8 914
Анотація до книги "Ніч з Восьминогом"
Третє серце восьминога б'ється тільки для неї, але Софілада вперто тікає від долі, бо боїться змін та всього нового, хоча цього разу їй все ж доведеться піти на глибину пристрасті разом із восьминогом та його мацаками...
Владний герой
Бойова героїня
Провокативно і комічно-пікантно
Новий досвід у чуттєвих експериментах
Пригоди й боротьба за владу
Суперництво за дівчину і ревнощі
І мацаки, які лізуть куди не слід. Аж вісім штук!
Владний герой
Бойова героїня
Провокативно і комічно-пікантно
Новий досвід у чуттєвих експериментах
Пригоди й боротьба за владу
Суперництво за дівчину і ревнощі
І мацаки, які лізуть куди не слід. Аж вісім штук!
владний геройперші_поцілункиmonster romance
“Українка сподобалася Восьминогу з іншої планети, і він хоче її за дружину! Та чи зможе він підкорити серце дівчини з замашною українською сковорідкою? Рекомендую!”
“Уявляєте чоловіка-восьминога? Ще й імператора? Ні? А шкода, бо ж красень який! І цілих вісім... мацальців! А ви про що подумали? Що він ними робить? Так з назви зрозуміло! Щоправда, героїня цьому не рада... Мабуть...”
Зміст книги: 46 глав
Останнє оновлення: 11 дн. тому
377 коментарів
Щоб залишити коментар, увійдіть в обліковий запис
УвійтиМожливо, поява Софілади зможе вивести із ступора Кеана? І дія зілля розвіється? А то вдвох проти такої охорони оборонятися важкувато буде.
Дякую за проду і чекаю на продовження!
Софілада встигла зірвати весілля ,але ж як ьути далі,вони ж лише вдвох з Кадосом?
Ой матінко, і що ж їм робити... вдвох проти армії рибусьок... але ж яка молодець Софілада) таки встигла, тільки як тепер далі) Дякую вам за проду, Клавдіє, чекаю на продовження з нетерпінням ♥️
Пані Мерседес тепер найщасливіша) ой йой... ото не знаю, чи радіти, чи ні, бо таки портал переніс їх на фальшиве весілля, але ж у яке місце)) от же ж тараньки пересушені...дякую вам за проду, Клавдіє ♥️
Ох,відчайдушна..!!! Шкода,що свою вірну пательню не взяла..!!! Вона була… залізним аргументом..!!!…
А Кеан від шоку не отямився часом..?!?…
Дякую за проду!!! ❤️❤️❤️
Олена Гушпит, Ага. Пательню не взяла)))
А шок Кеана не привів до тями? От підступні жриці!
Щиро дякую!
Lyudmyla Kovdrysh, Не знаю. Побачимо))
Ахах... Софілада зробила диверсію, а тепер їм з Кадосом таки потрібна допомога...
Та ще й пательню з дому не прихватила, але вони щось та вигадають, щоб провчити цих нахаб!) Дякую за подарунок, навіть не сподівалась:))
Natalka, Приємного читання ❤️❤️❤️
Дякую ❤️
Так Софі молодець в останню мить зірвала весілля а тепер саме час Кеану побачивши Софі в найкращих традиціях драми все згадати й нагадати хто взагалі імператор! та врятувати кохану та свого воєначальника
Тетяна Рибак, Ой, треба згадати)))
Побачимо)))
Феєрично. Тепер їм би ще допомога яка небудь. Але може яке чудо станеться.
Ольга Діденко, Може)))
О, Софілада щось придумає. І мало їм не покажеться. Головне, що вони встигли вчасно. Шлюб ще не здійснився.
Дякую за проду і чекаю на продовження!
Дуже вдало їх телепорт викинув , школа що немає улюбленої пательні в руках але гадаю Слів щось вигадає
Давай Софі, не стримуй себе! Рятуй коханого! Дякую! ❤️❤️❤️❤️
То на Краку переворот хочуть зробити жриці,хочуть владу взяти до своїх рук,а коханого Кеана насильно одружити з червоновлосю жрицею. Ох,як же вибісили вони цим Софіладу! Хоч вона і без своєї сковорідки,але звільнить коханого восьминога, бо він її істинний.
Дякую ща оновлення! Чекаю на продовження!♥️
Ооооо..!!! Який сюрприз чекає цих лускатих гадин…!!! Феєричний..!!! Бо вони не взяли уроку від спілкування з Софіладою..!!!…
Дякую за проду,дорога!!! ❤️❤️❤️
Софі а пательні то не захватила,може люстра зіграє покарання!
Ех шкода що чавунної пательні з Софі немає!
Щиро дякую!
