21 105
Анотація до книги "Вітер та магія"
Маги брешуть. Церква мовчить.
Світ тримається на таємниці катаклізму.
Алія все життя ховалася від власної сили.
Але коли її знаходять Шукачі, вибору більше немає.
Тепер, щоб вижити, їй доведеться навчитися керувати тим, що може знищити її саму.
І дізнатися правду, за яку вбивають.
Бо якщо маги й церква мовчать — значить, хтось дуже не хоче, щоб ця правда вийшла назовні.
Світ тримається на таємниці катаклізму.
Алія все життя ховалася від власної сили.
Але коли її знаходять Шукачі, вибору більше немає.
Тепер, щоб вижити, їй доведеться навчитися керувати тим, що може знищити її саму.
І дізнатися правду, за яку вбивають.
Бо якщо маги й церква мовчать — значить, хтось дуже не хоче, щоб ця правда вийшла назовні.
пригодимагiячорні первоцвіти
“Людина, яка зустріла вітер, або вмирає, або змінюється назавжди. Вони – шукачі аномалій і ефіру. Їх наймають задля порятунку і у справах, де не всі зможуть вижити. А вона чує магію. І її шукають ті, хто керує цим хаосом.”
“Пригодницька історія про Кайла й його батька-Шукачів та Алію — Чуючу, що чує вітер ефіру. Вони вирушають у небезпечну подорож, де магія кличе, а таємниці минулого не відпускають.”
Зміст книги: 62 глави
251 коментар
Щоб залишити коментар, увійдіть в обліковий запис
УвійтиКнига безплатна. Існує озвучка на ютубі.
Чудово, ще сам привів її телепень
Неба Крайчик, Є таке )
О, кайл і справді хвилюється за Алію, та ще й ці моторошні в'язні
Неба Крайчик, ❤️❤️❤️
А ось і перше спільне замовлення! Цікаво, цікаво…
Тетяна Губоній, Гроші? +)
Ледь зупинилась на одинадцятому розділі. Автор описує доволі цікавий світ. Вітер, пісок і магія. І вітер тут просто рух чи коливання повітря, а ще один окремий персонаж і рушій сюжету))) Ну мене справді вразила ця система магії) Особисто я ще такого не зустрічала. Шукачі, як і дівчина точно мають купу секретів. А саме навіщо їм дівчина? Точно не для того, щоб грошики заробляти. Хоча це теж їм не завадить.
Катерина Винокурова, Дякую вам. Подивимося =)
А от і "гроші" — усе, як ви казали ))
Тетяна Губоній, =))
Ох, Рей зрозумів що між Алією і хлопцем щось зароджується.
Неба Крайчик, ❤️❤️❤️
От ти диви, ще перевірки йому подавай. А чи безпечно це для неї?
Неба Крайчик, Не думаю )
Як поетично: "вітер народжує хижаків"...
Тетяна Губоній, ❤️❤️❤️
Ух! Там, де у вітру є мешканці, безпечно бути не може…
Тетяна Губоній, Так =)
Магія, здається Алія вже краще розуміє що це таке
Неба Крайчик, Сподіваюсь =)
Яка величезна різниця між у центрі та всередині!!
Тетяна Губоній, ❤️
Спогади про церкву не дуже приємні для Аліі
Неба Крайчик, Є таке.
Щось Рей приховує хоча й не до кінця зрозуміло що саме
Неба Крайчик, Та все щось приховує =))
Ой, яка цікава тваринка з’явилась на шляху… щось підказує, що не просто так.
Тетяна Губоній, Треба =)
Це ж буде справжній фаміліар! До речі, нагадав мені сина: “їжа!”
Тетяна Губоній, Та, ще буде "гроші" - тому 100% дитину нагадує ))
Цікаво ким є Рей насправді, і чому на нього відреагував циц. Маг, але що з ним не так
Неба Крайчик, Далі буде =)
Ну от і зустрілися… причому так, ніби так і мало бути — наче давні знайомі. Цікаве почуття.
Тетяна Губоній, ❤️❤️❤️
І знову загадка. Ви майстерно тримаєте інтригу, авторе!
