Няня для боса
71 478
Букнет Жіночий роман Няня для боса

Няня для боса

Жіночий роман

Амелі Фльор

Амелі Фльор · автор

В процесі · 113 стор. · Регулярно оновлюється
224
До бібліотеки
  • Опис
  • Зміст книги
  • Коментарі · 319
Анотація до книги "Няня для боса"
БЕЗКОШТОВНО В ПРОЦЕСІ Службовий роман із босом уже був би помилкою. Закохатися в чоловіка з дітьми й минулим, яке може все зруйнувати, — ще гіршою. Та що, як саме він виявиться тим, поруч із ким уперше хочеться не тікати, а залишитися? Попри те, що він — колишній чоловік найкращої подруги?

заборонені почуттябатько одинакбос і підлегла

Зміст книги: 57 глав
Останнє оновлення: вчора
Розділ 1. Катя
28 берез.
1.2
28 берез.
Розділ 2. Катя
29 берез.
Розділ 3. Саша
31 берез.
3.2
01 квіт.
3.3
02 квіт.
Розділ 4. Катя
04 квіт.
4.2
05 квіт.
Розділ 5. Катя
07 квіт.
Розділ 6. Саша
08 квіт.
Розділ 7. Саша
09 квіт.
7.2
10 квіт.
Розділ 8. Катя
11 квіт.
8.2
13 квіт.
Розділ 9. Саша
14 квіт.
9.2
15 квіт.
Розділ 10. Катя
16 квіт.
10.2
17 квіт.
Розділ 11. Катя
18 квіт.
11.2
19 квіт.
Розділ 12. Саша
21 квіт.
12.2
22 квіт.
Розділ 13. Саша
23 квіт.
13.2
24 квіт.
Розділ 14. Катя
26 квіт.
14.2
27 квіт.
Розділ 15. Катя
28 квіт.
15.2
30 квіт.
Розділ 16. Саша
01 трав.
16.2
02 трав.
Розділ 17. Саша
04 трав.
Розділ 18. Катя
05 трав.
18.2
07 трав.
Розділ 19. Катя
08 трав.
19.2
09 трав.
Розділ 20. Саша
11 трав.
20.2
12 трав.
Розділ 21. Катя
13 трав.
21.2
14 трав.
Розділ 22. Катя
15 трав.
22.2
18 трав.
Розділ 23. Катя
19 трав.
23.2
20 трав.
Розділ 24. Саша
22 трав.
24.2
23 дн. тому
Розділ 25. Катя
22 дн. тому
25.2
21 дн. тому
Розділ 26. Саша
20 дн. тому
26.2
18 дн. тому
Розділ 27. Катя
16 дн. тому
27.2
14 дн. тому
Розділ 28. Катя
12 дн. тому
Розділ 29. Саша
10 дн. тому
29.2
8 дн. тому
Розділ 30. Катя
6 дн. тому
30.2
4 дн. тому
Розділ 31. Катя
вчора

319 коментарів

Щоб залишити коментар, увійдіть в обліковий запис

Увійти
Закріплений коментар від автора
avatar
Тетяна Авогадро
13.05.2026, 14:51:05

Марина - це людина-руйнівник!
Від таких треба триматися якнайдалі, бо до добра це не доведе...
⚡↯⚡↯⚡↯⚡
Дякую! Натхнення!

Показати 2 відповіді
Тетяна Авогадро
16.05.2026, 00:03:23

Амелі Фльор, Отож!
♥︎❤❣❤❣❤♥︎

avatar
Оксана Митчик
15.05.2026, 15:34:07

Ну ця Марина й танк) Вже якось наглувато йти з Катрусею на побачення! Вона б ще попросила її покликати, коли Катя примірятиме цю білизну перед уявним хлопцем) Думаю, вона хоче бути впевнена, що у Каті хтось є, головне, щоб це був не Саша) Як же вона помиляється…) А Володимир, мабуть, оцінить по достоїнству запрошення Каті, хі-хі, він же в нас романтик! Дякую ❤️

Амелі Фльор
16.05.2026, 00:02:54

Оксана Митчик, Тааак! Контролер!

avatar
Тетяна Авогадро
11.05.2026, 15:33:24

Мама досягла своєї мети!
♡✷✿✷❤️✷✿✷♡
Дякую! Натхнення!

