133 385
Анотація до книги "Істеричка для боса "
Бос змушений терпіти цю ходячу токсичну істерику на шпильках, щоб виграти парі й не втратити свої акції. Вона приходить до його компанії й одразу перевертає все з ніг на голову. Офіс перетворюється на поле бою, а між нестерпною асистенткою і босом зароджується хімія, що іскрить.
(Романтична комедія)
(Романтична комедія)
вперта героїнявід ненависті до коханнябос і підлегла
“Красунчик-бос терпить нестерпну асистентку лише заради парі та власних акцій. Та замість слухняності отримує хаос, виклики й іскри, що спалахують між ними сильніше за офісні скандали. Хто переможе — амбіції чи хімія?”
“Він не може її звільнити, бо програє парі. І тепер ця істеричка псує йому нерви своїм нестерпним характером. Він скрегоче зубами через неї, але не зізнається, що ця токсичка зачепила його”
Зміст книги: 97 глав
639 коментарів
Щоб залишити коментар, увійдіть в обліковий запис
УвійтиВітаю любі читачі!❤️❤️❤️
Додавайте у бібліотечку сідайте зручніше — буде весело)))
ОНОВЛЕННЯ ЩОДНЯ!!!
Дякую за продовження! Заради тижня без вибриків Соні Руслан зіграє її коханого . От тільки чи вийде без сюрпризів... Це ж Соня сама один суцільний сюрприз...
Светлана, Я точно, із Сонею спокійно не вийде)) дуже дякую ❤️❤️❤️
Знову цей колишній( Але то нічого. Він як побачить Соню з Русею,
точно ротика прикриє і більше не набридатиме))
Дякую за чудовий розділ ❣️❤️❣️
Анжеліка Горан, Піде той колишній в закат
Щиро дякую за коментар ❤️❤️❤️
Ну, Руслане, Соня, звичайно, пообіцяла, що без сюрпризів, але життя - непередбачуване, тож може бути всяке, та ще й поряд із Сонею))) Дякую, зірочка)))
Наталія Силенко, Соня - це ходячий набір сюрпризів)))
Щиро вам дякую що читаєте та коментуєте ❤️❤️❤️
Ахаха ой актриса. Мало того, що розплакалася, так ще й попросила не бити її. Руслан аж розгубився…
Світлана Бонд, Маніпуляторша вона ще та)))
Дуже дякую за коментар ❤️❤️❤️
І нащо було зачіпати того колишнього тепер причепився, як банний лист. Я б ото ще щось йому доводила, знайомила зі своїм новим хлопцем. Чекаю на проду ❤️
Світлана Романюк, Ну він просто її вже дістав))
Дуже дякую ❤️❤️❤️
а где продолжение?
Галина, Продовження виходить кожен день в 12 ночі)))
чекаю продовження
Галина, Дуже дякую що читаєте ❤️❤️❤️
дякую
Галина, Щиро дякую що написали ❤️❤️❤️
Дякую за цікаву проду
Nadya, Щиро вам дякую за увагу до книги ❤️❤️❤️
Немає нічого гіршого як ураженне чоловіче ЕГО.Колишній думав що Соня буде страждати за ним..А тут "получи фашист гранату"..В неї є наречений.
Бос не підведе..Ні,ні.
Дякую ♥️♥️♥️
Оксана Морус, Ну то вже колишній хай спіймає облизня)))
Дуже вам дякую за класнючі коментарі ❤️❤️❤️
Кожний розділ - це купа гумору. Вже живіт болить сміятися. Давно мені так весело не було. Дуже дякую.
Наталья Храпакова, Я так рада що вам подобається і це найприємніша для мене похвала ❤️❤️❤️
Прийшла Соня на роботу ні світ ні зоря, а бос винен, що офіс ще не відкритий. От же нахабна робітниця! Впевнена, якщо б не парі, то же в перший робочий день, їй би сказали "до побачення". Дякую
Наталья Храпакова, Він би випхав її так само як Андрій ахаха)))
Але тепер доведеться помучитися...
Дуже вам дякую ❤️❤️❤️
Окреме дякую за гумор. Він неперевершений. А Руслан самокритичний. Як він там казав про себе? Кретин? Зрозумів куди вляпався, та діватись вже нікуди. Дякую
Наталья Храпакова, Мене дуже потішив ваш коментар дякую ❤️❤️❤️
З точки зору Соні, люди не можуть визнавати свої помилки. Тільки вона зовсім не помічає, що це про неї. Як то кажуть, чия б гарчала, а твоя б мовчала. А яку вона суперечку на вулиці розвела! На всіх напала, від всіх відбилася. Гадаю, що Руслан навіть на 10 % ще не зрозумів куди вляпався. Дякую.
