Няня для боса
70 913
Букнет Жіночий роман Няня для боса

Няня для боса

Жіночий роман

Амелі Фльор

Амелі Фльор · автор

В процесі · 113 стор. · Регулярно оновлюється
224
До бібліотеки
  • Опис
  • Зміст книги
  • Коментарі · 318
Анотація до книги "Няня для боса"
БЕЗКОШТОВНО В ПРОЦЕСІ Службовий роман із босом уже був би помилкою. Закохатися в чоловіка з дітьми й минулим, яке може все зруйнувати, — ще гіршою. Та що, як саме він виявиться тим, поруч із ким уперше хочеться не тікати, а залишитися? Попри те, що він — колишній чоловік найкращої подруги?

заборонені почуттябатько одинакбос і підлегла

Зміст книги: 57 глав
Останнє оновлення: сьогодні
Розділ 1. Катя
28 берез.
1.2
28 берез.
Розділ 2. Катя
29 берез.
Розділ 3. Саша
31 берез.
3.2
01 квіт.
3.3
02 квіт.
Розділ 4. Катя
04 квіт.
4.2
05 квіт.
Розділ 5. Катя
07 квіт.
Розділ 6. Саша
08 квіт.
Розділ 7. Саша
09 квіт.
7.2
10 квіт.
Розділ 8. Катя
11 квіт.
8.2
13 квіт.
Розділ 9. Саша
14 квіт.
9.2
15 квіт.
Розділ 10. Катя
16 квіт.
10.2
17 квіт.
Розділ 11. Катя
18 квіт.
11.2
19 квіт.
Розділ 12. Саша
21 квіт.
12.2
22 квіт.
Розділ 13. Саша
23 квіт.
13.2
24 квіт.
Розділ 14. Катя
26 квіт.
14.2
27 квіт.
Розділ 15. Катя
28 квіт.
15.2
30 квіт.
Розділ 16. Саша
01 трав.
16.2
02 трав.
Розділ 17. Саша
04 трав.
Розділ 18. Катя
05 трав.
18.2
07 трав.
Розділ 19. Катя
08 трав.
19.2
09 трав.
Розділ 20. Саша
11 трав.
20.2
12 трав.
Розділ 21. Катя
13 трав.
21.2
14 трав.
Розділ 22. Катя
15 трав.
22.2
18 трав.
Розділ 23. Катя
19 трав.
23.2
20 трав.
Розділ 24. Саша
22 трав.
24.2
22 дн. тому
Розділ 25. Катя
21 дн. тому
25.2
20 дн. тому
Розділ 26. Саша
19 дн. тому
26.2
17 дн. тому
Розділ 27. Катя
15 дн. тому
27.2
13 дн. тому
Розділ 28. Катя
11 дн. тому
Розділ 29. Саша
9 дн. тому
29.2
7 дн. тому
Розділ 30. Катя
5 дн. тому
30.2
3 дн. тому
Розділ 31. Катя
сьогодні

318 коментарів

Щоб залишити коментар, увійдіть в обліковий запис

Увійти
Закріплений коментар від автора
avatar
Оксана Митчик
23.06.2026, 21:27:45

Катюша - молодець, так гарно підійшла до «розговорення» Мії, от, вона справжня мама, хоч і не біологічна! І дитина це теж відчуває, тому й довірилась. Ой, Сашко навряд похвалить за здачі, але вміти за себе постояти - це круте вміння! Дякую ❤️

avatar
Тетяна Авогадро
23.06.2026, 19:57:35

Бідолашна дитина!
☘️✿✨️☀❤️☀✨️✿☘️
Дякую! Натхнення!

avatar
Ліза
23.06.2026, 19:11:29

Схоже Мія вже починає довіряти Каті раз наважилась їй розповісти про ту таємницю

avatar
Оксана Морус
23.06.2026, 18:13:33

На відміну від зозулі Катя бачить що з Мрією щось коється..І старається зрозуміти,допомогти..
Адже розуміє дитячі страхи..
Дякую ♥️♥️♥️

avatar
Ліза
22.06.2026, 12:23:58

Хоч хворий і Діма, але здається що найбільше турботи та підтримки зараз необхідно саме Мії.

