133 385
Анотація до книги "Істеричка для боса "
Бос змушений терпіти цю ходячу токсичну істерику на шпильках, щоб виграти парі й не втратити свої акції. Вона приходить до його компанії й одразу перевертає все з ніг на голову. Офіс перетворюється на поле бою, а між нестерпною асистенткою і босом зароджується хімія, що іскрить.
(Романтична комедія)
(Романтична комедія)
вперта героїнявід ненависті до коханнябос і підлегла
“Красунчик-бос терпить нестерпну асистентку лише заради парі та власних акцій. Та замість слухняності отримує хаос, виклики й іскри, що спалахують між ними сильніше за офісні скандали. Хто переможе — амбіції чи хімія?”
“Він не може її звільнити, бо програє парі. І тепер ця істеричка псує йому нерви своїм нестерпним характером. Він скрегоче зубами через неї, але не зізнається, що ця токсичка зачепила його”
Зміст книги: 97 глав
639 коментарів
Щоб залишити коментар, увійдіть в обліковий запис
УвійтиВітаю любі читачі!❤️❤️❤️
Додавайте у бібліотечку сідайте зручніше — буде весело)))
ОНОВЛЕННЯ ЩОДНЯ!!!
Дякую за цікаву проду
Nadya, Дуже дякую ❤️❤️❤️
Похід у квест т кімнату удався. Всі задоволені, крім Насті, яка хотіла осоромити Соню. Та не вийшло. Зате Руслан все більше бачить , що Соня не така вже і токсична і тяне його до неї, як до дівчини. Йому сподобалось все як вона організувала, бо вона класний організатор. Зміни є і в його поведінці , і в її. А танець це і зовсім вишенька на торті. Дякую
Наталья Храпакова, От все ж таки щось є таке в Соні що дає надію на її зміни))) І зовсім скоро ми дізнаємося як вплине на неї спілкування з Русланом)) дуже дякую ❤️❤️❤️
(•‿•)(•‿•)(•‿•)Яка трансформація відбувається..З Русланом..І зовсім Соня то і не токсична..Трішки гіперактивна..В неї свої розуміння про порядок..І здається правильні. А поряд з потрібним чоловіком вона щей ніжна кішечка..
І колектив он оцінив її старання..А дурнюню Настю як попустили..Соня й слова не сказала..Настя сама собі яму викопала.(•‿•)(•‿•)(•‿•)
Дякую ♥️♥️♥️
Оксана Морус, Отож бо і воно що поряд з потрібним чоловіком вона може бути милою та приємною досить таки дівчиною))) щиро дякую ❤️❤️❤️
Ого! Руслан вже встиг і з Основним улюбленцем познайомитись.))Цікаво, чи вдасться йому зіграти роль нареченого. Успіхів і дуже багато читачів
Лана Рей, Вдасться так що у колишнього щелепа відвисне))) дуже дякую ❤️❤️❤️
Я не мала жодного сумніву, що вони впораються ))
Руся та Соня крута команда, аби ж іще там та Настя
не плуталася під ногами))
Дякую за чудовий розділ ❣️❤️❣️
Анжеліка Горан, Хоч Соня із важким характером але все ж вона драйвова і Руслана Це заводить))) дуже дякую ❤️❤️❤️
Вона дуже зухвало себе веде))))
Смілива)
Тая Бровська, Смілива істеричка)))
Ох, яка прода і квест ніби з ними там бігала, дуже добре передана атмосфера. Дякую ❤️❤️❤️
Світлана Романюк, Ми ходили з чоловіком у подібні квести і мені так подобалося що я аж сумую за ними)))
Дякую за цікаву проду
Nadya, Дякую за коментар ❤️❤️❤️
Соня безсовісна.(•‿•)(•‿•)(•‿•)(•‿•)(•‿•)Вже двічі ,за цей квест,зіпсувала Насті план.(•‿•)(•‿•)(•‿•)
Якщо і на вечірці зіпсує...Насті прийдеться звільнитись.(•‿•)(•‿•)(•‿•)
Дякую ❤️♥️❤️
Оксана Морус, Ох... А на вечірці буде... Дуже дякую вам ❤️ і
Квест пройдено, але скільки адреналіну... Соня виявила, що теж може лякатись з несподіванки та почуває себе в безпеці поруч з босом.... Хоч і розуміє, що він щось не розповів в ситуації з погрозами...
