Істеричка для боса
133 385
Букнет Жіночий роман Істеричка для боса

Істеричка для боса

Жіночий роман

Мія Росс

Мія Росс · автор

Повний текст · 152 стор.
253
До бібліотеки
  • Опис
  • Зміст книги
  • Коментарі · 639
Анотація до книги "Істеричка для боса "
Бос змушений терпіти цю ходячу токсичну істерику на шпильках, щоб виграти парі й не втратити свої акції. Вона приходить до його компанії й одразу перевертає все з ніг на голову. Офіс перетворюється на поле бою, а між нестерпною асистенткою і босом зароджується хімія, що іскрить.

(Романтична комедія)

вперта героїнявід ненависті до коханнябос і підлегла

Зміст книги: 97 глав
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31
32
33
34
35
36
37
38
39
40
41
42
43
44
45
46
47
48
49
50
51
52
53
54
55
56
57
58
59
60
61
62
63
64
65
66
67
68
69
70
71
72
73
74
75
76
77
78
79
80
81
82
83
84
85
86
87
88
89
90
91
92
93
94
95
96
Епілог

639 коментарів

Щоб залишити коментар, увійдіть в обліковий запис

Увійти
Закріплений коментар від автора
avatar
Светлана
03.04.2026, 21:07:01

Дякую за продовження! Заради тижня без вибриків Соні Руслан зіграє її коханого . От тільки чи вийде без сюрпризів... Це ж Соня сама один суцільний сюрприз...

Мія Росс
06.04.2026, 05:41:11

Светлана, Я точно, із Сонею спокійно не вийде)) дуже дякую ❤️❤️❤️

avatar
Анжеліка Горан
03.04.2026, 17:14:46

Знову цей колишній( Але то нічого. Він як побачить Соню з Русею,
точно ротика прикриє і більше не набридатиме))
Дякую за чудовий розділ ❣️❤️❣️

Мія Росс
03.04.2026, 20:20:43

Анжеліка Горан, Піде той колишній в закат
Щиро дякую за коментар ❤️❤️❤️

avatar
Наталія Силенко
03.04.2026, 15:09:53

Ну, Руслане, Соня, звичайно, пообіцяла, що без сюрпризів, але життя - непередбачуване, тож може бути всяке, та ще й поряд із Сонею))) Дякую, зірочка)))

Мія Росс
03.04.2026, 20:20:16

Наталія Силенко, Соня - це ходячий набір сюрпризів)))
Щиро вам дякую що читаєте та коментуєте ❤️❤️❤️

avatar
Світлана Бонд
03.04.2026, 13:18:36

Ахаха ой актриса. Мало того, що розплакалася, так ще й попросила не бити її. Руслан аж розгубився…

Мія Росс
03.04.2026, 20:19:49

Світлана Бонд, Маніпуляторша вона ще та)))
Дуже дякую за коментар ❤️❤️❤️

І нащо було зачіпати того колишнього тепер причепився, як банний лист. Я б ото ще щось йому доводила, знайомила зі своїм новим хлопцем. Чекаю на проду ❤️

Мія Росс
03.04.2026, 20:19:28

Світлана Романюк, Ну він просто її вже дістав))
Дуже дякую ❤️❤️❤️

avatar
Галина
03.04.2026, 11:54:24

а где продолжение?

Мія Росс
03.04.2026, 20:19:12

Галина, Продовження виходить кожен день в 12 ночі)))

avatar
Галина
03.04.2026, 11:43:51

чекаю продовження

Мія Росс
03.04.2026, 20:18:37

Галина, Дуже дякую що читаєте ❤️❤️❤️

avatar
Галина
03.04.2026, 11:42:20

дякую

Мія Росс
03.04.2026, 20:18:16

Галина, Щиро дякую що написали ❤️❤️❤️

avatar
Nadya
03.04.2026, 08:52:55

Дякую за цікаву проду

Мія Росс
03.04.2026, 20:18:05

Nadya, Щиро вам дякую за увагу до книги ❤️❤️❤️

avatar
Оксана Морус
03.04.2026, 08:10:18

Немає нічого гіршого як ураженне чоловіче ЕГО.Колишній думав що Соня буде страждати за ним..А тут "получи фашист гранату"..В неї є наречений.
Бос не підведе..Ні,ні.
Дякую ♥️♥️♥️