Тетяна Губоній, ❤️❤️❤️
Рей непростий собі дядько. Ще й досвідчений
Анна Лінн, Ох, десь пропустила опис мабуть
Шостий розділ захопив: відчуття вітру, тягучої тиші й прихованої загрози створюють дуже сильний настрій. Чудово передана динаміка!!
Тетяна Губоній, дякую =)
людина, що стала здобиччю вітру — яка сильна метафора!
Тетяна Губоній, Дякую.
Скляна пастка, незвично. Рей щось недоговорює?
Неба Крайчик, ❤️❤️❤️
Хтось переслідує їх. Чогось моторошно
Неба Крайчик, ❤️❤️❤️
Ну от точно, Рей не простий мандрівник, а реакція Кайла трохи смішна
Неба Крайчик, =)
Ох, я трохи розгубилась що до Фарійса. Це Алія так відчуває уві сні, чи я щось пропустила?
Анна Лінн, Ой, дуже дякую! Тепер із тими зірочками нарешті все зрозуміла х
Який різкий перехід - це Алія дитинство згадала?
Судячи з усього, стосунки з церквою у неї невдалі...
Lyudmila Sokolova, Так.
Хм, я б теж затрималась біля молодого привабливого парубка, який омивається в бочці )) А якщо серйозно — відчуваю напругу…
Тетяна Губоній, 100%
Як добре що дружина залишила зошити для Аліі
Неба Крайчик, То треба якось вчитися.
Розуміння що практика просто необхідна, і робота теж добре, думаю дівчина трішки знудилась
Неба Крайчик, Є таке )
Ух, от це старт! Тут уже повз не пройдеш...
Тетяна Губоній, Дякую
Мурашки по шкірі… І все ж, що краще: “гучна” інтуїція чи повна тиша думок? Не знаю, не знаю...
Тетяна Губоній, Не знаю =(
Пояснення Азарга здається щось прояснюють для Аліі
Неба Крайчик, Ну й добре )
Мені все більше подобається циц)) таке ж миле!
Неба Крайчик, Звірятко =)
Бідний голодний циц, хлібину шкода було тому пекарю)) а тут ще й плащик гарний і робота підвалила))
Неба Крайчик, Жадібний пекар =((
Ох, мешканці бурі не проста звірина.
Неба Крайчик, 100%
Ох, напружений момент. І циц теж щось відчуває.
Неба Крайчик, Ну він такий )
Ого Алія отримала мітку, але що це таке навколо?
Неба Крайчик, Подивимось )
Ахахах, циц
Неба Крайчик, =))
Ото, круто! Нарешті звірятко якесь))) люблю їх
Неба Крайчик, Я теж )
Сподіваюсь Азарг і дівчина в безпеці
Неба Крайчик, ♥️
Шукачі і церква ворогують?
Неба Крайчик, Церква не любить магію )
Алія молодець, що врятувала хлопця, цікаво що це було.
Анна Лінн, Думаю далі буде більше, дуже захоплююче
Цікаво, що все таки файріса повело кудись, чи дійсно це була матір?
Неба Крайчик, Матір вже давно у кращому світі.
Цікаво, дякую за продовження))
Lyudmila Sokolova, Дуже вам дякую за підтримку книги =)
Вітаю з новою книгою) Історії - сердечко і бібліотека, авторці - підписка) Буду вдячна за взаємність...
Лія Лореляйн, Дякую! Так, навзаєм!
Вітаю з віджетом! Чудова книжечка
Неба Крайчик, Дякую =)
Оновлення кожен день 0:00
Друзі, вітаю вас у пригодницькому фентезі! Сподіваюсь, вам сподобається подорожувати разом з героями!
Залишайте коментарі — для мене це дуже важливо: отримати зворотний зв'язок з вами.
Вітаю! Ви потрапили у віджет)))
Белла Ісфрелла, Оо, Дякую =)
Ой! Пропустила новиночку, а вона тут без мене набирає популярність! Вітаю!!!
Мрія Чарівна, Дякую! Нехай далі набирає =))
Цікавий початок
Анна Стоун, Дякую =)
Видалення коментаря
Ви дійсно хочете видалити повідомлення?
Видалити СкасуватиКоментар буде видалено назавжди.
Блокування коментування
Ви дійсно хочете заборонити можливість коментування?
Заборонити Скасувати