Полум'я в мені
11 209

Полум'я в мені

Айрін Ван
Айрін Ван · автор
Повний текст · 203 стор.
82
До бібліотеки
  • Опис
  • Зміст книги
  • Коментарі · 37
Полум'яні крила
№ 2
Полум'яні крила
Полум'я в мені
№ 3
Полум'я в мені
“Полум'яні душі”
Анотація до книги "Полум'я в мені"
Я змусив усіх своїх ворогів повірити у власну смерть і навіть сам у неї повірив, та, як виявилось, у долі на мене інші плани, які кардинально суперечать усьому в що я досі вірив, і до чого звик.

Мене переконали, що я втратила його назавжди, не залишивши жодного шансу зізнатись у власних почуттях. Він хотів забрати у мене душу, а я добровільно віддала йому своє серце. Та, як виявилось, доля приготувала мені сюрприз, який вдруге переверне усе моє життя й поверне втрачений шанс.
Зміст книги: 42 глави
Розділ 1. Повернення
Розділ 2. Найбільша таємниця
Розділ 3. Невтолима пристрасть
Розділ 4. Бонус за послугу
Розділ 5. Нова незабутня подорож
Розділ 6. Засідка
Розділ 7. Страх викриття
Розділ 8. Зізнання Ері
Розділ 9. Прощання
Розділ 10. Доля
Розділ 11. Моя
Розділ 12. Випробування смертю
Розділ 13. Зустріч із жахами минулого
Розділ 14. Повірити у чудо
Розділ 15. Марево чи реальність?
Розділ 16. Тео
Розділ 17. Неприємна зустріч
Розділ 18. Довіритись ворогу, щоб врятувати друга
Розділ 19. Гірка правда
Розділ 20. Мла
Розділ 21. Неочікувана поява
Розділ 22. Мене не спинити
Розділ 23. Янгольська кров
Розділ 24. Зізнання
Розділ 25. Чергова вимушена подорож
Розділ 27. В це важко повірити
Розділ 26. Минуле без якого не буде майбутнього
Розділ 28. Гра за її правилами
Розділ 29. Гіркота розчарування
Розділ 30. Допомога за допомогу
Розділ 31. Повернення сил
Розділ 32. Рішення
Розділ 33. Втрата
Розділ 34. Місто монстрів
Розділ 35. Ніж у спину
Розділ 36. Карма
Розділ 37. Пропозиція батька
Розділ 38. Сім'я
Розділ 39. Переїзд
Розділ 40. Сімейна зустріч
Розділ 41. План
Епілог

37 коментарів

Щоб залишити коментар, увійдіть в обліковий запис

Увійти
avatar
Елена Любченко
05.03.2024, 07:43:57

Всі Ваші твори дуже захоплюючі-читаю і неначе живу їх життям!Дуже емоційно! Бажаю Вам здоров'я, миру і творчої наснаги! З нетерпінням чекатиму нових творів!

Айрін Ван
05.03.2024, 08:34:12

Елена Любченко, Щиро дякую за такий мотиваційний ранок:) Мені надзвичайно приємно знати, що мої твори викликають такі емоції. Саме для цього вже варто продовжувати писати. Новинки неодмінно будуть. Вже дві фентезійні історії, які зараз в процесі очікують свого часу.

Класне фентезі, дякую, успіху, миру.

Айрін Ван
01.03.2024, 22:48:35

Оксана Казимирова, Щиро дякую :) Мені надзвичайно приємно.

avatar
Ангеліна
21.02.2024, 08:24:55

Прочитавши першу й читаючи другу частину, хочу зауважити, що мені сподобалось, що почуття між Ері й Елі зароджувались поступово, як це буває у справжньому житті й ці почуття пройшли багато випробувань, які їх тільки зміцнили. Це круто.

