Реєстрація
Книга. "ПоцІлована Богом" читати онлайн
Рейтинг:
43
198 4891

Поточний рейтинг:
#47 в Сучасна проза
#37 в Молодіжна проза


В процесі: 02 черв. 183 стор

Публікація: 25.03.2023 — ...


Анотація до книги "ПоцІлована Богом"

Женьку в інтернаті усі звали Циганкою, бо до шести років вона жила з циганами в таборі. Потім барон привів дівчинку до інтернату. Чому так вчинив і хто справжні батьки дитини – приховав, пояснивши, що дівчинку було знайдено.
Роман про незвичну долю талановитої красуні Женьки Романової, її наполегливі пошуки свого призначення у житті, випробування, втрати й знахідки.

28 коментарів

Авторизуйтесь, щоб додавати коментарі

Увійти

Ох ці делікатні розмови)) теж коли дізналася такі факти від сестри була в шоці))

Інна Турянська (Innaturianska), Усі ми це проходили. Мені було 13 років, коли потрапила до піонерського табору і там 18-річна вожата розкрила очі на правду життя. Вдячна, що делікатно і не за роками мудро. У цьому пощастило.
Вдячна Вам за коментарі.

avatar
Наталя
29.05.2023, 00:08:45

Який цікавий у неї вік...

І все таки попри те, що Женя особа бойова, але в душі щей романтична))

Інна Турянська (Innaturianska), Дуже романтична і вразлива. А колючки то так, для захисту) Дякую за коментарі.

Схоже намічається якщо нова пригода)), але цього разу романтична)

Інна Турянська (Innaturianska), Пригода буде. І не одна.

avatar
Elf Fia
14.05.2023, 17:52:40

Всі підлОти в житті починаються з невеликої думки- "..зроблю,і за це не огребУ". Якщо ми чорні,то і ти будеш чорною. І що недосвідчене,юне,наївне дівча може цьому протиставити?? І в ті часи, зокрема?? Аж нічого. І,зауважте,тоді ще не було масового розповсюдження наркоти,торгівлі людьми і особливо,дітьми, продажем органів,повсюдного сутенерства і проституції,глобального всюдисущого мафіозного шабашу.. І нині ,і тоді,вижити сироті,чи схожій по обставинах дитині - диво,рідкісне і непросте .

Elf Fia
14.05.2023, 22:07:04

Ксенія Демиденко, ). "Краще підозрілість,а не підрізаність"..Партнер,колега,родич,знайомий,- будь-хто і будь-коли може підтримати вилами в спину.Обережна уважність,прагматична поміркованість,мудра цілеспрямованість,критичне мислення - просто життєво необхідні. Але,відсторонене від сумлінних,досвідчених старших дівча- беззахисне. Життєві джунглі це не райські кУщі, нажаль.Виживає сильніший,якому усміхнулась доля..

Женька так чекала зізнання від Васьки, а він таки не наважився. Трішки прикро, але думаю її кохання ще попереду)

Ксенія Демиденко, От Васька нічого не боїться, крім неї))))

avatar
Наталя
06.05.2023, 15:37:48

Дівчинка виросла, принаймні духовно, її зацікавила література. І головне - вона правильні робить висновки: "вона(кига) про мрію".
Перше кохання...

Наталя, Дівчинка дійсно виросла. Кохання не просто перше... Дякую за коментар.

Сподіваюся, що Женька дійсно знайшла собі щиру подругу)), але прикро що правду довелося прикрити брехнею

Ксенія Демиденко, Якщо одразу почали з брехні, то хз)), але буду надіятися на краще)