avatar
Оксана Митчик
21.06.2026, 15:14:38

Ой, а може Мія грому злякалась? Дитина потребує тепла і обіймів, а ніколи їх не мала… Я теж з Катею згодна, що зараз акцент на Мії, Діма вже на моменті одужання і гарний догляд для нього буде найкращим рішенням, а для доньки потрібна увага, розмови і любов саме зараз, коли її світ руйнується… Дякую ❤️

avatar
Оксана Морус
21.06.2026, 06:40:20

Катя для дітей виявилась більше мамою ніж та що народила..І щей капостить весь час...І плач Мії,думаю,з цим і пов'язаний..
Не здивуюсь якщо горемати вже щось наговорила ..
Дякую ♥️♥️♥️

avatar
Тетяна Авогадро
21.06.2026, 00:02:31

Мамуня вже встигла налити помиї у вуха дитині?
❀♡✷✿✷❤✷✿✷♡❀
Дякую! Натхнення!

avatar
Ліза
19.06.2026, 18:55:08

Ідея звісно заманлива, але чи зможе й чи захоче Саша залишити маленького Діму з ще поки що сторонньою людиною.

avatar
Оксана Морус
19.06.2026, 07:04:58

Вмієте обнадіяти....
Мама план придумала одразу..
Хитра...А ще ж хоче особисте життя доньки влаштувати..
Я ,як і Катя ,надіюсь що на задньому плані ,малюнку Мії,не вона...А ось монстри насторожують..
Дякую ♥️♥️♥️

avatar
Тіна Никитенко
19.06.2026, 01:34:00

Можлмво дійсному краще Діму. Бо Мія ображена так на Сашу й Катю. А тут би вийшло, шо її спекалися, що вона знову не потрібна, бо є Катя.

avatar
Оксана Митчик
19.06.2026, 00:56:27

Пу-пу-пу, щось мій ніс відчуває подвох від Ірини) Ну вона ж Катіна мама, і я тааак сподіваюся, що нічого вона такого не утне, щоб це могло посварити доньку з Сашком, чи утне? Дякую ❤️

avatar
Тетяна Авогадро
19.06.2026, 00:18:13

Марина з мамусею не дозволять, або будуть всіляко перешкоджати!
☆★✯⭐✯★☆
Дякую! Натхнення!

avatar
Тетяна Авогадро
16.06.2026, 21:52:41

Спілкування з Мариною чи її мамунею тільки нашкодить Мії!
♥︎❤❣❤❣❤♥︎
Дякую! Натхнення!

Показати 2 відповіді
Тетяна Авогадро
19.06.2026, 00:13:05

Амелі Фльор, О-ох...
❁✿❀❤❀✿❁

avatar
Тетяна Авогадро
14.06.2026, 23:55:44

Там Марина разом з мамунею зараз будуть цирк показувать! Пффф...
♥︎❤❣❤❣❤♥︎
Дякую! Натхнення!

Показати 2 відповіді
Тетяна Авогадро
19.06.2026, 00:12:37

Амелі Фльор, ↯♥︎❣↯❤↯❣♥︎↯
От же ж!

avatar
Тетяна Авогадро
12.06.2026, 21:02:40

Яка мамуня - така й доня! Тепер все стало на свої місця!
↯♥︎♡❣♡↯❤↯♡❣♡♥︎↯
Дякую! Натхнення!

Показати 2 відповіді
Тетяна Авогадро
19.06.2026, 00:11:54

Амелі Фльор, ♥︎❣❤❣♥︎

avatar
Наталія Діжурко
16.06.2026, 18:19:19

Добре, що все добре закінчилося. Але ж з ким Мію залишити? Гарний варіант - мама Каті. Але ж як Саша дізнається про той дзвінок? То що буде? Чи не дізнається?
Дякую за проду і чекаю на продовження!

Амелі Фльор
18.06.2026, 23:46:07

Наталія Діжурко, Може не дізнається?

avatar
Олеся Пп
18.06.2026, 22:48:26

♥️

Амелі Фльор
18.06.2026, 23:45:52

Олеся Пп, Дякую!

avatar
Наталія Діжурко
16.06.2026, 18:14:02

Розділ 28. Тут не просто нехороші слова про маму Каті! Та як так можна було!!!

