190 206
Анотація до книги "Я не ваша леді!"
Недарма я завжди ненавиділа понеділки! Цього разу він перевершив сам себе! Я лише на мить заплющила очі в своїй квартирі в Києві, а прокинулась від того, що хтось лупить мене по щокам і називає чужим іменем. Тепер мені доведеться жити чуже життя, в іншому світі, жити з чужим нареченим і намагатися вижити. Адже хтось-таки намагався бідолашну вбити, і, певно, досі не відмовився від цієї ідеї!
потраплянкахолодний геройвипадковий шлюб
“Ото наша пані потрапила! Чужий світ, нове тіло, небезпека дихає в спину, та ще й наречений на додачу, який постійно рахує її пульс. Але ж цікаво, як героїня викрутиться з ситуації!”
“Отакої! Вляпалась так вляпалась бідолашна Оксана. Мало того, що потрапила невідомо куди, так ще й отримала холодну бурульку в якості нареченого. Вибратись би тепер із цього без втрати життя!”
Зміст книги: 49 глав
Останнє оновлення: сьогодні
155 коментарів
Щоб залишити коментар, увійдіть в обліковий запис
УвійтиДякую всім, хто завітав до моєї історії! Графік виходу продовжень щодня о 07:00.
Окрім вихідних, у вихідні продовження о 12:00
Бажаю всім приємного читання! І буду дуже рада коментарям, лайкам та підписочкам :)) Люблю і цілую)
Дякую!
Дякую)
Дякую!
Дякую. Заговорить, куди він дінеться або помре.
Чомусь не віриться, що нападник заговорить...(
Дякую. Ну казали ж , не ходи одна.
Цікава історія.Чекаю продовження ...
Ось так примудрилася вляпатися ?
Де ж охорона?
ну попросив чоловік але ж ні ми швиденько, до швендялась(((
Чому, коли кажуть не ходити одній, обов'яково треба йти самій? Тепер треба рятувати
Дякуємо!
Дякую!
Дякую!
Дякую за продовження, з нетерпінням чекаємо продовження...
Дякую!
Просто чудова новина!!!)))
Цікавезна історія )))
цікаво, дякую)
Цікава книга. В підтримку сердечко та підписка. Буду рада взаємній підтримці ❤️
Вітаю! успіхів вам у творчості та нових досягнень підписалася на вас сподіваюся навзаєм))))
Дякую)
Дякую!
цікава історія. дякую і чекаю продовження
Оооо, тепер зрозуміліше! А то я думала, що десь втратила логіку їх розмови!)))
Доброго дня. підписався та буду оглядати книги. Був би радий за взаєсмну підписку :)
Дякую!
Класна книга, дякую ❤️
Дякую
Уу ,який він таємничий ,інтригує...
Дякую!
Ого як закрутила.
Дякую.
ой шкода розчаровувати хлопця але катастрофа відміняється)))
Надзвичайно інтригуюча книга. Щиро дякую. З нетерпінням чекаю продовження.
Дуже цікава книга, захопила мене з перших рядків! З нетерпінням чекаю продовження. Натхнення Вам!
Доброго дня шановна авторко даного шедевру. Розумію що підготовка до випускного доволі часозатратна справа але коли можна очікувати на повернення до закріпленого в коментарях графіку виходу продовжень, адже ми сильно сумуємо без ваших героїв)
Доброго дня шановна авторе книги,це перша книга яку я читаю у вас.Сподобалося те що події біжать по волі і є інтрига.Шкода справжню Ейлін ...чекатиму продовження
Дякую, читати цікаво.
Чекаю продовження.
Бажаю натхнення у вашій праці.
Дякую
Дякую!
Яка дивина ))) вже бачу їх за розмовами про інший світ :))
дякую за продовження, дуже інтригуюче!)
Дякую
Цікаво
Дякую!
Дякую. Сподіваюся, що такі чаювання не часто будуть, бо це виснажує.
Дякую, дуже цікаво, чекаю продовження. Браво!
Ох і нелегке чаювання чекає на Оксану! Дякую, чекаю продовження)
Дякую!
Дякую. От лілова куля, хай катиться від неї.
Зміїне кодло, жерсть
Видалення коментаря
Ви дійсно хочете видалити повідомлення?
Видалити СкасуватиКоментар буде видалено назавжди.
Блокування коментування
Ви дійсно хочете заборонити можливість коментування?
Заборонити Скасувати