19 991
Анотація до книги "Сто перша проблема боса"
БЕЗКОШТОВНО!
Ліна прийшла працювати у фірму Євгена й одразу перетворилася на його нічний жах. З неперевершеним талантом вона створює багатостраждальному босу нові й нові проблеми, ніби йому бракує власних. А найгірше – звільнити її він не може.
Євген звик усе контролювати, а Ліна живе за принципом: «Якось воно буде». Вони дратують одне одного, сваряться при кожній нагоді й мріють триматися якомога далі.
Але доля має власне почуття гумору.
Щоб отримати спадок, вони змушені переконувати всіх, що закохані, та розплутувати підступні інтриги «любих» родичів. І врешті зробити найважливіший вибір: Ліна – лише сто перша проблема Євгена, а він – прикре непорозуміння в її житті? Чи їхні стосунки зовсім не фіктивні й цінніші за будь-який спадок?
Ліна прийшла працювати у фірму Євгена й одразу перетворилася на його нічний жах. З неперевершеним талантом вона створює багатостраждальному босу нові й нові проблеми, ніби йому бракує власних. А найгірше – звільнити її він не може.
Євген звик усе контролювати, а Ліна живе за принципом: «Якось воно буде». Вони дратують одне одного, сваряться при кожній нагоді й мріють триматися якомога далі.
Але доля має власне почуття гумору.
Щоб отримати спадок, вони змушені переконувати всіх, що закохані, та розплутувати підступні інтриги «любих» родичів. І врешті зробити найважливіший вибір: Ліна – лише сто перша проблема Євгена, а він – прикре непорозуміння в її житті? Чи їхні стосунки зовсім не фіктивні й цінніші за будь-який спадок?
протистояння характерівбос та підлеглафіктивні стосунки
“Якщо вам до душі романтичні комедії про боса й підлеглу, яскраві перепалки, кумедні ситуації та почуття, які приходять без запрошення, ласкаво прошу до нової історії. Буде весело, емоційно й дуже романтично.”
“Він — її бос, вона — його нічне жахіття. Але заради спадку вони грають закоханих і потрапляють у вир родинних інтриг. Спадок чи кохання — яким буде їхній вибір? Емоційно і непередбачувано! Рекомендую!”
Зміст книги: 17 глав
Останнє оновлення: сьогодні
160 коментарів
Щоб залишити коментар, увійдіть в обліковий запис
УвійтиВітаю з новинкою ❣️✨
Ромул Шерідан, Дякую❤️❤️❤️
Ух, нарешті Ліна взяла себе в руки) Так, дівчинко, покажи їм усім!)
Лана Жулінська, Покаже, ще не раз) Ми будемо здивовані)
Вітаю з новинкою) Початок книги дуже захопливий, хоча для Ліни перший робочий день виявився жахливим... та, впевнена, що все владнається)
Ларія Ковальська, Щиро дякую) Впевнена, що в нещасного боса ще жахливіший)
Вітаю з новинкою!(•‿•) Натхнення і успіхів книзі! А Ліна прям ходяча катастрофа!(•‿•) В перший же день роботи впала на свого боса, а на другий день облила його колою! (•‿•) І не буде Ліна писати заяву про звільнення по власному бажанню, і покаже ще зарозумілому Євгену , що ніяка вона не селючка! Дякую, цікаво читати.
Светлана Марченко, Щиро дякую за коментар) Ліна справжня халепа на голову свого боса) але вже скоро в обох буде ціль, яка змусить діяти спільно)
Ну... невихованим селюком тут себе виставив саме Євген. А Ліна молодчинка, не дала себе образити)))
Олена Родан, ❤️❤️❤️
Дякую за цікаву проду
Nadya, ❤️❤️❤️
Ой-ой, спочатку Ліна вже змирилась, що неправа і має піти, але Євген своїми ж словами її переконав у зворотньому. Тепер вона точно вже нікуди не піде, і від їхнього протистояння дай боже щоб офіс цілим залишився))
Анна Лір, Через декілька розділів вони змушені будуть пригальмувати в своєму протистоянні )) додаткові причини, які змушують думати про шлюб з'являться не тільки у Євгена)) дякую❤️❤️❤️
Оце бідова наша Ліна)) І коли майже не попила, й траблів
з босом нахапалася) Ну тепер він ще більше топитиме за
її звільнення.