Светлана, Так вона розуміє що він щось не договорює... Дуже дякую за коментар ❤️❤️❤️
Цей квест здавався таким реальним, що Соня навіть сама , як Настя тулилася до Руслана. Чи може вона це робила не через квест, а тому що хотіла бути ближче до Руслана. Дякую
Наталья Храпакова, Хотіла всіх повеселити та показати яка вона ініціативна)) дуже дякую ❤️❤️❤️
Який веселий квест і це тільки початок. Руслан дуже розумний думаю це буде легко. Вже показав свої здібності. Дякую ❤️
Світлана Романюк, Аби тільки Настя там не напудила))))
Перший день, ще навіть не на роботі, а вже компенсацію? Сміливо)))
Тая Бровська, Вже вважає що всі їй тут винні))
Аха-ха: до побачення, дякую за співбесіду...))))
Соня-Софія молодець)))
Тая Бровська, А що краще першою піти)) дякую ❤️❤️❤️
Який атмосферний квест) Настя точно зацінила))
Крутий розділ, дякую ❣️❤️❣️
Анжеліка Горан, Щиро дякую за коментар ❤️❤️❤️
Соня сама вибрала такий страшний квест..Он Настя щоб могла то сховалась "від страху" в Руслана на шиї..Тільки Руслан бажає захистити якраз Соню ..
Дякую ♥️♥️♥️
Оксана Морус, Бідна Настя, вчепилася у Руслана мов пиявка)) дуже дякую ❤️❤️❤️❤️
Цікава квест кімната. Навіть захотілось побувати в такій. Здасться, Соні теж трошки страшнувато і їй хочеться сховатися біля Руслана, замість Насті. Гадаю ревнощі будуть у цій квест-кімнаті. Головне, щоб Настя з волоссям залишилась. І ще одне, а чи не використає анонімний зловмисник цю кімнату. щоб нашкодити Руслану? Дякую
Наталья Храпакова, Я була в кількох квест-кімнатах і скажу чесно що залишилася у захопленні)) це дуже дуже цікаво! Особливо цікаво саме у хоррор кімнатах тому що такої атмосфери більше ніде не знайти. Дуже дякую ❤️❤️❤️
Ну можливо через три місяці все поміняється і не зважаючи на парі, Руслан візьме її на роботу, а не звільнить. Буде звісно боляче тоді коли вона раптом дізнається про парі, але переживе. Бо вже майже закохана в боса і він також. Дуже дякую за проду.❤️❤️❤️
Світлана Романюк, Хоч би тільки Руслан зміг їх все правильно пояснити. Дуже дякую ❤️❤️❤️
О, у Русі совість прокинулася) Цікаво, як відреагує Соня, коли
дізнається про парі?
Дякую за чудовий розділ ❣️❤️❣️
Анжеліка Горан, Навіть боюся уявити як відреагує Соня.... Дякую за класні коментарі ❤️❤️❤️
Якщо не Андрій...Хоча чому Руслан вважає що той не може бути причетним..Щей як може...
Треба шукати .І раз Соня пропонує допомогу-треба не тупити і не боятись..Правда всерівно вийде на поверхню..
Дякую ❤️♥️♥️
Оксана Морус, Дійсно, як на мене досить логічно що це Андрій. До того ж йому це вигідно. Дякую вам за класні коментарі, вони мене тішать ❤️❤️❤️
Руслану соромно за парі з Андрієм щодо Соні. А Соня тим часом щиро хоче допомогти йому і знайти зловмисника, а він її бреше. То що робити? Розповісти їй правду чи мовчати і чекати коли правда сама вийде назовні. А головне питання: хто пише анонімні листи? Хто хоче нашкодити Руслану. Дякую за продовження
Наталья Храпакова, Соня з Русланом мають разом розслідувати цю справу і знайти зловмисників. Але є питання, що буде коли Соня дізнається про парі? (((Дуже дякую за класні коментарі ❤️❤️❤️
Ого, схоже Руслан дуже вражений зовнішнім виглядом Соні. Ще й так старався зіграти роль нареченого. Сподіваюсь, що вона це оцінить. Гарного настрою, успіхів і дуже багато читачів
Лана Рей, Соня ще досі в шоці з квітів)) дуже дякую ❤️❤️❤️
Я тут подумала. А якщо анонімки, то справа рук Андрія?
Він же згає про спір та й про Русю багато чого знає, бо вони друзі.
