8 076
Анотація до книги "Безхатько для богині"
Афіна завжди мріяла стати для когось особливою — тією, від якої не хочеться відводити погляд. Вона уявляла свого обранця принцом на білій Audi...
Але реальність безжальна — її шанувальник безхатько!
Вона стала сенсом його буття, а він — її тінню. Одержимим нею сталкером...
От тільки його кишені повні секретів. Якщо витрусити їх навиворіт — хтось обов'язково постраждає...
Чи опиниться в небезпеці Афіна, коли дізнається правду, яку від неї старанно приховували? І що вона зробить, коли зрозуміє, якого монстра впустила у своє життя?
Але реальність безжальна — її шанувальник безхатько!
Вона стала сенсом його буття, а він — її тінню. Одержимим нею сталкером...
От тільки його кишені повні секретів. Якщо витрусити їх навиворіт — хтось обов'язково постраждає...
Чи опиниться в небезпеці Афіна, коли дізнається правду, яку від неї старанно приховували? І що вона зробить, коли зрозуміє, якого монстра впустила у своє життя?
криміналгумордарк_роман
“Для всіх вона Аліна, але безхатько назвав її Афіною. Бо це її справжнє ім'я. Та звідки йому це стало відомо? Можливо, тому, що він не той, за кого себе видає? Не просто її сталкер, а хтось значно цікавіший. ❤️✨❤️”
“Аліна мріяла про принца… але отримала сталкера-безхатька. Таємниці, що ховаються за брудною зовнішністю, здатні зруйнувати все.
Ця історія має аромат одержимості з ноткою небезпеки✨️❤️✨️”
Зміст книги: 34 глави
Останнє оновлення: 2 дн. тому
127 коментарів
Щоб залишити коментар, увійдіть в обліковий запис
УвійтиІнеса не чіпатиме його тестостерон, а ось Афіна... Ну, з часом ми про все дізнаємося( ・∇・) Ох і мерзотник той Артем. І в дитинстві діставав дівчину й зараз приперлося нерви витріпати. Добре, що наш сталкер вирішив це питаннячко(*^^*)
Дана Банні, Він любить вирішувати задачки й питаннячка))) Дякую за читання ❤️❤️❤️
Багато нового за вечір дізнався Сталкер про Афіну, дуже інформативно сходив на вечерю.❤️
Олена, Це точно)))
Дякую за активність ❤️❤️❤️
Мда, послав Бог братика( ´ー`)
Чудо в пір'ях. Правильно його псевдо Веніамін відму... кхе... навчив розмовляти. У що він там вліз? І чи не буде ще більше проблем у Афіни через нього?(゚ー゚*)
Дана Банні, Ой, проблеми однозначно будуть, але чи через братика... Ще дізнаємося)) Дякую ❤️
Брат, мабуть, в шоці, хотів домогтись свого, а в результаті несподівано отримав по обличчю.
Олена, Не завжди виходить так, як кому хочеться)
Дякую ❤️
О, то там чимала вежа, як я бачу
( -∀・) Але тема не повністю розкрита, хотілося б більше вхідних даних))) І чому це Афіна втекла? Треба було дотиснути сталкера в Кляйнах)) Хоча б він не пішов без купі-купі( ・∇・)
Дякую за класний розділ)))
Дана Банні, І вежа, і Кляйн, і купі-купі нікуди не підуть)) Усе буде, тільки не все й одразу))) Щиро дякую за зацікавленість книгою та її сюжетом ❤️❤️❤️
О ще один залицяльник-охоронець, Аліна прямо дівчина на розхват, а сталкер думаю зник, щоб не привертати до себе уваги. Дякую за цікавий розділ))
Солодка черешенька, Ця дівчина завжди хотіла увагу до себе... от і отримала її))) Дякую, що читаєте ❤️
Чим далі тим страшніше ходити Афіні додому з роботи, постійно якісь чоловіки з'являються ще, а цей Натан такий надокучиливий вже і проходу не дає, щось те що він переїхав сюди, не дає мені спокою, в принципі як і він. Дякую ❤️
Солодка черешенька, Ой, неспокій тільки починається в Афіни... Дякую за читання ❤️❤️❤️
Лупий, пов'язаний з темними справами, але прикинутися таким, щоб бути не помітним, з одного боку це жертва, копирсатися по смітниках таке собі задоволення. А Аспід це Натан чи хтось інший? Але цікаво, що буде далі))
Солодка черешенька, Жертва й велика... Але він теж мав з цього зиск)) Щодо Аспіда... Цікаві здогадки)) Дякую за цікавість до книги ❤️
Афіна з'ясувала для себе все, що хотіла і навіть більше). Тепер їх з Інесою припущення майже доведені "побаченим").