Мія Росс
03.04.2026, 20:17:37

Оксана Морус, Ну то вже колишній хай спіймає облизня)))
Дуже вам дякую за класнючі коментарі ❤️❤️❤️

Кожний розділ - це купа гумору. Вже живіт болить сміятися. Давно мені так весело не було. Дуже дякую.

Мія Росс
03.04.2026, 20:17:00

Наталья Храпакова, Я так рада що вам подобається і це найприємніша для мене похвала ❤️❤️❤️

Прийшла Соня на роботу ні світ ні зоря, а бос винен, що офіс ще не відкритий. От же нахабна робітниця! Впевнена, якщо б не парі, то же в перший робочий день, їй би сказали "до побачення". Дякую

Мія Росс
03.04.2026, 20:16:40

Наталья Храпакова, Він би випхав її так само як Андрій ахаха)))
Але тепер доведеться помучитися...
Дуже вам дякую ❤️❤️❤️

Окреме дякую за гумор. Він неперевершений. А Руслан самокритичний. Як він там казав про себе? Кретин? Зрозумів куди вляпався, та діватись вже нікуди. Дякую

Мія Росс
03.04.2026, 20:16:10

Наталья Храпакова, Мене дуже потішив ваш коментар дякую ❤️❤️❤️

З точки зору Соні, люди не можуть визнавати свої помилки. Тільки вона зовсім не помічає, що це про неї. Як то кажуть, чия б гарчала, а твоя б мовчала. А яку вона суперечку на вулиці розвела! На всіх напала, від всіх відбилася. Гадаю, що Руслан навіть на 10 % ще не зрозумів куди вляпався. Дякую.

Мія Росс
03.04.2026, 20:15:49

Наталья Храпакова, Абсолютно точно))
Соня теж зовсім не хоче визнавати свої помилки та косяки))
Але може вона зміниться колись?
Дуже дякую за коментарі ❤️❤️❤️

avatar
Оксана Морус
02.04.2026, 17:25:56

Р-30/34
Помста ,вона штука така,буває дуже навіть чудовою...
А не треба було Андрієві так чинити з Сонею.(⁠•⁠‿⁠•⁠)(⁠•⁠‿⁠•⁠)(⁠•⁠‿⁠•⁠)
Це вона ще не знає про заклад ...Бо влаштувала б йому не такі показові виступи ....
А Рус...Йому дуже навіть зайшла дупка в лосинах...Але ще тримається...
І нареченого зіграє достовірно...
За тишу в офісі на що не підеш..(⁠•⁠‿⁠•⁠)(⁠•⁠‿⁠•⁠)(⁠•⁠‿⁠•⁠)
Дякую ❤️♥️❤️

Мія Росс
03.04.2026, 20:14:55

Оксана Морус, Оце точно, якби вона дізналася про парі то там була би хана всім)))
Андрію б точно був піпець))
Але може вона і дізнається...
Щиро вам дякую за класні та смішні коментарі ❤️❤️❤️

avatar
Анжеліка Горан
02.04.2026, 17:10:07

Нічого собі... На які тільки поступки Соня не піде, щоб своє
отримати)) Ех цей дурний листочок)) Всю малину зіпсував))
Дякую за чудовий розділ ❣️❤️❣️

Мія Росс
03.04.2026, 20:14:14

Анжеліка Горан, Вона ще й так розізлилася що то був листочок а не поцілунок))
Дуже дякую ❤️❤️❤️

avatar
Наталія Силенко
02.04.2026, 15:53:11

Оце Руслан уже пішов на повідку у Соні))) Пообіцяла тиждень без істерики - та це ж не про неї!))) А що закохалася в Руслана, то вже і сама визнала!) Дякую, сонечко)

