667 997
Анотація до книги "Більше не твоя"
— У мене тут не клуб помсти колишнім. Мені не цікаво брати участь у вашій сімейній драмі, — Самір Акаєв навіть не дивиться на мене. А в мене від його нещадного тону все менше шансів зробити наступний вдих.
— Влаштуватися до вас на роботу це єдиний спосіб покарати людину, яка мене знищила, — почуваюся жалюгідною, благаючи його про допомогу.
— Діно, я схожий на того, хто задовольняє жіночі примхи? Мені потрібно щось вагоміше, — важкий погляд цього гарного, але жорсткого чоловіка лягає мені на плечі і я ніби зменшуюсь у розмірах.
— Я вагітна. Від нього. Про це ніхто не знає, — опускаю очі й чекаю.
— У такому разі можу запропонувати тобі фіктивний шлюб.
Я думала мені треба боятися колишнього, а виявилося, що мені варто боятися почуттів до чоловіка, за якого я вийшла заміж, бажаючи помститися.
— Влаштуватися до вас на роботу це єдиний спосіб покарати людину, яка мене знищила, — почуваюся жалюгідною, благаючи його про допомогу.
— Діно, я схожий на того, хто задовольняє жіночі примхи? Мені потрібно щось вагоміше, — важкий погляд цього гарного, але жорсткого чоловіка лягає мені на плечі і я ніби зменшуюсь у розмірах.
— Я вагітна. Від нього. Про це ніхто не знає, — опускаю очі й чекаю.
— У такому разі можу запропонувати тобі фіктивний шлюб.
Я думала мені треба боятися колишнього, а виявилося, що мені варто боятися почуттів до чоловіка, за якого я вийшла заміж, бажаючи помститися.
фіктивний шлюбвладний адекватний герой щира героїнявід ненависті до кохання та пристрасті
Зміст книги: 50 глав
1 329 коментарів
Щоб залишити коментар, увійдіть в обліковий запис
УвійтиДруга частина вже стартувала і вона має назву "Назавжди твоя"!❤️
Тож клікайте на автора, переходьте на мою сторінку та приєднуйтесь до читання цієї мегачуттєвої історії кохання!❤️
Продовження насичене дуууже приємними несподіванками та цікавими поворотами сюжету)
дякую, за чудову книгу,жду
на продовження
Лариса Індик, радію, що книга припала вам до душі!❤️ Продовження вже публікується!)
Прочитала на одному диханні, дуже сподобалась книга, дякую
lina luna, щиро вдячна за ваш відгук!❤️ Мені дуже приємно, що книга лишила по собі чудові враження!
ок
Людмила Василенко, щиро дякую)
Дякую така щемлива історія, дуже сподобалось)
Тетяна, дуже тішуся, що історія припала вам до смаку! Щиро дякую, що поділилися своїми враженнями!♥️ Запрошую до продовження!)
книга сподобалась,чекаю продовження.
Валентина Коломийчук, дякую від сеця!❤️ Продовження вже публікується)
дякую за гарний твір
Галина Кохан, радію, що вам до вподоби!❤️ Щиро вдячна за відгук!
Дякую за книгу,хочу прочитати другу частину.
Лаванда Різ, Дякую.
Сюжет тримає в напрузі — саме такі книги люблю. Дякую за історію ❤️"
Софія Рен, радію, що книга припала вам до смаку! Щиро вдячна за відгук!)
дуже крута книга
Татьяна Квиткевич, дякую від серця!❤️ Радію, що сподобалось)
Чудова історія. На одному диханні. Творчих успіхів, ви пишете неймовірно.
Iryna Martynyuk, щиро вдячна за ваші теплі слова та увагу до моїх історій!❤️
гарний твір гарні герої дякую автору
Людмила Полохало, безмежно вдячна за відгук!❤️ Радію, що сподобалось!
чудова розповідь ,дякую .хочу прочитати продовження
Валентина Глущук, дякую від серця!❤️ Продовження вже публікується на моїй сторінці, має назву "Назавжди твоя"! Запрошую!