Амелі Фльор
18.06.2026, 23:45:44

Наталія Діжурко, Хотіла як краще(

avatar
Тіна Никитенко
16.06.2026, 17:22:30

Нуууу теоретично з мамою Каті, но мабуть, щоб точно Саша зрозумів, шо Марина їм не родичка, то треба з нею. Надіюсь, що Мія не критично постраждає при такій мамці

Амелі Фльор
18.06.2026, 23:45:35

Тіна Никитенко, Хто знає, чи не є вже наслідків...

avatar
Ліза
16.06.2026, 17:06:45

Непростий вибір постав перед Сашею, але думаю що разом з Катею вони знайдуть на кого можна залишати Мію.

Амелі Фльор
18.06.2026, 23:44:32

Ліза, Теж думаю, що вигадають щось)

avatar
Оксана Митчик
16.06.2026, 15:33:21

Щось поки Ірини «допомога» не вилізла назовні, але Мію точно не варто з Мариною лишати! Але ж з ким тоді?.. В мене, крім адекватного Володимира, взагалі немає нікого на прикметі, ха-ха) Дякую ❤️

Амелі Фльор
18.06.2026, 23:44:22

Оксана Митчик, Володимир не візьме до себе дитину)) Він ж водій, а не няня))

avatar
Оксана Морус
16.06.2026, 12:27:36

Прки що Ірина врятована .Бо проявити таке самоуправство .Знехтувати життям і здоров'ям дитини .
Добре що Саша не знає про це .
Але ,якщо вже і залишати Мію,то напевне з нею. Хоч доглянута дитина буде,надіюсь..
Дякую ❤️♥️♥️

Амелі Фльор
18.06.2026, 23:43:35

Оксана Морус, Ну, Ірина Вікторівна - добра мати... Просто надто активна

avatar
Тіна Никитенко
16.06.2026, 00:49:15

Бліііін це о ж буде, як Саша до лікарні прибуде. Малого шкода. Дитина ще і в такі моменти варто, щоб поряд була близька людина :ʼ(

Амелі Фльор
18.06.2026, 23:40:47

Тіна Никитенко, Це правда. Краще б не чекав дзвінка лікаря, а відразу їхав на шосту

avatar
Оксана Морус
15.06.2026, 06:56:41

Спокій...Саме його відчуває поряд з Катьою Саша..
Тільки чи довго це триватиме..
І як має пояснити Ірина свій вчинок.
Сама ж мати .І так підставити доньку.
Дякую ❤️❤️♥️

Амелі Фльор
18.06.2026, 23:40:18

Оксана Морус, Що хотіла як краще(

avatar
Оксана Митчик
15.06.2026, 01:29:40

Ой, ну Саша відреагував дуже адекватно, що Катя заснула, але ж він ще не знає про «допомогу» з прийнятим дзвінком. Квасуня дуже засмутиться, коли теж дізнається про мамин вчинок… Дякую ❤️

Амелі Фльор
18.06.2026, 23:40:05

Оксана Митчик, Ооо, це точно. Так він не звинувачує, але...

avatar
Ліза
13.06.2026, 22:19:05

А останнє Ірина Вікторівна дарма зробила, бо коли Саша з Катею прокинуться будуть хвилюватись чому ніхто не подзвонив й через це можуть виникнути деякі непорозуміння з лікарем.

Амелі Фльор
18.06.2026, 23:39:37

Ліза, Все може бути...

avatar
Оксана Митчик
13.06.2026, 13:51:50

Ну капець… Наче відро холодної води! Навіщо вона це зробила? Ірина Вікторівна тепер підставила свою доньку, а не допомогла їй. Саша заради дитини готовий на все, а, виходить, провтик саме по лікарні і стану Діми. Я в шоці з Катіної мами. Називається, зробила ведмежу послугу… Дякую ❤️

Амелі Фльор
18.06.2026, 23:39:29

Оксана Митчик, Вона хотіла, щоб час більше разом провели) Думаю, в цьому справа

avatar
Тіна Никитенко
12.06.2026, 22:31:24

Жестяка. Явно ця витівка не покращить стосунки Каті і Саши, я би сказала, що навіть зіпсує.

