111 885
“Приручені”
Анотація до книги "Звір для доньки ворога"
Альфа пантер Амір Караєв — колишній друг і давній ворог батька Лілі. Але неочікувано для обох юна дівчина виявляється його істинною парою. Презирство між ними сильне, але потяг — ще сильніший. Разом вони розкриють таємницю, хто саме зробив їхні сім’ї ворогами.
ЧИТАЄТЬСЯ ОКРЕМО ❤️
ЧИТАЄТЬСЯ ОКРЕМО ❤️
перевертнівід ненависті до коханнярізниця у віці
“Вона — донька його давнього ворога й колишнього друга. Але після років ворожнечі з її батьком він має прийняти її як істинну пару. Презирство й водночас потяг — коктейль їхніх стосунків.”
“Вона — донька його ворога. Після років непримиренної ворожнечі з її батьком він змушений визнати її своєю справжньою парою. Ненависть і пристрасть сплітаються в отруйний мікс їхнього зв’язку.”
Зміст книги: 89 глав
562 коментарів
Щоб залишити коментар, увійдіть в обліковий запис
УвійтиДодавайте в бібліотечку, і нумо читати про хвостатих!❤️
Запрошую до свого telegram каналу https://t.me/veresk_ross, там в мене і розіграші з подарунками, і анонси, і всі авторські новини.
Пощастило Аміру з другом і двоюрідним братом...
Наталья Храпакова, І у вогонь і воду піде аби тільки розрулити разом ці проблеми)))
Щиро вам дякую за класні коментарі ❤️❤️❤️
Невже Амір зачепив Ліліт, що вона думає про нього і не може викинути його з голови? Дякую
Наталья Храпакова, Десь на підсвідомості її звір відчуває якийсь зв'язок)))
Щиро дякую за коментар ❤️❤️❤️
Я в шоці... І що, він весь час буде її труїти?!
Кеті Рід, Та ні це було лише один раз щоб доставити її до нього))))
Ага! Так ось у чому справа! Ось чому Караєв біситься! Він відчуває у Лілі свою пару! Можливо, дочка його ворога його істина. Дякую
Наталья Храпакова, Він відчуває до неї якийсь певний потяг, хоча ще не визначив що вона його пара.
Однак вірогідність цього його дуже вибісила))
Дуже вам дякую за коментар ❤️❤️❤️
Дивна реакція Аміра на звістку , що Ліля дочка Островського. Цікаво чому? Дякую
Наталья Храпакова, Виходить що ця дівчина донька неприємної особистості для нього))
Дякую вам за класнючі коментарі ❤️❤️❤️
Гаряча перша зустріч!
Наталья Храпакова, Щиро вам вдячна за коментар ❤️❤️❤️
Ну Амірка дає)) Це ж так боявся, що пантерка Ліля втече, що навіть
нс таке пішов) Цікаво, що ж далі буде))
Дякую за чудовий розділ ❣️❤️❣️
Анжеліка Горан, Щиро дякую за чудовий коментар ❤️❤️❤️❤️
Оце вже дуже дивно. Невже підлеглі Островського і справді причетні до тієї стрілянини? Щастя, радості і натхнення
Лана Рей, Будемо разом в цьому розбиратися)))
Щиро дякую за класні коментарі та побажання, навзаєм ❤️❤️❤️
Ух який Амір. прийшов у лігво зп своєю дівчинкою. І ніхто його не зупинить
Юлія Гирина, Тепер вже Лілія не викрутиться і не втече)))
Щиро дякую за коментар ❤️❤️❤️
Ха-ха-ха. Великий і грізний Олексій ховається від Олесі. Бо вона занадто активно доглядає за ним і вирішила нагодувати його
Юлія Гирина, Добре що все-таки втік І не скуштував її гастрономічний шедевр)))
Щиро вам дякую за класний та смішний коментар ❤️❤️❤️
Прочитала 30 глав на одному подиху. обожнюю такі книги. Ліля відчуває цього нахабу. відчуває що Амір її пара. Але ворожнеча між родами...
