Звір для доньки ворога
111 885
Букнет Любовні романи Любовне фентезі Звір для доньки ворога

Звір для доньки ворога

Любовне фентезі

Анжеліка Вереск

Анжеліка Вереск · автор

Повний текст · 157 стор.
237
До бібліотеки
  • Опис
  • Зміст книги
  • Коментарі · 562
Звір, якому належу
№ 2
Звір, якому належу
Звір для доньки ворога
№ 3
Звір для доньки ворога
“Приручені”
Анотація до книги "Звір для доньки ворога"
Альфа пантер Амір Караєв — колишній друг і давній ворог батька Лілі. Але неочікувано для обох юна дівчина виявляється його істинною парою. Презирство між ними сильне, але потяг — ще сильніший. Разом вони розкриють таємницю, хто саме зробив їхні сім’ї ворогами.

ЧИТАЄТЬСЯ ОКРЕМО ❤️

перевертнівід ненависті до коханнярізниця у віці

Зміст книги: 89 глав
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31
32
33
34
35
36
37
38
39
40
41
42
43
44
45
46
47
48
49
50
51
52
53
54
55
56
57
58
59
60
61
62
63
64
65
66
67
68
69
70
71
72
73
74
75
76
77
78
79
80
81
82
83
84
85
86
87
88
Епілог

562 коментарів

Щоб залишити коментар, увійдіть в обліковий запис

Увійти
Закріплений коментар від автора

Пощастило Аміру з другом і двоюрідним братом...

Анжеліка Вереск
02.04.2026, 10:38:23

Наталья Храпакова, І у вогонь і воду піде аби тільки розрулити разом ці проблеми)))
Щиро вам дякую за класні коментарі ❤️❤️❤️

Невже Амір зачепив Ліліт, що вона думає про нього і не може викинути його з голови? Дякую

Анжеліка Вереск
02.04.2026, 10:37:48

Наталья Храпакова, Десь на підсвідомості її звір відчуває якийсь зв'язок)))
Щиро дякую за коментар ❤️❤️❤️

avatar
Кеті Рід
01.04.2026, 21:15:45

Я в шоці... І що, він весь час буде її труїти?!

Анжеліка Вереск
02.04.2026, 10:37:01

Кеті Рід, Та ні це було лише один раз щоб доставити її до нього))))

Ага! Так ось у чому справа! Ось чому Караєв біситься! Він відчуває у Лілі свою пару! Можливо, дочка його ворога його істина. Дякую

Анжеліка Вереск
02.04.2026, 10:36:50

Наталья Храпакова, Він відчуває до неї якийсь певний потяг, хоча ще не визначив що вона його пара.
Однак вірогідність цього його дуже вибісила))
Дуже вам дякую за коментар ❤️❤️❤️

Дивна реакція Аміра на звістку , що Ліля дочка Островського. Цікаво чому? Дякую

Анжеліка Вереск
02.04.2026, 10:35:30

Наталья Храпакова, Виходить що ця дівчина донька неприємної особистості для нього))
Дякую вам за класнючі коментарі ❤️❤️❤️

Гаряча перша зустріч!

Анжеліка Вереск
02.04.2026, 10:35:05

Наталья Храпакова, Щиро вам вдячна за коментар ❤️❤️❤️

avatar
Анжеліка Горан
01.04.2026, 19:47:16

Ну Амірка дає)) Це ж так боявся, що пантерка Ліля втече, що навіть
нс таке пішов) Цікаво, що ж далі буде))
Дякую за чудовий розділ ❣️❤️❣️

Анжеліка Вереск
02.04.2026, 10:34:57

Анжеліка Горан, Щиро дякую за чудовий коментар ❤️❤️❤️❤️

avatar
Лана Рей
01.04.2026, 15:50:25

Оце вже дуже дивно. Невже підлеглі Островського і справді причетні до тієї стрілянини? Щастя, радості і натхнення

