71 479
Анотація до книги "Няня для боса"
БЕЗКОШТОВНО В ПРОЦЕСІ Службовий роман із босом уже був би помилкою. Закохатися в чоловіка з дітьми й минулим, яке може все зруйнувати, — ще гіршою. Та що, як саме він виявиться тим, поруч із ким уперше хочеться не тікати, а залишитися? Попри те, що він — колишній чоловік найкращої подруги?
заборонені почуттябатько одинакбос і підлегла
“Він - колишній чоловік її подруги. Їй не можна в нього закохуватися, та спокуса велика. Особливо, коли вона стає нянею його дітей. Емоційно, чуттєво та захопливо. Рекомендую. ”
“Чоловік подруги - табу, навіть колишній. А якщо він ще й твій бос? Але правило не працює там , де з'являються почуття і від них не втекти.”
Зміст книги: 57 глав
Останнє оновлення: вчора
319 коментарів
Щоб залишити коментар, увійдіть в обліковий запис
Увійти❤️ Вітаю на сторінках історії про дівчину, яка стала полонянкою власних меж моралі. Проте чи варто воно? Чи встоїть вона перед шармом чоловіка? Адже вона стане тою, хто буде з його дітьми весь час...
Щоденні оновлення, зміни графіка публікуються тут
Обережно: в коментарях нижче можуть бути спойлери!
Обов'язково підписуйтесь на мене, обіцяю велику кількість додаткового контенту в блозі. У процесі книга публікується щодня ❤️
Ця зміюка? Щирою?!
Світлана Ганчук, Ну от тому і найбільша помилка((
А з якого взагалі ці претензії? Чоловік же тепер людина вільна.
Світлана Ганчук, Не за версією Марини
Мамуня з бабцею так спішили до хворого синочка й онучка, що ледь колінця не позбивали! Просто слів забракло!
↯♥︎❣↯❤↯❣♥︎↯
Дякую! Натхнення!
Амелі Фльор, Схоже, що їм обом до дітей ніякого діла ☹️
Вони потрібні лише як інструмент тиску на їхнього батька ☹️
Марина приїхала вчинити розбірки?
♥︎❤❣❤❣❤♥︎
Дякую! Натхнення!
Амелі Фльор, От же ж!
↯♥︎❣↯❤↯❣♥︎↯
Ні, ну от і треба було тій Марині влізти куди її не просять, а тепер як Каті бути після того, що їй Марина наговорила.
Ліза, Складно їй буде(
Господи та доки ж Катя буле ганчіркою..І тепер що,й правда ляже в ліжко Бо Марина так наказала..До Сашка.
І буде все розповідати тій..
Як на мене :то вони там всі з прибамбахами...
Один розвівся з горематір'ю своїх дітей..Але содержить її,її мамашку таку ж прибацану..І ,при цьому,діти з ним.
Друга на "підтанцьовках" у цієї ж горе мамашки,бо подружки..
Боїться слово сказати...Щоб не образити ...
А сама "я же мать" не гребує нічим..
Опустилась нижче плінтуса в своїх вимогах ... Дебільних...
Каааааапець...
Дякую ♥️ ❤️ ❤️
Оксана Морус, А тут ситуація капець. Бо тепер лягти до ліжка наче й не може, бо виглядатиме так, ніби це з дозволу Марини)
Марина вбила наповал, це тільки її маска - легкої тусовщиці, а насправді - хижачка! І сама Катю пресонути приїхала, ще й мамашу приперла. Саша тут не допоміг… Дякую ❤️
Оксана Митчик, Саша тільки гірше робить...
То Марина побігла не до сина, який в лікарні по її халатності, а приїхала із групою підтримки вчити і давати поради. Катя в такому підвислому стані! Та для чого їй така подруга потрібна?!
Дякую за проду і чекаю на продовження!
Наталія Діжурко, Каті треба розплющити очі - це точно...
Мдаааа Марина в своєму репертуарі. І як без її благословіння Саші не можна нових відносин )
Тіна Никитенко, Ще й шпигунства)
Ох і дівчинка..Ніяк не полегшує Каті і життя і шляхи зближення..Я би та не старалась.Бо почуття провини в Каті й так завищене..
Дякую ❤️♥️♥️
Оксана Морус, Бо Катя добра людина насправді
Мії буде добре, поки мамуня не насипле сіль на рану, тоді чекай вибуху...
♥︎♡❣♡❤♡❣♡♥︎
Дякую! Натхнення, сил та здоров'я!
Амелі Фльор, А мамуня не забуде підливати масла у вогонь!
↯♥︎❣↯❤↯❣♥︎↯
Все знову ускладнилось, на жаль...
♥︎♡❣♡❤♡❣♡♥︎
Дякую! Натхнення!
Амелі Фльор, Тоді більше цінуватимуть одне одного...
↯♥︎♡❣♡↯❤↯♡❣♡♥︎↯
Мати року! Їй діти зовсім не потрібні? Пффф...
