133 267
Анотація до книги "Істеричка для боса "
Бос змушений терпіти цю ходячу токсичну істерику на шпильках, щоб виграти парі й не втратити свої акції. Вона приходить до його компанії й одразу перевертає все з ніг на голову. Офіс перетворюється на поле бою, а між нестерпною асистенткою і босом зароджується хімія, що іскрить.
(Романтична комедія)
(Романтична комедія)
вперта героїнявід ненависті до коханнябос і підлегла
“Красунчик-бос терпить нестерпну асистентку лише заради парі та власних акцій. Та замість слухняності отримує хаос, виклики й іскри, що спалахують між ними сильніше за офісні скандали. Хто переможе — амбіції чи хімія?”
“Він не може її звільнити, бо програє парі. І тепер ця істеричка псує йому нерви своїм нестерпним характером. Він скрегоче зубами через неї, але не зізнається, що ця токсичка зачепила його”
Зміст книги: 97 глав
639 коментарів
Щоб залишити коментар, увійдіть в обліковий запис
УвійтиВітаю любі читачі!❤️❤️❤️
Додавайте у бібліотечку сідайте зручніше — буде весело)))
ОНОВЛЕННЯ ЩОДНЯ!!!
Чому це Руслан такий засмучений? Я вже починаю хвилюватись
Ого. Про Соню і Руслана вже почали пліткувати на роботі. Цікаво, що ж буде далі.
Оце Соня наробила справ на кухні. руслав точно був в щоці, коли побачив це)
Як добре , коли поруч є людина , яка любить і терпить тебе справжню. Коли не треба прикидатися , коли не треба показувати голки ... Дякую
Marisha Gerasimenko, Ех так...)))) Добре що Рус та Соня знайшли одне одного))) Дуже дякую ❤️❤️❤️
Схоже, що у Руслана і Соні зараз буде гаряче. А гриль може і почекати)
Сана, Треба спочатку втішити а потім вже і грилем зайнятися)))
Добре, що Соня допомогла Руслану обробити рани. Може ще й смаженими ковбасками пригостить
Сана, Пригостить))) недарма ж вона в магазин за ними ходила)))
Коли дівчина хоче щоб її сприймали як фахівця своєї справи то ненароком може стати страшним кошмаром для усього колективу і шефа , а від таких позбавляються . Тож коли наша дівчинка прийшла влаштовуватись на нове місце праці її колишній шеф дав їй негативну рекомендацію , та волею випадку молоді люди засперечалися , а суперечка призвела до парі . Чи витримає новий бос нашу скалку? Дякую.
lanachak, Треба уважніше ставитися до таких штук як парі)) а от чи витримає бос це вже читачі дізнаються з книги)) неймовірно Дякую за коментар ❤️❤️❤️
Коли починала читати, була впевнена, що Руслан довго не витримає, реально йому співчувала... Але ж фінал щасливий!
Світлана Ганчук, Все-таки вони обидва прийшли певну трансформацію І до того ж виявилося що вони таки підходять одне одному)))
Добре, що Соня вирішила влаштувати сюрприз Руслану і приїхала до нього додому. Сподіваюсь, що вона йому допоможе
Сана, Дуже дякую за коментар ❤️❤️❤️
Який жах! Хто це напав на Руслана і побив його? І чому це сталося саме сьогодні?
Сана, Про це дізнаємося незабаром, дякую ❤️❤️❤️
Наша злісна колючка стала хорошою сховала свої голки , свої шипи , закохалася допомогла Руслана викрити злодіїв відновити бізнес
Marinela Tomasciuc, Соні тепер зовсім не треба колотися бо поруч є Русланчик)) дякую за коментар ❤️❤️❤️
Соня молодчинка, що підтримала Руслана після їхнього невдалого походу в кафе.
Сана, Вона взагалі ніколи старається не впадати у відчай) бойова!
Цікава анотація! ⭐️
Ася Кас, Щиро дякую ❤️❤️❤️
Яка весела історія. героїня - просто бомба.