Анжеліка Вереск
02.04.2026, 10:34:45

Лана Рей, Будемо разом в цьому розбиратися)))
Щиро дякую за класні коментарі та побажання, навзаєм ❤️❤️❤️

avatar
Юлія Гирина
01.04.2026, 07:36:23

Ух який Амір. прийшов у лігво зп своєю дівчинкою. І ніхто його не зупинить

Анжеліка Вереск
02.04.2026, 10:34:00

Юлія Гирина, Тепер вже Лілія не викрутиться і не втече)))
Щиро дякую за коментар ❤️❤️❤️

avatar
Юлія Гирина
01.04.2026, 07:21:57

Ха-ха-ха. Великий і грізний Олексій ховається від Олесі. Бо вона занадто активно доглядає за ним і вирішила нагодувати його

Анжеліка Вереск
02.04.2026, 10:33:38

Юлія Гирина, Добре що все-таки втік І не скуштував її гастрономічний шедевр)))
Щиро вам дякую за класний та смішний коментар ❤️❤️❤️

avatar
Юлія Гирина
01.04.2026, 07:16:25

Прочитала 30 глав на одному подиху. обожнюю такі книги. Ліля відчуває цього нахабу. відчуває що Амір її пара. Але ворожнеча між родами...

Анжеліка Вереск
02.04.2026, 10:33:17

Юлія Гирина, Мені було неймовірно приємно читати ваш коментар ❤️❤️❤️
Щиро дякую що поділилися тим, що вам ця книга читається легко

avatar
Виктория Зёма
01.04.2026, 01:44:09

Ну,Амір, все своє беру з собою. Тільки Ліля обурена таким вчинком, о що буде коли дізнається причину. Чекаємо

Анжеліка Вереск
02.04.2026, 10:32:48

Виктория Зёма, Ліля реально дуже незадоволена тепер буде)))
І вже зовсім скоро причина такого вчинку стане її відома))
Щиро вам дякую за класнючі та приємні коментарі ❤️❤️❤️

avatar
Анжеліка Горан
31.03.2026, 19:45:19

Ех, Ліля, по тебе вже доля прийшла)) Чекаю їхньої
взаємодії з Аміркою)) А який план вигадав))
Дякую за чудовий розділ ❣️❤️❣️

Анжеліка Вереск
02.04.2026, 10:32:07

Анжеліка Горан, Щиро дякую за коментар ❤️❤️ ❤️

avatar
Лана Рей
31.03.2026, 18:12:06

Оце так сон приснився Лілі. Може, вона якось підсвідомо теж відчуває, що Амір - її пара? Успіхів, натхнення і всього самого найкращого

Анжеліка Вереск
02.04.2026, 10:31:58

Лана Рей, Коли я писала цю главу я чомусь так само подумала)))
Щиро дякую за коментар ❤️❤️❤️

дуже хороший роман,читається на одному диханні

Анжеліка Вереск
02.04.2026, 10:31:39

Марія Коваль- Третяк, Мені було неймовірно приємно прочитати ваш коментар ❤️❤️❤️
По-перше класно знати що читачу подобається)))
А по-друге коментарі допомагають просувати мені мою книгу ❤️

Ох, Ліля також до Аміра відчуває потяг. Цікаво що буде далі, поки що все йде так як треба Аміру❤️❤️❤️ Дуже дякую

Анжеліка Вереск
02.04.2026, 10:30:58

Світлана Романюк, Щиро дякую за коментар ❤️❤️❤️

avatar
Кеті Рід
30.03.2026, 21:34:10

Прийшов, побачив, укусив))) Ну, ще ні, але чекаємо)

Анжеліка Вереск
02.04.2026, 10:30:32

Кеті Рід, Буде трошки не зовсім так)) дякую ❤️❤️❤️

avatar
Анжеліка Горан
30.03.2026, 19:27:42

Цікаво, що ж замислив Амірка? Невже викраде Лілю? Він точно
не просто так прийшов на цей вечір)
Дякую за чудовий розділ ❣️❤️❣️

Анжеліка Вереск
02.04.2026, 10:30:20

Анжеліка Горан, Звісно не просто так, в нього є план і він його виконає)))
Щиро дякую за коментар ❤️❤️❤️

avatar
Таня Олійник
30.03.2026, 11:33:55

Здається без третьої сторони не обійдеться! Не вірю я, що батько міг на Лілю напад організувати... Амір теж в цьому не зацікавлений... Отже, є той хто давно хоче війни між ними. Дякую за цікавий початок історії (⁠ʃ⁠ƪ⁠^⁠3⁠^⁠) дуже чекаю продовження ʕ⁠っ⁠•⁠ᴥ⁠•⁠ʔ⁠っ

