110 272
Анотація до книги "Повелитель кам'яних горгулій"
– Час виконати подружній обов'язок, люба. Але не з цим калікою, – він повільно розстібає ґудзики сорочки на очах у мого законного чоловіка.
Ще вчора я пила каву у своїй квартирі, а сьогодні я – зрадниця-дружина в чужому світі. Навколо вороги, горгулії чогось вимагають, а єдиний, хто може мене захистити, мріє власноруч мене вбити.
Мій чоловік прикутий до ліжка магічною хворобою. Чи зможу я зцілити того, хто мене ненавидить, раніше, ніж нас обох знищать?
ПРОДИ ПО МОЖЛИВОСТІ ЩОДНЯ
Ще вчора я пила каву у своїй квартирі, а сьогодні я – зрадниця-дружина в чужому світі. Навколо вороги, горгулії чогось вимагають, а єдиний, хто може мене захистити, мріє власноруч мене вбити.
Мій чоловік прикутий до ліжка магічною хворобою. Чи зможу я зцілити того, хто мене ненавидить, раніше, ніж нас обох знищать?
ПРОДИ ПО МОЖЛИВОСТІ ЩОДНЯ
від ненависті до коханнявимушений шлюбпотраплянка
“Як і більшості потраплянок даній героїні щастить опинитись в тілі справжньої королеви, але її чоловік прикутий до ліжка, а вона головна учасниця змови проти нього. Як тепер із цього всього вибиратися , велике питання. ”
“Нідейла ніколи не підводить зі світами, які створює! Кожен унікальний, неповторний і єдиний. Неймовірна завʼязка, напруга, і я щиро переконана, кохання буде ще пристраснішим.
Всім гайда читати новинку!)”
Зміст книги: 65 глав
Останнє оновлення: сьогодні
359 коментарів
Щоб залишити коментар, увійдіть в обліковий запис
УвійтиЛюбі, на книгу відкрита передплата) Перші два тижні ціна буде мінімальною, знижки від неї не буде (її неможливо поставити від мін ціни)
Попереду ще багато всього, відносини Тея і Аманди будуть дуже бурхливими аж до розгадки усіх таємниць)
Як завжди я дарую промики моїм постійним читачкам, які підтримують книги) Цього разу вибір шалено складний, бо я щиро вдячна всім вам за такий інтерес і підтримку книги!
І все ж в мене їх лише 5 і доводиться обирати ((
Nata Bond, Светлана Фотина, Марі-Анна Харт, Олена Гушпит, Галина Поліщук
Залиште вашу пошту, або напишіть на мою, і я дам вам промики
Візит мага-лікаря був ще тим.......
Марі-Анна Харт, Це точно... Візит цього "лікаря" — те ще випробування для нервів) У декого навіть медицина стає інструментом маніпуляцій, а ті, хто мав би зцілювати, викликають лише бажання триматися від них якнайдалі.
Як ви гадаєте, чи зможе Аманда знайти спосіб захистити Тейлора від такого піклування, не накликавши на себе підозр мага?
Не палац, а гадючник.... Цікаво, що доторки Аманди пробуджують його ... Чи можливе повне сцілення...Він розуміє, що Аманда змінилась, наче інша людина... Але й подумати не може наскільки близько він підійшов до правди... Дякую! Чекаю продовження
Светлана, було кому загадити))) На жаль))
Він і справді стоїть на порозі істини, але іноді найочевидніше здається нам найбільш неможливим. Як ви гадаєте, чи вистачить йому сміливості переступити через свою ненависть, коли він нарешті зрозуміє, наскільки глибоко помилявся? Дякую за ваше терпіння та підтримку, далі буде ще цікавіше! ❤️❤️❤️
Тейлор поки що не розуміє,бо знав Аманду іншою. Але його тіло відчуває.. Дякую!
Nata Bond, це так, але ж і досвід у нього такий... не дуже до цього розполагає)
Щось мені підказує, що Аманду вбити не зможе. А от з істинною інтрига
Светлана, Ваша інтуїція вас рідко підводить, чи не так?
Гадаєте, навіть не спробує?)
