7 757
Анотація до книги "Коли зупиниться час"
Коли час раптом починає сповільнюватися, світ тріскає по швах. Семеро випадкових мандрівників опиняються у чужій реальності, де легенди оживають, а кожен зроблений крок може стати останнім. Їм судилося зупинити зворотний відлік, інакше годинник Всесвіту замовкне — а разом із ним зникне все живе.
На них чекають зрадливі королівства, давні артефакти, створіння з темряви та місця, де сам час згинається, наче тонке скло. Але головне — не втратити віру одне в одного, коли світ почне зворотній відлік.
Пригоди, магія, небезпека й кохання — історія про те, що станеться, коли час зупиниться.
На них чекають зрадливі королівства, давні артефакти, створіння з темряви та місця, де сам час згинається, наче тонке скло. Але головне — не втратити віру одне в одного, коли світ почне зворотній відлік.
Пригоди, магія, небезпека й кохання — історія про те, що станеться, коли час зупиниться.
магія дружба любов містика пригодикохання і випрбуваннясміливі герої і небезпечні пригоди
“Щойно почала читати, але історія вже встигла зацікавити атмосферою й настроєм. Відчуваю, що попереду буде глибоко й неймовірно цікаво, тож із задоволенням продовжую і точно раджу придивитися.”
“Почала читати і не змогла зупинитися! Сюжет в поєднанні з філігранністю тексту затягують, наче чорна діра чи сипучі піски! І я продовжую читати ще і ще, і ще!”
Зміст книги: 75 глав
132 коментарів
Щоб залишити коментар, увійдіть в обліковий запис
Увійти26. О, то це той самий Яромир)) Цікаво-цікаво)
25. Ох, шкода Темпсі... І Елайну... І Зореславу... Всіх...
24. Як і всі подібні істоти, Червона Королева бере більше, ніж дає(
23. Складна доля у героїв цієї книги, але вони вміють за себе постояти)))
22. Цікаво все-таки, що їх пов'язує...
21. Це та сама сцена, в яку я колись закохалась у блозі. Вона шикарна)))
20. По-перше, мені дуже подобається такий стиль))) А, по-друге, з цією Веліною щось не так...
19. Уявляю, що відчуває Темпсі(((
18. Пригоди, пригоди, пригоди)))
17. Шикарний бій))
16. Як завжди, пригоди прописані шикарно! Хм... А хто це в нас кароокий?
15. Ситуація розвернулась неочікувано...
14. Дуже атмосферна глава. Нагадала чимось Темну Вежу Кінга)))
13. О, цю главу я пам'ятаю)) Таке не забувається)
12. По-перше, атмосфера місцина! По-друге, Денис і Темпсі мають якийсь зв'язок? Цікаво
11. Щось я не впевнена, що умова з нічницею - хороша ідея...
10. Тільки зайшли - ось вам завдання)
9. В цікаве місце потрапили герої. Підозрюю, що вони не нащадки якоїсь особливої трійці, а вона і є...
8. Ого, нічого собі завдання! Але чаклунка обіцяє свободу - воно того варте)
7. Яка шикарна сцена...
6. Ну їх хоча б врятували))
5. Цікаво, куди вони всі потрапили))
4. Ця книга навіть цікавіша, ніж я очікувала)))
3. У мене в голові зараз всі твої книги складаються в один геймоаірний складний і прекрасний всесвіт. Це шикарно)))
2. Мені дуже подобається, що події починаються одразу))
1. Нарешті я тут) Приємно і неочікувано бачити знайомих героїв! Особливо Дениса)))
Читала із задоволенням, дуже атмосферно написано. Дякую автору!
Залишила лайк і підписалась, буду рада взаємності ❤️
Чудова історія ♥
оооой, неочікувано, але приємно.Дякую.
Вітаю з завершенням! ❤️❤️❤️
Ольха Елдер, Дякую
Вітаю з завершенням❤️
Люмен Белл, Дякую ❤️
Вітаю із завершенням!❤️
Ганна Літвін, щиро дякую
Вітаю з завершенням)))
Чарівна Мрія, Дякую ❤️
роман
Ирина, Так. Це роман.
Чим далі тим цікавіше.