Дякую за цікавий розділ❤️❤️❤️
Анжеліка Горан, Ага)) Не на ту напав) Ліну так просто не проконаєш)) Дякую❤️❤️❤️
Ох навалилося на Євгенія, з усіх боків пресують(
Лана Жулінська, Так і є. Попри гумор, ми побачимо й інший бік життя Євгена. Дякую❤️❤️❤️
Що таке не везе і як з цим боротися - то це точно про Ліну!))
Новому босу хіба можна давати засумувати та передихнути від халеп?! Звісно, ні)
А тому, тримайся, Євгене, заспокійливі краплі - це твої друзі, коли поруч Ліна, аххах))
Дуже дякую за класний початок ❤️
Sana Boboho, Ліна – це справжня катастрофа для Євгена) Поки що) Але в будь-якому разі вона переверне все життя боса) Дякую❤️❤️❤️
Ого, яка у Євгена історія(
І родичі такі, що нікому не побажаєш…
Лія Лісова, Що правда, то правда(( Дякую❤️
Мдааа Євгенові і позаздрити не можна .Мало що свої неприємності .
Так шей маса тисне..
А "родичі" , ті що "люблячі" то й мови немає .Кожен раз сиараються принизити..Встромити ножа в спину..
Як же ж...На кону великі статки.
❤️❤️❤️
Оксана Морус, Там дуже специфічна родина( Євгена ще чекає купа інтриг( Дякую за коментар❤️❤️❤️
Ха-ха, життя Євгена було позбавлено барв? Отримай свою персональну халепу для яскравості сірих офісних буднів) У Ліни випробування за випробуванням. Тут тепер хто кого!) Дякую ❤️
Оксана Митчик, О, зараз випробовують один одного на міцність, а згодом стануть союзниками) А далі побачимо(◠‿◕) Дякую❤️❤️❤️
Здається намічається велике протистояння та битва характерів... З першого ж дня Ліні не щастить в офісі... Хотіла зробити добру справу, але звалилась на голову шефу, при цьому зламався макет для презентації... Для Євгена вона стала персональним кошмаром, бо прийшлось відкласти презентацію проєкта, яким він хотів вразити батька. На наступний день нова халепа за участю Ліни, знову бос постраждав... Звільнити дівчину не може, але дуже хочеться... Тепер Євген хоче створити умови, щоб вона пішла сама... Цікаво, що вийде з цього протистояння... Дякую! Чекаю продовження
Светлана, Побачимо, разом що вийде з цього протистояння)) Але обіцяю, що буде цікаво) Дякую за коментар❤️❤️❤️
Дякую за цікаву проду
Nadya, Далі буде ще цікавіше) ❤️❤️❤️
Сподіваюсь Горіхович виявиться міцним горішком і все витримає))) На них обох тиснуть і матері, і обставини.
Олена Родан, Так, попри велику кількість гумору, нас чекає чимало інтриг, несподіванок і романтики) Дякую❤️❤️❤️
О, то у Євгена теж життя не таке просте, як здавалось. Здається, у них з Ліною багато спільного)) Але що ж задумав наш Євген? Не подобається мені його підступний план, дуже негарно((
Щось ніяк не може Ліна поладнати з босом… Ще й ця кола так невчасно впала(
Збоку це мабуть виглядало кумедно, щоправда «Горіхович» точно не оцінив☺️
Лія Лісова, Оцінив, тільки така оцінка не сподобається Ліні. Дякую за коментар❤️❤️❤️
Ото Женя нехай не тримає зла на Ліну, а її просить про допомогу
раз та Віола задню дала)) Це було б весело)))
Дякую за чудовий розділ ✨️❤️✨️
Анжеліка Горан, Дякую за класні коментарі❤️❤️❤️
Вітаю з новинкою і бажаю натхнення
Nadya, Щиро дякую❤️❤️❤️ Сподіваюся, моя історія вам сподобається)
Ахах з боку це виглядає дуже смішно, але думаю, ні Ліні, ні Євгену так не здається)
Лана Жулінська, Тут ви точно це помітили)
Ліні пощастило, що такі впливові родичі взяли під крило, але здається, в цілому по життю їй не дуже щастить)) ну просто одна неприємність за іншою)) Ще й мама тепер ображається.
