891
Анотація до книги "Берегиня. Повернення надії"
Іноді, щоб побачити світанок, потрібно пройти крізь темряву.
Олеся була звичайною дівчиною у світі людей — поки чарівна пташка не знайшла її і забрала назад. Один крок за невидиму межу — і вона вже Олівія, втрачена принцеса Валорії.
Королівства чекає загибель. Джерело світла згасає, а з Темних земель повзуть істоти, яких неможливо зупинити звичайною магією.
Олівія — остання Берегиня. Єдина, хто здатен пробудити Джерело.
Поруч із нею — Кейн, принц драконів, чия сила може спалити навіть темряву. Він готовий захищати її до останнього подиху.
Але не від усього.
Бо справжня загроза — це вибір.
Коли світло згасає, Олівії доведеться вирішити:
чи врятує вона світ… ціною свого життя.
Олеся була звичайною дівчиною у світі людей — поки чарівна пташка не знайшла її і забрала назад. Один крок за невидиму межу — і вона вже Олівія, втрачена принцеса Валорії.
Королівства чекає загибель. Джерело світла згасає, а з Темних земель повзуть істоти, яких неможливо зупинити звичайною магією.
Олівія — остання Берегиня. Єдина, хто здатен пробудити Джерело.
Поруч із нею — Кейн, принц драконів, чия сила може спалити навіть темряву. Він готовий захищати її до останнього подиху.
Але не від усього.
Бо справжня загроза — це вибір.
Коли світло згасає, Олівії доведеться вирішити:
чи врятує вона світ… ціною свого життя.
сильний геройпорятунок світувтрачена принцеса
Зміст книги: 32 глави
Останнє оновлення: вчора
85 коментарів
Щоб залишити коментар, увійдіть в обліковий запис
Увійтир.30. Хоч трохи безпеки нарешті! А хтось з ворогів знає про прокляття роду Кейна?
Ніка Лейн, Та це нормальне ставлення, на відміну від інших.
р.32. Яка в неї сила! Просто захоплює!))
Лара Роса, Сила Олівії розвивається. Може разом з Кейном і буде в гармонії. Дякую!❤️
р.31. Предки Кейна були благородними людьми. Й одна з них була Берегинею, раз він так на неї схожий?
Лара Роса, Предки хороші. Дякую за підтримку!❤️
А ворогів не меншає. Сподіваюсь, Кейну не доведеться пережити той жах, що переслідує їхній рід. Дякую!
Лара Роса, Поборемо всі жахи. Дякую!❤️
Який чудовий політ!!! Такі емоції! Ех, шкода, що в нас нема драконів)) Дякую!
Лара Роса, Нам би драконів. Ото б ми політали! Щиро дякую!❤️
Вітаю з новинкою! Дуже сподобався початок історії, ви чудово створюєте атмосферу й одразу викликаєте цікавість до героїв. Уже додав книгу в бібліотеку й із задоволенням читатиму далі. Бажаю вам натхнення, активних читачів і безлічі сердечок!
Hrigorii Panchuk, Щиро дякую за підтримку! Надіюсь історія вам сподобається. Для мене це новий досвід.❤️
В Кейна є ще якась таємниця? Інтригує. Дякую!
Лара Роса, Можливо є ще. Всьому свій час. Щиро дякую!?
Тепер хоча б не так страшно, коли разом)) Дякую!
Лара Роса, Разом легше. Дякую!❤️
Я вірила, що він це зробить!)) Дякую!
Лара Роса, Щиро дякую за коментарі!❤️
Прикро, коли зраджують ті, кому так довіряв(( Сподіваюсь, Кейн все ж наздожене їх. Дякую!
Лара Роса, Зрада завжди важко. Дякую!❤️
Ого! Такого повороту я не очікувала. Дарін вважає себе абсолютно безкарним?
Лара Роса, Вважає. Але чи все буде так як він хоче, побачимо. Щиро дякую!♥️
Це вже знущання: вчитись махати мечем в корсеті! Про довгу сукню я вже мовчу))
Лара Роса, Кейн хоче щоб вона могла себе захистити. Щиро дякую!♥️
Найстрашніше, коли в сппину намагаються вдарити рідні. Що ж штовхнуло до цього Морену?
Лара Роса, Про Морену дізнаємося потім. Дякую!♥️
Хмм... Дивний сон.
Цікаво, що ж буде далі?
Тато хотів про щось попередити ? Застерегти ?
Олеся Глазунова, Тато й попередив. Тільки відкрити все не може. Дякую за підтримку!❤️❤️❤️
День народження - 1 березня ❤️❤️❤️ Дякую ❤️❤️❤️
А я чекаю на зустріч з сестрою )
Олеся Глазунова, Зустріч буде. Щиро дякую!❤️
Ой, у мене з іменем Олівія інші асоціації, але ім'я дуже гарне та пасує героїні
Олеся Глазунова, Ця Олівія добра. Дякую!❤️❤️❤️
Яка ж тепла зустріч матері і доньки ❤️❤️❤️
Олеся Глазунова, Так. Мама дуже довго чекала на цю зустріч. Дякую!❤️❤️❤️
Дуже ніжно написано. Чудово, що Олеся розумає мова птахів.
Таки вони знайшли втрачену принцесу. Але як спотцтуть її у її ж світі?
Олеся Глазунова, Для Олесі все нове. І те, що вона розуміє мову птахів здивувало її. Дякую!❤️
Нарешті дісталася )))
Ой, знаходжу багато спільного з героїнею (крім імені)
У мене також в встала на є великий годинник, який сповіщає час бемканням.