Наталья Храпакова, Абсолютно точно))
Соня теж зовсім не хоче визнавати свої помилки та косяки))
Але може вона зміниться колись?
Дуже дякую за коментарі ❤️❤️❤️
Р-30/34
Помста ,вона штука така,буває дуже навіть чудовою...
А не треба було Андрієві так чинити з Сонею.(•‿•)(•‿•)(•‿•)
Це вона ще не знає про заклад ...Бо влаштувала б йому не такі показові виступи ....
А Рус...Йому дуже навіть зайшла дупка в лосинах...Але ще тримається...
І нареченого зіграє достовірно...
За тишу в офісі на що не підеш..(•‿•)(•‿•)(•‿•)
Дякую ❤️♥️❤️
Оксана Морус, Оце точно, якби вона дізналася про парі то там була би хана всім)))
Андрію б точно був піпець))
Але може вона і дізнається...
Щиро вам дякую за класні та смішні коментарі ❤️❤️❤️
Нічого собі... На які тільки поступки Соня не піде, щоб своє
отримати)) Ех цей дурний листочок)) Всю малину зіпсував))
Дякую за чудовий розділ ❣️❤️❣️
Анжеліка Горан, Вона ще й так розізлилася що то був листочок а не поцілунок))
Дуже дякую ❤️❤️❤️
Оце Руслан уже пішов на повідку у Соні))) Пообіцяла тиждень без істерики - та це ж не про неї!))) А що закохалася в Руслана, то вже і сама визнала!) Дякую, сонечко)
Наталія Силенко, Ну а що, тиша - то спокій для вух та відсутність мігрені)))
Щиро вам дякую за смішний та класний коментар ❤️❤️❤️
Бідна Соня аж злякалася, що він її поцілує)) Це вже означає що він не байдужий їй, закохалася у свого боса. Дуже дякую ❤️
Світлана Романюк, Чогось то вона хотіла того поцілунку))
Дуже дякую ❤️❤️❤️
Дякую за цікаву проду
Nadya, Дякую вам за коментар ❤️❤️❤️
Бідолашний Руслан) З появою Соні в офісі у нього тепер немає спокою. Вже не терпиться прочитати, як вони будуть разом в спортзалі займатись
Лана Рей, То там Соня теж влаштує армагеддон))
Щиро дякую за коментар ❤️❤️❤️
Ох, Соня! Зізнайся хоч собі , що красунчик Руслан тебе приваблює і поцілунок був би бажаний... Дякую ! Чекаю продовження
Светлана, Ну коли він вже не зробив того що вона хотіла, то
вона тепер в житті не зізнається))))
Щиро дякую за чудові коментарі ❤️❤️❤️
От пакосниця. Взяти так зіпсувати тренування Андрія і залишитися з Русланом наодинці. Цікаво що буде далі. Невже буде спокушати зеленоокого? Дуже дякую
Світлана Романюк, Андрія навіть трохи шкода))
Дякую за чудовий коментар ❤️❤️❤️
Р20/30
Корпоративна етика це дуже добре..
Якщо її дотримуються всі..Але ж їздити по собі Соня не дасть..(•‿•)(•‿•)(•‿•)Вона вміє давати відсіч і відповідь..
А колишній.. Йоли пали оце то пройняло..Побачив що в Соні є з ким проводити час(•‿•)(•‿•)(•‿•)і вирішив що така й собі потрібна..(•‿•)(•‿•)(•‿•)
Тільки в дівчини тепер плани на боса..
Дякую ♥️ ♥️♥️
Оксана Морус, Звісно із захистом Соня іноді перебарщує))))
Але все ж часто вона реально буває толкова і корисна)))
Подивимось чи діставатиме її далі цей колишній)
Щиро дякую за чудові коментарі ❤️❤️❤️
Р15/20
Ржу не можу..
Рус ще колись подякує Соні за таку організацію праці в офісі..
Але зараз..Адекватної реакції немає..Нів нього ,ні в співробітників..
Адже звикли працювати аби як ...
Але ж і Соня вміє влаштувати виставу.
Рум в шоці.
