70 913
Анотація до книги "Няня для боса"
БЕЗКОШТОВНО В ПРОЦЕСІ Службовий роман із босом уже був би помилкою. Закохатися в чоловіка з дітьми й минулим, яке може все зруйнувати, — ще гіршою. Та що, як саме він виявиться тим, поруч із ким уперше хочеться не тікати, а залишитися? Попри те, що він — колишній чоловік найкращої подруги?
заборонені почуттябатько одинакбос і підлегла
“Він - колишній чоловік її подруги. Їй не можна в нього закохуватися, та спокуса велика. Особливо, коли вона стає нянею його дітей. Емоційно, чуттєво та захопливо. Рекомендую. ”
“Чоловік подруги - табу, навіть колишній. А якщо він ще й твій бос? Але правило не працює там , де з'являються почуття і від них не втекти.”
Зміст книги: 57 глав
Останнє оновлення: сьогодні
318 коментарів
Щоб залишити коментар, увійдіть в обліковий запис
Увійти❤️ Вітаю на сторінках історії про дівчину, яка стала полонянкою власних меж моралі. Проте чи варто воно? Чи встоїть вона перед шармом чоловіка? Адже вона стане тою, хто буде з його дітьми весь час...
Щоденні оновлення, зміни графіка публікуються тут
Обережно: в коментарях нижче можуть бути спойлери!
Обов'язково підписуйтесь на мене, обіцяю велику кількість додаткового контенту в блозі. У процесі книга публікується щодня ❤️
Катюша - молодець, так гарно підійшла до «розговорення» Мії, от, вона справжня мама, хоч і не біологічна! І дитина це теж відчуває, тому й довірилась. Ой, Сашко навряд похвалить за здачі, але вміти за себе постояти - це круте вміння! Дякую ❤️
Бідолашна дитина!
☘️✿✨️☀❤️☀✨️✿☘️
Дякую! Натхнення!
Схоже Мія вже починає довіряти Каті раз наважилась їй розповісти про ту таємницю
На відміну від зозулі Катя бачить що з Мрією щось коється..І старається зрозуміти,допомогти..
Адже розуміє дитячі страхи..
Дякую ♥️♥️♥️
Хоч хворий і Діма, але здається що найбільше турботи та підтримки зараз необхідно саме Мії.
Ой, а може Мія грому злякалась? Дитина потребує тепла і обіймів, а ніколи їх не мала… Я теж з Катею згодна, що зараз акцент на Мії, Діма вже на моменті одужання і гарний догляд для нього буде найкращим рішенням, а для доньки потрібна увага, розмови і любов саме зараз, коли її світ руйнується… Дякую ❤️
Катя для дітей виявилась більше мамою ніж та що народила..І щей капостить весь час...І плач Мії,думаю,з цим і пов'язаний..
Не здивуюсь якщо горемати вже щось наговорила ..
Дякую ♥️♥️♥️
Мамуня вже встигла налити помиї у вуха дитині?
❀♡✷✿✷❤✷✿✷♡❀
Дякую! Натхнення!
Ідея звісно заманлива, але чи зможе й чи захоче Саша залишити маленького Діму з ще поки що сторонньою людиною.
Вмієте обнадіяти....
Мама план придумала одразу..
Хитра...А ще ж хоче особисте життя доньки влаштувати..
Я ,як і Катя ,надіюсь що на задньому плані ,малюнку Мії,не вона...А ось монстри насторожують..
Дякую ♥️♥️♥️
Можлмво дійсному краще Діму. Бо Мія ображена так на Сашу й Катю. А тут би вийшло, шо її спекалися, що вона знову не потрібна, бо є Катя.
Пу-пу-пу, щось мій ніс відчуває подвох від Ірини) Ну вона ж Катіна мама, і я тааак сподіваюся, що нічого вона такого не утне, щоб це могло посварити доньку з Сашком, чи утне? Дякую ❤️
Марина з мамусею не дозволять, або будуть всіляко перешкоджати!
☆★✯⭐✯★☆
Дякую! Натхнення!
Спілкування з Мариною чи її мамунею тільки нашкодить Мії!
♥︎❤❣❤❣❤♥︎
Дякую! Натхнення!
Амелі Фльор, О-ох...
❁✿❀❤❀✿❁
Там Марина разом з мамунею зараз будуть цирк показувать! Пффф...
♥︎❤❣❤❣❤♥︎
Дякую! Натхнення!
Амелі Фльор, ↯♥︎❣↯❤↯❣♥︎↯
От же ж!
Яка мамуня - така й доня! Тепер все стало на свої місця!
↯♥︎♡❣♡↯❤↯♡❣♡♥︎↯
Дякую! Натхнення!
