Няня для боса
71 479
Букнет Жіночий роман Няня для боса

Няня для боса

Жіночий роман

Амелі Фльор

Амелі Фльор · автор

В процесі · 113 стор. · Регулярно оновлюється
224
До бібліотеки
  • Опис
  • Зміст книги
  • Коментарі · 319
Анотація до книги "Няня для боса"
БЕЗКОШТОВНО В ПРОЦЕСІ Службовий роман із босом уже був би помилкою. Закохатися в чоловіка з дітьми й минулим, яке може все зруйнувати, — ще гіршою. Та що, як саме він виявиться тим, поруч із ким уперше хочеться не тікати, а залишитися? Попри те, що він — колишній чоловік найкращої подруги?

заборонені почуттябатько одинакбос і підлегла

Зміст книги: 57 глав
Останнє оновлення: вчора
Розділ 1. Катя
28 берез.
1.2
28 берез.
Розділ 2. Катя
29 берез.
Розділ 3. Саша
31 берез.
3.2
01 квіт.
3.3
02 квіт.
Розділ 4. Катя
04 квіт.
4.2
05 квіт.
Розділ 5. Катя
07 квіт.
Розділ 6. Саша
08 квіт.
Розділ 7. Саша
09 квіт.
7.2
10 квіт.
Розділ 8. Катя
11 квіт.
8.2
13 квіт.
Розділ 9. Саша
14 квіт.
9.2
15 квіт.
Розділ 10. Катя
16 квіт.
10.2
17 квіт.
Розділ 11. Катя
18 квіт.
11.2
19 квіт.
Розділ 12. Саша
21 квіт.
12.2
22 квіт.
Розділ 13. Саша
23 квіт.
13.2
24 квіт.
Розділ 14. Катя
26 квіт.
14.2
27 квіт.
Розділ 15. Катя
28 квіт.
15.2
30 квіт.
Розділ 16. Саша
01 трав.
16.2
02 трав.
Розділ 17. Саша
04 трав.
Розділ 18. Катя
05 трав.
18.2
07 трав.
Розділ 19. Катя
08 трав.
19.2
09 трав.
Розділ 20. Саша
11 трав.
20.2
12 трав.
Розділ 21. Катя
13 трав.
21.2
14 трав.
Розділ 22. Катя
15 трав.
22.2
18 трав.
Розділ 23. Катя
19 трав.
23.2
20 трав.
Розділ 24. Саша
22 трав.
24.2
23 дн. тому
Розділ 25. Катя
22 дн. тому
25.2
21 дн. тому
Розділ 26. Саша
20 дн. тому
26.2
18 дн. тому
Розділ 27. Катя
16 дн. тому
27.2
14 дн. тому
Розділ 28. Катя
12 дн. тому
Розділ 29. Саша
10 дн. тому
29.2
8 дн. тому
Розділ 30. Катя
6 дн. тому
30.2
4 дн. тому
Розділ 31. Катя
вчора

319 коментарів

Щоб залишити коментар, увійдіть в обліковий запис

Увійти
Закріплений коментар від автора
avatar
Світлана Ганчук
04.06.2026, 22:58:58

Ця зміюка? Щирою?!

Амелі Фльор
05.06.2026, 14:49:59

Світлана Ганчук, Ну от тому і найбільша помилка((

avatar
Світлана Ганчук
04.06.2026, 22:55:50

А з якого взагалі ці претензії? Чоловік же тепер людина вільна.

Амелі Фльор
05.06.2026, 14:49:45

Світлана Ганчук, Не за версією Марини

avatar
Тетяна Авогадро
03.06.2026, 16:03:08

Мамуня з бабцею так спішили до хворого синочка й онучка, що ледь колінця не позбивали! Просто слів забракло!
↯♥︎❣↯❤↯❣♥︎↯
Дякую! Натхнення!

Показати 2 відповіді
Тетяна Авогадро
04.06.2026, 23:50:39

Амелі Фльор, Схоже, що їм обом до дітей ніякого діла ☹️
Вони потрібні лише як інструмент тиску на їхнього батька ☹️

avatar
Тетяна Авогадро
02.06.2026, 23:04:45

Марина приїхала вчинити розбірки?
♥︎❤❣❤❣❤♥︎
Дякую! Натхнення!

Показати 2 відповіді
Тетяна Авогадро
04.06.2026, 23:48:53

Амелі Фльор, От же ж!
↯♥︎❣↯❤↯❣♥︎↯

avatar
Ліза
03.06.2026, 20:01:57

Ні, ну от і треба було тій Марині влізти куди її не просять, а тепер як Каті бути після того, що їй Марина наговорила.