Дякую за чудовий розділ ❣️❤️❣️
Анжеліка Горан, Загалом це в принципі логічно, дуже дякую ❤️❤️❤️
Дякую за цікаву проду
Nadya, Дуже дякую за коментар ❤️❤️❤️
Ще один анонімний лист. Тільки тепер Соні. З дуже підозрілим текстом. Дуже схоже на те, що його відправив Андрій. Тільки він в курсі, що Соню взяли на роботу на кілька місяців. Виходить, що відправник один і той же. Невже це Андрій? Дякую за продовження. Інтрига зростає
Наталья Храпакова, Ви вже не перша хто думає що це Андрій) подивимося чи Ви праві)) дякую ❤️❤️❤️
А ось тут вже цікаво...Тому що в курсі домовленості тільки двоє людей..Невже товариш злякався що програє..І вирішив вчинити підло..Обмовляючи Руслана в такий спосіб ...Щось у мене стає черга з підозрюваних.(•‿•)(•‿•)(•‿•)
Дякую ♥️♥️♥️
Оксана Морус, Думаєте що це Андрій?)) щиро вам дякую за класний коментар ❤️❤️❤️
Цікавий квест обрала Соня, та боюсь , що все може піти не так, як задумано... Ці повідомлення від аноніма дуже дивні... Хоч би хтось не скористався квестом для своїх цілей... Дякую! Чекаю продовження
Светлана, Подивимося, наскільки страшний буде квест))) дуже дякую ❤️❤️❤️
Може ці повідомлення надсилає його друг Андрій її колишній бос? Дуже цікаво.
А квест вона обрала те що треба для такої компанії)) Чекаю з нетерпінням на проду))
Світлана Романюк, А може і Андрій....
Я дуже люблю хоррор квест кімнати)) дуже дякую за коментар ❤️❤️❤️
Все Руслан зовсім втрачає голову. Значить Соня все правильно робить і йому подобаються ініціативні жінки (особливо коли вони в таких коротких спідничках)
Ох уявляю цей корпоратив!Це буде щось дуже цікаве і нове)) Дякую за цікаву проду ❤️❤️❤️
Світлана Романюк, Все-таки якесь певне свіже повітря Соня у його офіс принесла, дуже дякую ❤️❤️❤️
Капець. Приходьте. Наречений потрібен))) Я ржу)) Оце Соня вичворяє) Щастя, радості і всього самого найкращого
Лана Рей, Сонька ще І не таке може)) дуже дякую бажаю того ж навзаєм ❤️❤️❤️
Соня точно не така, як всі. Креатив так і пре з неї зі всіх сторін. Гадаю, саме тому , що вона така , як інші дівчата , вона зможе захопити серце Руслана. Дякую
Наталья Храпакова, Соня досить незвичайна, реально просто її треба шліфонути характер ❤️❤️❤️
Квест кімната — це неймовірно цікаво)) Я була кілька разів, і
враження залишилися на все життя)) Мені подобається такий
план на корпоратив))
Дякую за чудовий розділ ❣️❤️❣️
Анжеліка Горан, Я теж була кілька разів у квест-кімнаті, у хорорах, мені просто капець як сподобалося! Дуже дякую ❤️❤️❤️
Що там Руслану побіцяли якщо Соня в нього пропрацює два місяці...(•‿•)(•‿•)(•‿•)Ох дарма,дарма з ним заклались..В Соні,надіюсь,великий арсенал спокусливого одягу..(•‿•)(•‿•)(•‿•)
Дякую ♥️♥️♥️
Оксана Морус, Не сумнівайтеся у Соні величезна гардеробна, ахаха посміялася з вашого коментаря дуже дякую ❤️❤️❤️
Дякую за цікаву проду
Nadya, Дуже дякую ❤️❤️❤️
Очікую на корпоратив)) Зараз Соня його такий забабахає, що буде підпал))))
Руся так заглядається на неї)) попав чоловік)
Дякую за чудовий розділ ❣️❤️❣️
Анжеліка Горан, Тааак, корпоратив буде класний, дуже дякую ❤️❤️❤️
Ох і Соня підключила в хід все що тільки можна, щоб переключити увагу Руслана з Насті ( Хоча він на неї ніби й не звертав) на себе. Всі в шоці особливо Руслан ледве тримає себе в руках навіть комплімент сказав. Дуже дякую за цікаву проду ❤️
Світлана Романюк, Якому ж чоловіку не сподобається гарна дупця та ноги))) дякую ❤️❤️❤️
Ой, Соня, ти ,навіть, мовчки вбиваєш Настю!))) А Руслана сьогоднішнім виглядом вбила наповал !))) І скільки ж він,цікаво, протримається?))) Дякую, зірочка)))
Наталія Силенко, Залишилося дуже дуже мало до цього моменту))) дуже дякую за класний коментар ❤️❤️❤️
Насті з Сонею не тягатись..Знала би вона що в нашої помічниці і СЕО і так вже зближення..Навіть трішки і тісне,для початку .