Амелі Фльор, ♥︎❣❤❣♥︎
Добре, що все добре закінчилося. Але ж з ким Мію залишити? Гарний варіант - мама Каті. Але ж як Саша дізнається про той дзвінок? То що буде? Чи не дізнається?
Дякую за проду і чекаю на продовження!
Наталія Діжурко, Може не дізнається?
♥️
Олеся Пп, Дякую!
Розділ 28. Тут не просто нехороші слова про маму Каті! Та як так можна було!!!
Наталія Діжурко, Хотіла як краще(
Нуууу теоретично з мамою Каті, но мабуть, щоб точно Саша зрозумів, шо Марина їм не родичка, то треба з нею. Надіюсь, що Мія не критично постраждає при такій мамці
Тіна Никитенко, Хто знає, чи не є вже наслідків...
Непростий вибір постав перед Сашею, але думаю що разом з Катею вони знайдуть на кого можна залишати Мію.
Ліза, Теж думаю, що вигадають щось)
Щось поки Ірини «допомога» не вилізла назовні, але Мію точно не варто з Мариною лишати! Але ж з ким тоді?.. В мене, крім адекватного Володимира, взагалі немає нікого на прикметі, ха-ха) Дякую ❤️
Оксана Митчик, Володимир не візьме до себе дитину)) Він ж водій, а не няня))
Прки що Ірина врятована .Бо проявити таке самоуправство .Знехтувати життям і здоров'ям дитини .
Добре що Саша не знає про це .
Але ,якщо вже і залишати Мію,то напевне з нею. Хоч доглянута дитина буде,надіюсь..
Дякую ❤️♥️♥️
Оксана Морус, Ну, Ірина Вікторівна - добра мати... Просто надто активна
Бліііін це о ж буде, як Саша до лікарні прибуде. Малого шкода. Дитина ще і в такі моменти варто, щоб поряд була близька людина :ʼ(
Тіна Никитенко, Це правда. Краще б не чекав дзвінка лікаря, а відразу їхав на шосту
Спокій...Саме його відчуває поряд з Катьою Саша..
Тільки чи довго це триватиме..
І як має пояснити Ірина свій вчинок.
Сама ж мати .І так підставити доньку.
Дякую ❤️❤️♥️
Оксана Морус, Що хотіла як краще(
Ой, ну Саша відреагував дуже адекватно, що Катя заснула, але ж він ще не знає про «допомогу» з прийнятим дзвінком. Квасуня дуже засмутиться, коли теж дізнається про мамин вчинок… Дякую ❤️
Оксана Митчик, Ооо, це точно. Так він не звинувачує, але...
А останнє Ірина Вікторівна дарма зробила, бо коли Саша з Катею прокинуться будуть хвилюватись чому ніхто не подзвонив й через це можуть виникнути деякі непорозуміння з лікарем.
Ліза, Все може бути...
Ну капець… Наче відро холодної води! Навіщо вона це зробила? Ірина Вікторівна тепер підставила свою доньку, а не допомогла їй. Саша заради дитини готовий на все, а, виходить, провтик саме по лікарні і стану Діми. Я в шоці з Катіної мами. Називається, зробила ведмежу послугу… Дякую ❤️
Оксана Митчик, Вона хотіла, щоб час більше разом провели) Думаю, в цьому справа
Жестяка. Явно ця витівка не покращить стосунки Каті і Саши, я би сказала, що навіть зіпсує.
Тіна Никитенко, Ну, зате поспали разом))
Хочеться сказати:дурна баба...
Не дивно як би так учинила мати Марини .Обидві вітряні,інфантильні..
Але Ірина .Та підставити Катю .
Каааааапець..
Дякую ❤️❤️♥️
Оксана Морус, Хотіла як краще
Дуже сподіваюся, що слова "Марина - подруга" теж скоро перестануть існувати...
Вона вже молодець, що змогла розповісти!
✷❤️☀☀️☀❤️✷
Дякую! Натхнення!
Амелі Фльор, ☘️✿✨️☀❤️☀✨️✿☘️
Дуже сподіваюся, що вона все ж таки розповість, бо негоже так починати стосунки...
✿☘️☀❤️☀☘️✿
Дякую! Натхнення!
Амелі Фльор, ☺️☹️☺️☹️☺️☹️☺️
Сказати варто, бо Марина обов'язково використає все проти неї!
☀❤️☀❤☀❤️☀❤☀❤️☀
Дякую! Натхнення!
Амелі Фльор, В ній я точно не сумніваюсь! Капості - це її друга натура!