Амелі Фльор
04.06.2026, 22:12:23

Ліза, Складно їй буде(

avatar
Оксана Морус
03.06.2026, 15:43:45

Господи та доки ж Катя буле ганчіркою..І тепер що,й правда ляже в ліжко Бо Марина так наказала..До Сашка.
І буде все розповідати тій..
Як на мене :то вони там всі з прибамбахами...
Один розвівся з горематір'ю своїх дітей..Але содержить її,її мамашку таку ж прибацану..І ,при цьому,діти з ним.
Друга на "підтанцьовках" у цієї ж горе мамашки,бо подружки..
Боїться слово сказати...Щоб не образити ...
А сама "я же мать" не гребує нічим..
Опустилась нижче плінтуса в своїх вимогах ... Дебільних...
Каааааапець...
Дякую ♥️ ❤️ ❤️

Амелі Фльор
04.06.2026, 22:11:56

Оксана Морус, А тут ситуація капець. Бо тепер лягти до ліжка наче й не може, бо виглядатиме так, ніби це з дозволу Марини)

avatar
Оксана Митчик
03.06.2026, 13:37:32

Марина вбила наповал, це тільки її маска - легкої тусовщиці, а насправді - хижачка! І сама Катю пресонути приїхала, ще й мамашу приперла. Саша тут не допоміг… Дякую ❤️

Амелі Фльор
04.06.2026, 22:11:25

Оксана Митчик, Саша тільки гірше робить...

avatar
Наталія Діжурко
03.06.2026, 11:39:48

То Марина побігла не до сина, який в лікарні по її халатності, а приїхала із групою підтримки вчити і давати поради. Катя в такому підвислому стані! Та для чого їй така подруга потрібна?!
Дякую за проду і чекаю на продовження!

Амелі Фльор
04.06.2026, 22:11:13

Наталія Діжурко, Каті треба розплющити очі - це точно...

avatar
Тіна Никитенко
03.06.2026, 11:05:20

Мдаааа Марина в своєму репертуарі. І як без її благословіння Саші не можна нових відносин )

Амелі Фльор
04.06.2026, 22:10:58

Тіна Никитенко, Ще й шпигунства)

avatar
Оксана Морус
02.06.2026, 22:59:20

Ох і дівчинка..Ніяк не полегшує Каті і життя і шляхи зближення..Я би та не старалась.Бо почуття провини в Каті й так завищене..
Дякую ❤️♥️♥️

Амелі Фльор
04.06.2026, 22:10:41

Оксана Морус, Бо Катя добра людина насправді

avatar
Тетяна Авогадро
01.06.2026, 22:35:52

Мії буде добре, поки мамуня не насипле сіль на рану, тоді чекай вибуху...
♥︎♡❣♡❤♡❣♡♥︎
Дякую! Натхнення, сил та здоров'я!

Показати 2 відповіді
Тетяна Авогадро
02.06.2026, 22:59:42

Амелі Фльор, А мамуня не забуде підливати масла у вогонь!
↯♥︎❣↯❤↯❣♥︎↯

avatar
Тетяна Авогадро
22.05.2026, 16:43:50

Все знову ускладнилось, на жаль...
♥︎♡❣♡❤♡❣♡♥︎
Дякую! Натхнення!

Показати 2 відповіді
Тетяна Авогадро
02.06.2026, 22:58:33

Амелі Фльор, Тоді більше цінуватимуть одне одного...
↯♥︎♡❣♡↯❤↯♡❣♡♥︎↯

avatar
Тетяна Авогадро
20.05.2026, 22:48:40

Мати року! Їй діти зовсім не потрібні? Пффф...
↯♥︎❣↯❤↯❣♥︎↯
Дякую! Натхнення!

Показати 2 відповіді
Тетяна Авогадро
02.06.2026, 22:57:48

Амелі Фльор, Пффф... Зіронька-красуня!
⚡☆★✯⭐✯★☆⚡

avatar
Тетяна Авогадро
19.05.2026, 22:49:30

Тепер їх усіх ця хвороба вкладе в одну палату...
♥︎❣♥︎❤♥︎❣♥︎
Дякую! Натхнення!

Показати 2 відповіді
Тетяна Авогадро
02.06.2026, 22:57:02

Амелі Фльор, Дуже цікаво!
✿❤️✿❤️✿❤️✿

avatar
Оксана Митчик
02.06.2026, 16:39:05

Саша - крутезний! Пояснив Мії і заспокоїв, а Марина щось на це не спромоглась… Ревність заграла, чи вона далека до спілкування з маленькою донькою? Я все ж маю надію, що Мія прийме Катю і більше не буде істерик. Дякую ❤️

Амелі Фльор
02.06.2026, 22:37:03

Оксана Митчик, Марина хоче контролювати, а не здорову психічно дитину мати)))

avatar
Тіна Никитенко
02.06.2026, 13:38:10

Сумніваюся, що Маринка так би нормально пояснила все доньці. Явно не мама року вона.

