіді
Нідейла Нельте
29.04.2026, 23:42:54

Светлана Фотина, це правда) Для Тейлора Лорея — останній бастіон світла в цьому палаці, і якщо Аманда встане на її захист, це може стати тим самим землетрусом)
Але чи вистачить у нашої героїні сил та кмітливості, щоб протистояти інтригам навколо принцеси, не видавши при цьому себе? Як ви думаєте, що саме може стати найбільшою загрозою для Лореї найближчим часом? Дякую за ваші роздуми, вони допомагають краще відчути історію! ❤️❤️❤️

avatar
Nata Bond
29.04.2026, 10:14:00

Який маг чудовисько. Знову якесь закляттє наклав?! І от як Ліндє та і Тейлору тут вижити?!(((

Нідейла Нельте
29.04.2026, 23:40:51

Nata Bond, Як ви гадаєте, що стане для героїв головною опорою: знання з книг, які так вчасно з’явилися, чи, можливо, вони нарешті зможуть об'єднатися проти спільного ворога? Дякую за ваше співпереживання, воно дуже підтримує! ❤️❤️❤️

avatar
Олена Гушпит
29.04.2026, 09:30:55

Цікаво,що Тейлор хотів перевірити,торкнувшись її..?!? І чому її обпекло..?!?…
Ооооо,приперлося старе одоробло..!!! Мало не розсипається смердюх,а ще молоденьких дівчат йому подавай...!!!.. А боятися твого погляду вона не хоче..!!!.. І що таке той лінтал..?!?!?.. Чого всі так з ним носяться..?!?…
І я тут подумала… А якби вони консумували шлюб,це б допомогло Тейлору..?!?…
Дякую за проду!!! ❤️❤️❤️

Нідейла Нельте
29.04.2026, 23:39:31

Олена Гушпит, Ха-ха, "старе одоробло" — краще й не скажеш! Він звик, що його погляд змушує тремтіти, але наша Аманда — не з тих, хто опускає очі))

Питання про дотик і лінтал — ті самі пазли, які ми з вами складатимемо в наступних розділах. А щодо вашого припущення про шлюбну ніч... Це дуже цікава думка! В магічних шлюбах іноді саме це стає ключем до відновлення сил. Як ви вважаєте, чи ризикнула б Аманда на такий крок, знаючи, як Тей її зневажає? Дякую, що проживаєте кожен розділ так яскраво! ❤️

Вітаю з новинкою!! Початок захоплюючий, вже не можу дочекатися продовження!
І так, дуже хочеться дізнатись, що ж думає та відчуває Тейлор)))

Показати 12 відповідей
Нідейла Нельте
29.04.2026, 23:35:40

Мария Карамелькина, щодо сексу?))

avatar
Светлана
27.04.2026, 12:34:26

Хоч Тей і не вірить та виходить, що дії Аманди зняли закляття німоти. І їсти він захотів, тільки не зрозуміло, чому досі слуга не приніс йому їжу...
Цікаво, хто підібрав книги для Аманди, щоб вона хоч трохи орієнтувалась в цьому світі.. Дякую! Чекаю продовження

Показати 9 відповідей
Нідейла Нельте
29.04.2026, 23:35:29

Uliana Bachynska, буду дуже рада! Мені так приємно, коли книгу перечитують)) І завжди рада обговорити будь-які теорії!)

avatar
Светлана
28.04.2026, 22:07:26

А що це за "Золоті дракони"?) Цікаво! Лорею шкода...

Нідейла Нельте
28.04.2026, 23:30:52

Светлана, рада, що ви звернули на них увагу)) Поки що це лише тінь минулого, але ви ж знаєте — в моїх книгах нічого не згадується просто так.

