133 385
Анотація до книги "Істеричка для боса "
Бос змушений терпіти цю ходячу токсичну істерику на шпильках, щоб виграти парі й не втратити свої акції. Вона приходить до його компанії й одразу перевертає все з ніг на голову. Офіс перетворюється на поле бою, а між нестерпною асистенткою і босом зароджується хімія, що іскрить.
(Романтична комедія)
(Романтична комедія)
вперта героїнявід ненависті до коханнябос і підлегла
“Красунчик-бос терпить нестерпну асистентку лише заради парі та власних акцій. Та замість слухняності отримує хаос, виклики й іскри, що спалахують між ними сильніше за офісні скандали. Хто переможе — амбіції чи хімія?”
“Він не може її звільнити, бо програє парі. І тепер ця істеричка псує йому нерви своїм нестерпним характером. Він скрегоче зубами через неї, але не зізнається, що ця токсичка зачепила його”
Зміст книги: 97 глав
639 коментарів
Щоб залишити коментар, увійдіть в обліковий запис
УвійтиВітаю любі читачі!❤️❤️❤️
Додавайте у бібліотечку сідайте зручніше — буде весело)))
ОНОВЛЕННЯ ЩОДНЯ!!!
Ох і Соня! Сашку носа втерти зуміла, боса в себе закохує кожного дня все більше і більше!))) Дякую, зірочка)
Наталія Силенко, Хай би той колишній тепер відчепився))) дякую дуже ❤️❤️❤️
Сашко сподівався, що Соня блефувала про нареченого в прицде одна. Він був дуже здивований побачити їх разом. Вони добре грали, та чи повірив колишній , що у них все добре і Соня така мила дівчина. Він то знає, яка вона... Дякую
Наталья Храпакова, І от знає що Соня не подарунок, але лізе бо чоловіче его заділи! Дуже дякую за класний коментар ❤️❤️❤️
Я б ото ще щось пояснювала колишньому. Але Соня з Русланом молодець нормально вони його відлили. Хоча думаю він не відстане, ще щось вигадає. Дуже дякую ❤️
Світлана Романюк, Але ж той колишній вчепився як реп'ях... І нащо йому такий подарунок як Соня? Дуже дякую ❤️❤️❤️
Дякую за цікаву проду
Nadya, Дякую що продовжуєте слідкувати за героями ❤️❤️❤️
Капець. Бідний Андрій)) Соня так над ним познущалась в спортзалі, що він втік)) А їй тільки цього і треба було)) Щастя, гарного настрою і всього найкращого
Лана Рей, Андрія вже всі пожаліли ха-ха-ха)) дякую ❤️❤️❤️
Оце тренер з Руслана)) Вже безсоромно витріщається на принади своєї підопічної. Успіхів, натхнення і багато читачів
Лана Рей, А хто ж не витріщатиметься на гарненьку дупцю?))) дякую за класний коментар ❤️❤️❤️
Добряче втекли носа Сашку)) Ех, шкода, що немає такого
візуальчика)) Впевнена, було епічненько))
Дякую за чудовий розділ ❣️❤️❣️
Анжеліка Горан, Може й зроблю, дуже дякую за коментар ❤️❤️❤️
Аж захотілось побачити ту пику Сашка в момент коли до кафе зайшли Соня з Русом..Як збили пиху з його самовпевненої пики.(•‿•)(•‿•)(•‿•)Воно щей допит влаштувало..
З ділов...Чи має право...Зате сидів як лимон ковтнув:з кислою пикою..(•‿•)(•‿•)(•‿•)Русланчик мододець...Гарно так ,з Сонею,зіграли закоханих...
Хоча чого не буває...А раптом це доля...
Дякую ❤️♥️❤️
Оксана Морус, Можливо Соня у відносинах була і не подарунок, але ж здається зараз того Сашка за шкірку ніхто не тягне))) сам прийшов ще й допит влаштовує! Дуже дякую за коментар ❤️❤️❤️
В Соні і котик такий же "милий" як і вона ...Показав Русланові характер...Нагадав свою хазяйку..
Проте чоловік,оце то витримка,зумів втримати себе ...(•‿•)(•‿•)(•‿•)Йому до вподоби стає Соня..Зачаровує.
