71 478
Анотація до книги "Няня для боса"
БЕЗКОШТОВНО В ПРОЦЕСІ Службовий роман із босом уже був би помилкою. Закохатися в чоловіка з дітьми й минулим, яке може все зруйнувати, — ще гіршою. Та що, як саме він виявиться тим, поруч із ким уперше хочеться не тікати, а залишитися? Попри те, що він — колишній чоловік найкращої подруги?
заборонені почуттябатько одинакбос і підлегла
“Він - колишній чоловік її подруги. Їй не можна в нього закохуватися, та спокуса велика. Особливо, коли вона стає нянею його дітей. Емоційно, чуттєво та захопливо. Рекомендую. ”
“Чоловік подруги - табу, навіть колишній. А якщо він ще й твій бос? Але правило не працює там , де з'являються почуття і від них не втекти.”
Зміст книги: 57 глав
Останнє оновлення: вчора
319 коментарів
Щоб залишити коментар, увійдіть в обліковий запис
Увійти❤️ Вітаю на сторінках історії про дівчину, яка стала полонянкою власних меж моралі. Проте чи варто воно? Чи встоїть вона перед шармом чоловіка? Адже вона стане тою, хто буде з його дітьми весь час...
Щоденні оновлення, зміни графіка публікуються тут
Обережно: в коментарях нижче можуть бути спойлери!
Обов'язково підписуйтесь на мене, обіцяю велику кількість додаткового контенту в блозі. У процесі книга публікується щодня ❤️
Марина - це людина-руйнівник!
Від таких треба триматися якнайдалі, бо до добра це не доведе...
⚡↯⚡↯⚡↯⚡
Дякую! Натхнення!
Амелі Фльор, Отож!
♥︎❤❣❤❣❤♥︎
Ну ця Марина й танк) Вже якось наглувато йти з Катрусею на побачення! Вона б ще попросила її покликати, коли Катя примірятиме цю білизну перед уявним хлопцем) Думаю, вона хоче бути впевнена, що у Каті хтось є, головне, щоб це був не Саша) Як же вона помиляється…) А Володимир, мабуть, оцінить по достоїнству запрошення Каті, хі-хі, він же в нас романтик! Дякую ❤️
Оксана Митчик, Тааак! Контролер!
Мама досягла своєї мети!
♡✷✿✷❤️✷✿✷♡
Дякую! Натхнення!
Амелі Фльор, ✨✿☘️✿☺️✿☘️✿✨
Ох, даремно Катя відправила таке повідомлення водію Володимиру, а то хто ж знає може він тільки й чекав якоїсь нагоди щоб запросити її на побачення.
Ліза, Е, ні, він ж бачить її почуття до Саші. Може як дівчина вона йому і подобається, але через її почуття до неї тягнутися не буде
І хто в нас сьогодні майстер компліментів?..
☀☺️☀⭐☀❤️☀⭐☀☺️☀
Дякую! Натхнення!
Амелі Фльор, ♡✷✿✷❤️✷✿✷♡
Господи Катерино може час перестати бути зручною ганчіркою..Марина не господиня в цьому домі..Тому лазити в особистих речах,з її сторони,це вже якесь дно..Як і з розпитуваннями..
Дякую ❤️❤️♥️
Оксана Морус, Ну з іншого боку, Катя ж в ній подругу бачить. А подруги можуть і зазирнути в речі)
О, знову Марина! Знову зараз підведе Катю «під монастир») Це вона так навмисне хоче Катюшу перед Сашком скомпрометувати, наче няня - безвідповідальна, чи Марина просто така «тусовщиця» по життю? Дякую ❤️
Оксана Митчик, Мені здається, що вона просто так все контролює. Хто як живе і дихає
Так, я теж не розумію, чому не можна було сказати: "Вибач, не маю ні часу, ні можливості".
Світлана Ганчук, Не хотіла образити
Марина не така пустоголова, як здається.
Тіна Никитенко, Це точно!! Вона дуже розумна!!
Мені вже страшно...
Світлана Ганчук, Щось там таки буде
Ніхіба собі жартики.
Як-то кажуть, в кожному жарті лише доля жарту. Ревнує Марися.
Тіна Никитенко, Теж так думаю
Сашко «жжот») Так збентежився, що ніс всяку пургу) Це ще добре, що Катя розуміюча, і за шпалери він не отримав борщика собі на голову) Але початок зізнань покладено! Дякую ❤️
Оксана Митчик, Вона ж тендітна квіточка))) Вона б букетиком його била, а не борщами))
Думаю оце його порівняння "як шпалери" Катю трохи засмутило.
Ліза, Може й засмутило, але він точно зніяковів
Уява в Сашка краща ніж словниковий запас..(•‿•)(•‿•)(•‿•)
Сам більше збентежився ніж Катя..