↯♥︎❣↯❤↯❣♥︎↯
Дякую! Натхнення!
Амелі Фльор, Пффф... Зіронька-красуня!
⚡☆★✯⭐✯★☆⚡
Тепер їх усіх ця хвороба вкладе в одну палату...
♥︎❣♥︎❤♥︎❣♥︎
Дякую! Натхнення!
Амелі Фльор, Дуже цікаво!
✿❤️✿❤️✿❤️✿
Саша - крутезний! Пояснив Мії і заспокоїв, а Марина щось на це не спромоглась… Ревність заграла, чи вона далека до спілкування з маленькою донькою? Я все ж маю надію, що Мія прийме Катю і більше не буде істерик. Дякую ❤️
Оксана Митчик, Марина хоче контролювати, а не здорову психічно дитину мати)))
Сумніваюся, що Маринка так би нормально пояснила все доньці. Явно не мама року вона.
Тіна Никитенко, Згадаємо як мінімум вакцинацію
Сашко дуже дипломатичний і добрий..
Марина не заслуговує на таке його о ставлення..Навіть в поясненні доньці..
Але вже яких..
А Мія ніби вже й не проти щоб з татком поряд була Катя.
Дякую ♥️♥️♥️
Щиро рада що ви вже дома.
Оксана Морус, Марина не заслуговує Сашу, крапка. Але вже поєдналися...
Дякую за відповідь. Швидкого Вам одужання. Здоров'я це головне, а ми почекаємо)
Aльона Щавінська, Щиро дякую ❤️
♥️
Олеся Пп, ❤️
Ой, щось назріває… Коли Марина приїде, то в неї точно буде істерика, як так, Катя намагається зайняти її місце… Шкода, що це при Мії, але я сподіваюся, що Саша знайде вірні слова для доньки пояснити і прояснити. Дякую ❤️
Оксана Митчик, Ооо, це точно! Мію треба геть з міста, поки Марина буде істерити
В передчутті цієї складної розмови. Мабуть це буде один із переломних моментів…
Тіна Никитенко, Дуже близько до цього...
Розмови не уникнути, але на норм реакцію Марини годі розраховувати навіть при бесіді. Ну а Мія теж відреагувала, в принципі, закономірно - вона ж маму любить, мама є мама… Ну це капець як важкувато буде розрулити з мінімальними серцевими «затратами») Сашку бажаю мудрості і терпіння) Дякую ❤️
Оксана Митчик, Ой, з Мариною взагалі весело зараз буде
Саша ж з Мариною розійшлись, тому він має право знову з кимось зустрічатись, але схоже за логікою Марини виходить, що їй можна з ким хоч зустрічатись, а Саша має залишатися й далі один.
Ліза, За логікою Марини Саша - її раб)
Люблю коли книга захватує зразу. Натхнення вам.
Varvara Tiyaghova, Дуже дякую ❤️
Теж надіюсь що нарешті Саша почне робити правильні і висновки,і речі..
Перш за все треба скинути це ярмо з шиї :колишню і її недолугу таку ж маман..
Пояснить Мії очевидні речі..Дівчинка має зрозуміти що Катя не коханка...І краща людина, як людина ,ніж їхня мати.Турботлива,відповідальна перш за все..
І відносно Каті теж...Дівчина не заслуговує на:поматросив і покинув.
Дякую ♥️♥️♥️
Оксана Морус, Потрошку збудують стосунки наново
Капець короче. От собака дика та Марина. Як сама в клубі розважатися зі всіма дорослими подіями потім - то все ок. А як в нього відносини, то коханка)) яким боком казанка, якщо розлучені)
Тіна Никитенко, Ну бо це Марина))
Ааааааа! Невже перший цьом?! Та я радію, мабуть, більше, ніж Катя, ха-ха) Мія може тепер Катю невзлюбити, ще й мамі розповісти, і це буде капець… З вакциною - жесть, Марина в своєму репертуарі. Дякую ❤️
Оксана Митчик, Там все разом))) Бінго)))
?
Олеся Пп, ❤️
За щеплення, то немає слів(((
Але разом з тим є люди, які свідомо не роблять дітям щеплень. Може Марина така ?
Тіна Никитенко, Марина? Свідомо?ахахах
Ні, ну ні, капець от хто ти після цього? Тут нарешті поцілунок і такий облом
+ літи ж все розповідають і тим більше рідним. …
Уууу
Тіна Никитенко, Я - підступна авторка)))
У нас проблеми?
Світлана Ганчук, Хьюстон, у нас проблеми))
Це п...ць.(вибачте але іншого слова немає).Ця зозуля точно що зозуля..
Ї треба позбавляти материнських прав..
Це ж чим була зайнята???П'янками-гулянками..
А Катерина тепер себе їсть за те в чому не винна..
Дякую ♥️♥️♥️
Оксана Морус, Напевно так... Або відвернеться на щось цікавіше))
Нарешті поцілунок!!! А от з характером Мії важко уявити якою буде її реакція на побачене.
