Істеричка для боса
133 385
Букнет Жіночий роман Істеричка для боса

Істеричка для боса

Жіночий роман

Мія Росс

Мія Росс · автор

Повний текст · 152 стор.
253
До бібліотеки
  • Опис
  • Зміст книги
  • Коментарі · 639
Анотація до книги "Істеричка для боса "
Бос змушений терпіти цю ходячу токсичну істерику на шпильках, щоб виграти парі й не втратити свої акції. Вона приходить до його компанії й одразу перевертає все з ніг на голову. Офіс перетворюється на поле бою, а між нестерпною асистенткою і босом зароджується хімія, що іскрить.

(Романтична комедія)

вперта героїнявід ненависті до коханнябос і підлегла

Зміст книги: 97 глав
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31
32
33
34
35
36
37
38
39
40
41
42
43
44
45
46
47
48
49
50
51
52
53
54
55
56
57
58
59
60
61
62
63
64
65
66
67
68
69
70
71
72
73
74
75
76
77
78
79
80
81
82
83
84
85
86
87
88
89
90
91
92
93
94
95
96
Епілог

639 коментарів

Щоб залишити коментар, увійдіть в обліковий запис

Увійти
Закріплений коментар від автора
avatar
Nadya
14.04.2026, 12:38:58

Дякую за цікаву проду

Мія Росс
14.04.2026, 18:22:11

Nadya, Дуже дякую ❤️❤️❤️

Похід у квест т кімнату удався. Всі задоволені, крім Насті, яка хотіла осоромити Соню. Та не вийшло. Зате Руслан все більше бачить , що Соня не така вже і токсична і тяне його до неї, як до дівчини. Йому сподобалось все як вона організувала, бо вона класний організатор. Зміни є і в його поведінці , і в її. А танець це і зовсім вишенька на торті. Дякую

Мія Росс
14.04.2026, 18:22:04

Наталья Храпакова, От все ж таки щось є таке в Соні що дає надію на її зміни))) І зовсім скоро ми дізнаємося як вплине на неї спілкування з Русланом)) дуже дякую ❤️❤️❤️

avatar
Оксана Морус
14.04.2026, 06:47:34

(⁠•⁠‿⁠•⁠)(⁠•⁠‿⁠•⁠)(⁠•⁠‿⁠•⁠)Яка трансформація відбувається..З Русланом..І зовсім Соня то і не токсична..Трішки гіперактивна..В неї свої розуміння про порядок..І здається правильні. А поряд з потрібним чоловіком вона щей ніжна кішечка..
І колектив он оцінив її старання..А дурнюню Настю як попустили..Соня й слова не сказала..Настя сама собі яму викопала.(⁠•⁠‿⁠•⁠)(⁠•⁠‿⁠•⁠)(⁠•⁠‿⁠•⁠)
Дякую ♥️♥️♥️

Мія Росс
14.04.2026, 18:21:20

Оксана Морус, Отож бо і воно що поряд з потрібним чоловіком вона може бути милою та приємною досить таки дівчиною))) щиро дякую ❤️❤️❤️

avatar
Лана Рей
14.04.2026, 01:34:30

Ого! Руслан вже встиг і з Основним улюбленцем познайомитись.))Цікаво, чи вдасться йому зіграти роль нареченого. Успіхів і дуже багато читачів

Мія Росс
14.04.2026, 18:20:44

Лана Рей, Вдасться так що у колишнього щелепа відвисне))) дуже дякую ❤️❤️❤️

avatar
Анжеліка Горан
13.04.2026, 21:59:15

Я не мала жодного сумніву, що вони впораються ))
Руся та Соня крута команда, аби ж іще там та Настя
не плуталася під ногами))
Дякую за чудовий розділ ❣️❤️❣️

Мія Росс
14.04.2026, 18:20:21

Анжеліка Горан, Хоч Соня із важким характером але все ж вона драйвова і Руслана Це заводить))) дуже дякую ❤️❤️❤️

avatar
Тая Бровська
13.04.2026, 14:27:27

Вона дуже зухвало себе веде))))
Смілива)

