111 885
“Приручені”
Анотація до книги "Звір для доньки ворога"
Альфа пантер Амір Караєв — колишній друг і давній ворог батька Лілі. Але неочікувано для обох юна дівчина виявляється його істинною парою. Презирство між ними сильне, але потяг — ще сильніший. Разом вони розкриють таємницю, хто саме зробив їхні сім’ї ворогами.
ЧИТАЄТЬСЯ ОКРЕМО ❤️
ЧИТАЄТЬСЯ ОКРЕМО ❤️
перевертнівід ненависті до коханнярізниця у віці
“Вона — донька його давнього ворога й колишнього друга. Але після років ворожнечі з її батьком він має прийняти її як істинну пару. Презирство й водночас потяг — коктейль їхніх стосунків.”
“Вона — донька його ворога. Після років непримиренної ворожнечі з її батьком він змушений визнати її своєю справжньою парою. Ненависть і пристрасть сплітаються в отруйний мікс їхнього зв’язку.”
Зміст книги: 89 глав
562 коментарів
Щоб залишити коментар, увійдіть в обліковий запис
УвійтиДодавайте в бібліотечку, і нумо читати про хвостатих!❤️
Запрошую до свого telegram каналу https://t.me/veresk_ross, там в мене і розіграші з подарунками, і анонси, і всі авторські новини.
Він таки зробив це і поставив мітку. Тепер вони нерозривно пов'язані на все життя. Впевнена Ліля буде дуже незадоволена і зробить все , щоб споганити Аміру життя. Якщо вийде, звичайно. Дякую
Наталья Храпакова, А от чи вийде? На відміну від звичайної людини Ліля теж пантера, тож страждатиме якщо обере неправильно.... Дякую ❤️❤️❤️
От якщо б Ліля змогла трансформувати у пантерку, вона б повидирала очі Амірчика, щоб не був таким самовпевненим... Але на жаль, поки що не вийде трошки подерти шкурку Амірки... Можливо пізніше випаде така нагода. . Дякую
Наталья Храпакова, Але Ліля прекрасно все це робить з Аміркою в уяві))))ахаххапхх))) дякую вам за дуже смішні коментарі ❤️❤️❤️
Он яку багатоходівочку видумав Амірка, щоб викрасти Лілю. Цікаво, отой п'яний у хлам, випадково не Рустам був? Дякую
Наталья Храпакова, І ця людина і офіціантка це були люди найняті Караєвим)) дуже дякую ❤️❤️❤️
То він таки прийшов на цей захід. Добре, що тут дрескод. Всі у масках. Можна сховатися поміж гостей. Я так розумію, що Амір сьогодні вирішив відкритися Лілі. Як вона сприйме цю новину? Що вона його істина пара? Мама хотілося, щоб вона зустріла, ось вона і зустріне... Дякую
Наталья Храпакова, Ох Амір не збирається зараз відкриватися Лілі, він збирається зробити дещо інше... Дуже вам дякую за класні коментарі ❤️❤️❤️
Хм... Ліля іде на якийсь захід.... А мама хоче,щоб дочка нашла свою істину пару. Та її пара вже знайшла її. Але не впевнена, що їм сподобається її пара? Цікаво, вони зустрінуться на заході? Дякую...
Наталья Храпакова, Уявляю реакцію батьків коли вона дізнається)) дуже дякую ❤️❤️❤️
Ух! Амір уже й сам себе ледь контролює. Що ж він задумав? Чомусь здається, що щось погане...
Кеті Рід, Повертати він її точно не збирається... Дякую ❤️❤️❤️
Виходить, не має ніякого третього? Напад був інсценований Островським? Значить він зробив це, щоб був реальний привід для знаї почати війну? Чи може все ж таки є третій і він підставляє Островського з тією банданою? Стає все більш заплутано. Клас! Дякую
Наталья Храпакова, Можливо Островський а можливо просто хтось хоче щоб так думали))) дуже вам дякую за продумані коментарі ❤️❤️❤️
Уявляю, як Ліля здивується, коли прийде до тями. Успіхів, натхнення і багато читачів
Лана Рей, Здивуться це навіть м'яко сказано))) дякую за коментар ❤️❤️❤️
Амір вражений виглядом Лілі. Думаю, що Ліля навіть не підозрює, що він спостерігає за нею. Щастя, радості і всього самого найкращого
Лана Рей, Вона не підозрює ще дечого))) дуже дякую ❤️❤️❤️
Ха-ха-ха. А я реально повірила, що Караєв прийшов у кімнату Лілі і охоронці йому не завадили. Прийшов , щоб заявити, що вона його. А то був просто сон. Триндець. Дякую дуже...
