19 991
Анотація до книги "Сто перша проблема боса"
БЕЗКОШТОВНО!
Ліна прийшла працювати у фірму Євгена й одразу перетворилася на його нічний жах. З неперевершеним талантом вона створює багатостраждальному босу нові й нові проблеми, ніби йому бракує власних. А найгірше – звільнити її він не може.
Євген звик усе контролювати, а Ліна живе за принципом: «Якось воно буде». Вони дратують одне одного, сваряться при кожній нагоді й мріють триматися якомога далі.
Але доля має власне почуття гумору.
Щоб отримати спадок, вони змушені переконувати всіх, що закохані, та розплутувати підступні інтриги «любих» родичів. І врешті зробити найважливіший вибір: Ліна – лише сто перша проблема Євгена, а він – прикре непорозуміння в її житті? Чи їхні стосунки зовсім не фіктивні й цінніші за будь-який спадок?
Ліна прийшла працювати у фірму Євгена й одразу перетворилася на його нічний жах. З неперевершеним талантом вона створює багатостраждальному босу нові й нові проблеми, ніби йому бракує власних. А найгірше – звільнити її він не може.
Євген звик усе контролювати, а Ліна живе за принципом: «Якось воно буде». Вони дратують одне одного, сваряться при кожній нагоді й мріють триматися якомога далі.
Але доля має власне почуття гумору.
Щоб отримати спадок, вони змушені переконувати всіх, що закохані, та розплутувати підступні інтриги «любих» родичів. І врешті зробити найважливіший вибір: Ліна – лише сто перша проблема Євгена, а він – прикре непорозуміння в її житті? Чи їхні стосунки зовсім не фіктивні й цінніші за будь-який спадок?
протистояння характерівбос та підлеглафіктивні стосунки
“Якщо вам до душі романтичні комедії про боса й підлеглу, яскраві перепалки, кумедні ситуації та почуття, які приходять без запрошення, ласкаво прошу до нової історії. Буде весело, емоційно й дуже романтично.”
“Він — її бос, вона — його нічне жахіття. Але заради спадку вони грають закоханих і потрапляють у вир родинних інтриг. Спадок чи кохання — яким буде їхній вибір? Емоційно і непередбачувано! Рекомендую!”
Зміст книги: 17 глав
Останнє оновлення: сьогодні
160 коментарів
Щоб залишити коментар, увійдіть в обліковий запис
УвійтиДякую за цікаву проду
Nadya, Щиро дякую за зворотній зв'язок❤️✨❤️✨❤️
Ух ти, а це часом у Євгена не зацікавленість прокидається? Не глянула, слова не сказала, у понеділок повчить манерам... )))
Ахаха ой ору. Гріхович, Горіхович ще й в голос сказала)) але це ще ладно, а ось кола… сподіваюся, бос доживе до кінця книги))
Світлана Бонд, Мусить)) Але постраждати бідолазі доведеться))
А що Женя хотів? Щоб Ліна правду розповіла? Ну такоє...
Версія з кошеням, на мій погляд, ідеальна, тому нехай не
викаблучується.
Дякую за цікавий розділ ❤️❤️❤️
Анжеліка Горан, Абсолютно ідеальна) ❤️❤️❤️
Нуууу, який він злюка. Ну подумаєш, зіпсувала макет, чого одразу звільняти… сам винен, що налякав її.
Світлана Бонд, А хто ж ще)) Жіноча солідарність(✿^‿^)
Оце так зустріч!!! Ахаха назвала потворою павука, а бос не так зрозумів. А потім загубила туфлю і втекла, як Попелюшка. Таку бос точно не забуде))
Світлана Бонд, Забудеш таку)) Ще в кошмарному сні насниться))
Такий чудовий вечір зіпсували Ліні - і зі спадком дядько засмутив, і ще й бридкий бос виявився в цьому ж ресторані...
Ларія Ковальська, ❤️❤️❤️
Дякую за цікаву проду
Nadya, ❤️✨❤️✨❤️
Спадок — це, звичайно, добре, але умови поки що нездійсненні( І що ото надумав Євгеній, чому усміхатися надумав?
Лана Жулінська, Дізнаємося в наступному розділі) Дякую за цікаві коментарі❤️❤️❤️
Ну наче пронесло) Уявляю, які там аромати ванілі були від
Ліни та Жені☺️ Але можна видихнути)))
Дякую за цікавий розділ ❤️❤️❤️
Анжеліка Горан, Дякую за чудові коментарі❤️❤️❤️
Оце вигадала)) Хоча вдома спрацювала історія, а от Євгеній знову не оцінив(
Лана Жулінська, Вона така вигадниця)❤️❤️❤️
От воно що… Ще й такі цікаві умови для отримання спадку)
Сподіваюсь, вечір закінчиться без сюрпризів цього разу☺️✨
Лія Лісова, Марно сподіваєтеся)) Дякую за коментарі❤️❤️❤️
У Євгена після того, як побачив Ліну в ресторані, виник свій план. І він запропонує дівчині зіграти роль його нареченої.
