31 048
Анотація до книги "Колискова для убивці"
Один пише їй листи просочені захопленням і кров’ю. Другий дивиться на неї так, ніби вона солодка пастка. Третій любить її мовчки так довго, що вже не пам’ятає як це не любити.
Одна жінка і трупи, що з’являються занадто ритмічно. Майже як колискова. Діна знає про вбивць більше, ніж варто знати живій людині. Вона аналізує їх та препарує, але найтемніша душа в цій історії не та, що вбиває. І найнебезпечніша гра не та, яку розслідують.
ОНОВЛЕННЯ ЩОДНЯ ❤️
Твір входить до збірки «Чорні первоцвіти». Ознайомитися з повною колекцією можна за посиланням https://booknet.ua/collections/view?id=89812&favorite=0 або за відповідним тегом (чорні первоцвіти) під описом книги
Одна жінка і трупи, що з’являються занадто ритмічно. Майже як колискова. Діна знає про вбивць більше, ніж варто знати живій людині. Вона аналізує їх та препарує, але найтемніша душа в цій історії не та, що вбиває. І найнебезпечніша гра не та, яку розслідують.
ОНОВЛЕННЯ ЩОДНЯ ❤️
Твір входить до збірки «Чорні первоцвіти». Ознайомитися з повною колекцією можна за посиланням https://booknet.ua/collections/view?id=89812&favorite=0 або за відповідним тегом (чорні первоцвіти) під описом книги
любовний_трикутникдарк_романчорні первоцвіти
“Коли комусь відомо кожен твій крок, твою улюблену піжаму, парфум який ти купляєш щомісяця. А що якщо таких спостерігачів більше, ніж один?”
“Одержимість чи кохання? Пристрасть чи хвора жадоба? Хто з них завоює її серце та дізнається усі таємниці?”
Зміст книги: 58 глав
345 коментарів
Щоб залишити коментар, увійдіть в обліковий запис
УвійтиЯкщо ви шукали любовний роман, детектив та трилер — ви прийшли за адресою!
Ця книга — мій особистий виклик. Хочу зробити її вашою улюбленою❤️
Візуалізація сцен та естетика героїв публікуються в ТГ: https://t.me/muza_pid_shafe
Тож буду рада, якщо завітаєте в гості)
Що ж то за жінка ваша Діна, якщо бідний Костя, який ледве вижив, думає тільки про неї?
Тетяна Губоній, Дуже магнетична жінка)
Життя дитини в інтернаті і справді накладає печатку невидимості для інших.
Неба Крайчик, я теж була дотична волонтерством більше 6 років, тому хотілось показати, на скільки жахливими можуть бути умови у дітей
Не знаю, я б на місці викладачки, не змогла мовчати
Неба Крайчик, Усі люди різні. І на жаль дуже багатьох хвилює їх власний спокій та добробут. Навіть в таких жахливих ситуаціях
10. Уже й собі як той інкогніто перечитую розділ двічі, щоб не впустити жодних деталей. Лист від сталкера справив враження, ніби й ви разом з Діною вивчали 4 роки трукрайм. Та мене вразив спокій героїні. Мусить же за ним щось бути…
Аса Шель, Ви зможете зрозуміти чому вона себе так веде трішки далі...
11. О, гідно вона зустріла Вольта. З іншого боку, вона справді могла попередити детектива про наступну жертву, можливо, навіть би вдалося уникнути убивства. А, можливо, її би просто ще більше підозрювали. Та, здається, вона й сама якоюсь частинкою душі не проти пограти в ігри з детективом та сталкером…
Аса Шель, Тут радше її задало те, як до неї віднеслись. Вона звикла тримати контроль, а тут навпаки втратила
12. І вся його залізна логіка, витримка, самоконтроль і дисципліна розсипалися вщент.
Бо коли чоловік стикається з тим, що не піддається поясненню, — жодні правила вже не працюють. Усе летить шкереберть і впирається в єдиний висновок — жінка-сукуб. О так, дуже по-детективськи ;)
Аса Шель, Так. Ви праві. Коли в твоє життя вривається такий шторм, то руйнує усі стандарти та стереотипи.