Мія Росс
03.04.2026, 20:13:42

Наталія Силенко, Ну а що, тиша - то спокій для вух та відсутність мігрені)))
Щиро вам дякую за смішний та класний коментар ❤️❤️❤️

Бідна Соня аж злякалася, що він її поцілує)) Це вже означає що він не байдужий їй, закохалася у свого боса. Дуже дякую ❤️

Мія Росс
03.04.2026, 20:13:13

Світлана Романюк, Чогось то вона хотіла того поцілунку))
Дуже дякую ❤️❤️❤️

avatar
Nadya
02.04.2026, 09:40:32

Дякую за цікаву проду

Мія Росс
02.04.2026, 10:28:30

Nadya, Дякую вам за коментар ❤️❤️❤️

avatar
Лана Рей
02.04.2026, 09:15:25

Бідолашний Руслан) З появою Соні в офісі у нього тепер немає спокою. Вже не терпиться прочитати, як вони будуть разом в спортзалі займатись

Мія Росс
02.04.2026, 10:28:21

Лана Рей, То там Соня теж влаштує армагеддон))
Щиро дякую за коментар ❤️❤️❤️

avatar
Светлана
02.04.2026, 07:34:50

Ох, Соня! Зізнайся хоч собі , що красунчик Руслан тебе приваблює і поцілунок був би бажаний... Дякую ! Чекаю продовження

Мія Росс
02.04.2026, 10:27:50

Светлана, Ну коли він вже не зробив того що вона хотіла, то
вона тепер в житті не зізнається))))
Щиро дякую за чудові коментарі ❤️❤️❤️

От пакосниця. Взяти так зіпсувати тренування Андрія і залишитися з Русланом наодинці. Цікаво що буде далі. Невже буде спокушати зеленоокого? Дуже дякую

Мія Росс
02.04.2026, 10:27:23

Світлана Романюк, Андрія навіть трохи шкода))
Дякую за чудовий коментар ❤️❤️❤️

avatar
Оксана Морус
01.04.2026, 21:43:00

Р20/30
Корпоративна етика це дуже добре..
Якщо її дотримуються всі..Але ж їздити по собі Соня не дасть..(⁠•⁠‿⁠•⁠)(⁠•⁠‿⁠•⁠)(⁠•⁠‿⁠•⁠)Вона вміє давати відсіч і відповідь..
А колишній.. Йоли пали оце то пройняло..Побачив що в Соні є з ким проводити час(⁠•⁠‿⁠•⁠)(⁠•⁠‿⁠•⁠)(⁠•⁠‿⁠•⁠)і вирішив що така й собі потрібна..(⁠•⁠‿⁠•⁠)(⁠•⁠‿⁠•⁠)(⁠•⁠‿⁠•⁠)
Тільки в дівчини тепер плани на боса..
Дякую ♥️ ♥️♥️

Мія Росс
02.04.2026, 10:27:06

Оксана Морус, Звісно із захистом Соня іноді перебарщує))))
Але все ж часто вона реально буває толкова і корисна)))
Подивимось чи діставатиме її далі цей колишній)
Щиро дякую за чудові коментарі ❤️❤️❤️

avatar
Оксана Морус
01.04.2026, 21:10:45

Р15/20
Ржу не можу..
Рус ще колись подякує Соні за таку організацію праці в офісі..
Але зараз..Адекватної реакції немає..Нів нього ,ні в співробітників..
Адже звикли працювати аби як ...
Але ж і Соня вміє влаштувати виставу.
Рум в шоці.
Дякую ❤️❤️♥️