Я також падгодовуб птахів.
Дякую за неймовірні ілюстрації.
Дуже гарно ❤️
Олеся Глазунова, Щиро дякую!❤️❤️❤️
Від словесного бою - до бою реального. Насичений видався в неї ранок... Дякую!
Лара Роса, Насичений. Щиро дякую!❤️
Багатенько пропустила. Вже й бал відбувся, й поснідати встигли, й посваритись. Вже й Малакар встиг нашкодити, добре, що Кейн був поруч. Та й його таємниця скоро відкриється
Ira, Нічого. Так, подій сталося чимало. Дякую!❤️
Кейн і Олівія разом можуть багато. Тепер ще треба це втілити в реальність. Надіюсь, що в них вийде врятувати цей світ. Але в анотації таке написано...
Дякую за проду і чекаю на продовження!
Наталія Діжурко, Побачимо чи все їм вдасться. А вибір і ми робимо . Дякую!♥️
Розділ 14. Які ж у всіх підступні плани. Надіюсь, що вони не зможуть здійснитися.
Наталія Діжурко, Так, всі щось хочуть. Дякую!❤️❤️❤️
Розділ 11. Важливо вчасно відпустити минуле і майбутнє не буде ворожим. Що і зробила Олеся. Тепер вона - принцеса Олівія. І зробить все можливе для збереження свого світу.
Дякую, читаю далі. ❤️
Наталія Діжурко, Щиро дякую за коментарі!♥️❤️♥️
Який чудовий танок в саду! Такий чуттєвий і ніжний)) Амелір - звучить дуже красиво! Люблю такі авторські вигадки)) Дякую!
Лара Роса, З Кейном в саду й дихається Олівії легше. Дякую!❤️
р.18. Недарма кажуть, що не варто судити людину за вбранням - як заметушились тепер) Дякую!
Лара Роса, Вони звикли себе так поводити. Тепер промовчать.Дякую.♥️
Ой, що ж буде далі?
Ira, Побачимо. Дякую!♥️
Дуже ніжно!)
Запрошую вас і до своєї історії♥️
Мар Тен, Щиро дякую!♥️
Як романтично❤️❤️❤️❤️ Любов з першого погляду
Ira, Щиро дякую!❤️❤️❤️
чудовий твір, дякую
Ирина, Величезне дякую за підтримку!♥️♥️♥️
Принцесам втерли носа! Це було феєрично! А Кейн подобається все більше)) Дякую!
Лара Роса, Щиро дякую!♥️♥️♥️
Вітаю з новинкою! Успіхів книзі!
Юлія Куліш, Щиро дякую!♥️♥️♥️
Я б теж обурилась, але їй варто тримати себе в руках - все-таки магія не жарт... Дякую!
Лара Роса, Це, точно. Дякую!♥️♥️♥️
Ойойой, треба заспокоїтись
Ira, Дуже злитися не буде! ♥️
Треба була ще послухати, щоб знати, хто чого вартий. Шкода, зарано вийшла(
Тетяна, Нічого. Вони вже показали, що думають. Щиро дякую!♥️♥️♥️
Усі такі підступні і дійсно про Олівію ніхто не думає, крім дракона.
Тетяна, Всі хочуть мати вигоду. Дякую!♥️♥️♥️
Мені вже подобається цей дракон! Дракони, взагалі, моя слабкість))) Дякую!
Лара Роса, Теж люблю драконів! Дякую!♥️♥️♥️
р.14. Злітаються, як стерв'ятники! Сподіваюсь, Олівія вистоїть))
Лара Роса, Злітаються. Всі щось планують. Побачимо, що буде. Щиро дякую!♥️♥️♥️
Дракон же перший з принцесою зустрінеться?
Ira, Побачимо. Дякую за підтримку!❤️❤️❤️
Який жорстокий люд
Ira, Кожен тільки про свою вигоду думає. Дякую за підтримку!❤️❤️❤️
Дужк гарна обкладинка!
Шепіт Місяця, Дякую❤️❤️❤️
Яким величним має бути цей світ! Подивитися б на нього в живу)) Дякую!
Лара Роса, Якщо врятують від монстрів, то буде гарний. Щиро дякую!❤️❤️❤️
Добре, коли є такі вчителі, але тренуватись точно краще не в сукні))) Дякую!
Лара Роса, Звичайно з вчителями легше. Дякую!❤️❤️❤️
❤️❤️❤️
Ira, Дякую за підтримку!❤️❤️❤️
❤️❤️❤️
Ira, Дякую!❤️❤️❤️
Нелегко бути принцесою... Але воно того варте)) Як тепло від того, що бабуся її почула)) Дякую!
Лара Роса, Щиро дякую! Так, принцесам не завжди легко!❤️
❤️❤️❤️
Ira, Дякую!❤️❤️❤️
Який в них різноманітний світ! І дракони є))
Лара Роса, ❤️❤️❤️
❤️❤️❤️
Ira, Дякую!❤️❤️❤️
Вітаю з новинкою. Нехай ця історія зачепить серце кожного читача, а муза ніколи не залишає автора.
Стейсі Мур, Щиро дякую за підтримку!❤️❤️❤️
Видалення коментаря
Ви дійсно хочете видалити повідомлення?
Видалити СкасуватиКоментар буде видалено назавжди.
Блокування коментування
Ви дійсно хочете заборонити можливість коментування?
Заборонити Скасувати