Он в його штанах вже "революція".(•‿•)(•‿•)(•‿•)Від Соніного одного нового образу...
Дякую ♥️♥️♥️
Оксана Морус, Ех якби до гарненької дупці ще додавався гарненький характер))) але нічого, в неї ще все попереду. Дуже дякую за класний коментар ❤️❤️❤️
Дякую за цікаву проду
Nadya, Щиро дякую ❤️❤️❤️
Соня зайшла з важкої артилерії, бо оновивши свій образ. Руслан зміни відмітив та оцінив... А Соня ще раз довела, що гарний стратег. Насті залишилось тільки зубами скреготіти... Проти Соні в немає шансів. Відчуваю, що вечірка буде креативною, з екстрімом, бо за організацію береться Соня... Дякую! Чекаю продовження
Светлана, Ви абсолютно праві бо Соня дещо цікаво підготувала на корпоратив))) дуже вам дякую за такі класні коментарі ❤️❤️❤️
А Руслан таки примітив зміни в обзазі Соні. Не просто так він запросив Соню до себе. Він знає, що можна довірити Соні захід навіть без обговорень. Але вона йому знадобилась щомусь... Тяжка артилерія спрацювала і клієнт майже готовий, спікся... Дякую
Наталья Храпакова, Який молодий бос не задивиться на гарненьку дупцю та ніжки))) тим паче хоч Соня і вередлива але вона ініціативна та креативна. Дякую за коментарі ❤️❤️❤️
Анонімом може бути колишній Соні, чомусь підозрюю його. Капець ранок почався.
О то Соня класний корпоратив організує, немає сумнівів. Дуже дякую за проду ❤️
Світлана Романюк, Соня дещо підготувала на корпоратив))) дуже дякую ❤️❤️❤️
Ох бідний той анонім, я вже йому співчуваю!))) Соня виведе його на чисту воду!))) Дякую, зірочка)))
Наталія Силенко, Соня в нас виводитиме його на чисту воду разом із Русланом))) дуже дякую за класнючі коментарі ❤️❤️❤️❤️
За тиждень без скандалів Руслан і не на таке погодиться)) Дуже дякую за класний розділ. Успіхів, щастя і радості
Лана Рей, Це точно йому аби тиша в офісі була)) дуже дякую ❤️❤️❤️
І хто ж то додумався ту анонімку відправити? І як Соня з цим впорається?
Дякую за чудовий розділ і чекаю продовження❣️❤️❣️
Анжеліка Горан, А вони впораються разом із Русланом) дуже дякую за коментар ❤️❤️❤️
Не мала баба клопоту..Так і Рус...
Тільки допоміг Соні ..І на тобі:лист з погрозами..
Невже Сашко такий "сміливий"..(•‿•)(•‿•)(•‿•)Але настрій зіпсував..
Дякую ♥️♥️♥️
Оксана Морус, Може то Сашко а може і не Сашко хіхіхіхі)))) дуже вам дякую за коментар ❤️❤️❤️
Цікаво, хто це вирішив погрожувати Руслану... Може це Сашко вирішив помститись за невдалий вечір... Або загроза більш реальна... Дякую! Чекаю продовження
Светлана, Оце нам тільки предстоїть дізнатися... Дуже дякую ❤️❤️❤️
З них вийшов такий злагоджений тандем, що Сашка заціпило. Він розраховував побачити знічену Соню, а на зустріч з'явилась красива, впевнена жінка. І це стало можливо завдяки Руслану. Соня закрила гештальт, нарешті вони позбавиться переслідування колишнього. Цікавий вечір в них вийшов. Найкращий в житті Соні за останній час... Може нарешті Соня стане просто собою та перестане нападати першою, щоб захиститись...
Светлана, Можливо за такою широкою та сильною спиною Руслан яка захищає її від триндеців, вона заховає свої колючки. Дуже дякую за коментар ❤️❤️❤️
Дякую за цікаву проду
Nadya, Дякую що залишаєте відгук ❤️❤️❤️
А що це за погрози Руслану? Хтось його дуже ненавидить і хоче знищити? Чи це якийсь розіграш? Не думаю, що це Соня зі своїми приколами. Таке вона б точно не зробила. Можливо, Руслан і не злякався цієї погрози, але спокою, вона його лишила. Дякую
Наталья Храпакова, Ні це не Соня. Але по ходу Руслан комусь насолив... Дуже дякую за коментар ❤️❤️❤️
Видалення коментаря
Ви дійсно хочете видалити повідомлення?
Видалити СкасуватиКоментар буде видалено назавжди.
Блокування коментування
Ви дійсно хочете заборонити можливість коментування?
Заборонити Скасувати