71 566
Анотація до книги "Няня для боса"
БЕЗКОШТОВНО В ПРОЦЕСІ Службовий роман із босом уже був би помилкою. Закохатися в чоловіка з дітьми й минулим, яке може все зруйнувати, — ще гіршою. Та що, як саме він виявиться тим, поруч із ким уперше хочеться не тікати, а залишитися? Попри те, що він — колишній чоловік найкращої подруги?
заборонені почуттябатько одинакбос і підлегла
“Він - колишній чоловік її подруги. Їй не можна в нього закохуватися, та спокуса велика. Особливо, коли вона стає нянею його дітей. Емоційно, чуттєво та захопливо. Рекомендую. ”
“Чоловік подруги - табу, навіть колишній. А якщо він ще й твій бос? Але правило не працює там , де з'являються почуття і від них не втекти.”
Зміст книги: 57 глав
Останнє оновлення: вчора
319 коментарів
Щоб залишити коментар, увійдіть в обліковий запис
Увійти❤️ Вітаю на сторінках історії про дівчину, яка стала полонянкою власних меж моралі. Проте чи варто воно? Чи встоїть вона перед шармом чоловіка? Адже вона стане тою, хто буде з його дітьми весь час...
Щоденні оновлення, зміни графіка публікуються тут
Обережно: в коментарях нижче можуть бути спойлери!
Обов'язково підписуйтесь на мене, обіцяю велику кількість додаткового контенту в блозі. У процесі книга публікується щодня ❤️
Побачимо , що з цього вийде. Но думаю, що Саша має подякувати Каті за навчання давати здачі ))) ніхто ж не сказав. Що першим лізти.
Бідолашна дитина!
☘️✿✨️☀❤️☀✨️✿☘️
Дякую! Натхнення!
Амелі Фльор, Тут треба діяти рішуче!
Мамуня вже встигла налити помиї у вуха дитині?
❀♡✷✿✷❤✷✿✷♡❀
Дякую! Натхнення!
Амелі Фльор, Е-ех...
Марина з мамусею не дозволять, або будуть всіляко перешкоджати!
☆★✯⭐✯★☆
Дякую! Натхнення!
Амелі Фльор, Дуже сподіваюся...
Катюша - молодець, так гарно підійшла до «розговорення» Мії, от, вона справжня мама, хоч і не біологічна! І дитина це теж відчуває, тому й довірилась. Ой, Сашко навряд похвалить за здачі, але вміти за себе постояти - це круте вміння! Дякую ❤️
Оксана Митчик, Саша... дещо потім переживе через це)))
Схоже Мія вже починає довіряти Каті раз наважилась їй розповісти про ту таємницю
Ліза, Думаю, вона вже давно пробачила Катю за тата
На відміну від зозулі Катя бачить що з Мрією щось коється..І старається зрозуміти,допомогти..
Адже розуміє дитячі страхи..
Дякую ♥️♥️♥️
Оксана Морус, Адже сама мала такий досвід(
Хоч хворий і Діма, але здається що найбільше турботи та підтримки зараз необхідно саме Мії.
Ліза, Діма взагалі нормально почувається... морально, звісно
Ой, а може Мія грому злякалась? Дитина потребує тепла і обіймів, а ніколи їх не мала… Я теж з Катею згодна, що зараз акцент на Мії, Діма вже на моменті одужання і гарний догляд для нього буде найкращим рішенням, а для доньки потрібна увага, розмови і любов саме зараз, коли її світ руйнується… Дякую ❤️
Оксана Митчик, Дуже дуже влучний коментар)
Катя для дітей виявилась більше мамою ніж та що народила..І щей капостить весь час...І плач Мії,думаю,з цим і пов'язаний..
Не здивуюсь якщо горемати вже щось наговорила ..
Дякую ♥️♥️♥️
Оксана Морус, Катя дуже людяна...
Ідея звісно заманлива, але чи зможе й чи захоче Саша залишити маленького Діму з ще поки що сторонньою людиною.
Ліза, Краще, ніж з Мариною)
Вмієте обнадіяти....
Мама план придумала одразу..
Хитра...А ще ж хоче особисте життя доньки влаштувати..
Я ,як і Катя ,надіюсь що на задньому плані ,малюнку Мії,не вона...А ось монстри насторожують..
Дякую ♥️♥️♥️
Оксана Морус, Мама хоче як краще, але не завжди добрими методами
Можлмво дійсному краще Діму. Бо Мія ображена так на Сашу й Катю. А тут би вийшло, шо її спекалися, що вона знову не потрібна, бо є Катя.
Тіна Никитенко, Абсолютно точно так
Пу-пу-пу, щось мій ніс відчуває подвох від Ірини) Ну вона ж Катіна мама, і я тааак сподіваюся, що нічого вона такого не утне, щоб це могло посварити доньку з Сашком, чи утне? Дякую ❤️
Оксана Митчик, Хто знає...
