285 244
“Стежки Оскура та Естерона”
Анотація до книги "Все (не) за планом"
Мій план був геніальним у своїй простоті: втекти від жертвоприношення темній богині, перетнути кордон світів і сховатися за широкими спинами ельфійської рідні мого батька. Все, що мені було потрібно — це дістатися до зачиненого кабінету й активувати магічне дзеркало.
Але все пішло не за планом ще на старті.
Тепер потрібно вступити до Академії, знайти шлях додому й не видати, що з іншого світу. А ще — навчитися варити щось крім отрути, не дати вазону з'їсти кота та зрозуміти, чому найхолодніший хлопець в Академії так дивно реагує на її рослини.
У тексті є:
– потраплянка ( не з Землі)
– Академія магії ( не по плану)
– сильна та розумна героїня ( якшо це не екзамен з історії)
– гумор (помірно)
Примітка: ШІ створював арти та правив граматику. Кого обурюють ШІ-помічники — я попередила.
Але все пішло не за планом ще на старті.
Тепер потрібно вступити до Академії, знайти шлях додому й не видати, що з іншого світу. А ще — навчитися варити щось крім отрути, не дати вазону з'їсти кота та зрозуміти, чому найхолодніший хлопець в Академії так дивно реагує на її рослини.
У тексті є:
– потраплянка ( не з Землі)
– Академія магії ( не по плану)
– сильна та розумна героїня ( якшо це не екзамен з історії)
– гумор (помірно)
Примітка: ШІ створював арти та правив граматику. Кого обурюють ШІ-помічники — я попередила.
магічна академіясильна героїнягумор
Зміст книги: 49 глав
126 коментарів
Щоб залишити коментар, увійдіть в обліковий запис
УвійтиЯкщо сказати правдиво то перші кілька розділів мені не дуже..., але маю звичку читати в книзі 5-7 розділів, якщо захопить, то буду добу не спати, але прочитаю повністю. Ну безсонна нічка мені гарантована.
дякую за цікаву книгу
Дуже цікаво! Біжу читати другу книгу))
дякую
цікаво.дяеую
Дякую, цікаво, місцями смішно, читається легко. Щоправда є місця, які потребують редагування, десь літери чужого алфавіту, десь відсутні літери, десь абзац або речення повторюються двічі (не так щоб забагато, якщо не акцентувати увагу, то читати не заважає) тому дякую ще раз. Натхнення Вам на подальшу роботу, йду до другого тому однозначно
Цікаво та інтригуюче. Новий чарівний світ. Дякую
Марія Фагельська, ❤️
Вітаю, шановна авторко. Книга дуже цікава, але напевно після форматування зникла частина тексту. У розділі про зілля правди, яке підлили, немає продовження, що ж там сталося тільки наступний день і в парку як відбувалися події теж немає. Чи це буде в іншій книзі?
Мілана Залісна, Дякую. Біжу читати продовження))
Дуже цікавий сюжет. Але ці короткі речення, що складаються з одного підмета - стиль ШІ. Хочеться читати ваш особистий стиль.
Марія Фагельська, Там і довге тире є — теж, виходить, стиль ШІ. Так що однозначно він. Обовʼязково вивчу всі стилі ШІ, щоб так не писати... Хоча ні. Байдуже. Мені саме так подобається. Рубано й точно. Не до вподоби — читайте щось інше деінде.
?
Дякую за неймовірно чудову легку історію, прочитала на одному подиху. Бажай Вам натхнення і творчих успіхів??