Дякую ❤️❤️♥️
Оксана Морус, Соня прийшла і влаштувала триндець) )))
Але можливо цей трендець дасть якийсь результати?)))
Щиро вам дякую за чудові коментарі ❤️❤️❤️
Дякую за цікаву проду
Nadya, Щиро дякую вам за коментар - вони допомагають просувати мою книгу ❤️❤️❤️
Біднятко Андрій)) Так осоромився перед жінками... Боюся навіть уявити,що
він відчуває) Зате Соня з Русею наодинці лишилися))
Дякую за чудовий розділ ❣️❤️❣️
Анжеліка Горан, Андрія реально трохи шкода)))
Сподіватимемося що Соня більше не буде над ним так знущатися)))
Незважаючи на жахливий характер , Руслан бере Соню на роботу. А що робити? Якщо відмовиться, то втратить 25 відсотків своєї компанії. Назвався груздем, лізь у кузов. Дякую
Наталья Храпакова, Спочатку думай а потім роби це якраз про Руслана))
Щиро дякую за коментар ❤️❤️❤️
Руслану настільки потрібна першокласна і професійна асистентка, що він згоден на парі з другом. Побачимо, чи витримає Руслан Соню 2 місяці. Дякую
Наталья Храпакова, Однозначно можна сказати тільки одне: Руслану буде важкувато))
Щиро вам дякую за чудові коментарі ❤️❤️ ❤️
Щось Соня зовсім не високої думки про всіх свох колишніх босів, хоча я не сумніваюся, що вона не високої думки і про своїх хлопців. Дякую
Наталья Храпакова, Мені здається Соня високої думки тільки про себе)))
Щиро вам вдячна за класний коментар ❤️❤️❤️
Мені вже аж шкода Андрія!))) Соня, останній вибрик був занадто! Дякую, сонечко)
Наталія Силенко, Сонька постарається більше над ним не знущатися)))
Думаю скоро на неї чекає трошки трансформацій))
Щиро дякую за чудові коментарі ❤️❤️❤️
Ой дарма Настя діставала Соню. Ще й 20% премії шкода. Тепер тій Насті точно капець. Соня їй такого не подарує. Успіхів, натхнення і багато сил
Лана Рей, Так дарма Настя взагалі сварилася з Сонею)))
Я б з такою не хотіла ворогувати
Руслан покликав Андрія, сподіваючись використають в якості буфера... Та в Соні інші плани, ще й Андрій для неї, як червона ганчірка - для бика. Соня як завжди вирішує проблеми: є ціль - немає перепон... А яка креативність в досягненні цілей... Вона свого домоглась... Андрій вижив, але вечір вона йому зіпсувала, запам'ятає на довго... Що ж зайвого Соня нейтралізувала, тепер шефу доведеться милуватись нею в лосинах... І нікуди він від неї не дінеться... Дякую! Чекаю продовження
Светлана, Ну от не подумав він своїми мізками що у Соні не найкращі стосунки з Андрієм)))
Можливо не думав що Соня - це так сприймає))
Але в будь-якому разі Андрій постраждав і добряче)))
Щиро вам вдячна за коментарі які допомагають мені просувати книгу ❤️❤️❤️
Як сам покликав Андрія, то давися тепер слиною))) Так би ви точно до чогось би дотренувалися))) А тепер будеш мирити цих двох!))) Дякую, зірочка)))
Наталія Силенко, Це точно, міг би собі дивитися на лосини, а тепер дивитися як з Андрієм щось стається)))
Неймовірно дякую вам за коментарі які допомагають просувати книгу ❤️❤️❤️
О, то він іще й сам покликав Андрія... Ну капець.
Ох і недалекоглядний. Міг би насолоджуватися
картиною в лосинах, а тепер має бути миротворцем))
Дякую за чудовий розділ ❣️❤️❣️
Анжеліка Горан, Ну він же не хотів щоб вона його зжерла)))
Покликав Андрія щоб уникнути конфліктів а зробив ще й гірше))))
Р-11/15
Як на мене то Соня проявила завидну креативність і підхід..
Вміло організований робочий процес .
Хтось з часом подякує їй..(•‿•)(•‿•)(•‿•)
Дякую ♥️♥️♥️
Оксана Морус, Ну хоч якісь плюси є з цієї Соні)))
А то здавалося б зовсім безнадійна)))
Дякую за класнючі коментарі ❤️❤️❤️
Молодець Соня)) Відразу помстилася Насті за пролиту каву)) Успіхів, натхнення і багато читачів
Лана Рей, Вона такого терпіти не стане)))) дякую за коментар ❤️❤️❤️
Р5/10
Соня це ж ходяче нещастя..(•‿•)(•‿•)(•‿•)
З таким характером...Вона ,якщо не по її,і голову відкусить. ..
