187 681
“Фіктивні наречені”
Анотація до книги "Наречена з причепом"
Мені не було з ким залишити сина, тому я взяла його з собою на співбесіду. На жаль, посаду секретарки не отримала, але бос запропонував дещо інше... Я маю грати роль нареченої та матері його дитини перед його хворим батьком, який мріє про онука. Попереду - багато пригод, гумору, і звісно ж, романтики...
— Я можу запропонувати вам роботу. Тільки не зовсім ту, яку ви хотіли, — сказав дещо схвильовано.
— Справді? — її очі трохи округлилися. — Сподіваюся, ви не хочете зробити мене своєю коханкою?
— Ну, саме це я і хочу… В сенсі ні, не коханкою, — я захитав головою. — Дівчиною, з якою ми давно таємно разом і у нас є дитина…
Додавайте книгу в бібліотеку і підписуйтесь на автора, щоб не загубити її і не пропустити нові історії!
— Я можу запропонувати вам роботу. Тільки не зовсім ту, яку ви хотіли, — сказав дещо схвильовано.
— Справді? — її очі трохи округлилися. — Сподіваюся, ви не хочете зробити мене своєю коханкою?
— Ну, саме це я і хочу… В сенсі ні, не коханкою, — я захитав головою. — Дівчиною, з якою ми давно таємно разом і у нас є дитина…
Додавайте книгу в бібліотеку і підписуйтесь на автора, щоб не загубити її і не пропустити нові історії!
фіктивний шлюбсильні почуттядуже емоційно
“Люба сама виховує сина. Їй потрібна робота, а малого немає з ким залишити, тож доводиться взяти його з собою на співбесіду. Роботу вона не отримала, але бос несподівано запропонував їм зіграти роль його родини..”
“Любі вчергове відмовляють в посаді через те, що в неї маленький син. А потім той самий шеф , що відмовив, раптово пропонує зіграти його родину, щоб порадувати хворого батька. Щоденні оновлення, дуже емоційно, рекомендую!”
Зміст книги: 84 глави
402 коментарів
Щоб залишити коментар, увійдіть в обліковий запис
УвійтиДрузі, це окрема історія, вона сподобається вам, якщо ви з задоволенням читали мої романи "Наречена для мільярдера", "Наречена для шефа", "Наречена напрокат", "Наречена за контрактом"!
Продовження - щодня о 19.00!
Більше цікавого - на моїй Фейсбук -сторінці "Еліс Кларк, авторка любовних романів", в Телеграм-каналі "Нова Я" та в Інстаграмі й Тредс "Еліс Кларк & Мар'яна Доля"!
Перший раз вийшло повечеряти тільки вдвох,але і тут… пригода..!!!…
Дякую за проду!!! ❤️❤️❤️
Головне,що операція пройшла вдало.....Катя виконує чиїсь вказівки,засланий козачок..... і знову хтось,чи щось пристає до Люби...... наривається той ...... незнайомець....
Операція пройшла вдало і вже легше. Випав шанс повечеряти вдвох та й тут щось та й заважає.
Перше побачення. Так романтично почалося! І, як завжди, щось вмішається. Дзвінок з роботи. І якийсь нетверезий тип. Що ж так не везе?!
Дякую за проду і чекаю на продовження!
Капець..Вперше наодинці..
Це ж треба якомусь неадеквату з'явитись..
Дякую ♥️
Це ж ніби пристойне місце мало бути...
Можна було б і поспостерігати...Або найняти детектива..
Тому що Костя може й не повірити на слово..
Дякую ♥️
Думаю, переповісти почуте таки треба. Без коментарів, а Костя нехай сам вирішує, що робити.
Та Костя не повірить якщо йому прямо сказати про Катю. Потрібно більше інформації.
Звичайно, що треба все розповісти. Можливо, там щось дуже серйозне. І потім, щоб не було пізно.
Дякую за проду і чекаю на продовження!
Досить таємниць Люби..Невже й Катя не чесна..
Дякую ♥️♥️ ♥️
Вона не спеціально,але..!!!Дивна розмова..!!! Що Катя має знайти чи дізнатися..?!?… І може варто сказати Остапу..?!?…
Дякую за проду!!! ❤️❤️❤️
Оце так! У нас тут шпигунські пристрасті розгортаються?
Підслуховувати, звичайно, не добре. Але тут це сталося випадково. І, хто його знає, можливо це буде важливо.
Дякую за проду і чекаю на продовження!
Знайомство тепле,спокійне,як і має бути між братами.....а ось розмова Каті,яку підслухала Люба,навіює на роздуми.....і не дуже такі вже і добрі.....
Після почутого можна подумати що хочеш. Так різко з'явилася дівчина. І треба щоб саме Люба почула розмову.
з нетерпінням чекаю продовження!
Нібито і все спокійно. Але щось Любі тривожно. Що ж може статися на тій вечері?
