111 886
“Приручені”
Анотація до книги "Звір для доньки ворога"
Альфа пантер Амір Караєв — колишній друг і давній ворог батька Лілі. Але неочікувано для обох юна дівчина виявляється його істинною парою. Презирство між ними сильне, але потяг — ще сильніший. Разом вони розкриють таємницю, хто саме зробив їхні сім’ї ворогами.
ЧИТАЄТЬСЯ ОКРЕМО ❤️
ЧИТАЄТЬСЯ ОКРЕМО ❤️
перевертнівід ненависті до коханнярізниця у віці
“Вона — донька його давнього ворога й колишнього друга. Але після років ворожнечі з її батьком він має прийняти її як істинну пару. Презирство й водночас потяг — коктейль їхніх стосунків.”
“Вона — донька його ворога. Після років непримиренної ворожнечі з її батьком він змушений визнати її своєю справжньою парою. Ненависть і пристрасть сплітаються в отруйний мікс їхнього зв’язку.”
Зміст книги: 89 глав
562 коментарів
Щоб залишити коментар, увійдіть в обліковий запис
УвійтиДодавайте в бібліотечку, і нумо читати про хвостатих!❤️
Запрошую до свого telegram каналу https://t.me/veresk_ross, там в мене і розіграші з подарунками, і анонси, і всі авторські новини.
Сходили дівчата за покупками ... Називається... Та що там таке сталося? Я вже хвилююсь. Успіхів, натхнення і всього самого найкращого
Лана Рей, А там сталася шальна пуля ((((
Цікаво, що задумав Амір? Рустам в страшному шоці від цього. Успіхів, натхнення і багато читачів
Лана Рей, Амір вже дещо вирішив)) дякую за чудовий коментар та побажання, навзаєм ❤️❤️❤️
Це 100% хтось третій. Не вірю, що хтось із зграї Амірки на таке здатен.
Він не той альфа, що триматиме під боком зрадників.
Дякую за чудовий розділ ❣️❤️❣️
Анжеліка Горан, Я не знаю як відповісти на твій коментар так, щоб не заспойлерити)))
Дуже дякую за чудовий коментар ❤️❤️❤️
Так, тепер Аміру доведеться самому знайти хто напад на Лілю, бо пан Островський не може мислити логічно, все зводить до помсти. Дуже дякую ❤️
Світлана Романюк, Амір у нас розбереться))) А може ще й Ліля до нього підключиться))))❤️❤️❤️
Ой, блін… пішли, називається, в торговий центр розвіятися… а там таке. Реально, страшно з дому вийти. Ще й на Аміра подумають((
Світлана Бонд, Так і буде, бо просто так співпало (((
Ну і ситуація… якщо він знову підійде до Лілі, ворожнеча тільки загостриться. Але ж вона його пара, без неї він теж не зможе.
Хоча, блін, батько все так перекрутив… вона ж буде думати, що в Аміра свої цілі((
Світлана Бонд, Вона тепер буде думати що їй загрожує небезпека від Аміра(((
О, я так і думала, що вони зустрінуть Аміра в клубі. А от з поцілунком було несподівано. Невже він вирішив щось перевірити?
Світлана Бонд, Звір всередині нього дуже сильно захотів поцілувати бусинку))))
Я не вірю, що це Амірка. Не знаю хто, але точно не він. Бо він нізащо
б не нашкодив Лілі. Але хто ці вороги?
Дякую за цікавий розділ ❣️❤️❣️
Анжеліка Горан, Амір не з тих хто буде мститися слабким жінкам))))
Дуже дякую за чудовий коментар ❤️❤️❤️
Думаю, що після слів батька про Аміра, Ліля може почати його боятися. Успіхів, натхнення і всього самого найкращого
Лана Рей, Батько її по-своєму захищає, але й справді після цих слів вона може подумати щось не те
Оце Амір розлютився, коли зрозумів, що його звір обрав Лілю. Ще й її батько зателефонував і почав погрожувати. Важка у нього ситуація. Успіхів, натхнення і багато читачів
Лана Рей, Так нашому Амірчику не позаздриш))))
Думаю у Островського ще є вороги. Напад зробив не Амір, а подумають звісно ж на нього. Дуже дякую за проду
Світлана Романюк, Думаю у кожного альфи зграї є не один ворог)))
Оце прошвирнулися по магазинах(( Невже це Амірка влаштував?
Хоча б Лілю й Лею не зачепило...
Дякую за чудовий розділ ❣️❤️❣️
Анжеліка Горан, Ну Лілю та Лею у нас такі бугаї захищають, що навряд чи з ними щось буде)))(
Ясно що дівчатам такий супровід не сподобається. І що ж там сталося вкінці? Цікаво чекаю продовження
Світлана Романюк, Щиро дякую за чудовий коментар ❤️❤️❤️
24. Сподіваюсь, це не те, що я подумала... а інше, що я подумала)))
Кеті Рід, Щиро дякую за чудовий коментар ❤️❤️❤️
Насувається щось жахливе... Ех, Амірка... Аби не наробив дурниць.