Юля Барышева, Щиро дякую за такі теплі слова! ❤️
супер, дуже цікаво
Ганна Кобзаренко, ❤️
книга вогонь якщо хтось вагається читати чи ні рекомендую однозначно місцями весело місцями неймовірно цікаво місцями екзотично і трошечки незвично дякую пані авторко
анатолій Чумак, Дякую вам щиро за такий теплий відгук! Особливо тішить "екзотично і трошечки незвично" — мабуть, це найчесніший опис того, що коїться в моїй голові під час письма. ))
Вітаю, успіхів та натхнення вам Підписалася на вас, надіюся навзаєм)))
Вітаю, дуже сподобалася історія і книга в цілому, тільки от ваш вираз-паразит "вираз, людини що", "вираз обличчя, що" і т.д., який трапляється ледь не в кожному реченні починає псувати загальне враження. Розбавляйте свою письмову мову більш різноманітними виразами і висловлюваннями. Обійняла
Мілана Залісна, дякую за реакцію :)
Доброго дня. підписався та буду оглядати книги. Був би радий за взаєсмну підписку :)
Чудове фентезі, доступне! Читається легко, цікаво! Заслуговує на увагу!
Дякую
у захваті, справді дуже цікаво:)
Ольга, Щиро дякую за відгук! Дуже рада, що вам було цікаво читати
Чудова захоплива історія з почуттям гумору, прочитана на одному подиху) Гарний настрій та місцями гучний сміх забезпечено)))
Ольга Корепанова, Дуже дякую! Мені неймовірно приємно, що історія подарувала гарний настрій і сміх — саме такою я й хотіла її зробити ❤️
перші розділи прикольні, навіть кумедні. папоротник, то окреме диво.
Мілана Залісна, думаю, що скоро дійду, бо затягує
Дуже інтересна книга. Героїня з дуже сильним характером, дуже розумна. Неймовірно гарно все описується. Дякую автору за емоції від прочитаного. Натхнення та успіхів вам.
Ольга Скоба, ❤️
Прочитав на одному диханні, легка і динамічна історія з адекватним логічним світом
Vladimir Fedoseev, Дякую вам велике! Такі коментарі — найкраще паливо для авторки. Рада, що історія сподобалась. ❤️
так цікаво закінчився пронтяг чи як воно там перед першим розділом і конечно же закінчилося на першому розділі що далі сталося
Любі читачі!
Я щойно завершила форматування книги та об'єднання розділів. Через ці технічні зміни у вас могли збитися закладки або поточне місце читання — щиро перепрошую за ці незручності!
Також маю до вас невеличке прохання: якщо раптом ви помітите, що в процесі редактури якийсь шматочок тексту випадково загубився або обірвався на півслові, напишіть мені, будь ласка, в коментарях. Я одразу все перевірю та виправлю.
Дякую за ваше розуміння та допомогу! ❤️
Дякую, незвично і цікаво
Ліліана, ❤️
Чудовий влучний юмор, непересічна історія, прекрасно виписані герої і легкий стіль! Браво!
Angelina Radchenko, ❤️
Цікава історія! Дякую!
Anna Orexova, ❤️
з9
Історія - бомба. Давно я так не кайфувала від книги
Мирослава Пилипчук, Щиро дякую, дуже рада це чути! )) Запрошую вас до другого тому — історія якраз вийшла на фінішну пряму, тож розв'язка вже близько!
Дякую. Цікава історія. Читала з задоволенням.
Валентина Шапран, ❤️
Неймовірно цікава історія. Дуже сподобалося. Дякую!
Vita, ❤️
чудова книга дякую.Бажаю успіху.
Валя Яременкр, ❤️
Захоплююче,хочеться продовження!
Галина Остапюк, ❤️
Така фаайна книга! Так мене розвантажила! Дякую дуже!!! Я в другу частину!
Lyudmila Kovalchuk, ❤️
Було дуже цікаво до 17 розділу, на якому я зловила себе на думці, що текст дуже схожий на написаний ШІ. Коли погляд Рея казав "Я просто бачу" чи щось таке, це стало прям очевидним. І всі ті символи (зірочки) теж пояснюються ШІ. Дуже прикро. Якщо вже використовуєте ШІ, принаймні вказуйте це в описі, щоб людям не довелося дарма витрачати час.
