Безхатько для богині
8 096

Безхатько для богині

Романтична комедія

Марина Тітова

Марина Тітова · автор

В процесі · 123 стор. · Регулярно оновлюється
76
До бібліотеки
  • Опис
  • Зміст книги
  • Коментарі · 127
Анотація до книги "Безхатько для богині"
Афіна завжди мріяла стати для когось особливою — тією, від якої не хочеться відводити погляд. Вона уявляла свого обранця принцом на білій Audi...

Але реальність безжальна — її шанувальник безхатько!

Вона стала сенсом його буття, а він — її тінню. Одержимим нею сталкером...

От тільки його кишені повні секретів. Якщо витрусити їх навиворіт — хтось обов'язково постраждає...

Чи опиниться в небезпеці Афіна, коли дізнається правду, яку від неї старанно приховували? І що вона зробить, коли зрозуміє, якого монстра впустила у своє життя?

криміналгумордарк_роман

Зміст книги: 34 глави
Останнє оновлення: 2 дн. тому
Розділ 1. Надія.
02 квіт.
Розділ 2. Погляд.
06 квіт.
Розділ 3. Котик.
08 квіт.
Розділ 4. Біляш.
10 квіт.
Розділ 5. Вигнанець.
11 квіт.
Розділ 6. Блохи.
13 квіт.
Розділ 7. Той, хто тримає цей район.
14 квіт.
Розділ 8. Переїзд.
16 квіт.
Розділ 9. Всюдисущий.
17 квіт.
Розділ 10. Не бомж.
18 квіт.
Розділ 11. Сусід.
19 квіт.
Розділ 12. Щось не те.
21 квіт.
Розділ 13. Лише мені.
23 квіт.
Розділ 14. Так приємно.
24 квіт.
Розділ 15. Ідея.
25 квіт.
Розділ 16. Байдужа.
27 квіт.
Розділ 17. Побачення.
28 квіт.
Розділ 18. Стиль безхатька.
29 квіт.
Розділ 19. Покидьок суспільства.
03 трав.
Розділ 20. Допит.
04 трав.
Розділ 21. Хто це?
05 трав.
Розділ 22. Не просто хулігани.
06 трав.
Розділ 23. Бедлам.
07 трав.
Розділ 24. Амнезія.
11 трав.
Розділ 25. Подяка.
13 трав.
Розділ 26. Золото, а не чоловік.
18 трав.
Розділ 27. Кумир не на відстані.
20 трав.
Розділ 28. Пельмені-равіолі.
23 трав.
Розділ 29. Із соусом смачніше!
15 дн. тому
Розділ 30. Чистий і душею, і тілом, і одягом.
12 дн. тому
Розділ 31. Кофта.
9 дн. тому
Розділ 32. Вежа.
6 дн. тому
Розділ 33. Божевільний.
5 дн. тому
Розділ 34. Ножиці.
2 дн. тому

127 коментарів

Щоб залишити коментар, увійдіть в обліковий запис

Увійти
avatar
Ліліана
07.05.2026, 20:48:07

О, милий котик))) Цікаво, звідки цей чоловік знає про те, хто кого дозволяє тримати? Не простий він чоловік, ох який не простий))

Марина Тітова
09.05.2026, 09:14:38

Ліліана, Не те слово — дуже цікавий))
Щиро дякую за коментар ❤️❤️

avatar
Анжеліка Горан
07.05.2026, 17:14:41

Як так?? Ну як?? Це ж вони ... з банди Лупи(( Шкода мужика.
Та й самому сталкеру не солодко, враховуючи попередній
розділ((( Невже це кінець? Хто ж тепер допоможе? Може,
той білозубий Лукаш? Не все ж скалитись, як кінь.
Дякую за чудовий розділ і чекаю продовження ❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️

Марина Тітова
09.05.2026, 09:13:24

Анжеліка Горан, То вороги Лупо... А того Лукаша і близько там немає... Дякую за те, що читаєш і коментуєш ❤️❤️❤️❤️❤️

avatar
Інна Турянська
07.05.2026, 14:29:46

Ну це вже прям кримінал. Тут не просто викрадення, а напад і погрози зі зброєю. Ще й перехожий, що хотів допомогти постраждав. Афіна мабуть дістала чималий переляк. Цікаво що буде далі....