9. По мені від цього розділу пробігся табун дуже неприємних мурашок. Дуже( Оце психотип ви створили потужний…
Мельська Наталі, ❤️
6. Діну оточують досить цікаві люди. От Даня, хм, ну поки що залишається для мене загадкою. Цікаво що там далі буде, але сьогодні, певно, піду колотити «Чорну вдову», аби відчути потік думок героїні.
Мельська Наталі, ❤️
Втрата друга, навіть попри хороше майбутнє для нього, все одно болюча справа
Неба Крайчик, Так. Особливо, коли він був єдиним, кого вона вважала за друга
40. Єдина її підтримка у інтернаті це Максим, але .... І тут не склалося. Хто ж тепер буде про неї піклуватися?
Ірина Саха, Так... на жаль вона тепер лишилась сама...
39. Ну ось і Вольт дізнався тяжку правду про Діну. Побачимо, що він далі буде робити з цією інформацією
Ірина Саха, Скоро ви усе зрозумієте)
27. Костя фантазер, чудиться йому та Діна всюди. Це вже більше ніж закоханість, в нього починається нездорова одержимість.
Джул, та не думаю, що там взагалі у когось є здорова...
26. Як цікаво. Вперше бачимо аноніма, але по факту нічого не бачимо... Костя недооцінив його.
Джул, Костя взагалі багато чого недооцінює
25. Бідна Діна. А Макс - справжній друг.
Джул, Так, Макс - це її світлий промінець
8. Костя впевнений, що минуле Діни дасть йому якість відповіді. Чомусь я теж йому вірю)
Аса Шель, Усе може бути)
7. Даня милий, звісно. Як на мене, аж маніакально милий. Ох, Діно, будь обережною, дівчинко. Я б таких «правильних» оминала, якось лякають такі люди…
Аса Шель, Згідна з вами. Я і сама таких людей боюсь
Оце різанина… просто справжня бойня...
Тетяна Губоній, Угу…
Матінко божа, та що ж він там із ними робив у тому кабінеті, що Діна аж непритомніла!
Тетяна Губоній, Показував свою любов, як те було написано… на жаль взято з реальних історій…
Гарна зачіпка, сподіватимемось це щось дасть Кості
Неба Крайчик, Все ж таки він детектив) тому мусить щось дати)
24. Костя, Костя. Дурачок, такий шанс впустив)
Джул, ♥️♥️♥️
Вольт зрозумів що він лише шахова фігурка, цікаво
Неба Крайчик, Так, він зрозумів, що лише частина її гри. Але чи це вся правда?
38. Схоже, Костя і не думає зупинитися. Невже він не може зрозуміти, що ось всі його розслідування мажуть привести його до трагічного фіналу. Але з іншого боку, він детектив і це його робота.
Цікаво, що ж йому розкаже вихователька інтернату??
Ірина Саха, Ну на те він і детектив. Не може пройти повз. Особливо коли його так зацікавила Діна
23. Ага, то анонім просто скинув фото, а не "типу я це Даня". Питання знято.
Дивна в нього поведінка. Він ніби карає поганих, чи тих, хто образ Діну. Але по факту цей Артем їй неважливий.
Джул, контроль це дуже небезпечна річ, особливо бажання контролювати іншу людину
37. Ось і таємниця розкрита. Вольт тепер знає хто надавав Дінаі усі деталі зі слідств..
Але він готовий здатися і піти за нею, не зважаючи на те, що буде потім))
Ірина Саха, Так. тепер картина стає трішки більш зрозумілою
36. Зим, здається, що щось уже розумію, але побачимо що буде далі.
Макс дуже хороший друг: і підтримає, і допоможе, і навіть хоче покарати директора за все, що він робить..
Ірина Саха, Так, Макс був її промінцем світла
22. Ну Даня точно не анонім. А ось анонім вирішив заплутати Діну.
Джул, і йому поки це вдається)
5. Тепер маємо трохи деталей з минулого героїні (респект журналістиці:). І мені подобається уважний Вольт, така риса у його справі точно не буває зайвою.