Мія Росс
02.04.2026, 10:25:54

Оксана Морус, Соня прийшла і влаштувала триндець) )))
Але можливо цей трендець дасть якийсь результати?)))
Щиро вам дякую за чудові коментарі ❤️❤️❤️

avatar
Nadya
01.04.2026, 20:37:12

Дякую за цікаву проду

Мія Росс
02.04.2026, 10:24:58

Nadya, Щиро дякую вам за коментар - вони допомагають просувати мою книгу ❤️❤️❤️

avatar
Анжеліка Горан
01.04.2026, 19:49:50

Біднятко Андрій)) Так осоромився перед жінками... Боюся навіть уявити,що
він відчуває) Зате Соня з Русею наодинці лишилися))
Дякую за чудовий розділ ❣️❤️❣️

Мія Росс
02.04.2026, 10:24:41

Анжеліка Горан, Андрія реально трохи шкода)))
Сподіватимемося що Соня більше не буде над ним так знущатися)))

Незважаючи на жахливий характер , Руслан бере Соню на роботу. А що робити? Якщо відмовиться, то втратить 25 відсотків своєї компанії. Назвався груздем, лізь у кузов. Дякую

Мія Росс
02.04.2026, 10:22:59

Наталья Храпакова, Спочатку думай а потім роби це якраз про Руслана))
Щиро дякую за коментар ❤️❤️❤️

Руслану настільки потрібна першокласна і професійна асистентка, що він згоден на парі з другом. Побачимо, чи витримає Руслан Соню 2 місяці. Дякую

Мія Росс
02.04.2026, 10:22:35

Наталья Храпакова, Однозначно можна сказати тільки одне: Руслану буде важкувато))
Щиро вам дякую за чудові коментарі ❤️❤️ ❤️

Щось Соня зовсім не високої думки про всіх свох колишніх босів, хоча я не сумніваюся, що вона не високої думки і про своїх хлопців. Дякую

Мія Росс
02.04.2026, 10:22:08

Наталья Храпакова, Мені здається Соня високої думки тільки про себе)))
Щиро вам вдячна за класний коментар ❤️❤️❤️

avatar
Наталія Силенко
01.04.2026, 16:10:31

Мені вже аж шкода Андрія!))) Соня, останній вибрик був занадто! Дякую, сонечко)

Мія Росс
02.04.2026, 10:21:43

Наталія Силенко, Сонька постарається більше над ним не знущатися)))
Думаю скоро на неї чекає трошки трансформацій))
Щиро дякую за чудові коментарі ❤️❤️❤️

avatar
Лана Рей
01.04.2026, 16:03:25

Ой дарма Настя діставала Соню. Ще й 20% премії шкода. Тепер тій Насті точно капець. Соня їй такого не подарує. Успіхів, натхнення і багато сил

Мія Росс
02.04.2026, 10:20:30

Лана Рей, Так дарма Настя взагалі сварилася з Сонею)))
Я б з такою не хотіла ворогувати

avatar
Светлана
01.04.2026, 04:19:38

Руслан покликав Андрія, сподіваючись використають в якості буфера... Та в Соні інші плани, ще й Андрій для неї, як червона ганчірка - для бика. Соня як завжди вирішує проблеми: є ціль - немає перепон... А яка креативність в досягненні цілей... Вона свого домоглась... Андрій вижив, але вечір вона йому зіпсувала, запам'ятає на довго... Що ж зайвого Соня нейтралізувала, тепер шефу доведеться милуватись нею в лосинах... І нікуди він від неї не дінеться... Дякую! Чекаю продовження

Мія Росс
02.04.2026, 10:19:57

Светлана, Ну от не подумав він своїми мізками що у Соні не найкращі стосунки з Андрієм)))
Можливо не думав що Соня - це так сприймає))
Але в будь-якому разі Андрій постраждав і добряче)))
Щиро вам вдячна за коментарі які допомагають мені просувати книгу ❤️❤️❤️

avatar
Наталія Силенко
31.03.2026, 23:29:37

Як сам покликав Андрія, то давися тепер слиною))) Так би ви точно до чогось би дотренувалися))) А тепер будеш мирити цих двох!))) Дякую, зірочка)))