Спілкування з Мариною чи її мамунею тільки нашкодить Мії!
♥︎❤❣❤❣❤♥︎
Дякую! Натхнення!
Амелі Фльор, О-ох...
❁✿❀❤❀✿❁
Там Марина разом з мамунею зараз будуть цирк показувать! Пффф...
♥︎❤❣❤❣❤♥︎
Дякую! Натхнення!
Амелі Фльор, ↯♥︎❣↯❤↯❣♥︎↯
От же ж!
Яка мамуня - така й доня! Тепер все стало на свої місця!
↯♥︎♡❣♡↯❤↯♡❣♡♥︎↯
Дякую! Натхнення!
Амелі Фльор, ♥︎❣❤❣♥︎
Добре, що все добре закінчилося. Але ж з ким Мію залишити? Гарний варіант - мама Каті. Але ж як Саша дізнається про той дзвінок? То що буде? Чи не дізнається?
Дякую за проду і чекаю на продовження!
Наталія Діжурко, Може не дізнається?
♥️
Олеся Пп, Дякую!
Розділ 28. Тут не просто нехороші слова про маму Каті! Та як так можна було!!!
Наталія Діжурко, Хотіла як краще(
Нуууу теоретично з мамою Каті, но мабуть, щоб точно Саша зрозумів, шо Марина їм не родичка, то треба з нею. Надіюсь, що Мія не критично постраждає при такій мамці
Тіна Никитенко, Хто знає, чи не є вже наслідків...
Непростий вибір постав перед Сашею, але думаю що разом з Катею вони знайдуть на кого можна залишати Мію.
Ліза, Теж думаю, що вигадають щось)
Щось поки Ірини «допомога» не вилізла назовні, але Мію точно не варто з Мариною лишати! Але ж з ким тоді?.. В мене, крім адекватного Володимира, взагалі немає нікого на прикметі, ха-ха) Дякую ❤️
Оксана Митчик, Володимир не візьме до себе дитину)) Він ж водій, а не няня))
Прки що Ірина врятована .Бо проявити таке самоуправство .Знехтувати життям і здоров'ям дитини .
Добре що Саша не знає про це .
Але ,якщо вже і залишати Мію,то напевне з нею. Хоч доглянута дитина буде,надіюсь..
Дякую ❤️♥️♥️
Оксана Морус, Ну, Ірина Вікторівна - добра мати... Просто надто активна
Бліііін це о ж буде, як Саша до лікарні прибуде. Малого шкода. Дитина ще і в такі моменти варто, щоб поряд була близька людина :ʼ(
Тіна Никитенко, Це правда. Краще б не чекав дзвінка лікаря, а відразу їхав на шосту
Спокій...Саме його відчуває поряд з Катьою Саша..
Тільки чи довго це триватиме..
І як має пояснити Ірина свій вчинок.
Сама ж мати .І так підставити доньку.
Дякую ❤️❤️♥️
Оксана Морус, Що хотіла як краще(
Ой, ну Саша відреагував дуже адекватно, що Катя заснула, але ж він ще не знає про «допомогу» з прийнятим дзвінком. Квасуня дуже засмутиться, коли теж дізнається про мамин вчинок… Дякую ❤️
Оксана Митчик, Ооо, це точно. Так він не звинувачує, але...
А останнє Ірина Вікторівна дарма зробила, бо коли Саша з Катею прокинуться будуть хвилюватись чому ніхто не подзвонив й через це можуть виникнути деякі непорозуміння з лікарем.
Ліза, Все може бути...
Ну капець… Наче відро холодної води! Навіщо вона це зробила? Ірина Вікторівна тепер підставила свою доньку, а не допомогла їй. Саша заради дитини готовий на все, а, виходить, провтик саме по лікарні і стану Діми. Я в шоці з Катіної мами. Називається, зробила ведмежу послугу… Дякую ❤️
Оксана Митчик, Вона хотіла, щоб час більше разом провели) Думаю, в цьому справа
Жестяка. Явно ця витівка не покращить стосунки Каті і Саши, я би сказала, що навіть зіпсує.
Тіна Никитенко, Ну, зате поспали разом))
Хочеться сказати:дурна баба...
Не дивно як би так учинила мати Марини .Обидві вітряні,інфантильні..
Але Ірина .Та підставити Катю .
Каааааапець..
Дякую ❤️❤️♥️
Оксана Морус, Хотіла як краще
Дуже сподіваюся, що слова "Марина - подруга" теж скоро перестануть існувати...
Вона вже молодець, що змогла розповісти!
✷❤️☀☀️☀❤️✷
Дякую! Натхнення!
Амелі Фльор, ☘️✿✨️☀❤️☀✨️✿☘️
Дуже сподіваюся, що вона все ж таки розповість, бо негоже так починати стосунки...
✿☘️☀❤️☀☘️✿
Дякую! Натхнення!
Амелі Фльор, ☺️☹️☺️☹️☺️☹️☺️
Сказати варто, бо Марина обов'язково використає все проти неї!