Для неї нормально потурбуватися про когось..!!! А от йому…!!! Стільки років знущань,принижень,зневаги навчили Тейлора не довіряти нікому..!!! Ці зміни в… дружині дивують і насторожують,бо він не розуміє..!!! А поговорити,прояснити не може,бо не вірить..!!!.. Замкнене коло..!!! Хто ризикне першим його розірвати..?!?…
Дякую за проду!!! ❤️❤️❤️
Олена Гушпит, Саме так! Тейлор зараз як поранений звір: чим лагідніше до нього тягнеш руку, тим сильніше він вискалює зуби, бо не вірить у безкорисливість. Розривати це коло — це як іти по мінному полю для обох.
На вашу думку, хто з них виявиться сміливішим у цій грі в довіру: Аманда, яка продовжує битися за нього, чи Тейлор, який знайде в собі сили хоча б просто вислухати? Дякую, що так щиро вболіваєте за них! ❤️❤️❤️
Хотілося б більше читати про Еріана та Лорею... Між ними ще та хімія❤️
Нідейла Нельте, ❤️❤️❤️
коли Тейлор побачить що Аманда щиро за нього переживає і хоче допомогти йому він скористається шансом.Мені цікаво хто ж це знає шо вона попаданка і снабдив її книгами
Галина Поліщук, цілком можливо) Тейлор хоч і закрився у своїй броні з ненависті, але він не дурень, і щирість — це єдине, проти чого в нього немає імунітету.))
А як ви гадаєте, чи може цей таємничий помічник бути кимось із тих, кого Тейлор вважає ворогом, чи це зовсім нова фігура на шахівниці?
Навіть не уявляю, як Аманда з цим усім впорається! Тому вдвічі цікавіше ❤️
Светлана, На вашу думку, що допоможе їй найбільше: її земна логіка чи, можливо, те, що вона починає відчувати серцем у цьому чужому світі? Дякую, що проходите цей шлях разом із нею! ❤️❤️❤️
Хм, хто ж відправив слугу по книги, і що то за книги такі, що потрібно було відправляти Жерара? Це якийсь таємний помічник, якому відомо, що то вже не справжня Аманда, чи навпаки, недруг, що шукає можливості напакостити?
Светлана Фотина, ну я завжди рада послухати)) Тож якщо з'являться - ділитесь!))
Тейлору важко буде повірити в щирість допомоги Аманди, адже для нього вона все те ж саме стерво, яке невідомо яку гру затіяло.
Натхнення.
Светлана Фотина, це правда) Для Тейлора Лорея — останній бастіон світла в цьому палаці, і якщо Аманда встане на її захист, це може стати тим самим землетрусом)
Але чи вистачить у нашої героїні сил та кмітливості, щоб протистояти інтригам навколо принцеси, не видавши при цьому себе? Як ви думаєте, що саме може стати найбільшою загрозою для Лореї найближчим часом? Дякую за ваші роздуми, вони допомагають краще відчути історію! ❤️❤️❤️
Який маг чудовисько. Знову якесь закляттє наклав?! І от як Ліндє та і Тейлору тут вижити?!(((
Nata Bond, Як ви гадаєте, що стане для героїв головною опорою: знання з книг, які так вчасно з’явилися, чи, можливо, вони нарешті зможуть об'єднатися проти спільного ворога? Дякую за ваше співпереживання, воно дуже підтримує! ❤️❤️❤️
Цікаво,що Тейлор хотів перевірити,торкнувшись її..?!? І чому її обпекло..?!?…
Ооооо,приперлося старе одоробло..!!! Мало не розсипається смердюх,а ще молоденьких дівчат йому подавай...!!!.. А боятися твого погляду вона не хоче..!!!.. І що таке той лінтал..?!?!?.. Чого всі так з ним носяться..?!?…
І я тут подумала… А якби вони консумували шлюб,це б допомогло Тейлору..?!?…
Дякую за проду!!! ❤️❤️❤️
Олена Гушпит, Ха-ха, "старе одоробло" — краще й не скажеш! Він звик, що його погляд змушує тремтіти, але наша Аманда — не з тих, хто опускає очі))
Питання про дотик і лінтал — ті самі пазли, які ми з вами складатимемо в наступних розділах. А щодо вашого припущення про шлюбну ніч... Це дуже цікава думка! В магічних шлюбах іноді саме це стає ключем до відновлення сил. Як ви вважаєте, чи ризикнула б Аманда на такий крок, знаючи, як Тей її зневажає? Дякую, що проживаєте кожен розділ так яскраво! ❤️
Вітаю з новинкою!! Початок захоплюючий, вже не можу дочекатися продовження!