Айрін Ван
21.02.2024, 08:39:20

Ангеліна, На мою думку, це було найбільш логічне становлення їх стосунків. Рада, що ви оцінили й щиро дякую за те, що ділитесь власними враженнями.

avatar
Божена Квітень
18.02.2024, 09:32:13

Вітаю! Чудова яскрава обкладинка. Анотація, написана від імені Ері й Елі, інтригує. Хочеться дізнатись їх історію, таємниці, тому чесно прочитавши три розділи, закрила книгу) й пішла читати першу частину!
Ви вміло передаєте емоції, думки й хвилювання героїв. Є баланс між описами й діалогами. Читати легко й цікаво (це стосується не тільки цієї книги).
Текст грамотний відредагований.
З зауважень, у Вас зустрічається слово "появитись", може краще замінити на "з'явитись"?
Дякую, за чудові книги. Бажаю натхнення та відданих читачів)

Айрін Ван
18.02.2024, 18:32:00

Божена Квітень, Велике спасибі за таку високу оцінку книги й за поради стосовно тексту. Невдовзі планую відредагувати усі свої книги, тому такі зауваження дуже корисні й допоможуть книзі стати кращою. Рада, що історія сподобалась.

avatar
Анна Несторова
11.02.2024, 07:40:40

Чергове вітання!
Що ж, скажу одразу: сюжет цілого циклу книг - не те, що я люблю читати.
Але потрібно зауважити ваше вміння працювати з персонажами, де є і думки, і глибоке описання емоцій. Взагалі, перші глави можна сприймати, як щось окреме, як історію, події якої автор відкриє у майбутньому, а не як третю книгу циклу. Подобається ваш стиль написання, доволі легко і приємно читається у ньому поєднується краса описів і певна характерність персонажів. Єдине, що хочеться зауважити - марення. Сон, де приходить до героїні хтось й там цілунки ітд по списку є у попередній роботі, яку я бачила.
Окремий плюс за описи перегонів та очікування Ері.
Ну й за традицією - обкладинка чудово відображає героїв (з того, що я прочитала роблю такий висновок), мені подобається.
Успіху та натхнення!

Айрін Ван
11.02.2024, 15:47:47

Анна Несторова, Вітаю:) Велике спасибі за таку оцінку мого твору. Хоч ця історія одна з моїх улюблених, та читачам вона заходить менше за інші книги, але це справа смаку. Стосовно, марення, то можу сказати, що тут це звичайний сон, навіяний спогадами й зустріччю з Ері, а в іншій книзі все значно серйозніше. Я часто пишу про сновидіння, тому в більшості моїх книг їм відведена певна роль. Цікаво було почути вашу думку. Щиро дякую за побажання.

avatar
Василь Бундзяк
07.02.2024, 23:31:25

Вітання з марафону!
Доволі важко сказати щось про сюжет, бо я не читав попередню книжку серії, а тому у мене виникали одні запитання без відповідей)) Тож спробую написати відгук і вдавати що все зрозумів по сюжету) Прочитав декілька розділів, хороша стилістика, читається доволі легко і швидко. Дуже яскраво описуєте почуття і внутрішні переживання головних героїв, що з урахуванням жанру обіцяє читачам чимало приємних моментів, оскільки вони зможуть відчути себе "у шкурі" персонажів.
Бажаю вам успіху і натхнення!)

Айрін Ван
08.02.2024, 20:57:12

Василь Бундзяк, Вітаю:) Щиро дякую за ваш відгук. Прекрасно розумію, що важко оцінювати історію, не бачачи картинки в цілому, тому я й розраховувала на те, що звернете увагу саме на стилістику й подачу тексту.

avatar
Dana N
08.02.2024, 08:16:57

І знову хеллоу з марафону))) Обкладинка мені сподобалася, якщо не зважати, що демон уявлявся мені більш темним та зовнішності радше характерної, аніж красунчикової, але то таке) Вразила велика емоційність твору, гарно і досить неординарно передані думки та почуття героїв, відразу хочеться дізнатися, що ж було у Елі та Ері у минулому! Добре написана книга, дякую!

Айрін Ван
08.02.2024, 20:54:40

Dana N, Вітаю:) Не хочеться спойлерити, та все не так, як може здаватись на перший погляд. Розумію, що важко оцінювати історію, не бачачи картини в цілому, та Ері не зовсім демон, тому його зовнішність цілком оправдана. Мені надзвичайно приємно, що чітко вказали, що саме вам сподобалось у книзі. Щиро вам дякую за це.