Юлія Гирина, Рада що вам сподобалось ❤️❤️❤️
Руслан уклав парі і погодився взяти на роботу Соню. Вона почала дратувати його відразу тим, що сказала як до неї звертатись і пояснила чому приходить раніше на роботу.
Катя, Дякую вам за коментар ❤️❤️❤️
Добре, що Руслан і Соня побачити ту капосну парочку в кафе. Але погано, що вони так і не змоглизрозуміти, хто це
Сана, Але вони тепер підуть іншим шляхом))
Парі,спір в деякий випадках і корисний....як у випадку Соні та Руслана...
Ніна Михайловська- Спичак, Так, їм цей спір пішов на користь)) дякую ❤️❤️❤️
Неймовірна книга.спочатку Соня трохи дратувала, вона дійсно була нестерпною, зате тепер у них з Русланом усе чудово. Він виявився дуже терплячим;))
Єва Томаш, Дуже вам дякую і неймовірно рада що історія вам сподобалася ❤️❤️❤️
Соня нарешті знайшла свою людину. Тепер він сам у всьому розбереться, а їй уже не потрібно влаштовувати постійні істерики. Дуже рада, що вона змінилася, Руслана більше не дратує. Така слухняна стала)
Дуже цікава історія, весела й така затишна☺️ Дякую❤️
Світлана Бонд, Дякую за таку увагу до книги та за оцінку героям ❤️❤️❤️ рада що історія сподобалася
Боже, як круто!!! Розіграш вийшов з-під контролю)) Пожартувати вона хотіла, ага.
Тихенько радію яскраво-зеленому волоссю Андрія☺️☺️
Єва Томаш, Дуже потішив ваш коментар)))
У цьому й полягає помилка злочинців. Вони проговорюють свої задуми в такий момент. І про це не треба було розповідати... Тобто можна було б це зробити на допиті, а вони так Руслану все викласти… самі себе й видали.
Єва Томаш, Але ж якщо злочинці не будуть розповідати про свої плани то читач ніколи про них і не дізнається)))
Щиро дякую за таку веселу, романтичну історію. Всю книжку реготала. Але все ж кохання перемогло. Дуже цікавий і несподіваний фінал. Дуже круто. Ще раз дякую за вашу творчість. Успіхів і натхнення у новинках!
Elli dil, Мені неймовірно приємно, дякую вам ❤️❤️❤️
Дуже милий епілог)) А головне — зміни, які відбулися в житті Соні та й у ній самій)) Руслан і справді добре на неї вплинув))
Дякую авторці за чудову книгу(*^^*)
За гумор і бомбезний сюжет)) За емоції, які подарувало читання цієї історії(^.^)
Бажаю вам натхнення на нові книги й вдячних читачів( ^∀^)
Дана Банні, Щиро дякую за такий захопливий відгук, за увагу до книги та героїв ❤️❤️❤️
Головна героїня цієї історії - дуже впевнена в собі дівчина - запальничка. Не треба було босу дурні парі заключати, не мав би клопоту...
Світлана Ганчук, Але справа вже зроблена тому як то кажуть після бою кулаками не машуть))))
Вітаю з завершенням цією чудової і вибухової історрії. Дякую за гумор і веселі моменти. Ця історія подарувала купу чудових емоцій. Про зелену голову Андрія і піраній не забуду ніколи! Дякую за крутецьку історію.
Наталья Храпакова, Мені неймовірно приємно читати такий чудовий та крутий відгук від вас ❤️❤️❤️ щиро дякую вам за таку увагу до книги ❤️❤️❤️
Соня вже сама не проти такого боса, дякую цікаво дуже))
Солодка черешенька, Дякую за коментар ❤️❤️❤️
Дякую за щасливий фінал, за подаровані емоції та задоволення! Натхнення на нові історії!
Светлана, Дякую за те що були з героями та приділили увагу)) окремо дякую за класнючі коментарі))) Бажаю вам щастя радості та всього найкращого ❤️❤️❤️
Вітаю з завершенням книги..