Мія Росс
13.04.2026, 18:12:43

Тая Бровська, Смілива істеричка)))

Ох, яка прода і квест ніби з ними там бігала, дуже добре передана атмосфера. Дякую ❤️❤️❤️

Мія Росс
13.04.2026, 18:12:32

Світлана Романюк, Ми ходили з чоловіком у подібні квести і мені так подобалося що я аж сумую за ними)))

avatar
Nadya
13.04.2026, 12:02:53

Дякую за цікаву проду

Мія Росс
13.04.2026, 18:12:14

Nadya, Дякую за коментар ❤️❤️❤️

avatar
Оксана Морус
13.04.2026, 07:51:02

Соня безсовісна.(⁠•⁠‿⁠•⁠)(⁠•⁠‿⁠•⁠)(⁠•⁠‿⁠•⁠)(⁠•⁠‿⁠•⁠)(⁠•⁠‿⁠•⁠)Вже двічі ,за цей квест,зіпсувала Насті план.(⁠•⁠‿⁠•⁠)(⁠•⁠‿⁠•⁠)(⁠•⁠‿⁠•⁠)
Якщо і на вечірці зіпсує...Насті прийдеться звільнитись.(⁠•⁠‿⁠•⁠)(⁠•⁠‿⁠•⁠)(⁠•⁠‿⁠•⁠)
Дякую ❤️♥️❤️

Мія Росс
13.04.2026, 18:12:03

Оксана Морус, Ох... А на вечірці буде... Дуже дякую вам ❤️ і

avatar
Светлана
13.04.2026, 06:01:43

Квест пройдено, але скільки адреналіну... Соня виявила, що теж може лякатись з несподіванки та почуває себе в безпеці поруч з босом.... Хоч і розуміє, що він щось не розповів в ситуації з погрозами...

Мія Росс
13.04.2026, 18:11:46

Светлана, Так вона розуміє що він щось не договорює... Дуже дякую за коментар ❤️❤️❤️

Цей квест здавався таким реальним, що Соня навіть сама , як Настя тулилася до Руслана. Чи може вона це робила не через квест, а тому що хотіла бути ближче до Руслана. Дякую

Мія Росс
13.04.2026, 18:11:27

Наталья Храпакова, Хотіла всіх повеселити та показати яка вона ініціативна)) дуже дякую ❤️❤️❤️

Який веселий квест і це тільки початок. Руслан дуже розумний думаю це буде легко. Вже показав свої здібності. Дякую ❤️

Мія Росс
13.04.2026, 18:11:05

Світлана Романюк, Аби тільки Настя там не напудила))))

avatar
Тая Бровська
12.04.2026, 19:56:49

Перший день, ще навіть не на роботі, а вже компенсацію? Сміливо)))

Мія Росс
13.04.2026, 18:10:44

Тая Бровська, Вже вважає що всі їй тут винні))

avatar
Тая Бровська
12.04.2026, 19:54:16

Аха-ха: до побачення, дякую за співбесіду...))))
Соня-Софія молодець)))

Мія Росс
13.04.2026, 18:10:19

Тая Бровська, А що краще першою піти)) дякую ❤️❤️❤️

avatar
Анжеліка Горан
12.04.2026, 19:17:38

Який атмосферний квест) Настя точно зацінила))
Крутий розділ, дякую ❣️❤️❣️

Мія Росс
13.04.2026, 18:09:51

Анжеліка Горан, Щиро дякую за коментар ❤️❤️❤️

avatar
Оксана Морус
12.04.2026, 19:03:54

Соня сама вибрала такий страшний квест..Он Настя щоб могла то сховалась "від страху" в Руслана на шиї..Тільки Руслан бажає захистити якраз Соню ..
Дякую ♥️♥️♥️