Марина Тітова
09.05.2026, 09:11:37

Інна Турянська, Ой, переляком там просто не обійдеться...

avatar
Інна Турянська
07.05.2026, 13:52:16

Лукаш вже чогось дратує...не знаю чого. Але ота його навязливо-приторна манера поведінки...смайлик, що закочує очі.
Цікаво що ж це за переслідувачі, і куди подівся сталкер.

Марина Тітова
09.05.2026, 09:10:53

Інна Турянська, Люблю створювати бісячих персонажів:)))

avatar
Інна Турянська
07.05.2026, 13:45:02

Кошмар! Що це за тортури над Лупою?(( І от вкотре пеконуюся, що найзапеклішими ворогами стають найближчі друзі. Це звісно посилює інтерес до Афіни не лише ворогів безхатька, але й мій. Хто ж вона така?)

Марина Тітова
09.05.2026, 09:10:06

Інна Турянська, Дякую за цікавість та за читання, Інночко ❤️❤️❤️

avatar
Анжеліка Горан
05.05.2026, 23:25:17

Лукаш щось надто швидкий. Букетик приніс і думає, що завоював дівчину.
Ага, зараз)) Афіна тільки про сталкера свого й думає)) Жодні білозубі мажори
не цікаві)) Не знаю чому, але мене чомусь насторожує останнім часом подруга
Інеса. Вона постійно піднімає на сміх Афіну й через це здається, ніби її дружба
дещо фальшива. Сподіваюся, я помилилася.
І кінець на найцікавішому(((
Дякую за чудовий розділ ❤️❤️❤️❤️❤️❤️

Марина Тітова
06.05.2026, 23:39:40

Анжеліка Горан, Які цікаві у тебе спостереження))) Пізніше подивимося, чи помиляєшся ти чи ні)) Дякую за розгорнуті та завжди цікаві коментарі ❤️❤️❤️❤️❤️❤️

avatar
Інна Турянська
05.05.2026, 07:46:15

Ну якщо поправді, то ситуація в якій опинилася Афіна водночас і страшна, і романтична. Уявляю як їй було страшно, холодно, соромно, не зручно(( але ж сталкер своє діло знає і як то кажуть, не зіває. Вчасно посадив на байк, хоч і з криками, і відвіз додому...у безпеку. Дуже вже цікаво довідатися хто ж він насправді, і хто Афіна.
Р. S. Через день побачила, що я написала коментар до твоєї книги під своєю)))) ахпх...навіть не знаю як це так сталося

Марина Тітова
05.05.2026, 08:58:58

Інна Турянська, Романтика поки що мінімалістична)) Але нічого — це ще не кінець)) Все ще буде краще, і все про всіх дізнаємося))
P.S.: ахах, що ж зробиш з тими коментарями)) Аби тільки за це Степан не сварив тебе, бо йому головняків із безхатьком ще не вистачало)))

avatar
Анжеліка Горан
05.05.2026, 00:19:08

Тепер трохи зрозуміліше хто такий цей Армагедон. Але ж він і скотиняка((
Зрадник і мерзотник(( Аж цікаво, Зевс, то ще один кримінальний авторитет, а
Афіна його донька? Мене ця теорія не відпускає)))
Хоча б Афіну не чіпали, поки Лупа не в змозі її захистити...
Дякую за чудовий розділ❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️

