2 671
“Між дружбою і коханням ”
Анотація до книги "Королева мого серця"
Мрія Іри про спокійний відпочинок закінчується в той момент, коли вона дізнається, що житиме під одним дахом із давнім другом.
Та що робити, коли втекти нікуди, а кожен день поруч стирає межу між дружбою та коханням? І чи зможе серце Карпат змусити її повірити в почуття, від яких вона так довго тікала?
Та що робити, коли втекти нікуди, а кожен день поруч стирає межу між дружбою та коханням? І чи зможе серце Карпат змусити її повірити в почуття, від яких вона так довго тікала?
протистояння характеріввимушене співмешканнякохання наперекір світу
“Вимушене співмешкання, старі почуття й Карпати, що зводять серця ближче. Межа між дружбою і коханням тане з кожним днем. Чи зможе вона довіритись знову? Ніжно, атмосферно й дуже романтично. ”
“Іра мріяла про спокійний відпочинок у Карпатах, але замість тиші отримала Олега — чоловіка, який уміє довести до сказу однією посмішкою. Та чи вдасться їм пережити вимушене співмешкання без наслідків для серця?”
Зміст книги: 12 глав
Останнє оновлення: сьогодні
118 коментарів
Щоб залишити коментар, увійдіть в обліковий запис
УвійтиАй, які вони класні, коли просто тихо й затишно вечеряють, спілкуються) Ні, ну без підколок не можна та і не треба, бо тримають в тонусі, але і спокійні розмови теж приємні! Ой, Іринко, твої позиції потроху здаються (самі собою, хі-хі) Дякую ❤️
Яка мила вийшла перепалка за вечерею..
В купі з обговоренням книги..
Чисто сімейна вечеря..Зі сторони..
Дякую ♥️❤️♥️
Клас! Дуже точно підмічено! А загалом вони вже виглядають парою, подружньою чи закоханою, але парою!
Цікава парочка ❤️❤️❤️
А от так, Олег, і розумій)))) Поки ці двоє на різних хвилях((((
Катя Акуленко, Це точно…
Дякую, що читаєте і коментуєте ❤️❤️❤️
Бажаю успіхів книзі. ❤️❤️❤️
Мілана, Щиро дякую❤️❤️❤️
Уявляю, Як Іра здивувалась, коли почула про одне ліжко) Цікаво, що вона буде робити?
Сана, Побачите згодом❤️ дякую за чудовий коментар❤️❤️❤️
А як хочеш,так і розумій))) Щастя добувається важко) Дякую
Marisha Gerasimenko, ))) дякую за чудовий коментар ❤️❤️❤️
Я не можу, в нього такий смішний гумор капець)))) але ж як нахабно він з нею розмовляє! Вигини він бачте хоче побачити! Якщо чесно я думала що вона обере ночувати на підлозі
Ліка Костюк, Там некомфортно))
Дякую, що читаєте і коментуєте ❤️❤️❤️
От добув би мамонта для своєї "печерної" жінки ....І голова б не пухла від думок..А так думай Олег,думай ..
Що ж було не так ..Чи навпаки:Так..
Іра доконає ...
Дякую ❤️❤️♥️
Оксана Морус, Іра може…))) він дуже помилявся, коли вважав, що зможе контролювати ситуацію повністю)
Щиро дякую за чудові коментарі❤️❤️❤️
Та, хто нас дівчат зрозуміє, ха-ха) Сім пʼятниць на тиждень! У Іри зараз дисонанс: і Олег десь в думках її вже не на жарт бентежить, і треба ж тримати «марку» аби не здатися раніше часу, ще треба поопиратися, хі-хі) Дякую ❤️
Оксана Митчик, Але ж як було б нецікаво, якби всі почуття одразу розкладалися по поличках... Нехай вже трохи помучиться не лише Олег.
Дякую за чудовий коментар❤️❤️❤️
Чому він такий нехитрий? Нехай скаже, що буде на тій стежці на 10 м. позаду, й Іра від нього відпочине!
Світлана Ганчук, У цієї парочки ще все попереду.
Дякую за підтримку❤️❤️❤️
То точно. Іра зведе Олега з розуму. :-)
Ira, Зате життя в нього тепер точно не нудне))))
Дякую за чудовий коментар❤️❤️❤️
Ця дівчина доведе його до сердечного нападу))) То еротичними рухами , то підозрою... Тримайся , Олеже, адже це ще тільки перші дні) Дякую
Marisha Gerasimenko, Ой, Олегу зараз справді не позаздриш. Але хто сказав, що шлях до щастя має бути легким?