Амелі Фльор
02.06.2026, 22:36:40

Тіна Никитенко, Згадаємо як мінімум вакцинацію

avatar
Оксана Морус
01.06.2026, 21:36:31

Сашко дуже дипломатичний і добрий..
Марина не заслуговує на таке його о ставлення..Навіть в поясненні доньці..
Але вже яких..
А Мія ніби вже й не проти щоб з татком поряд була Катя.
Дякую ♥️♥️♥️
Щиро рада що ви вже дома.

Амелі Фльор
02.06.2026, 22:36:08

Оксана Морус, Марина не заслуговує Сашу, крапка. Але вже поєдналися...

Дякую за відповідь. Швидкого Вам одужання. Здоров'я це головне, а ми почекаємо)

Амелі Фльор
02.06.2026, 22:35:30

Aльона Щавінська, Щиро дякую ❤️

avatar
Олеся Пп
26.05.2026, 07:01:01

♥️

Амелі Фльор
02.06.2026, 22:35:25

Олеся Пп, ❤️

avatar
Оксана Митчик
25.05.2026, 01:57:25

Ой, щось назріває… Коли Марина приїде, то в неї точно буде істерика, як так, Катя намагається зайняти її місце… Шкода, що це при Мії, але я сподіваюся, що Саша знайде вірні слова для доньки пояснити і прояснити. Дякую ❤️

Амелі Фльор
02.06.2026, 22:35:21

Оксана Митчик, Ооо, це точно! Мію треба геть з міста, поки Марина буде істерити

avatar
Тіна Никитенко
24.05.2026, 23:17:14

В передчутті цієї складної розмови. Мабуть це буде один із переломних моментів…

Амелі Фльор
02.06.2026, 22:34:55

Тіна Никитенко, Дуже близько до цього...

avatar
Оксана Митчик
23.05.2026, 12:24:14

Розмови не уникнути, але на норм реакцію Марини годі розраховувати навіть при бесіді. Ну а Мія теж відреагувала, в принципі, закономірно - вона ж маму любить, мама є мама… Ну це капець як важкувато буде розрулити з мінімальними серцевими «затратами») Сашку бажаю мудрості і терпіння) Дякую ❤️

Амелі Фльор
02.06.2026, 22:34:41

Оксана Митчик, Ой, з Мариною взагалі весело зараз буде

avatar
Ліза
22.05.2026, 22:42:17

Саша ж з Мариною розійшлись, тому він має право знову з кимось зустрічатись, але схоже за логікою Марини виходить, що їй можна з ким хоч зустрічатись, а Саша має залишатися й далі один.

Амелі Фльор
02.06.2026, 22:34:29

Ліза, За логікою Марини Саша - її раб)

avatar
Varvara Tiyaghova
22.05.2026, 19:35:18

Люблю коли книга захватує зразу. Натхнення вам.

Амелі Фльор
02.06.2026, 22:34:18

Varvara Tiyaghova, Дуже дякую ❤️

avatar
Оксана Морус
22.05.2026, 17:30:09

Теж надіюсь що нарешті Саша почне робити правильні і висновки,і речі..
Перш за все треба скинути це ярмо з шиї :колишню і її недолугу таку ж маман..
Пояснить Мії очевидні речі..Дівчинка має зрозуміти що Катя не коханка...І краща людина, як людина ,ніж їхня мати.Турботлива,відповідальна перш за все..
І відносно Каті теж...Дівчина не заслуговує на:поматросив і покинув.
Дякую ♥️♥️♥️

Амелі Фльор
02.06.2026, 22:34:14

Оксана Морус, Потрошку збудують стосунки наново

avatar
Тіна Никитенко
22.05.2026, 12:36:01

Капець короче. От собака дика та Марина. Як сама в клубі розважатися зі всіма дорослими подіями потім - то все ок. А як в нього відносини, то коханка)) яким боком казанка, якщо розлучені)

Амелі Фльор
02.06.2026, 22:33:43

Тіна Никитенко, Ну бо це Марина))

avatar
Оксана Митчик
21.05.2026, 15:55:12

Ааааааа! Невже перший цьом?! Та я радію, мабуть, більше, ніж Катя, ха-ха) Мія може тепер Катю невзлюбити, ще й мамі розповісти, і це буде капець… З вакциною - жесть, Марина в своєму репертуарі. Дякую ❤️

Амелі Фльор
02.06.2026, 22:33:32

Оксана Митчик, Там все разом))) Бінго)))

avatar
Олеся Пп
21.05.2026, 07:07:31

?