Показати 2 відповіді
Тетяна Авогадро
16.05.2026, 00:02:50

Амелі Фльор, ✨✿☘️✿☺️✿☘️✿✨

avatar
Ліза
14.05.2026, 22:20:22

Ох, даремно Катя відправила таке повідомлення водію Володимиру, а то хто ж знає може він тільки й чекав якоїсь нагоди щоб запросити її на побачення.

Амелі Фльор
16.05.2026, 00:02:37

Ліза, Е, ні, він ж бачить її почуття до Саші. Може як дівчина вона йому і подобається, але через її почуття до неї тягнутися не буде

avatar
Тетяна Авогадро
12.05.2026, 18:39:22

І хто в нас сьогодні майстер компліментів?..
☀☺️☀⭐☀❤️☀⭐☀☺️☀
Дякую! Натхнення!

Показати 2 відповіді
Тетяна Авогадро
16.05.2026, 00:02:30

Амелі Фльор, ♡✷✿✷❤️✷✿✷♡

avatar
Оксана Морус
14.05.2026, 22:08:28

Господи Катерино може час перестати бути зручною ганчіркою..Марина не господиня в цьому домі..Тому лазити в особистих речах,з її сторони,це вже якесь дно..Як і з розпитуваннями..
Дякую ❤️❤️♥️

Амелі Фльор
16.05.2026, 00:01:59

Оксана Морус, Ну з іншого боку, Катя ж в ній подругу бачить. А подруги можуть і зазирнути в речі)

avatar
Оксана Митчик
14.05.2026, 00:11:05

О, знову Марина! Знову зараз підведе Катю «під монастир») Це вона так навмисне хоче Катюшу перед Сашком скомпрометувати, наче няня - безвідповідальна, чи Марина просто така «тусовщиця» по життю? Дякую ❤️

Показати 4 відповіді
Амелі Фльор
16.05.2026, 00:01:21

Оксана Митчик, Мені здається, що вона просто так все контролює. Хто як живе і дихає

avatar
Світлана Ганчук
14.05.2026, 19:57:00

Так, я теж не розумію, чому не можна було сказати: "Вибач, не маю ні часу, ні можливості".

Амелі Фльор
16.05.2026, 00:00:41

Світлана Ганчук, Не хотіла образити

avatar
Тіна Никитенко
14.05.2026, 19:56:44

Марина не така пустоголова, як здається.

Амелі Фльор
16.05.2026, 00:00:35

Тіна Никитенко, Це точно!! Вона дуже розумна!!

avatar
Світлана Ганчук
13.05.2026, 15:46:22

Мені вже страшно...

Амелі Фльор
16.05.2026, 00:00:24

Світлана Ганчук, Щось там таки буде

avatar
Тіна Никитенко
13.05.2026, 14:24:09

Ніхіба собі жартики.
Як-то кажуть, в кожному жарті лише доля жарту. Ревнує Марися.

Амелі Фльор
15.05.2026, 23:59:34

Тіна Никитенко, Теж так думаю

avatar
Оксана Митчик
13.05.2026, 00:54:12

Сашко «жжот») Так збентежився, що ніс всяку пургу) Це ще добре, що Катя розуміюча, і за шпалери він не отримав борщика собі на голову) Але початок зізнань покладено! Дякую ❤️

Амелі Фльор
15.05.2026, 23:59:28

Оксана Митчик, Вона ж тендітна квіточка))) Вона б букетиком його била, а не борщами))

avatar
Ліза
12.05.2026, 23:59:21

Думаю оце його порівняння "як шпалери" Катю трохи засмутило.