Юлія Гирина, Мені було неймовірно приємно читати ваш коментар ❤️❤️❤️
Щиро дякую що поділилися тим, що вам ця книга читається легко
Ну,Амір, все своє беру з собою. Тільки Ліля обурена таким вчинком, о що буде коли дізнається причину. Чекаємо
Виктория Зёма, Ліля реально дуже незадоволена тепер буде)))
І вже зовсім скоро причина такого вчинку стане її відома))
Щиро вам дякую за класнючі та приємні коментарі ❤️❤️❤️
Ех, Ліля, по тебе вже доля прийшла)) Чекаю їхньої
взаємодії з Аміркою)) А який план вигадав))
Дякую за чудовий розділ ❣️❤️❣️
Анжеліка Горан, Щиро дякую за коментар ❤️❤️ ❤️
Оце так сон приснився Лілі. Може, вона якось підсвідомо теж відчуває, що Амір - її пара? Успіхів, натхнення і всього самого найкращого
Лана Рей, Коли я писала цю главу я чомусь так само подумала)))
Щиро дякую за коментар ❤️❤️❤️
дуже хороший роман,читається на одному диханні
Марія Коваль- Третяк, Мені було неймовірно приємно прочитати ваш коментар ❤️❤️❤️
По-перше класно знати що читачу подобається)))
А по-друге коментарі допомагають просувати мені мою книгу ❤️
Ох, Ліля також до Аміра відчуває потяг. Цікаво що буде далі, поки що все йде так як треба Аміру❤️❤️❤️ Дуже дякую
Світлана Романюк, Щиро дякую за коментар ❤️❤️❤️
Прийшов, побачив, укусив))) Ну, ще ні, але чекаємо)
Кеті Рід, Буде трошки не зовсім так)) дякую ❤️❤️❤️
Цікаво, що ж замислив Амірка? Невже викраде Лілю? Він точно
не просто так прийшов на цей вечір)
Дякую за чудовий розділ ❣️❤️❣️
Анжеліка Горан, Звісно не просто так, в нього є план і він його виконає)))
Щиро дякую за коментар ❤️❤️❤️
Здається без третьої сторони не обійдеться! Не вірю я, що батько міг на Лілю напад організувати... Амір теж в цьому не зацікавлений... Отже, є той хто давно хоче війни між ними. Дякую за цікавий початок історії (ʃƪ^3^) дуже чекаю продовження ʕっ•ᴥ•ʔっ
Таня Олійник, Богдан Островський не здається таким коварним, а Амір наче й ворогує з ним але ж Ліля... Можливо і справді є хтось третій. Щиро дякую вам за коментар, коментарі дуже допомагають просувати мою книгу!❤️❤️❤️
П'ятьом найактивнішим читачкам буде подарунок до цієї книги))
Чекаю, що Амір поставити мітку Лілі, на цьому заході. Вся в передчутті. Дуже дякую ❤️❤️❤️
Світлана Романюк, Подивимось чи ти права))
Дуже дякую ❤️❤️❤️
❤️❤️❤️❤️❤️
Виктория Зёма, Дякую ❤️❤️❤️
Капець)) Бідний Олексій... Але добре, що хоч відкараскався від тієї страви. )) Успіхів , натхнення і багато читачів
Лана Рей, Добре що не довелося куштувати того шедевру))))
Може Доля теж завітає на вечір?))
Кеті Рід, Звісно завітає)))
Дякую за продовження! Дуже цікава історія)
Elli dil, Щиро дякую ❤️❤️❤️
Це таке щастя знайти свою істинну , але жахливо коли вона донька ворога , а отже табу. Розум людини кричить геть , забудь , та Звір має свою думку. І ти не можеш визначитися через дефектний ген... Але чому з стількох жінок саме вона ?
lanachak, Можливо доля знає що потрібно об'єднати колишніх друзів знову?)))