Катя, Не так швидко і не так просто)) Принаймні в мене в книгах(◠‿◕) Щиро дякую, що читаєте та коментуєте❤️❤️❤️
Оце так умови)))) оце Ліна така категорична, не вірить у свої сили,що зможе вивчитись. Ну але вони з Євгеном якраз можуть допомогти один одному))))))))
Тепер Євгенію доведеться навчитись любити котів і забути про алергію)
Ларія Ковальська, А куди він дінеться❤️❤️❤️
Хай сфінкса бере і пігулками запасається... правда казочка про такого котика в смітнику не дуже реалісьична буде)))
Олена Родан, ❤️❤️❤️
Впоралися, знайшли журнал) уже прогрес, майже злагоджено працювали)))
Лана Жулінська, Ага, одна команда)) ❤️❤️❤️
Аха-ха. Уявила, як він спочатку запихує її в контейнер, потім дістає і смердючий сідає в своє авто. Пха-ха-ха...а Ліна то добре зубатою виявилась)))
Олена Родан, І не кажіть)) Яке дибало, таке і здибало)))
Напевно ця вигадка про кошеня теж ще спливе десь і додасть проблем))) Доведеться бідному Євгену і справді котика завести попри алергію аби підтримати легенду))
Анна Лір, І ще якого))) Дякую за чудові коментарі❤️❤️❤️
Дякую за цікаву проду
Nadya, Дякую, що залишаєтеся з моїми героями❤️❤️❤️
Ото Ліна вигадниця)
Але по факту, кошеня - найкращий варіант, а що ще вигадати?)
Лія Лісова, Для Ліни – точно) Але, як це відгукнеться бідному Євгену))
І чому Ліна не сказала тітці і дядькові правду? Придумала історію з кошеням. Що не день, то нова пригода.
Катя, Тому що прийшлося б розповідати про історію з "Колою", сканером і журналом у смітнику))
Вона переживає, що родичі
розчаруються в ній. А про кошеня так
мило і безпечно. Дякую що читаєте та коментуєте❤️❤️❤️
. Відчуваю, що ця Халепа й наречену буде вдавати
Ira, Ви навіть не уявляєте, що їх чекає попереду) Дякую, що читаєте та коментуєте❤️
Це ж треба так проколотися з журналом реєстрації((
Тепер бос точно їй життя не дасть( Хіба що Ліна якось
викрутиться)))
Дякую за цікавий розділ ❤️❤️❤️
Анжеліка Горан, Та швидше це Ліна не дає бідному босу спокійно дихнути) А викручуватися будуть разом;) ❤️❤️❤️
Не подобається мені ця Люся, така зухвала та хитра, хоча і сама колись була новенькою, а от прибиральниця хороша людина, що вміє співчувати)
Ларія Ковальська, Ну, Люсю можна зрозуміти)) Вона за премію планувала поїхати в Таїланд) Навіть передплату за путівку внесла) А премії не буде – Ліна постаралася(◠‿◕)
Дякую за цікаву проду
Nadya, Дякую, що коментуєте❤️✨❤️✨❤️
Уявила цю картину і просто плачу з сміху.. ахах)))
Ліна молодець, не змовчалаа)
Божечки, оце так пригода в сміттєвих баках)) молоді безхатьки ахахах)))) А Ліна хоч і генерує нетриємності, але і постояти за себе вміє, це ж треба, ще й сфотографувати додумалась))))
Оце жартики( Взяли довели бідну Ліну з тими паперами.
Треба тому Горіховичу, Люсі й решті жартівників по шапці
надавати) Хоча б за сканер нічого Ліні не сказали)
Дякую за цікавий розділ ❤️❤️❤️
Анжеліка Горан, Жарт чи бажання провчити Ліну? Побачимо в наступних розділах і що з цього вийде. Дякую за чудові коментарі❤️
Ну це вже катастрофа з тим журналом.. Невже полізе у смітник?
Тея Калиновська, Інтригуєте❤️☺️
Дякую за цікаву проду
Nadya, Дякую за коментар❤️✨❤️✨❤️
А Ліна молодець, не розкисла, а вистояла перед босом і прально, не треба було йому ображати дівчину...
Ну, 3 вже є, лишилось 98 проблем
Ira, Можливо, Ліна розв'яже їх за один раз ;) У неї талант) Дякую за коментар❤️❤️❤️
Ліна-катастрофа))) Ну і де тепер ту папку їй шукати?