І так, дуже хочеться дізнатись, що ж думає та відчуває Тейлор)))
Мария Карамелькина, щодо сексу?))
Хоч Тей і не вірить та виходить, що дії Аманди зняли закляття німоти. І їсти він захотів, тільки не зрозуміло, чому досі слуга не приніс йому їжу...
Цікаво, хто підібрав книги для Аманди, щоб вона хоч трохи орієнтувалась в цьому світі.. Дякую! Чекаю продовження
Uliana Bachynska, буду дуже рада! Мені так приємно, коли книгу перечитують)) І завжди рада обговорити будь-які теорії!)
А що це за "Золоті дракони"?) Цікаво! Лорею шкода...
Светлана, рада, що ви звернули на них увагу)) Поки що це лише тінь минулого, але ви ж знаєте — в моїх книгах нічого не згадується просто так.
А Лорею справді неможливо не жаліти... Бути принцесою в світі, де твоє життя — лише розмінна монета в руках політиків, — це важка ноша. Як ви гадаєте, чи вистачить у неї сміливості поборотися за свою свободу, чи вона змириться з долею? Дякую за вашу цікавість та підтримку! ❤️❤️❤️
Цікавий розділ з думками Тейлора. Дивно, що він ще не здогадався, що в тілі Аманди вже зовсім інша душа❤️
Марі-Анна Харт, Тейлора можна зрозуміти — він надто звик до підступності справжньої Аманди, щоб отак просто повірити в диво. Для нього логічніше думати, що це якась нова, надзвичайно хитра маніпуляція, ніж припустити щось настільки неймовірне, як інша душа.))
Але погодьтеся, спостерігати за тим, як руйнуються його стереотипи — особливе задоволення! Як ви гадаєте, що стане тією самою останньою краплею, яка змусить його повірити, що перед ним зовсім інша людина? Дякую, що читаєте! ❤️❤️
дуже захоплива історія.Тейлора шкода. мати його якась заторможена мабуть теж під закляттям. будем надіяться шо наша попаданка все справить
Галина Поліщук, Тейлор справді опинився у жахливій пастці, і ваша жалість до нього цілком виправдана — втратити все і залишитися в оточенні ворогів... це важке випробування(( А щодо Емільди — ви дуже влучно зауважили... У цьому палаці стільки чарів і туману, що іноді важко зрозуміти, де людина, а де лише її оболонка.
Як гадаєте, чи вистачить у Лінди сил виправити те, що руйнувалося роками, і чи захоче Тейлор приймати допомогу від тієї, кого вважає своїм ворогом? Дякую, що вболіваєте за нашу попаданку! ❤️❤️❤️
Хто ж відправив Жирара в столицю по книги... Кому так потрібно, щоб Тей слабнув...
Як Аманді достукатися до Тейлора, що вона йому не ворог... І що насправді сталось з Тейлором, що він не має дракона... Так багато таємниць та інтриг в палаці...
Як Аманда розібратись у цьому та не видати себе... Дякую! Чекаю продовження.
Светлана, Ви поставили саме ті запитання, від яких у Аманди йде обертом голова! ) У цьому палаці навіть книги можуть бути частиною великої гри проти Тейлора. Аманді зараз неймовірно важко: вона намагається загасити пожежу ненависті Тейлора, водночас балансуючи на межі викриття.
