31 048
Анотація до книги "Колискова для убивці"
Один пише їй листи просочені захопленням і кров’ю. Другий дивиться на неї так, ніби вона солодка пастка. Третій любить її мовчки так довго, що вже не пам’ятає як це не любити.
Одна жінка і трупи, що з’являються занадто ритмічно. Майже як колискова. Діна знає про вбивць більше, ніж варто знати живій людині. Вона аналізує їх та препарує, але найтемніша душа в цій історії не та, що вбиває. І найнебезпечніша гра не та, яку розслідують.
ОНОВЛЕННЯ ЩОДНЯ ❤️
Твір входить до збірки «Чорні первоцвіти». Ознайомитися з повною колекцією можна за посиланням https://booknet.ua/collections/view?id=89812&favorite=0 або за відповідним тегом (чорні первоцвіти) під описом книги
Одна жінка і трупи, що з’являються занадто ритмічно. Майже як колискова. Діна знає про вбивць більше, ніж варто знати живій людині. Вона аналізує їх та препарує, але найтемніша душа в цій історії не та, що вбиває. І найнебезпечніша гра не та, яку розслідують.
ОНОВЛЕННЯ ЩОДНЯ ❤️
Твір входить до збірки «Чорні первоцвіти». Ознайомитися з повною колекцією можна за посиланням https://booknet.ua/collections/view?id=89812&favorite=0 або за відповідним тегом (чорні первоцвіти) під описом книги
любовний_трикутникдарк_романчорні первоцвіти
“Коли комусь відомо кожен твій крок, твою улюблену піжаму, парфум який ти купляєш щомісяця. А що якщо таких спостерігачів більше, ніж один?”
“Одержимість чи кохання? Пристрасть чи хвора жадоба? Хто з них завоює її серце та дізнається усі таємниці?”
Зміст книги: 58 глав
345 коментарів
Щоб залишити коментар, увійдіть в обліковий запис
УвійтиЯкщо ви шукали любовний роман, детектив та трилер — ви прийшли за адресою!
Ця книга — мій особистий виклик. Хочу зробити її вашою улюбленою❤️
Візуалізація сцен та естетика героїв публікуються в ТГ: https://t.me/muza_pid_shafe
Тож буду рада, якщо завітаєте в гості)
42. Довго трималась, але хвиля наздогнала...
Джул, угу. дійсно дуже довго. можливо навіть занадто
41. Здається, котика по-справжньому розізлили...
Джул, трохи так. та його вцілому не те щоб складно було розізлили
40. Це так мило і чуттєво... Він виконав обіцянку, знайшов.
Джул, скоро зрозумієте)
Спогади про смерть директора здається не викликали нічого.. випалена душа.
Неба Крайчик, так. там уже не було нічого
24. Діна ще та штучка. Вона може довести Вольта навіть тим, що не доводить…
Мельська Наталі, Знаємо таких)
І що ж її чекає на цій зустрічі? А головне питання хто це буде? Можливо, хтось знайомий, рідний душі чоловік...
Ірина Саха, ви уже скоро усе дізнаєтесь)
Що взагалі можуть зробити діти проти такого світу… м‑да...
Тетяна Губоній, нічого. тому відповідальність і повинна лежати на дорослих.
угу... тож пішли загадки. З одного боку — старі страхи це не дуже добре, зате з іншого — квест, а отже, натяк на розгадку.
Тетяна Губоній, так. але без минулого не можна рухатись далі у майбутнє)
Розв'язка близько... Ух. Чекаю
Неба Крайчик, так, все тихенько рухається до неї)
Даня втішився, це вже добре. Детектив йому не суперник
Неба Крайчик, ну.... я б не поспішала з такими висновками)
23. Ааа!!! То є таки ще один гравець!!!
Аса Шель, я б сказала, що там кожен з них гравець)
22. То це він? Чи не він? Може ж бути і він, бо псих таки… але і психи не махають так кулаками вліво-вправо… хіба що для демонстрації. Але ж отак паливно…от я знову в ступорі.
Аса Шель, це точно він, а може і не він)
39. Ну от він і дізнався...
Джул, нарешті ж)
38. Малесенька зачіпка - великий слід.
Джул, все вірно)
37. Зі струсом Костя поумнішав)))
Джул, сіра речовина зашефелилась трохи)
20. Детектив іде вірним слідом, щось з чимось тай чіпляється, але чи немає там ще одного фігуранта? Хм…
Мельська Наталі, Ви мене геть пантеличете, я вже не знаю й на кого там думати)
34. Обидва такі розумні, партії розігрують, давайте вже того.. їб...ся))))))
Мельська Наталі, Ой, а я чогось пропустила це))) Тоді треба фанфіки 18+, як окремий збірник)
Найкращий детектив, що я читала останнім часом. Дуже подобається перебивка в розділах про теперішні події та минулі! Герої – то окрема насолода, кожен настільки багатогранний!
Stacy, щиро дякую вам за такі теплі слова про мою історію! дуже вдячна за підтримку і надіюсь, що коли історія закінчиться, ви залишитесь задоволені часом проведеним з героями!)
21. Холодно, боляче, тверезо й підступно. Розділ вийшов таким, щоб до мурах. Аплодую❤️
Аса Шель, ♥️♥️♥️
19. Так, Діна не дурна, вона зрозуміла хто є Даня. А тепер треба зрозуміти мені: то повідомлення прийшло написане заздалегідь? Чи в ту ж мить? Оце важливо…
Аса Шель, ну... діна не дурна, ви праві)
Вони нарешті помінялися місцями? Авторе, у мене зараз просто розрив шаблону.