Мія Росс
02.04.2026, 10:18:35

Наталія Силенко, Це точно, міг би собі дивитися на лосини, а тепер дивитися як з Андрієм щось стається)))
Неймовірно дякую вам за коментарі які допомагають просувати книгу ❤️❤️❤️

avatar
Анжеліка Горан
31.03.2026, 19:44:23

О, то він іще й сам покликав Андрія... Ну капець.
Ох і недалекоглядний. Міг би насолоджуватися
картиною в лосинах, а тепер має бути миротворцем))
Дякую за чудовий розділ ❣️❤️❣️

Мія Росс
02.04.2026, 10:17:55

Анжеліка Горан, Ну він же не хотів щоб вона його зжерла)))
Покликав Андрія щоб уникнути конфліктів а зробив ще й гірше))))

avatar
Оксана Морус
31.03.2026, 19:32:24

Р-11/15
Як на мене то Соня проявила завидну креативність і підхід..
Вміло організований робочий процес .
Хтось з часом подякує їй..(⁠•⁠‿⁠•⁠)(⁠•⁠‿⁠•⁠)(⁠•⁠‿⁠•⁠)
Дякую ♥️♥️♥️

Мія Росс
02.04.2026, 10:17:34

Оксана Морус, Ну хоч якісь плюси є з цієї Соні)))
А то здавалося б зовсім безнадійна)))
Дякую за класнючі коментарі ❤️❤️❤️

avatar
Лана Рей
31.03.2026, 18:17:56

Молодець Соня)) Відразу помстилася Насті за пролиту каву)) Успіхів, натхнення і багато читачів

Мія Росс
02.04.2026, 10:17:04

Лана Рей, Вона такого терпіти не стане)))) дякую за коментар ❤️❤️❤️

avatar
Оксана Морус
31.03.2026, 17:16:18

Р5/10
Соня це ж ходяче нещастя..(⁠•⁠‿⁠•⁠)(⁠•⁠‿⁠•⁠)(⁠•⁠‿⁠•⁠)
З таким характером...Вона ,якщо не по її,і голову відкусить. ..
Хто ж може витримати..Цю "незрівнянну","добру" і "милу" дівчину..
Не дивно що й хлопець покинув..
Бос вже й поспівчував колишньому..(⁠•⁠‿⁠•⁠)(⁠•⁠‿⁠•⁠)(⁠•⁠‿⁠•⁠)
Дякую ❤️❤️♥️

Мія Росс
02.04.2026, 10:16:40

Оксана Морус, Соня така токсичка що витримати її важко)))
Треба хтось, хто знайде до неї підхід)))
Бо інакше і справді голову відкусить ))
Дякую за чудовий коментар ❤️❤️❤️

avatar
Оксана Морус
31.03.2026, 16:58:26

Р1/4
Соня має бойовий характер..
Тож не кожному по зубах..
Напевне якби товариш Бос провів спочатку співбесіду...(⁠•⁠‿⁠•⁠)(⁠•⁠‿⁠•⁠)(⁠•⁠‿⁠•⁠)
А не захотів дізнатись чого ж така кисла пика в друга ..
А тепер треба вижити два місяці..
Дякую ♥️♥️♥️

Мія Росс
02.04.2026, 10:15:40

Оксана Морус, Так, Соня ще та штучка)))
Але Руслан обов'язково дізнається чому вона така і перевиховає її)))
Неймовірно вдячна за коментар ❤️❤️❤️

Соня, явно не очікувала побачити колишнього боса, але вона щось вигадає, щоб залишитись з Русланом наодинці. Цікаво що буде далі, бос вже ледве тримається ... Дякую ❤️

Мія Росс
02.04.2026, 10:14:55

Світлана Романюк, Звісно вигадає) дякую за коментар ❤️❤️❤️

avatar
Анжеліка Горан
30.03.2026, 19:29:02

Весь план Соні пішов коту під хвостика через появу колишнього боса)
Ех, а так все добре починалося)) Ну нічого, наступного разу пощастить))
Дякую за чудовий розділ ❣️❤️❣️