дякую за чудову книгу
Валя Чернявська, мені дуже приємно, що історія припала вам до душі!❤️ Щиро вдячна за відгук! Запрошую до другої частини "Назавжди твоя"!
Дякую за цікаву книгу!
Лаванда Різ, За дуже цікавенну книгу
Дякую за отримане задоволення від прочитання цієї сумної історії. Дуже хочеться прочитати продовження і щоб воно було зі щасливим кінцем.
Лаванда Різ, СУПЕР! ДЯКУЮ!
Щиро дякую!
Валентина Шкарупіло, радію, що вам сподобалось!❤️
Самір сказав до побачення,прощавай Діни не приймаються.....але ж побуде на самоті,ну трошки під наглядом, подумає..... дякую за таку неймовірну історію......читаю продовження....
Ніна Михайловська- Спичак, вони зустрінуться дуже скоро) Щиро дякую!)
Дякую. Дуже легко і захопливо читається. Успіхів, Вам, у творчості.
Lida Mel, дякую від щирого серця!❤️ Радію, що сподобалось!
Щось мені здається, що та Амалія теж вагітна від Дениски, не дарма оба описували досвідчену коханку. Лаванда тримає інтригу. Чекаємо продовження з нетерпінням.
Світлана Ягольницька, безмежно дякую! Скоро дізнаємось більше!)
Діні справді треба трохи часу, що б прийти до себе після таких подій.
Щиро дякую за такий цікавий початок історії!
Lyudmyla Kovdrysh, дякую від серця! Діна без Саміра вже не зможе)
як емоційно,я сама аж заплакала,з нетерпінням чекаю другу частину.Дякую.
Катерина Васильєва, щиро вдячна за ваші теплі слова! Продовження вже є)
Чудова історія, дякую.
Любов Шевчук, дякую від щирого серця!❤️ Радію, що сподобалось!
Навіть коментувати не хочу. Хочу продовження. Діна отримувала стрес за стресом, а Амалія своєю новиною просто добила. Дякую і чекаю на продовження!!!
Лета Евгения, наша дівчинка впорається, а як інакше?) Щиро дякую!
Хуууу... все-таки Самір дав час Діні на роздуми. Попрощався...а саме найцікавіше попереду.... Дякую, моя хороша ♥️ Чекаю другу частину) Спокійного дня. Обіймаю ♥️
(Ivanka), дійсно, найцікавіше я лишила для другої частини!) Дякую, сонечко!
інтрига тільки наростає...
Леся Бабій, попереду ще багато всього))
Самір правильно зробив відпустивши Діну. Для неї це дуже потрібно.
Світлана Корх, так, їй потрібне це перезавантаження)
дякую автору, отримала неймовірне задоволення прочитавши цю частину книги,з нетерпінням чекаю продовження. бажаю миру, творчої наснаги. з нетерпінням чекаю продовження дилогії.
Валентина Трофименко, щиро вдячна за ваші теплі слова! Продовження вже є)
Після того як Руслан отримав наказ пропустити Діну -я чекала...Дій Саміра ...Не розчарував..
Напрошується питання: звідки про все дізнався ...
Але чекаю продовження цієї неймовірної історії кохання..З відповідями..
Самір молодець..Дав час.. Оговтатись. Зрозуміти .Діні перш за все себе..І свої почуття..Бо зі своїми Самір вже визначився ...
Вмієте ви довести до сліз...
Дякую моя хороша..❤️❤️❤️
Оксана Морус, Самір показав їй, що він кохає, але не збирається силувати, вчинив благородно) Але все одно за нею спостерігатиме) Щиро вам дякую, Оксаночко!)
важкий вибір але зроблений...
до зустрічі.
Маша Юхимчук, то буде лише невеличка пауза для усвідомлення та заспокоєння)
Самбір Акпєв досконало вивчив свою дружину!) Тримаю кулачки!!!!!! Дякую!!!!!!