А Лорею справді неможливо не жаліти... Бути принцесою в світі, де твоє життя — лише розмінна монета в руках політиків, — це важка ноша. Як ви гадаєте, чи вистачить у неї сміливості поборотися за свою свободу, чи вона змириться з долею? Дякую за вашу цікавість та підтримку! ❤️❤️❤️

avatar
Марі-Анна Харт
28.04.2026, 22:00:48

Цікавий розділ з думками Тейлора. Дивно, що він ще не здогадався, що в тілі Аманди вже зовсім інша душа❤️

Нідейла Нельте
28.04.2026, 23:26:33

Марі-Анна Харт, Тейлора можна зрозуміти — він надто звик до підступності справжньої Аманди, щоб отак просто повірити в диво. Для нього логічніше думати, що це якась нова, надзвичайно хитра маніпуляція, ніж припустити щось настільки неймовірне, як інша душа.))

Але погодьтеся, спостерігати за тим, як руйнуються його стереотипи — особливе задоволення! Як ви гадаєте, що стане тією самою останньою краплею, яка змусить його повірити, що перед ним зовсім інша людина? Дякую, що читаєте! ❤️❤️

avatar
Галина Поліщук
28.04.2026, 16:07:53

дуже захоплива історія.Тейлора шкода. мати його якась заторможена мабуть теж під закляттям. будем надіяться шо наша попаданка все справить

Нідейла Нельте
28.04.2026, 23:24:37

Галина Поліщук, Тейлор справді опинився у жахливій пастці, і ваша жалість до нього цілком виправдана — втратити все і залишитися в оточенні ворогів... це важке випробування(( А щодо Емільди — ви дуже влучно зауважили... У цьому палаці стільки чарів і туману, що іноді важко зрозуміти, де людина, а де лише її оболонка.

Як гадаєте, чи вистачить у Лінди сил виправити те, що руйнувалося роками, і чи захоче Тейлор приймати допомогу від тієї, кого вважає своїм ворогом? Дякую, що вболіваєте за нашу попаданку! ❤️❤️❤️

avatar
Светлана
28.04.2026, 13:22:04

Хто ж відправив Жирара в столицю по книги... Кому так потрібно, щоб Тей слабнув...
Як Аманді достукатися до Тейлора, що вона йому не ворог... І що насправді сталось з Тейлором, що він не має дракона... Так багато таємниць та інтриг в палаці...
Як Аманда розібратись у цьому та не видати себе... Дякую! Чекаю продовження.

Нідейла Нельте
28.04.2026, 23:21:57

Светлана, Ви поставили саме ті запитання, від яких у Аманди йде обертом голова! ) У цьому палаці навіть книги можуть бути частиною великої гри проти Тейлора. Аманді зараз неймовірно важко: вона намагається загасити пожежу ненависті Тейлора, водночас балансуючи на межі викриття.
Як ви гадаєте, що стане для Тейлора вагомішим аргументом: її слова чи те, що він почне відчувати фізично завдяки її діям? І чи не занадто високу ціну доведеться заплатити за правду про його дракона? Дякую, що так щиро проживаєте ці таємниці разом зі мною! ❤️❤️❤️

avatar
Олена Гушпит
28.04.2026, 10:05:44

Він не розуміє цих змін,але всеодно сумнівається,бо думає,що це якась гра..!!!.. А що хотіти,якщо він роками бачив брехню і підступ,а ще бажання його знищити..!!!.. Тож до довіри ще дуже далеко..!!!…
Дякую за проду!!! ❤️❤️❤️

Нідейла Нельте
28.04.2026, 23:15:53

Олена Гушпит, Тейлора важко звинуватити в недовірі — він просто намагається вижити в оточенні ворогів.) Зараз він бачить перед собою Аманду, але чекає, коли з-під цієї маски визирне звичне зло. Це справжній двобій характерів! Як гадаєте, що зламається першим: його стіна відчуженості чи терпіння Аманди? Дуже вдячна за ваші роздуми! ❤️

avatar
Ирина Ткаченко
28.04.2026, 07:50:46

Дуже цiкава книга. Iнтриги, заговори, пiдступи, нещасний король, якого тримають за ляльку, i Аманда яка з'явилася нiзвiдки i яку справжню ненавидять всi