Олена, Ще залишилось "добити" зовсім трохи й вона точно досягне свого)) Дякую за читання ❤️❤️❤️
Натана трохи шкода, взагалі мені постійно жаль людей, що мають не взаємне кохання)) Але цікаво хто там, теж думаю, що то сталкер-безхатько. Ох і запав він їй в душу, хоч вона цього не визнає.
Солодка черешенька, Натан той дещо специфічний персонаж)) Дякую за коментар і читання ❤️❤️❤️
⭐️⭐️⭐️
Ася Кас, ❤️❤️❤️
Ото зав'язався сюжет із кофтою... Я буда готова до всього, але тільки не до такої інформації( ・∇・)
Розуміла, що сталкер у нас не з простих, але ж щоб був такий круговорот кофти в природі... Авторко, ви маестро, так закрутили сюжет\(^_^)/( ^∀^)(*^^*)
А купі купі після кота, то щось)))
Дана Банні, Здавалося, просто кофта, а он яке значення має))) Дякую за гарні й приємні слова ❤️❤️❤️
Доведуть вони його своїми жартами). Але Інеса виявилась ще тією шпигункою. І качка зі спортзалу згадала, і вигадала як підтвердити свої здогадки. Що ж ще тепер спало на думку Афіні?
Олена, Інеса має цікаве вміння — опинятися у потрібному місці, у потрібний час)) А щодо Афіни... Вона здебільшого імпровізує)) Дякую за коментар ❤️❤️❤️
Оце сітуейшн... ( ´ー`)( ・∇・)
Ще ніколи наш красунчик з ... від Келвін Кляйн не був таким близьким до розкриття))) Я просто уявляю які були б обличчя в дівчат, коли роздягнули його, а там ...)))
Коли вже там розділ із купі-купі?(*^^*)
Дана Банні, Аби лише страхи красунчика не стали реальністю))) Скоро буде ❤️ Дякую за очікування та за увагу до книги ❤️❤️
Оце потрапив до рук дівчат, поки не зароблять з ним все, що хочуть не заспокояться).
Олена, Ой то точно))) Дякую за читання та коментування ❤️❤️❤️
А мені пельмені просто з маслом і чорним перцем смакують:) хоча з усіх соусів я тільки їм песто і сирний, усі
інші не люблю))
А от забризкати безхатька соусом це геніально) тепер йому точно ванної не оминути.
Але от щось Інеса занадто ним зацікавилася, усю увагу на себе перетягує.
Інна Турянська, Інесі теж ця ідея геніальною здалася)) А чому так — дізнаємось уже скоро)) Дякую, Інночко ❤️❤️❤️
Веніамін, той що Джекоб, він же сталкер в тихому шоці від лишая))) Наче нічого не забула?(*^^*)
Щось якось він непевно їв ті пельмені. Видно не голодний. Раз були в нього парфуми Діор, то може й в рестіку пообідав. Хто ж тих сталкерів безхатьків розбере))
З нетерпінням чекаю банний вечір))
І щоб він там добре сирний соус позмивав(  ̄ー ̄)
Дана Банні, Все правильно))) Щиро дякую за позитивний коментар і читання ❤️❤️❤️
Здається він в шоці від такої активності подруги Анфіси, мабуть думає, що оце він втрапив з цією вечерею).