↯♥︎❣↯❤↯❣♥︎↯
Оп-па-па, аплодую стоячи сміливості нашої Каті) Правильно мислить вона: яка ж відтак Марина подруга? Саша тягнеться до Каті, вона до нього, тому чому б не спробувати «нас») Дякую ❤️
Оксана Митчик, Тим паче, що Мія вже начебто в курсі))
Це ще не дорослішання..Але добре що сказала...Бо я вже й не вірила в неї..
Така полохана..Сашко кепкує....Перевіряє..
І правильно сказав про "подругу"..
Тому що тут вже зовсім інше...
Дякую ♥️♥️♥️
Оксана Морус, Це вже перший поштовх! Далі мають же очі відкритись на Марину
Хоч щось і це вже добре для початку, а там далі може Катя й сміливіше стане і не дозволятиме вже так Марині поводитись з нею.
Ліза, Теж так думаю. Їй треба повірити в себе
Ой, Сашо, Сашо. Починати «нас» чудово, але й з колишньою треба буде розібратися. Навряд чи вона зі своєю мамашею дасть вам спокій
Тіна Никитенко, Мамаша особливо!! Ух, дратує мене. Марина хоча б очевидна і логічна. А ця мамзель просто всіма сторонами грається((
До гоню пропуски. Ой, Сашо. Це гучно сказано. Ну як спілкувався з Мариною. Так лапшу на вуха приймав.
Тіна Никитенко, Любить пасту їсти)))
Я гадаю, Марині Катя точно не буде доповідати про Сашу, але от, мабуть, про розмову все ж варто було розповісти, щоб якщо і починати щось про «нас», то з чесності, правди і довіри. Саша приємно збентежив) Дякую ❤️
Оксана Митчик, Довіра для Каті цінніша))
Правильно Катю...Саші не зізнавайся про розмову з його колишньою..Про зміст..
Але не забудь тій розказувати все ....
Як же ж ,подруга дозволила спати з своїм колишнім чоловіком ...
Ох і дурепа Катя...Ніби й доросла .
А як той заяць. Полохається...
Дякую ♥️❤️❤️
Оксана Морус, Ну не вірить вона, що Марина погана))
Зозуля попурхала в лікарні..Навішала Саші локшини..І фсьо..Борг відбула..
А тато квочка лален біля ліжка сина й ночувати..Якби лікар не вигнав..
Катя ж...Логічно було б розповісти Саші..Тим більш він перший підняв питання ....Але ж вона боягузка..
Дякую ♥️❤️❤️
Оксана Морус, Але вона дуже сильно цінує його довіру
Краще сказати про все Саші щоб потім не було проблем через це.
Ліза, Але ж страшно
Ой, хочеться аби Катя також була так само відвертою про розмову з Мариною, як і Саша, але, вона може боятися зрадити дружбу… Дуже цікаво, як далі буде) Дякую ❤️
Оксана Митчик, Там Саша розумніший трохи)) Але не набагато))
Ну, Марина ще та артистка. Погорілого театру. Вміє і мізки запудрити, і на нервах пограти. Катя, по доброму, має розповісти все Саші. А він їй також. Але чомусь мені здається, що дівчина промовчить. А, може, і ні. Побачимо, прочитаємо. Що нам авторка скаже.
Дякую за проду і чекаю на продовження!
Наталія Діжурко, А як вона грає нам на нервах?!
Схоже Марина щось задумала, бо отаке переживання за дітей це зовсім не про неї.
Ліза, Про Марину - це суцільний контроль) Всіх)
Оскара в студію!
Я в ступорі. Який не ступор, но матюкатися тут не можна.
Амелі Фльор, Так, ти нормальна садистка :Р
Атвічаю ))))
Від таких людей, як Марина, треба тікати якнайдалі! Пффф...
☹️☹️☹️☹️☹️
Дякую! Натхнення!
Амелі Фльор, Це факт!
↯♥︎❣↯❤↯❣♥︎↯
Оце Марина актриса, капець, Голлівуд по ній плаче! Ой, я сподіваюсь, Катя зробить вірний вибір і нарешті вийде з-під «влади» подруги! Дякую ❤️
Оксана Митчик, Каті точно вже час прокинутись
За Мариною плаче театр..
А Сашко..В чергове повівся на маніпуляції..Здається в миші більше мізків ніж у нього..
Недарма колишня таке витворяє....
А він розвісив вуха..
Дякую ♥️ ❤️ ❤️
Оксана Морус, Він хотів повірити у краще
Ця зміюка? Щирою?!
Світлана Ганчук, Ну от тому і найбільша помилка((
Видалення коментаря
Ви дійсно хочете видалити повідомлення?
Видалити СкасуватиКоментар буде видалено назавжди.
Блокування коментування
Ви дійсно хочете заборонити можливість коментування?
Заборонити Скасувати