Марина Тітова
05.05.2026, 07:14:53

Анжеліка Горан, Твої теорії завжди цікаві))) А в Лупо залишається тільки вірити...
Дякую, що читаєш і коментуєш ❤️❤️❤️❤️❤️

avatar
Анжеліка Горан
03.05.2026, 21:31:29

Так і хочеться сказати Афіні, щоб більше вірила своєму сталкеру))
Він там ще той агент 007))) Прийшов/розкидав усіх/переміг))) Хоча,
з іншого боку, я її розумію. Важко довіритись людині, що тебе сталкерить.
Це ми — читачі, знаємо, що він не поганий. Аби ж тільки більше розкрився
перед Афіною.
Дякую за чудовий розділ і чекаю продочки❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️

Марина Тітова
03.05.2026, 22:04:21

Анжеліка Горан, Усьому свій час)) Афіна дівчинка розумна, тож хай думає, як хоче)) Дякую, сонце, за твої чудові коментарі ❤️❤️❤️❤️❤️

Дуже дякую за цікаву проду ❤️❤️❤️ Класний розвиток подій

Марина Тітова
02.05.2026, 16:44:42

Світлана Романюк, Щиро дякую за підтримку та гарне слово ❤️❤️❤️

avatar
Анжеліка Горан
30.04.2026, 17:31:06

Ааааааааа!! Я не можу, який крутий розділ☺️☺️☺️❤️❤️❤️
Наш сталкер тут таааааакого жару дав))) Кайф)))
І тільки я відразу зрозуміла, що піта й квас, то пі***с)))
Досвід))) Як він їх ухайдохав професійно)))
Дякую за класнючий розділ ❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️

Марина Тітова
02.05.2026, 16:43:49

Анжеліка Горан, Я знала, що ти зрозумієш)))) Дуже дуже дякую за твою підтримку ❤️❤️❤️❤️❤️❤️

avatar
Інна Турянська
30.04.2026, 13:45:32

Ааа...що то діється) якісь непонятки)) Лукаш підозрілий чувак...навряд він побачив в Афіні богиню як от безхатько, ймовірно щось йому треба! І ота підстава з таксі тому доказ...не віриться, що то просто співпадіння.
Але як добре що принц на залізному коні вчасно вирулив, чи зарулив куди треба)) а то невідомо щоб чекало бідну дівчину))
Р. S. Сподіваюся то не моєму Кості грозяться щось вирізати)) бо він любить втрапити у неприємності ))))

Марина Тітова
30.04.2026, 15:51:03

Інна Турянська, Ой, є таке припущення, що то непонятки лише починаються((
Але хай твій Костик буде спокійним — нирки вирізати точну не йому хтось хоче — то вже власність Віри))) Втім, хай все одно буде обережним, бо хоч Степан і не Армагедон, але неприємності теж може влаштувати, ахах))

avatar
Анжеліка Горан
29.04.2026, 17:24:17

Я тут на рестик налаштувалася, а почався якийсь капець... Невже
цей Лукаш підставний, і запросив її на побачення, щоб ті бики викрали?
А куди ж вона втече? Їх там ціла шайка(( Нехай вже той сталкер вилазить
із схованки, бо викрадуть його богиню( Що ж далі буде?
Дякую за чудовий розділ і чекаю продочки ❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️

Марина Тітова
29.04.2026, 18:44:54

Анжеліка Горан, Ага, а не до рестиків нині... Зате буде час для чогось іншого)) Сердечно дякую, що завжди чекаєш і читаєш ❤️❤️❤️❤️❤️❤️

avatar
Анжеліка Горан
28.04.2026, 17:24:52

Ну вони з Олесею спробували, але, на жаль, не вийшло(( Хоча, мені
здається, що сталкер зрозумів, що його дурять і просто не повівся
на провокацію)) Хто ж такий той Лукаш? Точно не пересічний пасажир))
Може, то альтер его нашого сталкера?))) Як в анекдоті: жінка питає в
чоловіка: Коли ти вже скажеш, що я пройшла перевірку й покажеш
свої мільйони?))))
Дякую за чудовий розділ ❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️