Анжеліка Вереск
30.03.2026, 17:31:35

Таня Олійник, Богдан Островський не здається таким коварним, а Амір наче й ворогує з ним але ж Ліля... Можливо і справді є хтось третій. Щиро дякую вам за коментар, коментарі дуже допомагають просувати мою книгу!❤️❤️❤️
П'ятьом найактивнішим читачкам буде подарунок до цієї книги))

Чекаю, що Амір поставити мітку Лілі, на цьому заході. Вся в передчутті. Дуже дякую ❤️❤️❤️

Анжеліка Вереск
30.03.2026, 17:30:13

Світлана Романюк, Подивимось чи ти права))
Дуже дякую ❤️❤️❤️

avatar
Виктория Зёма
30.03.2026, 07:18:33

❤️❤️❤️❤️❤️

Анжеліка Вереск
30.03.2026, 17:30:00

Виктория Зёма, Дякую ❤️❤️❤️

avatar
Лана Рей
29.03.2026, 23:40:18

Капець)) Бідний Олексій... Але добре, що хоч відкараскався від тієї страви. )) Успіхів , натхнення і багато читачів

Анжеліка Вереск
30.03.2026, 17:29:54

Лана Рей, Добре що не довелося куштувати того шедевру))))

avatar
Кеті Рід
29.03.2026, 21:28:32

Може Доля теж завітає на вечір?))

Анжеліка Вереск
30.03.2026, 17:29:39

Кеті Рід, Звісно завітає)))

avatar
Elli dil
29.03.2026, 18:07:33

Дякую за продовження! Дуже цікава історія)

Анжеліка Вереск
30.03.2026, 17:29:32

Elli dil, Щиро дякую ❤️❤️❤️

avatar
lanachak
29.03.2026, 14:45:14

Це таке щастя знайти свою істинну , але жахливо коли вона донька ворога , а отже табу. Розум людини кричить геть , забудь , та Звір має свою думку. І ти не можеш визначитися через дефектний ген... Але чому з стількох жінок саме вона ?

Анжеліка Вереск
30.03.2026, 17:29:23

lanachak, Можливо доля знає що потрібно об'єднати колишніх друзів знову?)))
Щиро дякую за чудовий коментар ❤️❤️❤️

avatar
Анжеліка Горан
29.03.2026, 14:34:45

Ліля зустріне там свою істинну пару лише якщо Амірка приде))
Але щось підказує мені, що він там буде))
Дякую за чудовий розділ ❣️❤️❣️

Анжеліка Вереск
30.03.2026, 17:28:53

Анжеліка Горан, Ну звісно він таке не пропустить)))
Щиро дякую ❤️❤️❤️

avatar
Виктория Зёма
29.03.2026, 13:36:20

дійсність може бути не такою очікувано радісною коли стане відомо про пару

Анжеліка Вереск
30.03.2026, 17:28:30

Виктория Зёма, Цікаво як відреагує Богдан Островський)))
Щиро дякую за коментарі, це допомагає мені просувати книгу ❤️❤️❤️

avatar
lanachak
29.03.2026, 13:21:55

О , ім'я її батька , впливового альфи могло навіяти страх , та не його вона побачила в очах незнайомця що відсахнувся миттєво... Та ім'я зобов'язує , аукціон йде , треба повертатися і коли незнайомець наближається до них з батьком , Караєв , з риком , як постріл зривається з вуст батька . Давній ворог сімї , табу для Лілі.

Анжеліка Вереск
30.03.2026, 17:27:47

lanachak, Островському навіть в голову зараз не приходить що його донька може стати жертвою цього клятого Караєва)))
Щиро дякую за класний коментар який допомагає просувати книгу ❤️❤️❤️

avatar
lanachak
29.03.2026, 13:10:53

Благодійний аукціон подарував несподівану зустріч Лілі . Її увагу привернув незнайомець що не зводив з неї очей . Та коли звір повів його за дівчиною , одне прізвище огорошило Аміра , донька Островського ...