Нідейла Нельте
28.04.2026, 23:11:36

Ирина Ткаченко, Ви точно підмітили: вона зараз як між двох вогнів — з одного боку політичні ігри Кантрала, а з іншого — шлейф ненависті, який залишила після себе справжня Аманда. Як ви думаєте, що виявиться складнішим для неї: розплутати заговори в палаці чи змусити оточуючих повірити, що вона справді змінилася? Дякую, що читаєте та ділитеся враженнями! ❤️❤️❤️

avatar
Олена Гушпит
27.04.2026, 10:46:49

Ох як цікаво..!!! Що ж вони з ним зробили..?!?… Що сталося..?!?… І його недовіра та ненависть до Аманди зрозуміли..!!! Бо ж вона,напевно,допомагала тому сволоті..!!!.. Але ЦЯ Аманда його… насторожує і… дивує..!!!… І Тео хоче зрозуміти що тут,як і.. чому..!?!…
Добре,що хоч один друг залишився і приходить до нього..!!!…
Дякую за проду!!! ❤️❤️❤️

Нідейла Нельте
28.04.2026, 01:58:06

Олена Гушпит, Тейлору зараз найважче - повірити власним очам чи пам’яті, яка кричить про небезпеку. Ця нова Аманда справді збиває його з пантелику, Як гадаєте, чи зможе Тейлор колись довіритися Аманді, чи минуле занадто сильно тримає його за горло? Дякую за ваші емоції, вони неймовірно надихають! ❤️❤️❤️

avatar
Олена Гушпит
27.04.2026, 10:34:56

Гмммм… дивна вечеря...!!! З королевою явно щось не так..!!!.. Невже той паскудник Кантрал щось з нею робить..?!?… Якась дивна.. турбота..!!! А доньку взагалі… таке враження,що не любить..!!!..
Дякую за проду!!! ❤️❤️❤️

Нідейла Нельте
28.04.2026, 01:55:55

Олена Гушпит, як ви думаєте, Емільда справді під його впливом, чи вона веде якусь власну таємну гру? ❤️ Дякую за відгук! ❤️

avatar
Светлана
27.04.2026, 08:40:27

Дуже рада, що у Тея є друг! Сподіваюсь, надійний

Нідейла Нельте
28.04.2026, 01:52:30

Светлана, Аманда повністю з вами згодна і теж на це сподівається)

avatar
Nata Bond
27.04.2026, 08:10:31

Як цікаво,тепер знаємо трохи більше!❤️❤️❤️

Нідейла Нельте
28.04.2026, 01:52:13

Nata Bond, О, це тільки вершина айсберга!❤️❤️❤️

avatar
Марі-Анна Харт
26.04.2026, 13:24:04

Обід із королевою був, м’яко кажучи, не дуже... Але він дав певну інформацію Аманді))))

Нідейла Нельте
27.04.2026, 01:12:06

Марі-Анна Харт, О так, обіди з королівськими особами - це завжди більше про політику та інтриги, ніж про їжу))) Та Аманда вміє виокремлювати головне навіть із найнеприємніших розмов.Тим більше коли для неї це спосіб вижити.
Як гадаєте, що її вразило більше: холодність королеви чи те, наскільки самотнім у цій родині виявився Тейлор?

avatar
Марі-Анна Харт
26.04.2026, 13:10:43

На картоплі з м’ясом вона його швидко відгодує))))))

Нідейла Нельте
27.04.2026, 01:09:28

Марі-Анна Харт, білок та вуглеводи наше все)))

avatar
Марі-Анна Харт
26.04.2026, 13:09:47

Додала до бібліотеки, початок цікавий :) Із плюсів — головна героїня прокинулася в тілі молодої дівчини. Із мінусів — для неї все поки що незрозуміле й навіть небезпечне. Думаю, справжня Аманда була ще тією стервою)