Олена, Повечеряв на свою голову)) Дякую за коментар ❤️❤️❤️
❤️❤️❤️
Ася Кас, ❤️❤️❤️
А скільки всього цікавого, на нас чекає попереду ❤️☺️
Солодка черешенька, Це точно))) Дякую ❤️❤️❤️
Ех, бідний хлопчина отримав тупо не за що, і як тепер бути? Через цього безхатька ще не вистачало з сусідами посваритися. Цікаво, куди це він зник? Дякую ❤️
Солодка черешенька, Ой, там не все так просто))) Дякую за коментарі ❤️❤️❤️
Хороший друг у того лупатого, з таким блін, нічого не страшно. Але я так і не зрозуміла, що вони від нього хотіли? Грошей? Наш безхатько багатий мільйонер? Дякую ❤️
Солодка черешенька, Поки що безхатько просто загадкова особистість))) Поступово все стане зрозуміліше) Щиро дякую за читання ❤️❤️❤️
О.. італьянець безхатько серйозно налаштований. Прямим темпом хоче у спальню. Та боюся спершу його маршрут має лягти до ванної, як мінімум:) тим паче вона спальню може замінити, а ось навпаки ніяк))
Інна Турянська, Зате безхатько незамінний, бо один такий))) Дякую, Інночко, за позитивний коментар ❤️❤️❤️
Що равіолі, що пельмені — тісто й фарш))) Але дуже смачне тісто й фарш)) Ледве не проколовся сталкер, ще й на такому легкому. То він напевно розпереживався через близькість своєї Афіни-Богині)))
Головне подарунок не забув принести))
Павучка малявчика))) А навіщо йому треба в кімнату Афіни?
( ̄ー ̄)
у мене є думки, але напевно, я помиляюся)))
Дана Банні, Цей сталкер не може без приколів))) Тож і до кімнати Афіни не просто так прагне... Дякую за коментар ❤️❤️❤️
❤️❤️❤️
Мілана, ❤️❤️❤️❤️❤️
Цікаво що ж відповість Афінах своєму сталкеру на таку зухвалість))).❤️
Олена, Дякую за проявлену цікавість ❤️❤️❤️
Ура! Сталкера запросять вгості!! Це класно...і це дійсно найкраща атмосфера для них обох. Хоч би він тільки погодився. Все таки, перспектива прийняти душ..ну дуже приваблива;)
Інна Турянська, Та куди він подінеться)) І перед ним відкриється купу перспектив)))
Ну смачна вечеря)) макарони та огірки...я макарони дуже люблю)), але ж найголовніше це компанія. А вона класна! Головне, щоб на цій вечір між ними не було сторонніх запахів, але як ми вже знаємо з попередніх прод, їх немає)
Інна Турянська, Ой, не факт, сторонні точно будуть, але чи люди, чи запахи, то ще з'ясується)))
Оце буде вечеря)) Пельмені вирішили все)) Інеса здавалася такою непохитною, але все ж здалася під натиском обставин\(^_^)/
А стартер/сталкер схоже здивувався такому розвитку подій)) Мабуть подумки вже прикидав який костюм одягне на сіє дійство(^_^)
Дана Банні, Та хай що завгодне одягає, аби не скафандр, бо в скафандрі мити його буде важко:)))
Дякую за активне читання ❤️❤️❤️
Не очікував сталкер такого, навіть підзавис))) Зазвичай це він всіх дивує, а не навпаки.
Олена, І таке буває))) Дякую за увагу до книги ❤️❤️
Дуже дякую за проду ❤️❤️❤️
Мілана, І я дякую Вам ❤️❤️❤️
Оце закручується, дуже класно)
Запрошую і до своєї історії, буду рада вашій думці♥️
Дана Банні, ++ ❤️
Бачу тут уже хтось пише, що все закручується( ̄ー ̄)
Але як на мене все ще складніше. Не було романтичної вечері, а я так на неї сподівалася))) Ех, життя-буття)) Трохи здивувалася, що сталкер у двірники перекваліфікувався. Але то, мабуть, для справи треба))
Дякую за круту книгу й бажаю натхнення авторці(*^^*)\(^-^)/
Дана Банні, Вечеря буде, але чи романтична, чи ні... Та це вже зовсім інше запитання))) Нашому сталкеру все для справи треба:)
Дякую за коментарі, читання та побажання ❤️❤️❤️
Не здивуюся якщо наш бомжик виявиться багатієм. Дякую за розділ ❤️
Солодка черешенька, Дякую за читання ❤️❤️
Ото напосіли Інеса з Марійкою на бідну Афіну) Уже й не подітися нікуди від не можна. З приводу пиріжка. Гадаю, наш сталкер таким не вдовольниться. Мінімум пасок від бренду Томмі Хілфігер, і то, може, носом крутити буде)) Все ж парфуми Діор, то вам не дешевий спиртовий Бізнесмен Альошка (бачила колись в інтернеті такі одеколони за 50грн)
(*^。^*)( ´・∀・`)
Дана Банні, Розсмішили:)))) Ой, це точно! Сталкеру не так і легко вгодити) Але Інеса з Марійкою того ще не знають(( Дякую за читання ❤️ І окрема подяка за класний коментар ❤️
Яка ж добра подруга, прихистила в себе, тепер можна і котиків додому приносити (◠‿◕)
Солодка черешенька, Хоча б лише котиками обмежилось, а то мало що можна принести))) Дякую за коментар ❤️
Дуже цікаво як сталкер би відреагував на подарунок)) кружка дуже навіть корисна річ, він би собі чайочки бабахав)) а ще якби Афінину фотографію на чашку,то взагалі би)))
Інна Турянська, Ахах, щоб милувався нею цілодобово й всюди з нею був разом)) Точно))) Дякую за позитивчик, Інночко ❤️
Запитання Афіни цілком справедливе...щодо того, хто він? Якщо вже він відповідає за її життя та безпеку,так скажімо. То дійсно треба розуміти, що за людина тебе сталкерить)
Інна Турянська, Так, цілком доречне та важливе запитання)) От тільки ще не час для відповіді...