Дякую ♥️♥️♥️
Оксана Морус, Спілкуватися з бізнес акулами йому легше))
Як добре, що Катю це повеселило! У мене б він на етапі шпалер ополоником отримав.
Світлана Ганчук, Тож Катя на нього дивилася і розуміла, як тому ніяково)))
Оце компліменти...
Vaskovets, Як вміє))
Шикарна прода. Давно так не сміялася. Там кожна цитата - перли
Тіна Никитенко, Дякую, обіймаю)))
Надіюся, що пронесло не від борща ))))
Тіна Никитенко, Хтозна ахах
Ой, Сашкові зараз буде зовсім не до борщу) Вміст рожевого пакетику підвищує рівень іншого голоду на максималку, ха-ха) Я вже й подякувати Ірині хочу - може, перші кроки будуть нарешті зроблені) Дякую ❤️
Оксана Митчик, То може він нарешті щось зробить з цим?)))
Роби шо хочеш. Але потім не кажи, шо такі мама не казала.
Тіна Никитенко, Абсолютно!
Ілля знову облажався..Цього разу вже з благих намірів..(•‿•)(•‿•)(•‿•)
А ось рожевого пакетика Саша точно не мав побачити..
Чи мав???Катіна мама може навмисно провокацію йому влашт вала..
(•‿•)(•‿•)(•‿•)
Божине Катя.. Чи Катя???(•‿•)(•‿•)(•‿•)
Дякую ♥️❤️❤️
Оксана Морус, Катіна мама ну дуже цікава жінка))
Спокій нам тільки сниться...
✨✿☘️✿☺️✿☘️✿✨
Дякую! Натхнення!
Амелі Фльор, ✨️✷⭐✷❤️✷⭐✷✨️
Маму треба слухати!
✷☺️♥︎❤️♥︎☺️✷
Дякую! Натхнення!
Амелі Фльор, ✨️☀️✨️❤️✨️☀️✨️
Ну і мама! Ні про що не забула! Цікаво, як вже відреагує Саша на такий пікантний подарунок? Якщо Катя йому покаже...
Дякую за проду і чекаю на продовження!
Наталія Діжурко, Ну щоб Катя сама показала, я таке й уявити не можу ахах Алееее...
Ірина Вікторівна не тягне нікого за бубенця, а власними руками «кує» щастя для донечки) Ці мами кого хоч зведуть з розуму, особливо подарунком) Саша, звісно, оцінив би, але Ірина Вікторівна явно буде зайвою, хі-хі) Дякую ❤️
Оксана Митчик, Ну то вона й поїде собі))) Щоб дітки самі... веселилися)))
Катя явно що не рада такій допомозі, але Ірина Вікторівна точно не буде її питати чи рада вона цьому чи ні, бо вже для себе давно вирішила, що треба звести свою доньку з Сашею усіма можливими способами. Дякую!
Ліза, Може мама й має рацію))
Якби маму можна й зрозуміти..Хоче доню заміж спровадити..
Але метод..(•‿•)(•‿•)(•‿•)
Хто зна чи правильно це..
Бо Катя дуже нерішуча і совісна..
Дякую ❤️ ♥️ ❤️
Оксана Морус, Ну то хай на свою нерішучу і совісну дупку одягає червоне й красиве)))
О, це так справжня одеська мама, яка краще знає і все передбачила ))))
Тіна Никитенко, Та ну звісно! Ще дивно, що рибку не привезла)) Але може ще буде час))
Шкода Мію. Треба з нею лагідно поговорити. Це як в мене донька в певний період не хотіла ходити до школи, зранку катала мені істерики, а все через те, що її обзивали за високий зріст.
Тіна Никитенко, Це дуже шкода, коли таке відбувається((
Ой, і гримзи з «вищого світу», ще й антиняню вигадали, капець! Мію можна зрозуміти - такі «принцеси» і «королеви» навколо, шкода, що Саша не докопався до істини не бажання Мії йти до школи. А Ірина Вікторівна чого вже тут?) Сваха в дії?) Дякую ❤️
Оксана Митчик, Сваха зараз їм малину вечірню наробить)))
Щось ці мами так активізувались..Ге на жарт...
Одна , щоб не втратити колишнього зятя і привілеї..Інша щоб прилаштувати доню.
Капець...
Щей Мія з примхами, зранку...
Дякую ❤️ ♥️ ♥️
Оксана Морус, Але в цьому дещо цікаве точно є))
Та, певно, не свати... Буде вчити Катю, як до Сашка підхід знайти.
Світлана Ганчук, Дуже цікаво так вчити))
Ага! Катя сама приперла до стінки того Іллю. І нехай чухає потилицю і думає головою, а не підставляє когось.
Цікаво, мама буде якісь поради давати? Для чого їй приїжджати ?
Дякую за проду і чекаю на продовження!
Наталія Діжурко, Ілля взагалі дурник)) І як тільки до охорони потрапив?