Привіт з марафону) Вітаю із завершенням книги. Обкладинка книги яскрава, цікава. Анотація інтригуюча, що хочеться відкрити книгу та читати. Прочитала лише три глави (бо це не мій жанр). Та з цих трьох глав зрозуміло, що книга повинна бути цікава. У першій главі, я так і подумала, що суперником головного героя буде дівчина. Це було зрозуміло з перших рядків так би мовити. Опис сна дівчини яскраво розписаний.
Бажаю натхнення та успіхів на нові історії.

Айрін Ван
06.02.2024, 07:58:22

Вікторія Грош (Rouce), Вітаю:) Щиро дякую за комент. Стосовно жанру, то чудово вас розумію. Я також люблю і читати, і писати у жанрі фентезі або фантастики, тому це нормально. Стосовно дівчини, то все так було й заплановано і великої таємниці з цього я не намагалась зробити, адже хто читав першу частину, повинен був одразу здогадатись хто виявиться його суперником. Вони вже добре знайомі, тому це цілком виправдано.

avatar
Айрін Ван
06.02.2024, 07:19:13

Коментар видалено

avatar
Ірина Гончарук
05.02.2024, 22:34:33

Вітаю з завершенням книги! Дуже цікава історія під час якої була вся веселка емоцій пережитих разом з героями ❤️
Успіхів та натхнення автору ❤️

Айрін Ван
05.02.2024, 22:44:05

Ірина Гончарук, Щиро дякую, за підтримку! Мені надзвичайно приємно. Рада, що історія вам сподобалась. В найближчих планах ще дві новиночки в жанрі фентезі, тому незабаром можна буде познайомитись із новими героями.


Вітаю! Я коментувала і в процесі написання, але згадала, що не писала розгорнутий відгук! От чесно, пішла на марафон, бо побачила Вас і Діму серед учасників:)))) І нарешті хотіла дочитати цю неймовірну книгу:))) Історія кохання Елі та Ері мене відразу захопила. Ваше майстерне вміння описувати деталі, почуття, романтичні сцени мене вразило (сон Елі перечитувала декілька разів). Ері - мій герой:) Він не може не подобатися: владний, рішучий, сміливий, ох красень:))) Ваша авторська мова чудова: грамотна, насичена, розмаїта. Щоразу я сподіваюся, що ось вже нарешті вони будуть разом щасливі - і винахідлива авторка знову насилає на героїв випробування. А взагалі, ви круто пишете. Ох, після марафону маю намір перечитати й першу частину:)))) Дякую за Вашу творчість!

Айрін Ван
05.02.2024, 22:31:58

Катерина Федоровська, Щиро дякую! Ваші коментарі, як завжди надихають й неабияк мотивують. Читаю й цілий день ходжу щаслива. Пишу не так давно, тому вдвічі приємніше отримувати таку похвалу й високу оцінку, ще й від авторки, яка пише в тому ж жанрі.

avatar
Софія Вітерець
04.02.2024, 16:38:56

Привітик з марафону)))
Обкладиночка просто вау))) Таке насичене розмаїття не лише кольорів, а й основних складових сюжету, вражає)))) Найголовніше ж - нічого зайвого й все ідеально гармоніює та поєднується між собою)))
Ну а зацікавлювати з перших же сторінок ви дійсно вмієте))) Одразу інтрига, хвилювання. Ніби й розумієш, що дівчина програє, але чомусь вагаєшся до кінця)
Наскільки я розумію, книга не перша в циклі й трішки не тямлю, що за деякі персонажі. Тому обов'язково якось зазирну до всіх книжечок))) Пам'ятаю, що одна з них вже брала участь у чомусь і я десь її читала, тож з насолодою занурюся в магічний світ книг)))
Всього найкращого та шалених успіхів))) Ваші книги на це заслуговують)))))

Показати 2 відповіді
Софія Вітерець
04.02.2024, 19:59:15

Айрін Ван, Ааа))) Зрозуміло)))
❤️

Вітання з марафону
Обкладинка ідеально підходить до книги, анотація справді така, що хочеш відкрити книгу і прочитати.
Сюжет цікавий і захоплюючий, цікаво спостерігати за персонажами, окреме дякую за мотоцикли і перегони( моя улюблена тема) і за розділи від двох героїв, це завжди цікаво побачити різну точку бачення персонажів.