Амелі Фльор
18.06.2026, 23:39:08

Тіна Никитенко, Ну, зате поспали разом))

avatar
Оксана Морус
12.06.2026, 17:19:54

Хочеться сказати:дурна баба...
Не дивно як би так учинила мати Марини .Обидві вітряні,інфантильні..
Але Ірина .Та підставити Катю .
Каааааапець..
Дякую ❤️❤️♥️

Амелі Фльор
18.06.2026, 23:38:45

Оксана Морус, Хотіла як краще

avatar
Тетяна Авогадро
10.06.2026, 23:53:58

Дуже сподіваюся, що слова "Марина - подруга" теж скоро перестануть існувати...
Вона вже молодець, що змогла розповісти!
✷❤️☀☀️☀❤️✷
Дякую! Натхнення!

Показати 2 відповіді
Тетяна Авогадро
12.06.2026, 20:52:38

Амелі Фльор, ☘️✿✨️☀❤️☀✨️✿☘️

avatar
Тетяна Авогадро
08.06.2026, 23:23:52

Дуже сподіваюся, що вона все ж таки розповість, бо негоже так починати стосунки...
✿☘️☀❤️☀☘️✿
Дякую! Натхнення!

Показати 2 відповіді
Тетяна Авогадро
12.06.2026, 20:52:16

Амелі Фльор, ☺️☹️☺️☹️☺️☹️☺️

avatar
Тетяна Авогадро
07.06.2026, 01:37:37

Сказати варто, бо Марина обов'язково використає все проти неї!
☀❤️☀❤☀❤️☀❤☀❤️☀
Дякую! Натхнення!

Показати 2 відповіді
Тетяна Авогадро
12.06.2026, 20:51:43

Амелі Фльор, В ній я точно не сумніваюсь! Капості - це її друга натура!
↯♥︎❣↯❤↯❣♥︎↯

avatar
Оксана Митчик
12.06.2026, 16:38:07

Оп-па-па, аплодую стоячи сміливості нашої Каті) Правильно мислить вона: яка ж відтак Марина подруга? Саша тягнеться до Каті, вона до нього, тому чому б не спробувати «нас») Дякую ❤️

Амелі Фльор
12.06.2026, 17:12:38

Оксана Митчик, Тим паче, що Мія вже начебто в курсі))

avatar
Оксана Морус
10.06.2026, 21:48:26

Це ще не дорослішання..Але добре що сказала...Бо я вже й не вірила в неї..
Така полохана..Сашко кепкує....Перевіряє..
І правильно сказав про "подругу"..
Тому що тут вже зовсім інше...
Дякую ♥️♥️♥️

Амелі Фльор
12.06.2026, 17:12:12

Оксана Морус, Це вже перший поштовх! Далі мають же очі відкритись на Марину

avatar
Ліза
10.06.2026, 18:36:18

Хоч щось і це вже добре для початку, а там далі може Катя й сміливіше стане і не дозволятиме вже так Марині поводитись з нею.

Амелі Фльор
12.06.2026, 17:11:53

Ліза, Теж так думаю. Їй треба повірити в себе

avatar
Тіна Никитенко
09.06.2026, 22:44:46

Ой, Сашо, Сашо. Починати «нас» чудово, але й з колишньою треба буде розібратися. Навряд чи вона зі своєю мамашею дасть вам спокій

Амелі Фльор
12.06.2026, 17:11:41

Тіна Никитенко, Мамаша особливо!! Ух, дратує мене. Марина хоча б очевидна і логічна. А ця мамзель просто всіма сторонами грається((

avatar
Тіна Никитенко
09.06.2026, 22:38:10

До гоню пропуски. Ой, Сашо. Це гучно сказано. Ну як спілкувався з Мариною. Так лапшу на вуха приймав.

Амелі Фльор
12.06.2026, 17:11:12

Тіна Никитенко, Любить пасту їсти)))

avatar
Оксана Митчик
09.06.2026, 13:03:45

Я гадаю, Марині Катя точно не буде доповідати про Сашу, але от, мабуть, про розмову все ж варто було розповісти, щоб якщо і починати щось про «нас», то з чесності, правди і довіри. Саша приємно збентежив) Дякую ❤️

Амелі Фльор
12.06.2026, 17:10:58

Оксана Митчик, Довіра для Каті цінніша))

avatar
Оксана Морус
09.06.2026, 09:58:19

Правильно Катю...Саші не зізнавайся про розмову з його колишньою..Про зміст..
Але не забудь тій розказувати все ....
Як же ж ,подруга дозволила спати з своїм колишнім чоловіком ...
Ох і дурепа Катя...Ніби й доросла .
А як той заяць. Полохається...
Дякую ♥️❤️❤️