Дякую ❤️❤️♥️
Оксана Морус, Мені іноді здається що Руслан - це справжня скеля і приклад витримки ахаха)) дуже дякую за коментар ❤️❤️❤️
Ага, яка господарка таке й котисько)) Бідний Руся))
Оце у колишнього щелепа відвисла від вигляду Русі й Соні))
Дякую за чудовий розділ ❣️❤️❣️
Анжеліка Горан, Ще невідомо хто гірший той котисько чи Соня в офісі)) дуже дякую за класний коментар ❤️❤️❤️
Мила Соня може навіть сподобатися. За тиждень "милої" і "спокійної" Соні Руслан може навіть закохатися в неї. Дякую
Наталья Храпакова, А може там за таким колючим фасадом ховається досить мила дівчина?) Може просто в неї щось сталось тому вона така злючка?)) дуже дякую за класні коментарі ❤️❤️❤️
Руслан лан підготувався до "побачення", як справдній закоханий. Приїхав з гарним букетом квітів. Дякую
Наталья Храпакова, Ну він же джентльмен він не міг приїхати без квітів))) дякую за коментарі ❤️❤️❤️
Ну все стрілку колишнього з "нареченим"забили, тепер можна і заспокоїтися трохи. Дякую
Наталья Храпакова, Соня задоволена що зможе відкараскатися від того колишнього)) дуже дякую ❤️❤️❤️
Бідний Руслан так хоче тиші і спокою в офісі, що навіть погодився ще раз зіграти Сониного хлопця. Дякую
Наталья Храпакова, На що тільки не підеш заради миру та злагоди) дякую за коментар ❤️❤️❤️
От же стервоза Соня. Так зганьбила Андрія перед дівчатами, що той утік. Дякую
Наталья Храпакова, То був капець бідний Андрій)) дякую ❤️❤️❤️
Довелося Руслану визивати підкріплення в обличчі Андрія. Бо вже не вивозить він Соню. Здасться, незабаром йому доведеться заспокійливі приймати з такою токсичною асистенткою. Дякую
Наталья Храпакова, Та вже краще б нікого не визивав то ціліші були б)) щиро дякую за класні коментарі ❤️❤️❤️
Планувала Соня зваблювати боса на тренуванні, та не задалося через бувшого боса, який до них приєднався. Та нічого вона ще викине якийсь вибрик, на довго запам'ятають. Дякую
Наталья Храпакова, Ой який ще вона вибрик викине то капець! Дуже дякую ❤️❤️❤️
Хотів Руслан по дорозі до спортзалу поговорити серйозно з Сонею. Та вийшов облом. Він їй про Степана, вона йому про Івана. На цьому розмова і закінчилася. Скоро доведеться Руслану заспокійливі приймати))). Дякую
Наталья Храпакова, Ну не хоче Соня проводити виховній бесіди))) дякую за коментар ❤️❤️❤️
Бос на арені гладіпторів. Геніально. А глаладітори - то чотири навіжені фурії. І як з ними боротися? Ніякого спокою. Дякую
Наталья Храпакова, Треба наводити лад в офісі! Дуже дякую ❤️❤️❤️
Попали дівчатана 20 відсотків від премії! А на наступний раз звільнення. Чи допоможе це спокійній обстановці в офісі? Дякую
Наталья Храпакова, А одна з них ще й з салатом на голові)) дякую за коментар ❤️❤️❤️
Ой дівчата, чи ви ще не зрозуміли, що не треба дорогу переходити Соні чи якісь пакості робити? А то вона зробить щось у 10 разів гірше))). Дякую.