Арі Яґен, Насправді, певною мірою ви мали рацію щодо тих зірочок... Це дійсно «сліди» від ШІ. Я використовую Gemini для перевірки граматики, і він має звичку виділяти виправлені слова жирним шрифтом. А текстовий редактор перетворює це форматування на зірочки навколо слів. Я не відразу помітила цей прикол, і наче потім усе підчистила, але в 16-му розділі пропустила. Тепер уже прибрала. І я скористалася вашою порадою та залишила попередження в анотації про використання ШІ.
а чого це Зерія просто зайшла в кімнату до ксандри рано вранці у пролозі? вона відчула що в Дочки мітка?
Біла синиця, О, тут цікаве питання! )
Розумієте, яка ситуація — релігія така штука, що для того, щоб паства увірувала, священникам іноді потрібні «дива». От і з міткою так само. Богиня, навіть якщо й існує, — їй геть байдуже, хто там буде жертвою. Жертву обирає рада жриць. А Ліра… скажімо так, вміла бути переконливою і повпливала на вибір більшості.
Зерія дізналася про рішення, але воювати з цілою радою на самоті — це навіть для неї було забагато. Тому зробила те, що могла — відправила доньку якомога далі.
Про це докладніше буде в одній із наступних книг, яка поки що на стадії чорновика.
так, хочу ще книгу про батьків ксандри! бо ті родинні стосунки не дають мені покою :-) вирішила перечитати :-) а то я ім'я Тео забула :-)
Неймовірна книга! Як мені подобається Ваш стиль написання історії! Без істерик ГГ, якихось надуманих драм! Дякую! Я в захваті!
Наталя Ведмедик, Дякую. Дуже приємно ❤️
Мені дуже сподобалось. Щиро реготала))) А ще, великий жирний плюсяка, що звична академіка прописана по-новому.
Супер!!
Катріна Страж, Дякую за відгук! Рада, що історія приносить позитивні емоції і що мій експеримент із жанром вам сподобався❤️
Дякую! Дуже цікаво!.,,Проглотіла" за день)). Пішла до другої частини)).❤️❤️❤️
Мілана Залісна, ☀️☀️☀️
Чудовий сюжет, прекрасний виклад:)
Читати - суцільне задоволення!
Marichka Gapiuk, Дуже дякую! Неймовірно приємно читати такі відгуки. Рада, що вам подобається!
Почала читати книгу,дуже подобається! Вболіваю за головну героїню,її друзів і Рея. Що ж за прокляття в ньому?! І Патриція пітається тою енергією?!
Nata Bond, Дякую.. так харчується, цією енергією. А от щодо прокляття Рея — попереду ще багато несподіванок, і ця таємниця розкриється згодом! Дуже рада, що герої вам так припали до душі. Приємного подальшого читання! ❤️
Отже...
Коротко, влучно, як виляск батога ( в стилі головної героїні). Це не сповідь - бортовий журнал, рапорт, без зайвих бантиків...
Читається легко і цікаво ( якщо не брати до уваги деякі змістовні та мовленнєві помилки, але про них Вам і без мене напишуть)
Мілана Залісна, Ну..повністю не згадаю.
Точно пам'ятаю місце де було ''світлява дівчина'' - має бути або світленька або білява
Решту - треба заново перечитувати кожен розділ
дякую!
Эльвира Полищук, ♥️
цікаво.
Валентина, ♥️
Дякую! Цікава історія, цікаво написано?Проживала всі моменти головної героїні, майже як сама участь приймала?
Дякую автору за цікаву книгу. Натрапила випадково і не пожаліла. Окрема подяка за Тіндаля
Nika, ❤️
даже вдалий твір.
Irina Ska, Дякую❤️
ви дуже талановитий автор! мені сподобалося як ви пишете
я хочу окрему історію про тиндаля!!! :-)
Видалення коментаря
Ви дійсно хочете видалити повідомлення?
Видалити СкасуватиКоментар буде видалено назавжди.
Блокування коментування
Ви дійсно хочете заборонити можливість коментування?
Заборонити Скасувати