Дякую за проду і чекаю на продовження!
Люба тримається за картинку благополуччя..Замовчуючи правду..
Яка ,як завше,вилізе в невідповідний момент.
Дякую ♥️ ♥️♥️
Може здаватися,що все добре,але….. Двоє людей ,кожен зі своїм досвідом і багажем…!!! Кожен має свої звички,уподобання..!!! Треба часу на притирання..!!!…Але якщо обоє докладуть зусиль та виявлять терпіння…!!!… То все вдасться..!!!…
Дякую за проду!!! ❤️❤️❤️
Дійсно,Остап правий....знову вечір не вдався......і що той Андрій хоче,якби не побачив,то і не згадав би.....в Люби якісь не хороші передчуття.....може Андрій щось замислив.....
Хоч трохи поговорили і заспокоїлися. Але всього Люба не розповіла.
Чого йому..?!?.. До цього часу жив собі в задоволення,а тепер що..??? …
Знову вечір… не той..!!!… Без романтІка..!!! Так буває,коли є діти..!!!…
Дякую за проду!!! ❤️❤️❤️
Ну чому ж не вийде? Син засне - і вперед!
Через таку безпечність чекай Люба неприємностей..Від колишнього..
Дякую ♥️♥️♥️
Ага! Глянув і все вирішив. Любі треба обов'язково все розповісти Остапу. Не затягувати.
Дякую за проду і чекаю на продовження!
Краще звичайно розповісти про все Остапу. Разом легше вирішувати проблеми.
Остап бачить, що Любу щось турбує,що вона щось приховує і обманює його.....це йому не подобається,засмучує.....а Люба продовжує косячити.....
Маленькі непорозуміння
Не розумію я Любу... Ніде не обманула, нічим не завинила, а мовчить. Остап собі вже купу крамоли навидумував!
Люба мабуть переживає через колишнього. І боїться розповісти Остапу.
Люба ,замовчуючи правду і криючись,здається сама собі копає яму брехні.
Дякую ♥️
Ну треба ж..!!! В такому великому місті і зустріти… минуле..!!! Неприємно,але…!!! І Остапу неприємно від цієї таємничості..!!! Адже все було досить непогано між ними,а тепер…!!!…
Дякую за проду!!! ❤️❤️❤️
А чому Люба не сказала за батька Богданчика? Зрозуміло, що вона переживає. Але ж одна неправда, недомовки тягнуть до низу. Відносини стають напруженими.
Що ж так брат хоче познайомитися із Любою? Ні, ну зрозуміло, що хочеться дізнатися про них. Але щось там є щось.
Дякую за проду і чекаю на продовження!
Люба боїться що все може закінчитися. А тут ще й Андрія побачила.
Щасливий Новий рік,особливо для Богдана....Люба,маючи поганий досвід у стосунках,боїться починати щось нове,і відштовхнула Остапа.....звісно відмова Люби засмутила Остапа......а може той Андрій не побачить Любу......але ж....
Оспат хоче справжніх відносин. Люба не проти, але вона боїться починати щось нове в своєму житті, щось кардинально змінювати.
О, яка зустріч. Добре,що малий побіг в дитячу кімнату. А, може, і не побачить він Любу?
Дякую за проду і чекаю на продовження!
Чоловіки не розуміють ні натяків, ні напівтонів. Якщо ти чогось від нього (чи з ним) хочеш, про це треба просто сказати.
Незадоволений мужчинка
❤❤❤❤❤
Остап розчарувався..?!? Але у Люби дитина і вона відповідальна за нього..!!! А все відбувається швидко..!!!…
Дякую за проду!!! ❤️❤️❤️
Гарно так зустріли НР..Подарунки зайшли всім..
А продовження..
Люба молодець..Вона навчена гірким досвідом..
Дякую ♥️♥️♥️
Остап розсердився на Любу? Що не було продовження? І чого питається. Вона ж правильно сказала, що це якось все скоро...
Дякую за проду і чекаю на продовження!
Він же Любу найняв на роль фальшивої дружини, а не кухарки, що це за претензії?
Остап розчарувався, адже думав буде інше продовження.
❤️❤️❤️❤️❤️
Мені подобається. Написано легко і цікаво. Сюжет теж оригінальний.
У вас опечатка в 31 розділ другий абзац(коли все було готе). Цікава книга. Щодня чекаю на продовження..
Щасливий Новий рік. Вони як справжня сім'я. Як кажуть, як зустрінеш новий рік, так його і проведеш.
Дякую за проду і чекаю на продовження!
Хочеться їм набажати ще багато - багато таких вечорів!
Видалення коментаря
Ви дійсно хочете видалити повідомлення?
Видалити СкасуватиКоментар буде видалено назавжди.
Блокування коментування
Ви дійсно хочете заборонити можливість коментування?
Заборонити Скасувати