Наталья Храпакова, На їх місці трималось би від Соні подалі))) дуже дякую ❤️❤️❤️
Руслан помітив ревнощі від Соні? Та мабуть йому наснилось! Не може такого бути від такої скаженої токсички. Ой, що він наробив? Зголосився побути її персональним тренером. Невже зовсім з глузду заїхав? Чи може йому починає подобатис ця навіжена асистентка. Дякую
Наталья Храпакова, Іноді здається що Руслан сам собі ворог і в ньому зовсім відсутній інстинкт самозбереження))) дякую за смішний та класний коментар ❤️❤️❤️
А що це було? Чому Соню так дратує Настя? Ну і що з того , що вона вже в п'ятий раз бігає до ньго в кабінет. Її не повинно це хвилювати, а все ж таки хвилює. Дякую
Наталья Храпакова, Ну як сказала Соня то її бісить що Настя не працює) ха-ха-ха
Дякую за цікаву проду
Nadya, Дякую що читаєте та залишайте коментарі ❤️❤️❤️
Цікаво, як пройде ця зустріч. Дуже дякую ❤️
Світлана Романюк, Дякую за коментар ❤️❤️❤️
Ого!То тепер Соня вже назвала Руслана зеленооким красунчики, а не телепнем чи недоумком у костюмі за три тисячі боксів. Дякую
Наталья Храпакова, Походу іноді і в Соні проскакує симпатія))) дуже дякую ❤️❤️❤️
Руслан побачив зовсім іншу Соню, від якої захоплює дух... А рижий котисько, версія Соні в офісі... Точно відображує її реакцію на нових людей. Квіти для Софі були в саме серденько... Колючка сховала свої шипи... Дякую! Чекаю продовження
Светлана, Схоже у спокійному стані Соня досить таки приємна людина і приваблива дівчина))) дуже дякую за коментарі ❤️❤️❤️
Здасться у думках Руслана дуже багато Софії. І на роботі і дома. Усюди. Так вона істеричка. Але думки не відпускає. Дякую
Наталья Храпакова, Бо просто вона така незвичайна що апріорі привертає до себе увагу своїм вогником))) хоч і біси часом. Дуже дякую ❤️❤️❤️
"Інопланетна загадка Соня". Як влучно сказано про нашу героїню. До речі, її креативний підхід щодо повідомлень, спрацював! Дякую.
Наталья Храпакова, Соня то справді поки що не розгадана загадка)) дякую ❤️❤️❤️
Ти ба! Соня дійсно неперевершена актриса. Це ж треба так! Руслан таки повівся на її сльози і дійсно почувається винним, через те що змусив дівчину "плакати". А Соня аплодує собі і тихо сміється з дурника. Дякую.
Наталья Храпакова, Соня взагалі треба оскара видати))) дякую за класні коментарі ❤️❤️❤️
От же Соня актриса! Будь-яку ситуацію виверне на свою користь. І як у неї так виходить, всіх виставляти винними? Дякую
Наталья Храпакова, То треба мати такий талант, називається токсичність, ахахаха)))
Ну як так у Соні виходить, що тільки вона одна все правильно робить, а всі інші телепні нічого не розуміючі? Вона , мабуть і боса за боса не вважає. Дякую
Наталья Храпакова, Насправді то у Соні така тактика, кращий захист та напад)) але про це ще буде)) дякую за коментар ❤️❤️❤️
Соня не дуже зраділа, побачивши свого колишнього боса у спортзалі. Цікаво, що буде далі. Натхнення, радості і щастя.
Лана Рей, Наробить Соня ділов))) дуже дякую за коментар ❤️❤️❤️
Ой, відчуваю, веселе у них буде тренування. Щастя, радості і всього самого найкращого
Лана Рей, Особливо весело буде Андрію)) дуже дякую ❤️❤️❤️
Соня вирішила навіть всі справи і контакти щ клієнтами перевести на себе. І придумала класний аргумент."Бос злий, як крокодил" Ха-ха-ха. Оригінально. Аплодуємо стоячи. Цікаво, як вона свою творчість пояснювати буде? Дякую
Наталья Храпакова, Вона вважає що робить правильно) щиро дякую ❤️❤️❤️
От Андрій повеселився коли дізнався , що нагородила Соня в офісі, А Руслан ще й погодився на це. А апогейом було дізнатися про поцілунок. Мабуть, ще не раз Андрій буде сміятися з Руслана і його місії виживання поряд з Сонею. Дякую
Наталья Храпакова, Андрій буде ще сміятися - це правда)) а може і з нього хтось посміється)) дуже дякую за смішні коментарі ❤️❤️❤️