Це було незабутньо .Було дууууже емоційно. .І дууууже класно..
Книга подарувала шквал емоцій..
Дякуууую ♥️♥️♥️
Оксана Морус, Неймовірно вам дякую за такі ж самі незабутні та емоційні коментарі)) дякую вам за увагу до книги, Бажаю вам щастя та радості ❤️❤️❤️
От люблять ті мужчинчики тішити своє его і укладати парі , та коли ти собі за асестентку береш скалку в дупі , тільки страх втратити акції втримує тебе від непоправного))) , бо чомусь все частіше хочеться придушити свою асистентку і не тільки шефу , а й всьому офісу. Та чи зможе Соня стати незамінною? Дякую
lanachak, Чоловіки іноді як діти)) ще й на такі чудернацькі речі можуть сперечатися))) але тепер доведеться відповідати за свої слова і терпіти нашу історичку))) Дуже дякую за смішний та класний коментар ❤️❤️❤️
Добре, що Руслан домовився в кафе, щоб їм показали відео з камер. Але чи зможуть вони з Сонею когось там впізнати?
Сана, Може І дізнаюся щось А може і не побачать... Дякую ❤️❤️❤️
Настя паскуда, я так і знала, що вона то зробить, але правильно Соня їй відповіла, нічого, оце бути такою незграбою, буде знати. Дякую ❤️
Солодка черешенька, Аби тільки ще Настя на цьому зупинилася)))
Спортзал з босом, а він ще тренер, це ж крутяк))
Солодка черешенька, Дякую за коментар ❤️❤️❤️
Неважливо чи буде колючка чи бос. Головне, що вони разом пройшли всі випробовування й відкрилися одне одному)) А ось Андрію пощастило менше. Мало того, що машину профітькав так ще й став тотал грін)))
Дана Банні, Буде Андрію урок як заключати всякі парі сумнівні))) дякую ❤️❤️❤️
Ой, а я навіть і забула про парі між Русланом і Андрієм. Про зелене волосся і про Ламбу. Програв, так програв. Парі - то святе. Умови потрібно виконувати. Зате тепер у Соні буду дика машинка, як подарунок на весілля. Дякую
Наталья Храпакова, Напевно не Ви одна забули про парі))) але Хто я така що про нього не нагадати?))) буде Андрій тепер ходити зелений і без ламби) дуже вам дякую за коментар ❤️❤️❤️
Андрій,надіюсь,отримав урок на все життя ...
Але визнавати свої помилки ...Треба
мати мужність..
Зате наші закохані щасливі ...
Дякую ❤️❤️♥️
Оксана Морус, Буде Андрій ходити зелений і думати над тим як заключати отакі парі)) дуже вам дякую за коментар ❤️❤️❤️
Соня думала пожартувати з Руслана, та.... Сталося те, чого не гадалося. Тест "пожартував " з Соні... Вони вагітні і у них буде маленька колючка чи може бос. Руслан на сьомому небі від щастя. Дякую
Наталья Храпакова, Соня сама не очікувала що жарт перетвориться на реальність))) дякую ❤️❤️❤️
Через парі наш герой взяв на роботу дуже істеричну дівчину яка наведе у нього лад вони поступово ладять між собою але появилося якийсь запис про їхне парі що остаточно посварило їх
Marinela Tomasciuc, Дякую за коментар ❤️❤️❤️
Гарний мав бути жарт. Соня на що надіялась..
Але реальність перевершила
очікування..
Он Рус який радий..
Дякую ❤️ ♥️ ♥️
Оксана Морус, Хотіла пожартувати над Русланом але ж доля сама над нею пожартувала)) Дуже дякую ❤️❤️❤️
Ранкова кава в ліжко - це дуже романтично. Цікаво чи зможуть Соня і Руслан дізнатись більше про ту парочку в кафе?
