1 414
Анотація до книги "Моє "Купайлівське диво""
Тепер їй точно відомі дві речі: папороть не цвіте, а успіх не терпить сантиментів.
Бо вона більше не та наївна дівчинка з останньої парти, яка вірила в купайлівське диво і чекала на того, хто так і не повернувся.
Але у ніч на Івана Купайла, коли її бізнес святкує перший ювілей, у двері заходить він. Той, кого вона вже не чекала.
Тепер у них є кілька днів…
Чи зможе вона врятувати своє дітище й не наступити знову на ті самі граблі?
Бо вона більше не та наївна дівчинка з останньої парти, яка вірила в купайлівське диво і чекала на того, хто так і не повернувся.
Але у ніч на Івана Купайла, коли її бізнес святкує перший ювілей, у двері заходить він. Той, кого вона вже не чекала.
Тепер у них є кілька днів…
Чи зможе вона врятувати своє дітище й не наступити знову на ті самі граблі?
від ненависті до коханняколишнімелодія кохання
“Дуже цікава новинка ❤️
Я тільки почала читати, але вже закохалася в атмосферу цієї історії❤️ тут є емоції, сильні герої й те саме відчуття, коли між персонажами ще не все закінчено.”
“Якщо ви любите тропи «від ненависті до кохання» та «колишні», ця новинка саме для вас. Це історія про те, як несподівана зустріч може змінити все, навіть коли ти вже давно перестав чекати на диво.”
Зміст книги: 22 глави
Останнє оновлення: сьогодні
56 коментарів
Щоб залишити коментар, увійдіть в обліковий запис
УвійтиНу от і пояснення, чому Харитина, ніяк не наважиться обрати розвиток в Києві чи відкласти масштабування...
Тут треба обирати спокійне, стабільне життя в Тернополі, хоч і без сильних почуттів до Максима, чи ризик ще раз втратити, розбити своє серце з Матвієм... Тринадцять років назад Київ приніс їй самотність, вагітність та біль... Що ж обере Христина....
Светлана, О, вона обере так, що й сама здивується) Чекаємо))
Харитина з Ольгою відмели два кейси з планом розвитку як неприйнятні... Залишився той, що представив Матвій... Але чи готова Харитина їхать до Києва... Дякую!
Светлана, І ще ж можна відмовитись від усіх, насправді не проблема, просто оте масштабування трохи відкладеться в часі, а це зовсім не смертельно...
Тут вже питання не в роботі, а в особистому. Чи готова Запит на до того, що потрібно буде розповісти про сина. Дякую.
Оксана Жезло Штих, А що їй лишатиметься робити? Особливл якщо він однаково дізначється. Це ще й так трохи дивно, що він досі не знає. Але й так буває)
Матвій повернувся навмисно заради Харитини, чого ж він такий жорстокий з нею?
Знати правду але чекати на диво - гарно сказано. Жінки - дивні істоти❤️❤️❤️
Лана Нова, ❤️❤️❤️ Так і є)))
Цікаво, яку пропозицію розвитку обере Христина... Чи погодиться переїхати на рік в Київ... А ще більше хочеться побачити реакцію Матвія, коли побачить Устина... Дякую! Чекаю продовження
Светлана, Ігната... Там буде норм) І вона обере правильно, чекаємо разом))
Дуже цікаво, дякую!
Каріна Морган, Щиро рада, що вам подобається)
Мама, є мама... Все бачить та розуміє... А зустріч з Харитиною знову йде не за планом... Мало Матвію було присутності Ольги, яка завзято захищає інтереси Христини, так ще з'явився Ковальчук... Ще й намагається виставити його з кабінету почекати... Цікаво, як на все це відреагує Матвій... Дякую! Чекаю продовження
Светлана, Ото хай розбирається, що йому робити далі) Головне, щоб Харитина не схибила
Матвій прокинувся в батьківським домі, виснаженим після емоційної м'ясорубки. І це все наслідки зустрічі з тою, яку він сам покинув та розчарував... А тепер йому треба зібратись на зустріч з Харитиною та не провалити підписання угоди... Цікаво, чи вдасться йому знайти вагомі аргументи... Дякую! Чекаю продовження
Светлана, А хай шукає! Щоб не був таким самовпевненим)
яка цікава тема твору))
Джоанна Вейн, Щиро дякую, люблю легенду про квітку папороті)
Матвій підготувався не тільки по роботі, а і особисто, такий подарунок зробив, мабуть не одну ніч думав. Дякую.