Нідейла Нельте
27.04.2026, 01:08:58

Марі-Анна Харт, так і є, Аманда і сама думає, що її попередниця була стервою)) Мінус - це для Аманди, чи для нас?)))

avatar
Марі-Анна Харт
26.04.2026, 12:50:02

Вітаю з новинкою! ❤️

Нідейла Нельте
27.04.2026, 01:08:06

Марі-Анна Харт, щиро дякую! ❤️

avatar
Светлана
26.04.2026, 10:31:17

Здається, хвороба королеви теж не випадкова... Невже далі буде від Тейлора? ❤️

Нідейла Нельте
26.04.2026, 12:29:13

Светлана, так, Тейлору теж потрібно дати слово, я дуже люблю, коли герої відкривають свої емоції по черзі))

avatar
Nata Bond
26.04.2026, 10:28:06

То Кантрал просто чудовисько. Влади хоче. Спочатку Тейлор,потім королева,дочка... . Що думає Тайлер?!

Нідейла Нельте
26.04.2026, 12:27:48

Nata Bond, ви праві, на жаль, деяких людей ніщо не може зупинити в їхньому бажанні отримати владу... А якого моменту чекаєте ви: відкритого протистояння чи першого примирення?

avatar
Ирина Ткаченко
26.04.2026, 07:16:26

Книга дуже цiкава, стiльки загадок, недомовленностей та таемниць. Iнтриги в королiвскоi родинi. З нетерпiнням чекаю на продовження.

Нідейла Нельте
26.04.2026, 12:23:12

Ирина Ткаченко, дякую! Дуже приємно, що книга знайшла відгук у вашій душі!) Так, інтриги наше все, будемо разом розплутувати) Може, у вас вже є якісь припущення і підозри?))

avatar
Олена Гушпит
24.04.2026, 13:33:47

Упс!!! Невдача…!!!.. Та нічого.. розбереться і з цим..!!!.. Головне,що нагодувала і на прогулянку вивезла..!!!..
Скинути..?!?.. Гмммм… Напевно ще та… «добряниця» була його наречена..!!!…
Дякую за проду!!! ❤️❤️❤️ Дуже хочеться проду від Тейлора!!! Дуууже!!! ❤️❤️❤️

Показати 5 відповідей
Нідейла Нельте
25.04.2026, 23:09:12

Олена Гушпит, а що це може бути дещо зовні, не вірите?))

avatar
Nata Bond
25.04.2026, 07:30:41

Книги для потраплянки?! Хто? Може той,хто визвав її сюди,щоб врятувати Тейлора?

Показати 3 відповіді
Нідейла Нельте
25.04.2026, 23:08:14

Nata Bond, можливо, вже є підозри, хто це може бути?)

avatar
Ирина Ткаченко
24.04.2026, 12:45:45

Дуже цiкава та iнтригуюча книга, невiдомо багато ньансiв, але ж те тiльки початок

Нідейла Нельте
24.04.2026, 23:49:46

Ирина Ткаченко, Дякую! Ви абсолютно праві - це лише вершина айсберга. У цьому світі, як і в стосунках героїв, багато всього самого різного) А ви б на його місці повірили в таку раптову зміну поведінки дружини, чи чекали б на ніж у спину?

avatar
Светлана
24.04.2026, 11:12:30

Може, вона спалила ту нитку? Дуже цікаво, чи зможуть вони тепер розмовляти!

Нідейла Нельте
24.04.2026, 23:47:29

Светлана, навіть якщо фізичний блок усунений, чи зможуть вони дійсно порозумітися в такий ситуації?)

avatar
Nata Bond
24.04.2026, 10:04:45

Тейлор почав розмовляти...і їсти. ☀️ Цікаво,що Тейлор думає?!