Сана, Можливо щось і дізнаються))))
А й правда, вона стала ніжною орхідеєю)) Все тому, що поруч був такий чуйний Руслан)) Дякую за милий і ніжний розділ
( ^∀^)
Дана Банні, Руслан і справді дуже гарний чоловік)) дякую ❤️❤️❤️
Нарешті після всіз негараздів у житті і бізнесі Руслана почалося все налагоджуватися. То тепер можна і відпочити разом с Сонею. Колючкою, яка в лагідних руках Руслана перетворилася на ніжну орхідею. Дякую
Наталья Храпакова, Вона стала такою собі ніжною орхідейкою з родзинкою)) Дуже дякую за коментар ❤️❤️❤️
Мені здається, що сроки, отримані Кариною та її спільниками не достатні, бо шкоди вони натворили багато... Особливо злив особистих даних клієнтів. Одне добре, що цей кошмар скінчився... Руслан з Сонею потроху оговтуються від шоку... Руслану пощастило, що випадок та парі з Андрієм привели Соню в компанію, що вона була поруч з ним у важкий період... Він оцінив свою колючку, її вірність. Дякую! Чекаю продовження
Светлана, Можливо і справді строки недостатні, але будемо сподіватись Що їм це піде на користь і вони виправляться. А наша колючка із босом житимуть разом довго і щасливо))) дуже вам дякую за класні коментарі ❤️❤️❤️
Ох ти йой..Прекрасною орхідею..
Як красиво Рус думає про Соню..
Він в ній знайшов свою половинку.
Часом колючу..Але більше ніжну і таку всю його..
Дякую ❤️♥️❤️
Оксана Морус, Він думає що колючки які залишилися в ній стали навіть якоюсь її родзинкою)) Дуже дякую ❤️❤️❤️
Так і треба тій Карині з її спільниками. Навіть мало. А Руслан із Сонею заслужили на щастя)) Чого я їм і бажаю)))
Дана Банні, Реально щось це я мало прописала їм))
Класно ранок почався у Соні та Руслана) Вони обох такі милі)
Сана, Дякую ❤️❤️❤️
Карина ще й погрожує! Мало отримала! Вони взалагі, як на мене, ще легко відбулися. Але добре, що нарешті всі скінчилося. Більше не буде нервів і переживань. Зате Руслан і колючка Соня знайшли своє щастя. Вони дійсно гарна команда і на роботі і в житті. Дякую.
Наталья Храпакова, Може нашим злочинцям це на користь піде. А Соня з русаном справді класно друг друга доповнюють і співпрацюють разом)) Дуже дякую ❤️❤️❤️
Як на мене то це ще м'який вирок ..Треба було б більший і зону суворого режиму..
Руслан правий..Його вини немає .
Невже ця прости господи Надіялась що він заплющуватиме на все очі і житиме з нею..
Чого не вистачало...
Зате тепер Руслан зустрів свою злючку..Кохану,розуміючи..
Дякую ♥️♥️♥️
Оксана Морус, Вона думає лише про те що він зламав їй життя та її мрії, А про те що вона сама все зруйнувала не думає. Ще й руслану чуть не спохабила все. Добре що поряд із ним в цей час була Соня. Дуже дякую за класні коментарі ❤️❤️❤️
Добре, що порішали їх)) В хорошому сенсі. А тепер відпочинок, бо й так стільки нервів пішло, що жах(
Дана Банні, Понервували вони за цей час знатно))
Так, вірно, сьогодні, потрібно просто відпочити, а завтра буде день і буде розбір польотів! Як тепер все врятувати??? Дякую, сонечко)))
Наталія Силенко, Дякую вам за увагу до книги ❤️❤️❤️
А Соня не розгубилася, швиденько визвала поліцію, і пов'язали зловмисників на гарячому. А тепер можна і розслабитись, а про все інше, то завтра подумаємо... Дякую
Наталья Храпакова, Добре що поліція ще їх за компанію не пов'язала)) Дуже дякую ❤️❤️❤️
Видалення коментаря
Ви дійсно хочете видалити повідомлення?
Видалити СкасуватиКоментар буде видалено назавжди.
Блокування коментування
Ви дійсно хочете заборонити можливість коментування?
Заборонити Скасувати