Щиро дякую за чудовий коментар ❤️❤️❤️
Ліля зустріне там свою істинну пару лише якщо Амірка приде))
Але щось підказує мені, що він там буде))
Дякую за чудовий розділ ❣️❤️❣️
Анжеліка Горан, Ну звісно він таке не пропустить)))
Щиро дякую ❤️❤️❤️
дійсність може бути не такою очікувано радісною коли стане відомо про пару
Виктория Зёма, Цікаво як відреагує Богдан Островський)))
Щиро дякую за коментарі, це допомагає мені просувати книгу ❤️❤️❤️
О , ім'я її батька , впливового альфи могло навіяти страх , та не його вона побачила в очах незнайомця що відсахнувся миттєво... Та ім'я зобов'язує , аукціон йде , треба повертатися і коли незнайомець наближається до них з батьком , Караєв , з риком , як постріл зривається з вуст батька . Давній ворог сімї , табу для Лілі.
lanachak, Островському навіть в голову зараз не приходить що його донька може стати жертвою цього клятого Караєва)))
Щиро дякую за класний коментар який допомагає просувати книгу ❤️❤️❤️
Благодійний аукціон подарував несподівану зустріч Лілі . Її увагу привернув незнайомець що не зводив з неї очей . Та коли звір повів його за дівчиною , одне прізвище огорошило Аміра , донька Островського ...
lanachak, Він був неприємно вражений тим що ця дівчина донька його ворога)
Щиро дякую за класний коментар ❤️❤️❤️
Ліля майже наречена тільки нареченого не вистачає)) Цікаво чи Амір буде на заході. Дуже дякую ❤️
Світлана Романюк, Він таке не пропустить, дуже дякую ❤️❤️❤️
У мене тут з'явилася одна божевільна теорія. А що ми знаємо про цього
Рустама? А якщо це він все робив? П'ятнадцять років тому й зараз? Ну не
повірю я, що батько Лілі таке б зробив із своєю донькою. Цікаво, чи моя
теорія вірна.
Дякую за чудовий розділ ❣️❤️❣️
Анжеліка Горан, Дуже цікава теорія)))
Подивимось чи права ти чи ні))
Дякую за чудові коментарі ❤️❤️❤️
Отже, Амір прийняв вибір свого звіра дав йому можливість впевнитись що Ліля його істина. Звіру дають добро. Він кайфує. Цікаво ще чи відгукнеться звір Лілі, бо в людській подобі вони вороги
Виктория Зёма, Треба вже Амірові ставити шлюбну мітку щоб Ліля теж відчула зв'язок пари)))
Щиро дякую за класнючі коментарі ❤️❤️❤️
чи насправді Островський невинне ягня
Виктория Зёма, Це нам треба вияснити))))
Дуже дякую ❤️❤️❤️
У мене є великі питання до самого Рустама, насправді. Йому могло бути дуже вигідно прибрати всю сім'ю брата. А він з Тимуром вижив, і тепер доводиться шукати інші способи самому стати головним. Це так, теорія
Кеті Рід, Можливо так А можливо і ні))
Подивимось чи ти права))
Дякую за цікаву теорію
І все ж таки не подобається мені цей Рустам, якийсь він мутний. І вигоду він має чи малу, я думаю що йому надоїло бігати на побігеньках в Аміра, хоче влади
Анжеліка Вереск, Згодна з Вами вся ця ворожнеча викликає багато запитань
А я гадала що то вже мітку буде свою ставить . чи сон насправді
Виктория Зёма, Поки що це був сон, але чи довго ще чекати до справжньої мітки?))))