Нідейла Нельте
24.04.2026, 23:44:03

Nata Bond, гадаю, його думки щодо Аманди вас здивують)) Як думаєте, він щось підозрює?

avatar
Светлана
24.04.2026, 09:58:50

Хоч і обпекло її магією та Аманда змогла нагодувати Тея... А на прогулянці, яку влаштувала для Тея, він заговорив... Чи до того не бажав спілкуватись, чи їй вдалось зняти закляття німоти... Дякую! Чекаю продовження

Нідейла Нельте
24.04.2026, 23:42:12

Светлана, О так, Аманда -- дівчина рішуча, навіть магія не стала їй на заваді! Як гадаєте, Кантрал залишив йому шанс на повне одужання чи це лише тимчасовий ефект від присутності Аманди? Дякую за підтримку!

avatar
Юлія Богута
23.04.2026, 22:23:40

Вітаю з новинкою) Нехай читають)

Нідейла Нельте
24.04.2026, 23:39:03

Юлія Богута, щиро дякую, я тільки за!)) Заходьте))

avatar
Nata Bond
23.04.2026, 19:32:27

Вітаю з новинкою! Відчуваю,що буде дуже цікаво))❤️❤️❤️

Нідейла Нельте
23.04.2026, 22:17:33

Nata Bond, щиро дякую за довіру і дуже рада бачити!)) Хто з героїв вам на зараз сподобався більше?) ❤️❤️❤️

avatar
lanachak
23.04.2026, 16:18:33

Хм , мабуть боги пошкодували нашого принца , або колишня Аманда наробила забагато зла , тож ласкаво просимо в тіло там мі болє , там мі колє , там мі нє рушайтє))) . А людина яка заслужила другий шанс , отримала його , тепер треба виправити все що встигла натворити та інтриганка , що за павутинка на роті? Мабуть через це і не може їсти , ох бідося , заморити голодом , щоб не розповів про злісні інтриги . Ох нелегко буде нашій потрапляночці. Ще й не знати кому довіряти . Дякую.

Нідейла Нельте
23.04.2026, 22:16:40

lanachak, Дякую за такий емоційний коментар! Дійсно, спадок Аманді дістався непростий - від ненависті чоловіка до боргів за чужі інтриги. Другий шанс це круто, але коли він іде в комплекті з напівживим королем і купою ворогів навколо, то це справжній виклик)) Але ж Тей нам подобається?))

avatar
Олена Гушпит
23.04.2026, 12:58:02

Гмммм… цікаво..!!! То це… друг..?!? Але не зі знаті,бо ж не прийшов через двері..!!!… А от з Тео….. Дивно…!?!.. Його спеціально… морили голодом,бо відкрито вбити не могли..?!?!?…
Ниточка…. На вустах…. Зловить..?!? Сподіваюся,що без шкоди для себе і Тео..!!!…
Дякую за проду!!! ❤️❤️❤️

Нідейла Нельте
23.04.2026, 22:13:41

Олена Гушпит, мабуть, комусь потрібно було його одружити?)) Дякую за такий аналіз і стільки питань)) Ви завжди допомагаєте побачити, які виникають думки при читанні ❤️❤️❤️

avatar
Светлана
23.04.2026, 10:08:23

Аби не привернула увагу ворогів Тейлора!

Нідейла Нельте
23.04.2026, 12:54:32

Светлана, Аманда про це не подумала, діяла на емоціях((

avatar
Светлана
23.04.2026, 10:03:28

Сподіваюсь, що знявши павутиння Аманда вдасться зняти закляття німоти з Тея... Принаймні мені б цього хотілось. Бо інакше як їй з ним порозумітися... Дякую! Чекаю продовження