Svetlana Mischenko, відчуває серцем) Все буде добре)
Усе під контролем!))
Дякую ❤️
Halyna Shchyrba, дякую від серця!)
нажаль чи на щастя ми робимо помилки і вважаємо, що тут і зараз це правильно! дякую за емоції, чекаю далі...
Lana, помилки - то наш досвід) Щиро вам дякую!)
щиро дякую за таку цікаву життєву історію. З нетерпінням чекають на продовження. Натхнення вам в праці над історією.
Мирося, щиро вдячна за ваші добрі слова! Продовження вже є)
Дякую за чудову історію ?
Леся Вакулінська, дякую від щирого серця!❤️ Радію, що сподобалось!
Капець!
Я теж плакала разом з Діною... Дуже боляче і прикро... Дякую
Marisha Gerasimenko, все у них буде добре)
дякую за неймовірну історію, чекаю продовження!
Ірина Пеньковська, безмежно вдячна за вашу увагу!) Друга частина вже стартувала!)
Вітаю з майже завершенням. Цікаво в них виходить, але, мабуть, дійсно потрібен час, щоб все розпочати з нової сторінки. Історія дійсно дуже класна й емоційна. Було цікаво за ними спостерігати та боляче, що той Дебіл такий ну слів не має. Добре, що брат так вчинив, бо саме там в тому і їм і місце і в тому щасті, що залили їм. Дякую. Я в захваті від книги. Емоції на межі.
Наталка Сеник, дякую від щирого серця!❤️ Радію, що сподобалось!
Дуже чекаю продовження...
Наталія Писаренко, продовження вже є, сьогодні стартувало)
Здивована.Тікає?Самір відпустив?Надіюсь зрозуміє,що робить помилку.Коханці поступитись?Чекаю продовження.Дякую
Станіслава Барабошко, Діна зробить правильні висновки та повернеться) Щиро дякую!)
Піднімемо келихи за те,щоби дитина була не від Саміра! Ото буде номер,якщо дитина від Дениса і теж не виживе
Лаванда Різ, це добре
Я з таким задоволенням прочитала Вашу книгу!!! Будь ласка, не тягніть з другою!!! ДУЖЕ цікаво! Дуже!
Вікторія Хрупчик, дякую від щирого серця!❤️ Радію, що сподобалось!
Як завжди неперевершено)
Надія, дякую від серця!)
Ох ти ж..!!! Що ж вона робить..?!? Навіщо..?!?…. А Самір….. відпустив її..!?!?!…
Дякую,люба!!! ❤️❤️❤️❤️❤️ Чекаю,що ж далі!!!)))
Олена Гушпит, дав час подумати, щоб не тиснути) Щиро дякую!)
Дуже сподобалось...чекаю на другу частину!
Людмила Краснощек, дякую від щирого серця!❤️ Радію, що сподобалось!
Коли буде продовження!!! Натхнення автору!!!!
Оксана Яремко, вже є!) Щиро дякую!
Дякую за неймовірно емоційну, болючу історію стосунків Ліни та Саміра! з нетерпінням чекаю продовження історії - другу частину. Натхнення!
Светлана, дякую від щирого серця!❤️ Радію, що сподобалось!
Якби не було їм боляче прощатися, але Діні зараз потрібен час щоб побути одній й прийти в себе. Дякую за цю книгу й з нетерпінням чекатиму другу частину!
Ліза, вона отямиться та зробить правильні висновки)
дякую чекаю продовження
Лариса Кущенко, вже є!) Щиро дякую!)
Дякую ?
Ніна Гажа, дякую від серця!)
Дякую автора за цікаву розповідь. З нетерпінням чекаю продовження. Натхнення вам і терпіння.
Віка Мельник, дякую від щирого серця!❤️ Радію, що сподобалось!
Видалення коментаря
Ви дійсно хочете видалити повідомлення?
Видалити СкасуватиКоментар буде видалено назавжди.
Блокування коментування
Ви дійсно хочете заборонити можливість коментування?
Заборонити Скасувати