Аса Шель, Ну щодо його уважності згідна. У нього доволі непогано працює інтуіція.
4. Детектив і справді цікавий. А Діна виявилася міцним і розумним горішком. Чотири роки роботи з архівами і кримінальними звітами зробили своє.
Аса Шель, Так. Вона доволі багато досвіду набралась)
Що ж… побачення теж різні бувають.
Тетяна Губоній, Так. Дуже різні)
Отже це хтось з її дитинства, настільки близький і небезпечний?)) ох, аж замурашимо
Неба Крайчик, ви вірно мислите що він дуже довго її знав)
Даня таки поламався
Неба Крайчик, не витримав він усього трошки
Цей таємничий кат уже й думки читає… аж мурашки по шкірі.
21. Ну добре, що в цьому плані його цікавив секретар.
Дивно, що Діна досі не завела собі Борща 2.0
Джул, Усе розкриється трішки далі)
20. Кості мало Діни, він тепер і за Даню взявся)
Джул, Ну так всіх і побільше )
19. Діна не дурна. Налякала бідолагу. Думав, сховається)
Джул, Є таке) вона доволі розумна жіночка)
35. Цей анонім теж багато що знає. Він уміє витягнути усі скелети з шафи, які Діна давно поховала
Ірина Саха, Так. Можливо він знає навіть занадто багато
34. Здається, цим вчинком вона зламала усю логіку Дані. Він такого явно не очікував, але це принесло йому немислиме задоволення
Ірина Саха, Ви праві, він від цього отримав нереальне задоволення)
33. Гра почалася))) Діна грає просто бездоганно і Даня став пішаком в цій грі ..
Ірина Саха, Все вірно!)
35. Ось нарешті Діна склала увесь пазл про Даня. Але якось трохи не по собі, що вона відчуває лише веселощі, а не страх чи паніку
Ірина Саха, Ну після стількох років тортур у неї трохи деформоване сприйняття світу, на жаль
2. Хм, здається, що Діна зробила правильне рішення: не провокувати, не ігнорувати. Та певно, що такий розвиток подій не влаштує нашого «інкогніто».
До слова, також люблю за солодким їсти солоне)
Аса Шель, І я вас ❤️❤️❤️
1. Затягує з першого розділу. Можливо тому, що я фанатка трукрайму, а можливо тому, що мені імпонує ваш стиль письма і є те передчуття, що це буде гідний дарк. Біжу в наступну главу)
Мельська Наталі, Не даремно ж ваш роман був у моїй бібліотеці з його перших розділів)
3. Ох ця тонка грань між симпатією, залежністю і майже сталкінгом. Нехай би я помилялася…
Аса Шель, Ну тут всіляке буде ще)
18. То у Макса голубі очі? Не карі? Просто в розділі про інтернат карі, а тут він одягає карі лінзи поверх голубих. На один з розділів треба звернути увагу)
Якщо голубі поверх карих, то якість лінз це просто вау. Мала одногрупницю, яка носила такі, там важко було приховати)
Джул, Дякую! зараз зміню)
16. Який люблячий "батько"-психопат. І найстрашніше, такі ж існують, їх не перевіряють.
Джул, Так. Це дійсно найстрашніше.
17. Цікавий випуск.
Джул, ♥️♥️♥️
Бідний Даня, чомусь мені його шкода. Зламала хлопця
Неба Крайчик, Ну ще не зламала, але щось буде)
Цікаво чому саме Вольт зміг вивести Діну
Неба Крайчик, Ви скоро отримаєте відповіді на ці питання)
книга класна міні дуже сподобалось
Анастасія, Безмежно вдячна вам за підтримку! ♥️
Божевільна атмосфера. Нікому не віриш! Авторе, ви майстер детективу.
Тетяна Губоній, дякую, що читаєте та окремо дяка за такі теплі слова!)
Еге ж…за деякі таємниці можуть і вбити.
Тетяна Губоній, є такий момент)
Видалення коментаря
Ви дійсно хочете видалити повідомлення?
Видалити СкасуватиКоментар буде видалено назавжди.
Блокування коментування
Ви дійсно хочете заборонити можливість коментування?
Заборонити Скасувати