Дякую за підтримку❤️❤️❤️
Олег на гілці там знімав напругу, а Іринка - з тертушкою) Ой, коли ж вони вже обʼєднаються, аби допомогти один одному, ха-ха) Отруїла, отруїла, Олеже, своїми думками про тебе ❤️ Ви дерунчиками розпалили мій апетит, тепер знаю, чим ввечері займуся!) Дякую ❤️
Оксана Митчик, Ці двоє вже давно ходять колами один навколо одного, просто ніхто не хоче зробити той самий крок першим. Але терпіння — річ корисна))))
Впевнена, що дерунчики ввечері вдалися не гірше, ніж у наших героїв! Дякую за те, що читаєте і коментуєте❤️❤️❤️
Їж Олеже,їж .Знай Ірину щедрість..
І думай чи не підмішала чого .
(•‿•)(•‿•)(•‿•)(•‿•)(•‿•)(•‿•)(•‿•)
Зуміла Ірина заінтригувати ..
Дякую ♥️❤️♥️
Оксана Морус, Ой, тепер Олег точно не думав, що буде з підозрою дивитися на кожен дерун і думати, чи там бува не секретний інгредієнт від Іринки. Дякую за підтримку! ❤️❤️❤️
Шлях до серця чоловіка... От тільки у нас ситуація навпаки: Олег давно вже підкорений, він намагаєтьсяІ іринку завоювати.
Світлана Ганчук, Хі-хі, тут Ви точно підмітили! Олег уже давно і безнадійно підкорений, а от Іринка поки що вперто тримає оборону і навіть не здогадується, наскільки він серйозно налаштований. Дякую за чудовий коментар! ❤️❤️❤️
Все ж таки Іринка зжалілась над Олежкою))) Чи, мабуть, більше все ж таки шкода своєї праці стало))) Стільки жертв було принесено, аби їх приготувати )))) тож, нехай, чоловік поки радіє випавшій нагоді.
Катя Акуленко, Так, нехай насолоджується❤️ Дякую, що читаєте та коментуєте❤️❤️❤️
Всі ми сильні та незалежні до одного моменту... Поки поряд не з'явиться той, хто візьме вирішувати наші проблеми. Та, на даний момент, Ірина всіма силами не хоче помічати поряд Ігоря. Цікаво було б дізнатись причини.
Катя Акуленко, Це Ви вибачте) Щиро вдячна, що читаєте❤️❤️❤️❤️
Подражнила Іра Олега і досить..Он як він аж ледь слиною не вдавався..Але вирішив не відставати..Теж зайнявся вправами..
Мускулами хизується...
Ірі й подобається... Але йому про те знати не треба...
Дякую ♥️ ❤️ ♥️
Оксана Морус, Швидше рятується, а не хизується)))
Дякую, що читаєте і коментуєте ❤️❤️❤️
Ааааа, Іринка сама собі подумки зізналася! Всьо, Олег їй подобається, як не віднєкуйся тепер) А чого Олегу не сказала з картоплею допомогти? В нього після її розтяжки стільки пожежі в тілі, що він би і мішок картоплі натер, аби зняти напругу хоч так, хі-хі) Дякую ❤️
Оксана Митчик, Ой, Іра тут вже навіть сама перед собою не може повністю віднєкуватися про те, що Олег їй явно не байдужий.
Дякую, що читаєте і коментуєте ❤️❤️❤️
"Сексуальна, небезпечна...")))) Іринка влаштувала гарне шоу Ігорю до сніданку))) Очі йому "порадувала". А він тільки за!!!
Катя Акуленко, Ну Іра тут просто в своєму стилі: шоу, трохи провокації, і повний контроль над реакцією чоловіків навколо.
Дякую, що читаєте і коментуєте ❤️❤️❤️
От! А готувала б на двох, попросила б Олега картоплю потерти!
Світлана Ганчук, В неї своя стратегія)))
Щиро дякую за чудовий коментар❤️❤️❤️
Ха-ха-ха) Ранок почався чудово, особливо для деяких))) Я не можу з них, вони такі кумедні зараз)Дякую
Marisha Gerasimenko, Щиро дякую за чудовий коментар❤️❤️❤️
Ну а що???
Чом би й не подражнити Олега..
Тим більш що сам на це підписався..
Ірі ж ніхто не може заборонити вести себе таа як хоче.