Марина Тітова
29.04.2026, 08:52:45

Анжеліка Горан, Дівчатка старалися і все було максимально секретно... Щось тут не те((
Вай, про альтер его та мільйони цікаво:))) Дякую, що читаєш ❤️❤️❤️❤️❤️

avatar
Інна Турянська
28.04.2026, 13:48:59

Ого...Аліна у відчаї. Вже он які махінації прокручує, щоб зустрітися з безхатьком )), а його нікде нема. Щось це якось насторожує. Але отой шопінг то класна розрада, я б тоже так хотіла відволіктися))
Може Аліна якась багата спадкоємиця якогось бандита чи мафіозі? Чого це всі до неї причепитися....

Марина Тітова
29.04.2026, 08:49:35

Інна Турянська, З ким поведешся, від того й наберешся, як то кажуть — тому Аліна й вдалася у такі крайнощі:))) А що їм усім від неї треба, то не так просто сказати))

avatar
Кора Лайт
28.04.2026, 12:48:42

Цікаво, що це такий за безхатько і як він дізнався про її день народження?))

Марина Тітова
29.04.2026, 08:47:31

Кора Лайт, Він однозначно специфічний персонаж ☺️)))

avatar
Інна Турянська
27.04.2026, 15:21:34

Добре, що хоч той Натан поки відчепився. Бо дійсно, причепився далі нікуди. Та так, що аж дратувати почав. Богдан поки ніби непоганий хлопець. Розуміючи душа, чи що.
Цікаво, що ж там Аліна таке замислила щодо свого сталкера. Інтрига....

Марина Тітова
27.04.2026, 23:56:35

Інна Турянська, Богдан душка))) А от щодо інтриги... Все заплутано поки що))

avatar
Інна Турянська
27.04.2026, 15:14:27

От...дійсно добре мати сталкера. Він завжди на сторожі коло своєї богині Афіни. Але мене насторожує що до
дівчини все нові і нові кавалери клеються...це все неспроста....

Марина Тітова
27.04.2026, 23:55:33

Інна Турянська, Бінго, Інночко))) Саме так і є) Але нічого, з часом зайві відклеються;)

avatar
Анжеліка Горан
26.04.2026, 16:19:49

Ну хоча б відв'язалася від того Натана)) А цей Бодя непоганий психолог)
Де б собі такого надибати? Бо теж є багато чого, чим би хотілося б поділитись))
А наша Афіна зацікавилася сталкером)) Скоріше б уже вони зустрілись))
Чекаю цього, як свята))
Дякую, сонечко, за чудовий розділ ❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️

Марина Тітова
27.04.2026, 23:54:27

Анжеліка Горан, Насправді у Боді ще більше гідностей, ніж можна було подумати)) А зацікавлення Афіни у сталкері вже беззапернчне)) Дякую за такий класний коментар, сонечко ❤️❤️❤️❤️❤️

avatar
Анжеліка Горан
25.04.2026, 16:01:35

А це що за франт намалювався?))) Бува не Армагедон прибарахлився?))
Від цих бандосів можна чекати всього. Все так закручується, що дуже
цікаво дізнатись хто є хто)) Наче все просто, а насправді там приховано
глибокий сенс. І таке відчуття, що умовне коло навколо Афіни все більше
й більше стискається. Ох, аби в біду не влізла. Хоча... мабуть, вона вже там(
Дякую за чудовий розділ і чекаю продовження з нашим сталкером❣️❤️❣️❣️❣️❤️❤️❤️❤️

Марина Тітова
25.04.2026, 22:52:25

Анжеліка Горан, Франтик-бантик може й з тієї банди... а може й ні) Дізнаємось пізніше)) Дякую за твою активність ❤️❤️❤️❤️❤️

avatar
Анжеліка Горан
23.04.2026, 18:35:47

Як все закручується)) Хто ж така Афіна, що за нею приглядають стільки
людей?)) Може, донька якогось кримінального авторитета?)) А клички
такі цікаві)) Аспид)) звучить круто))
Дякую за чудовий розділ і чекаю продовження❣️❤️❣️❤️❣️❤️❣️

Марина Тітова
23.04.2026, 21:20:39

Анжеліка Горан, Все рано чи пізно стане відомо))) Дякую, зірочко, за твій чудові слова ❤️❤️❤️❤️❤️

avatar
Інна Турянська
23.04.2026, 15:42:32

Як сталкер гарно озивається про Афіну. Саме обожнювання. Це прекрасно.