Мія Росс
13.04.2026, 18:09:41

Оксана Морус, Бідна Настя, вчепилася у Руслана мов пиявка)) дуже дякую ❤️❤️❤️❤️

Цікава квест кімната. Навіть захотілось побувати в такій. Здасться, Соні теж трошки страшнувато і їй хочеться сховатися біля Руслана, замість Насті. Гадаю ревнощі будуть у цій квест-кімнаті. Головне, щоб Настя з волоссям залишилась. І ще одне, а чи не використає анонімний зловмисник цю кімнату. щоб нашкодити Руслану? Дякую

Мія Росс
13.04.2026, 18:09:10

Наталья Храпакова, Я була в кількох квест-кімнатах і скажу чесно що залишилася у захопленні)) це дуже дуже цікаво! Особливо цікаво саме у хоррор кімнатах тому що такої атмосфери більше ніде не знайти. Дуже дякую ❤️❤️❤️

Ну можливо через три місяці все поміняється і не зважаючи на парі, Руслан візьме її на роботу, а не звільнить. Буде звісно боляче тоді коли вона раптом дізнається про парі, але переживе. Бо вже майже закохана в боса і він також. Дуже дякую за проду.❤️❤️❤️

Мія Росс
13.04.2026, 18:08:31

Світлана Романюк, Хоч би тільки Руслан зміг їх все правильно пояснити. Дуже дякую ❤️❤️❤️

avatar
Анжеліка Горан
11.04.2026, 16:39:10

О, у Русі совість прокинулася) Цікаво, як відреагує Соня, коли
дізнається про парі?
Дякую за чудовий розділ ❣️❤️❣️

Мія Росс
13.04.2026, 18:08:11

Анжеліка Горан, Навіть боюся уявити як відреагує Соня.... Дякую за класні коментарі ❤️❤️❤️

avatar
Оксана Морус
11.04.2026, 15:16:12

Якщо не Андрій...Хоча чому Руслан вважає що той не може бути причетним..Щей як може...
Треба шукати .І раз Соня пропонує допомогу-треба не тупити і не боятись..Правда всерівно вийде на поверхню..
Дякую ❤️♥️♥️

Мія Росс
13.04.2026, 18:07:55

Оксана Морус, Дійсно, як на мене досить логічно що це Андрій. До того ж йому це вигідно. Дякую вам за класні коментарі, вони мене тішать ❤️❤️❤️

Руслану соромно за парі з Андрієм щодо Соні. А Соня тим часом щиро хоче допомогти йому і знайти зловмисника, а він її бреше. То що робити? Розповісти їй правду чи мовчати і чекати коли правда сама вийде назовні. А головне питання: хто пише анонімні листи? Хто хоче нашкодити Руслану. Дякую за продовження

Мія Росс
13.04.2026, 18:07:11

Наталья Храпакова, Соня з Русланом мають разом розслідувати цю справу і знайти зловмисників. Але є питання, що буде коли Соня дізнається про парі? (((Дуже дякую за класні коментарі ❤️❤️❤️

avatar
Лана Рей
11.04.2026, 14:27:08

Ого, схоже Руслан дуже вражений зовнішнім виглядом Соні. Ще й так старався зіграти роль нареченого. Сподіваюсь, що вона це оцінить. Гарного настрою, успіхів і дуже багато читачів

Мія Росс
13.04.2026, 18:06:25

Лана Рей, Соня ще досі в шоці з квітів)) дуже дякую ❤️❤️❤️

avatar
Анжеліка Горан
10.04.2026, 22:43:35

Я тут подумала. А якщо анонімки, то справа рук Андрія?
Він же згає про спір та й про Русю багато чого знає, бо вони друзі.
Дякую за чудовий розділ ❣️❤️❣️

Мія Росс
13.04.2026, 18:06:02

Анжеліка Горан, Загалом це в принципі логічно, дуже дякую ❤️❤️❤️

avatar
Nadya
10.04.2026, 21:53:02

Дякую за цікаву проду

Мія Росс
13.04.2026, 18:05:44

Nadya, Дуже дякую за коментар ❤️❤️❤️

Ще один анонімний лист. Тільки тепер Соні. З дуже підозрілим текстом. Дуже схоже на те, що його відправив Андрій. Тільки він в курсі, що Соню взяли на роботу на кілька місяців. Виходить, що відправник один і той же. Невже це Андрій? Дякую за продовження. Інтрига зростає