Хто ж може витримати..Цю "незрівнянну","добру" і "милу" дівчину..
Не дивно що й хлопець покинув..
Бос вже й поспівчував колишньому..(•‿•)(•‿•)(•‿•)
Дякую ❤️❤️♥️
Оксана Морус, Соня така токсичка що витримати її важко)))
Треба хтось, хто знайде до неї підхід)))
Бо інакше і справді голову відкусить ))
Дякую за чудовий коментар ❤️❤️❤️
Р1/4
Соня має бойовий характер..
Тож не кожному по зубах..
Напевне якби товариш Бос провів спочатку співбесіду...(•‿•)(•‿•)(•‿•)
А не захотів дізнатись чого ж така кисла пика в друга ..
А тепер треба вижити два місяці..
Дякую ♥️♥️♥️
Оксана Морус, Так, Соня ще та штучка)))
Але Руслан обов'язково дізнається чому вона така і перевиховає її)))
Неймовірно вдячна за коментар ❤️❤️❤️
Соня, явно не очікувала побачити колишнього боса, але вона щось вигадає, щоб залишитись з Русланом наодинці. Цікаво що буде далі, бос вже ледве тримається ... Дякую ❤️
Світлана Романюк, Звісно вигадає) дякую за коментар ❤️❤️❤️
Весь план Соні пішов коту під хвостика через появу колишнього боса)
Ех, а так все добре починалося)) Ну нічого, наступного разу пощастить))
Дякую за чудовий розділ ❣️❤️❣️
Анжеліка Горан, Вона ще й знущатиметься з нього) дякую за коментар ❤️❤️❤️
Сподіваюсь що Андрій виживе...
І спортзал Соня не рознесе.... Але Андрію вона помститься за відношення до неї, звільнення та порушені плани... Дякую! Чекаю продовження
Ну нічого Соня зробить все, щоб залишитися з Русланом наодинці ніякий Андрій не завадить. Дуже дякую ❤️
Світлана Романюк, Бідний Андрій тікатиме так щоб п'ятки блищатимуть))))
Дякую ❤️❤️❤️
Ех, Андрій зіпсував всі плани Соні! Але нічого, вона щось придумає, що Андрій втече!))) Дякую, зірочка)))
Наталія Силенко, Ви абсолютно праві! Андрій втече)))
Щиро дякую вам за коментарі ❤️ ❤️❤️
От і поговорили... Хто про що, а Соня про кота. Де Руслану брати терпіння...
Светлана, В нього вже те терпіння закінчується))))
Щиро дякую за чудові коментарі ❤️❤️❤️
Руслан в шоці заставши Соню та інших дам офісу на полі бою. В Насті істерика, Соня - кремень, спокійна...
Тільки цього йому не вистачало, прощавай спокій..
Светлана, От він і хотів поговорити з нею щоб попросити нормально себе поводити)) але ж Соня не любить виховні години))))
Щиро вам дякую за коментарі які дуже сильно допомагають просувати мою книгу у рейтингу ❤️❤️❤️
Спортзал хоч вціліє?
Тамара Юрова, Спортзал вціліє а от Андрій ні)))
Ой, я не можу… виховання пішло коту прямо в те місце, через яке зазвичай виходять святковий корм.
Тамара Юрова, Сонька не дасть себе виховувати)))
27. Коротко і по суті…
Тамара Юрова, Дуже дякую ❤️❤️❤️
Капець)) Руслан і Соня підуть разом у спортзал)) Цікаво, що там буде) Успіхів, натхнення і багато читачів
Лана Рей, Соня там начворить ділов)))
Щиро дякую за коментарі ❤️❤️❤️
Ахахахаха, немижливо читати без посмішки, яка ж вона класна, вибухова.Кожну главу чекаєш чогось несподіваного і кумедного. Дуже дякую
Elli dil, Щиро дякую за коментар який допомагає просувати мені книгу ❤️❤️❤️
Видалення коментаря
Ви дійсно хочете видалити повідомлення?
Видалити СкасуватиКоментар буде видалено назавжди.
Блокування коментування
Ви дійсно хочете заборонити можливість коментування?
Заборонити Скасувати