Амелі Фльор
12.06.2026, 17:10:46

Оксана Морус, Ну не вірить вона, що Марина погана))

avatar
Оксана Морус
09.06.2026, 06:56:34

Зозуля попурхала в лікарні..Навішала Саші локшини..І фсьо..Борг відбула..
А тато квочка лален біля ліжка сина й ночувати..Якби лікар не вигнав..
Катя ж...Логічно було б розповісти Саші..Тим більш він перший підняв питання ....Але ж вона боягузка..
Дякую ♥️❤️❤️

Амелі Фльор
12.06.2026, 17:10:26

Оксана Морус, Але вона дуже сильно цінує його довіру

avatar
Ліза
07.06.2026, 18:05:55

Краще сказати про все Саші щоб потім не було проблем через це.

Амелі Фльор
12.06.2026, 17:09:53

Ліза, Але ж страшно

avatar
Оксана Митчик
07.06.2026, 01:09:59

Ой, хочеться аби Катя також була так само відвертою про розмову з Мариною, як і Саша, але, вона може боятися зрадити дружбу… Дуже цікаво, як далі буде) Дякую ❤️

Амелі Фльор
12.06.2026, 17:09:42

Оксана Митчик, Там Саша розумніший трохи)) Але не набагато))

avatar
Наталія Діжурко
06.06.2026, 22:26:35

Ну, Марина ще та артистка. Погорілого театру. Вміє і мізки запудрити, і на нервах пограти. Катя, по доброму, має розповісти все Саші. А він їй також. Але чомусь мені здається, що дівчина промовчить. А, може, і ні. Побачимо, прочитаємо. Що нам авторка скаже.
Дякую за проду і чекаю на продовження!

Амелі Фльор
12.06.2026, 17:09:23

Наталія Діжурко, А як вона грає нам на нервах?!

avatar
Ліза
05.06.2026, 15:42:51

Схоже Марина щось задумала, бо отаке переживання за дітей це зовсім не про неї.

Амелі Фльор
12.06.2026, 17:09:13

Ліза, Про Марину - це суцільний контроль) Всіх)

avatar
Тіна Никитенко
05.06.2026, 00:20:09

Оскара в студію!
Я в ступорі. Який не ступор, но матюкатися тут не можна.

Показати 3 відповіді
Тіна Никитенко
06.06.2026, 08:34:00

Амелі Фльор, Так, ти нормальна садистка :Р
Атвічаю ))))

avatar
Тетяна Авогадро
04.06.2026, 23:55:54

Від таких людей, як Марина, треба тікати якнайдалі! Пффф...
☹️☹️☹️☹️☹️
Дякую! Натхнення!

Показати 2 відповіді
Тетяна Авогадро
05.06.2026, 15:24:02

Амелі Фльор, Це факт!
↯♥︎❣↯❤↯❣♥︎↯

avatar
Оксана Митчик
05.06.2026, 02:14:23

Оце Марина актриса, капець, Голлівуд по ній плаче! Ой, я сподіваюсь, Катя зробить вірний вибір і нарешті вийде з-під «влади» подруги! Дякую ❤️

Амелі Фльор
05.06.2026, 14:57:35

Оксана Митчик, Каті точно вже час прокинутись

avatar
Оксана Морус
04.06.2026, 23:14:38

За Мариною плаче театр..
А Сашко..В чергове повівся на маніпуляції..Здається в миші більше мізків ніж у нього..
Недарма колишня таке витворяє....
А він розвісив вуха..
Дякую ♥️ ❤️ ❤️

Амелі Фльор
05.06.2026, 14:50:09

Оксана Морус, Він хотів повірити у краще

avatar
Світлана Ганчук
04.06.2026, 22:58:58

Ця зміюка? Щирою?!

Амелі Фльор
05.06.2026, 14:49:59

Світлана Ганчук, Ну от тому і найбільша помилка((

Використання файлів Cookie
З метою забезпечення кращого досвіду користувача, ми збираємо та використовуємо файли cookie. Продовжуючи переглядати наш сайт, ви погоджуєтеся на збір і використання файлів cookie.
Детальніше