38 752
“Сваха”
Анотація до книги "Я і мій привид"
Піфія в шлюбному агентстві — уже звучить як непогана ідея.
А от чоловічий дух у магічному кристалі, який знає твоє ім’я, — це вже щось новеньке.
Василина просто хотіла спокійно попрацювати, поки власниця агентства у весільній подорожі. Без темних пророцтв, без пригод і без сюрпризів із потойбіччя. Але, як відомо, жоден план не переживає першої зустрічі з магією.
Дух не поспішає пояснювати, хто він такий і чому з’явився саме тут, зате має власну думку щодо подій, деяких знайомих і самої Василини. Тож замість звичних шлюбних справ на неї чекають дивні розслідування, небажані спогади з академічних часів і підозра, що її життя знову стало значно цікавішим.
Гумористичне фентезі про магію, незручні таємниці й ситуації, коли навіть духи лізуть не в свої справи — і роблять це з характером.
А от чоловічий дух у магічному кристалі, який знає твоє ім’я, — це вже щось новеньке.
Василина просто хотіла спокійно попрацювати, поки власниця агентства у весільній подорожі. Без темних пророцтв, без пригод і без сюрпризів із потойбіччя. Але, як відомо, жоден план не переживає першої зустрічі з магією.
Дух не поспішає пояснювати, хто він такий і чому з’явився саме тут, зате має власну думку щодо подій, деяких знайомих і самої Василини. Тож замість звичних шлюбних справ на неї чекають дивні розслідування, небажані спогади з академічних часів і підозра, що її життя знову стало значно цікавішим.
Гумористичне фентезі про магію, незручні таємниці й ситуації, коли навіть духи лізуть не в свої справи — і роблять це з характером.
магічна академіягуморзачаровані серця
“Колишня студентка Академії магії зустрічає духа чоловіка, що нічого не пам’ятає, але дивно знає її. Минуле та таємниці переплітаються, і події з минулого втручаються в її теперішнє життя.”
“Вона - Піфія, він - той хто її бачить навіть будучи духом. Таємниця його імені, проходить крізь Магічну академію, рід некромантів і пам'ять, яку втрачено. Чи зможе Василина її розкрити попри відчутну небезпеку? ”
Зміст книги: 91 глава
251 коментар
Щоб залишити коментар, увійдіть в обліковий запис
УвійтиЦя історія - друга книга після подій у книзі "Сваха під прикриттям", але її можна читати окремо. Книга завершена ❤️ Я дуже вдячна всім читачам й сподіваюсь, що історія про Василину також знайде шлях до ваших сердець, як вже зробила Геля (якщо ви ще не знайомі з нею, то завитайте у першу книгу серії.
Ефектний Адріан на полігоні)) щось задумав здається
Неба Крайчик, Ну тільки вчиться )
Ох, шкода що Василина не змогла на себе поважати.. сумно трішки
Неба Крайчик, Ой хто там дуже мудрий о 17 років
То він іще й уважно спостерігає?
Неба Крайчик, Я оглянувся подивитися, чи оглянулася вона, щоб подивитися чи подивився я
Що це за такий підкат, цікавий у того Адріана?
Неба Крайчик, Ну такий собі ))
Я теж почитаю! Забрав до бібліотеки.❤️❤️❤️
Віталій Козаченко, Радію )) Ви то 100% всі пасхалочки відмітити ))
Новий викладач рунології, хм)) може це наш дух, от тепер всіх підозрюю
Неба Крайчик, ❤️❤️❤️
Кльові навчання, майже вийшло вбити усіх в радіусі 5 метрів.
Неба Крайчик, Ось такі зілля =))
Ох а ось і ще один викладач кудись зник, як так що нікому не було цікаво? Можливо не підійшов академії
Неба Крайчик, Ну студентам не розповіли )
Як круто що Аглая дала роботу на літо Васьці, і це мабуть дуже допоможе дівчинці
Неба Крайчик, Ось так гарно, коли є хтось, хто допомагає =)
Ой-ой, якось я не задумувалася, що в магів може бути нещасливе життя. Шкода Василину, що в дитинстві саме вона думала, як одягти на нагодувати менших сестер((
Лана Жулінська, Дякую за коментар!
суперський урок на полігоні для нахаб, і викладач теж здається класний
Неба Крайчик, Він був потрібен ))
Нова сусідка, Лісса цікавенька, але трішки небезпечна, як на мене. сподіваюсь вона нікого не спалить
Неба Крайчик, Сподіваюсь =))
Натхнення, успіхів і дуже багато вдячних читачів
Ава Роуз, Дякую ❤️❤️❤️
Мені все більше здається, що наш привид був через новоприбулих викладачів)
Юля Голуб, Все може бути ❤️
Якась моторошна ця Кайла, трішки)) але цікава по своєму.
Неба Крайчик, Ну коли дома не зовсім живі слуги... Ко всілякому звикнеш ))
О новий викладач, цікаво, це після приїду принца ще поназначали навчань студентам, бо виглядає так, ніби ректор теж не зовсім чистий на руку.
Неба Крайчик, Та 100% =)
Охохо здається цей новенький викладач не простий хлопець, в такому віці викладати, ще й кілька дисциплін...