Ліза, Романтикаааа))
♥️
Олеся Пп, ❤️
Яка Мія молодець , ще й зі своїм лікарським набором ❤️❤️❤️
Тіна Никитенко, ❤️❤️
Мабуть варто було б Саші з Катею подумати про додаткову безпеку, але зараз їм не до цього, бо в пріоритеті в них на даний момент тільки Діма
Ліза, Ага, в них свої проблеми))
Добрий ранок) твір дуже цікавий, хочеться прочитати продовження. Дякую,(•‿•)
Aльона Щавінська, Вітаю! Дуже дуже перепрошую за затримку, я потрапила в лікарню тиждень тому і не могла нічого виставляти. Незабаром все буде ❤️
Коментар видалено
Коментар видалено
Цікаво Катя колись стане самостійною людиною..І навчиться давати відпір та казати :НІ...
Чи так і буде покірним телям..
Бо саме такої вівці і треба для самоствердження зозулі Марині..
Один забезпечив грошима
Інша покірно все терпить і її дітей бавить..
Чом би не гуляти..
Дякую ♥️♥️♥️
Тіна Никитенко, Запитання не в тему.Тут не йдеться про багату пару,яка має власних сумісних дітей і бере собі сироту в дитбудинку.А якщо автор це покаже,я прочитаю.Щодо самотньої мами і самотнього батька,то якщо їхні діти між собою будуть дружити,то самотня мама і самотній батько мають створити чудову сім'ю.І давайте поважаємо самотньому батьку допомогти самотній мамі!!!!!
З дітками таке трапляється, але батько має знати.
♥︎♡❣♡❤♡❣♡♥︎
Дякую! Натхнення!
Амелі Фльор, ✨☘️☀️☘️✨
Марина молодець - має собі вічну рабиню! Пффф... От же ж!
☀♥︎⚘️✷✿☀❤☀✿✷⚘️♥︎☀
Дякую! Натхнення!
Амелі Фльор, Просто є люди, які не можуть жити, не володарюючи над кимось.
↯♥︎❣↯❤↯❣♥︎↯
Зараз Каті не до дзвінків Саші, їй зараз головне швидше завести Діму в лікарню й щоб там йому вже допомогли збити температуру, а потім вже може й згадає, що треба подзвонити Саші або Володимир може по дорозі йому зателефонувати й сказати про це.
Ліза, Точно-точно. Треба подбати про безпеку малюка
Я така ж панікерка, як і Катя, тому розумію її шок і розгубленість «куди бігти і що робити?!» Володимир в допомогу, я гадаю, що Саша вже в лікарню примчить. Дякую ❤️
Оксана Митчик, Ну звісно ж! Він дітей своїх обожнює)
Надіюсь, що Володимир повідомив Сашу
Тіна Никитенко, Та й Катя вже все зробила, просто не відразу
Саші однозначно що треба було зателефонувати..
Але ситуація критична. Добре що поряд був Володимир..І Мія проявила розуміння..
Дякую ♥️❤️♥️
Оксана Морус, Всі з розумінням поставилися
Володимир правду каже, але Катя поки, що не погоджується з його думкою, бо вважає по-іншому.
Ліза, Рано чи пізно дійде...
У мене інше питання: навіщо Марині Катя? Любить у ній свої добрі справи? Чи тримає біля себе як некрасиву ( на думку Марини, лише на думку Марини! ) подружку?
Світлана Ганчук, Радше подружку, яка ніколи не відмовить
А Володимир крім романтика, ще й гарний психолог! Мрія, а не чоловік) Катя віддана і вдячна Марині, і взагалі гарні відносини ніхто не заперечив би, але все-такі я на боці Володимира - вже сповна Катя Марині віддячила і варто не так всеохоплююче дружити, мати власний простір) Але чи вийде в такому випадку зберегти дружбу? Дякую ❤️
Оксана Митчик, Треба і йому кохану знайти))) Тільки таку, вогняну, з характером)))
Володимир правий..Марина всього лиш зробила те що мала зробити..
Навчила..Як головний бухгалтер вона мала це в обов'язку..
Але вона хитра..Таким чином прив'язала до себе Катю..І отримала рабсилу..Яку не соромиться використовувати .Тож дійсно : дуууже розумна..
А Катя як тютя..Дає собою користуватись.
Дякую ♥️❤️❤️
Оксана Морус, Катя сором'язлива, але чесна дівчина... такими, на жаль, користуються(
Марина гірше бульдозера - зруйнує все добре й світле на своєму шляху! Пффф...
☀✷✿☀❤☀✿✷☀
Дякую! Натхнення!
Амелі Фльор, ♥︎❣♥︎❤♥︎❣♥︎
Або вона його дуже добре приховує, або іще не зустріла свою людину...
Видалення коментаря
Ви дійсно хочете видалити повідомлення?
Видалити СкасуватиКоментар буде видалено назавжди.
Блокування коментування
Ви дійсно хочете заборонити можливість коментування?
Заборонити Скасувати