111 885
“Приручені”
Анотація до книги "Звір для доньки ворога"
Альфа пантер Амір Караєв — колишній друг і давній ворог батька Лілі. Але неочікувано для обох юна дівчина виявляється його істинною парою. Презирство між ними сильне, але потяг — ще сильніший. Разом вони розкриють таємницю, хто саме зробив їхні сім’ї ворогами.
ЧИТАЄТЬСЯ ОКРЕМО ❤️
ЧИТАЄТЬСЯ ОКРЕМО ❤️
перевертнівід ненависті до коханнярізниця у віці
“Вона — донька його давнього ворога й колишнього друга. Але після років ворожнечі з її батьком він має прийняти її як істинну пару. Презирство й водночас потяг — коктейль їхніх стосунків.”
“Вона — донька його ворога. Після років непримиренної ворожнечі з її батьком він змушений визнати її своєю справжньою парою. Ненависть і пристрасть сплітаються в отруйний мікс їхнього зв’язку.”
Зміст книги: 89 глав
562 коментарів
Щоб залишити коментар, увійдіть в обліковий запис
УвійтиДодавайте в бібліотечку, і нумо читати про хвостатих!❤️
Запрошую до свого telegram каналу https://t.me/veresk_ross, там в мене і розіграші з подарунками, і анонси, і всі авторські новини.
Так якби ж то за інших умов зустрілися. І кому ж це Ліля завадила вже горим ні дня спокою
Виктория Зёма, Про це ми обов'язково дізнаємося пізніше... Дуже дякую ❤️❤️❤️
Ой, що ж сталося? Пожежа? Неможна засинати в сауні, це ж небезпечно, якщо дуже довго там знаходитися. А щодо думок Лілі, вона права але і навіть ворога можна полюбити і взагалі він не її ворог, а ворог її батька. Тож нехай самі розбираються при чому тут вона)) Дуже дякую за проду ❤️
Світлана Романюк, Взагалі в сауні і без пожежі не можна засинати це правда. Дуже дякую ❤️❤️❤️
Оце так думки у Лілі)) Хоча, вона має рацію. Якби обставини склалися інакше,
то їй би легше було прийняти їхній з Аміром зв'язок.
А в кінці розділу інтрига. Сподіваюся, з Лілею буде все добре.
Дякую за чудовий розділ ❣️❤️❣️
Анжеліка Горан, В нашої Лілі є принц який її спасе)) дуже дякую ❤️❤️❤️
Боже , чому у сауні повно диму? Що сталося? Ліля сиділа. мріяла про , як було б класно, якщо б вони не зустрілися ворогами... Потім заснула... І от дим! Хтось хоче знищити її? Хто? Чому? Невже той, хто зіштовхує лобами обидві зграї? Сподіваюсь, що Амір встигне її врятувати. Дякую
Наталья Храпакова, Ви правильно здогадалися що пожежа була невипадкова... Дуже вам дякую за класний та емоційний коментар ❤️❤️❤️
Уявляю, що відчуває Ліля, коли Амір, поцілувавши її, пішов. Безмежного натхнення, багато читачів і всього самого найкращого
Лана Рей, Розбурхалися емоції у Лілі))) дуже дякую ❤️❤️❤️
О-ой. невже напад. В будинку Аміра. Ревнощі???чи продуманий план по знищенню Лілі. ??
Юлія Гирина, А от саме це питання дуже цікаве... Дякую ❤️❤️❤️
Я теж не відмовилася б від сауни)) Та ще й гідромасаж))
Щось підказує, що Амірка теж прийде в сауну)
Дякую за чудовий розділ ❣️❤️❣️
Анжеліка Горан, Я теж хочу в сауну але безпечно там Лілі знаходитися чи ні ми побачимо... Дуже дякую ❤️❤️❤️
На одну мить я подумала, що Амір пішов вірним шляхом, а ні, все спочатку( Не так закохують у себе жінку, ой не так. Дякую ❤️
Кеті Рід, Можливо вважає що і так зійде...
Незнаю чи вийде у неї побути на самоті, але ідея хороша для розслаблення після такого стресу. Надіюсь до неї приєднається Амір)) Дуже дякую за проду ❤️
Світлана Романюк, Амір до неї приєднається... Дуже дякую ❤️❤️❤️
Старі установи в голові про ворога не дають змиритися що все ж відчула щось до чоловіка. Якби не знала що ворог можливо то й реагувала б по іншому після поцілунку
Виктория Зёма, Можливо якби їх історія знайомства була не така то Ліля зовсім по-іншому б реагувала. Дуже дякую ❤️❤️❤️
Ще думаю що досі звір Лілі приспаний Це щоб вона свідомо робила свій вибір не йшла за звіром?