avatar
Elf Fia
24.04.2023, 10:10:42

Гг дуже співчуваю. Та,в деяких родинах, де один із батьків нерідний,і ,особливо прийомних, буває життя не краще,як у гг. Іноді ще важче.І тоді,і тепер -життя,це лотерея,і не всім дістаються виграші, навіть маленькі, навіть зрідка.Хоча, якщо чесно,на мій погляд, раніше було більше шансів вижити,і досягши хоча б 16 років,з паспортом, самостійно себе забезпечувати,і при наявності сили волі, характеру - вижити,і жити.Важко, звісно,і не за один місяць,але стати на ноги,і йти по життю ЛЮДИНОЮ.Тоді більшість міліціонерів були людяними,не було торгівлі органами,або це було вкрай рідко,не було розгулу наркоти,дітей якщо і вивозили за кордон,то зрідка,і складніше.Хоча,якщо це все кошмарище, стосується саме тебе,то байдуже і на статистику,і на частоту подібних злочинів.Хоча, серед посторонніх, чужих простих людей набагато частіше були доброзичливі,надійні,сердобольні,совісні люди .І,якщо бачили твоє щире бажання вчитись доброму,працьовитість,старанність,то щиро ставали турботливими наставниками,дружелюбними знайомими,мудрими старшими..

Elf Fia
30.04.2023, 09:37:45

Ксенія Демиденко, ).

Навіть страшно уявити як то зростати в інтернаті(. Серце зжимається і так стає жаль дітей.

Інна Турянська (Innaturianska), Складна доля, погоджуюся.

Ну Женька дуже класна, така жвава і жива. В таку просто не можна не закохатися), не дарма всі від неї втрачають голову.

Інна Турянська (Innaturianska), Я рада, що Вам подобається Женька. Її шлях складний, але цікавий.

Які в них захопливі пригоди вийшли у Києві))...жаль звісно, що не довгі. Дуже добре, що Женька таки переборола в собі це навязливе недобре бажання, молодець.

Ксенія Демиденко, Розумію)...Воістину Воскрес!

Я рада, що їм таки вдалося втекти))...цікаво які далі пригоди на них чекатимуть))

Інна Турянська (Innaturianska), Дякую за коментар. Пригод буде багато. Усе їхнє життя - суцільна пригода... На жаль,

avatar
Наталя
07.04.2023, 12:12:24

Обкладинка гарна. Історія також. У вас цікаві саги виходять. Натхнення та сил. Дякую!

Наталя, Дякую Вам!

Тепер зрозуміло який ще в Женьки талант)) вона співає). Оксану жаль новеньку, їй лише звикати до такого життя. Схоже їй припав до душі Васька)), цей Васька на розхват просто)

Інна Турянська (Innaturianska), Це ще не всі таланти) Васька може й нарозхват, але в його серці буде лише одна. Дякую за відгук.

avatar
Наталя
01.04.2023, 09:08:42

Життя в інтернеті не мед.
Тепер зрозуміло, чому така обкладинка книжки - це малюнок простим олівцем та синім (очі). Гарно. Нічого змінювати не потрібно.
І ще, деякі хлопчики з малечку відчувають як треба ставитися до дівчаток.

Наталя, У Женьки дійсно доля буде складна, можна навіть сказати складнюча. Тут вже авторка відірвалася по максимуму, пробачте, бо зірковий шлях він тернистий, усі бачать блиск і софіти, а чого це вартувало знає не кожен. Твір реалістичний. Проте, багато світлих моментів, тому над обкладинкою працюю))) Дякую, що висловили свою думку. Мені це важливо.

Які гарні вірші вона пише, дійсно проникають у душу ❤

Інна Турянська (Innaturianska), Віршів буде багато. Хоча основний талант Женьки не у віршуванні, але талановита людина талановита в усьому))) Дякую за відгук.

Хочу теж мати такого друга як Васька))

Інна Турянська (Innaturianska), Чимдалі Ви будете читати, тим більше Вам хотітиметься цього)))

avatar
Мореас Фрост
25.03.2023, 15:32:56

Привіт, Оксанік!
Ось і до романа про Женьку дотягнулася! Класна історія. Вітаю з початком! Щаливої тобі дороги!