Наталья Храпакова, Але можливо це дуже недалеко від істини?))) дякую вам ❤️❤️❤️
Класний вийшов розділ де Олеся полюває на Олексія з бешбармаком. Бідний не знає як здихатися від її кулінарних шедеврів. Порівняти Олесю з Чінгізханом, то було дуже влучно. Дякую
Наталья Храпакова, Щиро вам дякую за класний коментар ❤️❤️❤️
А Ліля розумна дівчина, мислить ц правильному напрямку. Не дуже їй віриться, що Амір міг нашкодити їй. Хоча батько каже, що це помста і нікому їешому це не потрібно.. Побачимо, як швидко вони зможуть розрулити цю ситуацію... Насмішило мене те, що Олексій попрохав його сховати від Олесі. Та не вийшло... Бідняга. Дякую
Наталья Храпакова, Навіть не знаю кому гірше, Лілі яка ховається від Аміра, чи Олексію який ховається від Лесі))) ха-ха-ха, дякую ❤️
Так, моя здогадка вірне, це не Караєва робота. Тоді чия? Хто зіштовхує дві зраї лобами? Кому це вигідно? Треба швидко діяти і найти цього третього. Дякую. Страсті накаляються.
Наталья Храпакова, Шкода що так швидко знайти не вийде ((( дякую за класний коментар ❤️❤️❤️
В них стріляли! Ким був організований напад? Абсолютно не вірю, що це Караєв зробив. Навіщо йому це? Ліля ж його пара. Чи може хтось хоче зіштовхнути Островських і Караєвих в реальній війні? Є ще один ігрок? Дякую
Наталья Храпакова, Схоже що комусь вигідно їх сварити. Дуже вам дякую ❤️❤️❤️
Оце так прошвирнулися по магазинам. "На підлогу!" була команда. Це що напад? Війна почалася? То що так злякало охоронців? Дякую
Наталья Храпакова, Війна не почалася, але була певна провокація. Дуже дякую за класні коментарі ❤️❤️❤️
Звір уже втрачає контроль)) Але мені здається, що в якийсь момент і
Ліля відчула те ж, що й Амірка)) Чекаю на гаряче протистояння))
Дякую за чудовий розділ ❣️❤️❣️
Анжеліка Горан, Але хочеться щоб все переросло у справжню симпатії))) щиро дякую ❤️❤️❤️
Вельми цікаво, що Амір попросив Руслана зробити, що той каже, що він зведе його в могилу такими проханнями? Дякую
Наталья Храпакова, Певно це буде щось погане і небезпечне))) дуже дякую ❤️❤️❤️
Тепер життя у Лілі та і у інших членів родини Островських буде ще більш обмеженішим. Ліля і кроку не зможе ступити без дозволу батька. Та чи зможуть вони сховатися від Аміра Караєва за охоронцями? Дякую
Наталья Храпакова, В кінці кінців Караєв візьме своє))) дуже вам дякую ❤️❤️❤️
хороший сюжет,читаю з задоволенням
Марія Коваль- Третяк, Неймовірно рада що вам подобається, дуже дякую ❤️❤️❤️
Знаєте, ця глава наштовхнула на думку щоб між Аміром і Лілею були справжні почуття а не звіриний потяг. Бо тоді їм буде важко вживатися. Буває ж що істинність і не приймають. Сподіватимемось на досвід Аміра, що це не просто гра з Богданом
Виктория Зёма, Так, будемо сподіватися що між ними із часом зародиться справжня симпатія яка стане потім коханням. Щиро вам дякую за класний та влучний коментар ❤️❤️❤️
Амір ледве тримає себе в руках Ліля розбурхує в ньому не тільки первісні інстинкти, але й щось інше. Дуже пристрасний поцілунок, цікаво що буде робити Ліля після цього, буде ще більше опиратися чи підкориться? Дуже дякую ❤️
Світлана Романюк, Щиро дякую за класний коментар, Лілька так швидко не підкориться, але...❤️❤️❤️
Притяжіння є.. Але треба тримати себе в руках...
