Безхатько для богині
8 077

Безхатько для богині

Романтична комедія

Марина Тітова

Марина Тітова · автор

В процесі · 123 стор. · Регулярно оновлюється
76
До бібліотеки
  • Опис
  • Зміст книги
  • Коментарі · 127
Анотація до книги "Безхатько для богині"
Афіна завжди мріяла стати для когось особливою — тією, від якої не хочеться відводити погляд. Вона уявляла свого обранця принцом на білій Audi...

Але реальність безжальна — її шанувальник безхатько!

Вона стала сенсом його буття, а він — її тінню. Одержимим нею сталкером...

От тільки його кишені повні секретів. Якщо витрусити їх навиворіт — хтось обов'язково постраждає...

Чи опиниться в небезпеці Афіна, коли дізнається правду, яку від неї старанно приховували? І що вона зробить, коли зрозуміє, якого монстра впустила у своє життя?

криміналгумордарк_роман

Зміст книги: 34 глави
Останнє оновлення: 2 дн. тому
Розділ 1. Надія.
02 квіт.
Розділ 2. Погляд.
06 квіт.
Розділ 3. Котик.
08 квіт.
Розділ 4. Біляш.
10 квіт.
Розділ 5. Вигнанець.
11 квіт.
Розділ 6. Блохи.
13 квіт.
Розділ 7. Той, хто тримає цей район.
14 квіт.
Розділ 8. Переїзд.
16 квіт.
Розділ 9. Всюдисущий.
17 квіт.
Розділ 10. Не бомж.
18 квіт.
Розділ 11. Сусід.
19 квіт.
Розділ 12. Щось не те.
21 квіт.
Розділ 13. Лише мені.
23 квіт.
Розділ 14. Так приємно.
24 квіт.
Розділ 15. Ідея.
25 квіт.
Розділ 16. Байдужа.
27 квіт.
Розділ 17. Побачення.
28 квіт.
Розділ 18. Стиль безхатька.
29 квіт.
Розділ 19. Покидьок суспільства.
03 трав.
Розділ 20. Допит.
04 трав.
Розділ 21. Хто це?
05 трав.
Розділ 22. Не просто хулігани.
06 трав.
Розділ 23. Бедлам.
07 трав.
Розділ 24. Амнезія.
11 трав.
Розділ 25. Подяка.
13 трав.
Розділ 26. Золото, а не чоловік.
18 трав.
Розділ 27. Кумир не на відстані.
20 трав.
Розділ 28. Пельмені-равіолі.
23 трав.
Розділ 29. Із соусом смачніше!
14 дн. тому
Розділ 30. Чистий і душею, і тілом, і одягом.
12 дн. тому
Розділ 31. Кофта.
9 дн. тому
Розділ 32. Вежа.
6 дн. тому
Розділ 33. Божевільний.
5 дн. тому
Розділ 34. Ножиці.
2 дн. тому

127 коментарів

Щоб залишити коментар, увійдіть в обліковий запис

Увійти
avatar
Дана Банні
23.06.2026, 21:35:46

Інеса не чіпатиме його тестостерон, а ось Афіна... Ну, з часом ми про все дізнаємося( ・∇・) Ох і мерзотник той Артем. І в дитинстві діставав дівчину й зараз приперлося нерви витріпати. Добре, що наш сталкер вирішив це питаннячко(*^^*)

Марина Тітова
24.06.2026, 13:14:01

Дана Банні, Він любить вирішувати задачки й питаннячка))) Дякую за читання ❤️❤️❤️

avatar
Олена
23.06.2026, 14:22:39

Багато нового за вечір дізнався Сталкер про Афіну, дуже інформативно сходив на вечерю.❤️

Марина Тітова
24.06.2026, 13:12:51

Олена, Це точно)))
Дякую за активність ❤️❤️❤️

avatar
Дана Банні
20.06.2026, 17:39:10

Мда, послав Бог братика( ´ー`)
Чудо в пір'ях. Правильно його псевдо Веніамін відму... кхе... навчив розмовляти. У що він там вліз? І чи не буде ще більше проблем у Афіни через нього?(゚ー゚*)

Марина Тітова
24.06.2026, 13:12:30

Дана Банні, Ой, проблеми однозначно будуть, але чи через братика... Ще дізнаємося)) Дякую ❤️

avatar
Олена
20.06.2026, 12:35:46

Брат, мабуть, в шоці, хотів домогтись свого, а в результаті несподівано отримав по обличчю.