Ох і не злюбить колектив Соню! Та що вже говорити, вони вже незлюбили. Ще трохи і почнуть якісь підлості робити. Треба ж її якось дискредитувати. Дякую
Наталья Храпакова, Точно почнуть пакостити! Дякую вам ❤️❤️❤️
Соня рішуче налаштована покращити роботу в офісі і вона збирається досягти успіху у цьому за будь-яку ціну... Дякую
Наталья Храпакова, Соня вперто йде до своїх цілей як баран))) дякую вам за класні коментарі ❤️❤️❤️
Руслан у шоці від змін і перестановок. Підлеглі скаржаться... Треба повернути все назад. Але... є одне "але"... Можливість підвищити КПІ приваблює. Що ж потерпить два тижні... А там... Цікаво спрацює чи ні? Хто буде у виграші?Дякую
Наталья Храпакова, Незважаючи на токсичність змін, можливо вони принесуть результат? Дуже дякую ❤️❤️❤️
Схоже нікому не сподобалися зміни в офісі, які сталися з легкої руки Соні. Реакцію колег вже бачили, та що скаже Руслан ,як побачить? Уявляю його шоковану пику! Дякую
Наталья Храпакова, Ех А кому б таке сподобалося?))) дякую за класні коментарі ❤️❤️❤️
Ну Руся кавалер)) Такого точно треба брати, поки яка-небудь Настя
не стибрила)) Але й Соня красуня у своїй вогняній сукні))
Дякую за чудовий розділ ❣️❤️❣️
Анжеліка Горан, Це точно, все ж Руслана шкоди віддавати Насті)) дуже дякую за коментар ❤️❤️❤️
Красива пара однозначно. Гарне побачення буде, добре було б якби той третій зайвий не прийшов.
Також незнаю, що то за квіти треба загуглити. Дуже дякую за проду
Світлана Романюк, Ото з цих квітів зараз дуже модно робити букети))) дуже дякую за коментар ❤️❤️❤️
Шах і мат...Від обох...Соня що дотриманою обіцянкою..Що зовнішнім виглядом .
А Рус...Джентельмен...
Все як книжка пише....
Дякую ❤️♥️♥️
Оксана Морус, Що тут сказати, може Соня почне поступово мінятися? Дуже дякую за класний коментар ❤️❤️❤️
Дякую за цікаву проду
Nadya, Дякую що читаєте та залишаєте коментарі які допомагають просувати книгу ❤️❤️❤️
Не встигла Соня зайти в офіс і вже наводить свої порядки усюди. Цікаво, як їх сприймуть колеги і Руслан. Комусь може сподобатись, а комусь і ні. Дякую
Наталья Храпакова, Ой навряд чи комусь це сподобається! Дуже дякую ❤️❤️❤️
А Соня у нас любить бути не залежною та домінувати у стосунках. З Русланом так не вийде, навіть якщо це просто гра для колишнього. Доведеться їй грати за правилами Руслана. Дякую за цю неймовірно смішну історію з героїнею, яка кого хоч дістане.
Наталья Храпакова, Руслан буде м'яко повертати її туди куди треба)) дуже вам дякую за коментар ❤️❤️❤️
Ех, він таки погодився виручити її, але навіть не використав шанс на спокійне співіснування з Сонею на одній території в офісі. Дякую
Наталья Храпакова, Щось він натупив, дуже дякую за коментар ❤️❤️❤️
Руслан мало не оторопів від поведінки Соні біля дверей офісу і її обвинувачень. Але що , його більше вразило це поцілунок і її незвичайне прохання. А вишенькою на торті став голос , яким вона прохала про допомогу. Чи погодиться Руслан виручити її?
Наталья Храпакова, Куди ж та він дінеться))) гарний хлопець)) дякую ❤️❤️❤️
Майже вгадала. Вона спочатку його поцілувала, а потім вже попрохала прикинутись її хлопцем. Руслану вкрай тебя використати це прохання на свою користь. Чи скористається він цим шансом? Дякую
Наталья Храпакова, Я б на місці Руслана теж використала б це)) дуже дякую ❤️❤️❤️
Швидко Руслан зрозумів, що Соня не вміє визнавати своїх помилок. А це що за йолоп? Колишній, який кинув? Так треба ж показати йому, що вона не сама. Не здивуюсь, якщо Соня попросить Руслана зіграти перед колишнім її хлопця. Дякую
Наталья Храпакова, Соніна гордість тут зіграла))) щиро дякую за класний коментар ❤️❤️❤️
Видалення коментаря
Ви дійсно хочете видалити повідомлення?
Видалити СкасуватиКоментар буде видалено назавжди.
Блокування коментування
Ви дійсно хочете заборонити можливість коментування?
Заборонити Скасувати