Виктория Зёма, Звір Лілі вже не приспаний. Він був частково приспаний після транквілізаторів якими її пригостили під час викрадення, та деякий час після того щоб можна було поставити мітку без проблем. Дуже дякую вам за коментар ❤️❤️❤️
А зачепив таки Амірчик Лілю! Біситься тепер, що сподобався поцілунок. А це ж тільки початок. Ліля, тобі треба готувати добру оборону, або твоя фортеця швидко паде. Оборона обороною, але доя початку треба зняти десь напругу. А де це краще зробити? Звичайно у сауні... Розслабитися одній, подумати. Яке класне місце для зустрічі з Амірчиком. Не думаю, що він довго забариться. Дякую
Наталья Храпакова, Та чи зможе вона там відпочити і розслабитися?
Щиро дякую вам за розгорнутий і класний коментар ❤️❤️❤️
Поцілунок має солодкий післясмак.
Юлія Гирина, Або лякаюче солодкий... Дуже дякую ❤️❤️❤️
От же ці котиська... хоч би один запитав перед тим, як кусьнути! Дякую за проду (ʃƪ^3^)
Таня Олійник, Якби питали, то вже були б не наші пантерки))
Щиро дякую за коментар і вибачаюсь що тільки зараз відповідаю - випадково загубила його серед інших ❤️❤️❤️
Ахаха, бідний Олексій, хочуть його отруїти, аж ховатися доводиться:))
А Лілі такі цікаві сни сняться, ммм
Світлана Бонд, Поки Лілі сниться Амір, Олексію сниться бешбармак)))))
Блін… начебто батько Лілі хвилюється за неї, погрожує Краєву, але ж він і чути нічого не хоче… ворог же інший, значить треба бути ще обережнішими. Ну, може, хоч Амір розбереться))
Світлана Бонд, Їм обом треба перестати діяти на емоціях і почати думати мозком, дуже дякую ❤️❤️❤️
О, перший крок уже є. Ліля дійсно поцілувавши Аміра втекла бо злякалася себе і своїх почуттів. Гра починається цікаво, який буде наступний хід.
Дуже дякую за проду))
Світлана Романюк, Ліля подумала що вона повноцінний ігрок)) але Амір в цій справі досвідченіший))) дуже дякую ❤️❤️❤️
❤️❤️❤️❤️❤️
Виктория Зёма, ❤️❤️❤️
Навіть не уявляю, що буде, коли Островський дізнається про те, що його донька - істинна пара Аміра Караєва. Успіхів, натхнення і багато читачів
Лана Рей, Він буде в повному ауті))) дуже дякую ❤️❤️❤️
О, Ліля вже починає щось відчувати)) Боїться собі зізнатися в цьому,
але вони з Аміром все ближче одне до одного))
Дякую за чудовий розділ ❣️❤️❣️
Анжеліка Горан, Ну як це так щоб Ліля взяла і так просто зізналися ха-ха))) дуже дякую ❤️❤️❤️
Амір зайняв гру на зближення і беое Лілю на слабо. Він досвідчений спокусник і знає, що робить. Рано чи пізно Ліля не зможе чинити опір і здасться ни милість солодкому ворогу. Дякую за продовження
Наталья Храпакова, До речі так, він досвідчений спокусник і думаю що в наступний раз раунд буде за ним)) дуже дякую ❤️❤️❤️
Знову ми мусимо, а не я і ти хочемо. так чи інакше , але це знов повинність. коли нас дівчат примушують, нам це не подобається і ми пручаємось. Тільки закохати - єдиний вихід
Юлія Гирина, Амір Караєв мислить як типовий прагматик))) йому легко бути чесним із собою та приймати себе і обидві свої сутності, але він має враховувати і ніжні почуття дівчини. Дуже дякую за глибокі коментарі ❤️❤️❤️
Ось, ну нарешті більш-менш нормальне ставлення))
Кеті Рід, Амір спробував бути романтиком)))
Це прямо як міні побачення)) Я теж каталася на конях, і можу сказати,
що це просто неймовірно))) Відчуття, що не можна ні з чим порівняти))
А щодо Лілі. Гадаю, Амірка на вірному шляху до її серденька))
Дякую за чудовий розділ ❣️❤️❣️
Анжеліка Горан, Я теж просто капець як обожнюю коней))))) щиро дякую за коментар ❤️❤️❤️
Ага треба шукати Караєву способи приборкання чи швидше за все що навчилася йому довіряти, щоб виплекане батьком почуття ненависті замінили інші