Амелі Фльор
02.06.2026, 22:33:18

Олеся Пп, ❤️

avatar
Тіна Никитенко
20.05.2026, 22:44:35

За щеплення, то немає слів(((
Але разом з тим є люди, які свідомо не роблять дітям щеплень. Може Марина така ?

Амелі Фльор
02.06.2026, 22:32:51

Тіна Никитенко, Марина? Свідомо?ахахах

avatar
Тіна Никитенко
20.05.2026, 22:41:50

Ні, ну ні, капець от хто ти після цього? Тут нарешті поцілунок і такий облом
+ літи ж все розповідають і тим більше рідним. …
Уууу

Амелі Фльор
02.06.2026, 22:32:42

Тіна Никитенко, Я - підступна авторка)))

avatar
Світлана Ганчук
20.05.2026, 22:17:15

У нас проблеми?

Амелі Фльор
02.06.2026, 22:32:33

Світлана Ганчук, Хьюстон, у нас проблеми))

avatar
Оксана Морус
20.05.2026, 22:01:03

Це п...ць.(вибачте але іншого слова немає).Ця зозуля точно що зозуля..
Ї треба позбавляти материнських прав..
Це ж чим була зайнята???П'янками-гулянками..
А Катерина тепер себе їсть за те в чому не винна..
Дякую ♥️♥️♥️

Амелі Фльор
02.06.2026, 22:32:27

Оксана Морус, Напевно так... Або відвернеться на щось цікавіше))

avatar
Ліза
20.05.2026, 21:53:10

Нарешті поцілунок!!! А от з характером Мії важко уявити якою буде її реакція на побачене.

Амелі Фльор
02.06.2026, 22:32:05

Ліза, Романтикаааа))

avatar
Олеся Пп
20.05.2026, 07:06:06

♥️

Амелі Фльор
02.06.2026, 22:31:59

Олеся Пп, ❤️

avatar
Тіна Никитенко
20.05.2026, 00:36:35

Яка Мія молодець , ще й зі своїм лікарським набором ❤️❤️❤️

Амелі Фльор
02.06.2026, 22:31:56

Тіна Никитенко, ❤️❤️

avatar
Ліза
19.05.2026, 23:14:13

Мабуть варто було б Саші з Катею подумати про додаткову безпеку, але зараз їм не до цього, бо в пріоритеті в них на даний момент тільки Діма

Амелі Фльор
02.06.2026, 22:31:55

Ліза, Ага, в них свої проблеми))

Добрий ранок) твір дуже цікавий, хочеться прочитати продовження. Дякую,(⁠•⁠‿⁠•⁠)

Амелі Фльор
28.05.2026, 21:40:55

Aльона Щавінська, Вітаю! Дуже дуже перепрошую за затримку, я потрапила в лікарню тиждень тому і не могла нічого виставляти. Незабаром все буде ❤️

avatar
Пацюк Червоній
23.05.2026, 17:55:02

Коментар видалено

Пацюк Червоній
25.05.2026, 10:04:23

Коментар видалено

avatar
Оксана Морус
13.05.2026, 15:39:16

Цікаво Катя колись стане самостійною людиною..І навчиться давати відпір та казати :НІ...
Чи так і буде покірним телям..
Бо саме такої вівці і треба для самоствердження зозулі Марині..
Один забезпечив грошима
Інша покірно все терпить і її дітей бавить..
Чом би не гуляти..
Дякую ♥️♥️♥️

Показати 4 відповіді
Пацюк Червоній
25.05.2026, 06:31:50

Тіна Никитенко, Запитання не в тему.Тут не йдеться про багату пару,яка має власних сумісних дітей і бере собі сироту в дитбудинку.А якщо автор це покаже,я прочитаю.Щодо самотньої мами і самотнього батька,то якщо їхні діти між собою будуть дружити,то самотня мама і самотній батько мають створити чудову сім'ю.І давайте поважаємо самотньому батьку допомогти самотній мамі!!!!!

avatar
Тетяна Авогадро
18.05.2026, 16:22:12

З дітками таке трапляється, але батько має знати.
♥︎♡❣♡❤♡❣♡♥︎
Дякую! Натхнення!