Марина Тітова
24.06.2026, 13:11:04

Олена, Не завжди виходить так, як кому хочеться)
Дякую ❤️

avatar
Дана Банні
19.06.2026, 17:46:49

О, то там чимала вежа, як я бачу
( -∀・) Але тема не повністю розкрита, хотілося б більше вхідних даних))) І чому це Афіна втекла? Треба було дотиснути сталкера в Кляйнах)) Хоча б він не пішов без купі-купі( ・∇・)
Дякую за класний розділ)))

Марина Тітова
20.06.2026, 10:59:24

Дана Банні, І вежа, і Кляйн, і купі-купі нікуди не підуть)) Усе буде, тільки не все й одразу))) Щиро дякую за зацікавленість книгою та її сюжетом ❤️❤️❤️

О ще один залицяльник-охоронець, Аліна прямо дівчина на розхват, а сталкер думаю зник, щоб не привертати до себе уваги. Дякую за цікавий розділ))

Марина Тітова
20.06.2026, 10:57:07

Солодка черешенька, Ця дівчина завжди хотіла увагу до себе... от і отримала її))) Дякую, що читаєте ❤️

Чим далі тим страшніше ходити Афіні додому з роботи, постійно якісь чоловіки з'являються ще, а цей Натан такий надокучиливий вже і проходу не дає, щось те що він переїхав сюди, не дає мені спокою, в принципі як і він. Дякую ❤️

Марина Тітова
20.06.2026, 10:56:16

Солодка черешенька, Ой, неспокій тільки починається в Афіни... Дякую за читання ❤️❤️❤️

Лупий, пов'язаний з темними справами, але прикинутися таким, щоб бути не помітним, з одного боку це жертва, копирсатися по смітниках таке собі задоволення. А Аспід це Натан чи хтось інший? Але цікаво, що буде далі))

Марина Тітова
20.06.2026, 10:54:41

Солодка черешенька, Жертва й велика... Але він теж мав з цього зиск)) Щодо Аспіда... Цікаві здогадки)) Дякую за цікавість до книги ❤️

avatar
Олена
19.06.2026, 09:17:56

Афіна з'ясувала для себе все, що хотіла і навіть більше). Тепер їх з Інесою припущення майже доведені "побаченим").

Марина Тітова
20.06.2026, 10:51:51

Олена, Ще залишилось "добити" зовсім трохи й вона точно досягне свого)) Дякую за читання ❤️❤️❤️

Натана трохи шкода, взагалі мені постійно жаль людей, що мають не взаємне кохання)) Але цікаво хто там, теж думаю, що то сталкер-безхатько. Ох і запав він їй в душу, хоч вона цього не визнає.

Марина Тітова
20.06.2026, 08:54:05

Солодка черешенька, Натан той дещо специфічний персонаж)) Дякую за коментар і читання ❤️❤️❤️

avatar
Ася Кас
18.06.2026, 19:20:47

⭐️⭐️⭐️

Марина Тітова
20.06.2026, 08:53:18

Ася Кас, ❤️❤️❤️

avatar
Дана Банні
16.06.2026, 22:40:41

Ото зав'язався сюжет із кофтою... Я буда готова до всього, але тільки не до такої інформації( ・∇・)
Розуміла, що сталкер у нас не з простих, але ж щоб був такий круговорот кофти в природі... Авторко, ви маестро, так закрутили сюжет\(^_^)/( ^∀^)(*^^*)
А купі купі після кота, то щось)))

Марина Тітова
20.06.2026, 08:53:13

Дана Банні, Здавалося, просто кофта, а он яке значення має))) Дякую за гарні й приємні слова ❤️❤️❤️

avatar
Олена
16.06.2026, 05:15:47

Доведуть вони його своїми жартами). Але Інеса виявилась ще тією шпигункою. І качка зі спортзалу згадала, і вигадала як підтвердити свої здогадки. Що ж ще тепер спало на думку Афіні?