Мореас Фрост, Так воно реально міняється, бо двічі ж в одну річку не зайдеш і далі по тексту, ти зрозумів.

avatar
Elf Fia
26.03.2023, 18:28:43

Та зла жінка не усвідомила,що кривда до часу,а кара без віку(за земного життя і після нього -як СУДДЯ ВИЗНАЧИТЬ). Непроста назва твору- бо поціловані БОГОМ- це не ознака преференцій, ВІП -життя,а ознака "дуже широкого асортименту.. непростих ситуацій і подій"."Кому багато дано...". Дякую ВАМ,Ви нагадали мені про іншу,схожу ЛЮДИНУ. Вираз-побажання-пророцтво "Хай БОГ Поцілує тебе в маківку"-стосувався долі і життя ЛЮДИНИ,яка допомагає,втішає,врозумляє,в потрібний момент дає спрямовуючого пенделя,чи запотиличника,ніжно вкриває висотним шедевральним матом(строго дозовано і спрямовано-але справедливо і конструктивно),витягує із закапелків душі все найкраще,для того,ким піклується,про що сам підопічний забув/незнав методами іноді далекими від приємних.Щоб людина стала найкращою версією себе самої. Тож уважно читаємо,бо з гг явно не занудьгуєш!))) Дякую, дуже життєво,чесно,щиро! )

Elf Fia, Ви праві, поціловані Богом - це не везунчики, хоча їм багато дано, але й відповідальність, місія - вимагають багато чого. І дійсно, головна героїня пройде складний шлях ДО СЕБЕ, але це так важко. Одні люди допомагатимуть, інші заважатимуть. Женька бешкетниця, з фантазією дівчинка. Я таких люблю) Дякую за відгук. Приємного вечора!

avatar
Наталя
26.03.2023, 08:57:50

Вітаю з новинкою!

Наталя, Дякую! Читайте в задоволення, хоча цей твір не з розважальних. Гарного дня! Мирного неба!

avatar
Юлія Богута
25.03.2023, 19:59:22

Вітаю з новинкою)

Юлія Богута, Дякую!

avatar
Elf Fia
25.03.2023, 13:55:22

Вітання з новинкою!)) Найкращі побажання!) Очевидно,барон мав серйозні на те підстави.Може шукали її небезпечні ... У них за згодою старійшин,знаючих ,роми віддають заміж з 7 років.І до часу повноліття,чи дорослості,дівчатка живуть в родині чоловіка,привчаючись звичок,правил,і потрібних умінь.Крім того,не на всих національностях одружуються роми,і за інший перелік народів,племен,родів, не видаються дівчатка-ромки.З давнього досвіду,певні змішані шлюби,мають зовнішні і внутрішні проблеми у нащадків.І не тільки.Тому обов'язкові серйозні обговорення предків з обох сторін,і доречі,не тільки в ромів,а і в кавказьких і інших народів.І в ті часи,в дитбудинках,інтернатах було безпечно,і контрольовано.Суспільство фронтовиків, повоєнного часу -було іншим.Бідні,але щирі- основна маса вихователів, вчителів були.Хтось боявся БОГА,хтось ЦК, хтось міліції.

Elf Fia, Оце точно, психологія дуже відмінна.

avatar
Роза Фаєр
25.03.2023, 13:09:58

Вітаю вас з новинкою!! Натхнення вам і успіху книзі ❤️❤️❤️❤️ Впевнена, що з цієї історії вийде справжній бестселер)

Роза Фаєр
25.03.2023, 16:55:58

Ксенія Демиденко, Не має за що ❤️

avatar
Олена Когут
25.03.2023, 16:06:49

вітаю з новинкою! цікавий початок!

Олена Когут, Вдячна, що долучилися до читачів. Це мій перший роман, який почала писати ще у 18 років. Переписувала разів п'ять. Оце буде шоста версія. Рада, що Вам подобається.

avatar
Айрін Ван
25.03.2023, 14:17:58

Вітаю з новинкою! Успіхів. безмежного натхнення й задоволених читачів.

Айрін Ван, Дякую Вам, Айрін! Натхнення - річ корисна)

Вітаю з новинкою)... хай знайде своїх читачів та місце в їхньому серці ❤

Інна Турянська (Innaturianska), Дякую, Інно! Сподіваюсь, що знайде.

avatar
Валя Головатюк
25.03.2023, 11:46:29

Вітаю з новинкою. Успіху книзі, а вам натхнення. Мирного неба над головою

Валя Головатюк, Дякую! Рада, що Ви завітали. Миру усім нам!

Використання файлів Cookie
З метою забезпечення кращого досвіду користувача, ми збираємо та використовуємо файли cookie. Продовжуючи переглядати наш сайт, ви погоджуєтеся на збір і використання файлів cookie.
Детальніше