31 048
Анотація до книги "Колискова для убивці"
Один пише їй листи просочені захопленням і кров’ю. Другий дивиться на неї так, ніби вона солодка пастка. Третій любить її мовчки так довго, що вже не пам’ятає як це не любити.
Одна жінка і трупи, що з’являються занадто ритмічно. Майже як колискова. Діна знає про вбивць більше, ніж варто знати живій людині. Вона аналізує їх та препарує, але найтемніша душа в цій історії не та, що вбиває. І найнебезпечніша гра не та, яку розслідують.
ОНОВЛЕННЯ ЩОДНЯ ❤️
Твір входить до збірки «Чорні первоцвіти». Ознайомитися з повною колекцією можна за посиланням https://booknet.ua/collections/view?id=89812&favorite=0 або за відповідним тегом (чорні первоцвіти) під описом книги
Одна жінка і трупи, що з’являються занадто ритмічно. Майже як колискова. Діна знає про вбивць більше, ніж варто знати живій людині. Вона аналізує їх та препарує, але найтемніша душа в цій історії не та, що вбиває. І найнебезпечніша гра не та, яку розслідують.
ОНОВЛЕННЯ ЩОДНЯ ❤️
Твір входить до збірки «Чорні первоцвіти». Ознайомитися з повною колекцією можна за посиланням https://booknet.ua/collections/view?id=89812&favorite=0 або за відповідним тегом (чорні первоцвіти) під описом книги
любовний_трикутникдарк_романчорні первоцвіти
“Коли комусь відомо кожен твій крок, твою улюблену піжаму, парфум який ти купляєш щомісяця. А що якщо таких спостерігачів більше, ніж один?”
“Одержимість чи кохання? Пристрасть чи хвора жадоба? Хто з них завоює її серце та дізнається усі таємниці?”
Зміст книги: 58 глав
345 коментарів
Щоб залишити коментар, увійдіть в обліковий запис
УвійтиЯкщо ви шукали любовний роман, детектив та трилер — ви прийшли за адресою!
Ця книга — мій особистий виклик. Хочу зробити її вашою улюбленою❤️
Візуалізація сцен та естетика героїв публікуються в ТГ: https://t.me/muza_pid_shafe
Тож буду рада, якщо завітаєте в гості)
53. Тобто Макс - це не Даня? Я зовсім заплуталась... А Макса ми бачили тільки в спогадах?
Джул, ви усе вірно підмітили, Макс - це її спогад)
Таки Максим! Ух авторко, любите нерви мотати
Неба Крайчик, Ну…….
42. Напишу вам, певне, уже знайому фразу: ось що стається, коли тіло пам`ятає, а мозок блокує.
41. Він дивний, безумовно, має безліч розладів і цю одержимість...Та, водночас, підтримує й захищає Діну у свій спосіб. Думаючи над тим, чи засуджую я його - суперечитиму сама ж собі. З одного боку він дорослий, доволі свідомий для того, щоб зрозуміти власні помилки і нездорові нахили. А з іншого - він теж мав доволі складне дитинство. Одне інше не перекреслює й не виправдовує. От просто такі дві версії йдуть поряд в моїй голлові.
40. Вона ж залишилася зовсім сама, без єдиного друга(
52. Я заплуталась... Там же був хтось третій, а у Дані на початках були алібі, тобто в той самий момент він робив інше... Я не розумію, чекаю продовження.
Джул, У наступній частині думаю ви зрозумієте, чому саме така подача була від його імені і чому для нього це взагалі не вартувало уваги)
Це “завжди” нагадало “Always” - непохитне кохання Северуса Снейпа до Лілі Поттер і його незмінну відданість.
Тетяна Губоній, о! ви вловили цю маленьку відсидку! я так тішуся)
Спершу кіт, потім директор? Схоже на репетицію.
Тетяна Губоній, у вас дуже вдало працює інтуїція)
50. Ну ось і все. Останній крок, щоб дізнатися хто ж цей анонім)))
Ірина Саха, так) уже майже фінішна лінія)
51. А Даня теж туди поїхав?
Джул, якщо вірити даним оператора то так)
Що ж там таке закінчиться в п’ятницю…
Тетяна Губоній, Усе)
Ой, щось не віриться, що Дані так пощастило, як він собі думає…
Тетяна Губоній, Ну люди часто люблять вірити у власні бажання і приймати їх за дійсність
39. Он як, тягне детектив на ниточки. Відгукнулося, що немає нічого страшнішого, за колективну брехню(
Мельська Наталі, а частіше так і є(
Отже Даня теж там, і туди ж попрямує Вольт.. напруга іскрить
Неба Крайчик, Розвʼязка уже буквально виглядає) і я дуже надіюсь, що вона вас не розчарує)))
Ким ми є насправді?)) гарний подкаст Діни
Неба Крайчик, так. інколи ми і самі не можемо дати відповідь на це питання..