Марина Тітова
23.04.2026, 21:19:34

Інна Турянська, Це тільки початок)))

avatar
Інна Турянська
23.04.2026, 15:27:04

Цей Натан якийсь підозрілий тип...не поймеш, що йому потрібно насправді. Ну вже точно не стосунки. Тай говорить він шаблонними фразами...такий собі кавалерчтк)))
А закінчення розділу ще та інтрига...

Марина Тітова
23.04.2026, 21:17:49

Інна Турянська, Не щастить, словом, Афіні з кавалерами))) Дякую, Інночко, що читаєш і коментуєш ❤️❤️❤️

❤️❤️❤️Оце так поворот. Дуже цікаво ❤️

Марина Тітова
23.04.2026, 21:16:41

Світлана Романюк, Дуже дякую ❤️❤️❤️❤️

avatar
Анжеліка Горан
22.04.2026, 19:40:42

Щось і справді цей Натан дуже вже підозрілий. Може, із шайки того
Армагедона? Не віриться, що просто так узявся там. А той незнайомець
у худі, чує моє серденько, то наш безхатько)) Хоча... як на мене, він не
безхатько, а то лиш прикриття.
Дякую за чудовий розділ ❣️❤️❣️❤️❣️❤️❣️❤️❣️❤️

Марина Тітова
23.04.2026, 21:16:09

Анжеліка Горан, А мені подобаються твої припущення))) І коментарі теж ❤️❤️ Дякую ❤️❤️❤️❤️

avatar
Анжеліка Горан
20.04.2026, 22:33:57

Ну й куди той безхатько поваландав?)) Хоча... Може, то він хотів
відвернути увагу Армагедона від своєї богині? Запереживав й
завітрився. А той сусід надто вже ніжний)) подумаєш, в носа отримав))
Не цукрова вата, тож не розтане))
Дякую за чудовий розділ і чекаю продовження ❣️❤️❣️❤️❣️❤️❣️

Марина Тітова
23.04.2026, 21:14:28

Анжеліка Горан, Дякую тобі, зірочко, що завжди читаєш ❤️❤️❤️❤️❤️

avatar
Інна Турянська
20.04.2026, 13:42:02

Богиня вся на нервах через свого сталкера) з подругою посварилася, з хлопцем побилася. А не дала б йому у носа, може б він і надумав її кавалером стати, а тепер все...вона свій шанс профукала)))

Марина Тітова
23.04.2026, 21:13:50

Інна Турянська, А так часто буває — нервують всі богинь)))

avatar
Інна Турянська
20.04.2026, 13:37:18

Перепрошую, але прекрасну Афіну можна зрозуміти. Безхатченко при першій зустрічі був трохи грубим з нею, маю на увазі у словах, і сталкерить її і тут лишитися з ним сам на сам дійсно моторошно. Я б теж доеменула до під'їзду))
А ось "дружки" у сталкера здається і справді небезпечні) з такими жарти погані....