Айрін Ван
31.01.2024, 17:15:31

Елевонда Евермонт -Еливедо, Вітаю:) Щиро дякую за відгук. Мотоцикли - моя слабкість. Влітку саме здала практичний іспит по водінню. І це було одне з моїх найцінніших досягнень цього року.

avatar
Ален Стеллс
28.01.2024, 17:50:10

Вітаю!
Ну дуже колоритна обкладинка. Така ж ефектна як і початок самої книги. Головний герой дуже самовпевнений і точно переконаний у власних силах. Та щось мені підказує, що знову в його житті таки з'явилася слабкість;)
Елі дуже чуттєва. Теж впевнена у собі, але коли зустріла з ним, впевненість у собі переросла у впевненість почуттів щодо Ері. Напевно між ними був непростий шлях, і схоже, що ще важчий чекає попереду. За вашими героями цікаво спостерігати, як і за їх взаємодію між собою. Схоже їх зближення не минуче.
Лайк книзі, а вам успіху і багато читачів!

Показати 2 відповіді
Ален Стеллс
29.01.2024, 18:36:39

Айрін Ван, Це помітно) ви дуже вправно це передали.

avatar
Марина Тітова
28.01.2024, 12:15:04

Вітання з марафону!)
Оскільки це друга книга серії, то сприймати початок історії було трішки важко, але розуміння ситуації прийшло доволі швидко)
Насичена обкладинка — одразу вказує, що тут багато кохання, пригод і взагалі нудьгувати буде ніколи) Анотація теж про це, ще й інтригує)
Загалом читати цікаво) Вдало описали атмосферу перегонів та стосунки між героями)
Зичу успіхів та натхнення:))

Айрін Ван
29.01.2024, 10:24:04

Марина Тітова, Щиро дякую за відгук:) Рада, що вдалось передати атмосферу перегонів, адже в щирому захваті від всього, що стосується мотоциклів. Для мене це - найкраща похвала.

avatar
Крапка
27.01.2024, 00:02:27

Привіт)) зе одна Ваша книга, що потрапила до млєї бібліотеки завдяки марафону)) приємна знахідка.

Все звучить не банально, багато загадок. Здається завернеш за ріг - і здобудеш їх. Іі... хочеться.

Появляється - з'являється. Постійно чіпляло око. А так все чудово)))

Сподобався опис емоцій)

Показати 6 відповідей
Крапка
28.01.2024, 23:21:53

Айрін Ван, Ахах)) та Ви і мій читайте) запрошую))

Оце в них тернистий шлях до щастя, як не одне, то інше. Дуже жаль Ері! Цікаво, що ж це батько йому вколов і хто та жінка:)) Дякую дуже, цікаво!

Айрін Ван
16.01.2024, 13:47:14

Катерина Федоровська, І вам велике спасибі, що продовжується ділитись враженнями й залишаєтесь із героями до кінця. Шлях у них й справді м'яко кажучи непростий й нестерпно довгий. Впевнена, що почуття, які витримали такі складні випробування, стануть найміцнішими й Ері вже ніколи не дозволить собі навіть засумніватись у коханні до Елі.

avatar
Таня
12.01.2024, 00:52:46

Кожного дня я заходжу щоб переконатися чи вийшов новий розділ. Ця книжка полонила моє серце, я не знаю де ви знаходите натхнення, але безмежно вдячна вам. Завдяки цій книжці я багато чого усвідомила дякую вам❤️

Айрін Ван
12.01.2024, 20:55:02

Таня, Щиро дякую за такі теплі слова. Ви моя натхненниця. Кожного разу як мною заволодівають сумніви, отримую надихаючий коментар від вас й розумію, що хтось таки чекає на продовження й вірить у мене. Оновлення вже готується і якщо я не встигну викласти його сьогодні, то обов'язково опублікую завтра.

avatar
Red Foxy
03.01.2024, 11:46:12

Нарешті знайшла час й почала читати. Дочитала три перших розділи й вони просто Вау. Особливо сподобався момент із ключами й сон Елі. Яка між ними пристрасть. Ері з першого розділу починає за нею наглядати й навіть втручається в її розмову з посланцем, чого б не мав робити. Дуже сильно й надзвичайно цікаво. Йду читати далі.