Тетяна Губоній, ♥️♥️♥️
Що за звір сидить усередині того Дані? Ой, Діно, не треба кусати того, в кого зуби довші…
Тетяна Губоній, ну щодо того в кого зуби довші я могла б посперечатись)
45. Це вже попахує маніакальною ревністю)) Даня занадто багато від неї очікує і вважає, що вона повністю належить йому і лише йому.
Ірина Саха, ви доволі влучно підмітили
36. Чомусь я впевнена, що саме Макс стримав свою обіцянку...
Джул, скоро ви дізнаєтесь чи вірно здогадались)
35. В мене є думки, хто то. І вже не перший раз. Саме той, хто й був з директором, можливо.
Джул, доволі цікаві здогадки
Костя не любить її власної гри не як мент, а як мужик! І чого вона так розпалилася?))
Тетяна Губоній, думаю скоро ви дізнаєтесь)
Сергій?!?! Та блін…
Тетяна Губоній, ну так)
44. Мені вже й самій цікаво куди приведе його розслідування... І чи розгадає він усі таємниці))
Ірина Саха, Уже доволі скоро ви усе зможете дізнатись)
18. Он як.. То я таки мала рацію, виходить.
Мельська Наталі, Хух, ну хоч десь зійшлося)
Ну що ж тепер зрозуміла мотивація детектива, він шукав щось і знайшов слід. Нехай не прямий, однак..
Неба Крайчик, усе може бути)
Ох, який морально тяжкий розділ.. не знаю чи змогла б як Діна показати свої шрами комусь..
Неба Крайчик, я теж. але певно вона все ж таки хотіла комусь довіритись в моменті. навіть якщо потім про це пожаліла
33. Діна обламала не тільки Даню, а й мене. Я вже чекала)
Джул, ну можливо скоро побачите щось цікаве)
17. Я готова слухати її передачу цілих 45 хвилин. Ну гаразд, читати. Це справді цікаво!
Аса Шель, можливо потім вийдуть окремо)
32. Мало Кості було топора, рішив Діну провокувати.
Джул, ну це ж Костя)
16. Діна...скільки ж пережила будучи зовсім дитино. Передайте їй від мене обійми)
Не хочу забігати наперед, але когось мені цей Макс нагадує своїми замашками...
Аса Шель, обовязково обійму) цікаво кого ж на вашу думку?)
31. Ну те, що Діна отримує від Сергія - я поняла. А що ж такого не вистачає Сергію вдома, що йому дає Діна? Найлегша відповідь - інтим, але ж не все так просто.
Джул, ну часто чоловіки просто шукають щось незвично. особливо, якщо ви згадаєте про те як діна проводила ночі в готелі
Ох і ризикована вона у вас, ця Діна…
Тетяна Губоній, ну думаю зважаючи на її минуле, то можна зрозуміти чоиу вона себе так веде
Ну що ж, діагноз — це головне. Троє учасників гри вже виділені. Їхні ролі позначені. Подивимось, що Діна зробить далі.
Тетяна Губоній, Усе може бути) тут головне, щоб пацієнт не став лікарем)
15. Нашій дівчинці точно б сподобалося шибарі:)
Аса Шель, Повністю з вами згідна. Їй багато чого подобається і не завжди вона розуміє чому
14. Гаразд, закидую бармена в список «псих-сталкер». Він, поки що, не зробив нічого поганого, але там точно маніакальним попахує. Уже чекаю, коли покаже себе убивця…
Аса Шель, Доволі скоро)
13. Якщо до цього розділу я гадала, що ніби все зрозуміло, то тут ви мене остаточно заплутали інтригою. Чим займається Діна? Хто той мужчина? Що між ними буде з цим детективом?
Аса Шель, Ой там багато чого ще буде)))
Все таки маю підозру тепер що ми упустили коханця директора..
Неба Крайчик, Уже доволі скоро усе стане зрозуміло)
Ого а Даня виявляється вважає себе власником Діни і її минулого
Неба Крайчик, Так. Трохи нездорові почуття
43. Чи шкодує вона про те, що показала йому свою таємницю? Однозначно..
Чи відчуває від цього полегшення? Я думаю, так...
Ірина Саха, Складне питання на справді. Я дуже довго пробувала зрозуміти її почуття і можу сказати, що ще й досі не до кінця впевнена у цьому
42. Минуле все більше наздоганяє Діну... Я теж як і вона думаю, що цей анонім - людина з інтернату, забагато подробиць знає
Ірина Саха, Усе може бути)
41. Схоже, Даня не хоче ділити Діну ще з кимось. Детектив підбирається до його секретів, які він зовсім не хоче розкривати....
Ірина Саха, Тому що вони обидва претендують на неї)
30. Урила...
Цікаво, що ж то за інформатор.
Джул, Думаю, що ви скоро дізнаєтесь)
29. Зараз Діна їм партію намалює))
Джул, О так)
28. А цуцики хлопи, дівчата? І які саме накази, я б почитала)
Джул, Ну це можливо буде щось схоже в іншій книзі)
Цуцики, та що ж це таке, барний домінатор!
Тетяна Губоній, Ну не даремно у нього ж маска гієни)
Видалення коментаря
Ви дійсно хочете видалити повідомлення?
Видалити СкасуватиКоментар буде видалено назавжди.
Блокування коментування
Ви дійсно хочете заборонити можливість коментування?
Заборонити Скасувати