51 426
“Багаті та знамениті”
Анотація до книги "Мама за контрактом "
Гаїна пішла від хлопця, який не вірив у те, що вона зможе стати відомою письменницею. Зняла будинок за вигідну ціну, щоб працювати над бестселером. Та одного дня виявилося, що господар будинку і гадки не має, що в нього з'явилася квартирантка...
— А хто ви взагалі така і що робите в моїй ванній?
Вона, здається, була вражена не менше, ніж я.
— Я тут живу, — відповіла, занурючись у воду по шию, — А ви хто такий? І як ви сюди потрапили?
— А я власник цього будинку, взагалі-то, — продовжив я, не відриваючи погляду від її тіла, яке все ж було видно через воду. Моє тіло миттєво реагувало. Все ж, з цією роботою і малим, якому вічно все було не так, у мене не було часу налагоджувати особисте життя.
— Але Дмитро сказав, що ви поїхали на три роки, ой, точніше, на три місяці...
Окрема історія!
— А хто ви взагалі така і що робите в моїй ванній?
Вона, здається, була вражена не менше, ніж я.
— Я тут живу, — відповіла, занурючись у воду по шию, — А ви хто такий? І як ви сюди потрапили?
— А я власник цього будинку, взагалі-то, — продовжив я, не відриваючи погляду від її тіла, яке все ж було видно через воду. Моє тіло миттєво реагувало. Все ж, з цією роботою і малим, якому вічно все було не так, у мене не було часу налагоджувати особисте життя.
— Але Дмитро сказав, що ви поїхали на три роки, ой, точніше, на три місяці...
Окрема історія!
від неприязні до коханнябатько-одинаккохання_всупереч
“Гаїна мріє стати відомою письменницею, і орендує будинок, щоб працювати над книгою. Але справжній власник будинку гадки не має про появу квартирантки, тож їй доведеться стати нянею для його сина...”
“Гаїна розходиться з хлопцем і підозріло дешево орендує будинок, щоб там написати свій бестселер і щоб колишній кусав лікті! Але коли приймає ванну, раптом заходить справжній власник будинку, який не знав про орендарку...”
Зміст книги: 41 глава
Останнє оновлення: сьогодні
289 коментарів
Щоб залишити коментар, увійдіть в обліковий запис
УвійтиУпс! Ех! А двері для чого у кімнаті? Якщо граєте у дорослі ігри, треба зачинятися. Дякую за продовження
Цікаво, як відреагує Микита на те, що Олексій та Гаїна тепер разом?
Ох,не до кіна їм..!!! Зовсім не до нього..!!! Думки і руки просяться в іншу… площину..!!!..
Ой..!!! Малий не спить..?!? Ех… відстрочка..!!!..
Дякую за проду!!! ❤️❤️❤️
Все ж Олексій обрав чудове місце для побачення))
Олексій і Гаїна так хотіли продовжити те, що почали в машині під час перегляду фільму, але не вийшло. Ну нічого у них ще вся ніч попереду. Нагонять. Дякую за продовження
Не втрачайте часу на ремонт, коли Микита засне!
Хоч би їм не зіпсували це побачення...
Романтичне побачення.....яке там кіно,як поруч така дівчина і серце несамовито б'ється від одних дотиків.....
Вони такі милі і няшні. Наче дорослі люди, а ведуть себе , як підлітки на першому побаченні. Я думаю Олексій вибрав правильне місце для першого побачення. Без пафосу, але щиро. Дякую за продовження
Що ж, це вже можна вважати зізнанням.
Так серйозно підготувався до побачення.....хвилюється Олексій,наче це перше в його житті побачення....
Ахахах..!!! Видно,що давно не був на побаченні..!!! Аж розгубився..!!!..
Дякую за проду!!! ❤️❤️❤️
Такі у них милі рольові ігри...
Згадався анекдот про бабу з дідом: "А мене мама не відпустила"!
Боже, які вони милі! Так хвилюються з цим побаченням, як підлітки, які вперший раз на побаченні. Дякую за продовження
Микита справжній захисник....
Оу! Вони тепер майже пара і тепер знову буде побачення. Так і до освідчень вже недалеко. Дякую за продовження
Хоч би за ці пару годин нічого не сталося...
Микита так щиро підтримує Гаїну))
Микита набагато розумніший від того дядька Марка і все правильно відповів....