☀❤️☀❤☀❤️☀❤☀❤️☀
Дякую! Натхнення!
Амелі Фльор, В ній я точно не сумніваюсь! Капості - це її друга натура!
↯♥︎❣↯❤↯❣♥︎↯
Оп-па-па, аплодую стоячи сміливості нашої Каті) Правильно мислить вона: яка ж відтак Марина подруга? Саша тягнеться до Каті, вона до нього, тому чому б не спробувати «нас») Дякую ❤️
Оксана Митчик, Тим паче, що Мія вже начебто в курсі))
Це ще не дорослішання..Але добре що сказала...Бо я вже й не вірила в неї..
Така полохана..Сашко кепкує....Перевіряє..
І правильно сказав про "подругу"..
Тому що тут вже зовсім інше...
Дякую ♥️♥️♥️
Оксана Морус, Це вже перший поштовх! Далі мають же очі відкритись на Марину
Хоч щось і це вже добре для початку, а там далі може Катя й сміливіше стане і не дозволятиме вже так Марині поводитись з нею.
Ліза, Теж так думаю. Їй треба повірити в себе
Ой, Сашо, Сашо. Починати «нас» чудово, але й з колишньою треба буде розібратися. Навряд чи вона зі своєю мамашею дасть вам спокій
Тіна Никитенко, Мамаша особливо!! Ух, дратує мене. Марина хоча б очевидна і логічна. А ця мамзель просто всіма сторонами грається((
До гоню пропуски. Ой, Сашо. Це гучно сказано. Ну як спілкувався з Мариною. Так лапшу на вуха приймав.
Тіна Никитенко, Любить пасту їсти)))
Я гадаю, Марині Катя точно не буде доповідати про Сашу, але от, мабуть, про розмову все ж варто було розповісти, щоб якщо і починати щось про «нас», то з чесності, правди і довіри. Саша приємно збентежив) Дякую ❤️
Оксана Митчик, Довіра для Каті цінніша))
Правильно Катю...Саші не зізнавайся про розмову з його колишньою..Про зміст..
Але не забудь тій розказувати все ....
Як же ж ,подруга дозволила спати з своїм колишнім чоловіком ...
Ох і дурепа Катя...Ніби й доросла .
А як той заяць. Полохається...
Дякую ♥️❤️❤️
Оксана Морус, Ну не вірить вона, що Марина погана))
Зозуля попурхала в лікарні..Навішала Саші локшини..І фсьо..Борг відбула..
А тато квочка лален біля ліжка сина й ночувати..Якби лікар не вигнав..
Катя ж...Логічно було б розповісти Саші..Тим більш він перший підняв питання ....Але ж вона боягузка..
Дякую ♥️❤️❤️
Оксана Морус, Але вона дуже сильно цінує його довіру
Краще сказати про все Саші щоб потім не було проблем через це.
Ліза, Але ж страшно
Ой, хочеться аби Катя також була так само відвертою про розмову з Мариною, як і Саша, але, вона може боятися зрадити дружбу… Дуже цікаво, як далі буде) Дякую ❤️
Оксана Митчик, Там Саша розумніший трохи)) Але не набагато))
Ну, Марина ще та артистка. Погорілого театру. Вміє і мізки запудрити, і на нервах пограти. Катя, по доброму, має розповісти все Саші. А він їй також. Але чомусь мені здається, що дівчина промовчить. А, може, і ні. Побачимо, прочитаємо. Що нам авторка скаже.
Дякую за проду і чекаю на продовження!
Наталія Діжурко, А як вона грає нам на нервах?!
Схоже Марина щось задумала, бо отаке переживання за дітей це зовсім не про неї.
Ліза, Про Марину - це суцільний контроль) Всіх)
Оскара в студію!
Я в ступорі. Який не ступор, но матюкатися тут не можна.
Амелі Фльор, Так, ти нормальна садистка :Р
Атвічаю ))))
Від таких людей, як Марина, треба тікати якнайдалі! Пффф...
☹️☹️☹️☹️☹️
Дякую! Натхнення!
Амелі Фльор, Це факт!
↯♥︎❣↯❤↯❣♥︎↯
Оце Марина актриса, капець, Голлівуд по ній плаче! Ой, я сподіваюсь, Катя зробить вірний вибір і нарешті вийде з-під «влади» подруги! Дякую ❤️
Оксана Митчик, Каті точно вже час прокинутись
За Мариною плаче театр..
А Сашко..В чергове повівся на маніпуляції..Здається в миші більше мізків ніж у нього..
Недарма колишня таке витворяє....
А він розвісив вуха..
Дякую ♥️ ❤️ ❤️
Оксана Морус, Він хотів повірити у краще
Видалення коментаря
Ви дійсно хочете видалити повідомлення?
Видалити СкасуватиКоментар буде видалено назавжди.
Блокування коментування
Ви дійсно хочете заборонити можливість коментування?
Заборонити Скасувати