Щиро вам дякую за класний коментар ❤️❤️❤️
П'ятьом найактивнішим читачкам буде подарунок до цієї книги ❤️
Я так насміялась, коли уявила, як Олексій ховається від своєї фанатки. Бідолаха... Від Одесі так легко не втечеш)) Тепер точно доведеться йому коштувати її черговий кулінарний шедевр)) Щастя, радості і натхнення
Лана Рей, Олеся вже дуже приставуча)))))
Щиро дякую за класні коментарі ❤️❤️❤️
От, тепер я розумію альфу розізлили. Амір іде на полювання час забирати своє.
Цікаво все ж таки хто ж напав на дівчат правдива версія Аміра? Дуже дякую ❤️
Світлана Романюк, Згодом ми дізнаємося хто напав на дівчат))
Щиро дякую за чудові коментарі ❤️❤️❤️
Гарячий сон і кондиціонер не остудить))
Кеті Рід, Може Ліля несвідомо тягнеться до Аміра))))
Нічого собі сон наснився)) Амірка там не просто альфач, а мега
альфач)) І навіть якби таке траиилося в реальності (а так і буде)
ніякий Олексій не допоможе))
Дякую за чудовий розділ ❣️❤️❣️
Анжеліка Горан, Що тому Аміру Олексій?)))
Він усіх розкидає щоб до Лілі дібратися))
Щиро дякую за чудовий коментар ❤️❤️❤️
Ех, а я вже подумала що це був не сон... Але все одно це означає що її звір тягнеться до Аміра. І треба шукати спосіб його побачити і поговорити, а не викинути з голови.
Світлана Романюк, Справді, Лілька бачить Аміра уві сні, певно її вже несвідомо тягне до нього
Хто ж врятує бідолашного Женечку?)))
Кеті Рід, Про це вже історія замовчує)))
Ех, Льошка, треба ж доганяти Олеську, бо ще якийсь Женєчка постраждає))
А, може, той бешбармак смачний?))) Хоча, судячи з кольору, кака ще та)))
Дякую за чудовий розділ ❣️❤️❣️
Анжеліка Горан, Ну може Олексій потім ще оцінить олесю)))) дякую за чудовий коментар ❤️❤️❤️
Капець... Хто ж це обстріляв Лілю. Амір дуже через це розлютився. Щастя, радості і успіхів
Лана Рей, Островський буде думати на Аміра, в Амір буде думати на Островського
Бідолашні дівчата(( Потрапили під кулі. Добре, що хоч все обійшлося. Успіхів, натхнення і багато читачів
Лана Рей, Добре що поруч були охоронці які їх прикрили)))))
Чого боятись треба одразу казати, що я не буду вживати її гастрономічні експерименти. Нехай старається краще. Якщо образилась то її проблеми, ми ж не в дитячому садку. Дуже дякую ❤️❤️❤️
Світлана Романюк, Певно та Олеся дуже приставуча і від неї важко від караскатися))))
Оце Льошка попав)) Ахахах)) 5 годин... Бідний пантерчик))
Але від Олесі так просто не втечеш))
Ліля права, то точно не Амірка.
Дякую за чудовий розділ ❣️❤️❣️
Анжеліка Горан, Так, бідний Льошка))))
І Леська тепер від нього не відчепиться))))
Дуже дякую за коментар ❤️❤️❤️
Щось і мене уже підбішує няня Давидика. Не здивуюсь, якщо спершу вона намагалась "нагодувати" і Марка
Кеті Рід, Оцей не кажи, хочу знайти собі накачаного перевертня))))
Бідний Олексій, оце у нього шанувальниця з'явилася (。・ω・。)ノ♡
Світлана Романюк, Хе-хе, і вона ж тепер спокою йому не дасть)))
Мені теж дуже цікаво, хто це. Бідолашні дівчата( Дякую ❤️
Кеті Рід, Так, дівчата дуже напудили. Дякую за коментар ❤️❤️❤️
Видалення коментаря
Ви дійсно хочете видалити повідомлення?
Видалити СкасуватиКоментар буде видалено назавжди.
Блокування коментування
Ви дійсно хочете заборонити можливість коментування?
Заборонити Скасувати