Виктория Зёма, Вона обов'язково отримає шанс навчитися йому довіряти, дуже дякую за влучні коментарі ❤️❤️❤️
Аміру звичайно неприємні слова Лілі але він і так знає який він. Але тут на його боці досвід і розуміння що він ще й перевертень, а вони мають ще й свої закони. Залишається бути терплячим
Виктория Зёма, Отож він і так знає який він))) У Лілі Зараз трошки перемагає людська сутність, але з часом вона зрозуміє що мати істинну пару - це дар ❤️❤️❤️
Ой, побачимо що скоро Амір і її приборкає. Тільки треба знайти підхід до цієї новорливої дівчинки. Дуже дякую за проду ❤️
Світлана Романюк, Хай би тільки Ліля його не приборкала ха-ха-ха)) дуже дякую ❤️❤️❤️
Приборкання - трохи не той підхід. Треба завоювати і завоювати довіру
Юлія Гирина, Амір досвідчений чоловік, Я думаю що рано чи пізно він знайде шлях до серця Лілі ❤️❤️❤️ хоча зараз він і сам трохи налаштований різко
Амір не збирається дозволяти Лілі киснути самій в кімнаті і багато думати. Іде на зближення і витягує Лілю покататися на конях. І чомусь мені здається, він це зробив навмисно. Хотів показати, що при правильному підході можна підкорити навіть горду і свободолюбиву тварину, як кінь. Здається мені, що Ліля правильно зрозуміла його натяк. Але його порівняння їй зовсім не сподобалось. І легко підкорятися і змирятися вона не збирається. Дякую
Наталья Храпакова, Ех кому сподобається таке порівняння ахаха)))
А альфа не впустив шансу кинути сарказму))
Та все ж їм треба звикати одне до одного, щиро вдячна за неймовірний коментар ❤️❤️❤️
Чекаю коли вона змінить своє ставлення до Аміра, хоча думаю що це буде не скоро. Вона ще покаже його "де раки зимують " Просто треба зібратися з думками. Дуже дякую ❤️
Світлана Романюк, Але все ж якось треба звикати одне до одного. Дуже дякую ❤️❤️❤️
Караєв поставив на ній свою мітку. Уявляю, який у Лілі шок. Щастя, радості і всього самого кращого
Лана Рей, Ліля обурена як ніколи)) дякую ❤️❤️❤️
Ну, звісно, Ліля змириться) Просто потрібен час, адже Амір зробив
цей вибір за них обох. Однак, я вірю, що попереду на них чекає щастя))
Дякую за чудовий розділ ❣️❤️❣️
Анжеліка Горан, Я не можу залишити таку чудову пару без щастя)) дякую ❤️❤️❤️
Ліля не сприймає свою другу сутність більш керується людськими почуттями
Виктория Зёма, Це ви гарно зазначили, і Амір якраз їй нагадує про те хто вона❤️❤️❤️
Так, Ліля зробила свій вибір і залишилась з Аміром. Але це був вибір без вибору. Вона ненавидить Аміра і не збирається здаватися. Вона відкрито говорить, що завжди буде ненавидіти його. Та чи зможе вона довго давати опір чоловічим часами Аміра і своїй звіробій сутності? Дякую
Наталья Храпакова, Амір досвідчений чоловік і я думаю що він скористається своїм досвідом. Дуже вам дякую ❤️❤️❤️
Вона мусила це зробити. :-(
Юлія Гирина, Так не мусила, але зробила. Дуже дякую ❤️❤️❤️
Якось все так печально... Дійсно, яка дівчина мріє про таке?(
Кеті Рід, Але прийдеться виходити з того що є, дякую ❤️
Ліля зробила свій вибір і залишилася з Аміром ,як його істина пара. Але я сумніваюся, що Богдан Островський залишить все так є. Він точно буде щось робити і мішати Караєву. Дякую
Наталья Храпакова, Але чи зможе він щось тут ще вдіяти.... Дякую за коментар ❤️❤️❤️
Розумниця Ліля, чомусь подумала що вона зробить все на зло Аміру, цим самим себе покарає. Молодець, але тепер Аміркі буде не солодко, думаю це вона йому ще не скоро пробачить. Дуже дякую ❤️
Світлана Романюк, Ліля все добре обдумала І зробила правильний вибір)) дуже дякую ❤️❤️❤️