Ох ті кляті жриці, щоб вони на оселедців перетворилися. Пані Мерседес та Степанида швидко їхню на шубу пустять) ох, аби ж усе вийшло у нашої Софілади) Дякую вам за проду, Клавдіє, чекаю на продовження з нетерпінням ♥️
Яка ж вона талановита) от треба було лише на місяць додому, щоб створити цей шедевр, а потім до свого імператора) але вірю, що цей красень скоро виконає свою обіцянку) Дякую вам за проду, Ларисо ♥️
Оуу! Обкладинка змінилася! Софі гарна. Ну а на Кеана щось несхоже) Голова 18 річного хлопця. Іііі... Занадто багато одягу))
Короче,на минулій обкладинці був дорослий звабник. :)
Клавдія Мокра, )))
Нда... щось дуже довго Кеан шукає Софі. Місяць вже пройшов. Такі вони, імператори
Lesia Yurchyshyn, Це точно, ненадійні))
Книга супер такі цікаві герої читаю не можу відірватися хто любить фентезі рекомендую прочитати
Вероніка Кухар, Дякую за підтримку і коментарі ❤️
Ще б вірну пательню з собою, то Софі їм показала як її коханого восьминога одружувати на іншій. Але й так буде боротися.
Ого..!!! Ох ти ж..!!! А отак..!!! Мала в руках,сама відмовилася,а тепер маєш дулю..!!! Знову відвойовувати те,від чого відмовилася..!!!…
Дякую за проду!!! ❤️❤️❤️ Ну і справи…!!!…
От зовсім там на Краку розперезались!!!))) Негайно потрібно їм нагадати про сковорідку!!!)))
Тільки в розлуці ми починаємо цінувати, те що мали. Але тепер Софілада використає свій шанс на повну. Ох, не завидую я тим жрицям і їхній компанії. У Софілади все має вийти! А пательню вона не забуде взяти?
Дякую за проду і чекаю на продовження!
Все залежить від Софі,зірвати весілля і задуми жриці!
Без пательні Софі перемоги не буде! От підступна жриця!
Щиро дякую!
Ох надіюсь у Софі все вийде! дуже надіюсь на те що телепорт викине прямо перед Кеаном ото змовникам буде облом! вдруге Софі щастя не упустить
Так надіюсь Кеан її відчує і довго чекати не буде й прийде вона вже готова його прийняти
Що хотіла Софі те й отримала, чому ж ражості немає? Невже Кеан так просто відпустив свою кохану?
Щиро дякую!
Надіюсь що Кеан знайде шлях до Софі. Адже тільки потрапивши додому вона зрозуміла що закохалася.
Ох, який розділ) а Кеан... сподіваюсь, що він виконає все, що сказав) Дякую вам за проду, Клавдіє, чекаю на продовження з нетерпінням ♥️
То Кеан не планує здаватися? Що ж за книгу напиши Софі?
Щиро дякую!
Розлука Кеана з Софі може дасть йому зрозуміти що важливо ,да і гарем свій нерозпустив.А Софі мабудь напише книгу про свої пригоди ,ну і звісно і про сусідок незабудка!
Може Кеан зрозуміє чому йому відмовили. І почне добиватися Софі, як чоловік, а не імператор.
А дійсно нехай добивається дівчини а не тільки я імператор ти моя . Степаниді точно краще вдома , ух вже чекаю що ж надумає Кеан?
Можливо зрозуміє. Поки заберуть пані Мерседес та пані Степаниду.
Так їм, тим жрицям. Наша Софі найкраща!
Клас! Пательня допомогла відбитися від монстрика, та ще й квітку знайшла.
Сковорідку обов'язково взяти, бо хто ж знає кому і що взбреде в голову. Вже й погрожують.
Ого то що ж робитиме Кеан? невже відпустить і все? треба завойовувати її серце,
Правильно зробила. Слова вони часто просто слова.
Нехай тепер Кеан пометикує і спробує хоча б позалицятись чи що.... А то все йому на блюдечку подавай.
Це перлина пательні злякалася чи спогади подіяли. А жриця як і всі в шоці, що перлина засяяла.
Аж жаль стало Кеана.( Без неї йому і світ немилий. Здаватися він не буде, буде завойовувати її любов заново.
Дякую!♥️
Ну що ж ....Кеану прийдеться переосмислити своє ставлення до жінок...і до життя в цілому!!! Або залишити все як є і радувати свій гарем!!!
От і маєш..!!! Думав,що вже пташка в руках..?!? А викуси..!!!… Еееххх…!!! І що ж тепер..?!?…
Дякую,дорога,за проду!!! ❤️❤️❤️
То Софідада зробила вибір не на користь Кеана? Ех, а скільки обіцянок було про мацальця)))
Щиро дякую!
сюжет цікавіший і цікавіший
Ой,яка молодчина..!!! Сковорідка і тут не підвела..!!!…
А от впізнати допомогла уважність..!!! .. Отак вам,гадини лускаті..!!!…
Дякую за проду,дорога!!! ❤️❤️❤️
Україночка зі сковорідкою проб'є собі дорогу до бажаного і коханого!))
Видалення коментаря
Ви дійсно хочете видалити повідомлення?
Видалити СкасуватиКоментар буде видалено назавжди.
Блокування коментування
Ви дійсно хочете заборонити можливість коментування?
Заборонити Скасувати