Мія Росс
13.04.2026, 18:05:37

Наталья Храпакова, Ви вже не перша хто думає що це Андрій) подивимося чи Ви праві)) дякую ❤️❤️❤️

avatar
Оксана Морус
10.04.2026, 05:23:43

А ось тут вже цікаво...Тому що в курсі домовленості тільки двоє людей..Невже товариш злякався що програє..І вирішив вчинити підло..Обмовляючи Руслана в такий спосіб ...Щось у мене стає черга з підозрюваних.(⁠•⁠‿⁠•⁠)(⁠•⁠‿⁠•⁠)(⁠•⁠‿⁠•⁠)
Дякую ♥️♥️♥️

Мія Росс
13.04.2026, 18:05:11

Оксана Морус, Думаєте що це Андрій?)) щиро вам дякую за класний коментар ❤️❤️❤️

avatar
Светлана
10.04.2026, 05:21:14

Цікавий квест обрала Соня, та боюсь , що все може піти не так, як задумано... Ці повідомлення від аноніма дуже дивні... Хоч би хтось не скористався квестом для своїх цілей... Дякую! Чекаю продовження

Мія Росс
13.04.2026, 18:04:45

Светлана, Подивимося, наскільки страшний буде квест))) дуже дякую ❤️❤️❤️

Може ці повідомлення надсилає його друг Андрій її колишній бос? Дуже цікаво.
А квест вона обрала те що треба для такої компанії)) Чекаю з нетерпінням на проду))

Мія Росс
10.04.2026, 04:51:22

Світлана Романюк, А може і Андрій....
Я дуже люблю хоррор квест кімнати)) дуже дякую за коментар ❤️❤️❤️

Все Руслан зовсім втрачає голову. Значить Соня все правильно робить і йому подобаються ініціативні жінки (особливо коли вони в таких коротких спідничках)
Ох уявляю цей корпоратив!Це буде щось дуже цікаве і нове)) Дякую за цікаву проду ❤️❤️❤️

Мія Росс
10.04.2026, 04:50:56

Світлана Романюк, Все-таки якесь певне свіже повітря Соня у його офіс принесла, дуже дякую ❤️❤️❤️

avatar
Лана Рей
09.04.2026, 21:33:08

Капець. Приходьте. Наречений потрібен))) Я ржу)) Оце Соня вичворяє) Щастя, радості і всього самого найкращого

Мія Росс
10.04.2026, 04:50:30

Лана Рей, Сонька ще І не таке може)) дуже дякую бажаю того ж навзаєм ❤️❤️❤️

Соня точно не така, як всі. Креатив так і пре з неї зі всіх сторін. Гадаю, саме тому , що вона така , як інші дівчата , вона зможе захопити серце Руслана. Дякую

Мія Росс
10.04.2026, 04:50:04

Наталья Храпакова, Соня досить незвичайна, реально просто її треба шліфонути характер ❤️❤️❤️

avatar
Анжеліка Горан
09.04.2026, 18:59:37

Квест кімната — це неймовірно цікаво)) Я була кілька разів, і
враження залишилися на все життя)) Мені подобається такий
план на корпоратив))
Дякую за чудовий розділ ❣️❤️❣️

Мія Росс
10.04.2026, 04:49:39

Анжеліка Горан, Я теж була кілька разів у квест-кімнаті, у хорорах, мені просто капець як сподобалося! Дуже дякую ❤️❤️❤️

avatar
Оксана Морус
09.04.2026, 12:16:14

Що там Руслану побіцяли якщо Соня в нього пропрацює два місяці...(⁠•⁠‿⁠•⁠)(⁠•⁠‿⁠•⁠)(⁠•⁠‿⁠•⁠)Ох дарма,дарма з ним заклались..В Соні,надіюсь,великий арсенал спокусливого одягу..(⁠•⁠‿⁠•⁠)(⁠•⁠‿⁠•⁠)(⁠•⁠‿⁠•⁠)
Дякую ♥️♥️♥️