Добре, що в нього є такий братан, як Рустам. Тільки краще б він
друга відмовив від дурниць(
Дякую за цікавий розділ ❣️❤️❣️
Анжеліка Горан, Щиро дякую за чудовий коментар ❤️❤️❤️
Дружня допомога не завадить. Амір серйозно налаштований підкорити свою пару. Дуже дякую ❤️❤️❤️
Світлана Романюк, Щиро дякую за чудовий коментар ❤️❤️❤️
Добре, що хоч Амір з Олексієм не побилися в клубі. Цікаво, що буде далі. Успіхів, натхнення і дуже багато читачів
Лана Рей, Щиро дякую за чудовий коментар ❤️❤️❤️
Ох, батько ще не знає, що той Краєв там затискав його доньку))
А Ліля ледь не проговорилася
Світлана Бонд, Щиро дякую за чудовий коментар ❤️❤️❤️
23. От тепер випадково вони не зустрінуться... Цікаво, що буде далі, дякую ❤️
Кеті Рід, Щиро дякую за чудовий коментар ❤️❤️❤️
Не думаю, що це спинить Амірку)) Навіть якщо Лілю відправлять
на іншу планету звір Амірки знайде й поверне її)) Там альфач серйозний))
Дякую за чудовий розділ ❣️❤️❣️
Анжеліка Горан, Щиро дякую за чудовий коментар ❤️❤️❤️
Ох, якби ж батько Лілі знав, які справжні наміри у Аміра то таке б не говорив. Цікаво як вони збираються уберегти свою бусінку, не думаю що Аміра зупинить охорона. Та й Ліля впевнена не буде в захваті від того, що їй постійно потрібно буде ходити з охороною вона ж дівчинка вільна. Цікаво що буде далі
Світлана Романюк, Щиро дякую за чудовий коментар ❤️❤️❤️
Тааак!! Ура, це сталося)))
Кеті Рід, Щиро дякую за чудовий коментар ❤️❤️❤️
Ого, який Амірка злий... Але ж не все так погано)) Його звір обрав
собі таку красуню)) Аби тільки дров не наламали вони з Островським.
Дякую за чудовий розділ ❣️❤️❣️
Анжеліка Горан, Щиро дякую за чудовий коментар ❤️❤️❤️
Амір вступився за Лілю і вирішив її поцілувати. А тут охоронець невчасно припхався. Що зараз буде? Успіхів і натхнення
Лана Рей, Щиро дякую за чудовий коментар ❤️❤️❤️
Ну Амірка молодець)) Тут і думати нічого, я за нього))
Мені ще його син Тимурка подобається)) Та й вцілому
їхня зграя яскравіша)))
Дякую за чудовий розділ ❣️❤️❣️
Анжеліка Горан, Щиро дякую за чудовий коментар ❤️❤️❤️
Який вибір? Очевидно, що ми в команді Аміра)))
Кеті Рід, Щиро дякую за чудовий коментар ❤️❤️❤️
Капець. А це ще що за нахаба причепився до Лілі в клубі? Успіхів,багато класних ідей і дуже багато читачів
Лана Рей, Щиро дякую за чудовий коментар ❤️❤️❤️
От і розвіялися дівчата. Швидко поїхали додому. Але все таки добре, що втрутився Амір і те що поцілував нестримуючись доказує, що він відчуває в ній свою пару. Олексій приперся невчасно, зіпсував момент
Світлана Романюк, Щиро дякую за чудовий коментар ❤️❤️❤️
Даремно Льошка гарчить, бо Амірці він не суперник)) Альфачик ухайдохає
Льошку на раз-два)) Ммм... цьомки-бомки)) Ох, вже ці владні притискання))
Дякую за чудовий розділ ❣️❤️❣️
Анжеліка Горан, Щиро дякую за чудовий коментар ❤️❤️❤️
Амір випустив звіра на волю, і той не втратив можливість))
Кеті Рід, Щиро дякую за чудовий коментар ❤️❤️❤️
Не було й сумнівів, що знову поруч опиниться Амір. Їх тягне одне до одного.