Як ви гадаєте, що стане для Тейлора вагомішим аргументом: її слова чи те, що він почне відчувати фізично завдяки її діям? І чи не занадто високу ціну доведеться заплатити за правду про його дракона? Дякую, що так щиро проживаєте ці таємниці разом зі мною! ❤️❤️❤️
Він не розуміє цих змін,але всеодно сумнівається,бо думає,що це якась гра..!!!.. А що хотіти,якщо він роками бачив брехню і підступ,а ще бажання його знищити..!!!.. Тож до довіри ще дуже далеко..!!!…
Дякую за проду!!! ❤️❤️❤️
Олена Гушпит, Тейлора важко звинуватити в недовірі — він просто намагається вижити в оточенні ворогів.) Зараз він бачить перед собою Аманду, але чекає, коли з-під цієї маски визирне звичне зло. Це справжній двобій характерів! Як гадаєте, що зламається першим: його стіна відчуженості чи терпіння Аманди? Дуже вдячна за ваші роздуми! ❤️
Дуже цiкава книга. Iнтриги, заговори, пiдступи, нещасний король, якого тримають за ляльку, i Аманда яка з'явилася нiзвiдки i яку справжню ненавидять всi
Ирина Ткаченко, Ви точно підмітили: вона зараз як між двох вогнів — з одного боку політичні ігри Кантрала, а з іншого — шлейф ненависті, який залишила після себе справжня Аманда. Як ви думаєте, що виявиться складнішим для неї: розплутати заговори в палаці чи змусити оточуючих повірити, що вона справді змінилася? Дякую, що читаєте та ділитеся враженнями! ❤️❤️❤️
Ох як цікаво..!!! Що ж вони з ним зробили..?!?… Що сталося..?!?… І його недовіра та ненависть до Аманди зрозуміли..!!! Бо ж вона,напевно,допомагала тому сволоті..!!!.. Але ЦЯ Аманда його… насторожує і… дивує..!!!… І Тео хоче зрозуміти що тут,як і.. чому..!?!…
Добре,що хоч один друг залишився і приходить до нього..!!!…
Дякую за проду!!! ❤️❤️❤️
Олена Гушпит, Тейлору зараз найважче - повірити власним очам чи пам’яті, яка кричить про небезпеку. Ця нова Аманда справді збиває його з пантелику, Як гадаєте, чи зможе Тейлор колись довіритися Аманді, чи минуле занадто сильно тримає його за горло? Дякую за ваші емоції, вони неймовірно надихають! ❤️❤️❤️
Гмммм… дивна вечеря...!!! З королевою явно щось не так..!!!.. Невже той паскудник Кантрал щось з нею робить..?!?… Якась дивна.. турбота..!!! А доньку взагалі… таке враження,що не любить..!!!..
Дякую за проду!!! ❤️❤️❤️
Олена Гушпит, як ви думаєте, Емільда справді під його впливом, чи вона веде якусь власну таємну гру? ❤️ Дякую за відгук! ❤️
Дуже рада, що у Тея є друг! Сподіваюсь, надійний
Светлана, Аманда повністю з вами згодна і теж на це сподівається)
Як цікаво,тепер знаємо трохи більше!❤️❤️❤️
Nata Bond, О, це тільки вершина айсберга!❤️❤️❤️
Обід із королевою був, м’яко кажучи, не дуже... Але він дав певну інформацію Аманді))))
Марі-Анна Харт, О так, обіди з королівськими особами - це завжди більше про політику та інтриги, ніж про їжу))) Та Аманда вміє виокремлювати головне навіть із найнеприємніших розмов.Тим більше коли для неї це спосіб вижити.
Як гадаєте, що її вразило більше: холодність королеви чи те, наскільки самотнім у цій родині виявився Тейлор?
На картоплі з м’ясом вона його швидко відгодує))))))
Марі-Анна Харт, білок та вуглеводи наше все)))
Додала до бібліотеки, початок цікавий :) Із плюсів — головна героїня прокинулася в тілі молодої дівчини. Із мінусів — для неї все поки що незрозуміле й навіть небезпечне. Думаю, справжня Аманда була ще тією стервою)
Марі-Анна Харт, так і є, Аманда і сама думає, що її попередниця була стервою)) Мінус - це для Аманди, чи для нас?)))