Анжеліка Вереск
30.03.2026, 17:27:10

lanachak, Він був неприємно вражений тим що ця дівчина донька його ворога)
Щиро дякую за класний коментар ❤️❤️❤️

Ліля майже наречена тільки нареченого не вистачає)) Цікаво чи Амір буде на заході. Дуже дякую ❤️

Анжеліка Вереск
30.03.2026, 17:26:47

Світлана Романюк, Він таке не пропустить, дуже дякую ❤️❤️❤️

avatar
Анжеліка Горан
28.03.2026, 21:46:50

У мене тут з'явилася одна божевільна теорія. А що ми знаємо про цього
Рустама? А якщо це він все робив? П'ятнадцять років тому й зараз? Ну не
повірю я, що батько Лілі таке б зробив із своєю донькою. Цікаво, чи моя
теорія вірна.
Дякую за чудовий розділ ❣️❤️❣️

Показати 2 відповіді
Анжеліка Вереск
30.03.2026, 17:26:27

Анжеліка Горан, Дуже цікава теорія)))
Подивимось чи права ти чи ні))
Дякую за чудові коментарі ❤️❤️❤️

avatar
Виктория Зёма
28.03.2026, 22:30:24

Отже, Амір прийняв вибір свого звіра дав йому можливість впевнитись що Ліля його істина. Звіру дають добро. Він кайфує. Цікаво ще чи відгукнеться звір Лілі, бо в людській подобі вони вороги

Анжеліка Вереск
30.03.2026, 17:26:00

Виктория Зёма, Треба вже Амірові ставити шлюбну мітку щоб Ліля теж відчула зв'язок пари)))
Щиро дякую за класнючі коментарі ❤️❤️❤️

avatar
Виктория Зёма
28.03.2026, 22:23:36

чи насправді Островський невинне ягня

Анжеліка Вереск
30.03.2026, 17:25:11

Виктория Зёма, Це нам треба вияснити))))
Дуже дякую ❤️❤️❤️

avatar
Кеті Рід
28.03.2026, 21:28:09

У мене є великі питання до самого Рустама, насправді. Йому могло бути дуже вигідно прибрати всю сім'ю брата. А він з Тимуром вижив, і тепер доводиться шукати інші способи самому стати головним. Це так, теорія

Анжеліка Вереск
30.03.2026, 17:24:51

Кеті Рід, Можливо так А можливо і ні))
Подивимось чи ти права))
Дякую за цікаву теорію

І все ж таки не подобається мені цей Рустам, якийсь він мутний. І вигоду він має чи малу, я думаю що йому надоїло бігати на побігеньках в Аміра, хоче влади

Показати 2 відповіді

Анжеліка Вереск, Згодна з Вами вся ця ворожнеча викликає багато запитань

avatar
Виктория Зёма
27.03.2026, 10:03:13

А я гадала що то вже мітку буде свою ставить . чи сон насправді

Анжеліка Вереск
28.03.2026, 19:48:07

Виктория Зёма, Поки що це був сон, але чи довго ще чекати до справжньої мітки?))))
Щиро вам дякую за класний коментар ❤️❤️❤️
П'ятьом найактивнішим читачкам буде подарунок до цієї книги ❤️

avatar
Лана Рей
28.03.2026, 15:39:34

Я так насміялась, коли уявила, як Олексій ховається від своєї фанатки. Бідолаха... Від Одесі так легко не втечеш)) Тепер точно доведеться йому коштувати її черговий кулінарний шедевр)) Щастя, радості і натхнення

Анжеліка Вереск
28.03.2026, 19:52:02

Лана Рей, Олеся вже дуже приставуча)))))
Щиро дякую за класні коментарі ❤️❤️❤️

От, тепер я розумію альфу розізлили. Амір іде на полювання час забирати своє.
Цікаво все ж таки хто ж напав на дівчат правдива версія Аміра? Дуже дякую ❤️

Анжеліка Вереск
28.03.2026, 19:50:26

Світлана Романюк, Згодом ми дізнаємося хто напав на дівчат))
Щиро дякую за чудові коментарі ❤️❤️❤️

avatar
Кеті Рід
27.03.2026, 21:12:14

Гарячий сон і кондиціонер не остудить))

Анжеліка Вереск
28.03.2026, 19:49:54

Кеті Рід, Може Ліля несвідомо тягнеться до Аміра))))

avatar
Анжеліка Горан
27.03.2026, 17:46:40

Нічого собі сон наснився)) Амірка там не просто альфач, а мега
альфач)) І навіть якби таке траиилося в реальності (а так і буде)
ніякий Олексій не допоможе))
Дякую за чудовий розділ ❣️❤️❣️

Анжеліка Вереск
28.03.2026, 19:49:22

Анжеліка Горан, Що тому Аміру Олексій?)))
Він усіх розкидає щоб до Лілі дібратися))
Щиро дякую за чудовий коментар ❤️❤️❤️

Ех, а я вже подумала що це був не сон... Але все одно це означає що її звір тягнеться до Аміра. І треба шукати спосіб його побачити і поговорити, а не викинути з голови.