А у Євгена теж своїх проблем повно, для нього Ліна зараз це просто заноза, якої неможливо позбутися, але от термінова потреба в нареченій робить ситуацію цікавішою)))))
Анна Лір, Там ситуація буде ще двозначнішою))
Ну мама даремно так на Ліну напала. Не знаю які там достеменно
стосунки з ріднею батька, але на перший погляд, не погані)) Жуйка в
волосся — то біль(( Дякую за цікавий розділ ❤️❤️❤️
Анжеліка Горан, Дякую за чудовий коментар. Мама переживає – в неї не найкращий досвід спілкування з ріднею Роберта(
Вітаю, успіхів вашій творчості, легкого пера та вдячних читачів, підписалась на вас, надіюся навзаєм ❤️
Іванна Турецька, Дякую❤️❤️❤️
Не пощастило Євгенію, також зібрав усі проблеми в один день. Прямо ідеальна парочка))
Лана Жулінська, Побачимо))
Епічно вийшло)) Ліна зібрала всі нещастя в один день: павук, тріск спідниці та падіння на боса. Але думаю, даремно втекла, вона точно запам'яталася)))
Лана Жулінська, Це тільки початок))
Вітаю з новинкою❤️❤️
Ірина Саха, Дякую❤️❤️❤️
Вітаю з новинкою ❤️❤️❤️
Арія Щульц, Дякую❤️❤️❤️
Вітаю з новинкою❤️
Анотація неймовірно цікава)))
Лія Лісова, Щиро дякую❤️❤️❤️
Думаю, Ліна себе ой як накручує)) Ніяких капутів її кар'єрі не буде. Навпаки, бос там у шоці від неї. Де ще він так з кимось перетнеться?)) Хі-хі))) Дякую за цікавий розділ і ще раз вітаю з новиночкою❤️❤️❤️
Анжеліка Горан, Дякую за привітання❤️❤️❤️ Бос справді у шоці) але там дуже непростий характер) Хоча, як і в усіх моїх героїв))
Вітаю з новинкою! Успіхів, натхнення й задоволених читачів!
Айрін Ван, Дякую❤️❤️❤️
Вітаю авторку з новинкою❤️
А книжечці шаленого успіху✨️
Олена Родан, Дякую❤️❤️❤️
Вітаю з новинкою) Нехай читають)
Юлія Богута, Щиро дякую❤️❤️❤️
Вітаю з новинкою!✨️✨️✨️
Маріель Ласт, Дякую❤️❤️❤️
Вітаю вас з новинкою ❤️
Вітаю з новиночкою❤️❤️❤️
Анжеліка Горан, Дякую❤️❤️❤️
Вітаю з новинкою! Успіхів та натхнення! ❤️❤️❤️
Крісті Ко, Дякую❤️❤️❤️
Вітаю з новинкою. Бажаю успіхів книзі
Наталья Храпакова, Щиро дякую❤️❤️❤️
Вітаю з новинкою ❤️❤️❤️❤️
Арія Щульц, Дякую❤️❤️❤️
вітаю з новинкою)
Соланж Седу, Дякую❤️❤️❤️
Вітаю з новинкою ❤️ Легкого старту ✨
Лана Жулінська, Дякую❤️❤️❤️
Вітаю з новинкою ✨
Успіху книзі ♥️
Ірина Саха, Дякую❤️❤️❤️
Вітаю з чудовою новинкою! ❣️❤️❣️❤️
Анна Лір, Дякую❤️❤️❤️
Вітаю з новинкою)))
Стасія Мун, Дякую❤️❤️❤️
Вітаю з новинкою!❤️❤️❤️ Нехай буде успішною!
Оце початок!)
Устина Цаль, Щиро дякую, моя хороша❤️❤️❤️
Вітаю з новинкою!
Марія Залевська, Дякую❤️❤️❤️
Вітаю з новинкою!!!
Олекса Чорна, Дякую❤️❤️❤️
Вітаю з новинкою ❤️❤️❤️
Кері Блек, Дякую❤️❤️❤️
Вітаю з новинкою ♥️
І проблемою для боса))
Катерина Винокурова, Дякую❤️❤️❤️
Вітаю з новинкою)))
Віккі Грант, Дякую❤️❤️❤️
Видалення коментаря
Ви дійсно хочете видалити повідомлення?
Видалити СкасуватиКоментар буде видалено назавжди.
Блокування коментування
Ви дійсно хочете заборонити можливість коментування?
Заборонити Скасувати