19 973
Анотація до книги "Сто перша проблема боса"
БЕЗКОШТОВНО!
Ліна прийшла працювати у фірму Євгена й одразу перетворилася на його нічний жах. З неперевершеним талантом вона створює багатостраждальному босу нові й нові проблеми, ніби йому бракує власних. А найгірше – звільнити її він не може.
Євген звик усе контролювати, а Ліна живе за принципом: «Якось воно буде». Вони дратують одне одного, сваряться при кожній нагоді й мріють триматися якомога далі.
Але доля має власне почуття гумору.
Щоб отримати спадок, вони змушені переконувати всіх, що закохані, та розплутувати підступні інтриги «любих» родичів. І врешті зробити найважливіший вибір: Ліна – лише сто перша проблема Євгена, а він – прикре непорозуміння в її житті? Чи їхні стосунки зовсім не фіктивні й цінніші за будь-який спадок?
Ліна прийшла працювати у фірму Євгена й одразу перетворилася на його нічний жах. З неперевершеним талантом вона створює багатостраждальному босу нові й нові проблеми, ніби йому бракує власних. А найгірше – звільнити її він не може.
Євген звик усе контролювати, а Ліна живе за принципом: «Якось воно буде». Вони дратують одне одного, сваряться при кожній нагоді й мріють триматися якомога далі.
Але доля має власне почуття гумору.
Щоб отримати спадок, вони змушені переконувати всіх, що закохані, та розплутувати підступні інтриги «любих» родичів. І врешті зробити найважливіший вибір: Ліна – лише сто перша проблема Євгена, а він – прикре непорозуміння в її житті? Чи їхні стосунки зовсім не фіктивні й цінніші за будь-який спадок?
протистояння характерівбос та підлеглафіктивні стосунки
“Якщо вам до душі романтичні комедії про боса й підлеглу, яскраві перепалки, кумедні ситуації та почуття, які приходять без запрошення, ласкаво прошу до нової історії. Буде весело, емоційно й дуже романтично.”
“Він — її бос, вона — його нічне жахіття. Але заради спадку вони грають закоханих і потрапляють у вир родинних інтриг. Спадок чи кохання — яким буде їхній вибір? Емоційно і непередбачувано! Рекомендую!”
Зміст книги: 17 глав
Останнє оновлення: сьогодні
160 коментарів
Щоб залишити коментар, увійдіть в обліковий запис
УвійтиПерший крок зроблено - пожалів, що наговорив зайвого)
Думаю, далі буде ще цікавіше ❤️
Вже чекаю коли ж він запропонує їй фіктивні стосунки))
Ну от знов наговорив зайвого! Жалкує він тепер! Так треба піти вибачитись, значить))) Теж мені, суворий начальник, усіх порозганяв))
Щось Ліна не там чоловіка шукає. Під критерії дядька такі там точно не водяться. Хом'ячки... і все багатство. Хоча буде класно там анкету Жені з котиком побачити)))
От вміє Роберт вказати місце. Наче і хороший, все для Ліни старається, але так тицьнути платним навчанням і зневажливо про учителювання.... не приємно(
А от про машину, ту я з ним погоджуюсь. Їзді в місті навчитися ще потрібно.
Олена Родан, Роберт має свої цінності. Побачимо, чи зможе Ліна відстояти свої кордони) Дякую❤️❤️❤️
Бідна Ліна, всі від неї щось вимагають... Навіть, Люся, щоб та шукала у себе якийсь талант. Відчуваю, корпоратив буде ціквим)
Ларія Ковальська, Несподіваним. Особливо для Люсі))) Дякую за чудові коментарі❤️❤️❤️
Перший розділ обіцяє,що буде весело)
Стасія Мун, Так, не засумуємо) Дякую❤️❤️❤️
Ну і сім’я у Євгена… мати гроші вимагає. Ще й дружина батька чомусь виписує. Цікаво:))
Світлана Бонд, Справді буде цікаво) Дякую за коментарі❤️❤️❤️
Розумію біль Ліни, бо сама гуманітарій..(
І шкода, що підтримки від матері немає, та й Роберт не сильно переймається її бажаннями…
Але молодець, що вирішила не відмовлятися від спадку.
Лія Лісова, Лише гуманітарії зрозуміють весь масштаб страждання Ліни))) Дякую за чудові коментарі❤️❤️❤️
Дякую за цікаву проду
Nadya, ❤️✨❤️✨❤️
Капець. Спочатку подумала що Ліна, побачила ЙОГО це боса, потім зрозуміла що вона на павука сказала потворний, а коли вона взяла стремянку. Подумала що вона впаде на той макет так і вийшло тільки плюс вона ще й на боса впала. Оце так початок ❤️ Дякую дуже цікаво ❤️
Світлана Романюк, Так початок дуже драматичний)) Щиро дякую за коментар і радію, що ви тут❤️❤️❤️
Що ж там за сюрприз від Рената?