Дякую ♥️❤️❤️
Оксана Морус, Ще б їй спробував заборонити... вона б показала, де раки зимують)))
Дуже дякую за такі чудові коментарі, мені неймовірно приємно❤️
Ой, то ось яка Іринки помста?) Олег без сніданку лишився, бо не «лізе» через таке спокусливе видовище! І як його стриматися, якщо перед очима така цукерочка, ще й улюблена і бажана?) Дякую ❤️
Оксана Митчик, Він думав, що контролюватиме ситуацію, а отримав живу, вперту Іру, яка ще й правила гри під себе переписує))) І тепер вже нікуди втекти — він у цьому всьому по вуха❤️
Дякую, що читаєте і коментуєте ❤️❤️❤️
Клас! Обоє розуміють, що відбувається, і вдають, що не відбувається нічого! Смішні й милі!
Світлана Ганчук, Щиро дякую, що читаєте і коментуєте ❤️❤️❤️
Це не Іринка, це просто фурія) Вона не тільки Олега налякала, потріпавши його нерви, але і мене. Вже різні думки почали лізти в голову. Але все добре, незважаючи , що вона як той вичавлений лимон. А це ми ще подробиць не знаємо. Дякую
Marisha Gerasimenko, Ну, Іра вміє влаштувати емоційний атракціон Олегу. Але поки що вона більше замучена, ніж справжня фурія...
Дякую, що читаєте і коментуєте ❤️❤️❤️
Олег не розраховував на таке..
В його планах одиночних походів не було..
Але то в його..
Іра ж планувала свій відпочинок..
Дякую ♥️❤️❤️
Оксана Морус, Іра, мабуть, в уяві Олега мала б тихо сидіти вдома, як слухняна кішечка, і тільки ніжно дивитися йому в очі… але він уже дуже швидко переконався, що з нею такий сценарій взагалі не працює ...
Дякую, що читаєте і коментуєте ❤️❤️❤️
Про ведмедя - то сильно, звичайно, але це ж гори! Навіщо було так ризикувати?!
Світлана Ганчук, Дякую за чудовий коментар ❤️❤️❤️
❤️❤️❤️❤️❤️
Ira, Дякую за підтримку ❤️❤️❤️
В гори одному іти небезпечно, тим більше що зв'язку нема. Олег не дарма хвилювався. Іра поступила нерозсудливо.
Валентина Ліщук, Ну от так і виходить — спочатку зробила, а вже потім думаєш “а навіщо я туди лізла?”
Дякую за чудовий коментар ❤️❤️❤️
Ой, Іра впертюх) Так хотіла показати свою самостійність, що вимотала себе походом до нуля своєї внутрішньої батарейки? Ще й Олегу сивих волосин додала! Ну всьо, він тепер точно її до себе ремінцем привʼяже аби ні в яку халепу більше не влізла) Дякую ❤️
Оксана Митчик, Ой, Іра реально впертюх ще той! Трішки змусила понервувати)))
Дякую за чудовий коментар ❤️❤️❤️
Вітаю з новиночкою. Бажаю успіхів в книзі
Світлана Романюк, Щиро дякую за підтримку ❤️❤️❤️
Іра старається вивести Олега на емоції, а він спокійний, як удав. І вона мусить з цим миритись, а що поробиш цивілізація далеко.
Валентина Ліщук, Щиро дякую за чудовий коментар ❤️❤️❤️
Не так сталося, як гадалося) Відпочинок в такому місці, повинен принести задоволення і поповнення енергії) Але щось пішло не так) Та ,гадаю, у них буде саме повернути в кращий бік. Дуже цікаво. Вже чекаю наступний ранок;)Дякую
Marisha Gerasimenko, Щиро дякую за чудовий коментар ❤️❤️❤️
Відпочинок на природі завжди найкращий,бо найкраще можуть бути тільки гори. Та й на самоті Ірині відпочивати не цікаво, будемо слід кувати за їх суперечками та пригодами...
Таня Черевко, Дякую за підтримку ❤️❤️❤️
Що ж вона влаштує вранці?
Ira, Дізнаємося згодом❤️❤️❤️
І для кого Іринка хоче зробити гірше чи провчити?! Олегу тільки в радість плани Ірини на наступний день. Дуже цікаво, як саме вона зібралась спокушати "хорошого знайомого" (поки що)))
Катя Акуленко, А “хороший знайомий” тут уже давно небезпечно близько до чогось більшого…
Дякую за підтримку ❤️❤️❤️
Але ж людина уві сні дійсно себе не контролює! Не варто обіцяти того, чого не зможеш виконати.