Анжеліка Вереск
28.03.2026, 19:48:42

Світлана Романюк, Справді, Лілька бачить Аміра уві сні, певно її вже несвідомо тягне до нього

avatar
Кеті Рід
26.03.2026, 21:31:10

Хто ж врятує бідолашного Женечку?)))

Анжеліка Вереск
28.03.2026, 19:47:05

Кеті Рід, Про це вже історія замовчує)))

avatar
Анжеліка Горан
26.03.2026, 20:17:01

Ех, Льошка, треба ж доганяти Олеську, бо ще якийсь Женєчка постраждає))
А, може, той бешбармак смачний?))) Хоча, судячи з кольору, кака ще та)))
Дякую за чудовий розділ ❣️❤️❣️

Анжеліка Вереск
28.03.2026, 19:46:56

Анжеліка Горан, Ну може Олексій потім ще оцінить олесю)))) дякую за чудовий коментар ❤️❤️❤️

avatar
Лана Рей
26.03.2026, 16:55:42

Капець... Хто ж це обстріляв Лілю. Амір дуже через це розлютився. Щастя, радості і успіхів

Анжеліка Вереск
28.03.2026, 19:46:38

Лана Рей, Островський буде думати на Аміра, в Амір буде думати на Островського

avatar
Лана Рей
26.03.2026, 16:53:16

Бідолашні дівчата(( Потрапили під кулі. Добре, що хоч все обійшлося. Успіхів, натхнення і багато читачів

Анжеліка Вереск
28.03.2026, 19:46:22

Лана Рей, Добре що поруч були охоронці які їх прикрили)))))

Чого боятись треба одразу казати, що я не буду вживати її гастрономічні експерименти. Нехай старається краще. Якщо образилась то її проблеми, ми ж не в дитячому садку. Дуже дякую ❤️❤️❤️

Анжеліка Вереск
28.03.2026, 19:46:03

Світлана Романюк, Певно та Олеся дуже приставуча і від неї важко від караскатися))))

avatar
Анжеліка Горан
25.03.2026, 21:53:30

Оце Льошка попав)) Ахахах)) 5 годин... Бідний пантерчик))
Але від Олесі так просто не втечеш))
Ліля права, то точно не Амірка.
Дякую за чудовий розділ ❣️❤️❣️

Анжеліка Вереск
26.03.2026, 05:23:08

Анжеліка Горан, Так, бідний Льошка))))
І Леська тепер від нього не відчепиться))))
Дуже дякую за коментар ❤️❤️❤️

avatar
Кеті Рід
25.03.2026, 21:19:23

Щось і мене уже підбішує няня Давидика. Не здивуюсь, якщо спершу вона намагалась "нагодувати" і Марка

Анжеліка Вереск
26.03.2026, 05:22:33

Кеті Рід, Оцей не кажи, хочу знайти собі накачаного перевертня))))

Бідний Олексій, оце у нього шанувальниця з'явилася (⁠。⁠・⁠ω⁠・⁠。⁠)⁠ノ⁠♡

Анжеліка Вереск
26.03.2026, 05:22:14

Світлана Романюк, Хе-хе, і вона ж тепер спокою йому не дасть)))

avatar
Кеті Рід
24.03.2026, 20:44:11

Мені теж дуже цікаво, хто це. Бідолашні дівчата( Дякую ❤️

Анжеліка Вереск
26.03.2026, 05:22:00

Кеті Рід, Так, дівчата дуже напудили. Дякую за коментар ❤️❤️❤️

Використання файлів Cookie
З метою забезпечення кращого досвіду користувача, ми збираємо та використовуємо файли cookie. Продовжуючи переглядати наш сайт, ви погоджуєтеся на збір і використання файлів cookie.
Детальніше