Марина Тітова
20.06.2026, 08:52:19

Олена, Інеса має цікаве вміння — опинятися у потрібному місці, у потрібний час)) А щодо Афіни... Вона здебільшого імпровізує)) Дякую за коментар ❤️❤️❤️

avatar
Дана Банні
12.06.2026, 22:43:28

Оце сітуейшн... ( ´ー`)( ・∇・)
Ще ніколи наш красунчик з ... від Келвін Кляйн не був таким близьким до розкриття))) Я просто уявляю які були б обличчя в дівчат, коли роздягнули його, а там ...)))
Коли вже там розділ із купі-купі?(*^^*)

Марина Тітова
15.06.2026, 23:01:12

Дана Банні, Аби лише страхи красунчика не стали реальністю))) Скоро буде ❤️ Дякую за очікування та за увагу до книги ❤️❤️

avatar
Олена
12.06.2026, 21:14:05

Оце потрапив до рук дівчат, поки не зароблять з ним все, що хочуть не заспокояться).

Марина Тітова
15.06.2026, 23:00:08

Олена, Ой то точно))) Дякую за читання та коментування ❤️❤️❤️

avatar
Інна Турянська
11.06.2026, 14:40:00

А мені пельмені просто з маслом і чорним перцем смакують:) хоча з усіх соусів я тільки їм песто і сирний, усі
інші не люблю))
А от забризкати безхатька соусом це геніально) тепер йому точно ванної не оминути.
Але от щось Інеса занадто ним зацікавилася, усю увагу на себе перетягує.

Марина Тітова
12.06.2026, 17:25:39

Інна Турянська, Інесі теж ця ідея геніальною здалася)) А чому так — дізнаємось уже скоро)) Дякую, Інночко ❤️❤️❤️

avatar
Дана Банні
10.06.2026, 22:27:31

Веніамін, той що Джекоб, він же сталкер в тихому шоці від лишая))) Наче нічого не забула?(*^^*)
Щось якось він непевно їв ті пельмені. Видно не голодний. Раз були в нього парфуми Діор, то може й в рестіку пообідав. Хто ж тих сталкерів безхатьків розбере))
З нетерпінням чекаю банний вечір))
І щоб він там добре сирний соус позмивав(  ̄ー ̄)

Марина Тітова
12.06.2026, 17:24:40

Дана Банні, Все правильно))) Щиро дякую за позитивний коментар і читання ❤️❤️❤️

avatar
Олена
10.06.2026, 16:09:00

Здається він в шоці від такої активності подруги Анфіси, мабуть думає, що оце він втрапив з цією вечерею).

Марина Тітова
12.06.2026, 17:23:33

Олена, Повечеряв на свою голову)) Дякую за коментар ❤️❤️❤️

avatar
Ася Кас
06.06.2026, 01:13:06

❤️❤️❤️

Марина Тітова
10.06.2026, 13:13:57

Ася Кас, ❤️❤️❤️

А скільки всього цікавого, на нас чекає попереду ❤️☺️

Марина Тітова
10.06.2026, 13:13:52

Солодка черешенька, Це точно))) Дякую ❤️❤️❤️

Ех, бідний хлопчина отримав тупо не за що, і як тепер бути? Через цього безхатька ще не вистачало з сусідами посваритися. Цікаво, куди це він зник? Дякую ❤️

Марина Тітова
31.05.2026, 13:47:58

Солодка черешенька, Ой, там не все так просто))) Дякую за коментарі ❤️❤️❤️

Хороший друг у того лупатого, з таким блін, нічого не страшно. Але я так і не зрозуміла, що вони від нього хотіли? Грошей? Наш безхатько багатий мільйонер? Дякую ❤️