Світлана Ганчук, Інколи обставини справді сильніші за обіцянки.
Дякую за підтримку ❤️❤️❤️
Читаю й кайфую! Вони вже виглядають як пара! І навіть їхні суперечки - то насправді щасливі розмови.
Світлана Ганчук, Щиро дякую за чудовий коментар ❤️❤️❤️
Так мріяла Ірина відпочити на самоті, в тиші, серед величних гір, красивих краєвидів і такий облом. Олег. І шок в шоці. Подружка підклала свиню. Але якось мусять миритися. Вибратися самій буде важко.
Валентина Ліщук, Дякую❤️❤️❤️
Я кайфую від спокою Олега) Як би Ірина не пручалась, в нього на все є відповідь, дія наче випадково, а насправді ж точно бʼє в ціль Іринчиної витримки) Ще й спровокував думки її на відплату спокусі, хі-хі) Невже Іра думає, що Олег завтра зранку збентежиться, якщо вона напіводягнена вийде до сніданку? До речі, до цього ще треба одну ніч разом витримати) Дякую ❤️
Оксана Митчик, Безмежно вдячна Вам за такі чудові коментарі❤️ тішуся, як маленька дитина⭐️
Олег ...(•‿•)(•‿•)(•‿•)(•‿•)(•‿•)
Навіть якщо Ірина й не вклалась на нього о -міг сам її примостити вночі..
Дуже вже йому хочеться підкорити цю неприступну фортецю..
Дякую ❤️♥️❤️
Оксана Морус, Ой хочеться))) Та Іра поки тримається❤️❤️❤️
Щиро дякую за чудові коментарі❤️❤️❤️
Ха-ха, а Олег не упускає можливість продемонструвати Іринці свої здібності і чесноти) Шлунок її вже задоволений, тепер Олег вирішив атакувати зір дівчини) Які ж вони кумедні разом! Дякую ❤️
Оксана Митчик, Олег, здається, вирішив задіяти весь арсенал.
Дякую за такі чудові коментарі❤️❤️❤️
Так , юшка на природі ще та смакота . За кулінарні здібності+ ,та наша дівчинка все ще налаштована по бойовому , не дивлячись на красу природи , релакс , спогад про спільне ліжко включає режим СТОЯТИ , БОЯТИСЯ! Та Олег не з лякливих , усмішка , трохи гумору , чудовий прес , все , дівчинку відволікли))). Дякую
lanachak, Ой, як же ви точно все підмітили! ❤️ Олег справді вирішив брати не напором, а турботою, гумором і власною чарівністю. А Іра тримається з останніх сил, хоч природа, відпочинок і деякі дуже привабливі фактори явно не на її боці.
Дякую❤️❤️❤️
Олег зачаровує Ірину .
Своєю турботою..Поступливістю..
Для нього,здається,в приіоритеті все
що стосується її.
А ось спати ,в одному ліжку,для Іри ситуація.
Дякую ♥️❤️❤️
Оксана Морус, Олег зачаровує не словами, а вчинками. ❤️ А спільний сон — це вже окремий рівень випробувань для них обох.
Дякую за чудові коментарі❤️❤️❤️
Як на мене, то в Олега дуже правильна тактика: не напирати, з усім погоджуватися, годувати, дбати про затишок ну і СПОКУШАТИ)))) Бідна Іринка. Не знає, куди очі подіти. Хоча, як на мене, дивляться вони, куди потрібно)))
Катя Акуленко, Олег давно зрозумів, що штурмом Іру не взяти. Тому обрав тактику «нагодувати, зігріти, зачарувати». І, схоже, вона працює.
Дякую❤️❤️❤️
Хитрюююююющий хлоп ❤️❤️❤️❤️❤️
Ira, Трохи є)))
Щиро дякую❤️❤️❤️
Смачненько повечеряли, дружно все прибрали, горами намилувалися, пора вже і в ліжечко. Як тільки Ірина буде територію ділити?
Марина Моргун, Це точно❤️ Мусять вже якось ділити, а ми подивимося❤️
Дякую❤️❤️❤️
Видалення коментаря
Ви дійсно хочете видалити повідомлення?
Видалити СкасуватиКоментар буде видалено назавжди.
Блокування коментування
Ви дійсно хочете заборонити можливість коментування?
Заборонити Скасувати