Оксана Жезло Штих, Ну, мав час... Стільки років минуло)
Матвій вміє вражати... Неочікувано дарунок до дня народження. Та ще й який...
Не просто буде Хариті тримати спілкування в рамках бізнесу, бо в їх є спільне минуле... Дякую! Чекаю продовження
Светлана, Тож, мабуть, не один день думав... Але, сподіваюся, Харитя зуміє гідно вийти з цієї ситуації)))
І хоч Харитина тримає обличчя, Матвій своїми спогадами її здивував, збентежив... Нагадав про минуле, яке болить досі..
Светлана, Та він її збентежив самою появою, що тут сказати!
Як раз до свят цікаво почитати ❤️❤️❤️
Лана Нова, ❤️❤️❤️
Матвій думає що все так просто, але для нього чекає сюрприз. Дякую.
Оксана Жезло Штих, Але ж сюрприз який! На нього схожий))
Матвій розуміє, що поступив з Харитею, як покидьок, розбив її серце та утворив порожнечу в душі... От тільки не зрозуміло, чи знає про сина... Він має намір повернутись в її життя... От тільки , чи зможе... Він думає, раз не вийшла заміж, так в нього є шанс ... Тільки Тіна не здогадується про плани Матвія на неї. Хотіла розвитку мережі, а зацікавила ' акул"... Матвій привіз пропозицію... Як їй уникнути поглинання... Як їй не втратити те, що створювала роками... Дякую! Чекаю продовження
Светлана, Думаю, якби знав, то думки у нього були б іншими... А так... вчинив просто як молодий дурень. Хіба мало таких у шкільнф роки? З "акулами" відразу ясно було, зважаючи на те, що в неї все вийшло цікаво. Тож чекаємо, що там далі)
От і бачимо причину чому покинув. А тепер має надію на пробачення. Побачимо чи захоче Харитя пробачати. Дякую.
Оксана Жезло Штих, Ну, судячи з її характеру, навряд, але життя... воно таке, часто непередбачуване. Дякую, що ви з моїми героями, сьогодні стартує ще одна історія))
3.2. Ну й добре, що дітей не було.
Пацюк Червоній, Абсолютно згодна, бо в таких і діти потім виростають хтозна' які...
Добре що визнає свою вину. От коли дізнається про сина, тоді може і зрозуміє чому ображається. Дякую.
Оксана Жезло Штих, Та, думається, він і так знає. Просто Харитя його точно не чекала. А він готувався до цього приїзду...
Цікаво хто це до них прямує. Та ти подивися який уважний, помітив що заміж не вийшла. Дякую.
Оксана Жезло Штих, Ну, то воно ж його, видно, всі роки мучило, що вчинив як останній мудак...
Вітаю з новинкою. Успіху книзі. Підписалася на вас❤️
Леді Рей, Дякую, я теж))
От і дізналися, що знав куди йде, і кого зустріне. Але щось дуже самовпевнений і не відчуває вини, що покинув. Дякую.
Вау, я теж не знала, що папороть не квітне ❤️❤️❤️
Дуже цікава книга, а стиль автора справді унікальний. Читається настільки легко, що я навіть не помітила, як дочитала ❤️ Тепер з нетерпінням чекатиму продовження ❤️
Svitlana Anosova, Так, папоротеподібні розмножуються спорами, але легенда супер! Дякую вам за відгук, викладаю щобня, якщо не забуду))) й запрошую у свої інші історії (зберігайте в бібліотечку й підписуйтесь на сторінку, щоб не загубити). Сподіваюся, вам сподобається
Неймовірна атмосфера, від якої так тепло на душі! ♥️ Поєднання сучасної прози про колишніх із нашими магічними відсиланнями до Купайлівської ночі та квітки папороті - це дуже красиво й затишно. Справжнє літнє диво, яке заворожує своїм колоритом серед усіх "Мелодій кохання"! ✨ Безмежно рада, що ми разом беремо участь у цьому флешмобі. Підписуюсь на вашу сторінку й бажаю книзі якнайбільше відданих читачів! ♡
Ана Харві, Згадала вас у свіжому блозі)))
Неочікувана зустріч через роки, чи дійсно неочікувана для обох, чи Матвій знав про цей вечір та підготувався... А от Харитина виявилась не готова. Їй все ще болить минуле, яке вона ховає за маскою залізної бізнес-леді. Та вечір здається піде не за планом... Дякую ! Чекаю продовження
Светлана, З цього вечора у неї все життя піде не за планом... Бо доля теж там щось собі напланувала)))
Ото несподіванка. Цікаво чи знав Матвій до кого йде на прийом, ци це для нього теж несподіванка. А все так гарно сплановано починалося. Дякую.