Амелі Фльор
15.05.2026, 23:59:04

Ліза, Може й засмутило, але він точно зніяковів

avatar
Оксана Морус
12.05.2026, 21:03:02

Уява в Сашка краща ніж словниковий запас..(⁠•⁠‿⁠•⁠)(⁠•⁠‿⁠•⁠)(⁠•⁠‿⁠•⁠)
Сам більше збентежився ніж Катя..
Дякую ♥️♥️♥️

Амелі Фльор
15.05.2026, 23:58:50

Оксана Морус, Спілкуватися з бізнес акулами йому легше))

avatar
Світлана Ганчук
12.05.2026, 19:34:58

Як добре, що Катю це повеселило! У мене б він на етапі шпалер ополоником отримав.

Амелі Фльор
15.05.2026, 23:58:27

Світлана Ганчук, Тож Катя на нього дивилася і розуміла, як тому ніяково)))

avatar
Vaskovets
12.05.2026, 18:00:06

Оце компліменти...

Амелі Фльор
15.05.2026, 23:57:59

Vaskovets, Як вміє))

avatar
Тіна Никитенко
12.05.2026, 17:49:03

Шикарна прода. Давно так не сміялася. Там кожна цитата - перли

Амелі Фльор
15.05.2026, 23:57:54

Тіна Никитенко, Дякую, обіймаю)))

avatar
Тіна Никитенко
12.05.2026, 17:48:18

Надіюся, що пронесло не від борща ))))

Амелі Фльор
15.05.2026, 23:57:46

Тіна Никитенко, Хтозна ахах

avatar
Оксана Митчик
12.05.2026, 02:02:48

Ой, Сашкові зараз буде зовсім не до борщу) Вміст рожевого пакетику підвищує рівень іншого голоду на максималку, ха-ха) Я вже й подякувати Ірині хочу - може, перші кроки будуть нарешті зроблені) Дякую ❤️

Амелі Фльор
15.05.2026, 23:57:40

Оксана Митчик, То може він нарешті щось зробить з цим?)))

avatar
Тіна Никитенко
12.05.2026, 00:07:12

Роби шо хочеш. Але потім не кажи, шо такі мама не казала.

Амелі Фльор
15.05.2026, 23:57:31

Тіна Никитенко, Абсолютно!

avatar
Оксана Морус
11.05.2026, 17:38:33

Ілля знову облажався..Цього разу вже з благих намірів..(⁠•⁠‿⁠•⁠)(⁠•⁠‿⁠•⁠)(⁠•⁠‿⁠•⁠)
А ось рожевого пакетика Саша точно не мав побачити..
Чи мав???Катіна мама може навмисно провокацію йому влашт вала..
(⁠•⁠‿⁠•⁠)(⁠•⁠‿⁠•⁠)(⁠•⁠‿⁠•⁠)
Божине Катя.. Чи Катя???(⁠•⁠‿⁠•⁠)(⁠•⁠‿⁠•⁠)(⁠•⁠‿⁠•⁠)
Дякую ♥️❤️❤️

Амелі Фльор
15.05.2026, 23:57:23

Оксана Морус, Катіна мама ну дуже цікава жінка))

avatar
Тетяна Авогадро
09.05.2026, 00:16:26

Спокій нам тільки сниться...
✨✿☘️✿☺️✿☘️✿✨
Дякую! Натхнення!

Показати 2 відповіді
Тетяна Авогадро
11.05.2026, 15:29:42

Амелі Фльор, ✨️✷⭐✷❤️✷⭐✷✨️

avatar
Тетяна Авогадро
09.05.2026, 17:48:03

Маму треба слухати!
✷☺️♥︎❤️♥︎☺️✷
Дякую! Натхнення!