Показати 2 відповіді
Тетяна Авогадро
19.05.2026, 22:44:24

Амелі Фльор, ✨☘️☀️☘️✨

avatar
Тетяна Авогадро
16.05.2026, 00:10:00

Марина молодець - має собі вічну рабиню! Пффф... От же ж!
☀♥︎⚘️✷✿☀❤☀✿✷⚘️♥︎☀
Дякую! Натхнення!

Показати 2 відповіді
Тетяна Авогадро
19.05.2026, 22:43:36

Амелі Фльор, Просто є люди, які не можуть жити, не володарюючи над кимось.
↯♥︎❣↯❤↯❣♥︎↯

avatar
Ліза
19.05.2026, 22:12:47

Зараз Каті не до дзвінків Саші, їй зараз головне швидше завести Діму в лікарню й щоб там йому вже допомогли збити температуру, а потім вже може й згадає, що треба подзвонити Саші або Володимир може по дорозі йому зателефонувати й сказати про це.

Амелі Фльор
19.05.2026, 22:38:09

Ліза, Точно-точно. Треба подбати про безпеку малюка

avatar
Оксана Митчик
18.05.2026, 22:25:10

Я така ж панікерка, як і Катя, тому розумію її шок і розгубленість «куди бігти і що робити?!» Володимир в допомогу, я гадаю, що Саша вже в лікарню примчить. Дякую ❤️

Амелі Фльор
19.05.2026, 22:37:54

Оксана Митчик, Ну звісно ж! Він дітей своїх обожнює)

avatar
Тіна Никитенко
18.05.2026, 21:59:33

Надіюсь, що Володимир повідомив Сашу

Амелі Фльор
19.05.2026, 22:37:32

Тіна Никитенко, Та й Катя вже все зробила, просто не відразу

avatar
Оксана Морус
18.05.2026, 15:32:02

Саші однозначно що треба було зателефонувати..
Але ситуація критична. Добре що поряд був Володимир..І Мія проявила розуміння..
Дякую ♥️❤️♥️

Амелі Фльор
19.05.2026, 22:37:12

Оксана Морус, Всі з розумінням поставилися

avatar
Ліза
16.05.2026, 23:01:10

Володимир правду каже, але Катя поки, що не погоджується з його думкою, бо вважає по-іншому.

Амелі Фльор
19.05.2026, 22:37:01

Ліза, Рано чи пізно дійде...

avatar
Світлана Ганчук
16.05.2026, 16:36:15

У мене інше питання: навіщо Марині Катя? Любить у ній свої добрі справи? Чи тримає біля себе як некрасиву ( на думку Марини, лише на думку Марини! ) подружку?

Амелі Фльор
19.05.2026, 22:36:52

Світлана Ганчук, Радше подружку, яка ніколи не відмовить

avatar
Оксана Митчик
16.05.2026, 11:56:17

А Володимир крім романтика, ще й гарний психолог! Мрія, а не чоловік) Катя віддана і вдячна Марині, і взагалі гарні відносини ніхто не заперечив би, але все-такі я на боці Володимира - вже сповна Катя Марині віддячила і варто не так всеохоплююче дружити, мати власний простір) Але чи вийде в такому випадку зберегти дружбу? Дякую ❤️

Амелі Фльор
19.05.2026, 22:36:35

Оксана Митчик, Треба і йому кохану знайти))) Тільки таку, вогняну, з характером)))

avatar
Оксана Морус
16.05.2026, 07:43:12

Володимир правий..Марина всього лиш зробила те що мала зробити..
Навчила..Як головний бухгалтер вона мала це в обов'язку..
Але вона хитра..Таким чином прив'язала до себе Катю..І отримала рабсилу..Яку не соромиться використовувати .Тож дійсно : дуууже розумна..
А Катя як тютя..Дає собою користуватись.
Дякую ♥️❤️❤️

Амелі Фльор
19.05.2026, 22:36:13

Оксана Морус, Катя сором'язлива, але чесна дівчина... такими, на жаль, користуються(

avatar
Тетяна Авогадро
14.05.2026, 21:40:09

Марина гірше бульдозера - зруйнує все добре й світле на своєму шляху! Пффф...
☀✷✿☀❤☀✿✷☀
Дякую! Натхнення!

Показати 2 відповіді
Тетяна Авогадро
16.05.2026, 00:04:38

Амелі Фльор, ♥︎❣♥︎❤♥︎❣♥︎
Або вона його дуже добре приховує, або іще не зустріла свою людину...

Використання файлів Cookie
З метою забезпечення кращого досвіду користувача, ми збираємо та використовуємо файли cookie. Продовжуючи переглядати наш сайт, ви погоджуєтеся на збір і використання файлів cookie.
Детальніше