Тетяна Людва, Дякую ❤️
Дякую вам автор. Якраз прочитала на Новий рік. Мені сподобалось. Добре, що Вікторія Ляховець її порадила))
Юлія Смеречук, І Вам подяка. А Також шановній Вікторії. Для мене це найкращий подарунок.
Ого карта Тризем'я цікаво)
Юлія Смеречук, Так. Я старалася. А ші вже дало колір
Цікава анотація)
Тінь Місяця, Дякую ❤️
Вікторія Ляховець порекомендувала вашу книгу. Її рекомендація зацікавила))
Юлія Смеречук, Їй велика подяка. Для мене це дуже несподівано і велика честь
Нащадки Великої Трійці - в мене асоціація з трьома дітьми в Нарнії❤️❤️
Night Rain, Так. Мене краще не чіпати. Бо я не зупинюся.
Ахаха - вкрасти ковдру, бо вона вінтажна і з натуральної шерсті - я сміялася:)))) А гумор не покидає цього хлопчину і в моменти скрути❤️❤️❤️ І ви дуже вміло його вплітаєте в текст❤️❤️
Night Rain, Дякую ❤️
(Глава 10)
А чому Максим вирішив, що нащадки Первородних - це боги? Навіть самі Первородні - це не Боги, а мабуть ідеться про Адама і Єву як перших людей? Тоді до чого тут боги? Він же не сказав, що вони нащадки богів.
Night Rain, Це напевно я так вирішила. Перегляну лор. Дякую ❤️
Здається, я вже чую, як цокає той самий годинник Всесвіту, відлічуючи останні миті. Це мистецтво — показати, як серед хаосу та прадавніх легенд народжується щось справжнє і крихке: довіра та кохання. Забираю до бібліотеки, щоб поринути у цей світ, поки час ще не зупинився❤️
Кейт Лорен, Я дуже рада , що мені вдалося це зробити.
Ого, то Темпсі безпірник...цікаво буде почитати розлогішу інформацію про цих істон. Наскільки я розумію - вони безсмертні і ніколи не старіють? Ще якісь надздібності є? Чи про це буде далі??
Night Rain, Все далі. Взагалі це мій улюблений герой. Тому він зустрічається в інших книгах. Та й тут він в принципі головний.
Сподобалося як ви зобразили жорстокість Його світлості(розділ 4). Він не має ні краплі людяності чи симпатії навіть до Темпсі, який з ним уже стільки років! І там, де в нормальних людей зародилася б дружба і прив'язаність, тут - прожнеча...
Night Rain, Ну там далі він розповідає хто він. Хоча чесно в реалі він сам не знає точно.
(Розділ 3)
Йой, а я почала сподіватися, що Темпсі коханий Гівара. Ехх, мої слешерсько-шиперські мрії - скрізь бачу одностатеве кохання
Олесь Король, Я це вже почала далі поміяати, коли він скаав, що за ще одну помилку з Темпсі здеруть шкіру...
Я відчула давно забуту атмосферу пригод і магії, які так сильно колись любила в дитинстві❤️❤️ Розділ 5 нагадав мені старий серіал "Піратські острови" - моя асоціація з вашим порталом у водоймі. А ще мене зачепило "чуже сузір'я" - я відчула ту атмоферу і подумки перенеслася до героїв, вдивляючись разом з ними в нічне зоряне небо❤️❤️❤️
Night Rain, Дякую ❤️. Так дуже хочеться показати інший світ
Я не перестаю тішитися тому, яка у вас багата і різноманітна мова тексту!!! Я таке обожнюю! Це насолода для моїх очей, мозку і уяви, дякую❤️❤️❤️❤️
Night Rain, Дякую ❤️
Розділ 2. В мене якийсь баг чи здається у вас відсутня частинка тексту. Де сказано, що Денис і друзі не знали ніякого магістра, але до цього про магістра не було мови. Підкажіть, може я не зрозуміла?
Night Rain, Песиголовці думають що вони знають
До першого розділу. Подруга, бачу, бажає дівчині лише добра, каже, що люба хотіла б опинитися на її місці. Ага, а потім з пузом теж люба хотіла б ходити і виховувати дитину сама?
Night Rain, Ну то вона не подумала)))
Видалення коментаря
Ви дійсно хочете видалити повідомлення?
Видалити СкасуватиКоментар буде видалено назавжди.
Блокування коментування
Ви дійсно хочете заборонити можливість коментування?
Заборонити Скасувати