Пощастило Аміру, що звір Лілі дрімав, бо вона б йому точно очі за такі вибрики повидирала б. Успіхів, натхнення, багато класних ідей і всього самого найкращого
Лана Рей, І очі повидирала б і хвоста висмикнула))) дякую ❤️❤️❤️
Тут уже ніхто нічого не вдіє. Ліля зробила свій вибір, і, як на мене,
він правильний) Амірка ще доведе, що він неймовірний чоловік))
Дякую за чудовий розділ ❣️❤️❣️
Анжеліка Горан, Ліля вирішила проявити мудрість)) дуже дякую ❤️❤️❤️
Богдан не очікував такого розвитку подій. Не згоден з таким вибором для доньки. То швидше буде шукати спосіб розірвати цей зв'язок
Виктория Зёма, Навряд чи він зможе тут щось вдіяти. Щиро дякую ❤️❤️❤️
Ліля мусить залишитись з Аміром. мітка зробила свою справу. а також бажання уникнути кровопролиття
Юлія Гирина, Вже назад шляху немає... Щиро дякую за коментар ❤️❤️❤️
Ліля так злиться на Аміра, а хай згадає коли її братик так само поводився з Леєю
Надя Баранівська, Це точно! Адже тоді вона казала Леї як? Казала їй: Ну нічого ти звикнеш. А тепер сама в такому ж положенні. Дуже дякую за класний та влучний коментар ❤️❤️❤️
Оце так повечеряла)) Амірка, виходить, теж любить вечірній перекус))
Цікаво, яке рішення прийме Ліля? Що скаже батьку?
Дякую за чудовий розділ ❣️❤️❣️
Анжеліка Горан, Сподіватимемося що Ліля прийме правильне рішення. Дуже дякую ❤️❤️❤️
Чекаю моменту, коли її батько дізнається про ту мітку — дуже цікаво, якою буде його реакція. Розумний альфа навряд чи дозволив би не дозволив їм бути разом, адже він точно не бажає своїй доньці такої долі — назавжди залишитися у звіриній подобі. Вийшов справді цікавий нічний “дожор” коли вони обоє зустрілися на кухні. Дуже дякую ❤️
Світлана Романюк, Богдан зовсім не дурак, звісно він розуміє що таке істинна пара, і знає що це не просто шлюб. Дуже дякую ❤️❤️❤️
Надскладної зробити вибір коли дівочі мрії були іншими.Доля сама скоригувала вибір для Лілі чи можна змиритися
Виктория Зёма, Амір змирився з тим що його пара - це донька ворога, треба тепер і Лілі над цим подумати, дуже вам дякую за коментарі ❤️❤️❤️
Ліля так хотіла їсти, що пішла на пошуки кухні навпомацки. І таки її знайшла. Але крім цього, там вона знайшла Караєва, який сидів у темноті. Напевно, думав думи про долю, яка підсунула йому істину зі зграї ворогів. Вони чи йдуть за шлюбною міткою, чи приречені на божевілля. Що вони виберуть? Що вибере Ліля? Вибір за нею. Амір свій вибір зробив. Дякую
Наталья Храпакова, Навіть якщо Аміра бісила можливість мати своєю істинною парою доньку заклятого ворога, все ж він не зміг відмовитися від можливості мати істинну пару, для перевертнів це святе, дуже дякую ❤️❤️❤️
Амір говорить силою розума. прийми правильне рішення. Але жінки вперше чергу думають серцем. Тому Аміру треба не нахрапом йти , а завойовувати Лілю
Юлія Гирина, Ви абсолютно праві! Здається Аміру краще спробувати знайти шлях до її серця, але ж чоловіки іноді такі вперті... Дуже дякую ❤️❤️❤️
Амір ледь втримався, щоб не взяти її тут на місці. Для цього ще прийде час... Не зараз... і можливо не тут... Дякую
Наталья Храпакова, Ви абсолютно праві треба дочекатися влучного моменту! Ще прийде час, дуже дякую ❤️❤️❤️
Які тільки тортури не придумала Ліля в своїй уяві доя Амірчика! Але що поробиш, якщо вони тепер навіки пов'язані? Але все одно так просто вона здаватися не збирається, попортить йому трошки життя своїми вибриками... Дякую
Наталья Храпакова, Амірчик ще приборкає цю красуню)) дуже вдячна ❤️❤️❤️
Видалення коментаря
Ви дійсно хочете видалити повідомлення?
Видалити СкасуватиКоментар буде видалено назавжди.
Блокування коментування
Ви дійсно хочете заборонити можливість коментування?
Заборонити Скасувати