Юлія Гирина, Головне щоб це притяжіння виросло у щось більше ніж просто потяг пари))) щиро дякую за коментар ❤️❤️❤️
Схоже, Амір і сам поки не в захваті від стану справ)
Кеті Рід, Ну Аміра справді не дуже радий що його пара - це донька ворога))
От тільки-но Амір зрозумів, що його звір визначився зі своєю пару, а тут вже і дзвінок від Островського. Який сказав тримати свої лапи подалі від Ліліт, а то буде війна. Дякую
Анжеліка Вереск, Ну дуже сумніваюся, що ці погрози спрацюють.
В клубі не могла не статися якась проблема. І ледь не сталася бійка між двома перевертнями. Аміром і охоронцем. Ще трохи і Амір заявить свої права на Лілю з таким успіхом. Дякую
Наталья Храпакова, Все так - чи трохи і Амір заявить..
Дуже вам дякую за класнючі коментарі ❤️❤️❤️
Ну так Ліля ще в шоці та й дається в знаки виховання татусевої дочки. Звикла що все вирішить татусь
Виктория Зёма, Але тепер вже татуся не буде))
Тепер буде його дорослий та суворий колишній друг))
Дуже дякую ❤️❤️❤️
І справді, чого це Амірка плутається під ногами?)) Ох і Ліля))
Скоро підкорить собі цього владного альфача))
Дякую за чудовий розділ ❣️❤️❣️
Анжеліка Горан, Отож міг би дивитися куди йде)
щиро дякую за коментар ❤️❤️❤️
А от і нова зустріч з Аміром. Знову він комусь у пику заїхав через Лілю. Їх прямо магнітом тягне одне до одного. Дякую
Наталья Храпакова, Але вони щось поки проти цього ха-ха-ха)))
Вам дякую за коментар ❤️❤️❤️
Цікаво, які подальші дії будуть у Аміра? Що він планує далі робити з Лілею. Видно, що і він не в захваті від того, що вона його пара майже так само ненавидить її, як і вона його. Дуже дякую ❤️
Світлана Романюк, Справді він теж не в захваті.
Але для нього це останній шанс мати пару.
Для перевертнів цей зв'язок дуже важливий.
Щиро дякую за коментар ❤️❤️❤️
Ох і справжня кішечка наша Ліля. Як тільки до неї приклеївся якийсь мудак, так у неї зразу прорізалися пазурі)))). Дякую
Наталья Храпакова, Вона не така вже й беззахисна)))
Особливо проти звичайної людини))
Щиро дякую за класний коментар ❤️❤️❤️
Швидко Амір поставив Мітку. часу не втрачає. Але Ліля не сдається. зухвало відповідає господару. в того скоро око почне сіпатись
Юлія Гирина, Саме логічне що зробив зараз Амір - це поставив мітку)))
Щиро вам дякую за класні коментарі, це дуже допомагає мені просувати книгу ❤️❤️❤️
А чи не зустрінуть дівчата в клубі Караєва? Чи може клуб теж йому належить, як і ресторан.?. Ото цікаво буде))). Дякую
Наталья Храпакова, Клуб йому не належить, але щодо зустрічі....
Щиро дякую ❤️❤️❤️
Чи може таке бути , що за продажем ділянок лісу стоять Островські? Якось не віриться, якщо чесно... Дякую
Наталья Храпакова, Але ж Островським це теж не вигідно - де тоді розміщувати молодняк області?) так би зграї поділили собі територію та й усе, а так...дуже дякую за класні коментарі ❤️❤️❤️
Ох, Амірка, прилипла Ліля до твого мозку, як колючка, ніяк її звідти не витягнеш. Навіть у твоєму святая святих тільки про неї і думаєш. Напевно, це щось значить. Дякую
Наталья Храпакова, В мене дуже потішив ваш коментар))
Скоро Амір і сам зрозуміє що тут щось не так)
Дуже дякую ❤️❤️❤️
Гадаю, подруга має слушну думку. Можливо Караєв має потяг до Лілі, тому за нею слідкував. Так вони вороги, але це нічого не міняє. Потяг до істинної є потяг. Дякую
Наталья Храпакова, Коли це в нас звір перевертня питав людину чи він не проти бути істинною парою для когось)))) щиро дякую ❤️❤️❤️
Ну що ж, діло зроблено. Побачимо, що буде далі)
Кеті Рід, Щиро дякую за коментар ❤️❤️❤️
Добре коли є справжня подруга і можна з нею всім поділитися. Бачу в подруги теж була цікава історія кохання. Дякую
Наталья Храпакова, Так, історія подруги описана у книзі "Спи мій звір")))
Щиро вам дякую за класні коментарі ❤️❤️❤️
Отже, Амірка зробив це. Позначив свої позиції по максимуму...
