93 027
Анотація до книги "В полоні твоїх дотиків "
БЕЗКОШТОВНО
— Ти боїшся, що я розповім про ту ніч? — тихо запитала я.
Він не відповів одразу. Лише дивився так, ніби намагався прочитати мене.
— Я боюся, що ти здатна на імпульсивні вчинки, — нарешті сказав Ліам.
Це вдарило болючіше, ніж я очікувала. Він не просто боявся, він зневажав той вчинок. І соромився, здається, що не зміг зупинитися. Звісно, я ж не вона.
— Не хвилюйся, — я зробила крок назад, збільшуючи дистанцію. Мені був потрібен простір, аби дихати і не задихатися від його присутності. — Я не збиралася нічого псувати. І не збираюся. Я не ламатиму вашу картинку ідеальної сім'ї.
Він недовірливо примружився.
— Тоді що це було?
— Ти боїшся, що я розповім про ту ніч? — тихо запитала я.
Він не відповів одразу. Лише дивився так, ніби намагався прочитати мене.
— Я боюся, що ти здатна на імпульсивні вчинки, — нарешті сказав Ліам.
Це вдарило болючіше, ніж я очікувала. Він не просто боявся, він зневажав той вчинок. І соромився, здається, що не зміг зупинитися. Звісно, я ж не вона.
— Не хвилюйся, — я зробила крок назад, збільшуючи дистанцію. Мені був потрібен простір, аби дихати і не задихатися від його присутності. — Я не збиралася нічого псувати. І не збираюся. Я не ламатиму вашу картинку ідеальної сім'ї.
Він недовірливо примружився.
— Тоді що це було?
владний геройдарк_романперші_поцілунки
“Вперше бачу в Мартіни дарк-роман, але драма у неї виходить гарно. Тож рекомендую зазирнути на сторінки цієї непростої історії, де заборонене вабить надто сильно. ”
“Тереза закохала в свого боса і гадала, що ніч кохання щось змінить між ними. Однак..вже на ранок він попросив її забути про все. Це була приємна помилка”
Зміст книги: 50 глав
191 коментар
Щоб залишити коментар, увійдіть в обліковий запис
УвійтиВітаю, любі читачі на сторінках моєї нової історії ❤️
Рада кожному з вас.
Підтримайте книгу сердечками та коментарем) Вам не важко, а нам з музом приємно)
Книга бере участь в конкурсі Дарк-романів на букнет.
Дурень той Ліам
Ira, Є трохи)
Вітаю, любі читачі на сторінках моєї нової історії ❤️
Рада кожному з вас.
Підтримайте книгу сердечками та коментарем) Вам не важко, а нам з музом приємно)
Книга бере участь в конкурсі Дарк-романів на букнет.
У Ліама пмс чи що... то ти погана, то я не хочу, щоб ти їхала. Дурень. Нащо тоді одружувався. Він тільки гірше для Терези робить... нащо спочатку наговорити брилоти, що вона могла все розказати, а як зрозумів, що більше не побаче, то не їдь... а бути мужиком і бути з тією, з якою хочеш... Я поки стримуюсь з усіх сил, аби його не стукнути) Дякую за проду, Мартіно, чекаю на продовження з нетерпінням ♥️
Карина Кльок, Ну... заплутався Ліам) Та й ніхто не винен, що у Терези до нього почуття) Не кожна любов - взаємна)
Капець... ну от що за гарпії...а він, хіба не бачить з ким одружується...бідна Тереза... чи допоможе втеча, адже серце все одно кровитиме.. ех, Ліаме, не ту ти обрав) Дякую за проду, Мартіно ♥️
Карина Кльок, мабуть, не бачить) Можливо, Джейн з ним зовсім інша)
Дякую)
Охвігєть) остання фраза вбила) так шкода дівчинку) не люблю, коли ділять дітей на хороших чи поганих... вона не сидить у них на шиї, а працює... і все одно не така... тьфу на них. Дякую за проду, Мартіно♥️
Карина Кльок, Рада, що історія вас зачепила)
Так, сімейка і Терези ще та)
Мені здається, що Ліам не просто так обрав Джейн. Існує якась таємниця. Або я таким чином хочу виправдати його вибір?! Одружується на одній, відпускати не хоче іншу ... І що це за звук битого скла?! хтось став свідком їхньої розмови?! чекаю на продовження.
Катя Акуленко, Мабуть, причин є) Але ми про це дізнаємося не скоро)
І так, хтось все почув і ми дізнаємося хто це вже опівночі в новій проді)
Дякую за ваші враження ?
Вітаю з новинкою! Вдячних читачів!
Софі Волар, Щиро дякую за підтримку ❤️
Суть побажання Терези зрозумів лише Ліам. От не розумію його: вибрав Джейн, а відпускати Терезу не хоче. А от без скандалу не обійшлося. Хто ж там вікна б'є?
Дякую за проду і чекаю на продовження!
Наталія Діжурко, Здебільшого це побажання і було адресоване саме йому.
Дякую за підтримку ❤️
❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️
Ira, Дякую ❤️
Вітаю з новинкою! Успіхів, натхнення і високих рейтингів.