Айрін Ван
03.01.2024, 11:52:40

Red Foxy, Ері й справді щось відчуває, але сам не може зрозуміти що саме. Він виріс в оточенні, де прояв почуттів вважався слабкістю. Дуже рада, що історія вам припала до душі.

Ну це не може бути Ері...Якісь підступи Мли, можливо, якась примара чи двійник, чи навіювання? Бідолашна Елі з розбитим серцем.((( Але ж якось вдасться їм і Мли позбутися, і дитину врятувати?

Айрін Ван
24.12.2023, 23:30:57

Катерина Федоровська, Мла будь-яким способом намагається їх розлучити, адже відчуває небезпеку від Ері. Спочатку вона спробувала закинути їх в минуле, сподіваючись, що Ері тут буде безсилий, та випадкова зустріч із відьмою все змінила й змусила Млу нервувати ще більше. Їй довелось шукати нові важелі впливу на Елі. А що може бути більш вагоміше, за запевнення, що вона нашкодить власній дитині. Та чи є ця дитина насправді? На це запитання ми отримаємо відповідь у наступних розділах. Дякую, що ділитесь враженнями від прочитання нових розділів.

avatar
Ангеліна
23.12.2023, 13:05:07

Кожен новий розділ змушує добряче похвилюватися за героїв. Як тільки здається, що все помаленьку налагоджується стається чергова непередбачувана пригода. Ще дуже сподобався момент сну Елі у третьому розділі. Все так чуттєво описано. Дуже цікаво! Дякую!

avatar
Red Foxy
20.12.2023, 09:29:00

Давненько не заходила на Букнет, тому тільки тепер побачила продовження про Ері. Одразу додаю до бібліотеки.

Айрін Ван
20.12.2023, 09:54:09

Red Foxy, Рада, що ви повернулись. Сподіваюсь продовження цієї полум'яної історії вам сподобається.

avatar
Таня
17.12.2023, 11:39:41

Цікаво куди вони потрапили і в чому проблема повернення додому))) З нетерпінням буду чекати продовження

Айрін Ван
18.12.2023, 00:10:36

Таня, Про чергову вимушену подорож вже в наступному розділі. Мла не готова чекати поки Ері шукає спосіб від неї позбутись, чи бодай повернути її туди, звідки їй вдалось вибратись. Як би не було, та вона лютує через те, що Ері вдалось її обіграти й відтягнути час її тріумфу.

О, нарешті він сказав:)) Але ж як звільнити її від Мли? Дякую за цікаву історію:)

Айрін Ван
15.12.2023, 20:14:59

Катерина Федоровська, Сказав, та він ще й сам не знає чим для нього обернеться це кохання й через що доведеться пройти. Та й Елі зараз непросто. Їй все ще важко відокремлювати реальність від фокусів Мли. Щиро дякую за те, що коментуєте й ділитесь враженнями.

Невже справжній Ері не захочете поговорити з нею, пояснити хоча б щось? І дуже цікаво, що ж відбувається з Елі. Дякую за цікаву історію!

Айрін Ван
08.12.2023, 19:23:56

Катерина Федоровська, Ері готовий буде їй все пояснити, тільки чи захоче Елі його вислухати. Якби вона не намагалась переконати себе, що знала на що свідомо йшла, та все ж, як і будь-яка жінка вона сподівалась хоча б на чесність. А зі слів її рідних все це схоже було на те, що Ері просто її використав, щоб повернути свої сили. Щиро дякую вам за те, що ділитесь враженнями й тішуся, що книга сподобалась.

avatar
Альона
06.12.2023, 18:38:19

Вітаю з новинкою!

Айрін Ван
06.12.2023, 18:40:38

Альона, Велике спасибі!