Марина Тітова
23.04.2026, 21:13:13

Інна Турянська, Трішечки адреналінчику не завадить, ні Афіні, ні самому сталкеру))

avatar
Анжеліка Горан
19.04.2026, 18:39:43

Звідки ці бандюки повилазили? )) А прізвисько таке цікаве у безхатька))
Ніколи такого не чула... А ще була в шоці з того, звідки він втік. Я, звісно,
читала про це в тг, але думала, що то жарт... То хто він такий?
Коли вже нова продочка?))
Дякую за чудовий розділ ❣️❤️❣️❤️❣️❤️❣️❤️❣️

Марина Тітова
19.04.2026, 23:35:25

Анжеліка Горан, З нірок своїх, як щури:)) То прізвисько таке з дещо інших країв))) Але про все це та інше поступово)) Наразі продочки щодня)) Дякую за постійне читання та коментування, сонце ❤️❤️❤️❤️

avatar
Анжеліка Горан
18.04.2026, 19:29:04

Щось наш Безхатько Бонд дуже вже мажорний)) Звідки гроші взяв?
І чому він причепився до Афіни? Що там за завдання?))) Дуже цікаво
дізнатися більше про цього кавалера))) Коли вже буде нова продочка?)))
Мені мало!))) Стільки питань без відповідей))
Сонечко, дякую за класний розділ ❣️❤️❣️❤️❣️❤️❣️❤️❣️❤️

Марина Тітова
18.04.2026, 23:41:59

Анжеліка Горан, Продочка є, але я не впевнена, що у ній знайдеться більше відповідей))) Хіба що зовсім трішечки)) А на решту доведеться почекати) Дякую, зірочко ❤️❤️❤️❤️❤️

avatar
Інна Турянська
18.04.2026, 10:00:01

Географічний кретинізм)) ахах...це ще треба таке придумати. Інеса права, Аліна його виправдовує як може,
відтак він вже їй як рідний. Хоча можна зрозуміти розпач дівчини, іншим принци з тачками, а їй бомж))
Хоча я певна, що він зовсім не безхатченко! Але чому він під таким прикриттям ще не відомо)

Марина Тітова
18.04.2026, 14:04:27

Інна Турянська, Інеса з Аліною придумають що хочеш:)) Але як може бути інакше, якщо тут такий кадр)) Дякую, Інночко ❤️☺️

Дякую за проду. ❤️❤️❤️

Марина Тітова
18.04.2026, 00:25:17

Світлана Романюк, Дякую тобі за коментар ❤️❤️❤️

avatar
Інна Турянська
17.04.2026, 09:20:23

Схоже у когось почалася манія переслідування))) не дає їй безхатченко спокою ні у думках, ні на гаражах, ні у глухих закутках))
Думаю Інеса права, він її зацікавив:) симпатичний же безхатченко))) цікаво чим закінчиться той переїзд, навряд допоможе;))

Марина Тітова
17.04.2026, 21:01:02

Інна Турянська, Переїзд лише ускладнить ситуацію, але про це трохи пізніше))) Дякую, Інночко ❤️❤️❤️

avatar
Анжеліка Горан
16.04.2026, 20:24:28

Оце так би й відразу)) Удвох з подружкою жити веселіше))
Ось тільки дермантиновий король так просто не відчепится,
буде поглядати з-за вугла))) А може й не з-за вугла)) Хі-хі)))
Чекаю їхньої нової зустрічі)))
Дякую за чудовий розділ, зірочко❣️❤️❣️❤️❣️❤️❣️❤️❣️

Марина Тітова
17.04.2026, 20:59:18

Анжеліка Горан, Весело дівчаткам буде ще й як))) І зустрічей буде багато)) Дякую, сонечко, що читаєш і коментуєш ❤️❤️❤️❤️❤️

avatar
Інна Турянська
15.04.2026, 15:30:21

Ахах...тримач району Антон просто супер! Чим більше я читаю про нього, тим більше впевнююся, що там під тим лахміттям ховається те, на що подруга Інеса залипає по три години))

Марина Тітова
15.04.2026, 23:45:57

Інна Турянська, Оу, а мені подобається твій хід думок, Інночко)) Дякую, що читаєш ❤️❤️❤️

avatar
Інна Турянська
15.04.2026, 15:23:21

Я просто ржу з кодового запаху Джека — тухлих яєць)))
Ага...то він не справжній безхатько,а має якесь завдання, пов'язане з Афіною. Але от вона йому подобається здається, по справжньому.