Нідейла Нельте
23.04.2026, 12:54:07

Светлана, Аманда теж не знаю, як порозумітися) Гадаєте, якщо зможе говорити, це допоможе? Враховуючи його люту ненависть))

avatar
Светлана
22.04.2026, 15:25:52

Вітаю з новинкою! Натхнення та успіхів книзі! Цікавий, інтригуючий початок історії... Як розібратись, що відбувається в цьому світі, куди неочікувано потрапила. Де ти королева, твій чоловік хворий та навкруги ненависть... Дякую! Чекаю продовження

Нідейла Нельте
22.04.2026, 18:18:51

Светлана, дуже рада вас бачити і дякую за добрі слова! )) Так, розібратися нелегко, але віримо в Аманду, вона намагатиметься) А у вас вже є якісь припущення?)

avatar
Светлана
22.04.2026, 10:21:01

Ооо, ура!!! Дочекалися! Як завжди дуже інтригуюче з самого початку!

Нідейла Нельте
22.04.2026, 13:55:35

Светлана, дуже рада бачити! Дякую, що ви зі мною ❤️❤️❤️

avatar
Олена Гушпит
22.04.2026, 09:26:47

Ах ти ж… гааад..!!! Ви що задумали..?!? Та Аманда що,зовсім дурна була..?!? Чи це у них норма - спати з іншим поруч зі своїм чоловіком..?!? А той… катран чого прагне..?!? Принизити..?!? Так куди вже більше..?!?.. Знищити..?!? Ну,не здивуюся..!!!.. Але добре,що наша пані має власну думку,а не живе чужим розумом..!!! І нехай той бугай ще дякує,що це тіло нетреноване..!!! Бо мав би яєшню в трусах..!!!..
Гмммм… А це хто такий,так вороже налаштований..?!?…
Дякую за проду!!! ❤️❤️❤️ А що з Тейлором сталося..?!?…

Нідейла Нельте
22.04.2026, 13:55:10

Олена Гушпит, ваші емоційні коментарі, це щось! ❤️❤️❤️ Дуже рада, що книга викликає вже стільки емоцій! Далі буде тільки більше)) Разом з Амандою шукатимемо відповіді на всі питання!

avatar
Olga Kulko
21.04.2026, 19:19:13

О, інтригуючий початок! З новинкою! Натхнення і легкого пера!

Нідейла Нельте
21.04.2026, 23:00:42

Olga Kulko, дуже рада, що вас зацікавило! Дякую, що ви тут, будемо разом розбиратися. у що встряла Аманда))

avatar
Наталія Діжурко
21.04.2026, 19:19:08

Вітаю з новинкою і поверненням! Початок інтригуючий! Попасти в тіло молодої дівчини - то добре. Але видно, що тут її не дуже люблять. І шлюб цей для чого? Героїні прийдеться непросто.
Бажаю Вам творчого натхнення і багато вдячних читачів!
З нетерпінням чекаю на продовження!

Нідейла Нельте
21.04.2026, 22:59:42

Наталія Діжурко, Дякую, щиро рада повернутися! О так, Аманді дісталася не просто погана репутація, а справжнє мінне поле замість шлюбу. Попереду багато таємниць, і не всі вони приємні. Рада, що ви зі мною, далі буде ще гарячіше!))

avatar
Таня Олійник
21.04.2026, 18:30:08

Вітаю з новинкою (⁠ʃ⁠ƪ⁠^⁠3⁠^⁠)

Нідейла Нельте
21.04.2026, 18:35:34

Таня Олійник, неймовірно приємно!) Щиро дякую, читайте з задоволенням!

avatar
Ольга Діденко
21.04.2026, 18:27:05

Вітаю з новинкою!

Нідейла Нельте
21.04.2026, 18:35:07

Ольга Діденко, дуже рада, що ви зі мною, дякую!) Читайте з радістю)

Використання файлів Cookie
З метою забезпечення кращого досвіду користувача, ми збираємо та використовуємо файли cookie. Продовжуючи переглядати наш сайт, ви погоджуєтеся на збір і використання файлів cookie.
Детальніше