Марина Тітова
31.05.2026, 13:47:12

Солодка черешенька, Поки що безхатько просто загадкова особистість))) Поступово все стане зрозуміліше) Щиро дякую за читання ❤️❤️❤️

avatar
Інна Турянська
27.05.2026, 15:47:38

О.. італьянець безхатько серйозно налаштований. Прямим темпом хоче у спальню. Та боюся спершу його маршрут має лягти до ванної, як мінімум:) тим паче вона спальню може замінити, а ось навпаки ніяк))

Марина Тітова
31.05.2026, 13:46:04

Інна Турянська, Зате безхатько незамінний, бо один такий))) Дякую, Інночко, за позитивний коментар ❤️❤️❤️

avatar
Дана Банні
24.05.2026, 20:26:17

Що равіолі, що пельмені — тісто й фарш))) Але дуже смачне тісто й фарш)) Ледве не проколовся сталкер, ще й на такому легкому. То він напевно розпереживався через близькість своєї Афіни-Богині)))
Головне подарунок не забув принести))
Павучка малявчика))) А навіщо йому треба в кімнату Афіни?
( ̄ー ̄)
у мене є думки, але напевно, я помиляюся)))

Марина Тітова
31.05.2026, 13:44:10

Дана Банні, Цей сталкер не може без приколів))) Тож і до кімнати Афіни не просто так прагне... Дякую за коментар ❤️❤️❤️

avatar
Мілана
24.05.2026, 11:53:45

❤️❤️❤️

Марина Тітова
31.05.2026, 13:42:52

Мілана, ❤️❤️❤️❤️❤️

avatar
Олена
23.05.2026, 23:56:44

Цікаво що ж відповість Афінах своєму сталкеру на таку зухвалість))).❤️

Марина Тітова
31.05.2026, 13:42:47

Олена, Дякую за проявлену цікавість ❤️❤️❤️

avatar
Інна Турянська
22.05.2026, 14:59:42

Ура! Сталкера запросять вгості!! Це класно...і це дійсно найкраща атмосфера для них обох. Хоч би він тільки погодився. Все таки, перспектива прийняти душ..ну дуже приваблива;)

Марина Тітова
23.05.2026, 23:11:11

Інна Турянська, Та куди він подінеться)) І перед ним відкриється купу перспектив)))

avatar
Інна Турянська
22.05.2026, 14:54:43

Ну смачна вечеря)) макарони та огірки...я макарони дуже люблю)), але ж найголовніше це компанія. А вона класна! Головне, щоб на цій вечір між ними не було сторонніх запахів, але як ми вже знаємо з попередніх прод, їх немає)

Марина Тітова
23.05.2026, 23:10:01

Інна Турянська, Ой, не факт, сторонні точно будуть, але чи люди, чи запахи, то ще з'ясується)))

avatar
Дана Банні
21.05.2026, 18:04:57

Оце буде вечеря)) Пельмені вирішили все)) Інеса здавалася такою непохитною, але все ж здалася під натиском обставин\(^_^)/
А стартер/сталкер схоже здивувався такому розвитку подій)) Мабуть подумки вже прикидав який костюм одягне на сіє дійство(^_^)

Марина Тітова
23.05.2026, 23:09:19

Дана Банні, Та хай що завгодне одягає, аби не скафандр, бо в скафандрі мити його буде важко:)))
Дякую за активне читання ❤️❤️❤️

avatar
Олена
20.05.2026, 11:10:24

Не очікував сталкер такого, навіть підзавис))) Зазвичай це він всіх дивує, а не навпаки.