Стейсі Мур, Щиро дякую за підтримку та побажання)
Цікаво, чому саме на сестрі Терези жениться Ліам? Ще й таке відношення матері і сестри. Як тільки Тереза це витримує? Ну нічого, зробить прощальний подарунок, і все - залишить все позаду. А попереду - нове життя в іншому місці. Але ж серцю буде боляче...
Дякую за проду і чекаю на продовження!
Наталія Діжурко, Ну ось так співпало) Сподобалася йому Джейн. А мати та сестра..ну просто так люди. Вони з Терезою дуже різні характерами, от і конфліктують весь час.
Дякую за підтримку та ваші враження від історії)
Скільки відчаю та болі відчуває Тереза на весіллі сестри. Та вона гідно тримається. І чому серед всіх дівчат, Ліам обрав саме її сестру?! Тереза прийняла єдино правильне рішення, бо якщо вона залишиться жити поряд, її душа щоразу розриватиметься від почуттів при зустрічі з об'єктом свого кохання, забороненого кохання.
Катя Акуленко, Таке кохання приносить більше болю, аніж радості. І ситуація не з простих. Але, наша Тереза впорається)
ДЯкую за ваші враження)
Цікаво що то за подарунок. Цікаво дізнатись про думки Ліама
Ira, дізнаємося дуже скоро.
ООоо, я не думала, що думки Ліама варто висвітлювати. Але... подумаю;)
Вітаю з новинкою! Успіхів!
Анна Несторова, щиро вдячна за підтримку)
Вітаю з новинкою! На які тільки вчинки штовхає людей кохання. Особливо, якщо воно не взаємне(((
Катя Акуленко, Так, кохання надзвичайно сильне почуття. Іноді люди готові заради нього на немислиме.
Дякую за підтримку)
Вітаю з новинкою❤️ Бажаю успіху та натхнення!)
Лада Астра, Щиро дякую за підтримку ❤️❤️❤️
З новинкою!
Успіхів, удачі та натхнення!
Мартіна Зоріна, ; )
Вітаю з новинкою!
Кристина Асецька, щиро дякую за підтримку!)
Треш, то Ліам з сестрою одружиться?
Ira, Так, трошки напруги буде)
Вітаю з новикою ❤❤❤
Еммі Берн, щиро дякую за підтримку)
Ох, це кохання з першого погляду, куди воно штовхає! Вітаю з палкою новинкою!
Єва Родзинка, Ой, так) Почуття шалені)
Щиро дякую за підтримку)
З новинкою! Нехай натхненно твориться!)
Устина Цаль, щиро дякую за підтримку та побажання)
Вітаю з новинкою, люба❤️ Навіть шкода, що це не еротика хехехе
Олександра Метафор, щиро дякую за підтримку) Ех, шкода) Але спробую щось пікантне і пристойне начаклувати)
Обкладинка дуже гарна! ⭐⭐⭐
Лариса Бондарчук, ООО, дякую ❤️❤️❤️
Вітаю з новинкою, сонечко! Хай буде успішною! ❤️❤️❤️
Натхнення і багато читачів!
Лариса Бондарчук, Щиро дякую за підтримку та побажання ❤️❤️❤️ Дуже приємно)
Вітаю з новинкою! Так, тяжко, коли рідні не поважають тебе, постійно вказують на твої недоліки. А хочеться уваги, поваги, кохання.
Бажаю Вам творчого натхнення і багато вдячних читачів!
Наталія Діжурко, Так, без підтримки завжди важко.
Щиро дякую за підтримку та побажання ❤️
Вітаю з новинкою!❤️❤️❤️ Натхнення і успіхів книзі!❤️❤️❤️
Светлана Марченко, щиро дякую за побажання)
Вітаю з новинкою, люба Мартінко❤️ бажаю тобі топів та бестів❤️
Іванна Желізна, щиро дякую за підтримку, сонце)
З новиночкою!!!
Руня Славна, щиро дякую)
Вітаю з новинкою❣️
Лада Короп, щиро дякую за підтримку)
Вітаю з новинкою ❤️❤️☺️
Арміна Арлей, щиро дякую)
Вітаю з новиночкою, мила! Нехай знайде свого читача та подарує насолодувід написання!
Неталі МакКензі, дякую за підтримку та побажання)))
Вітаю з новиночкою ❤️
Ксенія Стрілець, щиро дякую, люба!)
З новинкою!
Ніка Лейн, гарно дякую)
Вітаю з новинкою!
Ольга Діденко, щиро дякую)))
З новинкою! Натхнення!)
Софія Чайка, дякую за підтримку, Софіє)
Вітаю з новинкою!
Мар'яна Доля, щиро дякую за підтримку!)
Вітаю з новинкою ❤️☺️ успіхів та натхнення ❤️❤️
Арміна Арлей, щиро дякую за підтримку)
Вітаю з новинкою! ❤️
Віккі Грант, щиро дякую за привітання)
Вітаю з новинкою!
Хай буде успішною та приносить задоволення авторці та читачам !
❤️
Олеся Глазунова, щиро дякую за підтримку та побажання, люба)
Вітаю з новинкою!
Ira, щиро дякую)
Видалення коментаря
Ви дійсно хочете видалити повідомлення?
Видалити СкасуватиКоментар буде видалено назавжди.
Блокування коментування
Ви дійсно хочете заборонити можливість коментування?
Заборонити Скасувати