Мія Росс
10.04.2026, 04:49:11

Оксана Морус, Не сумнівайтеся у Соні величезна гардеробна, ахаха посміялася з вашого коментаря дуже дякую ❤️❤️❤️

avatar
Nadya
09.04.2026, 12:09:45

Дякую за цікаву проду

Мія Росс
10.04.2026, 04:48:43

Nadya, Дуже дякую ❤️❤️❤️

avatar
Анжеліка Горан
08.04.2026, 21:15:16

Очікую на корпоратив)) Зараз Соня його такий забабахає, що буде підпал))))
Руся так заглядається на неї)) попав чоловік)
Дякую за чудовий розділ ❣️❤️❣️

Мія Росс
10.04.2026, 04:48:35

Анжеліка Горан, Тааак, корпоратив буде класний, дуже дякую ❤️❤️❤️

Ох і Соня підключила в хід все що тільки можна, щоб переключити увагу Руслана з Насті ( Хоча він на неї ніби й не звертав) на себе. Всі в шоці особливо Руслан ледве тримає себе в руках навіть комплімент сказав. Дуже дякую за цікаву проду ❤️

Мія Росс
10.04.2026, 04:48:18

Світлана Романюк, Якому ж чоловіку не сподобається гарна дупця та ноги))) дякую ❤️❤️❤️

avatar
Наталія Силенко
08.04.2026, 14:10:10

Ой, Соня, ти ,навіть, мовчки вбиваєш Настю!))) А Руслана сьогоднішнім виглядом вбила наповал !))) І скільки ж він,цікаво, протримається?))) Дякую, зірочка)))

Мія Росс
10.04.2026, 04:47:53

Наталія Силенко, Залишилося дуже дуже мало до цього моменту))) дуже дякую за класний коментар ❤️❤️❤️

avatar
Оксана Морус
08.04.2026, 12:08:33

Насті з Сонею не тягатись..Знала би вона що в нашої помічниці і СЕО і так вже зближення..Навіть трішки і тісне,для початку .
Он в його штанах вже "революція".(⁠•⁠‿⁠•⁠)(⁠•⁠‿⁠•⁠)(⁠•⁠‿⁠•⁠)Від Соніного одного нового образу...
Дякую ♥️♥️♥️

Мія Росс
10.04.2026, 04:47:26

Оксана Морус, Ех якби до гарненької дупці ще додавався гарненький характер))) але нічого, в неї ще все попереду. Дуже дякую за класний коментар ❤️❤️❤️

avatar
Nadya
08.04.2026, 10:48:57

Дякую за цікаву проду

Мія Росс
10.04.2026, 04:46:21

Nadya, Щиро дякую ❤️❤️❤️

avatar
Светлана
08.04.2026, 05:28:48

Соня зайшла з важкої артилерії, бо оновивши свій образ. Руслан зміни відмітив та оцінив... А Соня ще раз довела, що гарний стратег. Насті залишилось тільки зубами скреготіти... Проти Соні в немає шансів. Відчуваю, що вечірка буде креативною, з екстрімом, бо за організацію береться Соня... Дякую! Чекаю продовження

Мія Росс
10.04.2026, 04:46:05

Светлана, Ви абсолютно праві бо Соня дещо цікаво підготувала на корпоратив))) дуже вам дякую за такі класні коментарі ❤️❤️❤️

А Руслан таки примітив зміни в обзазі Соні. Не просто так він запросив Соню до себе. Він знає, що можна довірити Соні захід навіть без обговорень. Але вона йому знадобилась щомусь... Тяжка артилерія спрацювала і клієнт майже готовий, спікся... Дякую

Мія Росс
10.04.2026, 04:45:35

Наталья Храпакова, Який молодий бос не задивиться на гарненьку дупцю та ніжки))) тим паче хоч Соня і вередлива але вона ініціативна та креативна. Дякую за коментарі ❤️❤️❤️

Анонімом може бути колишній Соні, чомусь підозрюю його. Капець ранок почався.
О то Соня класний корпоратив організує, немає сумнівів. Дуже дякую за проду ❤️