Марина Тітова
23.05.2026, 23:07:48

Олена, І таке буває))) Дякую за увагу до книги ❤️❤️

avatar
Мілана
19.05.2026, 23:51:24

Дуже дякую за проду ❤️❤️❤️

Марина Тітова
23.05.2026, 23:07:12

Мілана, І я дякую Вам ❤️❤️❤️

avatar
Мар Тен
18.05.2026, 23:26:45

Оце закручується, дуже класно)

Запрошую і до своєї історії, буду рада вашій думці♥️

Показати 3 відповіді
Марина Тітова
23.05.2026, 23:06:45

Дана Банні, ++ ❤️

avatar
Дана Банні
19.05.2026, 18:51:41

Бачу тут уже хтось пише, що все закручується( ̄ー ̄)
Але як на мене все ще складніше. Не було романтичної вечері, а я так на неї сподівалася))) Ех, життя-буття)) Трохи здивувалася, що сталкер у двірники перекваліфікувався. Але то, мабуть, для справи треба))
Дякую за круту книгу й бажаю натхнення авторці(*^^*)\(^-^)/

Марина Тітова
23.05.2026, 23:05:05

Дана Банні, Вечеря буде, але чи романтична, чи ні... Та це вже зовсім інше запитання))) Нашому сталкеру все для справи треба:)
Дякую за коментарі, читання та побажання ❤️❤️❤️

Не здивуюся якщо наш бомжик виявиться багатієм. Дякую за розділ ❤️

Марина Тітова
16.05.2026, 10:33:00

Солодка черешенька, Дякую за читання ❤️❤️

avatar
Дана Банні
14.05.2026, 18:25:58

Ото напосіли Інеса з Марійкою на бідну Афіну) Уже й не подітися нікуди від не можна. З приводу пиріжка. Гадаю, наш сталкер таким не вдовольниться. Мінімум пасок від бренду Томмі Хілфігер, і то, може, носом крутити буде)) Все ж парфуми Діор, то вам не дешевий спиртовий Бізнесмен Альошка (бачила колись в інтернеті такі одеколони за 50грн)
(*^。^*)( ´・∀・`)

Марина Тітова
15.05.2026, 12:00:23

Дана Банні, Розсмішили:)))) Ой, це точно! Сталкеру не так і легко вгодити) Але Інеса з Марійкою того ще не знають(( Дякую за читання ❤️ І окрема подяка за класний коментар ❤️

Яка ж добра подруга, прихистила в себе, тепер можна і котиків додому приносити (⁠◠⁠‿⁠◕⁠)

Марина Тітова
15.05.2026, 11:57:37

Солодка черешенька, Хоча б лише котиками обмежилось, а то мало що можна принести))) Дякую за коментар ❤️

avatar
Інна Турянська
14.05.2026, 15:02:30

Дуже цікаво як сталкер би відреагував на подарунок)) кружка дуже навіть корисна річ, він би собі чайочки бабахав)) а ще якби Афінину фотографію на чашку,то взагалі би)))

Марина Тітова
15.05.2026, 11:55:51

Інна Турянська, Ахах, щоб милувався нею цілодобово й всюди з нею був разом)) Точно))) Дякую за позитивчик, Інночко ❤️

avatar
Інна Турянська
14.05.2026, 14:54:41

Запитання Афіни цілком справедливе...щодо того, хто він? Якщо вже він відповідає за її життя та безпеку,так скажімо. То дійсно треба розуміти, що за людина тебе сталкерить)

Марина Тітова
15.05.2026, 11:54:51

Інна Турянська, Так, цілком доречне та важливе запитання)) От тільки ще не час для відповіді...

avatar
Мілана
14.05.2026, 12:57:30

Дякую за цікавий розділ ❤️

Марина Тітова
15.05.2026, 11:53:30

Мілана, Щиро дякую ❤️❤️❤️

Дякую за цікавий розділ ❤️☺️

Марина Тітова
13.05.2026, 20:21:00

Солодка черешенька, Дякую за активне читання ❤️❤️❤️

То наш безхатько не такий простий як здається... Цікаво, цікаво))

Марина Тітова
13.05.2026, 20:20:30

Солодка черешенька, Ага, не простий, а золотий)))
Приємно знати, що сюжет зацікавлює ❤️