Показати 2 відповіді
Тетяна Авогадро
11.05.2026, 15:29:20

Амелі Фльор, ✨️☀️✨️❤️✨️☀️✨️

avatar
Наталія Діжурко
09.05.2026, 16:37:30

Ну і мама! Ні про що не забула! Цікаво, як вже відреагує Саша на такий пікантний подарунок? Якщо Катя йому покаже...
Дякую за проду і чекаю на продовження!

Амелі Фльор
11.05.2026, 14:52:38

Наталія Діжурко, Ну щоб Катя сама показала, я таке й уявити не можу ахах Алееее...

avatar
Оксана Митчик
09.05.2026, 16:03:29

Ірина Вікторівна не тягне нікого за бубенця, а власними руками «кує» щастя для донечки) Ці мами кого хоч зведуть з розуму, особливо подарунком) Саша, звісно, оцінив би, але Ірина Вікторівна явно буде зайвою, хі-хі) Дякую ❤️

Амелі Фльор
11.05.2026, 14:52:23

Оксана Митчик, Ну то вона й поїде собі))) Щоб дітки самі... веселилися)))

avatar
Ліза
09.05.2026, 15:19:46

Катя явно що не рада такій допомозі, але Ірина Вікторівна точно не буде її питати чи рада вона цьому чи ні, бо вже для себе давно вирішила, що треба звести свою доньку з Сашею усіма можливими способами. Дякую!

Амелі Фльор
11.05.2026, 14:52:03

Ліза, Може мама й має рацію))

avatar
Оксана Морус
09.05.2026, 14:56:47

Якби маму можна й зрозуміти..Хоче доню заміж спровадити..
Але метод..(⁠•⁠‿⁠•⁠)(⁠•⁠‿⁠•⁠)(⁠•⁠‿⁠•⁠)
Хто зна чи правильно це..
Бо Катя дуже нерішуча і совісна..
Дякую ❤️ ♥️ ❤️

Амелі Фльор
11.05.2026, 14:51:48

Оксана Морус, Ну то хай на свою нерішучу і совісну дупку одягає червоне й красиве)))

avatar
Тіна Никитенко
09.05.2026, 13:45:17

О, це так справжня одеська мама, яка краще знає і все передбачила ))))

Амелі Фльор
11.05.2026, 14:51:26

Тіна Никитенко, Та ну звісно! Ще дивно, що рибку не привезла)) Але може ще буде час))

avatar
Тіна Никитенко
09.05.2026, 01:19:25

Шкода Мію. Треба з нею лагідно поговорити. Це як в мене донька в певний період не хотіла ходити до школи, зранку катала мені істерики, а все через те, що її обзивали за високий зріст.

Амелі Фльор
11.05.2026, 14:51:12

Тіна Никитенко, Це дуже шкода, коли таке відбувається((

avatar
Оксана Митчик
08.05.2026, 21:51:35

Ой, і гримзи з «вищого світу», ще й антиняню вигадали, капець! Мію можна зрозуміти - такі «принцеси» і «королеви» навколо, шкода, що Саша не докопався до істини не бажання Мії йти до школи. А Ірина Вікторівна чого вже тут?) Сваха в дії?) Дякую ❤️

Амелі Фльор
11.05.2026, 14:50:47

Оксана Митчик, Сваха зараз їм малину вечірню наробить)))

avatar
Оксана Морус
08.05.2026, 21:03:45

Щось ці мами так активізувались..Ге на жарт...
Одна , щоб не втратити колишнього зятя і привілеї..Інша щоб прилаштувати доню.
Капець...
Щей Мія з примхами, зранку...
Дякую ❤️ ♥️ ♥️

Амелі Фльор
11.05.2026, 14:50:28

Оксана Морус, Але в цьому дещо цікаве точно є))

avatar
Світлана Ганчук
08.05.2026, 17:36:02

Та, певно, не свати... Буде вчити Катю, як до Сашка підхід знайти.