Видно, що в Мії проблеми в школі. Але як про них дізнатися? Вийде в Каті достукатися до дівчинки? Щоб потім не було пізно.
Дякую за проду і чекаю на продовження!
Наталія Діжурко, Думаю, що вийде... з часом
Напевно Мію в школі ображають може й та сама Ясміна, але навряд чи вона скаже про це Каті, бо в них ще не дуже теплі відносини та й Саші чи скаже теж під питанням.
Ліза, Саші точно не скаже, бо він трошечки сліпий. Доньку любить, але геть не бачить проблем)
Ніколи не любила школу, ні початкову, ні старшу... А у Мії, очевидно, якісь проблеми з Ясміною, булінг чи просто конфлікт. Пам'ятаю, коли підростали вже мої діти, було дуже боляче, що для їхніх гуль я не можу підставити свого лоба.
Світлана Ганчук, Мені дуже шкода, що діти через це пройшли( Сподіваюсь, зараз вже краще!
Ясміна з ангельським обличчям і вочевидь(судячи яка мама) поганим характером..Можливо Каті треба було спробувати поговорити з дівчинкою...
Дякую ❤️ ♥️ ❤️
Оксана Морус, Подивимось, що там далі буде
Катя боїться, що Марина може побачити її переписку з Сашею й якось не так відреагувати на це, та самій Марині мабуть вже все одно на Сашу.
Ліза, Так то воно так, поки вона не дізналась про почуття Каті
Знала би Катя яке фото ,з нею,бачив суворий бос.(•‿•)(•‿•)(•‿•)
І які думки його відвідали.
(•‿•)(•‿•)(•‿•)
Мені не подобається страх Каті перед подругою..
Ти ба..Зозуля напилась..От заставили трохи поворушитись..
А Каті треба б впевненості більше..
Дякую ♥️♥️♥️
Оксана Морус, Мені взагалі цікаво, чи розповість він потім про це? Чи вона побачить?
Як легше стало. Саша повірив саме Каті. Але і із охоронцем треба розібратися.
А ось та любителька, як і мама, брендів - мабуть ніяка не подружка Мії. Чомусь мені здається, що та дівчинка чимось зачіпає Мію.
А переписка ця - то просто супер. Між ними такі довірливі відносини.
Дякую за проду і чекаю на продовження!
Наталія Діжурко, Зараз ми його припхаємо до стінки і яяяк спитаємо!
Ой, а я, як і Катя, зависла на повідомленні Саші) Шевелиться в нього всередині, коли про Катю думає, можливо, скоро не стримаються) А Мія, мабуть, без брєнда зараз, от і знітилася перед модницею і її мамою. Дякую)
Оксана Митчик, Я теж))) Аж сама почервоніла!
Підозрюю, що хейтерка це, а не подружка... Та взагалі не бачу проблеми: хіба Саша не може собі купівлю брендового одягу дозволити?
Світлана Ганчук, Звісно може. Але не бачить в цьому сенсу - дитина виросте за півроку) і не навчиться речі цінувати)
Починаються несміливі залицяння? Незрозуміло, правда, хто до кого залицяється...
Світлана Ганчук, Та обидва))
Мабуть Ілля не знав, що Саша і Катя давно знайомі коли підставляв її перед Сашею, бо якби знав, то навряд чи ризикував би її підставити.
Ліза, Дуже хотілося б його почути
Надіюся, що Саша це не спустить таку поведінку та брехню охоронцю.
Тіна Никитенко, Поки не знаємо, як там і що вони
Ой, Сашко! Не дає тобі спокою світлина Каті з випускного) Вже й допит про Маргариту провів просто для порядку, тому що, мені здається, він ітак Каті довіряє) А флірт - це класно, нарешті і Саша після вечері розслабився) Дякую ❤️
Оксана Митчик, І з випускного, і з телефону... Йому б задуматися, щоб не тільки фото розглядати))
Дарма охоронець перевів стрілки на Катю..Ой дарма..
Але Сашко почув її ..І основне з сказаного..
Трохи,що правда,апетит собі зіпсував
Але це діло поправиме.
Дякую ❤️♥️♥️
Оксана Морус, Але апетит точно щось позитивне зробив))
Напевно той Ілля спеціально вичікував Сашу щоб першим встигнути донести на Катю.
Ліза, Зрозумів, що біди наробив
Ну і Ілля! Поступок " справжнього" чоловіка. Надіюсь, що Саша повірить Каті, якщо вона розповість.
Дякую за проду і чекаю на продовження!
Наталія Діжурко, Ще б вчасно розповіла
Капець. О це чоловік називається.
Тіна Никитенко, І такі існують...
Видалення коментаря
Ви дійсно хочете видалити повідомлення?
Видалити СкасуватиКоментар буде видалено назавжди.
Блокування коментування
Ви дійсно хочете заборонити можливість коментування?
Заборонити Скасувати