Неба Крайчик, Так новенькі викладачі ой не прості хлопці ))
Боже, так шкода Гелю, бідна дівчинка...
Анна Лінн, але ж вона намагалась!
О, виявляється що Геля з принцом пересікались і раніше! Класно впізнавати героїв про яких уже читав, дякую вам ❤️
Неба Крайчик, Тільки Геля його не пам'ятає =))
Як цікаво, виявляється є ідеальні студенти! Це круто
Анна Лінн, І не кажіть, а так можна було?)))
і така мила подорож і знайомство з бабусею Гелі! Супер, щиро дякую вам за книжечку, чекатиму продовження з нетерпінням
Неба Крайчик, Дякую ❤️❤️❤️
ООО, це точно змова аптекарів і архітекторів. ахахах, божє чогось регочу, як уявлю цю картину.
Неба Крайчик, Там 100% є окрема лавка на розі!
дружба це не лише цінне хутро! вмерла))
Неба Крайчик, А ще й ...!
О, екскурс в минуле буде?)
Лана Жулінська, Так =)
Цікаво було побачити знайомство Василини з Гелею❤️
Анна Лір, Так =) Кожен при своєму )
Цікаві сценки з життя абітурієнтів і студентів розігруються у їдальні)) Дух аж поностальгував ))
Анна Лір, ❤️❤️❤️
Ахахах, чудовий кульбіт, вийшов у того Андріана)))
Неба Крайчик, Майбутній бойовий маг
Ого, ото хлопець, добре що Василина змогла таке передбачити!
Неба Крайчик, А - активізація )
Ох, так шкода дівчат, ще той скнара.. але Василина молодчинка, бойова дівчинка
Неба Крайчик, Хочеш жити вмій крутитися )
Мені сподобалось. Цікаво, що буде далі? Чекаю продовження.
Ганна Чорна, Дякую! Намагаюся зберегти темп оновлень кожен день )
Вау, спогади Василини це щось, брамник то підозрюю той що драконом нарекли?
Анна Лінн, Точно!))
Хлопчик дивився... Боже, за що?))))
Анна Лінн, Це точно))
С Неля була дуже мініатюрною виявляється)) класно прочитати щось про героїв з попередньої книги ❤️
Анна Лінн, Геля* класно!
Тааак, мама ще та Піфія була, раз дозволила даху шубовстьнути на голови..
Неба Крайчик, Та вона там не дуже - більше дивна )
Так, мабуть весело згадувати свої перші кроки, коли ти ще не розумієш чим усе завершиться, навіть нотка світлого суму проскочила поряд. Дякую
Неба Крайчик, Ну ось ми трохи й згадаємо минуле.
Ахахах, голодні батьків в їдальні))) чогось сміюсь уявляючи цю картину.
Неба Крайчик, Та може хто зекономити вирішив ))
Десять імен це вже щось, для початку
Неба Крайчик, Забагато праці
Ух, якщо є де сховатися це вже великий плюс
Неба Крайчик, Будинок великий )
Ну нічого собі місце для пліток, скільки корисної інформації отримала Василина за кілька хвилин
Неба Крайчик, Треба знати де стояти )
Ну Василина прямо майстер збирати інформацію) Скільки корисного можна підслухати в Академії))
Анна Лір, Головне ще з астралу позбірати )
Скільки імен навколо: одні знайомі, деякі неприємні, як же знайти відповіді?..
Лана Жулінська, Будемо згадувати )
Як їм пощастило із днем відкритих дверей)
Лана Жулінська, ❤️❤️❤️
Ну от і що, що бувша студентка, це що привід розпускати руки усіляким драконам? А от консерваторія, та що з консервами, це вже цікаво!
Неба Крайчик, Та він на все тягне. Головне щоб далі. Ну хоча б хабарь.
Цікава історія, додав собі до читанки ❤️
Кіт Анатолій, Ласкаво просимо ❤️❤️❤️
День відкритих дверей настав дуже вчасно))
Схоже, що наш дух аж надто тобре знає розташування кабінетів Академії та звички викладачів...
Анна Лір, Як замовляли )
Доволі серйозні новини у Василини для привида, здається це переростає у щось таємне, та небезпечне. Ще й ці пошуки дружини для клієнта, все наштовхує на цікаві думки щодо академії, і того що там відбувається
Неба Крайчик, Дякую за коментар!
Карти розкрили багато корисного. Отже, скоріш за все, тіло цього духа не ушкоджене і просто десь сховане, і є можливість туди повернутися...
Анна Лір, Дякую за коментар!
Так, щось небезпечне в академії, здається таки має бути інакше як би привид став собою, але думаю там якась таємниця, і щось цікавеньке все ж знайде Василина
Анна Лінн, Ехехей, почитаємо, почекаємо!
От цікаво все ж кристал таки має відношення до некромантів, і оці натяки привида про це, і про дар відмінний від інших. Можливо він справді з тієї родини. Хм.. треба думати
Анна Лінн, Так, дуже цікаво хто ж це
То дух — біда ворона? Йому було некомфортно.
Лана Жулінська, Якщо саме так
Видалення коментаря
Ви дійсно хочете видалити повідомлення?
Видалити СкасуватиКоментар буде видалено назавжди.
Блокування коментування
Ви дійсно хочете заборонити можливість коментування?
Заборонити Скасувати