Біднятко друзів його забрали, ох горе. А тепер мені і самій цікаво звідкіля в безхатька парфуми? Дякую ❤️ дуже цікаво))

Марина Тітова
13.05.2026, 20:19:49

Солодка черешенька, Може колись він розкаже))
Дякую за коментування ❤️❤️

Яка мила сцена з кошенятком, сльозу пустила. Такий сентиметальний розділ ಥ⁠╭⁠╮⁠ಥ

Марина Тітова
13.05.2026, 20:19:11

Солодка черешенька, Дякую за емоції та читання ❤️

avatar
Мілана
13.05.2026, 07:47:51

Дуже дякую за цікаву проду ❤️

Марина Тітова
13.05.2026, 10:45:47

Мілана, Дякую за читання та коментування ❤️❤️

avatar
Дана Банні
12.05.2026, 00:53:41

Ото наплів з три короба... Я не я й хата не моя. І чого не можна було хоча б трохи правди сказати? Мені, як і Афіні, цікаво, хто ж такий цей безхатько 007(^.^)
Ще Інеса розторохтілася... Можна ж було трохи пізніше( А тепер все, сталкер утік(  ̄ー ̄)ノ
Ех, ну як так?? Пані авторко, я з нетерпінням чекаю на продовження
(*^。^*)( ´・∀・`)

Марина Тітова
13.05.2026, 10:45:31

Дана Банні, То так було треба)) Всі у своїх репертуарах))
Щиро дякую за коментар ❤️❤️❤️

avatar
Інна Турянська
11.05.2026, 14:30:57

Я просто не уявляю, що там робилося в Афіни в душі. Це жах. Це дуже страшно насправді. Мабуть, її
заспокоїв лиш той факт, що з'явився її сталкер. Цікаво дуже що всім треба від богині.
..

Марина Тітова
11.05.2026, 22:11:57

Інна Турянська, Точно не гроші)) А що саме з'ясуємо)

Котики то любов, але якщо цей безхатько пустить його на біляш. Уб'ю! Але найбільше зацікавило, що він знає ім'я господині квартири. Тому трохи страшно за Афіну. Дякую ❤️

Марина Тітова
09.05.2026, 14:17:37

Солодка черешенька, Безхатько сам за котиків кого хочеш на люля-кебаб пустить)))
Дякую, що читаєте ❤️❤️❤️

avatar
Дана Банні
08.05.2026, 14:44:26

Нічого собі завертілося! А де та Іннса? Не квакнула ще? Оце, біжи, Афіно, біже не вселяє надії в світле майбутнє. Коли вони вже поговорять? Я тут уся на нервах, останній ніготь догризаю!!(゜ロ゜ノ)ノ

Марина Тітова
09.05.2026, 14:15:47

Дана Банні, Побережіть нігтіки, ще все найцікавше попереду)))
Щиро дякую за цікавий коментар ❤️❤️

avatar
Мілана
08.05.2026, 11:23:57

Дуже дякую за цікаву проду ❤️

Марина Тітова
09.05.2026, 14:14:33

Мілана, Дякую за читання ❤️❤️

Ахах, я вже зацікавилась))
Сталкер-безхатько — це, звісно, новий рівень «принца на білому коні» ♡ Може, її реально хтось розігрує, а може там усе набагато цікавіше. Але життєво: мрієш про мільйонера-красеня, а доля підкидає буркотуна… або взагалі безхатька (⁠≧⁠▽⁠≦⁠) Коротше, звучить дивно, смішно і дуже інтригуюче ♡ Буду читати.

Марина Тітова
09.05.2026, 14:14:18

Солодка черешенька, Приємно знати, що ідея чіпляє))) Дуже дякую за гарний коментар ❤️❤️

Використання файлів Cookie
З метою забезпечення кращого досвіду користувача, ми збираємо та використовуємо файли cookie. Продовжуючи переглядати наш сайт, ви погоджуєтеся на збір і використання файлів cookie.
Детальніше