Дякую за цікавий розділ ❤️
Мілана, Щиро дякую ❤️❤️❤️
Дякую за цікавий розділ ❤️☺️
Солодка черешенька, Дякую за активне читання ❤️❤️❤️
То наш безхатько не такий простий як здається... Цікаво, цікаво))
Солодка черешенька, Ага, не простий, а золотий)))
Приємно знати, що сюжет зацікавлює ❤️
Біднятко друзів його забрали, ох горе. А тепер мені і самій цікаво звідкіля в безхатька парфуми? Дякую ❤️ дуже цікаво))
Солодка черешенька, Може колись він розкаже))
Дякую за коментування ❤️❤️
Яка мила сцена з кошенятком, сльозу пустила. Такий сентиметальний розділ ಥ╭╮ಥ
Солодка черешенька, Дякую за емоції та читання ❤️
Дуже дякую за цікаву проду ❤️
Мілана, Дякую за читання та коментування ❤️❤️
Ото наплів з три короба... Я не я й хата не моя. І чого не можна було хоча б трохи правди сказати? Мені, як і Афіні, цікаво, хто ж такий цей безхатько 007(^.^)
Ще Інеса розторохтілася... Можна ж було трохи пізніше( А тепер все, сталкер утік(  ̄ー ̄)ノ
Ех, ну як так?? Пані авторко, я з нетерпінням чекаю на продовження
(*^。^*)( ´・∀・`)
Дана Банні, То так було треба)) Всі у своїх репертуарах))
Щиро дякую за коментар ❤️❤️❤️
Я просто не уявляю, що там робилося в Афіни в душі. Це жах. Це дуже страшно насправді. Мабуть, її
заспокоїв лиш той факт, що з'явився її сталкер. Цікаво дуже що всім треба від богині.
..
Інна Турянська, Точно не гроші)) А що саме з'ясуємо)
Котики то любов, але якщо цей безхатько пустить його на біляш. Уб'ю! Але найбільше зацікавило, що він знає ім'я господині квартири. Тому трохи страшно за Афіну. Дякую ❤️
Солодка черешенька, Безхатько сам за котиків кого хочеш на люля-кебаб пустить)))
Дякую, що читаєте ❤️❤️❤️
Нічого собі завертілося! А де та Іннса? Не квакнула ще? Оце, біжи, Афіно, біже не вселяє надії в світле майбутнє. Коли вони вже поговорять? Я тут уся на нервах, останній ніготь догризаю!!(゜ロ゜ノ)ノ
Дана Банні, Побережіть нігтіки, ще все найцікавше попереду)))
Щиро дякую за цікавий коментар ❤️❤️
Дуже дякую за цікаву проду ❤️
Мілана, Дякую за читання ❤️❤️
Ахах, я вже зацікавилась))
Сталкер-безхатько — це, звісно, новий рівень «принца на білому коні» ♡ Може, її реально хтось розігрує, а може там усе набагато цікавіше. Але життєво: мрієш про мільйонера-красеня, а доля підкидає буркотуна… або взагалі безхатька (≧▽≦) Коротше, звучить дивно, смішно і дуже інтригуюче ♡ Буду читати.
Солодка черешенька, Приємно знати, що ідея чіпляє))) Дуже дякую за гарний коментар ❤️❤️
Видалення коментаря
Ви дійсно хочете видалити повідомлення?
Видалити СкасуватиКоментар буде видалено назавжди.
Блокування коментування
Ви дійсно хочете заборонити можливість коментування?
Заборонити Скасувати