Оксана Жезло Штих, Ось і побачимо, чи знав. І взагалі чого прийшов...
Хариття, дуже гарно. Чекаю на продовження ♥️
Еллі Мун, Дякую) Взагалі у мене якась своєрідна система для імен героїв))
Мені дуже подобається ім'я Харитя, батько правий воно дуже звучить. Чекаю їхньої зустрічі. Щось думаю, що там не обійшлося без його батьків. Дякую.
Оксана Жезло Штих, Мені теж... Якщо ви помітили, я намагаюся давати героям наші справжні імена. Іноді таке враження, що вони самі мені кажуть, як їх буде звати))) А з батьками... побачимо, там багато отого "сам дурак"...
О, все не так просто на тому ювілеї... Чекаю продовження))
Лаура Завірюха, Все буде, дякую, що ви з моїми героями)))
Вітаю з новинкою. Успіхів книзі! ❤️
Валентина Бродська, Дякую))) ❤️❤️❤️
Вітаю з новинкою! Успіхів книзі! Цікавий початок... З задоволенням почитаю історію Харитини... Чекаю продовження
Светлана, Дякую, що ви з моїми героями. Завтра буде))) Підписуйтесь на мою сторінку у ФБ - там будуть ілюстрації
Вітаю з новинкою натхнення і багато вдячних читачів. Початок цікавий. Добре, що мала підтримку від батьків, це дуже важливо. Дякую.
Оксана Жезло Штих, Приємно вас бачити тут)) ✨✨✨
Вітаю з новинкою! Цікавий початок. Люблю такі книги. Запрошую і вас до своєї історії
Юлія Куліш, Дякую, зараз зазирну...
Дайте ще!
Каріна Морган, Ой... я, звичайно, намагатимуся))) але ж якби у добі було трохи більше часу) А якщо серйозно, то вже завтра зранку буде)
Прочитала...сиджу чекаю далі...)
Лія Лореляйн, Ну от))) дякую за цікавий сюжет. ♥️
Чудовий початок, вітаю з новинкою❤️❤️❤️❤️
Svitlana Anosova, Щиро дякую) ❤️❤️❤️
Вітаю з новинкою ❤️
Кіт Анатолій, Щиро вдячна)
Вітаю з новинкою!
Марія Залевська, Щиро дякую)
Вітаю з новинкою!)))
Тетяна Степанкевич, Дякую)))
Вітаю з новинкою!♥️
Мар Тен, Щиро вдячна))
Вітаю з новинкою! ❤️
Morwenna Moon, Дякую)
Іноді в житті так не вистачає дива...) Цікава історія.
Вітаю з новинкою.
Еллі Мун, Щиро вдячна) ❤️❤️❤️ Хоч так створюємо собі дива. Головне - дочекатись справжнього дива)
Вітаю з новинкою ❣️
Yuliia Marchenko, Дякую) вона тепла))) ❤️❤️❤️
Цікаво як... І зовсім інший жанр... читатиму)
Лаура Завірюха, Так, інший. Буду рада, якщо читатимете. Й не забувайте писати коментарі, з ними затишніше)
Вітаю з новинкою ❣️
Успіху книзі ☺️
Lianoir, Дякую за підтримку)))
Вітаю з новинкою!
Олена Лук, Дякую за підтримку) ☺️❣️⭐
Вітаю з цікавою новинкою❤️
Торія Ліра, Щиро вдячна) ☺️❣️⭐
Вітаю з новинкою)))
Олена Ранцева, ☺️❣️⭐ Дякую!!!
Вітаю з новинкою! ❤️
Morwenna Moon, ☺️❣️⭐ Дякую за підтримку
Вітаю з новиночкою ☺️❣️⭐
Оксана Павелко, Дяка) ☺️❣️⭐
Видалення коментаря
Ви дійсно хочете видалити повідомлення?
Видалити СкасуватиКоментар буде видалено назавжди.
Блокування коментування
Ви дійсно хочете заборонити можливість коментування?
Заборонити Скасувати