Амелі Фльор
11.05.2026, 14:50:13

Світлана Ганчук, Дуже цікаво так вчити))

avatar
Наталія Діжурко
08.05.2026, 16:21:45

Ага! Катя сама приперла до стінки того Іллю. І нехай чухає потилицю і думає головою, а не підставляє когось.
Цікаво, мама буде якісь поради давати? Для чого їй приїжджати ?
Дякую за проду і чекаю на продовження!

Амелі Фльор
11.05.2026, 14:50:05

Наталія Діжурко, Ілля взагалі дурник)) І як тільки до охорони потрапив?

avatar
Наталія Діжурко
08.05.2026, 16:07:20

Видно, що в Мії проблеми в школі. Але як про них дізнатися? Вийде в Каті достукатися до дівчинки? Щоб потім не було пізно.
Дякую за проду і чекаю на продовження!

Амелі Фльор
11.05.2026, 14:49:52

Наталія Діжурко, Думаю, що вийде... з часом

avatar
Ліза
07.05.2026, 20:54:24

Напевно Мію в школі ображають може й та сама Ясміна, але навряд чи вона скаже про це Каті, бо в них ще не дуже теплі відносини та й Саші чи скаже теж під питанням.

Амелі Фльор
08.05.2026, 16:02:13

Ліза, Саші точно не скаже, бо він трошечки сліпий. Доньку любить, але геть не бачить проблем)

avatar
Світлана Ганчук
07.05.2026, 17:56:49

Ніколи не любила школу, ні початкову, ні старшу... А у Мії, очевидно, якісь проблеми з Ясміною, булінг чи просто конфлікт. Пам'ятаю, коли підростали вже мої діти, було дуже боляче, що для їхніх гуль я не можу підставити свого лоба.

Амелі Фльор
08.05.2026, 16:01:51

Світлана Ганчук, Мені дуже шкода, що діти через це пройшли( Сподіваюсь, зараз вже краще!

avatar
Оксана Морус
07.05.2026, 17:55:12

Ясміна з ангельським обличчям і вочевидь(судячи яка мама) поганим характером..Можливо Каті треба було спробувати поговорити з дівчинкою...
Дякую ❤️ ♥️ ❤️

Амелі Фльор
08.05.2026, 16:01:26

Оксана Морус, Подивимось, що там далі буде

avatar
Ліза
05.05.2026, 23:32:48

Катя боїться, що Марина може побачити її переписку з Сашею й якось не так відреагувати на це, та самій Марині мабуть вже все одно на Сашу.

Амелі Фльор
08.05.2026, 16:01:14

Ліза, Так то воно так, поки вона не дізналась про почуття Каті

avatar
Оксана Морус
05.05.2026, 17:26:09

Знала би Катя яке фото ,з нею,бачив суворий бос.(⁠•⁠‿⁠•⁠)(⁠•⁠‿⁠•⁠)(⁠•⁠‿⁠•⁠)
І які думки його відвідали.
(⁠•⁠‿⁠•⁠)(⁠•⁠‿⁠•⁠)(⁠•⁠‿⁠•⁠)
Мені не подобається страх Каті перед подругою..
Ти ба..Зозуля напилась..От заставили трохи поворушитись..
А Каті треба б впевненості більше..
Дякую ♥️♥️♥️

Амелі Фльор
08.05.2026, 16:00:48

Оксана Морус, Мені взагалі цікаво, чи розповість він потім про це? Чи вона побачить?

avatar
Наталія Діжурко
05.05.2026, 16:41:48

Як легше стало. Саша повірив саме Каті. Але і із охоронцем треба розібратися.
А ось та любителька, як і мама, брендів - мабуть ніяка не подружка Мії. Чомусь мені здається, що та дівчинка чимось зачіпає Мію.
А переписка ця - то просто супер. Між ними такі довірливі відносини.
Дякую за проду і чекаю на продовження!