Олена Родан, В смітнику біля дому) Вона ненароком згребла журнал реєстрації із папками до сміттєвого мішка))
Цікаво, що ж там за сюрприз буде в ресторані)
Ох бідна Ліна, та що ж таке, не пощастило з цим журналом)) А цікаво, проблеми на сервері хоч не через неї? Чи залитий сканер якось вплинув і на це)))
Анна Лір, Ні, сканер до сервера не має ніякого відношення))) , а от до зниклої папки – пряме.
Ох, Ліно, скільки ж можна притягувати до себе неудачу((( тепер ще й папку шукати.
Лана Жулінська, А які ,,драматичні'' будуть пошуки)) і яку нову проблему підкине Ліна босу;))
Ліна-це ж уособлення більшості в свої перші робочі дні.Самі вони село неотесане,теж велике панство(((
Тетяна Маркова, Згодом ми трохи більше дізнаємося про Євгена і зрозуміємо, яке він теж панство))) Щиро дякую, що читаєте та коментуєте❤️❤️❤️
Ліна винна у тому, що зламався макет презентації, а також вона випадково облила боса колою. Але коли він обізвав її селючкою і сказав писати заяву на звільнення, то дівчина вирішила не вестись на погрози і висловила босу все, що про нього думала.
Катя, Перші робочі дні Ліни виявилися дуже насиченими)) Дякую за коментар❤️❤️❤️
Ну така невезуха у Ліни в перші дні роботи....то макети розтрощила,то боса стрельнула колою....але ж то не вона.....то павук,то сама кола.....Євген злий,але і звільнити не може.....а Люся підла.....добре,що прибиральниця підказала та заспокоїла.....на завтра Ліна щось придумає....
Ніна Михайловська- Спичак, Щиро дякую за коментар)❤️❤️❤️ Ліна придумує, а бідному босу прилітає))
Щось взагалі Ліні не таланить останнім часом (
Ще й та Люся така єхидна, масла у вогонь підливає…
Лія Лісова, І не кажіть) Неприємності у неї, а страждає бос)) Дякую❤️❤️❤️
Це хто у нас тут обізвався? З якого дива Женечка роздає
титули? Хто селючка, а хто ні?))) Теж мені еліта. Треба
йому атата організувати)))
Дякую за цікавий розділ ❤️❤️❤️
Анжеліка Горан, У бідного Євгенія не витримали нерви))) Зрозуміємо і обійдемося без атата) Хоча, ні. В наступних розділах, його чекає добре атата)))
Дякую за цікаву проду
Nadya, Щиро дякую, що читаєте та залишаєте коментарі❤️✨❤️✨❤️ Далі тільки цікавіше)
От так і думала, що Кола там нашкодить( Бідний Горіхович, тобто, Генріхович...
Згадала себе як в 19 років сиділа над папками і ридала як Ліна бо цифри пригали не туди куди потрібно)))
Як же їй важко, коли немає підтримки і навпаки — усі проти тебе( Сподіваюся, Ліна знайде когось, крім прибиральниці, хто зрозуміє її і допоможе)
Лана Жулінська, Ліна і сама прекрасно впорається) А ось Євген навіть не підозрює, яка нова пригода його чекає через цю невгамовну дівчину))
Ох бідна Ліна, оце вигадали їй роботу! Пощастило, що добра прибиральниця їй трапилась)) Але відчуваю, що історія зі сканером ще не закінчилась))
Анна Лір, Так і є) Правда не зі сканером)) Але близько;))
Пригоди не закінчуються, вже й сканер залила. Не дівчина, а ходяча катастрофа. Відчуваю, що буде весело.
Валентина Ліщук, Весело, ніжно, романтично – все буде. І не забуваємо про підступні інтриги рідні Євгена. Дякую за чудові коментарі❤️
Вітаю з новинкою, успіхів книзі, побільше сердечок. У Ліни з першого дня у офісі одні проблеми. То впала на голову боса, то облила водою. Але коли зачепив бос, що вона селючка, то злість не дала піти за власним бажанням. Ну, тепер Євгенію Генріховичу навчайтеся Ліна буде мстити.
Валентина Ліщук, Щиро дякую за такі теплі побажання❤️ Ця парочка нам не дасть сумувати. У них попереду дуже цікава історія, де буде багато несподіванок)
Чесно кажучи, я навіть подумати не могла, що в Євгенія така ситуація.
Ну і мені його по-людськи шкода. Він відкривається, як глибокий персонаж
зі своїм бекграундом)))
Дякую за цікавий розділ ❤️❤️❤️
Анжеліка Горан, За зовнішнім іскристим фасадом прихована не менш цікава, хоч і не така гумористична історія. Причому в обох)
Нарешті Ліна проявила характер)
Але там і заіскрило між ними✨
Лія Лісова, Характер є в обох) З цією парочкою сумувати не вийде)
Видалення коментаря
Ви дійсно хочете видалити повідомлення?
Видалити СкасуватиКоментар буде видалено назавжди.
Блокування коментування
Ви дійсно хочете заборонити можливість коментування?
Заборонити Скасувати