Інколи діти бачать більше і рішення всіх проблем у них простіші. А дорослі полюбляють інколи ускладнювати) Дякую
Яка ж дитина золота!
Малий дуже прикіпів до Гаїни, вже мамою її називає. Зате як ревнує Олексій, мило глянути. Дякую за продовження
От ще тільки колишнього і не вистачало... І чого йому не сидиться зі своєю дівчиною? Так ні , треба ж показати свою пхе... Дякую
Сумніваюсь, що зустріч з колишнім закінчиться позитивно((
Микита уже навіть у школі розповів, що його "мачуха" письменниця. Тож перший автограф дано, а далі буде більше. От тільки Марка зустріти не вистачало до повного щастя. Дякую за продовження
Завдяки допомозі Олексія, Гаїна зможе дізнатись про свої помилки та виправити їх))
Олексій зайнявся рукописом Гаїни. Хочет дізнатися чи вартий він уваги і чи буде він комерційно вигідним. Так ще й сам видавати його буде. Дякую за продовження
Отак... Талант є, потенціал є, але рукопис завернули...
Ну от..!!! Вона зізналася..!!! Головне нічого не зіпсуй,Олексію,своїми ревнощами..!!!…
Дякую за проду!!! ❤️❤️❤️
Оооооо..!!! А хтось схоже ревнує..!!! Олексію,Олексію..!!! Ти чого..?!? Вона ж як авторка зацікавилась,а не….!!!…
Дякую за проду!!! ❤️❤️❤️
Ого..!!! Який плідний вечір..!!! Гаіна отримала рекламу не просту,а дуже просту..!!! Тетяна похвалила її книгу..!!! І одразу такий інтерес..!!! Іван таку щедру пропозицію зробив..!!! Чи погодиться вона..?!?..
Дякую за проду!!! ❤️❤️❤️
Нарешті, нарешті зізналися один одному в почуттях! А ще й закріпили поцілунком). Дякую, сонечко)
Ну нарешті!) Хоч вже якось визначили свої відносини і зізналися у певних почуттях, підкріпивши поцілунком) Дякую
Тільки все почало налагоджуватись й знову випробування((
На жаль, у житті дійсно не буває так, щоб лише гладко...
Вау! Вони нарешті обидва зізналися, що подобаються одне одному. І це вже точно не гра. Дякую за продовження
Невже Гаїна не помітила ревнощі Олексія?
Ох, як же ревнує Олексій Гаїну до Івана. А їй і не в тяму. Думає, що Олексій не хоче , щоб вона у нього видавалася. Ось тільки не віриться у справжню зацікавленість Івана книгою Гаїни. Дякую за продовження
Гаїна дуже задоволена,що потрапила на презентацію та ще і прийняла участь у вільному мікрофоні.....а Іван слизький тип....побачив,що Гаїну хвалять,то вирішив переманити до себе,ігноруючи Олексія....
А от Іван цей підозрілий: попередній рукопис проігнорував, а це вирішив насолити Олесію чи справді зацікавився книгою Гаїни?! Дякую)
Нічого собі який приємний сюрприз влаштувала Тетяна для Гаїнки : тепер все в неї піде як по маслу!) Дякую, сонечко)))
Ооо, вже Гаїнка знайшла спільну мову із мамою Олексія, а це багато чого вартує!))) Дякую, зірочка)))
Якось дивно, що попередній рукопис Гаїни це видавництво проігнорувало, а тут раптом такий інтерес... Справді Гаїна вразила чи все ж це лише бажання позлити Олексія?
І спробуй тут зрозумій, як треба було побажати правильно!
Аха! Конкурент Олексія хоче видати книгу Гаїни. Але це ж те саме видавництво, куди вона вже відправляла свій рукопис. І ніякої відповіді. Дякую
Цікава кгига. З таким сюжетом ще не читала.
класна книга)
О, то Олексій вже починає мислити по-іншому) Вже і бажання інші) А Гаїна молодець, гарно виступила і зацікавила. Дякую
Олексій дуже скоро пошкодує, що сам не запропонував Гаїні співпрацю))
Видалення коментаря
Ви дійсно хочете видалити повідомлення?
Видалити СкасуватиКоментар буде видалено назавжди.
Блокування коментування
Ви дійсно хочете заборонити можливість коментування?
Заборонити Скасувати