Ого, скільки на Ліну навалилося! Ох, як гуманітарій, я її дуже добре розумію, теж із цифрами не дружу))) Але судячи з реакції на слова Сніжани, всі родичі теж думають, що у Ліни з навчанням не дуже вийде, а більше шанс підчепити мажора)) От ще й мама на додачу зі своїми повчаннями!
Цікаво, який у Ліни знайдеться талант))♥️♥️♥️
Анна Лір, Ой, там такий несподіваний буде корпоратив)) Дякую, що читаєте та ділитеся враженнями❤️❤️❤️
Неймовірно захоплива історія! Успіху Вам.
Коментар видалено
Що батько, що мати в Женєчкі ще ті подаруночки під ялинку((
Послужним списком не здивована, відразу зрозуміла, що хлопчина
наш знатний ловелас))
Дякую за цікавий розділ ❤️❤️❤️
Анжеліка Горан, ❤️❤️❤️
Атмосфера затягує одразу і тримає до останнього рядка. Дякую за таку історію ❤️
Софія Рен, Дякую за такі теплі слова❤️❤️❤️
Що і Меліса в тому обширному списку моромойок?
Тая Щербина, Залишайтеся з героями історії і дізнаєтеся) Буде цікаво ) Дякую за коментар❤️❤️❤️
Кіра, Віола, Ніколетта, Люся і раптом... Гаврилюк, навіщо ж так грубо? Ох, відчуваю, що саме ця Гаврилюк і стане для Євгена доленосною)
Ларія Ковальська, Ліна справила найсильніше враження)) Дякую за цікаві коментарі)❤️❤️❤️
Дякую за цікаву проду
Nadya, Дякую і вам, що залишаєтеся з героями моєї історії❤️❤️❤️
Бідний Євген. Не пощастило йому з сімейкою, що ще тут скажеш. Але здається, Меліса не просто так йому пише. Невже там щось більше? Хм..❤️
Лія Лісова, Побачимо)) Дякую❤️❤️❤️
Всіх кандидаток забракував, треба по-новому дивитися, з кінця зайти) Хм, батькова дружина написала Євгену, що скучила? Цікаво)
Лана Жулінська, Навіть дуже цікаво) Дякую❤️❤️❤️
Стало шкода Євгена. Від матері жодного доброго слова, лише докори, що грошей мало. Думай, Жень, думай... може, ця гадюка Ліна якраз і є тим, що тобі потрібно)))) Здається, між ним і Мелісою щось було...
Олена Родан, Ну, Євгену не позаздриш) Побачимо, як він буде викручуватися) Дякую за чудові коментарі❤️
Ох, там що мати, що батько... Бідний Євген(( Ахахах, оце так список дівчат у нього! Хто б міг подумати!))) А чого це за ним Меліса скучила? Оце вже цікаво♥️
Анна Лір, Список є, а користі від нього – ніякої)) А про Мелісу – справд буде цікаво) Дякую❤️❤️❤️
Навіть у мене залишилися дуууже неприємні відчуття після їхньої розмови з батьком. Все так прямо йому каже, це дуже образливо, він же ні в чому не винен…
Світлана Бонд, Батько дуже особливий. Якщо чесно в мене самої до нього неоднозначне ставлення))
Так на Євгена тиснуть з тією нареченою… ще й розповідають, якою вона має бути((
Схоже, точно не такою, як Ліна. Але хто їх буде питати
Світлана Бонд, Ой, там ще такі будуть події), що ваша думка точно зміниться)))
Мабуть, доведеться одружитися, щоб не втратити все. Хоча… як вони один одного витерплять?:)
Світлана Бонд, Ну, ви будете здивовані))❤️❤️❤️
Так, умови батько сину ставить непрості, але ж якщо Євген пострається, то все вийде)
Батько, звісно, геть не подарунок. Слова такі кидає, що гидко
читати. Але я все більше впевнююся, що Ліна ідеальна кандидатура
для ролі нареченої)))
Дякую за цікавий розділ ❤️❤️❤️
Анжеліка Горан, Ну, Генріх дуже своєрідний) І згодом ми побачимо наскільки)
Ну і батько, реально дихати стає важко в його присутності( Схоже, Євгену треба прискорювати пошуки нареченої))) Але далеко не треба ходити)))♥️♥️♥️
Анна Лір, Скоро він прозріє))❤️❤️❤️
Прикольне знайомство)) Впала на голову у прямому сенсі))
Лана Нова, (✿^‿^)❤️❤️❤️
О, то у нашого Євгена там доволі бурхливе минуле, і вій ще й в компроментуючі ситуації потрапляв))
Ммм, а він таки оцінив, яка Ліна красуня в цій сукні)))
Ну от, тепер всі питатимуть про кошеня, ахах)))
Анна Лір, Про минуле Євгена буде цікаво)
А Сніжка не втрималась і таки про кошенятко спитала)
Ларія Ковальська, ❤️❤️❤️
Та біля такого татуся страшно спадкоємців робити... він же їх одразу в свої руки загребе і тільки спробуй пискнути, що тобі таке виховання не подобається.