Амелі Фльор
08.05.2026, 16:00:26

Наталія Діжурко, Зараз ми його припхаємо до стінки і яяяк спитаємо!

avatar
Оксана Митчик
05.05.2026, 16:09:02

Ой, а я, як і Катя, зависла на повідомленні Саші) Шевелиться в нього всередині, коли про Катю думає, можливо, скоро не стримаються) А Мія, мабуть, без брєнда зараз, от і знітилася перед модницею і її мамою. Дякую)

Амелі Фльор
05.05.2026, 16:10:25

Оксана Митчик, Я теж))) Аж сама почервоніла!

avatar
Світлана Ганчук
05.05.2026, 15:54:54

Підозрюю, що хейтерка це, а не подружка... Та взагалі не бачу проблеми: хіба Саша не може собі купівлю брендового одягу дозволити?

Амелі Фльор
05.05.2026, 16:09:56

Світлана Ганчук, Звісно може. Але не бачить в цьому сенсу - дитина виросте за півроку) і не навчиться речі цінувати)

avatar
Світлана Ганчук
05.05.2026, 15:45:07

Починаються несміливі залицяння? Незрозуміло, правда, хто до кого залицяється...

Амелі Фльор
05.05.2026, 16:09:21

Світлана Ганчук, Та обидва))

avatar
Ліза
04.05.2026, 23:30:09

Мабуть Ілля не знав, що Саша і Катя давно знайомі коли підставляв її перед Сашею, бо якби знав, то навряд чи ризикував би її підставити.

Амелі Фльор
05.05.2026, 16:08:52

Ліза, Дуже хотілося б його почути

avatar
Тіна Никитенко
04.05.2026, 21:55:14

Надіюся, що Саша це не спустить таку поведінку та брехню охоронцю.

Амелі Фльор
05.05.2026, 16:08:30

Тіна Никитенко, Поки не знаємо, як там і що вони

avatar
Оксана Митчик
04.05.2026, 17:25:15

Ой, Сашко! Не дає тобі спокою світлина Каті з випускного) Вже й допит про Маргариту провів просто для порядку, тому що, мені здається, він ітак Каті довіряє) А флірт - це класно, нарешті і Саша після вечері розслабився) Дякую ❤️

Амелі Фльор
05.05.2026, 16:08:18

Оксана Митчик, І з випускного, і з телефону... Йому б задуматися, щоб не тільки фото розглядати))

avatar
Оксана Морус
04.05.2026, 16:13:53

Дарма охоронець перевів стрілки на Катю..Ой дарма..
Але Сашко почув її ..І основне з сказаного..
Трохи,що правда,апетит собі зіпсував
Але це діло поправиме.
Дякую ❤️♥️♥️

Амелі Фльор
05.05.2026, 16:07:58

Оксана Морус, Але апетит точно щось позитивне зробив))

avatar
Ліза
02.05.2026, 22:22:38

Напевно той Ілля спеціально вичікував Сашу щоб першим встигнути донести на Катю.

Амелі Фльор
05.05.2026, 16:07:35

Ліза, Зрозумів, що біди наробив

avatar
Наталія Діжурко
02.05.2026, 18:12:56

Ну і Ілля! Поступок " справжнього" чоловіка. Надіюсь, що Саша повірить Каті, якщо вона розповість.
Дякую за проду і чекаю на продовження!

Амелі Фльор
05.05.2026, 16:07:27

Наталія Діжурко, Ще б вчасно розповіла

avatar
Тіна Никитенко
02.05.2026, 16:17:09

Капець. О це чоловік називається.

Амелі Фльор
05.05.2026, 16:07:16

Тіна Никитенко, І такі існують...

Використання файлів Cookie
З метою забезпечення кращого досвіду користувача, ми збираємо та використовуємо файли cookie. Продовжуючи переглядати наш сайт, ви погоджуєтеся на збір і використання файлів cookie.
Детальніше