38. Оббиті дермантином двері - ви мене повернули в дитинство)
Аса Шель, дякую!) сама теж повернулась поки писала)
37. Діна й справді як сукуб - вміє добровільно тримати й розташувати біля себе людей, навіть якщо це суперечить їх бажанню. Щодо Кості, то не припиню дивуватися його детективній майстерності.
Аса Шель, так. шарм та харизма невідємні складові її особистості, тому й суккуб)
36. Макс був її таким собі розрадником. Стільки ж болю вона пережила…
Аса Шель, так... на жаль таких історій знадто багато...
35. Ну хто ж міг знати всі ті деталі? Секретар? Ще один спостерігач з будинку?
Аса Шель, хтось, кому діна була важлива)
34. Ох Даня… є якесь передчуття, що він стане жертвою. Її чи вбивці - хто зна…
Аса Шель, ну зважаючи на його характер всіляке може трапитись)
Тож Григорчук...
Тетяна Губоній, тож...)
Ох, авторе, таке чужим людям не показують. Схоже, Кості пощастило
Тетяна Губоній, радше вона і сама не очікувала, що покаже
50. Дуже напружено, тиша перед бурею...
Джул, ссаме так)
49. Два хлопці, Костя, два. Шукай іншого.
Джул, обовязково буде шукати
49. Здається, Вольт уже розкрив одну таємницю. Але чи справді все так просто і Даня і є той хлопчик з інтернату?? Чомусь мені здається, тут є свої нюанси))
Ірина Саха, у вас прекрасна інтуїція) ♥️♥️♥️
33. Ох грається дівчинка з вогнем. А, можливо, вогонь - це і є вона)
Аса Шель, можу сказати, що вона доволі гаряча натура) ♥️
32. Вольт з Діною не знає, що робити. І вона, здається, теж не знає як реагувати.
Аса Шель, у них своєрідне танго) ♥️
31. Я просто шокована переходжу на наступну частину, ох!
Аса Шель, ♥️♥️♥️
З одного боку, мені дуже хотілося, щоб Діна натиснула на ім’я Кості в списку адресатів телефону, а з іншого — та у вашому романі ж нікому вірити не можна, автор!
Тетяна Губоній, їй складно відкриватись людям та тим паче довіряти
М‑да, наші копи другою зарплатою не гребують…
Тетяна Губоній, уви, таке життя
Хм, вольт знає про Данила, і ? Цікаво ж капець!
Неба Крайчик, він багато чого підозрює)
48. Я думала, Діна вже зрозуміла, що Даня - це Макс...
Джул, ну.....)
47. А Борща за шо???
Джул, уже скоро ви дізнаєтесь чому сталась така трагедія
46. Що ж то за будинок, і що там трапилось...
Джул, жахливий бцдинок насправді
48. Цікаво, що Діна намагалася зрозуміти поруч з Данею. Чи просто хотіла відчути його тепло....
Ірина Саха, думаю і те і те
30. Спокою Діни можна лишень позаздрити. Ну й розрахунку - блискавично!
Аса Шель, Повністю згідна
Ох‑ох‑ох… Тяжкість побоїв не зрівняється з тягарем самотності
Тетяна Губоній, Так, але інколи самотність так сильно зливається з тобою, що уже не розумієш, як жити без неї
Детективи мають уміти приймати сповіді
Тетяна Губоній, Можливо, та не думаю, що цьому десь навчають
29. Діна має якийсь план…очевидно ж що має)
28. То он як Даня скидає напругу… цікаво)
Тік так, тік так
45. Так, розмова, але не проста...
Джул, ♥️♥️♥️
44. Тепер головне, щоб він Даню не зробив крайнім.
Джул, все може бути)
43. А чому б це він мав відвернутись? Звісно, що ні. Але Діні, справді, треба повернутись до терапії. Бо крити починає мощно.
Джул, ну одержимість то взагалі доволі специфічна річ
47. Не дивно, що Діна нічого не відчула після смерті директора. Він не був хорошою людиною. Але тепер цікаво, це сталося само чи хтось і справді допоміг....
Ірина Саха, до усіх відповідей лишилось не так багато уже)
27. Ого…ого… детектив влип по самі вуха…І мене це чомусь тішить шалено❤️
Мельська Наталі, На першому місці таки Діна) Але друге - серйозного детектива Вольта)
26. Детектив!!!! Аж розхвилювалася, ну це капець!!!!
Аса Шель, все з ним буде добре)
25. Що б там з директором тим не було при смерті - заслужено.
Аса Шель, повністю розділяю ваші думки та почуття
Нарешті Костя щільно взявся за інтернат. Давно пора.
Тетяна Губоній, ну він трохи довго думав)
Добре хоч крота визначено.
Тетяна Губоній, так, хоча б з цим питанням розібрались
Видалення коментаря
Ви дійсно хочете видалити повідомлення?
Видалити СкасуватиКоментар буде видалено назавжди.
Блокування коментування
Ви дійсно хочете заборонити можливість коментування?
Заборонити Скасувати