Світлана Романюк, Щиро дякую за чудовий коментар ❤️❤️❤️
Цікаво, чи відпустить Марк дівчат в клуб розважатись? Успіхів, натхнення і дуже багато читачів
Лана Рей, Щиро дякую за чудовий коментар ❤️❤️❤️
У Аміра з'явилась нова проблема. Цікаво, хто і навіщо скуповує ділянки лісу, витісняючи звідти пантер? Успіхів і натхнення
Лана Рей, Щиро дякую за чудовий коментар ❤️❤️❤️
Ну невже не можна було почекати пару хвилин, поки Олексій зробить свої справи? Ох і дівчата)
Кеті Рід, Щиро дякую за чудовий коментар ❤️❤️❤️
І тільки відійшов охоронець, як якась наглюча морда
вже полізла. Ну розважаються дівчата, чого його ото
лапи розпускати? Де там Амірка?))) Вимагаю альфача)))
Дякую за чудовий розділ ❣️❤️❣️
Анжеліка Горан, Щиро дякую за чудовий коментар ❤️❤️❤️
Ну зараз хтось отримає від Лілі. Не треба було руки розпускати (ʘᴗʘ✿)
Світлана Романюк, Щиро дякую за чудовий коментар ❤️❤️❤️
Ех, охоронець ще цей непотрібний… а нам, може, навпаки, треба, щоб Караєв підійшов…
Світлана Бонд, Щиро дякую за чудовий коментар ❤️❤️❤️
Амір вирішив зайнятись улюбленою справою, щоб викинути з голови Лілю. Цікаво, хто це вирішив йому завадити? Натхнення, сил і багато читачів
Лана Рей, Щиро дякую за чудовий коментар ❤️❤️❤️
Щось знайома назва у клубу... Чи мені здається?)
Кеті Рід, Не знаю навіть, я його вигадала прям коли розділ писала)))
Ой… ну й заклад у них. До Ліли чіплялися, але йому нічого не зроблять, бо це постійний клієнт.
Ну хоч Амір виявився нормальним. А не як той адміністратор… от його б звільнити
Світлана Бонд, Щиро дякую за чудовий коментар ❤️❤️❤️
Люблю читати про заборонене кохання. А тут воно справді таке заборонене.
Амір і сам у шоці, що знайшов свою пару. Цікаво, як їхні стосунки розвиватимуться далі❤️
Світлана Бонд, Щиро дякую за чудовий коментар ❤️❤️❤️
Дівчата хочуть розвіятись. Цікаво, як пройде дискотека. Дякую ❤️
Світлана Романюк, Та чи вийде в них розвіятись? Дякую за коментар ❤️❤️❤️
Все найцікавіше починається в клубі)) Тому впевнена, що скоро буде
щось гаряченьке) Можливо, несподівана зустріч з Аміркою?
Дякую за чудовий розділ ❣️❤️❣️
Анжеліка Горан, Ой ти прямо в точку вгадала, дякую за коментар ❤️❤️❤️
Ліля таки розповіла правду Леї про їхню першу зустріч з Аміром. Лея так кумедно лає перевертнів))) Успіхів, натхнення і дуже багато вдячних читачів
Лана Рей, Щиро дякую за чудовий коментар ❤️❤️❤️
Ліс пантерам, і ніяк інакше)) Що там за схеми такі мутні? Хто ворог?
Дякую за чудовий розділ ❣️❤️❣️
Анжеліка Горан, Хтось дуже сильно не хоче щоб пантери мали змогу нормально жити, дякую за чудовий коментар ❤️❤️❤️
Так ніхто не враховує інтереси пантер. Затискають в глухий кут. Дякую ❤️❤️❤️
Світлана Романюк, Можливо навіть через це доведеться об'єднатися і Островському і Караєву❤️❤️❤️
Уже чекаю на їхню нову зустріч)) ❤️
Кеті Рід, Дякую за чудовий коментар ❤️
Амірка гадав, що не думатиме про Лільчика)) Ага, звісно))))
Які там мотоцикли, коли тут така гаряча дівчина?)) А хто це
прийшов?
Дякую за чудовий розділ ❣️❤️❣️
Анжеліка Горан, Амірка дуже наївний якщо думає що Ліля так швидко піде з його голови, дякую за чудовий коментар ❤️❤️❤️
Ойойой, щось зовсім Островська заполонила думки Аміра, відчуває що вона його пара. І не допускає такої думки. Цікаво що буде далі, чи буде шукати зустрічі чи знову доля зіштовхне. Дякую ❤️❤️❤️
Світлана Романюк, Дуже скоро їх доля знову підштовхне)) дякую за чудовий коментар ❤️
Так класно зустріти в цій історії Лею. Чудово, що вони з Лілею подруги і родички. Цікаво, чи розповість Ліля їй про їхню зустріч з Аміром, як він себе повів? Успіхів, натхнення і багато читачів
Лана Рей, Вони найкращі подруги вона обов'язково поділиться з нею усім))))
Видалення коментаря
Ви дійсно хочете видалити повідомлення?
Видалити СкасуватиКоментар буде видалено назавжди.
Блокування коментування
Ви дійсно хочете заборонити можливість коментування?
Заборонити Скасувати