Вітаю з новинкою! ❤️
Марі-Анна Харт, щиро дякую! ❤️
Здається, хвороба королеви теж не випадкова... Невже далі буде від Тейлора? ❤️
Светлана, так, Тейлору теж потрібно дати слово, я дуже люблю, коли герої відкривають свої емоції по черзі))
То Кантрал просто чудовисько. Влади хоче. Спочатку Тейлор,потім королева,дочка... . Що думає Тайлер?!
Nata Bond, ви праві, на жаль, деяких людей ніщо не може зупинити в їхньому бажанні отримати владу... А якого моменту чекаєте ви: відкритого протистояння чи першого примирення?
Книга дуже цiкава, стiльки загадок, недомовленностей та таемниць. Iнтриги в королiвскоi родинi. З нетерпiнням чекаю на продовження.
Ирина Ткаченко, дякую! Дуже приємно, що книга знайшла відгук у вашій душі!) Так, інтриги наше все, будемо разом розплутувати) Може, у вас вже є якісь припущення і підозри?))
Упс!!! Невдача…!!!.. Та нічого.. розбереться і з цим..!!!.. Головне,що нагодувала і на прогулянку вивезла..!!!..
Скинути..?!?.. Гмммм… Напевно ще та… «добряниця» була його наречена..!!!…
Дякую за проду!!! ❤️❤️❤️ Дуже хочеться проду від Тейлора!!! Дуууже!!! ❤️❤️❤️
Олена Гушпит, а що це може бути дещо зовні, не вірите?))
Книги для потраплянки?! Хто? Може той,хто визвав її сюди,щоб врятувати Тейлора?
Nata Bond, можливо, вже є підозри, хто це може бути?)
Дуже цiкава та iнтригуюча книга, невiдомо багато ньансiв, але ж те тiльки початок
Ирина Ткаченко, Дякую! Ви абсолютно праві - це лише вершина айсберга. У цьому світі, як і в стосунках героїв, багато всього самого різного) А ви б на його місці повірили в таку раптову зміну поведінки дружини, чи чекали б на ніж у спину?
Може, вона спалила ту нитку? Дуже цікаво, чи зможуть вони тепер розмовляти!
Светлана, навіть якщо фізичний блок усунений, чи зможуть вони дійсно порозумітися в такий ситуації?)
Тейлор почав розмовляти...і їсти. ☀️ Цікаво,що Тейлор думає?!
Nata Bond, гадаю, його думки щодо Аманди вас здивують)) Як думаєте, він щось підозрює?
Хоч і обпекло її магією та Аманда змогла нагодувати Тея... А на прогулянці, яку влаштувала для Тея, він заговорив... Чи до того не бажав спілкуватись, чи їй вдалось зняти закляття німоти... Дякую! Чекаю продовження
Светлана, О так, Аманда -- дівчина рішуча, навіть магія не стала їй на заваді! Як гадаєте, Кантрал залишив йому шанс на повне одужання чи це лише тимчасовий ефект від присутності Аманди? Дякую за підтримку!
Вітаю з новинкою) Нехай читають)
Юлія Богута, щиро дякую, я тільки за!)) Заходьте))
Вітаю з новинкою! Відчуваю,що буде дуже цікаво))❤️❤️❤️
Nata Bond, щиро дякую за довіру і дуже рада бачити!)) Хто з героїв вам на зараз сподобався більше?) ❤️❤️❤️
Хм , мабуть боги пошкодували нашого принца , або колишня Аманда наробила забагато зла , тож ласкаво просимо в тіло там мі болє , там мі колє , там мі нє рушайтє))) . А людина яка заслужила другий шанс , отримала його , тепер треба виправити все що встигла натворити та інтриганка , що за павутинка на роті? Мабуть через це і не може їсти , ох бідося , заморити голодом , щоб не розповів про злісні інтриги . Ох нелегко буде нашій потрапляночці. Ще й не знати кому довіряти . Дякую.
lanachak, Дякую за такий емоційний коментар! Дійсно, спадок Аманді дістався непростий - від ненависті чоловіка до боргів за чужі інтриги. Другий шанс це круто, але коли він іде в комплекті з напівживим королем і купою ворогів навколо, то це справжній виклик)) Але ж Тей нам подобається?))