Марина Тітова
15.04.2026, 23:45:23

Інна Турянська, Отакий от небезпечний цей Джек)) Ну і сам безхатько, можливо, теж... Але це не точно) Ще розберемося, що там справжнє, а що нє))

avatar
Анжеліка Горан
15.04.2026, 00:46:13

Я мало не розсміялася вголос від тієї пісеньки))))) а в голові навіть
музика пролунала))) Хто тримає цей район? Бомж Антон. Бомж Антон)))
Ніч, а я тут борюся з нападом сміху підбитої чайки))) Так само, як і
Аліна, сподіваюся, вона й далі спатиме в теплому ліжечку, а не в канаві)
Інеса, звісно, погарячкувала)
Дякую за мега позитивний розділ❣️❤️❣️❤️❣️❤️❣️❤️❣️

Марина Тітова
15.04.2026, 23:43:44

Анжеліка Горан, У репертуарі Інески ще багато пісень мається, тож це тільки початок:))) Дякую тобі, сонце ❤️❤️❤️❤️❤️

Класна нова обкладинка ❤️❤️❤️

Марина Тітова
14.04.2026, 19:30:35

Світлана Романюк, Щиро дякую ❤️❤️❤️

avatar
Анжеліка Горан
13.04.2026, 22:05:39

Прямо Джеймси Бонди під прикриттям)) Читала затамувавши подих,
бо боялася пропустити, хто є хто)) Чому вони її ціллю прозвали?
Дуже цікаво почитати продовження))
Дякую за чудовий розділ ❣️❤️❣️❤️❣️❤️❣️

Марина Тітова
13.04.2026, 23:04:36

Анжеліка Горан, І Джеймси, і Джеки Бонди — кого тут тільки не буде:)) Про ціль колись дізнаємось)) Дякую тобі за твої коментарі ❤️❤️❤️❤️❤️

avatar
Анжеліка Горан
12.04.2026, 19:25:58

Оце ім’я... Афіна. Неочікувано))) Наче й зробила добру справу, а
тут напали (фігурально))) Навіть не уявляю, щоб від безхатька
Діором пахло)) Може, він птиця високого польоту, а ми чогось
не знаємо?))
Дякую за чудовий розділ ❣️❤️❣️❤️❣️❤️❣️

Марина Тітова
12.04.2026, 20:42:00

Анжеліка Горан, Афіна-Аліна добра душа й загадкова)) Але безхатько ще загадковіший))) Скоро може дізнаємося, хто він і що))) Дякую, сонце ❤️❤️❤️

avatar
Інна Турянська
12.04.2026, 14:07:58

Ой...щось не дуже приязним виявився безхатько! )) але якщо так ставиться до кошеняток, то добра він людина. Ну маєш ж бути прмчина такій його поведінці. Дуже цікаво хто він...ну до чого загадкова особа. Живе як бомж, а пахне як мажор. Не простак він, і не просто так знає так багато про Афіну.

Марина Тітова
12.04.2026, 20:40:27

Інна Турянська, Людина добра, але от поведінка... може то біполярочка, хтозна))) Але це точно, що він не такий простий, як здається)) Дякую, Інночко ❤️

avatar
Анжеліка Горан
10.04.2026, 22:51:56

Я так само, як і Аліна сльозу пустила( Для мене котики, та й взагалі
усі тваринки, то наймиліше, що може бути в світі)) Ніколи не розуміла
тварюк, що ображали тварин. А тут... Що ж це за безхатько такий?
Такий добрий))) Але сам від їжі відмовився. Не голодний?
Дякую за чудовий розділ і чекаю продовження❣️❤️❣️❤️❣️❣️❤️