Олена Родан, Генріх – дуже цікавий та неоднозначний персонаж))
Генріх надто сильна людина, чуда думка, чуже життя — неправильні, якщо розбігаються з його поглядами. Співчуваю Євгенію, сподіваюся, він візьме себе в руки і покаже на що здатен, що достойний.
Лана Жулінська, Генріх дуже цікавий і суперечливий персонаж)
Ну і батечко в Євгена.. Суворий дуже, але саме такі з характером і досягають чогось у житті)
Цікаво дізнатися, як Євгенчик Ліні запропонує фіктивні стосунки ☺️
Лія Лісова, Ну, ситуація буде цікавою. І не одна до того часу)
Дякую за цікаву проду
Nadya, ❤️✨❤️✨❤️
От Ліна хоч і заочно, та все ж прикрасила сімейне свято для Євгена)
Ларія Ковальська, Ще як прикрасила)❤️❤️❤️
Нарешті тій Магді рота прикрили) Бісячий персонаж, якщо чесно)))
А Женя вже перший плюсик отримав)) Коли вони вже об'єднають
зусилля і допоможуть одне одному?)))
Дякую за цікавий розділ❤️❤️❤️
Анжеліка Горан, Ще трохи і об'єднаються)) Дякую❤️❤️❤️
Вітаю з новою історією Бажаю успіхів в книзі автору натхнення ❤️❤️❤️
Світлана Романюк, Щиро дякую і рада вас бачити❤️❤️❤️
Дякую за цікаву проду
Nadya, Дякую, що залишаєтеся з моїми героями. Далі тільки цікавіше і нас чекає неймовірна кількість несподіванок)
Ну і сімейка у Євгена… А за Магду взагалі мовчу) Але тішусь, що він зміг заткнути тітку.
Впевнена, ставлення до Ліни дещо зміниться ❤️
Яка сімейна "ідилія". Співчуваю Євгенію, йому дійсно там важко(( Вийти достойно і не опуститися до їхнього рівня треба вміти.
Оце крокодилячий прийом. Зжеруть аж бігом. І тітка така противна, добре що Генріх її присадив. Та і Євген багато чого почув і зробив висновки❤️
Так, Магду не завадило трохи попустити)) О, Євген вже виправдовує Ліну і хвалить, ну це ж треба)) Так, бачу котиків в цьому домі шанують, тож історія з кошеням може бути тільки на руку♥️
Ох і Женя, каже: кошеня винесене дома спить)) Ахахах)))
Точно-точно) А це що він задивився на Ліну? Ну, звісно,
така красуня))
Дякую за цікавий розділ ❤️❤️❤️
Та чому ж їй так не щастить… бос її справді колись приб’є. Але спостерігати за цим цікаво. Особливо, коли вони через журнал у смітті лазили. Бідні))
Світлана Бонд, Так життя скрутило;))
Ахаха обісрали одне одного)) ну, молодці, краще вже так. Ліна теж не здається, все йому висловила.
Капець у них там розіграші…
Світлана Бонд, І не кажіть)))
Шкода її, ще й колеги тепер косо на неї дивляться. А начальнику вона явно не подобається((
Але її виправдання про павука та колу розсмішили)
Світлана Бонд, Дякую❤️❤️❤️
Оце так умови... А легше нічого вигадати не могли? Але я
бачу те, що об'єднає в майбутньому Ліну та Женю)))
Дякую за цікавий розділ ❤️❤️❤️
Анжеліка Горан, Спільні цілі завжди об'єднують найкраще))
Та виходить, що Євген ще той гульвіса☺️
Вже хочеться дізнатися, як він зібрався принцеску Ліну провчити)))
Лія Лісова, Ну, як сказати) Там дуже цікаво))
Мамочки, так Євген ще той "Мартовський котик", а татко йому такий ультиматум. Тепер вони з Ліною в однаковій ситуації. Цікаво що має трапитися і чи не на вечірці, що вони об'єднаються.
Олена Родан, Трапиться і об'єднає досить оригінально))) Дякую за чудові коментарі❤️❤️❤️
Видалення коментаря
Ви дійсно хочете видалити повідомлення?
Видалити СкасуватиКоментар буде видалено назавжди.
Блокування коментування
Ви дійсно хочете заборонити можливість коментування?
Заборонити Скасувати