Гмммм… цікаво..!!! То це… друг..?!? Але не зі знаті,бо ж не прийшов через двері..!!!… А от з Тео….. Дивно…!?!.. Його спеціально… морили голодом,бо відкрито вбити не могли..?!?!?…
Ниточка…. На вустах…. Зловить..?!? Сподіваюся,що без шкоди для себе і Тео..!!!…
Дякую за проду!!! ❤️❤️❤️
Олена Гушпит, мабуть, комусь потрібно було його одружити?)) Дякую за такий аналіз і стільки питань)) Ви завжди допомагаєте побачити, які виникають думки при читанні ❤️❤️❤️
Аби не привернула увагу ворогів Тейлора!
Светлана, Аманда про це не подумала, діяла на емоціях((
Сподіваюсь, що знявши павутиння Аманда вдасться зняти закляття німоти з Тея... Принаймні мені б цього хотілось. Бо інакше як їй з ним порозумітися... Дякую! Чекаю продовження
Светлана, Аманда теж не знаю, як порозумітися) Гадаєте, якщо зможе говорити, це допоможе? Враховуючи його люту ненависть))
Вітаю з новинкою! Натхнення та успіхів книзі! Цікавий, інтригуючий початок історії... Як розібратись, що відбувається в цьому світі, куди неочікувано потрапила. Де ти королева, твій чоловік хворий та навкруги ненависть... Дякую! Чекаю продовження
Светлана, дуже рада вас бачити і дякую за добрі слова! )) Так, розібратися нелегко, але віримо в Аманду, вона намагатиметься) А у вас вже є якісь припущення?)
Ооо, ура!!! Дочекалися! Як завжди дуже інтригуюче з самого початку!
Светлана, дуже рада бачити! Дякую, що ви зі мною ❤️❤️❤️
Ах ти ж… гааад..!!! Ви що задумали..?!? Та Аманда що,зовсім дурна була..?!? Чи це у них норма - спати з іншим поруч зі своїм чоловіком..?!? А той… катран чого прагне..?!? Принизити..?!? Так куди вже більше..?!?.. Знищити..?!? Ну,не здивуюся..!!!.. Але добре,що наша пані має власну думку,а не живе чужим розумом..!!! І нехай той бугай ще дякує,що це тіло нетреноване..!!! Бо мав би яєшню в трусах..!!!..
Гмммм… А це хто такий,так вороже налаштований..?!?…
Дякую за проду!!! ❤️❤️❤️ А що з Тейлором сталося..?!?…
Олена Гушпит, ваші емоційні коментарі, це щось! ❤️❤️❤️ Дуже рада, що книга викликає вже стільки емоцій! Далі буде тільки більше)) Разом з Амандою шукатимемо відповіді на всі питання!
О, інтригуючий початок! З новинкою! Натхнення і легкого пера!
Olga Kulko, дуже рада, що вас зацікавило! Дякую, що ви тут, будемо разом розбиратися. у що встряла Аманда))
Вітаю з новинкою і поверненням! Початок інтригуючий! Попасти в тіло молодої дівчини - то добре. Але видно, що тут її не дуже люблять. І шлюб цей для чого? Героїні прийдеться непросто.
Бажаю Вам творчого натхнення і багато вдячних читачів!
З нетерпінням чекаю на продовження!
Наталія Діжурко, Дякую, щиро рада повернутися! О так, Аманді дісталася не просто погана репутація, а справжнє мінне поле замість шлюбу. Попереду багато таємниць, і не всі вони приємні. Рада, що ви зі мною, далі буде ще гарячіше!))
Вітаю з новинкою (ʃƪ^3^)
Таня Олійник, неймовірно приємно!) Щиро дякую, читайте з задоволенням!
Вітаю з новинкою!
Ольга Діденко, дуже рада, що ви зі мною, дякую!) Читайте з радістю)
Видалення коментаря
Ви дійсно хочете видалити повідомлення?
Видалити СкасуватиКоментар буде видалено назавжди.
Блокування коментування
Ви дійсно хочете заборонити можливість коментування?
Заборонити Скасувати