Марина Тітова
11.04.2026, 22:09:22

Анжеліка Горан, Котиків буде багато у цій історії)) Але безхатька більше:)) Він такий... незвичний)) Дякую, дорогенька ❤️❤️❤️❤️❤️

avatar
Інна Турянська
09.04.2026, 11:26:03

Виносить раз на тиждень сміття;) чого це вона так мало смітить?))) мені доводиться практично кожен день
сміття виносити.
А сталкер знає про неї дуже багато як для безхатька) ситуація з котиком просто милота ❤️❤️

Марина Тітова
09.04.2026, 18:20:49

Інна Турянська, Мабуть на роботі більше часу проводить і там смітить:)) Безхатько всебачачий)))
Дуже дякую, Інночко, за те, що читаєш ❤️❤️ І за рекомендацію сердечно тобі дякую ❤️❤️❤️

avatar
Анжеліка Горан
08.04.2026, 22:00:59

Ой, яка манюня-кицюня)) Мені здається наш сталкер не образить
котусика)) Але ж він стільки знає про Аліну... Звідки? Хто ж він такий?
Як давно за нею спостерігає?
Дякую за чудовий розділ і чекаю продовження❣️❤️❣️❤️❣️❤️❣️

Марина Тітова
09.04.2026, 18:18:00

Анжеліка Горан, Дуже скоро подивимося, кого образить, а кого не образить наш цікавий сталкер))) Дякую тобі велике за читання та коментарі ❤️❤️❤️❤️❤️

avatar
Інна Турянська
07.04.2026, 10:13:30

Як інтригуюче:) ці їх погляди очі в очі це щось. Взагалі крутецька ідея з безхатченком. ❤️

Марина Тітова
08.04.2026, 13:55:25

Інна Турянська, Сердечно дякую, Інночко ❤️❤️❤️

avatar
Анжеліка Горан
06.04.2026, 22:58:15

Ставлю на те, що це наш клієнт)) Цікаво, він справді безьхатько
чи це вдале маскування? Але його погляд мене дещо насторожує...
Сподіваюся, не скривдить Аліну.
Дякую за чудовий розділ, дорогенька❣️❤️❣️❤️❣️

Марина Тітова
08.04.2026, 13:55:03

Анжеліка Горан, Клієнт прийшов за адресою:)) Про все поступово дізнаємось) Дякую, що завжди читаєш і коментуєш ❤️❤️❤️❤️❤️❤️

avatar
Оксана Морус
06.04.2026, 19:55:08

Вітаю з новинкою ♥️♥️♥️

Марина Тітова
08.04.2026, 13:53:33

Оксана Морус, Щиро дякую ❤️❤️❤️❤️❤️

avatar
Тамара Юрова
05.04.2026, 23:38:57

Вітаю з новинкою❤️ бажаю шаленого успіху❤️❤️❤️

Марина Тітова
08.04.2026, 13:53:19

Тамара Юрова, Сердечно дякую ❤️❤️❤️❤️❤️

avatar
Пацюк Червоній
05.04.2026, 15:36:58

Якщо ймовірність дорівнює нулю,то це неможливо.А якщо одна восмимільярдна,то можливість існує.Ми зараз говоримо про людей,а не про контінууми

Марина Тітова
08.04.2026, 13:53:04

Пацюк Червоній, Це не математичний підручник, а художній роман, в якому другорядні герої не зобов'язані бути розумними... чи серйозними. Але за коментар дякую)

avatar
Вікторія Вецька
04.04.2026, 23:33:25

Який же чудовий розділ ❤️☺️ Від трендів і я відстаю і філяйчиків не дивлюся. Безхатько сталкер — це сильно ☺️❤️ Дякую за класний розділ і чекаю продовження))

Марина Тітова
08.04.2026, 13:47:48

Вікторія Вецька, Дякую, Вікусь ❤️ Чим далі – тим сильнішим буде))

Використання файлів Cookie
З метою забезпечення кращого досвіду користувача, ми збираємо та використовуємо файли cookie. Продовжуючи переглядати наш сайт, ви погоджуєтеся на збір і використання файлів cookie.
Детальніше