А ця Мерлей не зустрічалася раніше? (Я просто в процесі прочитання першої книги:))) Дуже цікаво, що між ними до того було:)) Можливо, Ері має якийсь план порятунку. Він, до речі, дуже захопливий головний герой. Так мені імпонує:) Дякую за чудову історію:)

Айрін Ван
05.12.2023, 14:03:43

Катерина Федоровська, Мерлей згадується вперше. Цього персонажа немає у першій частині. В наступних розділах дізнаємось трішки більше. Стосовно Ері, то він завжди має план, про який ніхто навіть не здогадується. У нього на все своє бачення. Та головна інтрига навіть не у його плані. Вже у наступних розділах ви зрозумієте, що я маю на увазі. Дуже кортить хоч натякнути, та спойлерити не хочеться. Щиро дякую за те, що ділитесь враженнями від прочитання.

Почала читати, ну дуже захоплює! Сон Елі перечитала декілька разів, так чуттєво, пристрасно описано. Неймовірно цікава історія, але, паралельно ще й читатиму першу книгу:)) Дякую дуже!

Айрін Ван
02.12.2023, 11:41:04

Катерина Федоровська, Радію, що історія сподобалась. Починати читати й справді краще з першої частини, адже тоді більш глибше можна зануритись в атмосферу книги й дізнатись звідки все почалось. Їх перше знайомство не менш емоційне, ніж зустріч через два роки. Вони багато пережили разом і ще чимало уготовано для них в майбутньому. Щиро дякую, що ділитесь враженнями від прочитаного.

avatar
Таня
20.11.2023, 22:03:26

Коментар видалено

avatar
Ангеліна
20.11.2023, 14:56:26

Яка гаряча зустріч після довгої розлуки! Спекотно.

Айрін Ван
20.11.2023, 16:55:37

Ангеліна, Зустріч й справді вийшла полум'яною. Ері в своєму репертуарі. Вже опівночі буде глава від Елі.

avatar
Ангеліна
20.11.2023, 14:53:26

Вітаю з продовженням історії! Успіхів і натхнення!

Айрін Ван
20.11.2023, 16:53:51

Ангеліна, Дякую за підтримку й приємні побажання.

avatar
Олег Ващинський
20.11.2023, 15:03:15

Коментар видалено

avatar
Неталі МакКензі
20.11.2023, 11:41:08

Вітаю з виходом книжечки! Нехай все вдається!

Айрін Ван
20.11.2023, 14:16:42

Неталі МакКензі, Щиро дякую за підтримку й побажання!

avatar
Таня
20.11.2023, 00:26:22

Нарешті ви продовження я так його чекала. Зізнаюся вам мені так сподобалася книга "Полум'яні серця" що вкінці я навіть плакала, а це буває особливо рідко. Велике дякую вам ха те що знаходете в собі сили та натхнення☺️☺️☺️

Айрін Ван
20.11.2023, 14:15:50

Таня, Мені надзвичайно приємно! Читаючи такий відгук про свою книгу, розумієш, що рухаєшся в правильному напрямі і вже заради таких теплих слів варто писати. "Полум'яні крила" - моя улюблена книга із усіх, що вже опубліковано на сайті, не зважаючи на не надто високий рейтинг. Та не надто висока популярність цієї історії ніщо в порівнянні з тим, що мені довелось половину книги переписувати заново через втрату файлу на комп'ютері. Дякую, що ділитесь враженнями від прочитання й підтримуєте автора. Це дуже важливо і допомагає не опускати рук, коли не все йде так гладко, як би хотілось.

avatar
Наталка Черешня
19.11.2023, 09:37:11

Вітаю з новинкою;)

Айрін Ван
19.11.2023, 09:57:35

Наталка Черешня, Велике спасибі!

avatar
Аріана Мел
19.11.2023, 00:44:26

Вітаю з новинкою!)
Успіхів книзі та натхнення невтомним музам)

Айрін Ван
19.11.2023, 01:14:24

Аріана Мел, Щиро дякую за підтримку й теплі слова.

avatar
Лара Роса
19.11.2023, 00:30:09

Вітаю з новинкою! Успіху й натхнення!))

Айрін Ван
19.11.2023, 01:13:08

Лара Роса, Дякую за побажання. Мені надзвичайно приємно.

Використання файлів Cookie
З метою забезпечення кращого досвіду користувача, ми збираємо та використовуємо файли cookie. Продовжуючи переглядати наш сайт, ви погоджуєтеся на збір і використання файлів cookie.
Детальніше