Ну, нічого, Ліля з часом звикне.
Дякую за чудовий розділ ❣️❤️❣️
Анжеліка Горан, Вирішив що вже нікуди тягнути кота за хвоста ахаха) дуже дякую ❤️❤️ ❤️
Стосовно татка то тут його чекає неочікуваний сюрприз. Вся Богданова стратегія коту під хвіст. Залишився хоча б при здоровому глузді
Виктория Зёма, Це точно))) тепер доведеться придумувати що робити у тій ситуації яка склалася)))
Дуже дякую ❤️❤️❤️
Ліля тепер змушена буде якось синхронізувати ся сама з собою бо її кішечка відгукнулася до пари
Виктория Зёма, Іноді пантера та людина які вживаються в одній дівчині не можуть домовитися одне з одним)) щиро вам дякую за чудові коментарі ❤️❤️❤️
Живі дівки з гарними ногами вмовили дозволити відірватися , та тільки охоронець відлучився , наша красуня вляпалась в чергові неприємності , Караєв знову тут як тут на допомогу))) , о і ведмідь Олексій долучився до двіжу. Ох , лють Альфи це щось з чимось , але передай пані що я завжди готовий допомогти... Лямуррр.
lanachak, Мене дуже потішив ваш коментар))))
Що ж поробити якщо Ліля така гарненька і до неї вічно чіпляються)))
Але Амір прям такого джентльмена тут із себе показав)))
Щиро дякую за коментар ❤️❤️❤️
Хм , хтось скуповує потихеньку землі , використовує ворожнечу Островські- Караєви щоб тихенько скупити всі довколишні землі , ой щось не просто так.
lanachak, Ага, і одночасно із цим між між Караєвим та Островським відносини накаляються.
Щиро дякую за чудовий коментар який допомагає просувати книгу ❤️ ❤️❤️
Якщо тепер Ліля буде під постійним ковпаком, то як будуть ставитися інші несподівані зустрічі з Караєвим? Якщо доля їх зводить , не можуть вони не зустрічатися. Дякую
Наталья Храпакова, Доведеться Аміру щось придумувати)))
Дуже вам дякую ❤️❤️❤️
Ой, так Амірка навіть сам не зрозумів, як заїхав у пику клієнту! Каже, що просто наводив лад у ресторані. І що, повіримо йому? Дякую за цікавезну історію
Наталья Храпакова, Зістроїв ви з себе такого владного, який слідкує за порядком в ресторані, ха-ха-ха))) ще раз дякую за чудові коментарі ❤️❤️❤️
А Лілі палець в рот не клади. Відкусить... Щось дуже часто зустрічаються Амір з Лілі останнім часом. Чи це може доля їх зводить? Ліля влаштувала скандал, напала на важливого клієнта. І що мене здивувало, то це те, що Амір дав в щелепу цьому клієнту, за те що неповажливо висловився щодо Лілі. З чого б це? Дякую за історію
Наталья Храпакова, Ліля конечно не зовсім безпомічна жертва)))
Точно не проти звичайної людини)))
Щиро вам дякую за чудовий коментар ❤️❤️❤️
Колись найліпші друзі, нині запеклі вороги... Між ними не може бути миру. Караєви вважають Островських у загибелі сім'ї. Та чи це так все було насправді?Дякую
Анжеліка Вереск, А вам подяка за цікаву історію ?
Цікаво що тепер буде коли Ліля повернеться до дому до батька з міткою Аміра Караєва. Гарно погуляла на благодійному аукціоні. Капець. Дякую за проду
Підстрахувався Амір. не дає перетворитись на пантеру. Завбачливо. Але Ліля ще випустить свої кігтики
Анжеліка Вереск, треба, щоб Амір не розслаблявся
Впевнена, що Ліля неймовірно виглядає у білій сукні. Успіхів, натхнення і гарного настрою
Лана Рей, Я думаю що Амір теж в цьому впевнений))
Дякую ❤️❤️❤️
О, то причина скандалу, через яку клієнти вимагали власника ресторану це Ліля. Ото вони здивуються коли побачать одне одного. Дякую
Наталья Храпакова, Не встигли познайомитися вже Лілька тут прийшла і стала причиною скандалу)))
Дякую вам за коментар ❤️❤️❤️
Видалення коментаря
Ви дійсно хочете видалити повідомлення?
Видалити СкасуватиКоментар буде видалено назавжди.
Блокування коментування
Ви дійсно хочете заборонити можливість коментування?
Заборонити Скасувати