Мія Росс
10.04.2026, 04:44:56

Світлана Романюк, Соня дещо підготувала на корпоратив))) дуже дякую ❤️❤️❤️

avatar
Наталія Силенко
07.04.2026, 22:46:26

Ох бідний той анонім, я вже йому співчуваю!))) Соня виведе його на чисту воду!))) Дякую, зірочка)))

Мія Росс
10.04.2026, 04:44:38

Наталія Силенко, Соня в нас виводитиме його на чисту воду разом із Русланом))) дуже дякую за класнючі коментарі ❤️❤️❤️❤️

avatar
Лана Рей
07.04.2026, 20:06:19

За тиждень без скандалів Руслан і не на таке погодиться)) Дуже дякую за класний розділ. Успіхів, щастя і радості

Мія Росс
10.04.2026, 04:44:19

Лана Рей, Це точно йому аби тиша в офісі була)) дуже дякую ❤️❤️❤️

avatar
Анжеліка Горан
07.04.2026, 19:39:48

І хто ж то додумався ту анонімку відправити? І як Соня з цим впорається?
Дякую за чудовий розділ і чекаю продовження❣️❤️❣️

Мія Росс
10.04.2026, 04:44:04

Анжеліка Горан, А вони впораються разом із Русланом) дуже дякую за коментар ❤️❤️❤️

avatar
Оксана Морус
07.04.2026, 16:42:02

Не мала баба клопоту..Так і Рус...
Тільки допоміг Соні ..І на тобі:лист з погрозами..
Невже Сашко такий "сміливий"..(⁠•⁠‿⁠•⁠)(⁠•⁠‿⁠•⁠)(⁠•⁠‿⁠•⁠)Але настрій зіпсував..
Дякую ♥️♥️♥️

Мія Росс
10.04.2026, 04:43:47

Оксана Морус, Може то Сашко а може і не Сашко хіхіхіхі)))) дуже вам дякую за коментар ❤️❤️❤️

avatar
Светлана
07.04.2026, 15:31:15

Цікаво, хто це вирішив погрожувати Руслану... Може це Сашко вирішив помститись за невдалий вечір... Або загроза більш реальна... Дякую! Чекаю продовження

Мія Росс
10.04.2026, 04:43:19

Светлана, Оце нам тільки предстоїть дізнатися... Дуже дякую ❤️❤️❤️

avatar
Светлана
06.04.2026, 05:56:47

З них вийшов такий злагоджений тандем, що Сашка заціпило. Він розраховував побачити знічену Соню, а на зустріч з'явилась красива, впевнена жінка. І це стало можливо завдяки Руслану. Соня закрила гештальт, нарешті вони позбавиться переслідування колишнього. Цікавий вечір в них вийшов. Найкращий в житті Соні за останній час... Може нарешті Соня стане просто собою та перестане нападати першою, щоб захиститись...

Мія Росс
10.04.2026, 04:42:33

Светлана, Можливо за такою широкою та сильною спиною Руслан яка захищає її від триндеців, вона заховає свої колючки. Дуже дякую за коментар ❤️❤️❤️

avatar
Nadya
07.04.2026, 12:52:45

Дякую за цікаву проду

Мія Росс
10.04.2026, 04:41:28

Nadya, Дякую що залишаєте відгук ❤️❤️❤️

А що це за погрози Руслану? Хтось його дуже ненавидить і хоче знищити? Чи це якийсь розіграш? Не думаю, що це Соня зі своїми приколами. Таке вона б точно не зробила. Можливо, Руслан і не злякався цієї погрози, але спокою, вона його лишила. Дякую

Мія Росс
10.04.2026, 04:41:16

Наталья Храпакова, Ні це не Соня. Але по ходу Руслан комусь насолив... Дуже дякую за коментар ❤️❤️❤️

Використання файлів Cookie
З метою забезпечення кращого досвіду користувача, ми збираємо та використовуємо файли cookie. Продовжуючи переглядати наш сайт, ви погоджуєтеся на збір і використання файлів cookie.
Детальніше