Мія Росс
02.04.2026, 10:14:41

Анжеліка Горан, Вона ще й знущатиметься з нього) дякую за коментар ❤️❤️❤️

avatar
Светлана
30.03.2026, 19:34:08

Сподіваюсь що Андрій виживе...
І спортзал Соня не рознесе.... Але Андрію вона помститься за відношення до неї, звільнення та порушені плани... Дякую! Чекаю продовження

Ну нічого Соня зробить все, щоб залишитися з Русланом наодинці ніякий Андрій не завадить. Дуже дякую ❤️

Мія Росс
30.03.2026, 17:36:41

Світлана Романюк, Бідний Андрій тікатиме так щоб п'ятки блищатимуть))))
Дякую ❤️❤️❤️

avatar
Наталія Силенко
30.03.2026, 10:07:08

Ех, Андрій зіпсував всі плани Соні! Але нічого, вона щось придумає, що Андрій втече!))) Дякую, зірочка)))

Мія Росс
30.03.2026, 17:36:23

Наталія Силенко, Ви абсолютно праві! Андрій втече)))
Щиро дякую вам за коментарі ❤️ ❤️❤️

avatar
Светлана
30.03.2026, 04:52:29

От і поговорили... Хто про що, а Соня про кота. Де Руслану брати терпіння...

Мія Росс
30.03.2026, 17:35:55

Светлана, В нього вже те терпіння закінчується))))
Щиро дякую за чудові коментарі ❤️❤️❤️

avatar
Светлана
30.03.2026, 04:49:59

Руслан в шоці заставши Соню та інших дам офісу на полі бою. В Насті істерика, Соня - кремень, спокійна...
Тільки цього йому не вистачало, прощавай спокій..

Мія Росс
30.03.2026, 17:35:31

Светлана, От він і хотів поговорити з нею щоб попросити нормально себе поводити)) але ж Соня не любить виховні години))))
Щиро вам дякую за коментарі які дуже сильно допомагають просувати мою книгу у рейтингу ❤️❤️❤️

avatar
Тамара Юрова
30.03.2026, 03:26:13

Спортзал хоч вціліє?

Мія Росс
30.03.2026, 17:34:56

Тамара Юрова, Спортзал вціліє а от Андрій ні)))

avatar
Тамара Юрова
30.03.2026, 03:22:01

Ой, я не можу… виховання пішло коту прямо в те місце, через яке зазвичай виходять святковий корм.

Мія Росс
30.03.2026, 17:34:37

Тамара Юрова, Сонька не дасть себе виховувати)))

avatar
Тамара Юрова
30.03.2026, 03:08:37

27. Коротко і по суті…

Мія Росс
30.03.2026, 17:34:28

Тамара Юрова, Дуже дякую ❤️❤️❤️

avatar
Лана Рей
30.03.2026, 00:28:52

Капець)) Руслан і Соня підуть разом у спортзал)) Цікаво, що там буде) Успіхів, натхнення і багато читачів

Мія Росс
30.03.2026, 17:34:21

Лана Рей, Соня там начворить ділов)))
Щиро дякую за коментарі ❤️❤️❤️

avatar
Elli dil
29.03.2026, 18:06:45

Ахахахаха, немижливо читати без посмішки, яка ж вона класна, вибухова.Кожну главу чекаєш чогось несподіваного і кумедного. Дуже дякую

Мія Росс
30.03.2026, 17:33:58

Elli dil, Щиро дякую за коментар який допомагає просувати мені книгу ❤️❤️❤️

Використання файлів Cookie
З метою забезпечення кращого досвіду користувача, ми збираємо та використовуємо файли cookie. Продовжуючи переглядати наш сайт, ви погоджуєтеся на збір і використання файлів cookie.
Детальніше